Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17751) Sylc válasza Tibi81111 (#17749) üzenetére


Sylc
senior tag

Akarom mondani 3as :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17752) Sylc válasza rtitusz (#17750) üzenetére


Sylc
senior tag

Mikor beugrasz CZ / hRes / USS-be, hamarabb latod az elenfelet, hogy wanted - semleges az egyen, igy nem megy el az ido azzal, hogy 4km-en belulre berangatod.

Turret / gimbal fegyver celzast a senzor vezerli, ha kilovik a szenzort (gyengebb integrity) akkor marad a fixizes.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17753) duvi válasza Sylc (#17747) üzenetére


duvi
nagyúr

(#17748) Sylc
Ez csak egy gyors összelapátolás eredménye. Ennyire volt időm.

Szombat óta most léptem be a bétába. Az FDL configot 5 perc alatt összedobáltam. Egyrészt a CQC Imperial Fighter csak rank 4-től érhető el. Másrészt próbáltam belépni, de itt még annyian se játszanak, mint az alapjátékban :( . Majd este próbálkozok még...

[ Szerkesztve ]

(#17754) undercover válasza rtitusz (#17743) üzenetére


undercover
senior tag

Nem tudom pontosan, hogy érted de már elég régóta kilehet próbálni :D Azt, hogy mikor lesz kész relatív, de 2-3 év múlva elég jó kis cucc lesz.

Horizons amugy várható,hogy egyszer kikerül steamre is?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#17755) RichieTri válasza rtitusz (#17750) üzenetére


RichieTri
senior tag

hááát

az a tapasztalatom, hogy
-gyorsabban célratart
-kevésbé "himbálózik"
-nagyobb a "látótere"

a jobb szenzornak.

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#17756) Sylc válasza duvi (#17753) üzenetére


Sylc
senior tag

Ne, nem erdekes, csak vicceltem :) Majd nezek YT videokat. Koszi mindenesetre :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17757) Sylc válasza RichieTri (#17755) üzenetére


Sylc
senior tag

Turret gyorsabban lekovette Condan az eagleket. De lehet csak bemeselem magamnak.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17758) baphomet válasza RichieTri (#17755) üzenetére


baphomet
senior tag

Többször megírták már a fejlesztők (pár hónapja pontosan idéztem is, nem keresem most vissza), hogy a szenzorok minősége nem befolyásolja a gimbal/turret fegyverek pontosságát, vagy célra tartási gyorsaságát. Amit látsz, vagy látni vélsz az maximum placebo hatás, hacsak a fejlesztők nem hazudnak, vagy tudják rosszul (nem zárom ki ezt sem).

(#17759) Sylc válasza baphomet (#17758) üzenetére


Sylc
senior tag

Ha egy Vipert kovetsz, ami gyorsabb mint te, nem mindegy, hogy mikor 4km hatotavbol kier, meg mindig celra tart-e a turreted, vagy eltunik a maprol.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17760) baphomet válasza Sylc (#17759) üzenetére


baphomet
senior tag

Persze, egy percig nem vitatom a jobb szenzorok létjogosultságát. De a jobb minőség = nagyobb hatótáv, és az ebből származó lehetséges előnyök, semmi több.

(#17761) Sylc válasza baphomet (#17760) üzenetére


Sylc
senior tag

Jo, de egy T9-nel tok mindegy, hogy 4 vagy 6km-re van az ellen, oda siman jo a D szenzor, de egy harci gepnel, elony, ha tudod milyen messze van az erosites...

Ezert szerintem egy Viper / Vulture / FDL stb. gepen, az A sensor alap.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17762) totila


totila
tag

még egy hülye kérdésem lenne a meritekkel kapcsolatban, jól gondolom, hogy tök mindegy melyik héten lőttem, csak az számít, hogy a negyedik héten váltsam be?

(#17763) nubreed válasza duvi (#17746) üzenetére


nubreed
veterán

Köszönöm az infót! A végén még lehet hogy érdekelni fog az FDL is. Bár az a gyalázatos 8T -ás fuel tank nem tudom mit keres még rajta, miért nem lehetne legalább 16-os. Ez továbbra sem tetszik benne.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17764) rtitusz


rtitusz
őstag

Pár új infó a Horizonsról:

https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=201524&p=3117483#post3117483

Módosul a gépigény, 64 bites oprendszer kell majd hozzá.

(#17765) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ha üres a cargom , semmi vérdíj stb , egy Cobrának miért éri meg kiszedni a Sidim cruise módból és kilőni ? :U (4-5 lövés kellet talán?.... ez még csak nem is harc :D )

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#17766) rtitusz válasza Micsurin (#17765) üzenetére


rtitusz
őstag

Még a sidewinderben ülsz? Npc vagy player? Ha npc akkor azok simán hülyék, ha player akkor csak simán bunkó.

(#17767) _Kondor_ válasza Sylc (#17761) üzenetére


_Kondor_
tag

A gimballed fegyverek pontosabbak jobb szenzorral, nem csak a hatótávban van eltérés. Ez a hivatalos guide-ban van benne. Ez bár nem bizonyított, de azért nálam is alap harci gépeken.

[ Szerkesztve ]

(#17768) gigafun válasza totila (#17762) üzenetére


gigafun
senior tag

Nem. A ciklus végén törlődik, amit nem váltottál be. Különben sokkal könnyebb lenne elérni az ötös szintet.

(#17769) Sylc válasza _Kondor_ (#17767) üzenetére


Sylc
senior tag

Szerintem is, de forumon sokan tagadjak, sot Frontier is...

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17770) Micsurin válasza rtitusz (#17766) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igen , sajnos suli , hétköznap 2-3 órám van , most van 51k-m , a cobrára gyűjtők :) Nagyon lassan megy a sima szállítósok csak 7-10k-t adnak , a csempészesek meg nem épp tiszták van a-b pont de a cargot nem tudom hol veszem fel :(

szrk.: sidivel is élvezem a gamet nem rohanok :) 7.1 gamer fejesben toltam ma, húúúúúú :C :Y Ezek a hangok :Y

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#17771) totila válasza gigafun (#17768) üzenetére


totila
tag

kösz a választ, logikus, de szívás

(#17772) rtitusz válasza Micsurin (#17770) üzenetére


rtitusz
őstag

Próbáld ki, hogy átállítod a hangot normálról night-ra, fülesben sokat dob az audión. :D

(#17773) Micsurin válasza rtitusz (#17772) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R Kifogom probálni , Asus Orion Proban a + méllyel és sorrounddal így is nagyon nagyot ütött :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#17774) Sylc


Sylc
senior tag

CZ stream

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17775) undercover


undercover
senior tag

Nos folytatódik a Vulture build :D Ez egyelőre az állás: [Vulture V3]

Ez így gáz a PP számára? Rakjak be egy kisebb life supportot vagy így is okés?
Amugy nincs szerencsém, mindenhol csak 5B-s shield van, ezért 4A-s van most benne. Pl. még Diaguandri-n is csak B-s van. Az állomások kínálata milyen gyakran változik?

[ Szerkesztve ]

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#17776) zolee0307


zolee0307
őstag

Ha kijön az 1.5 update akkor a frissítésnél a felfedezés során összeszedett, le nem adott térképek is mennek a lecsóba?

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#17777) pcnet válasza undercover (#17775) üzenetére


pcnet
addikt

109 Piscium rendszerben nézd meg a PP-t.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#17778) rtitusz válasza zolee0307 (#17776) üzenetére


rtitusz
őstag

Nem. Megmarad. Szívás lenne azoknak, akik hónapokra elmennek, és nem érnének haza időben. :D

(#17779) nubreed válasza Micsurin (#17770) üzenetére


nubreed
veterán

Olyan csempész küldit válassz ahol az árut adják automatikusan, ne olyat amiért neked kell elmenni. Ennek más az ikonja is. Az összefoglalóban benne van.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17780) Cooper911 válasza Sylc (#17712) üzenetére


Cooper911
senior tag

"MIT HITTEL? A jatek legjobbabb hajoja, miert lenne lomha? :D"

Hát amig nem volt meg honnan tudtam volna? Csak a leirás volt hogy gyenge az agility. :)

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#17781) nubreed válasza Cooper911 (#17780) üzenetére


nubreed
veterán

El ne hidd már neki. :D Született imperialistaként nem is mondhatna mást. :P Nincs olyan a játékban, hogy legjobb hajó.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17782) Urby66 válasza undercover (#17775) üzenetére


Urby66
aktív tag

Ez a build szerintem így nem működőképes. Azt látom, hogy mivel nincs elég energia ezért lekapcsolja neked a pajzsot mielőtt elővennéd a fegyvereket. Szerintem hadihajóra nem kell fuel scoop, ugyis mindig csak a lakott űrben repkedsz. A docking computer szintén fölösleges, ezzel a kis agilis géppel bárhol le lehet szállni. Az A-s shield booster jó ötlet de a PP úgysem birja el. Illetve kapcsold ki teljesen a cargo hatch-ot mert úgysem fogod kinyitni soha. (Bár régen láttam egy videot ahol a koma a hatch kinyitásával fékezett harc közben.)

(#17783) Sylc válasza nubreed (#17781) üzenetére


Sylc
senior tag

Kaloz, nem imperialists.

Mas: terjeszkedtem uj rendszerbe, war van es nincs combat zone.

Ruhellem ezt a bughalmazt...

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17784) nubreed válasza Sylc (#17783) üzenetére


nubreed
veterán

Ja bocs. :)

Hát igen, néhány dolgon még volna mit reszelni a játékon.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17785) nubreed


nubreed
veterán

Amúgy az 1.5 csak új hajókat hoz vagy lesz benne némi bug javítás is?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17786) baphomet válasza Sylc (#17783) üzenetére


baphomet
senior tag

"Ruhellem ezt a bughalmazt..."

Nekem mondod? Alig 70 kalózvadász küldetés volt egyszerre a tarsolyomban, és vagy négyszer kifagyott a játék, csak míg elértem egy RESig a szomszédos rendszerbe. ;]

(#17787) nubreed válasza baphomet (#17786) üzenetére


nubreed
veterán

Nálam nem szokott kifagyni. :F

Más:
Ma szerintem vége lesz, ha csak már vége nem lett a Kaushoops CG -nek. Valamivel több mint 28 millió beváltott bountyval, remélem benne maradok a végére is a top 5% -ban. Jól fog jönni az a 20 milliós jutalom. :) :K

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17788) zolee0307 válasza rtitusz (#17778) üzenetére


zolee0307
őstag

Köszi, kicsit beparáztam emiatt, hogy bukok mindent, de így akkor folytatom a felfedezést.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#17789) gk004 válasza baphomet (#17786) üzenetére


gk004
tag

Nekem is szarakodott, de megoldottam. Nem túl elegáns, de már nem fagy: levettem a gpu frekvenciáját 51 Mhz-el. Vagy ez, vagy a kártya garanciális cseréje.

CMDR Blian

(#17790) Viper26


Viper26
nagyúr

Még mindig Tawilo-ban vagyunk otthon?
Épp leporolom a hotas-t, és akkor irány arra. :D

iPhone 14 | FR955

(#17791) duvi válasza zolee0307 (#17788) üzenetére


duvi
nagyúr

Azért óvatosan a felfedezési adatokkal!
A hírlevélben figyelmeztettek már, hogy 1.5-nél (és a Horizonsnál) resetelik az összes folyamatban lévő küldetést!
“The 1.5 and Horizons Planetary Landing release will contain some significant changes to missions (as mentioned in a previous dev update) and that means that when the release goes live all missions will be reset. We’ll let you know in advance when this will happen so you have time to finish any outstanding missions you might have.”
Viszont az 1.4-nél is elvesztek a felfedezési adatok. Volt is belőle nagy felháborodás, reklamálás, mire nagy nehezen helyreállították a többség adatait.

(#17790) Viper26
Igen. Tawilo az otthon rendszer és LTT 8740-be terjeszkedtünk tovább. (Bár jelenleg a többség az aktuális CG-t tolja..)

(#17775) undercover
Ez a config használhatatlan :( Eleve piros színnel figyelmeztet a Power PLant, hogy túl van terhelve a reaktor. Másrészt a power managementben látható, hogy behúzott és kiengedett fegyverekkel is le van kapcsolva a pajzs, ami nem túl ideális egy combat hajónak :N Én inkább ezt a fittet javasolnám Res vadászatra. Bárhogy is döntesz, éles bevetés előtt teszteld le az állomás előtt, hogy mi történik, amikor kiengeded a fegyvereket! Ne lőjél a tűzszüneti zónában (10 Km), mert azért bünti jár.

[ Szerkesztve ]

(#17792) baphomet válasza gk004 (#17789) üzenetére


baphomet
senior tag

Köszi, nem a videókártyával volt a baj, egyébként minden tökéletes.
Majdnem 70 egyszerre aktív kalózvadász küldetésem volt. Ehhez mikor beugrok célrendszerbe a program megpróbál készíteni célpontokat SC-be, USS-eket, és még ellenajánlat tevő hajókat is. Egy instance-ban viszont legfeljebb 32 hajó lehet NPC-ket is beleszámítva. Egyszerűen megfeküdte a gyomrát. :)

(#17793) gk004 válasza baphomet (#17792) üzenetére


gk004
tag

:DDD

CMDR Blian

(#17794) Sylc válasza baphomet (#17792) üzenetére


Sylc
senior tag

Hat, a quest halmozast is lehet tulzasba vinni :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17795) Sylc válasza nubreed (#17785) üzenetére


Sylc
senior tag

A szamomra legpozitivabb ujjitasok:

- szurheto nav pontok
- uj CQC palyak
- %os Fed / Imp rank jelzes
- banyaszashoz kulon material rakter

De a tobbit majd az okosok elmondjak. Ebbol az utolso engem hidegen hagy, de jo van :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17796) gk004 válasza Sylc (#17795) üzenetére


gk004
tag

Én pár napja próbálkoztam a CQC-val, de úgy tűnik esélyem se lesz játszani... 0%-os vagyok, sehol egy meccs :(

CMDR Blian

(#17797) Viper26 válasza duvi (#17791) üzenetére


Viper26
nagyúr

Köszi, akkor indulok is. :)

iPhone 14 | FR955

(#17798) Sylc válasza gk004 (#17796) üzenetére


Sylc
senior tag

Hmm, vegyel fel friendlistara (elotte egyeztess az SSL vezetesevel ha tag vagy :D) es mehetunk zuzni.

A lenyeg, rakattintasz a team DM-re es varni kell 3-5 percet :) Megvaltozik a zene, amikor jon a map, ezert hangero fel, konyhaba ki, zene valtasnal lehet menni jatszatni :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17799) Sylc


Sylc
senior tag

Tegnap piszok nagy makom volt, CZ-bol menekultem, Wormhole lelotte az uldozomet es brutal 4% hp-val jottem el a csatabol :)

video

Majdnem megtertem Duvi => Pajzs + Armor buildja fele, de akkor nem tudnek kalozkodni a Vulture-al, igy nem maradt mas, kell egy masodik Vulture :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17800) undercover


undercover
senior tag

Lehet hülye kérdés, de Vulture nem lenne jó egy multi cannon + pulse laser?:D Mert a Hullt a Pulse nem szedi olyan gyorsan mint szeretném xD Vagy túlságosan hozzászoktam a cobra multi cannonhoz?:D

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.