Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-19 16:30:21

LOGOUT.hu

Ha e-book olvasót szeretnél vásárolni, és nem tudod melyiket válaszd, olvasd el a következő írást: Elektronikus könyvolvasó választása
Népítélet, avagy a felhasználók véleménye az olvasóikról
A jelenleg Magyarországon megvásárolható legismertebb olvasók listája:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20473) arcsin válasza Oldman2 (#20472) üzenetére


arcsin
senior tag

Marsom van és nagyon szeretem :) De volt már téma a topikban és csak jó tanács, hogy az alis shopjukból vedd (spanyol raktárból), vagy banggoodról, mert adnak mellé tokot. Ha ezt elszalasztod, akkor kb tízezer amazonról. Megéri az eredeti tokkal venni, mert az mágneses és el is alszik amikor lecsukod, plusz kényelmes a fogása. A színhőmérséklet (hideg-meleg) és ezek intenzitásának külön állítása ami a legjobban tetszik. Gondom nem volt vele soha, amiért azt mondtam volna hogy kihajítanám, vagy egy SZAR!. KoReaderrel használom, de a beépített olvasó is jól használható, néha azzal olvasok, és nem zavar. Ha van olyan ingerenciád, hogy külföldi nyelveken tanulnál, akkor van beépített szótanuló kártyás app az amúgy jól működő dictionary mellett. Van leírás hogy melyik mappába kell másolni a dictionaryhez a szükséges fájlt. Szerintem a 8as androiddal még biztosan lehet használni egy jó darabig, persze a 10essel még tovább:D De ki tudja, lehet lesz erre is 10es. :U Éna marsot képregény/manga olvasásra is vettem, szóval a nagyobb kijelző nekem ezért volt szimpi :) Különösen nem telepítgettem rá semmit a koreaderen, tachiyomin túl. A wifit csak akkor kapcsolom be kb 2percre amíg a mangákat lefrissítem, vagy frissítés van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.