Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-19 16:30:21

LOGOUT.hu

Ha e-book olvasót szeretnél vásárolni, és nem tudod melyiket válaszd, olvasd el a következő írást: Elektronikus könyvolvasó választása
Népítélet, avagy a felhasználók véleménye az olvasóikról
A jelenleg Magyarországon megvásárolható legismertebb olvasók listája:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17769) ispi válasza @Pal (#17768) üzenetére


ispi
tag

Én is ezt a készüléket néztem ki, mint lehetséges befutót és érdekelne azokkal a dolgokkal kapcsolatban egy összefoglaló első kézből, amiket az utolsó mondatodban említettél, különös tekintettel a megvilágítás milyenségére. Mivel elég fényérzékeny a szemem, így külön érdekelne, hogy a színhőmérséklet mennyire szembarát, mennyire lehet fokozatmentesen szabályozni a fényerőt a minimum szint körül, hogy kevés környezeti fény mellett is elég alacsonyra lehet-e venni ahhoz, hogy ne legyen zavaró és, hogy esetleg került-e fel rá egyéb olvasó alkalmazás (Koreader, Coolreader) az invertált szöveg miatt és ha igen, mennyire működnek hibátlanul. A jelenlegi olvasómon (Wayteq Xbook 60FL) is a Coolreader androidos változatát használom, jó készülék, szeretem, de este (pont, amikor lenne rá időm), nem tudok rajta olvasni éjjeli lámpa mellett, mert a minimum fényereje túl erős, még invertált szövegbeállítás mellett is + lehet, hogy nem volna rossz egy nagyobb kijelző is, mivel van könyv, ami csak PDF-ben van meg, de nem OCR, így 6"-on nem igazán olvasható...

Csak az normális, akit nem ismersz eléggé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.