Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65022) Steph88


Steph88
csendes tag

Sziasztok.

Augusztusban utazok ki egy hétre Mallorca-ra és hülye lennék nem kivinni a Fimix X8-at :C Mondom utána járok mik is a játékszabályok. A BUDair egész jófej módon áll a dolgokhoz - [link]

Ryanair-el megyek oda-vissza, egyetlen kikötésük az akksival van, hogy nem lehet nagyobb mint 160W és mehet kézibogyászban is. Ebbe is simán beleférek. Gondoltam azért megoldom okosba, de biztos ami biztos, megnézem az ottani drónozási szabályokat is. Nagyon meglepődtem, milyen korrekt. - [link]

Lényegében múlj el 18, ne menj 120 méter fölé és emberek közé, hanyagold a katonai és természetvédelmi területeket de alapból a hobbi drónozás nem engedélyköteles. Tuti neki vágom egy szikla falnak :DD

Egyedül a Mallorco reptérről nem találtam semmi leírást, mit lehet és mit nem. Ez egyelőre még vakfolt :(( Valakinek van infója?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.