Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64751) Peaceliker válasza Johnny_vT (#64747) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nyúl vagy. :D :P
Amúgy kolléga írta is, levegőben nem eszik annyit. Nekem amúgy 3052x4 van fent :)

"Oh my Goa'uld!"

(#64752) Geller72 válasza Johnny_vT (#64745) üzenetére


Geller72
veterán

"VTX: Eachine VTX03
- Kicsi és megbízható. Vagy van jobb alternatíva?"

Jobb ennél elég sok van. :D. Pl. Akktek nano2 25-200mw vtx

"RX: Flysky X6B
- Kicsi és megbízható mint a VTX."

:D.Ez minden, csak nem kicsi. :D. Milyen táv lesz hozzá? Frsky-ban vannak micro, nano vevők, sima frekire is, nem csak LR-re.

[ Szerkesztve ]

(#64753) Johnny_vT válasza Geller72 (#64752) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Hú, jól benéztem. :DDD Biztos még a Böszme járt a fejemben, mert ahhoz képest tényleg kicsik ezek. Az AKK Nano 3-at megfogadom. Kb. ugyanannyi pénz és én eddig csak jót hallottam róluk.

A vevő i-BUS-os kell legyen. A BG-t átnézve van pár találat amik kisebbek az X6B-nél és van pár egészen apró is. Méret szerint növekvő sorban:
FS-RX2A Pro V1 - 0,9g
noname 8/18 CH - 1,1g
FS82 Micro - 1,2g
FS-A8S - 1,2g
Aurora 68 pót-RX - 1,5g
Ezek közül csak az A8S-t ismerem, így afelé hajlok. (Esetleg a legkisebbik RX2A?)

(#64749) molnigee és (#64751) Peaceliker
Oké, oké, visszaveszek az óvatoskodásból. Látom, hogy tényleg túllőttem vele a célon és még ha nagyon akarnám se lenne könnyű megindokolni a költekezést :N

(#64750) Egy-két
Igazad van. Ahogy fentebb írtam, benéztem az X6B méretét. A vevőt és a VTX-et majd "valahova" odaragasztanám, a stack-ben ebben a vázban csak három szint fér el. Ezek a PDB/ESC, az FC és a Turtle lapja.

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#64754) Geller72 válasza Johnny_vT (#64753) üzenetére


Geller72
veterán

Ha már mindenképpen A8S, akkor arra figyelj, hogy mindenképpen V2 legyen legalább!!

(#64755) ezoltan válasza KisBundi (#64748) üzenetére


ezoltan
tag

Ez egy épített LR/FS 8”-os gép.

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#64756) molnigee válasza Johnny_vT (#64753) üzenetére


molnigee
aktív tag

Van még a Flit10 meg a flit14, hirtelen nem tudom melyik jó, az egyik ajánlott a másik nem.
Nekem is A8S van egyébként kis gépben.
X6b csak flysky szintjén kicsi és 5 colos gépben.
5colban viszont mindenhol azt használom.

--> http://dronearena.hu/ <--

(#64757) Johnny_vT válasza molnigee (#64756) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

A Flit nagyobb és nehezebb az A8S-nél, szerintem maradok utóbbinál.

Toronyból megtetszett a FullSpeed FSD428, de sehol nem írja, hogy támogatná az i-BUS-t. Átnéztem a lapot és az internet mélységeit is kutattam, de semmi. Esetleg ti használtok ilyet? i-BUS-hoz elég egy random (nem invertált) UART-ra kötni a vevőt vagy ennél többről lenne szó?
B) terv a már emlegetett Mamba F405 vagy a SkyStars Mini TurboS F4, ami picivel jobb nála (pl. nagyobbak a padok, jobban forrasztható és jobb a manual-ja).

Szerk.: belefáradtam :DDD Mamba 'oszt jóvan.

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#64758) ezoltan válasza molnigee (#64756) üzenetére


ezoltan
tag

A Flit10 rendben van,a FLI14 kerülendő.

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#64759) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Kérdés
Levittem ma a 3" kisgépet, amit ma raktam össze.
Az FC-t el kellett forgassam 180°-ban, mert a HAKRC F4 minin van egy JST csati, ami útban van normál helyzetben. A gép felemelkedett, de amikor X tengelyen (ROLL) megpörgetem olyan, mintha kiakadna, és marad ebben a pozícióban, és pörög, mint egy barom. Csak a disarm állítja meg.
Nincs soft mountolva, de egy másik gépem azonos elektronikával (normál irányban az FC) nem csinál ilyet.
Ez az FC volt egy másik gépben is, és ott hibátlanul teljesített. Mi lehet a gond?
A másik meg, hogy az OSD eléggé villog. Akkuról kapja a VTX a tápot (+ és GND) akku 4S) és egyszerűen nem jövök rá miért villog. Van egy 25V 650mF kondi is rajta. Lehet 1000-el jobb lenne?

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#64760) Peaceliker válasza Johnny_vT (#64757) üzenetére


Peaceliker
őstag

lebeszélnélek róla, hacsak kint nincs már a v2...szar a lap rétegezése és feljönnek a forrpadok sokaknál...

"Oh my Goa'uld!"

(#64761) Johnny_vT válasza Peaceliker (#64760) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Már MK2-nek írja a BG...

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#64762) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Halihó,
Bebop 1 után ma beneveztem a második kiadásra, skycontroller black edition verzió. Használtan vettem és nagyon korrekt volt az eladó, olyan áron hoztam el, hogy nem lehetett otthagyni :)
3 akksi volt hozzá, szinte nem is használt kontrollerrel+bontatlan eredeti lapátok és teljesen felújított a gép, csillog villog kívül belül. Nagyon törődött vele, ez látszik rajta.
Gyorsan meg is reptettem, egyszerűen atomstabil. 4k-s hubsant vagy fimi x8 se lett volna, de közbejött a bebop 2 és árban gyakorlatilag a töredéke volt.
Ami különleges a gépben a videó rögzítése kapcsán, hogy nem kell a drónt külön kormányozni menet közben, egyszerűen a kameráját tudom minden irányban mozgatni, mint egy szem úgy viselkedik. Ezt a másik két gép nem tudta, csak max lefelé és felfelé lehet nézelődni. Ez a skycontroller nagyon precíz, minden kézreáll és kényelmes.
Eddig szerelem :)

mod: Még annyi kérdésem lenne, hogy az élőkép itt állítható 720p/1080p. Létezik, hogy a Hubsan Zino csak 720p-t tud? Elvileg a Fimi x8 se is 1080p-t küld át, de sok videóban az élőkép eléggé ocsmány. A bebop 2-nél viszont nagyon jónak tűnik, ezen is meglepődtem.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#64763) Peaceliker válasza Johnny_vT (#64761) üzenetére


Peaceliker
őstag

na akkor az zsír

"Oh my Goa'uld!"

(#64764) AMDaZERG_1 válasza AMDaZERG_1 (#64759) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Visszanéztem a videót, és azt hallom a pörgéskor, hogy újraindul az FC pörgés közben és amikor jobra pörgetném kicsit megindul jobbra, de szinte azonnal balra pörög megállíthatatlanul.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#64765) Peaceliker válasza AMDaZERG_1 (#64764) üzenetére


Peaceliker
őstag

nézem a leírásod...nézd meg receiver fülön bot mozdításra mit mutat. sztem vmelyik csatorna revben lesz, meg csekkold még fc orientációt is

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#64766) Geller72 válasza AMDaZERG_1 (#64764) üzenetére


Geller72
veterán

Nem volt motor cseréd? Forgási irányok jók? :U

(#64767) Peaceliker válasza Geller72 (#64766) üzenetére


Peaceliker
őstag

akkor fel sem száll :)

nekem is vt ilyen. Repült amíg stickhez nem értem...de az tán nem is a csatorna irány gond volt, hanem fc orientáció, olyan búgócsiga táncot adott elő, hogy öröm volt nézni :D

szerk: megvan mi lesz. motor sorrend!! tuti :)

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#64768) Geller72 válasza Peaceliker (#64767) üzenetére


Geller72
veterán

Miért? Felszáll? :D Azt nem is néztem.

(#64769) Peaceliker válasza Geller72 (#64768) üzenetére


Peaceliker
őstag

fentebb azt írta :)

"Oh my Goa'uld!"

(#64770) dzso22


dzso22
senior tag

Esetleg valaki ki tudna segíteni két db. esc flasheléssel?
Sajnos sikeresen elflasheltem két emax lighting-et :W

A legfontosabb,hogy a kacsák előtt mindíg legyen víz!

(#64771) SpydeR3412 válasza Geller72 (#64738) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Az furi. Mikor vetted? Én a legelső szériából kaptam, 16kkv-s mocikkal. És nem is ajánlja a gyártó a 19kkv-t 2s-re. Valamint most is 16kkv van a leírásban.

Az 1s 22kkv-t nagyon best, én szerelmes lettem abba gépembe. De én is eladtam, mert ott a Mobula, meg a Trashcan is, és azokhoz képest már kevés az 1s. Viszont a 19kkv 2s-en, 3s-nek érződik.

[ Szerkesztve ]

(#64772) AMDaZERG_1 válasza Geller72 (#64768) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Repül, csak roll mozdulatnál veszíti el a fejét, és pörögni kezd roll irányba balra. Amikor jobbra csinálom a rollt megindul jobbra a pörgés, de nagyon rövid idő után balra pörög eszeveszetten. Egyik leszálláskor kicsit agresszívebben szálltam le és akkor is csinálta.
Tehát se nem motor sorrend, se nem orientáció szerintem, mert akkor nem tudnék repkedni jobbra, balra, fel le, előre hátra :D

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#64773) Peaceliker válasza AMDaZERG_1 (#64772) üzenetére


Peaceliker
őstag

ha amúgy minden jó ha tötyögsz és nagy mozdulatra csinálja akkor a fentebb írt desync, túl alacsony a motor min fordulat

"Oh my Goa'uld!"

(#64774) scream válasza BITBOYS (#64762) üzenetére


scream
veterán

Kiváncsi leszek a hosszabb távú tapasztalatra vele, én is a Bebop 2 és Fimi között filóztam, aztán végül a Fimi lett megrendelve.

(#64775) molnigee


molnigee
aktív tag

Nos, mivel a mobula moci tengelyt megtörtem én béna, így a 5 colhoz kellett nyúlni :)
Azt hiszem nem bántam meg... 2 hónapja mentem 5 colon, de azért ez még mindig nagyon más mint a whoop.
Először adtam be az iverted yaw spint, amit nehéz beépíteni a flowba, de azért megpróbáltam...
JA raktam a vidibe esést is, hogy még véletlenül se gondoljátok nekem minden megy elsőre :D
Armattan-Chameleon-GoGoGo
Kb volt 10-12 esésem ma, olyanok mint ami a vidiben van, összes sérülés, elhajlott a HQ prop :)

[ Szerkesztve ]

--> http://dronearena.hu/ <--

(#64776) Egy-két válasza Johnny_vT (#64753) üzenetére


Egy-két
tag

Mondom, hogy 2 szintes!
A harmadiknál már a váz van.
Szóval ha szívni akarsz akkor vedd meg ezt a vázat és majd az oldalára szigszalagozod a fél elektronikát :P
Avagy nézel olyan vázat, amit gyárilag 2 db stackre találtak ki :)

(#64777) Szancsó válasza Egy-két (#64776) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Szerintem 3 lesz az (vagy ESC -t nem kell számolni?): alul a 4 in 1 ESC, felette az FC és legfelül a VTX, aztán jön csak a "fél szint" - oda mondjuk nem raknék semmit, mert a VTX megsüti. A vevőt (Fli14+) ferdén hekkeltem be a stack mögé. (A lényegen nem változtat, ennyi cucc lehet nem fér be.)
[kép]
[kép]
( Uff, délután nem takarítottam le, mert reggel úgyis megint menni kell füvet vágni - nem gondoltam, hogy fotózás lesz :) )

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#64778) Spuri2000


Spuri2000
senior tag

JJRC JJPRO X5 ajánlott típus?

(#64779) Toncsi válasza Spuri2000 (#64778) üzenetére


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

Attól függ mennyiért és mire, de első drónnak jó lehet. Azt számításba kell venni, hogyha megtetszik a műfaj, akkor hamar jobb fog kelleni.

[ Szerkesztve ]

(#64780) emzeperix válasza BITBOYS (#64762) üzenetére


emzeperix
tag

A Zino élőképben 720p.

A Fimi-nél az élőképpel semmi gond: [link]

Gondolom más videóknál a Screen Recorder app-ban van a felbontás levéve.

[ Szerkesztve ]

(#64781) JamesHolden


JamesHolden
aktív tag

Sziasztok!

Holnap utazok New Yorkba, vinném magammal a Mavic 2-met. Két kérdésem lenne ezzel kapcsolatban.

1) Bécs - Madrid útvonalon repülök, a kézi poggyászba mehet fel a drón? Eddig csak Budapestről repültem USA irányába, akkor még a feladós bőröndbe kellett, hogy tegyem (most ugye már ott is mehet a kézibe)

2) Elvesztem a legutóbbi USA FAA jogszabályokban. Nekem mint hobbi pilótának mi az ami megengedett most?
Regisztrálva vagyok az FAA-n, a drón reg száma rá van ragasztva a gép oldalára, a hozzá tartozó FAA kártya ki van nyomtatva. A B4YouFly applikációt használva kizárólag olyan helyeken repülök (ill. repültem eddig is) ahol engedélyezett. Sajnos New Yorkban nem sok ilyen lesz.
Van ebben a procedúrában most bármi változás?

Köszi

(#64782) Saccco


Saccco
nagyúr

Ez marhára tetszik:

Diatone 2019 GT R239

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#64783) DJGABI


DJGABI
addikt

BG-n kb az összes MJX akcijós, holnapig

Bugs 6 felett megremegett a kezem, berendeltem, 26k a fullos csomag [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#64784) -szabi- válasza DJGABI (#64783) üzenetére


-szabi-
őstag

Hi

Múltkori hozzászólásban linkeltem Eachine E013 Plus drónt VR006 szemüveggel csomagban 75$ (~22000Ft).
Amit most te mondasz sokkal jobb vételnek tűnik csomagban: MJX B6 Bugs 6 With Camera + FPV Monitor + Glasses 87$ (~25000Ft).
Ehhez lehet propeller védő keretet kapni?
A leírás nem említi, hogy van rá mód, szóval a youtube videókat miképp rögzítik?
FPV monitor + glasses más drónhoz is használható amin van FPV kamera?

üdv

(#64785) Geller72 válasza -szabi- (#64784) üzenetére


Geller72
veterán

..azért kezeljétek a helyén, hogy milyen lehet valami, ha ennyi mindent adnak ennyi pénzért. Nem csak úgy nagy általánosságban beszélek, hanem volt ilyen gépem.. :U

(#64786) -szabi- válasza Geller72 (#64785) üzenetére


-szabi-
őstag

Értelek de nem versenyt akarok nyerni.
Első gépnek lenne, ezért nem szívesen adnék többet, mert lehet nem is fog meg a dolog.
A kérdéseimből is kiderül kezdő hobbiról van szó.
Ezen a szemüvegen keresztül kell nézni, de ennyiből szívesen fogadok jobb vételre észrevételt.

Szóval a szemüveg és monitor később használható lesz pl ezekkel: Eachine E010C vagy Realacc R11?
Másik két kérdésre is keresem a választ.

(#64787) Peaceliker válasza Saccco (#64782) üzenetére


Peaceliker
őstag

nemrég vt rá kupon asszem és 99 vt? bár lehet akkor vt 109 :)
kíváncsi lennék mit bír a váz. Bár bele gondolva nemtom 2" gépre minek prop védő :))
Mondjuk ha vki hc ben akarja gyakorolni acrot, mondjuk lakásban akkor előnyös :D

"Oh my Goa'uld!"

(#64788) Geller72 válasza -szabi- (#64786) üzenetére


Geller72
veterán

Inkább írok privátot..

(#64789) BITBOYS válasza emzeperix (#64780) üzenetére


BITBOYS
addikt

Tehát a Zino nem tudja a 1080p-t, az x8 pedig állítható. Ezt jó tudni, köszi.

Más:

Közben megnéztem és ha valakit érint a Bebop kamerája teljesen belát maga alá is, ezt eddig nem tudtam, igaz nem is próbáltam.
Már csak megfelelő beállítás kellene, mert viszonylag hamar eldobja az élőképet. Az irányítás az megy rendesen, azzal nincs gond. Nyílt terepen próbáltam, semmi sem zavarta a rálátást.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#64790) Geller72 válasza BITBOYS (#64789) üzenetére


Geller72
veterán

Ezért volt olyan ócó akkor...(?) ;]

(#64791) molnigee


molnigee
aktív tag

Miért pörögtök a bugs 6on? Ez egy műanyag vázas vacak nem? Egy eses és kuka. Ingyen szia kellene kategória szerintem.

--> http://dronearena.hu/ <--

(#64792) Geller72 válasza molnigee (#64791) üzenetére


Geller72
veterán

..ha még csak az lenne a baja.. :U

(#64793) Toncsi válasza Saccco (#64782) üzenetére


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

Erről a műanyag vázas Diatone 2019 GT R239-ről lehetett problémákat olvasni, volt, aki átrakta carbonvázra és azt írta, hogy megtáltosodott tőle.

(#64794) DJGABI válasza molnigee (#64791) üzenetére


DJGABI
addikt

250es vázra át lehet költöztetni nem?

az x251 is nagyrészt műanyag volt, az se tört olyan könnyen. meg nincs benn acro, annyira nem lehet vele trükközni.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#64795) molnigee válasza DJGABI (#64794) üzenetére


molnigee
aktív tag

Az xk x251? Az karbon vázas ha jól emlékszem, nekem is volt, jól bírta. Ami ilyen műanyag még az az eachine racer 250... Ja és ezek 2016ps cuccok. Szoval... De nekem mindegy, mindenki azt vesz amit akar.

--> http://dronearena.hu/ <--

(#64796) vandor01 válasza JamesHolden (#64781) üzenetére


vandor01
őstag

amcsit nem ismerjuk de a dron es aksi repulon utaztatasa!

[link]

alapvetoen a A Nemzetközi Polgári Repülési Szervezetaltal kiadott állasfoglalas alapjan járnak el de kisebb kulonbsegek lehetnek a rep cegek kozott pl aksi mennyisege darabszama etc....
Special Provision A67of the ICAO Technical Instructions.

Két dolog biztos!
1. dronok feladott poggyaszba
2. akumulatorok kezi poggyaszban.....

a pontos reszletekert az adott ligitarsasag honlapjan nezz szet!
ez pl Wizzair magyarul [link]
ha megy angolul is akkor [link]
vagy emirates [link]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#64797) Johnny_vT válasza Johnny_vT (#64745) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Ismét úgy érzem, hogy ismét összeállt a konfig. A biztonság kedvéért már meg is rendeltem :))

Váz: VX145
ESC+FC: Mamba F405 Mk2 stack
Motor: BH Tornado 1407 4100KV
Prop: GEPRC 3042x3 + Emax AVAN 3024x3
VTX: AKK Nano 3
Kamera: Caddx Turtle V2
RX: FS-A8S v2

Köszönöm a segítséget molnigee, Geller72, Peaceliker, vandor01 és aki még hozzászólt :R
A cuccok EU Priority-vel remélhetőleg tényleg áfamentesen itt lesznek 2-3 hét alatt. Már nagyon várom, mert ahogy egyre magabiztosabb vagyok Böszmével úgy érzem egyre jobban, hogy alulmotorizált / nehéz és valóban elkélne neki egy alapos PID-tuning :DDD Főleg most, hogy megjött a 3D-nyomtatott kameratartóm és rákerült az itthon kallódó SJ4000 akciókamera... Az első tesztrepülés "HD" videója erre található, a minőségen a jövőben még javítok.

(#64776) Egy-két
Kutakodtam neten és Szancsónak van igaza, 3 szint befér. Ha meg mégse, akkor vagy szétbarkácsolom vagy rendelek egy másik vázat ezt pedig elteszem tartalékba :)

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#64798) DJGABI válasza molnigee (#64795) üzenetére


DJGABI
addikt

A karok karbonok voltak, de a közepe (amibe csak simán bele voltak dugva + egy csavar tartotta) azok már műanyag azt hiszem

Bugs 8 Pro már tud acrót, board: [link] nem vészes árban. Így képeken kb full ugyanaz a mérete mint a 6-osé. Táv gondolom nem csereszabatos, azt viszont külön nem találok. Motorja is 2204 vs 1806, meg 3 ágú a prop, akksi is nagyobb C-s... na mindegy egyelőre nem gondolkozok ilyeneken... :D csak ha esetleg valaki frankendrone-t építene..

rcgroups topic [link]

rendeltem 2 akksit egy gyári áráért [link] [link] tartó ahogy nézem levehető, majd tépőzárazom őket. Csatikat is persze tettem mellé (XT30), forrasztástól nem félek. Meg csipogót. [link]
Óccó töltő: [link] airsoftozáshoz vett B3 (klón) már szállt el nálam (egy idő után egyszerűen nem töltött), az van még ilyen árban [link] syma legalább megy powerbankról is. mondjuk 600mah-val 2 óra felett lesz a töltési idő...

videózáshoz ilyen gopro-nál kisebb kamerák közül mi az ajánlott? Hawkeye Firefly Q6 / Micro Cam 2

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#64799) vandor01 válasza Johnny_vT (#64797) üzenetére


vandor01
őstag

VX145 nek a stanoffjai 25mm-esek! (elso kerdes a terméknél)
szoval 3 szintes torony kenyelmessen el kell hogy ferjen!
sot talan meg a receiver is becsusszanhat a két lap kozé!!
jo lesz az!!! :D

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#64800) Johnny_vT válasza vandor01 (#64799) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Igen, láttam, de kondi közben megnéztem pár build videót a biztonság kedvéért a témában és tényleg simán befér minden :)

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.