Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65101) AMDaZERG_1 válasza Geller72 (#65091) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Ebben némi túlzást vélek felfedezni. Esetleg szóbeszéd, vagy saját tapasztalat? Bár az X220s kicsit másabb, mint a sima X220, vagy kifogtam egy működő 220s-t, de komolyan nincs semmi gondom vele, és bizony, ha akarom 150km/h felett is cammog, vagyis a motorja kielégítő teljesítménnyel bír.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#65102) Peaceliker válasza vandor01 (#65100) üzenetére


Peaceliker
őstag

igen, de ugyan ennyi tagtból z látszik hogy v1 v2 lapok hullottak, turtle hullik, stb

amúgy sailfly aio ja állítólag egyik legjobb, de valóban +1g ot megér a jobb kamera meg a vtx (az nekem mondjuk mindegy)
árban is +14usd és hordtáska is van :)

"Oh my Goa'uld!"

(#65103) Geller72 válasza AMDaZERG_1 (#65101) üzenetére


Geller72
veterán

Nem cinkellek, ne értsd félre. Csak azt mondom, hogy még ha nem is látszik, óriási fejlődés volt az elmúlt két évben. 100 grammnál is több mínusz egy eleve bőven fél kiló alatti gépben, sokkal erősebb, nyomatékosabb motorokkal, már 4 cellán is óriási különbséget hoz. A tapasztalat annyi, hogy van egy ilyen régebbi generációs gépem még, egy 5"-os, ami még most is bőven megállja a helyét, de mozgékonyságban már a 3"-os gépem mindenhol megeszi. Végre talán nem, bár szerintem 4s-en mindegyiket megnézve lehet, hogy lenne meglepi. Nagyon észreveszem, ha a 3" vagy a 6"-os gép után felszállok a régi géppel. :K Sokkal jobban sodródik, több kraft kell neki ott tartani, korrigálni, akármi. És ez még csak mondjuk vegyes használatban, inkább FS-en,mint talaj-közelben a gyümifák közt. :D. Pályán szerintem nem tudnék végigmenni 10-ből10-ben sem, ha előtte sokat nyomom az új gépekkel. Ki kell repülnöm vagy 4-5 akkut, mire "rááll" a kezem agyam arra, hogy máshogy kell vele fordulni, ha nem akarom fél óráig keresgélni a susnyásban. :D. Szerencse, hogy cefetül bírja, de akkor sem. A 6"-t inkább arra tartottam meg, hogy LR és egy ksi hűbmeg néha, de szinte mindig a 3"-al repülök, annyira tetszik ez a konfig ezekkel a bika mocikkal (1408) és a pille vázzal. (122g akku és propok nélkül).

(#65104) Geller72 válasza Peaceliker (#65099) üzenetére


Geller72
veterán

mob7hd-ban nem csak az hullik.. No HD 2s-en szerintem jól eltalált gép. Át kell forrasztani Xt30-ra és hajrá. Megyek, ki is tolok vele pár akkut, mielőtt ideér a vihar. :D.

Majd azért írjátok már meg, hogy ezekből a tótpikkekből melyik faja és milyen konfiggal. ;).

(#65105) Peaceliker válasza Geller72 (#65104) üzenetére


Peaceliker
őstag

most már lehet építeni, váz egyre több van, 12a aio esc 40usd, adóval 47 tán moci amax 1103 állítólag a top

"Oh my Goa'uld!"

(#65106) Geller72 válasza Peaceliker (#65105) üzenetére


Geller72
veterán

Valami jó kamera? :U

(#65107) AMDaZERG_1 válasza Geller72 (#65103) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Én meg úgy vagyok vele, hogy a plusz súly nem zavar, sőt! :)
3 colos gépeimnél 1407 motorokat használok és bizony az addig kedvelt 1406 4500; 6000kv motorok után látványos különbséget mutatnak, és azt hiszem azt a 11xx kategóriát abba is hagyom, pedig még bontatlan vázam is van hozzá, valamint az agyon tákolt FORESTER vázam is durva jól megy 11xx motorral, de mégis. Ja, és 3" -nál sem zavar, ha nehezebb :)
Van férfi, aki a molettebb nőket kedveli, én ezek szerint a molettebb quadokat :D
A saját tervezéssel épült vázaimnál sem a tömeg volt a fő szempont, bár az Ortus-250 vékonyabb karbonból lett gyártatva, de feltöltöm a "hiányzó" tömeget más dolgokkal :D

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#65108) vandor01 válasza Peaceliker (#65105) üzenetére


vandor01
őstag

na majd a télen épitek pár ilyen fogpiszkálot
de mire beuzemelem már mas lesz a "hype" :DD

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#65109) Geller72 válasza AMDaZERG_1 (#65107) üzenetére


Geller72
veterán

...a 6"-os gép 280g ellenére a karok 5mm vastagok.. :U ;] Szal gizdának azt sem mondanám. :D.

[ Szerkesztve ]

(#65110) Peaceliker válasza vandor01 (#65108) üzenetére


Peaceliker
őstag

télre minek outdoor gép? :D

(#65106) Geller72

eos2 asszem a menő most kis súlyú osztályban

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#65111) vandor01 válasza Peaceliker (#65105) üzenetére


vandor01
őstag

értem hogy a fogpiszkalo a whoopbol notte ki magat de milyen idetlenul nezki azaz AIO ESC keresztbe forditva a gép közepén kilog jobbra ballra.... ugye ma mar nem minden fogpiszkalo fazonja olyan mint a Sailfly-X !
pl geprc FullSpeed

(#65110) Peaceliker
én csak kint repulok nekem az AIO meg 25mw-es VTX lofü...i
nem kerek belolle! arra ott van a kefes csipet csapat. ha fost akarok reptetni....

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#65112) ezoltan válasza Peaceliker (#65110) üzenetére


ezoltan
tag

Jóóójaaaz :DDD

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#65113) Peaceliker válasza vandor01 (#65111) üzenetére


Peaceliker
őstag

jaja ez pofás, csak annyi baja van, hogy:

vékonyabb váz törik
motor csati letörik
régi kaki motor
nehéz
drága

de jó a színe :D

na jah, ezek nem longrange gépek :) ez arra van, hogy parkban vagy egy szimpi spoton "körbe repülöd" magad
jó vevővel 100m t tuti tud bármelyik random 25mw :)

Reddevil már 200mw ;)

amúgy forma azért ez mert így lehet a legkisebb m2m et összerakni. Sailfly canopy véd mindent pl amúgy

"Oh my Goa'uld!"

(#65114) Peaceliker válasza Geller72 (#65104) üzenetére


Peaceliker
őstag

talán motor kábelt tépett ki pár arc motorból....de azt 08xx ből is szokásuk, az lehet user error

"Oh my Goa'uld!"

(#65115) vandor01 válasza Peaceliker (#65113) üzenetére


vandor01
őstag

jaja... lehet ez a Sailfly-X designe lesz az autentic fogpiszkálo
a tobbi csak lovagol a hypon :F
mindenbol a minimum vedett de konnyu!
a vegen lehet azert benevezek egy Reddevil jellegure!
hasonlo suly 38gramm es mégis jobb kamcsi es VTX
rakok ra XM+ aztan mar mehet is akar 500meterre is!
azert a 200-400 meteren stabil kapcsolatnak orulok....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#65116) Peaceliker válasza vandor01 (#65115) üzenetére


Peaceliker
őstag

az akkor még 1,5g :D

de jah, az sztem is jobb lehet, esetleg egy sailfly eos2 canopyt nyomni rá

van vevő nélküli lap is, nemtom beépített vevők mit tudnak

amúgy ami marha nagy szám ezekben a gépekben az a repidő, az hihetetlen néha :) szal jó lehet "longrange" re :)

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#65117) mrbig válasza Peaceliker (#65110) üzenetére


mrbig
csendes tag

Én pár hete vettem meg az EOS2 kamerát, nem igazán vagyok boldog vele.

Már az új runcam nano kamerákon gondolkodom.

(#65118) Peaceliker válasza mrbig (#65117) üzenetére


Peaceliker
őstag

nem ismerem ezeket csak ezt olvasom mindenhol :)
nano 1esem van, nem vmi erős cucc ahhoz képest hogy 5k vt :)
2es lehet jobb nincs sajna követni a teszteket :)
nanoracer meg 30usd...88usd s gépbe overkill :D

"Oh my Goa'uld!"

(#65119) vandor01 válasza mrbig (#65117) üzenetére


vandor01
őstag

az EOS2-őt a helyen kell kezelni!
az AIO-ot elhagyva de meg RC2 szintjet alulrol nyaldosva!
Az ára csak fele vagy harmada meg merete és sulya is!

HA
RC2 nevezzuk ki 100%nak (25euro)
EOS2 csak 85% (14euro)
Jo AIO meg 70% (11euro)
átlag AIO 50% (5euro)

a tobbi meg persze ezek felett mind árban teljesitményben

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#65120) Geller72


Geller72
veterán

Nekem az egyik kis gépen a BetaFPV V4-es FC-hez a Z02-es AIO van, amihez ugye 200mW-os a VTX rész és a kamera sem annyira tré. Van náluk customized EOS2 is. De ugye ez is csak Cam.

(#65121) vandor01 válasza Peaceliker (#65116) üzenetére


vandor01
őstag

beépitett vevo? max 300meter takaras nélkul takarassal csak 200 :DDD

most nézem milyen elvetemult rakott a reddevilbe 8700-as motort? :W
nehogyma vmi altalanos 8-9-10 ezres keruljon bele! hanem ez! sehova nem tartozik... lehet a 9000-sek gyartasa soran a minosegileg kiesettekre megy az eachines matrica :DD

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#65122) Peaceliker válasza vandor01 (#65121) üzenetére


Peaceliker
őstag

8500 as Sailfly-X. gondolom muszáj vmi ben eltérni vagy fölé menni picit xD
Amax is 8500kv 1103 ban asszem

"Oh my Goa'uld!"

(#65123) mrbig válasza vandor01 (#65121) üzenetére


mrbig
csendes tag

A kv érték amúgy is csak terheletlenül jön ki (vagy még akkor sem). Utána a propellertől és még pár egyéb faktortól függ, hogy mi is jön ki valójában.

Szerintem a kv-nál érdekesebb, hogy milyen nyomatékot tud leadni, milyen fogyasztásnál.

(#65124) vandor01 válasza Peaceliker (#65122) üzenetére


vandor01
őstag

meg szerencse, hogy nem KV8666,5.....
na persze ki tudja megszamolni? az annyi! az annyi? :DDD

egy motor probléma utan nem jo erzes negy uj motort venni mert pont ninccs 8666,5-ös
lehet 3S-en eleg a 8000-es is...... foleg az ESC sem vmi combos....

mindegy...nezegetem fulelem a hireket :DD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#65125) Peaceliker válasza vandor01 (#65124) üzenetére


Peaceliker
őstag

pár 100kv difi mindegy. hyperlite mocik amúgy pont ilyen hülye kv k... 2204 pl nekem 3022kv
Amúgy a 9000kv moci is olyan hogy 8800-9200ig vegyesek kb, sosem pontos egyik sem, még széria belül sem sztem

"Oh my Goa'uld!"

(#65126) vandor01 válasza mrbig (#65123) üzenetére


vandor01
őstag

azert a nyomatékba beleszol a motor sulya is
es ezek 2,5-3,5 kozott vannak.. lehet vmi 3agu 65mm-es mar sok!?
nekem mindegy hogy mennyi a KV?
csak ugye ha probléma van 1-el?
akkor legyen csere hozza!
ne kelljen garniturat venni!
mert még 4db azert 40 ejro!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#65127) Peaceliker válasza vandor01 (#65126) üzenetére


Peaceliker
őstag

nyomatékra 100 dolog van hatással. mágnes fajta, air gap, tekercs fajta, tekercs vastagság meg hogy 1 vagy több szál stb.

"Oh my Goa'uld!"

(#65128) mrbig válasza vandor01 (#65126) üzenetére


mrbig
csendes tag

A cserében igazad van. Ilyen kész gépeknél amúgy is érdemes vásárlás előtt átnézni, hogy milyen alkatrészeket árulnak külön, ne kelljen egy törés miatt egy komplett másik gépet venni.

(#65129) Peaceliker válasza mrbig (#65128) üzenetére


Peaceliker
őstag

8500kv moci tuti lesz, 200kv meg valszeg nem is valós csak cimke más :D

"Oh my Goa'uld!"

(#65130) Johnny_vT


Johnny_vT
senior tag

HobbyKing-en kaptam 20%-os kupont, amiből akksikat szeretnék venni 4S 750-1000mAh között. Az ottani kínálat márkáit azonban nem nagyon ismerem, tudnátok segíteni melyik a jó vétel?

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#65131) Peaceliker válasza Johnny_vT (#65130) üzenetére


Peaceliker
őstag

nekem miért nem adnak ilyet? ;]

3-4 colos géphez kell?

amúgy turnigy bolt hv meg graphene akkuk jók sztem
de nekem multistar akukkal sem vt bajom, de fentebb említettek erősebbek

"Oh my Goa'uld!"

(#65132) Johnny_vT válasza Peaceliker (#65131) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

:R

Igen a kisgéphez lesz, aminek még mindig nincs neve... :))

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#65133) Peaceliker válasza Johnny_vT (#65132) üzenetére


Peaceliker
őstag

1000es nagy lesz ha 1407

"Oh my Goa'uld!"

(#65134) Saccco válasza Saccco (#65079) üzenetére


Saccco
nagyúr

Megvolt a Fatshark HD3 próba. Hát... :Y

De ki mondta, hogy kicsi a képe?! Persze kisebb, mint egy doboznak, viszonyítási alap Quanum Cyclops V2 D, de még mindig nagy. Szerencsétlenségemre nagyon izzadós vagyok. Sajnos a lencsék párásodása azonnal jelezte is, ám erre van ugye a ventilátor, bekapcsolása után a párásodás meg is szűnt. Így elsőre nem annyira éreztem, hogy az IPD csúszkát hova is kellene húzni. A képe nagyon tetszik. A prémium tok szintén.

Köszönöm a lehetőséget a drónos kollégának is. :R

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#65135) Geller72 válasza Saccco (#65134) üzenetére


Geller72
veterán

Nem kicsi a képe, csak Pész írta, hogy a HD2-nél kisebb a FOV-ja de még így is szerintem jó, sőt szerintem pont jó. Nekem volt ennél sokkal kisebb FOV-al Fatsharkom, de az már nem annyira jött be. Pályázni biztos jó a kisebb FOV, de nekem ez a cucc jött be a leginkább. A csúszkákat mindig párban huzogasd, ne egyesével. Kezd el nagyon kint és úgy gyere befele ha kell, bár nekem mivel nagy a fejem és a szemeim is elég távol vannak egymástól, a padló legnagyobb állásában a legjobb. A dioptria szett ehhez sem kell. Nekem egyedül az zavaró, hogy az akkutok jobb oldalt a halántékomnál van és eléggé nyom. Jobban örültem volna, ha hátra teszik. De tervben van, hogy átrakom, de mindig halasztgatom. :D. Ahogy írtam, hidd el, hogy ehhez a kategóriához fogsz kilyukadni. ;).

(#65136) ezoltan


ezoltan
tag

Beszéltünk az adóantenna-elhelyezésről.
Kicsit odafigyelve a pozícionálásra (szokott helyen,hátul) egy normál hosszúságú pagoda is képes kielégítően működni.

Vevő szintén pagoda és egy filléres TripleFeed.

Két kilométer oda:

...és ugyanez visszafelé haladva:

Nagyjából 400-420mW-on dolgozott a vtx.
Ez számomra nagyjából mindenre elég.Komolyabb távolságokat (ezzel a géppel) nem tervezek megtenni.

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#65137) Saccco válasza Geller72 (#65135) üzenetére


Saccco
nagyúr

A kicsi kép költői kérdés volt. Általában értettem doboz vs csík. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#65138) Peaceliker


Peaceliker
őstag

na első sailfly esc halál, íme a leírása az esetnek:

"5th flight with Sailfly X and killed an ESC I believe when landing in grass. Went to take off again on hard surface and just flipped over. Motor stuttering like bad ESC.
This was on 3s but motors wasn’t turning fast when I hit the grass.
Great performance, but not lasting."

szal bele ért a fűbe a prop arm alatt...de csak kicsit :DDD 5 colosom is sült meg így az sem sok füvet kapott fel, igazán bírhatta volna még egy kicsit. :))

persze az tény, hogy esélyesen a 12a es esc jobban bírhat ilyet, kivéve ha a vezető fólia válik fel előbb a nyákról :)

"Oh my Goa'uld!"

(#65139) Geller72 válasza Peaceliker (#65138) üzenetére


Geller72
veterán

Én többek közt ezért vettem már tavaly (azt hiszem, év végén) F4-es boardot. A mostani már 2-4S/12A-t tud. ez alatt én akkor sem tennék mást fel, ha elhinném a füves mesét. :D. Én elég sokszor borotváltam (sokszor direkt, poénból egy picit :D ) a füvet több géppel is, és nekem még egyszer sem pukkant el az ESC-em ezért. Ahogy már sokszor elmondtam, öreg hiba 2-3S alá 5A-es ESC-et rakni. Szép lassan, de biztosan egyre több ilyen lesz, ami véletlenül ARM alatt lefüstöl. ;] . (Amúgy ez ACRO-ban mióta számít? Vagy volt egy minimal alap fordulat állítva ARM-ra? (De az akkor sem akkora áramerősség növekedés, mint egy full gáz :U ) Nekem az 1s-es gépen a 1703-as mociknál szinte végig full közelében van amúgy is. 11xx/8xxx mociknál 3s-en minimum vicc az 5A-s ESC.

(#65140) Geller72 válasza ezoltan (#65136) üzenetére


Geller72
veterán

Itt is éppen az látszik, hogy "elfele" kisebb az RSSI-d, mint visszafele. Tegnap én is megnéztem és kb 1500-on visszafele majdnem olyan jelem volt, mond odafele harmadtávon.. :U

(#65141) Geller72 válasza Geller72 (#65139) üzenetére


Geller72
veterán

Ilyen F4 boardot, bocsi, majdnem be is raktam abba a kommentbe. :D.

(#65142) ezoltan válasza Geller72 (#65140) üzenetére


ezoltan
tag

Azon az 50-60 méteren valami miatt lejjebb esett.

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#65143) Peaceliker válasza Geller72 (#65139) üzenetére


Peaceliker
őstag

persze, ha darabokból raknék össze gépet én is ezt tenném bele...csak ez kb 2 hetes cucc, toothpick meg régebbi cucc :)
Meg ezek a 1102k igen takarékosak.

nekem 2204 sütötte meg kevesebb mint 1mp alatt a szabit...végig lehet követni az érakört az escen mert felégett a fólia is :D

Amúgy én azt nem értem miért kell a 3s ezekre a gépekre. Sztem indokolatlan. Plusz volt speedteszt vidi, 49 vs 57 mph 2s vs 3s...szal nem is hoz sokat, prop sem jó erre, KV sem kevés. Értelmetlen. Én 2s fogom csak hajtani, szal nem izgulok :)
De anno 65g os babyhawk is bírta 6a esc el 3s t. Igaz az csak 5200kv de 2,3as széles lapátos prop és majd dupla súly :) Persze ott is volt akinek megsült, azért az nem arra van. :)

De 5 colra is rakták fel a 30a eset 2205 re... szal a ló túloldalán sem kell leesni szerintem. :)
10A amúgy untig elég lenne, persze ha ott a 12 akkor hajrá. De simán el tudom képzelni, hogy majd nyák nem bírja. Meg ez már 2-4s szal nemsoká ezeket meg 4s el sütögetik meg xD

"Vagy volt egy minimal alap fordulat állítva ARM-ra?"

kicsit nem is értem hogy arc most leszállásnál vagy felszállásnál sütötte meg. :) De biztos vt alapjárat, csak kefésre nem szokás tenni :)

"Oh my Goa'uld!"

(#65144) Johnny_vT válasza Peaceliker (#65133) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

850-es Graphene lett. Vettem ötöt négy áráért :)

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#65145) Geller72 válasza Johnny_vT (#65144) üzenetére


Geller72
veterán

A 850 a legjobb erre a gépre. Én multkor jutottam hozzá nagyon jó áron 850/4s Tattukhoz. 11xx-nél azért ez sok volt, de 14xx-nél a legjobb. ;)

(#65149) DJGABI válasza DJGABI (#64783) üzenetére


DJGABI
addikt

Megjött az akciós MJX Bugs 6... hát jó régen volt az x251, mostanában csak szoba gépekkel játszottam, picit nehézkesen ment az irányítás. Eu-n belül GLS hozta. Szemét bg-sek elvették az embertől a legózás örömét, az fpv kam már be volt téve, össze volt kötve. Az armolása elég körülményes... muszáj volt manual-t olvasnom

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#65150) Peaceliker válasza Johnny_vT (#65144) üzenetére


Peaceliker
őstag

...egy kis infó elveszett asszem, talán az volt, hogy 850 lesz a faja, mert 650 tán kevés tud lenni meg ezeknek az a 20g annyit nem számít....bár 1000est már megérzi...amivel beszívtam, mert van 1-2 1000es is ami 5 colra meg karcsúka. :)) Szal ennek picit sok annak picit kevés, de ilyen ez a hobby, megy a tesztelgetés. :DDD

"Oh my Goa'uld!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.