Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65851) Peaceliker válasza syler123 (#65850) üzenetére


Peaceliker
őstag

Szuper, köszi.

vissza térve kamera témára. Megláttam hogy itthon is kapni már runcam nano 2 t így egyből el is rakattam magamnak egyet, kivancsi leszek rá. Videók alapján sokkal jobb mint eos2

"Oh my Goa'uld!"

(#65852) syler123 válasza Peaceliker (#65851) üzenetére


syler123
veterán

Nincs mit :)

Ettől az EOS2-től minden jobb, rettentő hulladék. Konkrétan jobb a 2500ft-os LST S2 pedig abban még VTX is van. Szóval kíváncsi leszek a véleményedre (runcam nano2), mert ezt a kamerát nekem is le kell cserélnem. LST S2-őt csak azért nem teszem fel, mert azon nem lenne OSD.

[ Szerkesztve ]

(#65853) Peaceliker válasza syler123 (#65852) üzenetére


Peaceliker
őstag

lst2 n én osd t megoldottam.
Amúgy annak tényleg jó a kamja sztem, nappal szemben sem ég ki... lehet van is itthon mert volt amiből adó kiment :)

"Oh my Goa'uld!"

(#65854) DJGABI válasza Johnny_vT (#65847) üzenetére


DJGABI
addikt

egy héttel előtte kb.

de nem tartott sokáig az öröm: [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#65855) Peaceliker válasza DJGABI (#65854) üzenetére


Peaceliker
őstag

csatit, motor kábelt csekkold
bf ből sem pörög? ha két mocit felcsrész akkor mizu?

"Oh my Goa'uld!"

(#65856) Blizzardking válasza DJGABI (#65854) üzenetére


Blizzardking
őstag

Nekem ugyanez volt. Véletlenül összeforrasztottam két pontot a FC-n. Nézd meg annak a motornak a környékén amelyik nem megy. Azon a környéken kell lennie ahol a kamerát kell beforrasztani, mindig ott a hiba ahová nyúltunk :DDD
Az esc-t nem nyírta ki, leszedtem a felesleget és megjavult. Ha gondolod (és meg tudod oldani) küldj valami makró fotót a kontrollerről, és benyilazom melyik volt az.

syler123 - ahogy Peaceliker is írta, viszonylag egyszerűen lehet osd-t rávarázsolni az lst2s-re. A mai napig használom a szénkefés 65-ös gépemen. Itt egy videó, de én nem ezt a megoldást alkalmaztam, én az összekötést is átvágtam a vtx és a cam között.

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#65857) syler123 válasza Blizzardking (#65856) üzenetére


syler123
veterán

Ezt néztem, de az LST S2-t inkább meghagyom a kefés gépeimre, a Frogon csavarral kell rögzíteni a camot, szeretném ha így is maradna, inkább egy odaillő kamerát veszek.

(#65858) syler123


syler123
veterán

Azt kell hogy mondjam, hogy nem rosszak ezek a GNB akkuk, pedig én nem töltöm HV-ra. 1-1,5 perccel repül többet vele a frog, mint a gyárilag hozzácsomagolt 300mah-s noname akkuval, ráadásul nem esik le annyira a fesz. Tetszik. Árban is nagyon jó.

Örülök hogy az egyik 5 colos gépet erre cseréltem, spóroltam is, fun faktor meg növekedett jelentősen. Jobban bejön itthon / parkban csapatni, mint a mező közepén.

[ Szerkesztve ]

(#65859) molnigee


molnigee
aktív tag

Balcsis nyaralásra elvittem a mob 7 HD-t, hát elég magasan volt a kecó, fújt a szél, ennyire még nem jellozott,meg elég instabil is volt, küzdeni kellett vele, így nem is lett olyan szép az eredmény, de azért felrakom :D
Mob 7 HD nyaraláson :D

Páran érdeklődtek kipróbálhatják e, mondom nem igazán, esetleg lebegést megpróbálhatják, a kezem meg a disarmon :D Rövid instrukció után 3-an is megpróbálták, kb 4 sec volt a rekord amit sikerült lebegni a falba, bokorba, földbe csapódás előtt :D

--> http://dronearena.hu/ <--

(#65860) DJGABI válasza Blizzardking (#65856) üzenetére


DJGABI
addikt

motor lesz sajna. esc, csati jónak tűnik. másik motort erre a csatira dugva megy, ezt a motort másik -működőre- rákötve ugyanúgy nem pörög. elején kézzel megpörgetve is éreztem h szorul rendesen. szét még nem szedtem. damn you kínai minőségellenőrzés.... :(((

flysky távval összelövéshez van vmi howto? a mellé tett fecni nem túl bőbeszédű. jó, tudom, egy autó használati útmutatójába se írják le az elindulást... csak mégis merre. mert kb erre az armolásra is csak random nyomogatásra jöttem rá. de amúgy fura, néha disarmol. van hogy amikor leveszem a throttle-t armolhatok újra, van hogy csak simán jobbra-balra yaw után.. furi.

betaflightot géppel összelőttem, beállításokba nem nagyon mentem bele. ebben az állapotában nem sok értelmét láttam

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#65861) Peaceliker válasza DJGABI (#65860) üzenetére


Peaceliker
őstag

nézd meg motor tövében kábelt, ott szoktak forrasztások elengedni

arm dolog tök általános, úgy armol amelyik csatira rakod és bf ben ahogy beállítod. :))

Ha nincs arm mellett range akkor yaw jobbra az arm (ha jól rémlik, nemtom hány éve használtam utoljára :DDD ), de olyankor auto disarm van vmi 5mp után vagy még annyi sem

"Oh my Goa'uld!"

(#65862) Blizzardking válasza DJGABI (#65860) üzenetére


Blizzardking
őstag

"motor lesz sajna"
Örülj neki, mennyivel jobb mintha a kontroller lenne.
Én a 0802-es motorjaimat szétszedtem és kidzsuváztam (tele volt fűvel :DDD ), lehet hogy megér egy próbát. Vagy valami bement a résbe a mágnesek közé vagy a vezeték amit Peace írt szerintem is. Jó eséllyel kipucolod és menni fog, ha kézzel is érzed hogy szorul.
flájszkájhoz nem tudok hozzászólni, életemben nem láttam, de a betaflightban rendesen ki kell osztani szerintem az arm, failsafe stb beállításokat, csatornákat.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#65863) Peaceliker válasza Blizzardking (#65862) üzenetére


Peaceliker
őstag

ez egy vadi új gép, csak nincs már benne semmi. :DD
motor tövében kábel forrasztások gyárilag kakik vagyis sokszor elenged a kábel én arra gondolok ezzel is ott lehet gond.
Ki is lehet mérni. Bármelyik két kábel között kell ellenállást mérni. Mind a 3 kombinációban ugyan akkor ellenállást kell mérni.

"Oh my Goa'uld!"

(#65864) DJGABI válasza Peaceliker (#65861) üzenetére


DJGABI
addikt

motor szét össze után megjavult. valszeg a csapágy volt méreten aluli picit. gondolkodtam valami olajon is, de egy egy gombostűhegynyi fele kellett volna ebbe..

acróban van, te jó ég. így elsőre irányíthatatlan számomra. muszáj lesz belemásznom a finomhangolásba

most 3 nap nyaralás, úgyhogy nem lesz időm rá..

[link] ezt a videót néztem, a modes menü kellene gondolom nekem, de egyszerűen van hogy belefagy, vagy én nem tudom. egyedül az arm van a listában de a range gomb már nincs ott pl. újraflasheljem? mondjuk előlapi usb-n próbáltam, de minden más funkció meg működött... hmm

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#65865) Peaceliker válasza DJGABI (#65864) üzenetére


Peaceliker
őstag

na ez jó hír

modes füles leírás alapján meg bf fw csere, nekem is ez vt vmelyik géppel, az megoldotta

"Oh my Goa'uld!"

(#65866) Blizzardking válasza DJGABI (#65864) üzenetére


Blizzardking
őstag

Ez jó hír. Tedd rá egy kapcsolóra az acro/angle módot.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#65867) Peaceliker válasza DJGABI (#65864) üzenetére


Peaceliker
őstag

jah, nehezen irányíthatóságra meg PID fülön tudsz állítani rateket. Vedd lejjebb úgy, hogy kb 400deg/sec legyen. Érdemes super ratet többet adni, akkor nagyobb lesz az expo

"Oh my Goa'uld!"

(#65868) cd334


cd334
tag

Öröm és boldogság, megjött minden alkatrész a 2" whoophoz. Váratlanul beesett a ur85 váz is. :)) Össze tudom szerelni még a szabdság előtt.

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#65869) Peaceliker válasza cd334 (#65868) üzenetére


Peaceliker
őstag

milyennek tűnik az a váz?
nagyon várom mert nem állt össze 1103as shutterbugom a beta85 váz miatt :(

"Oh my Goa'uld!"

(#65870) cd334 válasza Peaceliker (#65869) üzenetére


cd334
tag

Az akksitartó lehet törni fog(van normális akkurögzítőm), egyébként szerintem normális. Majd meglátjuk hogyan sikerül összepakolni bele mindent.

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#65871) Peaceliker válasza cd334 (#65870) üzenetére


Peaceliker
őstag

az tuti fog, azt olvastam meg látszik rajta...de azt magam fogom levágni. :)) ha azon kívül nem hitvány az anyaga akkor örülök

"Oh my Goa'uld!"

(#65872) cd334


cd334
tag

Alakul, most csak összeraktam mindenféle forrásztás nélkül, hogy lássam, hogy mechanikailag minden ok, elvileg jó lesz, de azért még kell játszani vele.

A build itt van kirészletezve.

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#65873) vandor01 válasza cd334 (#65872) üzenetére


vandor01
őstag

hát ez a prop eleg fika.... Emax AVAN Micro 2 Inch 4-blade
a 3 leveles sokkal meggyozobb..... habár? vmi gyenge motorra?
1102-1103?? 3-3,5grammra? nem lehet eros propot rakni???
szoval lehet a vegen ez a gyenge jo lesz? foleg kis sulyu géphez?

mondjuk nekem volt fent 1102/10000KV-en... 3S-en!
ket egyenes reptetes utan lehajitottam oket.....

amire adjak! babyhawk 1106/6000KV.... aksival 120-130gramm
szoval oda nevetegesen gyatra.... talan a konnyu whoopra? jo lesz?

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#65874) cd334 válasza vandor01 (#65873) üzenetére


cd334
tag

A shutterbug 85-ben ilyen prop van, 1103 11000kv motorral. Meglátjuk milyen lesz. Neked mi jött be a 1102 10000kv motorra 2"-on?

[ Szerkesztve ]

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#65875) Peaceliker válasza cd334 (#65874) üzenetére


Peaceliker
őstag

még tán sok is lehet bér erősen kv függő... remélem én vázam is jön hamar, nekem sailfly költözik a vázba, remélem bőven 40g alatt marad... még trashcan canopyn agyalok azzal még van 3g mínusz lenne

"Oh my Goa'uld!"

(#65876) vandor01 válasza cd334 (#65874) üzenetére


vandor01
őstag

nehez dolog ez mert nem értek a propeller muvészetéhez...

de mas se... Emax se....

Azt az AVAN 2coll 4 leveles propellert mint irtam a 1106/6000KV ra es kb 130-140 grammra adjak (repsuly 3S aksival).... kb 1 hét utan lekukazza mindenki mert fos.... és inkabb "erosebb" pl AVAN 2" 3levelssel vagy massal toljak....

en a 1102/10000KV-re es 95grammra használtam kb 35sec-ig.... mert a Hulkei azaz Gemfan 2040 3 levelessel lenyegesebben jobb volt.... a Gemfan 2035 4 levelessel mar gyengebb...de az gyenge volt a 1104/6000KV-re is.... az Avan 2coll 3 levelessel is jobb volt de az tul eros es ugy ereztem hogy a motor nem tudja kiporogni magat a 10e-t.... mintha visszafogta volna a prop a mocit? a kingkong 2030-as 3 levelessel is jobb mint az Avan 2" 4 levelessel!

most 5grammos 1104/7500KV es 105 grammos géphez.... a legjobb Avan 3 leveles! a nagyon jol huz kiporog a motor, és még nem tortem propot.... most ezt erzem a tokeletes propellernek (nekem)..... meg jo a 2030-as 3 leveles King Kong is..... meg a hulkie sem rossz! de a hulkie tul puha es gorbul ez jo mert nem torik! de 2 collon lehet merev a prop olyan kicsi az erokar hogy a merev sem torik! viszont ha puha? allandoan vissza kell hajtogatni es ido utan elveszti a balancot majd berazza a gépet! a 7500KV-nal meg talan OK? de a 10000 vagy felette idegesitoen razza a kamerat!

a 2,5" konfig is hasonlo 5g-s 1104/7500KV motor es 115-120grammos felszállosuly.....
ide is az Avant hasznalom de ertelemszeruen a 2,5"-t.... itt már erzem hogy a motor nem annyirra rugalmassan porgi ki magat....... a 2,5" hulkie val mintha jobban gyorsabban porogne ki.... de nyomatekbol az AVANnal is megoldja es jol megy... talan ha a Hulkie 100% akkor az Avannal csak 95%.... annyira kicsi a kulonbseg! Ha van is??? mert csak erzes!!.... hogy nem eri meg a puha Hulkie-t hasznalnom mert ugyanaz a problema hajtogatni kell azt 1xr csak razza a gépet! ... A merevebb AVANnal nincs ilyen gebasz! Itt sem tortem meg AVAN propot!

hogy whoop jellegu es konnyu gépre? a sac/kb 60-70 grammra mi lesz a jo? 10-11e KV-re?? erzesre az AVAN 2" 3 leveles sok lesz mint nalam..... lehet 4 leveles lesz a nyero??? ki kell parat probálni azt majd megerzed melyikkel a legjobb azt utanna márcsak abbol kell venni......

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#65877) vandor01


vandor01
őstag

vki? nem szall be a telcsibe? :) [link] [link]

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#65878) h_benjamin válasza vandor01 (#65877) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Nem jó a link legalábbis nálam :/

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#65879) vandor01 válasza h_benjamin (#65878) üzenetére


vandor01
őstag

talán igy??

Join the snatch with me
Xiaomi Mi Play Global Version 5.84 inch 4GB RAM 64GB ROM MTK Helio P35 Octa core 4G Smartphone
https://www.banggood.com/onecentsnatch-detail-588496.html?channel=admitad&utm_source=admitad&utm_medium=aff&utm_campaign=97acd0e34d49b376f8d9e71b61f7444a_sn_share&utm_content=813687

nem kell fizetni érte!
5ponttal is be lehet lépni!!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#65880) AMDaZERG_1 válasza vandor01 (#65879) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Én beszálltam :)

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#65881) vandor01 válasza AMDaZERG_1 (#65880) üzenetére


vandor01
őstag

hajra! gyujtsuk otthonra a kinai elektronikus szemetet :) :DD

kell meg 3 jatékos! van meg 8 orank beszervezni oket :)

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#65882) vandor01 válasza vandor01 (#65877) üzenetére


vandor01
őstag

vagy igy? [link]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#65883) h_benjamin válasza vandor01 (#65882) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Így jó de nálam vmi hibát ír ha csatlakoznék. :/ kajak ennyiért ide adják? :D

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#65884) vandor01 válasza h_benjamin (#65883) üzenetére


vandor01
őstag

lehet vmi gebasz van?

Rules:

1. Each person can only open one group and participate in one group

2. The stock of items is limited. If the purchase fails due to insufficient stock, the order will be refunded to the BGpay account.

3. The active user should follow the instructions on the page. If there is an abnormal error such as the product fails to be issued and the activity cannot continue, the user will be disqualified.

ha meg lesz a team azaz 5 ember? (már csak 2 kell!!) :D
akkor a teamen belul kisorosoljak.... vki megkapja a cuccot
de mivel sima prioritivel szallitjak a 0.1cent utan AFA-t kell fizetnie? :DDD

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#65885) Toncsi válasza vandor01 (#65884) üzenetére


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

Dehogy, 22$ alatt nincs se vám, se áfa.

(#65886) vandor01 válasza Toncsi (#65885) üzenetére


vandor01
őstag

toncsi..... meg van egy hely kiado! es áfa mentes lesz! :) [link]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#65887) cd334 válasza vandor01 (#65876) üzenetére


cd334
tag

Egyébként láttam olyat, hogy a 4 levelesből 2 levelest csináltak és azzal mentek. Ha 4 levéllel nem jó, kipróbálom "csonkítva".

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#65888) Blizzardking válasza cd334 (#65887) üzenetére


Blizzardking
őstag

Nekem az volt a tapasztalatom az ilyen visszavágott propokkal, hogy jobban pörög vele a motor, nem fojtja le annyira, és érzetre a levegőben úgy viselkedett mint a takony. Sokkal kisebb grip-et produkált kanyarokban meg punch-oknál, viszont kevesebbet evett. Ha egy magas kv értékű motort jól megfojt egy nagyobb emelkedésű 4 leveles prop, akkor lehet jó megoldás a visszavágás, mert jobban engedi elérni a max tartományának a végét. Épp most tervezgetek valami primitív mérőberendezést, hogy mindezeket ki tudjam házilag tesztelni.

* * *

A telefon rendelős csopiban ki az a Steven Wilson, puszta kiváncsiságból? :C :D

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#65889) vandor01 válasza h_benjamin (#65883) üzenetére


vandor01
őstag

nekem engedett masodikat is nyitni? ha valakit erdekel? [link]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#65890) SP!T


SP!T
addikt

Segítsetek kérlek! Felraktam a Bwhoop b03-ra a silverware-t. Azt írják acro level mód váltásra van lehetőség bal-bal-bal-le kombóval. De nekem nem megy. Mindig level marad. Már széttépem ezt a kis genyát, annyira felbosszantott.. :D Próbáltam gyári távval, illetve az i6X távon a kapcsolóval de mindig marad level. :W

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#65891) SP!T válasza SP!T (#65890) üzenetére


SP!T
addikt

Siker! Kihagytam a stock utani filet, amit flashelni kell. Azt hittem a silverware stockba ez benne van mar.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#65892) Johnny_vT


Johnny_vT
senior tag

Még ide se ért a Trashcan-em, de jaj mit láttam... 70-80 euróért Sailfly-X és Red Devil. Inkább bebújok a barlangomba amíg el nem múlik ez a mostani leárazás :D

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#65893) Peaceliker válasza Johnny_vT (#65892) üzenetére


Peaceliker
őstag

reddevil 80ba?? ott ne hagyd :P :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#65894) Johnny_vT válasza Peaceliker (#65893) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Addig nem veszek új quad-ot, amíg az egyik mostani (beleértve a Trashcan-t) valamilyen okból röpképtelen nem lesz.

(Csak aztán nehogy a cica elrágja az egyik kábelt... - nincs macskám :DDD )

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#65895) Peaceliker válasza Johnny_vT (#65894) üzenetére


Peaceliker
őstag

én megmentettem magam a saját lelkiismeretemtől azzal, hogy eladtam 2db 5 colos meg a 3 colos gépem :))
engem elkapott ez a class nagyon...nincs időm kedvem kimenni mezőre, ezekkel meg kertben marha jót lehet repülni, meg ha véletlen kijutok vmi parkba akkor ott is...kíváncsiságból 2s 08xx whoopot is kiviszem majd kertbe, bár whooppal azt érzem irodában elvagyok, oda való :)

"Oh my Goa'uld!"

(#65896) dane


dane
senior tag

Sziasztok,

van itt olyan aki mezőgazdasági célra használja a drónját és rendelkezik spéci NDVI kamerával?
Esetleg van tapasztalata szoftver oldalon is?

(#65897) mrbig válasza Johnny_vT (#65894) üzenetére


mrbig
csendes tag

Johnny_vT: kérsz macskát kölcsön? :)

(#65898) Blizzardking válasza mrbig (#65897) üzenetére


Blizzardking
őstag

Elég egy fotó :D

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#65899) Saccco


Saccco
nagyúr

Kellene kettő darab antenna FPV szemüvegre... Melyiket szeressem?
Foxeer Lollipop 3 tetszik. Szerk.: akár a stubby is.
Nem találom a múltkor emlegetett lengyel(?) antennás oldalt. Azokat is megnézném.

Patch nem kell.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#65900) SpydeR3412 válasza Saccco (#65899) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Prodone. De nekem semmivel sem jobb, mint a realacc pagoda.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.