Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57301) Geller72 válasza AMDaZERG_1 (#57299) üzenetére


Geller72
veterán

..tudom, azért volt a sor végén az a két smile..:). Amúgy körbekérdeznék motoros topicban.. ;). Ott vannak olyan fóliák plexire, amik ezt megoldják.. :) Tudom, hogy kicsi a szemcsi kijelzőfelülete, de szerintem megoldható.

(#57302) ezoltan válasza Geller72 (#57301) üzenetére


ezoltan
tag

Igen,a Pinlock itt is alkalmazható szerintem is.
Viszont a páramentesítő spray egyszerűbb megoldás.☺

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#57303) twine


twine
addikt

Ez nekem tetszik... hullámzik, mint ha víz alatt lennénk... :DDD De Ennyi pénzért "hibátlan"...
Szerintem rendelek... Most már "csak" repülni kellene megtanulni a kis diatone-al :B :D múltkor kerek fél órán keresztül keresete a család a mezőn térdig érő fűben, mer'apa acroban akart repülni... :DDD
Egy két percig egy élmény volt...racer mennyország :DDD
Aztán jött a káosz... Csipogót persze nem tudtam "azóta" sem beállítani :B így a végén már a szemüveg térerő piktogramjat néztem... Aztán a kép minőségét, és így szűkitve a területet, végül meg lett :))

[ Szerkesztve ]

(#57304) ezoltan válasza twine (#57303) üzenetére


ezoltan
tag

Szerintem a Hawkeye Firefly Micro sokkal jobb vétel,ennyiért én nem bánom hogy 30 fps.

A buzzer-t meg állítsd be mindenképpen,életet menthet.Múltkor a nagy szél belevitt egy olyan sűrű-tüskés-ágas-bogas hatalmas bokor"rendszerbe",hogy csipogó nélkül biztosan ott hagyom a francba.
Így is vért izzadtam mire kimentettem a gépet.
Hidd el,megéri beállítani.
Majd ha egyszer rádesteledik mikor még összekarcolva,csipkedve idegesen kajtatsz a susnyásban,miközben lehet hogy párszor már elmentél mellette,szidod magadat.
Majdnem olyan fontos mint a failsafe. :D

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#57305) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Köszi a válaszokat!
A melóhelyen van motoros srác, majd megkérdem melyik spray vált be neki.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#57306) AMDaZERG_1 válasza ezoltan (#57304) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Nekem volt egy esésem, aminek következtében a Leader120-ról a csipogó lepottyant, de nem ám a vezeték leszakad és ment minden, hanem csak a csipogó rész levált a paneljéről. Élvezet volt a kutatás :D
Ezért is jó a DVR, persze, ha nem úgy esik le a gép, hogy pörög összevissza, aztán még az akkut is elhagyja útközben. Ezért is rendeltem oldható műanyagkötözőt. Azzal a csatinál összekapcsolom, aztán max az ESC forrasztása engedi szabadjára az akkut, de az sem nagyon következhet be, mert a power kábel a vázhoz van rögzítve :D

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#57307) Peaceliker


Peaceliker
őstag

Használ valaki hglrc (3br)1105 mocit? Múltkor ugye 1 harang elszallt, ma kettő tört,vagyis kettőben a tengely.

"Oh my Goa'uld!"

(#57308) ezoltan válasza AMDaZERG_1 (#57306) üzenetére


ezoltan
tag

Ez jó ötlet.
Amúgy menne a dvr nekem is folyamatosan,de sajnos valami megmakkant a szemüvegemben...
Kártya berakására kikapcsol.Pedig sokáig semmi gond nem volt vele.
Próbáltam legyalulni a kártyát teljesen,reset-eltem a szemüveget de ugyanaz... :F

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#57309) Geller72 válasza ezoltan (#57308) üzenetére


Geller72
veterán

Másik kari? :U

(#57310) ezoltan válasza Geller72 (#57309) üzenetére


ezoltan
tag

Próbáltam....
Egyszer tettem bele egy 64-eset,akkor kezdte.
Gondoltam nem támogatja,semmi gond visszateszem a 32-eset.Azóta azzal is csinálja... :F

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#57311) david335 válasza Teréz Atya (#57289) üzenetére


david335
tag

Én is kicseréltem a SWB-t 3állásúra, 10perc alatt megvan.:)

(#57312) david335 válasza ezoltan (#57304) üzenetére


david335
tag

Igen ez a legjobb és veri az SQ12-őt is:)

(#57313) twine válasza david335 (#57312) üzenetére


twine
addikt

+ ezoltan:
:R :R

Azért keltette fel a figyelmem, mert elég pici az a GT-R90,,, azon a videon meg egész vállalhatóan repkedett a hátán azzal a cuccal...
De ahogy néztem az általatok ajánlott cam meg 2grammal könnyebb is :R

[ Szerkesztve ]

(#57314) Geller72 válasza ezoltan (#57310) üzenetére


Geller72
veterán

Fizikailag vmelyik érintkező nem hajlott el/sérült meg? :U A foglalatban..

(#57315) Baku válasza collie555 (#57300) üzenetére


Baku
aktív tag

A G szeriának erősebb a motorja (nem kevéssel) ne vegyél mást, csak azt.
A különbség a motorpalást furatainál (hűtés) fogva jól érzékelhető fényképről is.
Tehát a sima C motorja jó ugyan (méretre), de gyengébb.

(#57316) Teréz Atya válasza twine (#57303) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Blheli-ben állítsd be a beacon-t 5 percre, így öt perc inaktivitás után a motorok elkezdenek csipogni.
Ha dshot-od van, akkor kapcsolóról is kapcsolható a mocis csipogás. Hangerőt ne vedd fel, mert leéghet a motor!!!

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#57317) Geller72 válasza Teréz Atya (#57316) üzenetére


Geller72
veterán

Nem csipog, hanem vinnyog. :D. De azt automatikusan és kb már fél perc után. Nekem legalábbis. Gyárilag volt ilyen beállítással. Mondjuk azt nem hallom meg messzebbről az biztos. Viszont erre az áramkörre lehetne kötni kicsi, de hangos csipogót.. :U Mint ami pl. a QX105-ön is van..

(#57318) Teréz Atya válasza Geller72 (#57317) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

A Matek meg gyárt erősítős csipogót, állítólag a hajad leordítja. :D

Nemtom, én a legtöbb Blheli - Blheli_S ESC-nél 10 percet láttam, de lehet h az úajbb verzsönöknél lejjebb vitték.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#57319) ezoltan válasza Teréz Atya (#57318) üzenetére


ezoltan
tag

Nekem is 10 perc a Dys-eken.
Viszont tényeg iszonyú halk.

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#57320) Teréz Atya válasza david335 (#57311) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Na ja, de azt sem a Mikulás mérte ki a fejlesztőnek, hanem én. :D
Aztán nagyon rá voltak izgulva az Ardupilotra és a Mavlinkra, így fél év után csesztem a projektre. Majd miután implementálták, majdnem megütött a guta, hogy engem kihagytak a contributorok közül.
A githubon meg szar Paintes ábrák vannak, én pedig Eagle-ben rajzoltam meg, mint egy pro.

@ezoltan - nekem Babyhawkon gyárilag majdnem olyan hangos mint a csipogó.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#57321) syler123 válasza Teréz Atya (#57316) üzenetére


syler123
veterán

Meg állítson be egy jobb zenét, pl game of thrones :D

Egyszer lesz időm és kedvem tuti ráteszem az ESC-ekre.

(#57322) collie555 válasza Baku (#57315) üzenetére


collie555
csendes tag

köszi a választ
van esetleg egy linked ahol jó árban van?

(#57323) molnigee válasza david335 (#57312) üzenetére


molnigee
aktív tag

És van már SQ13 is tegyük hozzá :)

--> http://dronearena.hu/ <--

(#57324) Zotyafpv


Zotyafpv
csendes tag

flysky fs-i6x hatótávot tudok növelni? ha háttal van nekem a wizard x220 lehet hogy gyengébb a jel? mert eldobta a jelet es be zuhantam az aszfaltra amit a runcam2 optika nwm bírt :( távvezérlő antenna hack?

A kezdők elszállhatnak maguktól :)

(#57325) ezoltan válasza Geller72 (#57314) üzenetére


ezoltan
tag

Hát b@sszus.
Most kipróbáltam egy noname,messze nem Class10-es isten tudja milyen régi 1 Gigás kártyával,azzal meg megy....
Most akkor mi van :F

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#57326) ezoltan válasza Zotyafpv (#57324) üzenetére


ezoltan
tag

Hogy vezetted el a vevő-antenná(ka)t?
Én mindig relatíve messze elkolbászolok,de a kép előbb kezd gyengülni,mintsem failsafe-eljen.

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#57327) Geller72 válasza ezoltan (#57325) üzenetére


Geller72
veterán

A kari unsupported és/vagy nem jó a fájlrendszer neki.Próbáld kisebb karikkal ki, mondjuk kezdésnek max 16 gb-os kártyákkal és sima FAT-ra formázva.

(#57328) szabacsik


szabacsik
őstag

Helló. Egy eachine h8-al szenvedek. Mi lehet az oka, hogy motorcsere után is ugyan az a motor lassabban megy? (földről indítva full gáznál látszik, hogy a bal hátsó nem birja ezért ugye arra megindul egész gyorsan ) nincs szorulva szerintem, de mégis.

/\____/\

(#57329) Teréz Atya válasza szabacsik (#57328) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Ha nincs xarul bekotve a moci, és biztosan jó, akkor lehet a FET döglött meg. Filléres dolog és jó cinezővel egy szaki két sörért cseréli 2 perc alatt.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#57330) ezoltan válasza syler123 (#57321) üzenetére


ezoltan
tag

Ú ez nagyon bazári :DDD

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#57331) ezoltan válasza Geller72 (#57327) üzenetére


ezoltan
tag

Érdekes hogy azzal a kártyával (16 Gb,Class10)is elkezdett vacakolni,amivel előtte működött.
Próbáltam átformázni is.Mióta a 32-essel elkezdte a kikapcsolgatást,azóta nem fogadta el egyiket sem.

Most ezzel az özönvíz előttivel jön-megy,felvesz,visszajátszik...
Nem is néztem mennyit eszik amúgy.Egy 2 Gigás elég egy nagyjából órás menethez?

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#57332) Baku válasza collie555 (#57322) üzenetére


Baku
aktív tag

Nm... :)
Ettől jobb árban nem találtam (2,40€ azaz kb. 750Ft /db) , de mindössze 1 eladása van, (igaz, az 5*-os), és bár a leírásban G, HG, meg strong magnetic van írva, de a képeken pont az nem látszik, ami a lényeges különbség a C és G típusú motorok külseje között: A hosszúkás hűtőnyílás a motorpaláston ...

LINK

(#57333) Baku válasza Teréz Atya (#57329) üzenetére


Baku
aktív tag

TeriAtyus!

A Hubsan X4 kis 4"-os (kb) gépén is ki lehet cserélni a FET-et?
Mert nekem meg az egyik motor állandóan pörög ....
Már rendeltem ugyan alaplapot hozzá, de ha csak ennyi, akkor a régit nem dobnám ki......

(#57334) AMDaZERG_1 válasza ezoltan (#57331) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Nálam 8 perc 1GB (eachine DVRPro)
2GB nem annyira bika.
Nekem pl az eachine DVR-em a gyors UHS kártyáknál dobta be a kulcsot, aztán beraktam egy class10 kártyát és azzal meg vesz...

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#57335) Teréz Atya


Teréz Atya
senior tag

No, kész a Flysky i6 tuning cikksorozat első része. Ez csak a firmware felpakolásával foglalkozik, de nem akartam a moddingról írni ez nélkül, mert Jackal cikke óta sok minden megváltozott, pl a véglegesből 5 firmware verzió van.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#57336) ezoltan válasza AMDaZERG_1 (#57334) üzenetére


ezoltan
tag

Köszi az infót.
Próbaképpen használgatom mindenesetre aztán meglátom hogy működik-e tartósan vele.

Ja,nem is kettes,csak 1 Gb.Másfél akksi. Ebből nem lesz egész estés mozifilm. :DDD

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#57337) Teréz Atya válasza Baku (#57333) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Persze. A kefés gépek motorját csak egy FEt vezérli. Az ilyen háromlábú fekete gyasz a motorral sorba kötve. Nézd meg egy működő sorszámát, aztán keress rá Alin. Filléres dolgok.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#57338) ezoltan válasza Teréz Atya (#57335) üzenetére


ezoltan
tag

A tökéletes olvasmány a vacsorához. :)

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#57339) Saccco


Saccco
nagyúr

Csináltam egy saját verziót a Canopy-ból... Kicsit olyan, mint egy bogárhátú. :DDD

Egy render-elt kép:

Szerelés után:

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#57340) Peaceliker válasza Saccco (#57339) üzenetére


Peaceliker
őstag

Hát ez rohadt jó. Ha más nem, azért kell majd egy whoop hogy kunyizzak tőled rá egy ilyen canopy t :)

"Oh my Goa'uld!"

(#57341) thenameless válasza Saccco (#57339) üzenetére


thenameless
tag

Mikor küldöd a fájlt? :D és milyen kamera van most benne? Nagyon csecse amúgy!

(#57342) kriszbon


kriszbon
őstag

Sziasztok!

Elsősorban talán Teréz Atyát kérdezném, de ha más is tudja a választ az csak jó nekem.
Azért az Atyát mert ő iNAV guru, és talán tudja hogy a legújabb iNAV verziókban mért nem teljesen jó a PosHold és az RTH sem elég jó.

Na most pozíció tartásnál az egyik gépem elkezd körözni, úgy nagyjából 5-8m-es körörökkel, mikor RTH-t kapcsoltam akkor meg alig akarta megtalálni hazafelé az irányt, állandóan kilengett két oldalra hazaúton, a leszállás is elég tré módon sikerült csak neki.

A másik gépem meg pozíciótartásra csak emelkedett egyre magasabbra, nem állt meg egy helyben, a körözés itt csak olyan jó 1m körüli, de mintha egyre nagyobb körök lennének egy kicsi idő után(a másiknál is mintha hasonló lenne).

Mi a fene lehet velük, amiken az Ublox7-es GPS volt/van használva, azok a gépek elfogadhatóan működnek, nagyjából azt csinálják amit kell.
Igaz a hazautat nehezen lövik be azok is, mert eléggé összevissza tekeregnek előtte, de ilyesmit nem csinálnak.

Az utolsó 2 gépemen ez a [GPS] modul van, és külön [Magnetometer] ami ugye HMC5883 lenne, de ezek már nem azok, hanem QMC5883 vagy mi, és ezeket csak az új iNAV ismeri.
Van még itthon [MAG3110] de ezek meg egyáltalán nem akarnak menni, nem ismeri fel az iNAV pedig ott van a listában, még a régi verziókban is.

Mit próbáljak rajtuk hogy jó legyen?
Jut eszembe, az egyik gépnél amit elsőnek írtam, ha rá van kötve a magneto akkor configurátor alatt is rángatózik kicsit, ha lekötöm akkor nem(már új az FC is, másik magneto modullal is volt próba). :F :R

(#57343) Peaceliker :

Na igen ez így van, de a magnetométer miatt kénytelen voltam, mert a régebbi verziók nem ismerik ezt a hamisítványt. :W

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#57343) Peaceliker válasza kriszbon (#57342) üzenetére


Peaceliker
őstag

na, az ilyenek miatt van, hogy ha az egyik gépem rendben működik, minden ok, nem létszükséglet smemi ami köv verzióban van, akkor egyszerűen nem is frissítek :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#57344) Teréz Atya válasza kriszbon (#57342) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

1.9-es iNAV-nál volt nekem is ún toilet bowling. Mint kiderült, valamit változtattak a kódon, és mostmár lajhár lassan kell végrehajtani a magnetometer kalibrációt, különben szarul kalibrál. Miután BN-880-al ezt megcsináltam, abba maradt a körözés. Ja és vigyázni kell, hogy jó legyen a mag orientációja. BN-880-nál hiába felfele a nyíl, előre néző FC-nél a mag-ra Flip270-et kell rakni.

Kérdem alássan, akkor miapicsának a nyíl, ha fejjel lefelé, balra mutat a GPS iránytűje?????

Szerintem ez az 1.9-es egy eléggé összecsapott kiadás, mert a legtöbb enerdzsi a 2.0-ra megy/ment el. Abból az RC úgy június közepén jön.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#57345) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

sziasztok!

motorok+fc soft mountolására keresnék valami gumi/szilikon alátétet, budapesten tud valaki mondani üzletet ahol találok ilyesmit?

köszi

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#57346) Teréz Atya válasza FireKeeper (#57345) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Pozsonyban, Petržalkán tudok. :D Ha máshol nem találsz, menj be egy vasedénybe, és vegyél szilikon gyúródeszkát. A szilikonos alátétek motorokra cca 1-2mm-esek.
Mindenképpen vegyél csavarrögzítőt.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#57347) FireKeeper válasza Teréz Atya (#57346) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

oké szerzek majd azt is. de ez a cucc azért remélem oldható, ha mondjuk mocit akarok cserélni :U mennyire rizikós enélkül repkedni?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#57348) Baku válasza Teréz Atya (#57337) üzenetére


Baku
aktív tag

Köszi! :R
Ha végre hazaérek egyszer (1 hét múlva), megsasolom, aztán ha sikerül kikasuznom mi is az, akkor rendelek ....
Van egy haver, mobilokat javít, van neki ilyen forró levegős forrasztó izéje, olyan mütyűr alkatrészeket forraszt ki-be, amit én nem is látok..... :D

(#57349) Baku válasza FireKeeper (#57347) üzenetére


Baku
aktív tag

Oldható, csak nehezen indul meg. (Ez a lényegei) Nem ragasztó, hanem egy híg gyurma szerű kulimász. Loctite - ban van többféle is. Modellboltban olyat adnak, ami erre ideális.
Nélküle előbb - utóbb kicsavarodik a csavar és elveszíted ...(rosszabb esetben lehet, hogy a gépet is....)

(#57350) kriszbon válasza Teréz Atya (#57344) üzenetére


kriszbon
őstag

Rendben köszönöm. :R

Csak azt nem tudom hogyan csináljam lassan a kalibrációt, mikor 30s idő van csak rá adva. :D
Na és hogy hogyan is legyen csinálva, mert az eddigieknél úgy csináltam mint a Walkerat (kivéve hogy configurátorból) és jó volt, de most ez nem jött be úgy látszik.

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.