Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57551) Teréz Atya válasza AMDaZERG_1 (#57550) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Jujj, a csövezés!!! 1 kam, 1 akku, 2 motor távozott az örök versenymezőkre a csövek miatt! :D

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#57552) syler123 válasza AMDaZERG_1 (#57550) üzenetére


syler123
veterán

Igen, ott megvan az izgalom :D

(#57553) AMDaZERG_1 válasza Teréz Atya (#57551) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Nekem egy motor a kedvenc gépemen, amiben Eachine 1106 csomag van. Ezzel a géppel félve mentem be, mivel ebben Split van és EMAX motorcsomag, így ezen csak a vázat koccoltam, de az indokaim miatt ritkábban repültem be.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#57554) SpydeR3412 válasza Peaceliker (#57547) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Az fc-n előfordul, hogy kilazul kicsit a motorcsati műanyag a 2 tüskén. De még soha nem esett le nekem, semmi ilyen jellegű problémá nem volt még (egyik géppel sem).

(#57555) Peaceliker válasza SpydeR3412 (#57554) üzenetére


Peaceliker
őstag

Okés, akkor mindegy melyiket veszem. Fc n még a legkönnyebben javítható.

Más :
Ma voltam kint 5 colos gépekkel egy/és egy esc oda is lett. Eddig nincs szerencsém a 20x20 4in1 cuccokkal :) másik gépem meg kihagy a videó néha... De már az országban a busz vázam, abba 30x30 fc meg karokon esc lesz, hátha az több akkut bír ki egyhuzamban :D

"Oh my Goa'uld!"

(#57556) kriszbon válasza Teréz Atya (#57536) üzenetére


kriszbon
őstag

"Az FC pont elég jó párosítás az vázhoz (öreg, de gagyi)"

De most mééé.. nekem is van Illuminati32 és tök jó, én nem igen veszek észre különbséget az F3 vezérlőhöz képest.
Ráadásul baromi olcsó is volt, ja és a vázak is olcsók nagyon, lehet nyugodtan fúrni faragni ízlés szerintire. :DD

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#57557) FireKeeper válasza kriszbon (#57556) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

első gép, próbáltam a költségeket minimumra fogni, ezt meg gyakorlatilag szinte ingyen hozzámvágták, és amúgy funkciók terén nem olyan vészesen rossz. aztán hogy hogy repül majd, az már más kérdés.

ESC amúgy tud DSHOT600-at is, de az FC sajnos nem támogatja, viszont a MULTISHOT megy.

egyedüli furi a FC-vel hogy elvileg van rajta sönt de betaflightban mégsem látom az áramfelvételt, pedig be van kapcsolva hogy onboard ADC-vel mérje azt is. ESC-n is van sönt, meg hozzá kimenet, de az nem írja hogy milyen formában/hova lehet kötni az FC-re. :F ez valami sima soros kimenet szokott lenni? szabad UART RX-ére kössem rá?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#57558) Teréz Atya válasza FireKeeper (#57557) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Az FC-n kéne hogy legyen "curr" jelölésű forrpont, csatlakozó vagy valami ilyesmi. Omnibuson válthatsz ESC telemetria és current sensing közt egy forrponttal. Soros port nem jó, mert ehhez egy dedikált ADC kell. Ha nincs dedikált curr pont, lehet faragni, de én azt nézném meg először h mi a tökért nem mér az FC áramot.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#57559) FireKeeper válasza Teréz Atya (#57558) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

lehet van valami minimum ami alatt nem is tud mérni majd a három nemszar jó EMAX-ot megrántom picit, hátha úgy mér majd valamit.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#57560) Jörmungandr válasza Misi1979 (#57440) üzenetére


Jörmungandr
csendes újonc

Köszi szépen. Olvasgatom máshol is a véleményeket, de úgy látom, hogy az, hogy milyen eszközt használl az ember az teljesen egyénfüggő...
Annyit megkérdezhetek, hogy az ipad napfényben hogy teljesített?

(#57561) Peaceliker válasza FireKeeper (#57559) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nekem 32bit esc olyan 7a ig semmit nem mér, az 1200-1300 közötti gáz állás

"Oh my Goa'uld!"

(#57562) kriszbon válasza FireKeeper (#57557) üzenetére


kriszbon
őstag

Nekem mindegyik vezérlőmnél Multishot van beállítva, amúgy sem veszem észre hogy mire van állítva, mert szinte nem is repkedek velük.
Az egy vagy két alkalomra meg tökmindegy mire van állítva, főleg hogy nem Acrozom. :D

Az Illuminati32 FC esetén, meg sem néztem hogy méri vagy sem a feszt meg az A-t, mert nincs OSD rendesen bekötve.
Amúgy ilyesmi az enyém.

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#57563) Jackal2


Jackal2
senior tag

Robbanásálló lőszerdobozt használ valaki Lipo tárolásra? Honnan vette, mennyi volt?

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#57564) kriszbon válasza kriszbon (#57562) üzenetére


kriszbon
őstag

Most előszedtem mert rémlett hogy utólag valamit bütyköltem, és igen van OSD menü már rajta, tehát azt barkácsolhattam(igaz GPS+baro+magneto nuku a gépen) mutatja a feszt az A-t nem tudom mert propok nélkül nem mutatott különbséget, csak ugrál 0 és pár tized Amper között.
Baromira érdekel hogy melyik mit is tud ugye? :U :DDD

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#57565) Peaceliker


Peaceliker
őstag

az reális hogy egy akkuban kurvára beesik a fesz 90A re ha már repültem vele vagy 2p et?
olyan 2-3mp padló után szakad be a fesz de ordenáré módon

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#57566) Geller72 válasza Jörmungandr (#57560) üzenetére


Geller72
veterán

A napon kint, direktben minden szar, de az ipadre (is) lehet venni "napellenzőt", ami kimondottan arra való, az sokat segít.
Én használom mindegyik os-t Phantomhoz, szerintem is egyéni, én mégis jobban húzok az iOS fele.
Egyébként van kimondottan dji topic is.

(#57567) koxo


koxo
csendes tag

E011 hibajelenség:
Akkut rátolva a ledek folyamatosan égnek és a pirossal bekeretezett rész gyorsan melegszik, és meg se nyikkan. Motorokat kihúztam, de akkor is csak melegszik.
A másik csatlakozójú akksit használtam hozzá ami x5c, H31 satöbbihez van. Lehet attól lett zárlatos.
Kuka?

(#57568) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Útbaigazítást szeretnék kérni, illetve korrekciót, hogy jól gondolom-e a dolgokat.

Szintet szeretnék lépni a Tiny Whoop csodámmal. Leírom, hogy mi pihen itthon az asztalon, amiket szerelnem kellene:
- van két alap gép, egy E011 és egy H67
- egy garnitúra BoldClash CM03 716 Insane 19000KV motor
- egy garnitúra BetaFPV 7x16mm 17500KV motor
- egy BoldClash BWhoop B03-08 alaplap
- egy BetaFPV Light FC
- ST-Link V2

Nem tudom, hogy számít-e, de a távirányító egy Jumper T8SG Plus.

Eddigi tudásom szerint a BetaFPV Light-on alapból silverware van. Ha az E011-en kicserélem a lapot erre, illetve bepattintom a BetaFPV motorokat, akkor királyság van és minden megy magától?

A másik gépen a BC alaplapot párosítanám a BC motorokkal. Itt ha jól gondolom fel kell flashelnem egy SW firmwaret. Ebbe még nem ástam bele magam, olvasok folyamatosan (lehet hogy a kérdésekre meg is találom a választ pár órán belül), de addig is:
- egy FW van, vagy választanom kell több közül, ha igen, akkor mi az ajánlott?
- a BetaFPV lapra is tudok flashelni más FW-t, egyáltalán érdemes?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#57569) Saccco válasza koxo (#57567) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem kapott fordított polaritást?

Azon gondolkodok, hogy lehet pont a kristály halt meg a lapon. Az a henger bal oldalon kicsit lejjebb.
Ha a gyári távot nem használod, abban találsz cseredarabot.
szerk.: Ha nem láttál mágikus füstöt. Megnéztem egy lapot, azon nem vettem észre így hirtelen chipmelegedést. :F

(#57568) Gh0sT:
Nincs értelme cserélgetned a lapokat. Az E011/H67/B03 és a Beta light is képes ugyanazt a szoftvert futtatni, nevesítve a silverware-t. Én a silverware NotFastEnuf verzióját ajánlom (NFE fork).

Nagyon könnyen lehet definiálni, hogy milyen lapra szeretnéd feltenni. A beállítások többi része azonos a lapok között.
// *************DEFINE FLIGHT CONTROLLER HARDWARE
// *************SELECT ONLY ONE
// *************uncomment BWHOOP define for bwhoop, bwhoop pro, E011C Santa Edition, and Beta FPV Lite Flight Controllers
// *************uncomment E011 define for E011 flight Controller
// *************uncomment H8mini_blue_board for the H8 mini flight controller with blue circuit board
#define BWHOOP
//#define E011
//#define H8mini_blue_board
//#define Alienwhoop_ZERO // requires defining RX_SBUS radio protocol

Korábban próbáltam a különböző gyári szoftvereket, gondolok itt a H67-re és a Boldclash-re, ezekhez képest az alap silver ég és föld. A most már angle-re is jobban kihegyezett NFE verzió meg megint dobott a dolgokon. Egyedüli érdekesség/furcsaság az idle-up funkció, ez nem engedi leállni a motorokat akkor sem, ha a gáz nulla, így mindig irányítható marad a gép, viszont amikor a földön van akkor pattog tőle. :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#57570) Jackal2 válasza Peaceliker (#57565) üzenetére


Jackal2
senior tag

persze hogy reális.De pont most akarok akkumulátor tesztet csinálni, új vs. régivel, meg mindenféle márkával, Tattu, Infinity, Gaoneng, Dinogy.

Végre van egy akku gyilkos 2305-ös gépem, 5048-as proppal, lehet próbálgatni, mit bírnak.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#57571) Jackal2


Jackal2
senior tag

Aki akar 6-7 colos long range gépet építeni, annak itt egy cikk, magyar tapasztalazok alapján.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#57572) SpydeR3412 válasza koxo (#57567) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Végre nem csak az én gépem retkes. :DD
Zárlatra tippelek én is. Nekem a másik fajta csati, szétcs*szte a gyárit. Lehet hogy nálad is ez történt és összeér valami.

GhOsT: Ebben amúgy mi a szintlépés, maxon van mindened? Csak a hv akut nem említetted. :DDD
Amúgy meg, ahogy Saccco irta.
Annyit tennék még hozzá, hogy nekem csak a BC lap van sw-ezve (meg az e011 lesz), de a lite fc-t nem változtattam meg. Így legalább eldönthetem, nekem melyik jön be jobban (nfe amúgy).
Ha nem flesseled újra a Lite fc-t, akkor a pid-eket érdemes beállítani (P-re kell tenni 15-19 között, amíg el nem kezd rezegni a gép, ha ez megtörtént akkor 1-2 értéknyit vissza kell állítani).

Amúgy neked mekkora a hatótáv a Lite fc-n? Nekem a borzalmas kategória, olyan 50m.

Saccco: "Egyedüli érdekesség/furcsaság az idle-up funkció, ez nem engedi leállni a motorokat akkor sem, ha a gáz nulla, így mindig irányítható marad a gép, viszont amikor a földön van akkor pattog tőle. :DDD"
Erre való az arm/disarm. :)

[ Szerkesztve ]

(#57573) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Olcsóbb fajta 1104 4500-6500kv 3S akkuval hajtható motorok közül valaki vett már GearBest-ről olyat, ami vállalható minőség?

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#57574) SpydeR3412 válasza Jackal2 (#57563) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Emlékeim szerint Kimi használ ilyet.
Múltkor szóba került a téma fb-on, többen írták, hogy használnak ilyen ládát. Ott lenne érdemes megkérdezned.

Más: Ha minden a terveim szerint alakul, akkor ma végre ki tudom vinni tesztelni a 3as BetaFPV proppokat. Nagyon kíváncsi vagyok rájuk. Főleg, mivel nem ül fel annyira a motortengelyre, mint a többi propp.

[ Szerkesztve ]

(#57575) Peaceliker válasza Jackal2 (#57570) üzenetére


Peaceliker
őstag

Azóta vissza néztem dvr felvételt, látszik hogy egyenletesen esik be a fesz, utána össze is kapja magát. Akkor ez a része rendben van a gépnek... Már csak azt kéne megoldani hogy ne menjen el a videó jel nagy roll/pitch re xD
De most vtx csere volt, szerintem előző vtx volt finnyás vmi fesz tüskére

"Oh my Goa'uld!"

(#57576) Gh0sT válasza Saccco (#57569) üzenetére


Gh0sT
addikt

Köszi, akkor felrakom az általad ajánlott NFE verziót az alap H67 lapra. Ezek szerint felesleges volt külön lapokat rendelgetnem.

(#57572) SpydeR3412:
HV akku és töltő úton. :) Múlt héten még a gyári lappal, gyári motorokkal, és gyári távirányítóval hajtottam a gépeket LOS-ban. Most viszont normális távirányító, cserélt alaplap és motorok, flashelt firmware, AIO kamera, acro mód jön. Nekem ez egy hatalmas előrelépés. Már csak egy rendes szemüveg kellene...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#57577) SpydeR3412


SpydeR3412
aktív tag

Közben mérlegelésen volt a whoop ellenfele is.... Elég jó súlya lett a Boss-nak. :))

Nem tudom, hogy csináltam, de 2.2g-al könnyebb, mint az előző. :DDD

Így állnak össze:

GhOsT: Így már értem. Ez tényleg szintlépés lesz. :K
Ha esetleg eljutsz odáig és nem felejted el, akkor ird majd le légyszíves a Lite fc hatótávját.

[ Szerkesztve ]

(#57578) Geller72 válasza SpydeR3412 (#57577) üzenetére


Geller72
veterán

A 2.2g lehet simán a 4 motornál. A 716-os motorok átlag 3.6-4g-osak, a 720 meg inkább 5, mint 4.5g. Csak a mocik miatt több is lehetne a difi, valszeg van ott más is, amiért a 716-os szett könnyebb. Nemtom..váz, csatik forrasztottak, vagy plug-in?

[ Szerkesztve ]

(#57579) Jörmungandr válasza Geller72 (#57566) üzenetére


Jörmungandr
csendes újonc

Köszi!

(#57580) Saccco válasza SpydeR3412 (#57572) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tudom. Egyébként maga a funkció alapból össze is van kötve az arm-mal. Illetve arm után nem egyből él, csak ha a gáz elér egy beállított százalékot.

(#57574) SpydeR3412:
Kíváncsian várom. :K
Egyébként az nem jó, ha nem ül szintig. Kinyírhatja motort, ha ráesik.

(#57576) Gh0sT:
A beállításokat nézd majd át.
Nézegesd meg, hogy hogyan kell a csatornákat a Deviation-bel beállítani.

A config-ban a DEVO-t válaszd.
// *************Transmitter Type Selection
//#define USE_STOCK_TX
#define USE_DEVO
//#define USE_MULTI

A protokollnál alapból az Autobind-en áll, de ehhez fix id kell a távra, nem próbálkoztam még vele. Nekem egyszerűbb a beállított kapcsolóval bind módba tenni a modulomat.
// *************Radio protocol selection
// *************select only one
//#define RX_BAYANG_PROTOCOL
#define RX_BAYANG_PROTOCOL_TELEMETRY
//#define RX_BAYANG_PROTOCOL_TELEMETRY_AUTOBIND
//#define RX_BAYANG_PROTOCOL_BLE_BEACON
//#define RX_BAYANG_BLE_APP
//#define RX_NRF24_BAYANG_TELEMETRY
//#define RX_SBUS

Ezek a csatornák, amiket be kellene állítani, itt az 5 és 6 fontos.
//*************Assign feature to auxiliary channel. NOTE - Switching on LEVELMODE is required for any leveling modes to
//*************be active. With LEVELMODE active - MCU will apply RACEMODE if racemode channel is on, HORIZON if horizon
//*************channel is on, or racemodeHORIZON if both channels are on - and will be standard LEVELMODE if neither
//*************racemode or horizon are switched on.
#define ARMING CHAN_5
#define IDLE_UP CHAN_5
#define IDLE_THR 0.05f //This designates an idle throttle of 5%
#define LEVELMODE CHAN_6
#define RACEMODE CHAN_7
#define HORIZON CHAN_8
#define RATES CHAN_ON
#define LEDS_ON CHAN_ON

A PID-ek és filterek alapból a Whoop-okra vannak állítva.

(#57577) SpydeR3412:
Biztos ideges lesz a nagy erőtől. :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#57581) syler123 válasza Saccco (#57580) üzenetére


syler123
veterán

Ez mondjuk érdekelne:

"A protokollnál alapból az Autobind-en áll, de ehhez fix id kell a távra, nem próbálkoztam még vele. Nekem egyszerűbb a beállított kapcsolóval bind módba tenni a modulomat."

Nekem ez a kettő ugyanúgy működött:

#define RX_BAYANG_PROTOCOL_TELEMETRY
#define RX_BAYANG_PROTOCOL_TELEMETRY_AUTOBIND

Semmi eltérést nem vettem észre, flysky modulomnál mindenképpen ki kell húznom az akkut és akkor bindel össze a géppel amikor áram alatt van és bekapcsolom a távot, a gép meg ugye akkor bindel, amikor bedugjuk az akkut.
Így minden alkalommal ki kell kapcsolnom a távot és elvennem a tápot a multiprotocol modultól. Nem lehet ezt máshogy megoldani?

(#57582) Saccco válasza syler123 (#57581) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tegyél egy pillanatnyi kapcsolót Channel 12-re, azzal bind módba kerül a modul. Ugyanaz, mintha kihúznád, csak nem kopik a csatlakozó.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#57583) koxo válasza Saccco (#57569) üzenetére


koxo
csendes tag

Hát nem kizárt, hogy fordított polaritást adtam, ha igen akkor kuka? Inkább csak szar volt az érintkezés. Füst nem volt. Egy pici kattanást hallottam.
Igazad lehet, van a táv-ban kristály. Kicserélem. Kristálynak VAN POLARITÁSA?

SpydeR3412 Csak az vigasztal, hogy örömöt okoztam :D Ha össze is ér, nem a csatinál.

(#57584) syler123 válasza Saccco (#57582) üzenetére


syler123
veterán

:R

Tegyél egy pillanatnyi kapcsolót Channel 12-re ezt leírnád hogy működik? Mi az hogy pillanatnyi kapcsoló? Tud ilyet a Flysky táv is? Ez nagyon hasznos lenne, mert akkor nem kellene kibe húzogatni.

ch12-re teszek mondjuk 1 kétállású kapcsolót és az ki fogja kapcsolni a modult?

[ Szerkesztve ]

(#57585) syler123 válasza syler123 (#57584) üzenetére


syler123
veterán

Hát nekem nem kapcsol bind módba a modul a ch12-es kapcsolóval. Semmi reakció nem történik a modul irányából. Lehet ennél a modulnál nem megy, ami nekem van.

[ Szerkesztve ]

(#57586) Saccco válasza koxo (#57583) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nézd végig a lapot, ha nem látsz egyik alkatrészen sem sérülést, akkor próbáld meg kicserélni a kristályt hátha az a gond. A két lábas kristályoknak nincs polaritása. Nem vagyok elektroműszerész, csak én ezt próbálnám meg. :DDD

(#57584) syler123:
Úgy értettem, hogy olyan kapcsolót, ami nem fix. Taranis-on van ilyen. :DDD
Elvileg channel 12-re beállítod, átkapcsolod, meg vissza és már megy is bind módba. A modulon nem fogsz semmit se látni. Legyen egy gép előtted, ami a távra vár és úgy nyomd be neki, ha megy akkor binddelnek és kész.

Ezt másolták le azokkal a modulokkal, ezért gondolom, hogy mennie kell.
goebish/nrf24_multipro
"Create a model in OpenTX using external module in PPM mode, 12 channels and TAER sequence order."
Annyi, hogy neked nem OpenTX.

Channel 12: Reset / Rebind

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#57587) Peaceliker


Peaceliker
őstag

Skacok!

Ha keresztbe, kb 45 fokos szögben pöttyök meg csíkok szaladnak már arm után egyből az osd közöl föld hiba? Kamera tápról eszik, vtx fc ről...vagy egyen kamera vtx ről?

"Oh my Goa'uld!"

(#57588) syler123 válasza Saccco (#57586) üzenetére


syler123
veterán

Nem, nem megy próbáltam géppel is, a gép villog folyamatosan, de nem binddel, csak ha kihúzom a modult. Mindegy, annyira nem lényeges, ki tudom húzni, de kényelmesebb lett volna ha megy kapcsolóval.

[ Szerkesztve ]

(#57589) Peaceliker válasza Peaceliker (#57587) üzenetére


Peaceliker
őstag

itt egy vidi a jelenségről
sosem volt még ilyen bajom, help :D

"Oh my Goa'uld!"

(#57590) KaiotEch válasza Peaceliker (#57589) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Zajos az ESC-d. Kondi, LCFilter a VTX elé megoldja, bár inkább utóbbi.

(#57591) Peaceliker válasza KaiotEch (#57590) üzenetére


Peaceliker
őstag

Kondi nem segít. Lc filtert nem használtam 3 éve de úgy látom kénytelen leszek :)
Majd ki keresem netről azt a marha picit

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#57592) Saccco válasza KaiotEch (#57590) üzenetére


Saccco
nagyúr

Snapper?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#57593) KaiotEch válasza Saccco (#57592) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Köszöni jól van még mindig a dobozában :D

(#57594) Saccco


Saccco
nagyúr

Jatszótéri móka, a végén két hosszabb vágatlan etap. ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#57595) koxo válasza Saccco (#57594) üzenetére


koxo
csendes tag

Szegény E011 "ágyban párnák között" halt meg. Batár forrasztómmal végrehajtott műtét sem segített. Persze műtét után jutott eszembe, hogy megmérjem a lábainál a feszt, ami nulla! :D Sebaj! Inkább 16 dolláros gépen okuljak. :) És már a TÁV se jó! :D :D

(#57596) CHIPman


CHIPman
nagyúr

1000mAh körüli 35C 1S akkukat honnan lehet venni reális áron? Ebayen 10db alatt nincs normális ára, nekem max 2-3 kéne.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#57597) Saccco válasza koxo (#57595) üzenetére


Saccco
nagyúr

:(

:DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#57598) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

EZ a fajta EMAX mennyire jó? 1106 4500kv motorom nagyon jó, ahhoz mérten ez elmarad annyira, hogy inkább várjam meg míg készleten lesz a 1106?

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#57599) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Acro módban tényleg nehéz repülni, vagy valamilyen beállításban keressem a hibát. A-ból még csak-csak eljutok B-ig, de már a fordulás is iszonyat kínszenvedés. Az meg hogy visszajöjjek a kiinduló pontra mission impossible. Ez normális?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#57600) Peaceliker válasza AMDaZERG_1 (#57598) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ez sokkal gyengébb de cserébe szinte nem is fogyaszt. Nekem ilyen van szobai gépen 2.3as proppal... Ilyet láttam kint parkolóban is és nem a motor volt ott sem a hiba :D
De m1.4 csavar van benne az trükkös cucc :D

"Oh my Goa'uld!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.