Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59401) Reinhardt válasza sasfácán (#59397) üzenetére


Reinhardt
őstag

Estefelé ráérek pár t3 körre.

(#59402) mpierre válasza oxox (#59400) üzenetére


mpierre
veterán

Sac / kb bírja... Több allressel nyugodtabb lennék. Volt egy-két zabszemsemférneasegglikba esemény...

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#59403) shouryuken


shouryuken
senior tag

1kezes fegyónál tüzes barbinak mi éri meg jobban?
Standart +chd van rajta, megéri átrollolni +dmg vagy +as-re?

(#59404) Blaze_ válasza shouryuken (#59403) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Attól függ mennyi van rajta.
Pl 30% CHD 50% CHC mellett valószínűleg több dps-t jelent mint +10%dam.

Egyébként meg: mainstat + socket kötelező és +%dam jobb mint as.

(#59405) Assdak válasza Blaze_ (#59404) üzenetére


Assdak
őstag

Mindenképpen a 10%dam éri meg.

(#59406) mikromanus válasza mikromanus (#59396) üzenetére


mikromanus
veterán

Utánanéztem időközben és tényleg igaznak tűnik az "alapfeltevés":
- lvl 67-től mindig a legmagasabb karakter szintjét veszi a játék "szintnek" ha új játékot indít és beinvitál a lvl 67-es.
- Alacsonyabb szinten ha már megkezdett játékhoz csatlakozik magasabb karakter, akkor az eredeti játékos szintje a mérvadó és ha eléri a 67-et akkor se vált át 70-re.

Korai infók és fórumok alapján két ok lehetséges amiért így van:
- ha nagy a szinteltérés, akkor kevesebb XP-t kap a kis karakter. Azt hiszem a "bűntetlen" szintkülönbség +/-3 szint ((vagy 5?). Mindig a "Király" a fő karakter, így az nem veszíthet. :DDD
- lvl 67-en a szörnyek már monster level 70-esek. Így kb mindegy mit vesz alapul. A nagyobbat/70-eset veszi alapnak. (mondjuk ennek az elméletnek ellentmond, hogy korábban azt írták és mondták a "kékek", hogy a szörnyek szintje mindig azonos a játékos szintjével)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59407) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Nah ez is megjött, most már lehet feszejteni is vele nem csak kockulni! :DDD

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#59408) Blaze_ válasza Assdak (#59405) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Szerintem van az a CHC ahol már többet ér a 30% CHD mint a 10%dam (az nyilvánvaló hogy 100% chc-nál a 30% chd az +30%damot jelent), de most nincs kedvem utána számolni.
Legyen igazad :)

[ Szerkesztve ]

(#59409) Edge


Edge
veterán

Tegnap kadala hozzámvágott egy ilyet:

persze az arcane wizemnek... még jó hogy van egy firewizem is neki jó lett. nade én arcanest szerettem volna ilyen leosztásba(as helyére menne socket és bele diamond), ez a kadala nem figyel... hihetetlen egy nőszemély. :DDD

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#59410) mikromanus válasza Blaze_ (#59408) üzenetére


mikromanus
veterán

Biztos? Ha van például 400% chd és 100% chc, akkor a +30% chd az ((5,3/5)-1)*100, azaz +6% damage. A 10% dam meg 10% dam. % damage meglehetősen ritka.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59411) Lokids válasza Edge (#59409) üzenetére


Lokids
addikt

Na nehogy elsírd magad, hogy kadala "rossz" itemet adott. Mindjárt megsajnállak. :D :D

És még hogy a random az full random, mikor neked ezeket csak úgy osztja a game, mintha ingyen lenne.
(az most hagyjuk, hogy a ROS óta kb 3x annyi időt toltál bele, mint én :) )

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#59412) Blaze_ válasza mikromanus (#59410) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Jogos viszont 100% CHDnál már +15% damot jelent. ((2.3/2)-1)*100=15

Na jó igazatok van, az esetek 99%-ában jobb a %dam de extrém esetekben (alacsony CHD magas CHC) érdemes utána számolni :) )

[ Szerkesztve ]

(#59413) mikromanus válasza Blaze_ (#59412) üzenetére


mikromanus
veterán

Az kb chd-re amu+socketes fegyver 50% chc mellett. Akkor lehet jó inkább az extra chd fegyver affixen, ha az AS valamiért nem szerencsés (cd-s/egyedi ütés jellegű támadás, vagy esetleg drága skill) és damot akarsz növelni. Azonos ütésszámmal nagyobb sebzés.

edit: persze ez inkább akkor ha a "standard" az socketet jelölt az eredeti kérdésben. Ha nincs socket, akkro socket az azért jobb tud lenni jó kis 120-130% chd-vel.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59414) Assdak válasza mikromanus (#59410) üzenetére


Assdak
őstag

Pontosan. Fegyverre %dam, CHD t nem ott kell stackelni.

(#59415) Blaze_ válasza mikromanus (#59413) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Az az egészben a szomorú, hogy a blizzardról feltételezném hogy ismerik a saját képleteiket, ehhez képest semmi döntési helyzetet nem hagynak mert minden tök egyértelmű, szinte minden helyzetben ugyanaz a jó.
Ezért mindenki main stat, socket, dam/ele dam fegyverekkel rohangál és az összes többi kuka. (a gemek tulajdonságaiba már bele se menjünk, röhej az egész és 2 év alatt nem tudtak értelmes ötlettel előállni a helyzet javítására)

[ Szerkesztve ]

(#59416) Edge válasza Lokids (#59411) üzenetére


Edge
veterán

:D hát igen, az örök elégedetlenkedés az ellen nincs megoldás :) ja de volt: AH
Még azért néha zavaró hogy amit elképzel az ember geart qrvára nem úgy tudja összerakni ahogy akarja.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#59417) T. M.


T. M.
aktív tag

Bódottág emberek!
Megvan a 6-os Marauder set :DD
Igaz nem a legjobb rollokkal, de sz_rni bele :DDD

(#59418) Sárpac válasza Sárpac (#59407) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ha valakit érdekel egyébként eladó sajna rám nagy, érdekes 4 pólót rendeltem L-ben 3 jó ez a blizz féle meg inkább xl! Szóval akit érdekel írjon püt vagy csere ha valaki rendelt és neki kicsi az M! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#59419) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

Karakter "húzást" hogy érdemes csinálni? Crusadert akarom, haveromnak van egy 100+ paragon leveles barbárja, ő segítene. Normalon próbáltuk, egyből az utolsó ACT-t de rengetegszer haltam, hiába próbáltam vigyázni magamra.

Válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#59420) Dreamie válasza CsonkaImo (#59419) üzenetére


Dreamie
őstag

Craftolt xp gyűrű, fejesbe egy piros gem, mindig craftolni nagy dps-es fegyót, lvl 40-42-re lehet csinálni már lvl csökkentett 70-es fegyót. Torment 6-ban adventure módban tolni. 60-as szinttől lehet tormentet csökkenteni, mert egyre jobban fáj... 60-re torment 2-re lementem vagy 1-re, én két karit így csináltam.

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#59421) ProEvoFan válasza CsonkaImo (#59419) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kiskari T6on kreál játékot és kezdőthed a Hell Rift farm act4ben.67. lvlnél lejebb lehet venni a torment szintet, mert onnantól 70es szinten kreálja a bountyt.
Mi így szoktuk. Gyors, hatékony.Ha a húzó op WD, akkor a legtutibb :)

(#59422) mikromanus válasza ProEvoFan (#59421) üzenetére


mikromanus
veterán

Nálunk a rift kibicelés ment. Kisebb kari kreál a legmagasabb nehézséget amit tud. 60-tól már lehet T6. Hátulról szotyizik, míg a többiek ölnek. Hamar feljut 70-re. 67-nél nincs 70-re ugrás így, de lehet onnan ugyanolyan erősek a monsterek mint 70-en (?).

edit: +ha lassul a menet, akkor vissza is lehet venni a nehézséget. Így legalább shardokat kap aki húz az is. (a javítás óta kevesebbet, de akkor is kap)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59423) CsonkaImo válasza ProEvoFan (#59421) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Az a gond, hogy elég kezdő vagyok. Nem mondanak ezek a kifejezések semmit, csak a nehézségi fokokat értem. Tehát tournament 6-al kell kezdeni?

Szerk.: Esetleg akinek van kedve és ideje segíthetne, van még kb 1 órám. Nevem: CsonkaImo (#2402)

[ Szerkesztve ]

(#59424) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Üdv ismét.

Sajnos ma már nem leszek. De aki megszánna vegyen fel nyugodtan, jól jönne egy két játszótárs. Meg a húzásban is kellene help továbbra is, illetve hogy jobban kiismerjem a játékot.

Előre is köszönöm!

(#59425) vendingo válasza CsonkaImo (#59424) üzenetére


vendingo
veterán

Ha jobban kiszeretnéd ismerni a játékot, akkor soloban játsszad ki az összes karakterrel :)
Felesleges húzatni, ha amúgy se vagy képben.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#59426) Lokids


Lokids
addikt

Szerintetek hol érdemes goldot farmolni?
Kiesett Végre a Jarem, de az istenért nem akar bele chc-t rakni, és már elfogyott a gold.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#59427) CsonkaImo válasza vendingo (#59425) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Jól van, csak akkor mi értelme a húzásnak ha minden karaktert ki kell ismerni az elejétől kezdve? Van egy WD-m egyébként lvl 70-es, meg 49-es paragon szinten vagyok. Ennyi időt nem szeretnék beletenni még egy karakter "kimaxolásra". Rövidítésekkel nem vagyok tisztában, plusz nem húztam még karaktert. Na de mindegy is, csak tájékozódom meg játszótársakat keresek.

(#59428) mikromanus válasza Lokids (#59426) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha nagyon kened vágod a malterszakmát, akkor építhetsz a hell rift bountyra. Amelyikben a lvl 2-n mindent ki kell nyírni azt 1-2 hete még nem nerfelték. T6-on 430k goldot ad azt hiszem (+ rengeteg XP-t). Vagy beraksz 1-2 goldos itemet (goldskin, gladiator pl), beraksz pár parapontot gfre és nekiveselkedsz valami olyan nehlzségnek amit elbírsz. Így is dől a lé. Mintha az egyik item picit bugos lett volna. Akkor is adta a goldot egyik partytagunknak régebben (de már 2.0.5-ben) amikor a városban volt és nem ütött semmit. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59429) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ma kiesett az első jordanom wd-nek. :))

T3-on mi gyorsan döglenek az elitek. :Y

[ Szerkesztve ]

(#59430) MrCsiT válasza mikromanus (#59428) üzenetére


MrCsiT
addikt

Nem nerfelték a t6 hellriftet, sőt! Most már 1-2 elitpakkot is lenyomhatsz ott, amit koráan nem kellett, így több esélyed van, hogy a gold mellé jó cucc is esik! Vagy azt a pár javítást kifizetni, amit a néhány meghalás után fogsz? Nem is tudom..
A lényeg.. totál széjjel van barmolva az a hely..

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#59431) Chiller válasza SzlobiG (#59429) üzenetére


Chiller
őstag

Az elemental damot rolloltad át? :Y :C

(#59432) Reinhardt válasza Chiller (#59431) üzenetére


Reinhardt
őstag

Gondolom nem phisical vagy fire volt rajta, es uj build nem jatszik :)

(#59433) SzlobiG válasza Chiller (#59431) üzenetére


SzlobiG
félisten

Poison +dmg volt rajta azt rolloltam át critre elég gyorsan be is dobta 3.-ra.

Physical jobban megérné vajon mint az 5% crit? Mer bedobott egy 20%-at is. :U

[ Szerkesztve ]

(#59434) MrCsiT válasza mikromanus (#59410) üzenetére


MrCsiT
addikt

Bírom a teoretikus fejtegetéseidet. :N

Hogy azt mondja:

"Ha van például 400% chd és 100% chc :Y , akkor a +30% chd az ((5,3/5)-1)*100, azaz +6% damage. A 10% dam meg 10% dam. % damage meglehetősen ritka."
- no, szerintem meg a 100% chc a nem is "meglehetősen", hanem inkább: "iszonyúan-brutálisan-teoretikusan meglehetősen" ritka, hm ?
Értem én, hogy felvilágosult-jólértesült vagy, de miért elvont példákat írsz? (bár, ha azt veszem, az elvont skillezéseidhez még akár mehet is :DDD )

..és mielőtt példálóznál valami még furábbal: a buffed 75 már egy erős CHC érték szerintem. - persze, kivéve a DH SS-passzívjával, ha esetleg nem törölte azt is a blizz a kiegben.. ..és a 75, bizony még nagyon-nagyon messze van a 100-tól, azaz, konstansként számolni vele, mint Te a példádban..khm.. furcsa? :U

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#59435) Chiller válasza SzlobiG (#59433) üzenetére


Chiller
őstag

Hát jobban megérte volna ja. Főleg petes builddel :D

(#59436) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Nincs is szebb dolog mint solo HC 100-as curesed chest bounty 15 hatralévő másodpercénél disconnectálni, aztán várni azt a 10 percet, hogy a szolgaltató rendberakja a dolgokat...

ÉS ÉLEK!!! :))
Mondjuk csak T1 volt.

[ Szerkesztve ]

(#59437) SzlobiG válasza Chiller (#59435) üzenetére


SzlobiG
félisten

Petes build.

Akkor rolloljak át inkább?

Megnézem progressen mennyit érne.

(#59438) Gorneck válasza SzlobiG (#59433) üzenetére


Gorneck
titán

Meg....fizikál kell rá...ehhez nem kell progress...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#59439) ProEvoFan válasza CsonkaImo (#59423) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Felvettelek; ha éppen nem hívnak játszani BF3/GW2be, akkor talán még fel is húzhatlak egy kicsit.
Lépjél be egy klánba, pl PHnak is van egy, könnyebben találsz játszótársat.

(#59433) SzlobiG
Simán mehet a +20% fizik dmg ;)

(#59422) mikromanus
Értem.Hell Riftezés nekem azért tetszik mert kib@sz@tt sok pénz jön közben.
Ha a 70es kari indítja a bountyt, akkor rendesen kapod a tíz-húsz millió xpket is, ellenben csak annyit kapsz mint akit húzol.

[ Szerkesztve ]

(#59440) CsonkaImo válasza ProEvoFan (#59439) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Köszi szépen! :R

(#59441) Gyeptegla válasza SzlobiG (#59429) üzenetére


Gyeptegla
tag

Tekerd vissza rá a megfelelő damage-t.

[ Szerkesztve ]

(#59442) Blaze_ válasza MrCsiT (#59434) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Bár nem szorul rá, meg kell védenem. Ezúttal én voltam aki 100% chc-val kezdett elméleteket gyártani, ő csak rámutatott hogy még emellett is csak alacsony chd-nál lenne értelme az elméletemnek.
Egyébként meg a Blizzard mondjon le, hogy értelmetlen (vagy értelmetlen mennyiségű) affixokat rak az itemekre.

(#59443) mikromanus válasza MrCsiT (#59434) üzenetére


mikromanus
veterán

A 100 chc nem az én okfejtésem volt, hanem a korábbi üzenetben vetette fel példaként a kolléga csak lusta volt kiszámolni épp akkor. :DDD
A lényeg az, hogy az "elméleti" 100% chc-nál SEM jobb a fegyveren a 30-35% chd mint a +10% damage. Kevesebbnél se jobb. MAx akkro jó ha nagyon szar a chd-d

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59444) granini válasza Blaze_ (#59442) üzenetére


granini
őstag

'Egyébként meg a Blizzard mondjon le, hogy értelmetlen (vagy értelmetlen mennyiségű) affixokat rak az itemekre.' - ha nem lenne 10 ertelmetlen affix, akkor sokkal kevesbe tudnad ertekelni a top5-10 legertelmesebbet.. Es egybol minden item tokeletes lenne, es nem lenne szukseg Mystic-re sem hogy vitality helyett socket legyen a fegyon :)

Mas:
tudna valaki linkelni egy profilt, vagy roviden elmondani hogy milyen aktiv / passziv skilleket hasznaljak earthquake / fire barbar buildhez? Ha raneztek a profilomra akkor a pangaziusz nevu ( ;] ) barbaromra tennek fel earth sapit, kesztyut es gatyat meg egy RORG gyurut. Maradna a cinder es minden mas +fire dmg item is, es leginkabb az erdekelne hogy ha e mellett hota/smash-t is akarok hasznalni akkor hogy erdemes beallitani a skilleket..? Lesz annyi fury-m hogy a hota keruljon bal gombra es ugrabugra meg a jobb gombra, vagy hogyan legyen ez a leap / earthquake / hota kombo..? :F

Koszi elore is!
(..ertekes nyeremenyeket sorsolok ki aki megelozi mikro-t a valaszadasban, es/vagy az ovenel hasznalhatobb infot kepes adni.. :Y )

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#59445) Blaze_ válasza granini (#59444) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Nem erre gondoltam, a vitality a fegyón még elfogadható, 700 vit az nem vicc. De a 30% chd az vicc. Ha mondjuk lehetne rajta 100% chd akkor már gondolkodni is lehetne akár hogy megéri-e, így meg instant reroll.
Ezzel van a bajom.

(#59446) mikromanus válasza Blaze_ (#59445) üzenetére


mikromanus
veterán

Az "extra" fegyver chd túl alacsony, vagy a smaragd ad túl sokat. Ennyi a gond. Egyébként még talán lenne is értelme az ilyen legendary speckó affixnek. (fegyveren alapból nem rollolhat chd).
Mivel már alapból a vaníliában is nagyon magas volt a smaragd chd-je + nem akarták a chd-t a többi damage affix fölé helyezni, így picit korlátozottak voltak a lehetőségek. Persze visszamenőlegesen akár be is felezhették volna a chd bónuszt a zöldeken, mint régebben az AS affixnél, de ezt nem akarták (vagy merték) bevállalni.

(#59444) granini
Kb azt használ amit akar :D
Ami rögzített az a leap meg az EQ. A többi mehet úgy ahogy akarod. Hammerhez lehet elég fury. A cinder leveszi a költségét, parából is rakhatsz rá. Ezen felül a leap is furyt ad aktiválásonként. Egy passzív hasznos lehet emellé. VAgy az absorb, vagy egy fury regen esetleg (Superstition, Unforgiving)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59447) Gorneck válasza granini (#59444) üzenetére


Gorneck
titán

A secondary cuccot a tárgyakon nem lenne rossz, ha lehetne mysticelni...1-1 cuccból nem esik annyi, hogy neked pont az essen ami kéne...gondolok itt a Monk setjeire és az OWE passzívra...ha nincs mázlija az embernek, akkor teljesen más resiket dobál a gép... :(

Gorneck#1239

(#59448) granini válasza mikromanus (#59446) üzenetére


granini
őstag

Jaa, igy mar erteeeem.. Igen.. aranyaiban nagyon kevesnek tunik fegyon az a +30-35 chd ami lehet egyes darabokon, igy sztem ennek tenyleg nincs sok ertelme. Azok az idok ugye mar elmultak amikor a Skorn-on (klanom szent jelkepe..) volt alapbol 180-200 chd meg meg egy socket is. hogy kb 1 fegyveren majdnem hozni tudtad azt a 450-500 chd-t ami mar eleg volt a jo dpshez..

Mivel a smaragdban eleg jo chd van igy tenyleg nem sok ertelme van fegyon a +30-nak, foleg hogy bizonyos esetekben mas ertekes rolltol veszi el a helyet.. Az olyan fegyver meg amiben van socket is meg +30 chd azoknak tipikusan meg sosem 2300+ a dps-e hanem nagyon jo esetben is nagyon max 2100..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#59449) granini


granini
őstag

Koszi mikro! :R Megprobalom a bal gombbos hotat aztan meglatom hogy birjuk furyval.

Gorni: stimt. A mezesmadzag hogy elvileg a monk ott is tud hozni 100-150 allrest OwE miatt ahol mas nem, illetve hogy mivel ez secondary igy megmarad +1 primary affix hogy legyen ott vita, %life vagyamitakartok..

Aztan mikor elindul az ember egy iranyba (legyen mondjuk Arcane rezi, mert az esik neki 2 jo item) - utana jon a fekete leves hogy minden masra meg nemaz rollolodik :( olyan top item meg elvetve esik ami annyira jo hogy lesz pofad a second sort enchantolni..) :N

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#59450) Nunder


Nunder
őstag

A Wizardomnak tegnap kiesett a Slorak's Madness. Megörültem, mert most váltottam Fire buildről Arcane-re a Tal Rasha meg a Triumvirate miatt.

Ellenben azt vettem észre, hogy az Arcane Torrent még így is sokkal jobban sebez, mint a Disintegrate, holott a staff ad rá 29%-os buffot. A cuccok nagy részére még nem rolloltam Arcane vagy Torrent affixet, de így is látványos a javulás, holott csak 930k körüli damage-em van a skilles buffokkal.

Kérdésem: hogy lehet az, hogy iylen mértékű skill buff nem érződik a sebzésben?

Ha már itt tartunk, a Torrent-hez és Disintegrate-hez milyen skillek/buffok passzolnak?

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.