Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59501) Gorneck válasza Prof (#59497) üzenetére


Gorneck
titán

Erről már az RNG is gondoskodik, nem kell broken kaszttal menni...nekem amik esnek cuccok és érnek is vmit (értsd normális roll) az mind Monkra esik.
A klántársak 1 hónappal később kezdtek WDzni, mind a 3 szetjük megvan...nem játszanak többet, sőt...nekem meg 1, azt meg szépen kinyírták...mivel se TT se SoJ se Unity nem esik nekem így a DMG-em igen csak elvész T4 környékén 3-4 fős partyban.
Így viszem a Monkot, annak a játékstílusa legalább élvezetes. :) És legalább annyit hozzá tudok tenni a partyhoz, hogy pull+palm.

Ezzel a térképen kívüli dologgal teljesen értek egyet...igaz nem mentem DHkkal, de jó pár vidin igen csak ment a Monk szépen...és egyáltalán nem volt lassú az a party...sőt...

A több ofc teljesen igaz...én azé bízom benne, mert nálam a játék már a végét járja igen csak...

Gorneck#1239

(#59502) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Tök jó, lecsúsztam Dane Brightról (srác nem bírt várni 2 percet) mivel épp matit vadásztam. Erre utána, mikor Normálon Brightot keresem, egy elitből kiesett az Aughild plan :DDD
Mivel sok értelmes nem esik, inkább kraftolok...
Van értelme az új HF ringnek?
Bár a reci árát is sokallom, a sok szívást vele meg végképp...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#59503) Prof válasza SQX_Barto (#59502) üzenetére


Prof
addikt

Egyedul alacsony szinten jo mivel kb. immunis lesz a karid dmg-re. Ha sima + % xp lenne nem bonus xp akkor megerne :D (3% xp-t jelent T6-on 1600% ->1645%, followeren meg megkevesebbet)

(#59504) SzlobiG válasza shouryuken (#59493) üzenetére


SzlobiG
félisten

Biztos hogy nerfelni fogják előbb-utóbb blizz fórumokat telesírják.

(#59494) Gorneck23 Igen csak a barbi volt a fejembe, hogy ott a fire dam nem ért sokat, de nyilván ott is többet ért mint 5%chc.

(#59505) andris811 válasza Reinhardt (#59489) üzenetére


andris811
tag

Rosszul fogalmaztam! :) Úgy értettem, hogy 700k gold már egynek az ára... Bár még így is sehol sincs a te 4,5m-dhoz :B

(#59506) Zan válasza Prof (#59497) üzenetére


Zan
aktív tag

Hogy írhatsz olyat, hogy ez egy alapjáraton single player??? Olvastál te ilyen kijelentést bárhol is a világhálón; esetleg haverod a fejlesztőcsapat? Vagy csak úgy számodra ezt jeleni a játék? Mert akkor nagyon el vagy tévedve! Ha ez single lenne, akkor alapból offline mód is lenne és nem lennének agro képességei a cruznak, meg úgy amblok nem lenne semmiféle partybuff. A single csak egy lehetőség! De a játék íze igazán multiban jön ki szvsz.
Mindegy, igazából akármit is írhatok, úgy is telesírjátok a fórumot; hihetetlen. Viszont a sírás mellé el tudnátok akkor mesélni egy olyan koncepciót, amit ha a Blizz meglépne, MINDENKINEK egyformán fog tetszeni a játék? Nem! Képtelenség minden ember elvárásának megfelelni. De ettől még nem sz*r a játék, csak éppen az aktuális Badass-OP build néhány embernek nem tetszik! Mondok én egy szót is az archon-buildre? Nem. Pedig tudnék. Azt miért nem fikázod? Vagy az EQ-t? Vagy miért nem teszed el a p*csába a játékot, ha ennyire eleded van, hogy már szerinted a játék nagyon a végét járja???!

Minél jobb, annál jobb!

(#59507) CactuS válasza Zan (#59506) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

"... és nem lennének agro képességei a cruznak, meg úgy amblok nem lenne semmiféle partybuff."

Nem akarok beleszólni ebbe a vitába, mert meddő, de nem a singleplayer játék alapismérvei a partybuff és agro hiánya. Attól még, hogy egy játék SP lehetnek NPCk akik segítenek és buffokat adnak és lehetnek "tank" karakterek is. És mégsem lesz mulitplayer.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#59508) Edge válasza proci985 (#59484) üzenetére


Edge
veterán

Hehe, tegnap wdm lootolt egy cindert, rá is applikáltam wizzre, plusz az amura sikerült 95% chd tekerni: Elemental Elite DPS: 3,196,425.61
Tyúkness viszont jól lecsökkent... erre még kitalálok vmit. Soloban egyébként nem para, oda ott a unitys templar.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#59509) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Van egy lvl60as karim valaki tudna segíteni lvl70re felrántani? Kb.15-20perc lenne az egész.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#59510) sith7 válasza Sárpac (#59509) üzenetére


sith7
nagyúr

én most nem érek rá, de kíváncsi lennék a metódusra, hogy ez hogyan van meg 15-20 perc alatt :F

(#59511) Thrawn válasza sith7 (#59510) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#59512) L_ajos válasza sith7 (#59510) üzenetére


L_ajos
őstag

vegyél fel és mehetünk

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#59513) Gorneck válasza Zan (#59506) üzenetére


Gorneck
titán

Megfelelő balance mellett minden kaszttal hasonló fun és haladós buildet lehetne összerakni...csapatba és egyedül is...

Nekem az a main karim...és nemtok T4 fölé menni vele, mert egy xaros trash leütése is fél év...pedig mind3 setem megvan...

De akkor az szted tökre rendben van, hogy a Monk T5-6-on bepalmozott trashekkel öli le RGt? Illetve Furnace-val? Másképp nem tudja...

Szal könnyű úgy megmondani a frankót, hogy fingod sincs a Monkról...
Kezdj el egy Monkot kérlek és mutasd meg mit tudsz, hisz fő megmondó vagy...ne a WD árnyékából írogass mutasd meg mit tudsz egyedül vele... ;)

Gorneck#1239

(#59514) Tom5


Tom5
addikt

Guild of PH-hoz Tom néven én csatlakoztam. Mondjuk egyelőre csak piros X aktiv a felkérésnél. :F :U

(#59515) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Ezt nevezem én szerencsének!

Felhúztam a HC WDmet 70re és a 4. kör Act1 bounty kidobta RORG. Még ráadásul hard fokozat volt, ami a 2. legkönnyebb = kicsi drop esély. Első 70es legend a karakteren, azt hiszem jó ideig még nem lesz gyakorlati haszna a narancssárga szövegnek :D

Megyek tovább, erre a következő legend ami esett egy Rhen'Ho Flayer. Jól indul ez a hc WD

(#59516) Wolverine válasza Prof (#59497) üzenetére


Wolverine
félisten

"A Diablo alapvetoen single player jatek server DRM-el multiplayer opcioval. Multiba az ora/item drop esely novelese miatt mennek az emberek."

Ööö, nem. A D3-at úgy építette fel a Blizzard a 2.0 után is, hogy ez egy co-op játék, amelyben játszhatsz egyedül is, ha épp olyan kedved van.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#59517) thomeef válasza DjDanee87 (#59515) üzenetére


thomeef
őstag

Én HC dh-hoz két hete, a neckből 3, bracerből 8!!, mace 2, gyűrű 0 esett xd Esküszöm az a gyűrű csak akkor esik amikor nem azt farmolja az ember, lásd neked:D

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#59518) Rayner válasza DjDanee87 (#59515) üzenetére


Rayner
őstag

GZ!

Nekem egyiket sem akarja, mace+bracer az bezzeg jön.. :(

(#59519) szmegma válasza Prof (#59498) üzenetére


szmegma
aktív tag

Koszonom a valaszt.

TV: JZ1000

(#59520) Rayner válasza DjDanee87 (#59515) üzenetére


Rayner
őstag

Látom Te is PetWD-re gyúrsz. Tekerj CHD-t mindenre amire lehet, akkor a fetishek már low gearben is írdatlan nagyot ütnek.

(#59521) DjDanee87 válasza Rayner (#59520) üzenetére


DjDanee87
addikt

Kesztyűn, amuleten van, fegyverben socket. Amin még lehetne az a 2 gyűrű, de egyik lvl61 másik meg a RORG. Azokat még nem rollolom ilyen friss karival, mert nem nagyon van rá alapanyag/pénz sem egyelőre. Mask of Jeram a cél most, mert még a tüzes robbanós békák nagyobbat sebeznek mint a fetishek, hiába van a 14% physicalos bracerem.
Aztán egyszer hátha megéli majd hogy olyasmi legyen mint a softcore WD.

(#59522) Rayner válasza DjDanee87 (#59521) üzenetére


Rayner
őstag

igen azt néztem, hogy elég szépen össze van rakva :)
BT gatya+cipő és harrington öv nem lenne hatékonyabb?

(#59523) Edge válasza Edge (#59508) üzenetére


Edge
veterán

befigyelt egy főnix off a vállas mellé + andyra tekertem vitet mert offon nincs csak apoc, de így is zsír:
Elemental Elite DPS: 3,539,166.35
mirrorball el is lett felejtve hamar :D

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#59524) proci985 válasza Edge (#59523) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hu, firebird mennyit dobott?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#59525) Edge válasza proci985 (#59524) üzenetére


Edge
veterán

set ugye 500int + a 18% fire 3-400k dps unbuff ha jól számolom.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#59526) DjDanee87 válasza Rayner (#59522) üzenetére


DjDanee87
addikt

Valószínűleg igen, de se WH se Harrington öv nem esett még

(#59527) godfella69


godfella69
tag

Sziasztok!

Esetleg valakinek van kedve játszani az vegyen fel arabsejk90#2613 T2-n játszom jelenleg. Írjatok bátran btw főként este játszom és jövőhéten nem dolgozom egész végig szoval csapassuk srácok :DDD

[link]

PSN ID: godfella1990; Batte.net: arabsejk90#2613

(#59528) sith7 válasza Thrawn (#59511) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#59529) SzlobiG válasza Edge (#59523) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az igen, gondolom fekszenek T6-on az elitek úgy ahogy kell. :D

(#59530) Zan válasza Gorneck (#59513) üzenetére


Zan
aktív tag

Valóban nincs (még) értelmes monkom, viszont jó páran tolják körülöttem monkkal és szvsz nincs nagy problémám a kaszt jelenlegi "dolgával" kapcs.! Hangsúlyoznám, hogy tisztában vagyok azzal, hogy az én értékrendem más, mint a tiéd. Ha éppen a WD-nek lenne az a ([{sanyarú}]) sorsa, hogy a legjobb support karakter lenne dps-huszárkodás nélkül, egy szavam nem lenne, hidd el! Nekem sokkal fontosabb a multi, az, hogy a csapat egymásra támaszkodva, együtt b*ssza szét az enemyt. Sokkal jobb egy olyan respectet elfogadni, ami nem a dps-emet, hanem a csapatban történő aktivitásomat dicséri. Ez gondolom. Nem érzem megmondó embernek magamat, mert csak akkor szoktam megnyilvánulni itt, ha valamivel nagyon nem, vagy éppen nagy is egyet értek! :)
Most éppen a klánvezér csinált egy olyan monkot a klán számára, amitől összehugyoztam magamat tegnap, annyira élvezetes volt vele együtt haladni! Ok, nem tud értelmesen haladni soloban t6-on (bár láttam már komoly monk streamet, ami t6-on ment, persze nem olyan sebességgel, mint a WD, de haladt). Viszont, ebben a helyzetben, amiben a most a monk van annyit lehet tenni, hogy T6-ot nem monkkal tolom soloban, hanem másik karival. T6 marad co-op. Ennyi. Vagy ha ennyire nagyon monk-fetisiszta vagyok, nyomok alacsonyabb T-n.
Szóval a kérdésedre egy mondatban válaszolva: Nem, engem nem zavar, ami most van a papbácsival és nem azért, mert a WD a main. Ezt pedig vagy elhiszed, vagy nem! :)

Minél jobb, annál jobb!

(#59531) czpitti válasza Zan (#59530) üzenetére


czpitti
senior tag

Én megértem gornit mert a fo karakterem nekem is a monk és a tobbi kaszthoz képest egy semmi.Mi nem CSAK supportkodni szeretnénk hanem killelni vele szétbaxxni mindent t6-on mint kb az osszes TOBBI kaszttal.Addig megyek én is wd-vel ( petes kész,lerakva,jade-s kész lerakva) meg huzok dh-t már kinomban de a monk várat magára mert sehol nincs a tobbi kaszthoz képest.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#59532) granini válasza Zan (#59530) üzenetére


granini
őstag

"Most éppen a klánvezér csinált egy olyan monkot a klán számára, amitől összehugyoztam magamat tegnap, annyira élvezetes volt vele együtt haladni!"
Gorni vágja.. ma mentünk együtt.. ;)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#59533) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

(#59534) Gorneck válasza Zan (#59530) üzenetére


Gorneck
titán

És abban mi a jó, hogy lekraftolok mindent hozzá oszt hokizok? Mert erről szól. Nincs semmi egyéb cél...
Vagy ha már ennyire csapat, egy split bounty-t hogy csináljak meg a Monkkal? Illetve minek vigyem?
A többi kaszt elbújhat a Monk árnyékában annyira élvezetes volt vele a játék...de ez a türhő nyomorék banda baszott tolni rajta...így a solo kiesik, amit néha-néha kell
Más kari meg nem játszik...mert annyira komolyan nem érdekelnek.

Igen, volt kitől tanulnia... :D Jó padavan... :D

Itt nem az a baj, hogy pl a WD tápos, hanem pl olyan dolgok, hogy sárgából összerakott Pala T4-en bőven elmegy...míg a Monk nem.
És ahogy milliószor le lett írva...a DEX szart se ér ebben a formájában, nem dodgeolok semmit amivel sebeznek...azt se bánom, ha kiszedik a Palmot, csak tegyék már rendbe a karit...

Eddig működött a Monk supportként és uazzal a skill sorral amivel ölni is lehetett...illetve atom tankot is lehetett építeni (stunos)...
De most nincs más...csak kraftolok...és már kész is.

Jaja, vannak streamerek...zdps a többség...1 nyominger van aki fire...de ő kb a fél gearjét cserélgeti, hogy ne fossa magát össze...a sebzése meg egyenesen vicc...

Gorneck#1239

(#59535) Zan válasza Gorneck (#59534) üzenetére


Zan
aktív tag

Értelek én, nem arról van szó, hogy nem. Viszont szerintem itt nem teljesen abban hibázott a Blizz, hogy sz*rrá nerfelték a monkot a többi kaszthoz képest; szerintem az történt, hogy amikor kialakítottàk az új difficulity rendszert, megpróbáltak egy olyan legnehezebb fokozatot csinálni, amit csak csapatban lehet teljesíteni, a többi szintre pedig mindegyik karaktert elég tápossá akarták tenni, így jöttek a EQ/PET/VYR'S mókák. Csakhogy sajnos megint melléfogtak mert nem lett elég nehéz. Elhiheted, hogy ha nem tudná egyik kari sem solozni T6-ot, nem fájna a szívetek. Vagy javíts ki, ha tévedek. Sajnos elszabadultak a lehetőségek, amiket tálcán kínált a brand nekünk, igy jöttek a solo-képes buildek/gearek. Tuti, hogy valamilyen buffot fog kapni a monk, amivel lehet majd solo dps-buildet is csinálni, de nem hinném, hogy nagyon jelentős ráncfelvarráson fog túlesni. Vagy ki tudja?! Lehet, hogy minden karakter kap majd egy jó nagy adag nerfet, amivel ellehetetlenítik a T6 solozást..(bár ennek van szerintem a legkisebb esélye)! Majd kiderül! ;)

U.i.: Amúgy meg, ha az ember akar haladni/játszani soloban a monkkal, most is tud. Csak nem T6-on. Pedig nem sok értelme vám a t6-nak, legalább is egyedül. Sokkal kényelmesebb bármelyik karakternek T4-5! Oda pedig màr vannak jó buildek/gearek monknak is! De ugye ez nem fog most senkit sem megvigasztalni, mint ahogyan nem is újdonság, de azért hozzátettem, mert igaz! :)

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#59536) Gorneck válasza Zan (#59535) üzenetére


Gorneck
titán

Nem nerfelték, hanem konkrétan nem csináltak vele semmit...hagyták úgy ahogy van...nincs más út, mint a CD csökkentés...se SET. se SEMMI nem kell hozzá.
És nem kell T5-6 se, hogy pl egy split bountyt hátráltass...elég T2-T3.

Ha ez nyugtat, T4-T5-re is ugyanaz a gear kell (DEX miatt nem tudsz benn állni semmiben - így a védelmi skillek ON kell hogy legyenek)...csak ráfeküdve az elem damra...de ugye azt fogod látni, hogy Te érsz oda előbb...Dashing...elkezded kalimpáni a RG-t...HP alig változik...odaér a Barbár nahh így már megindul...odaér a Pala így már álomszépen megy le...majd megjön a WD/Archon/DH és volt HP nincs HP.

Nerfhez nem kell sok...csak a petek a gearből ne profitáljanak...illetve korláttal és kb ennyi volt.

Monknak még EP átdolgozása, DEX átdolgozás, OWE eltörlése vagy a másodlagos tulajdonságok forgathatóak legyenek. Némi DMG buff és oké is...illetve millió egy ötletem lenne...de erről van egy igen izmos Monk topik az US Blizz fórumán...

Szal értelmes módon meg lehetne csinálni a Monkot, de pl klánon belül is csak én Monkozom...idézem "Minek játszak a Monkkal, ha nem elég hatékony? Erről szól a játék nem?", és nem hibáztatom őket, hogy ezt mondják...minek tolni az időt egy broken kariba.

Gorneck#1239

(#59537) Zan válasza Gorneck (#59536) üzenetére


Zan
aktív tag

"...minek tolni az időt egy broken kariba."

Azt nem nevezem időölésnek, ha az ember éppen a leghatékonyabb supportot személyesíti meg egy partiban! Tehát akkor neked a játék a monkkal csak az lehet, hogy: 1. vagy konstatálod, hogy nem tudsz szétb*szni mindenkit egyedül T6-on, 2. vagy konstatálod, hogy split bounty nem megy. Értem. Tehát olyan fel sem merül, hogy esetleg nem csak T6 létezik a világon. Ha T6-ot nem bírja a karakter EGYEDÜL, akkor már kuka. Ok. Figy, szeritnem ezt a vitát kár folytatni, mert te úgy is csak a saját szemszögödből akarod látni a dolgot, én pedig megpróbálok mindig valami járható utat keresni. A te nézőpontodból nem fogsz találni. Ez biztos, te is írtad. Akkor hanyagold a monkot! Ennyi. Granini ez idő alatt inkább elfogadta, hogy ez van, majd lesz jobb, vagy másabb a helyzet. Most a monkja segíti a partit, mi neki elég; nincs sírás! Én is éppen húzok egy szerzetest, mert annyira megtetszett és nem célom a T6 solo! Az a célom, hogy egy light buildet (valami ilyesmit) kipróbáljak, amivel T1-2 splitet fogok tudni tolni szvsz. Ha pedig éppen party van, akkor meg hozom az über-supportot.
Annyi a különbség közted és köztem, hogy én elfogadom azt, ami most van és próbálok az éppen adott (számomra) legklasszabb buildeket használni az éppen az adott karakternek/buildnek megfelelő, legkényelmesebb T-n. Ha ez monknak max. T3 egyedül, akkor azon. Te pedig inkább minden nap kiakadsz, hogy így sz*r, meg úgy is sz*r!
Most mondhatod, hogy megint a WD-m segge mögül ontom az észt, meg hogy sz*rt sem értek a karakteretekhez, pedig nem ez van; csak a véleményemet ismételtem meg ismét, egy újabb szövegkörnyezetben. :K

Minél jobb, annál jobb!

(#59538) mikromanus válasza Gorneck (#59536) üzenetére


mikromanus
veterán

Azért volt ott nerf is valamicske 2.0-tól kezdve. A harangot például majdnem befelezték sebzésben. Most picit módosítva 2/3 sebzést ad (egyes rúnái annyit amennyi 1.0.8-ban volt az alap). A spirit termelést viszont kissé megtolták felfele "cserébe".

(#59537) Zan
VAn T6 képes monk is. Mondjuk sokkal rugalmatlanabb szerintem és kevésbé OP mint a többi kaszt "szétimbázott" setes, vagy speckó itemes buildjei, de szépen lehet vele tarolni. Csak apró kis idegesítő dolgok vannak a kasztban. MInt az elcseszett/kényelmetlen kick hatótáv.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59539) Prof válasza Zan (#59535) üzenetére


Prof
addikt

:)) Latszik nem probaltad a monkot T6-on, se kornyeken. Semmi nem indokolja, hogy mestersegesen nagysagrendekkel gyengebb dps-e+vedelme legyen mint masik karaktereknek. Az eros buffok indokoljak, hogy ne legyen olyan jo mint mas class-ok mert kulonben monk only partik szetutnenek mindent.

Konkretan egy maxos WD-nek a legjobban gearelet best monkhoz kepest kb. 30-szoros dps elonye van ! Nem 2x, nem 10x! Valos jatek kozbeni sebzesrol van szo. Mindemellett meghal, akkor amikor a WD full hp-n rohangal.
Mindezt 600 ora jatek + tobbszaz legendary set item kraftolas utan teszi egy olyan kari, amire csapatban racsodalkoznak hogy T6-on egyedul oli a trasht riftben lathato sebesseggel, pedig ok azt hittek a monk nem jo T6-ra.

Az elite csoportok megolesenek ideje, Rift guardian, boss-ok leolese szamit. A feher trash a proc fegyverektol is meghal egy generatortol, azt nezni video-n, hogy azon halad megmosolyogtato es felrevezeto. Egy WD "le se sza..a" a feher mobokat, mert alig sebzik ot es csak elite pack-tol elite packig futkoraszik.

Kepzeld el, hogy behuzol egy elite packot-t 1600AR-el, 12k armorral es a nem cserelgetsz nyaklancot kicsinalnak, es akar 30-60 sec-ig is elszorakozhatsz veluk, mig megolod oket affixtol fuggoen. Egyszeruen azert mert a 100k+-okat sebzo frozen pulse es tarsaiban benne kell allnod, ha csak rovid ideig is, hogy sebzest csinalj.

A paragon szint tulajdonkeppen egy folyamatosan fejlodo "targy" minel lassabban olsz T6-on annal lassabban fejlodik, a karaktered/accountod egyre jobban lemarad. A monknal konkretan azt jelenti 400 para alatt unity+follower trukk nelkul ket valasztas van T6-on vagy meghalsz minden 2 percben vagy percekig olsz egy elite packot. Mig egy WD para 100-on ugy oli a T6 riftet egyedul, hogy a masik 3 csak fut utana, mindezt 2 napi Kadala-tol szerzett gearben teszi, mig a monk aki egyaltalan elmer inditani egy T6 jatekot altalaban honapok alatt rakta ossze a speci 2ndary resist-es gearjet.

[ Szerkesztve ]

(#59540) granini válasza Prof (#59539) üzenetére


granini
őstag

Hát fiúk igazságot én se fogok tenni köztetek, nem is akarok.. Én azért nem sírok talán, mert nekem egyik karakterem se T6 képes. Az immos barbárom tud menni T6-on, de nem farm sebesség. A többi karim olyan T4 szólóra rendben van, partiban meg szintén mindig T4-T5-öt szoktunk menni.

Zan múltkor együtt állapítottuk meg hogy az xp lavinán kívül igazán számunkra nincs értelme T6-ra menni.. azt viszont te fogadd el hogy vannak akik másként élik ezt meg.. Én imádom a DH-m, azzal szóló T3 bountizok. Imádom mindkét barbárom, azokkal partizom. És ott a monk, ami a RoS előtt nekem is a main karim volt, Mp10 sima volt, stunnos haranggal meg a legjobb über-parti résztvevő voltam. Gorni meg pitti meg a prof viszont menne monkkal szólózni, meg T6-ozni, meg ők nem elégszenek meg azzal amivel én egyelőre ki vagyok békülve - hogy craftolsz 2 szettet, rápakolsz mindenféle mások által bezúzandó fisifosi CDR cuccot a monkra és hopp kész is az örökepifánis behúzós palmos monk, ami kíváló support, csak 1) egyedül életképtelen, 2) rendkívül (fizikailag) megterhelő vele játszani.. frankón fárasztó a kezednek, na..

Végezetül: én el se jutok addig hogy a monkon keseregjek amíg azt látom hogy az egyébként elég jól összerakott karaktereim nem bírják követni T3 split bountyban Gorniék WD-jeit.. A DH-m nem bírja tafnesszel, egyszerüen T3-on 4-es partiban egyedül bemenni Fieldsre neki már fáj. A barbárom meg így már kevés dps oda és mire végzek Gorniék már a bosst ölik hárman, sokszor csak feltartom a partit és arra várnak hogy én mikor végzek már a saját pályámmal, vagy látom hogy már rég kész vannak és jönnek nekem segíteni.. egy WD-vel, ami úgy hasít mint kés a vajban, és nincs tafnesz gondja se.. Egy karakter ami nem is üt (minek, ott a garga meg a minion..) nem is hal (mert van 2000 rezisztje..) és nem is lassú (végig spirit walk..) - számomra ez az igazán elkeserítő..

Őszintén.. :( ha szavaznom kéne hogy fasza monk buff legyen vagy igazságos WD nerf.. hát sorry boyz és tuti a WD-re savaznék.. :U

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#59541) ProEvoFan válasza granini (#59540) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem értelek.Mitől lenne jobb az neked ha nerfelik a WDt.?A Monknak egy teljesen újragondolt skillezés kell.Szerintetek nem látta Blizzard a Monk állapotát amikor megjelent a RoS?Dehogynem.Ők így képzelték el.Most ez van.Nekem is a main karim volt.Egy hét után fájó szívvel feladtam.Váltottam DHra, utána Wizardra majd WDre és élvezem a játékot.Jelenleg a Barbár próbálgatom a (hamar elfogy a fury) seicmic builddal.

A WDre még visszatérve.Ez egy szubjektív vélemény lesz.A WD nem lesz nerfelve.Ha lesz is, csak minimálisan.Miért?Mert kb mint majdnem minden játék a casual gémerek irányába megy el.Kell egy ilyen egyszerű kaszt, amivel tényleg minimális idő/energia ráfordításával lehet magasabb szinten op érzéssel játszani.Ez kell a casualoknak, ez nekik lett kitalálva.Nincs ezzel semmi baj.

Prof
Nem értem a félelmedet azzal kapcsolatban, ha a Monk kapna egy nagy dps buffot, akkor miért csak Monk partik lennének magasabb tormenten?Hiszen itt az op WD, de ennek ellenére nem only WD partyk mennek t5-6on.

(#59542) mikromanus


mikromanus
veterán

Ha már monk a téma megsasoltam mi a felhozatal. Ez most komoly? Mert viccnek igen durva lenne :DDD :
Diablo III - Druin - RoS Monk Shatter-Palm 7m 30s T6 Rift

Monknál úgy tűnik a rimehearth és a Furnace kibeb@sz*tt OP. Mondjuk urtóbbi mindenkinél az, de csak single elitre vagy bossra...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59543) Gorneck válasza Zan (#59537) üzenetére


Gorneck
titán

Majd mikor sokadjára nem talál a LTK, vagy mikor ott állsz 1-2 rotyogó cuccba és az 500k+ HPd elillan 1-2 sec alatt, majd másképp fogsz vélekedni...

Nem ezért kuka, mert csapatba kell menni, hanem mert a többi képes rá...és még1szer mondom...ehhez nem kell T6...elég T4.

Nem nem fogadom el, miért tenném? 2 main karim van...abból az egyiket hazavágták és egy unalmas szart csináltak belőle...a másikkal meg nemtok egy xar T3-as splitet se megcsinálni...mert az összes DMG skillje feldugható...a harang lassú, alig sebez, LTK meg azt talál el amit épp akar...
Volt tűzes Monkom is, de azzal is bele van hajszolva az ember a kraftba...illetve olyan a DMG outputja, hogy a hammeres sárga Barbim körbehugyozza...

Ez a játék nem MMO, nincsenek szerepek...ez egy h&s játék, amiben a Monk in csak hack...

A WD engem nem érdekel...untat...ha nem muszály nem játszok vele, de mivel riftezni is kéne néha, így azzal megyek bountyzni mert veszett gyors. :)

Így szépen lassan de egyre kevesebbet játszok...mert a kedvenc karijaim nem kötnek le...

(#59542) mikromanus: Igen, speckó cuccokkal lehet haladni (ezt linkeltem korábban is)...ezt tolja a Monkok nagy része. A furnace nem csak BOSS-ra cool...nekem a Palam erre épül... :)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#59544) Gorneck válasza Gorneck (#59543) üzenetére


Gorneck
titán

Jahhh igen...a Rime az a kesztyűje miatt működik... :)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#59545) mikromanus válasza Gorneck (#59543) üzenetére


mikromanus
veterán

Én a barbimat akartam volna ráépíteni, de nem esik. Nem hogy jó, de semilyen. Beértem volna persze egy jobb seismices májtíval is, de azt is kispórolták a játékaimból. :DD

(#59544) Gorneck23
+csicska cuccai gondolom. Túl sok chillje és frozenje nincsen azon felül ahogy nézem...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59546) Wolverine válasza Prof (#59539) üzenetére


Wolverine
félisten

"Konkretan egy maxos WD-nek a legjobban gearelet best monkhoz kepest kb. 30-szoros dps elonye van !"

És akkor melyik a broken class, a WD vagy a monk? Ismerve a Blizz általános fejlesztési filozófiáját, az előbbi. Vélhetően a monk kap majd némi buffot a következő patchben; de az biztos, hogy a WD-t nerfelni fogják nagyon komolyan.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#59547) Gorneck válasza mikromanus (#59545) üzenetére


Gorneck
titán

Jahhh, kibaszott MPV... :D Bezzeg ezek nélkül már annyira nem jampeckodna...

Én a Barbin is teszteltem, de a skilljei nem procolják, mert nem nagyon akart működni, bár lehet nem jókkal próbálkoztam...Palaval viszont remekül müxik...40-50 millás DOT számok csak úgy röpködnek...

(#59546) Wolverine: Az nem csak a WD sajátja...hanem minden állatkerttel menő kaszté. Szimplán vissza kell rakni az 50-es capet és ennyi, bár ezzel még megoldva nem lesz semmi...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#59548) JSaN válasza Wolverine (#59546) üzenetére


JSaN
addikt

Kizart hogy nerfeljek adokit, mert akkor a masik 4 kasztot is nerfelni kene amit ep a 205ben huztak meg.
Vagy csak nem ertem a blizz logikajat.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#59549) Drizzt válasza Gorneck (#59534) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Mit kell lekraftolni? Monknak?

I am having fun staying poor.

(#59550) Gorneck válasza Drizzt (#59549) üzenetére


Gorneck
titán

2-3 Aughilds
2 Captain Crimson's
Opcionális a Born.

Én ehhez igazítottam az Inna setet...sokat nem dob, de mégis adok 4 mantrát. Lsd.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.