Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59651) granini válasza mikromanus (#59640) üzenetére


granini
őstag

akkor enis. Hetvegi runok eredmenye:
- monkomra tettem born szetet is uh most mar 64% CDR-el hasit, azaz 5 masodpercig nem vagyok csak epifaniban. Mindezt 27M tafnesz mellett adja elo. Credits to ReFi (legalabbis en az o otlete alapjan raktam ossze.. :R ) szal folyamatosan adom az inner sanctuary-t, a palmot es a vortexet.. kafa..
- bementem 250 BS-el mondom viccbol kadalazok egyezt a cruznak mert csak az Akkhan csimma nincs meg neki, ha meglenne akkor a vert helyett vissza tudom tenni a cindert es akkor ugy fire build hogy kozben meg fullos akkhan is van. hat wazz bemakoltam 1 stashnyi gamble-bol kiadta ,es meg jo is lett.. random mak.. :K
- esett frostburn kesztyu. ugyan nem tul jo, meg str-es, de idovel ha meglesz a Rimehart akkor kilatasban van a T6 monk build.. a fagyasztos szetcsapos..
- rengeteg F(o)S esett, foleg vegig T4-5 riftekbol. Mult heten megcsinaltam a monkom meg az ugralosbarbim, konkretan lenullaztam magam soulbol, most megint van vagy 80 es most mar tenyleg nincs mire kolteni egyelore.. megkockaztatom kizarolag a gold a szuk keresztmetszet (mar akinek nincs..)
- ugy kb 3000 BS-bol 4 ilyenolyan monk fejest kadalaztam, de inna spirit stone sehol..

Nalam ennyike.. ;)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#59652) Blaze_ válasza mikromanus (#59648) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Kamu gyanús de azt írják hogy a setek drop chancét felhozzák Blackthorne szintre és eltörlik a legendary matikat, 50k-ért megveszi őket a vendor. A monk setek meg kapnak egy laza 16 illetve 30-szoros buffot.

[ Szerkesztve ]

(#59653) Thrawn válasza LLKobe (#59650) üzenetére


Thrawn
félisten

Akkor jó, láttunk már példát az ellenkezőjére is :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#59654) granini válasza Blaze_ (#59635) üzenetére


granini
őstag

En aki amugy mindig az elso sorbol obegatok a Blizzard szekhaz elotti tuntetesen hogy OP a WD mongyonle - most azt mondom igy elfogadom. Tulkeppen arrol van szo, hogy a WD a neki szant set cuccokban es par specko legendben (kukri, Jade, jeram, tasker stb.. ) OP, es szolo T6 farmol. Na ez igy akkor rendben is van, elvegre ezek az 'end gearek' neki, hat ha ez rajta van persze hogy kell tudjon max fokozaton apritani. Egyeb eseten felmerulne a kerdes hogy ha meg ebben a gearben sem op egy kari akkor megis jo helyen van-e a nehezsegi balansz.. Ha erre a szintre felhozzak a tobbi kasztot akar gear-bol akar skillekbol akar a ketto normalis atdolgozasabol akkor azzal ki leszek bekulve.

Jelek mar ugye most is vannak, lattunk peldat Marauder DH-ra meg Earth-os barbira ami tud kb farm sebessegen haladni T6-on egyedul. Csak ugye ezek nagyon nagyon speckok azert.. Wizzrdrol nemtok nyilatkozni, Cruznal azert meg nem lattam ennyire op buildet, a monkot meg en is varom kivancsian hogy hogyan fogja ezt a tobbi utan csinalni.. Melyik lesz az a monk szett meg az a 2-3 kiegeszito legend item amivel a monk T6 szolozni fog akkor.. :Y

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#59655) proci985 válasza Wolverine (#59646) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

volt valami kiszivargott roadmap, az alapjan lesz meg egy kieg.

de en 2015 q4 / 2016 q1 elott nem varnam

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#59656) Blaze_ válasza granini (#59654) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Kezdetnek megteszi? :)

Monkey King's Garb
4 set bonus:

Previously: Spending 75 Spirit causes a decoy to spawn that taunts nearby enemies and then explodes for 100%weapon damage as Holy.

Now: Spending 75 Spirit causes a decoy to spawn that taunts nearby enemies and then explodes for 1600% weapon damage as Holy.

Decoy taunt radius decreased from 20 to 15 meters
Decoy explosion delay decreased from 1 to 0.5 seconds

Raiment of a Thousand Storms
6 set bonus:

Previously: Whenever you teleport to an enemy, release Lightning at all nearby enemies for 100% weapon damage.

Now: Whenever you cast dashing strike, release Lightning at all nearby enemies for 3000% weapon damage.

Damage radius decreased from 20 to 15 meters

[ Szerkesztve ]

(#59657) Gorneck válasza Blaze_ (#59656) üzenetére


Gorneck
titán

Egyelőre szarnak a pofon...de legalább vmi...márha ez lesz peccsben...mind2ből kéne még 1-1 db...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#59658) granini válasza Blaze_ (#59656) üzenetére


granini
őstag

Hat mindenesetre nemi bizakodasra ad okot.. :K addig meghallgatom azistvanakiralybol a Monk, te kit valasztanal-t.. :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#59659) mikromanus válasza Blaze_ (#59652) üzenetére


mikromanus
veterán

Kamu. Ez hol van ez? Diablofans-on nem láttam. Ez alapján se blue post, se datamined infó nincs róla (?).

(#59656) Blaze
EZ is a szokásos kamu wishlist patchnek tűnik. vagyis ötletelnek mit lehetne belőle. A Dashing strike-os baromság. A másik se nagyon értelmes. Akkor már inkább használj most Act1 bounty reward fáklyát a maga soksoksok% dam/xkill 30 yardra affix-jével.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59660) T. M. válasza granini (#59654) üzenetére


T. M.
aktív tag

Hát kíváncsi vagyok, mikor török be T6-ra DH-val én is, perpill T4 már nagyon könnyen megy, pedig van még mit csiszolnom a cuccaimon.
Ahogy mondod, elég speckó cuccok ezek, viszont kijelenthető, hogy a Marauder set nagyon durva lett.
Én speciel örülök, hogy teljesült a kívánságom és a Demon Huntert végre helyrepofozták :K

(#59661) mikromanus válasza T. M. (#59660) üzenetére


mikromanus
veterán

Dh-fetish build for casual players. :C

Én inkább clusterral nyomnám a T6-ot és nem az ablakból integetnék csak a sentryknek.
T3-4 fastrun nekem megy akciódúsabban is. Egy nagyobb badabumm-kétkezes nyílpuska, jobb magefist és reaper azt jó.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59662) T. M. válasza mikromanus (#59661) üzenetére


T. M.
aktív tag

Most miért? Olyan cuki kis állatkáim vannak. :D
A fire ágat meg mellőzöm, mert bevágtam a durcát a cinder miatt, mert az még nem esett nekem egész eddig.
Na jó ... tényleg a sentryk dolgoznak, én csak szedem össze a lootot ;]

(#59663) Bahama válasza T. M. (#59660) üzenetére


Bahama
aktív tag

Azt picit túlzásnak érzem hogy minden a helyén lenne.
Kb 2 út van dh-nál.
- Vagy marauder sentry
- Vagy full fire-dps

De sok használhatatlan dolog van még rajta. 1. körben pl a shadow set, amit át is dolgoznak, kiváncsi leszek hogyan...
Aztán ott van még a nati 4-es set bonus. Amivel még "talán" nem lenne baj, ha érne is valamit a rain of vengance. Vagy mindenkire sebez kb 0-t, vagy rendesen sebez 1 helyre.
Erre sajnos nem lehet építeni. Strafe is gyenge magasabb tormentre.
Meg amit a mai napig nem értek, hogy a 2 kezes crossbowok, miért nincsenek 1 kategóriában más 2kezes fegyverekkel? Gondolok itt a statokra, max 750, és a dmg-re is, ami más típusnál lehet akár 3000 is.

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#59664) Thrawn válasza T. M. (#59662) üzenetére


Thrawn
félisten

Nekem tegnap esett dexes Cindercoat (igen, a RRoG-t is DH-val találtam, 'oszt mégis intes...), ma meg egy másik Magefist ami trifecta, de sajna a régin lévő 700 vitet már nem tudom beáldozni. T4 azért még elmegy :)

szerk: Amióta T3 vagy afölött játszok vele nem esik Stone of Jordan, a Unity vette át a helyét :F :U

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#59665) mikromanus válasza Bahama (#59663) üzenetére


mikromanus
veterán

A monk előtt is két út áll: az egyik a drog, a másik járthatatlan. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59666) T. M. válasza Bahama (#59663) üzenetére


T. M.
aktív tag

A Shadow set-ről én is hallottam, hogy át lesz dolgozva. Be is van spájzolva a ládába, ki tudja mi lesz belőle.
Amit viszont ki akarok próbálni még az a Chanon Bolter. Twitch-en néztem az egyik srác azzal tolta Marauder settel, elég jónak tűnt az is.

(#59667) Bahama válasza T. M. (#59666) üzenetére


Bahama
aktív tag

Jópofa az, de igazából mindegy milyen fegyód van, mert azzal megint 1 aktív skill-t buksz, és annyira nem erős az a trap.
Inkább akkor már marked-et teszek, vagy 10 chc-t magam alá.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#59668) Pho3bus válasza mikromanus (#59636) üzenetére


Pho3bus
tag

Azért a nagy kutya eléggé maga mellett tartja az ellent, ha másért nem azért, mert minden körülötte lévőt éget (ez is tickel 7-8m-t). Amúgy meg az 1 passzív nem adna annyit, mint a 20% dmg mindenre, ezért nincs benn. A +movement speed meg nagyon jól jön, az pedig azért van benn. A gargával pedig nincs bajom, nem mondtam, hogy nem erős, de cd csökkentés nélkül nem túl hatékony. Gondolkodtam a tűzes fetisheken, de nem volt időm bepróbálni, hogy jobbak-e mint a garga. Ha jól tudom ott a két tűzokádó amúgy is halhatatlan, szóval lehet még jól is jövök ki belőle.

(#59669) Edge válasza Blaze_ (#59652) üzenetére


Edge
veterán

Ez melyikkel jön, a 2.1-el? remélem nem mert az még nagyon messze van és már rühellem a mati vadászatot :D
Mondjuk azt jobban hogy hiába van meg minden a lekraftolt cucc instant FS...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#59670) Blaze_ válasza mikromanus (#59659) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Állítólag az az arc datamineolta és tette ki kóreai fórumra aki anno a legendary drop rate-eket is kiszivárogtatta, de ahogy írtam nekem is gyanús hogy kamu.

(#59671) mikromanus válasza Blaze_ (#59670) üzenetére


mikromanus
veterán

A legendary droprateket akár KJohn is "kiszivárogtathatta" volna. Méréseket alapul véve is kb adta a valós százalékokat amiket közöltek. :C Először tényleg volt valami félhivatalos infó ahol adott tárgytípuuson belüli százalékokat adtak meg (az egész legend axe drop hány %-a pl a burning axe). 1-2 nap múlva kiadták a hivatalos kéket vagy cikket. Abban nem %, hanem súlyozások voltak.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59672) Rayner válasza Edge (#59669) üzenetére


Rayner
őstag

Szerintem meg teljesen ok a mativadászat.
Annyit mondjuk javítanék benne, hogy pl aughild mati ne 4 bountyból essen hanem pl minden actban legyen egy random elit aki dobja mert ez a ki-be lépkedés 50x mire beadja a questet na az baromi unalmas..rosszabb mint a hell rift xp robotolás főleg ha végre le is tudom ölni és nem dobja... SC-n nem annyira gáz mert tekerek egy T4-5-öt és hullik, de ezt azért HC-ban jóval nehezebb kivitelezni

[ Szerkesztve ]

(#59673) mephi666 válasza Rayner (#59672) üzenetére


mephi666
nagyúr

jaja, a fehércucc szvsz hülyeség volt, mert nem számított, mekkora def volt pl az adott tárgyakon és csak a helyet foglalták az inventoryban... viszont a materialokat sc-n szépen berendeztem oszlopokban, jó sok összejött... változatosabbá teszik a játékot, mert +1 farmolható cucc... hc-n viszont siralmas a dropjuk... meg a legendek is furcsán esnek: szombaton 6:00-8:00ig léptem meg az utolsó szinteket 70ig és természetesen 70 előtt így estek a holmik ...azóta viszont 2-3óránként ha esik egy legend

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#59674) L_ajos


L_ajos
őstag

Kéne egy op kari :DDD Ha valaki késő délután ráérne, segítne felhúzni a WD-met? 60-tók kb :) - nincs kedvem a szanaszétrohangálós pubra :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#59675) Rayner válasza mephi666 (#59673) üzenetére


Rayner
őstag

fehér itemek eltörlése szvsz jó ötlet volt. pl penetrator és társai alig estek míg volt olyan fehér item ami minden sarkon.... itt is volt egy erős RNG :D
jelenleg még amit sokallok az HC gemek craft árai bár idővel azt is csökkenteni fogják ahogy fogy a rendszerből a gold.

itt meg is ragadnám az alkalmat hogy gem téren is jöhetne egy nagyobb rewamp :D pl a mixed gemeket feltalálhatnák már pl int max gem 280 ezt encsizve egy diamonddal lenne 180-200 int és 40-50 allrez
vagy 200 int és 15 chd ha emerald-al keverjük... ilyennek még örülnék mert ez is vinne be némi változatosságot

[ Szerkesztve ]

(#59676) mikromanus válasza Rayner (#59675) üzenetére


mikromanus
veterán

Vagy egybeolvasztod a nagy tisztaságú gyémántot és smaragdot, azt' valami haszontalan szemét lesz belőle. :DDD

Max szintre valami extra tulajdonság, vagy épp a jewelek jöhetneének, de ilyesmi max kiegben (vagy ladderban) lesz szerintem. Ja, meg persze rúnaszavak és rare item buff. Minden nem legendary/set kikopik lassan a játékból. Ez picit felemás érzés. Jó lenne ha haszna is lenne az itemeknek és nem csak bezúzni lenne jó. Mondjuk ez hiú ábránd. Már régóta az "egyszerüsítés" fele tart item szinten a játék. fehér és kék = kuka (vagy anyag), sárga = beginner felszerelés vagy zúzás. Ha már ennyire szájbarágósan ki akarják venni a "Normális" itemeket, akkor belerakhatnának valami autobezúzást is. Minek essen a földre olyasmi amit tuti nem fogsz használni? Essen anyag! :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59677) granini válasza mikromanus (#59676) üzenetére


granini
őstag

Nemtom feltunt-e hogy csak azert nincs ertelme a feher/kek/sarga cuccoknak mert mindenki orrbaszajba 5 perc utan full legendben rohangal.. AH-s idoben a loot volr szar, most meg a roll meg a rendszer szar.. hat nekunk sose jo semmise.. :N

Mondjatok mar meg nekem hogy ha 3 evig diablozunk folyamatosan akkor hany honap utan es hany darab WH ovnek kell kiesnie hogy rendben legyen a balansz..? Elso nap..? 2 ev utan..? :U jodolgunkban mar azt se tudjuk mi a francot akarjunk meg a Blizzardtol a torta tetejere.. :Y

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#59678) JSaN válasza Rayner (#59675) üzenetére


JSaN
addikt

A gembol allitolag terveznek legend gemeket, valahogy ugy mint a potiknal is csinaltak.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#59679) granini válasza JSaN (#59678) üzenetére


granini
őstag

Akkor megint egy hajszalnyira leszunk a paqoljuk tele charm-al a stash-t szitutol..

Szerintem legyen Limited Edition legendary is. Ebbol a szep kardbol random rollal elrejtettunk a szerveren 500 darabot.. Aki eloszor kifarmolja azeeee.. :) Megy a counter, oszt az 500. drop utan item removed from list es tobbet nem fog esni.. nna.. az lesz a kib.. ertekes item!!! :Y

A Unity vonal szerintem zsenialis azt kellene meg eroltetni.. Ha egy adott partiban tobb ember hordja az adott itemet akkor aszerint skalazodik vmi tulajdonsaga, dmg, armor, akarmi.. ez szerintem ude szinfolt lenne a klanra optimalizalt buildek kozott.. Pelda: olyan amulet hogy ha van belole meg 2x, 3x vagy 4x a partiban, akkor minden playernek +20, 30, 40% dps-t ad a main resource spender skilljere.. es az eleg sokat dobna, es mindenkinek a sajat buildje erosodik..

Otleteim nekem is vannak, csak kerdezzetek.. ;]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#59680) Edge válasza granini (#59679) üzenetére


Edge
veterán

korr: zseniálisan szar a unity jelenleg partiban :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#59681) Reinhardt válasza Edge (#59680) üzenetére


Reinhardt
őstag

Tegnap HC t1 split bountyn ment ezért a "kérem kapcsolja ki" :D

(#59682) Gorneck válasza granini (#59677) üzenetére


Gorneck
titán

Hááát én örülnék, ha mondjuk 1 karit ki tudnék maxolni ladderig - ami pont nem fog érinteni/érdekelni - szóval örülnék, ha fél év alatt 1 karit be tudnék fejezni...értem ez alatt, hogy adott sloton az legyen aminek kéne lennie...a minap tőled kucsorgott SoJ már nagy előrelépés, mivel 1 SoJ esett eddig, de azon kb mindent tekerni kellett volna, hogy kicsit is passzoljon vmelyik karimhoz.
Szóval egy fizikálos Monkot már talán össze tudok tákolni...de ehhez nem akarok 1 évet játszani 1 karival és akkor még a villanyos sehol, amit igazán szeretek...jelenleg most épp arra a gyűrűre szedegetem a goldot... :)

Ergo én tudom mit akarok, csak ez a szájonkúrt rng szarik a fejemre...ami egy idő után kurva unalmas és lehangoló...de vmi legalább adna egy kis erőt...pl vén banya...de az is inkább egy BS temető mint hasznos jó dolog...

Szóval kurvára nem érzem a fenemód kurvajó dolgom...mert csak a futi futi van a többiek után...és ahogy tellik az idő, csak a szakadék nő...

Gorneck#1239

(#59683) mikromanus válasza granini (#59677) üzenetére


mikromanus
veterán

Korábban azért volt olyan, hogy a rare versenyképes volt a legendaryval. Most olyan van csak, hogy a rare elméletileg se lehet jobb mint a legendary. Emellé jön az is, hogy semmi "speckó" effect se jöhet rá.
Csak hogy értsd:
- legendary és set itemen magasabb értékkel rollolhat egy-egy affix (Pl: statpont, cdr, rcr, +x% elemi ég damage, talán a damage is, mert rareban nem nagyon láttam 2200-2400-as egykezest ami nme kézi nyílpuska)
- azonos maximum értéknél "szűkebb" az intervallum legendaryn, így jobb az esély a jó rollra (pl skill damage affixek)

Ez mind-mind a változatosság ellen szól. Persze az extrém OP itemek és buildek még inkább szűkítik a lehetőségeket. VAn egy rakat csilivili maszk, elég erősek is, de max 1, vagy 2 van használatban, mert a Jeram olyan kicseszettül OP. Ugyanez van a taskerra és a magefistre, armorban meg a cindercoatra. Valamilyen szinten szánalmas. Tudom nem pélya az elődökkel hasonlítgatni, de ott legalább volt valamit-valamiért elv. használhatóbb de ritkán jó rare, kevesebb affix, de magasabb érték magic itemen, rúnaszó a fehér itemekbe. Most meg van a legendary és a craftolt legendary és ennyi. Ami rare az "kezdő" szint.

(#59682) Gorneck23
Van fizikálos monk build jelenleg, Van olyan skill ami nem holy-lightning-cold-fire-hajduböszörmény tipusú? :R

(#59684) Thrawn
Elektromodulator Dva. :DD Azért monknak van pár jó lightning rúnája. Kár hogy az öv erősen opcionális a harrington OPsága miatt.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59684) Thrawn válasza Gorneck (#59682) üzenetére


Thrawn
félisten

Villanyos gyűrű?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#59685) Gorneck válasza Thrawn (#59684) üzenetére


Gorneck
titán

SoJ villanyos sebzés bónusszal... :D Mit nem értesz ezen? :D

(#59683) mikromanus: Miért ne lenne? Pl: [link], de még akad jó pár variáns.

Gorneck#1239

(#59686) granini válasza Gorneck (#59685) üzenetére


granini
őstag

Na reagalok (orulok h generaltam egy kis parbeszedet legalabb..)

Edge: a Unity konkretan szar partiban, en a Unity vonalat mint Unity 'tipusu' tulajdonsag emlitettem.. Hogy az otlet jo csak spec ez a dmg megosztas pont nem okos, de maga a kozos parti buff lehete jo irany.

Gorni: orulok h legalabb ezzel segithettem.. SoJ ram ha hangosan enekelek.. ;]

mikro:
'Van olyan skill ami nem holy-lightning-cold-fire-hajduböszörmény tipusú?' - na, ezen jot rohogtem. :C
En most vortex-palm-kerepestarcsa comboval megyek.. :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#59687) granini válasza mikromanus (#59683) üzenetére


granini
őstag

Most meg van a legendary és a craftolt legendary és ennyi. Ami rare az "kezdő" szint.
Jah.. 4 honapja meg 800 millio gold volt egy statos, socketes, chd-s LS-es rare kard AH-ban.. hova tart ez a vilag.. :N Egyebkent nem baj, hogy hatterbe szorult a rare. SC-n ez sztem rendben van, HC-n meg gondolom meg mindig soka vegyes gear.. jo ez igy..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#59688) Edge válasza granini (#59686) üzenetére


Edge
veterán

tudom :) csak fájdalmas emlékeket ébresztett bennem amikor a tank beáll minden szarba én meg próbálok kiteolni aztán rájövök van rajta unity: az ellen aztán kiteolhatok :D

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#59689) Thrawn válasza Gorneck (#59685) üzenetére


Thrawn
félisten

Ja jó, azt hittem a Wyrdward-on kívül is akad olyan gyűrű ami profitál a lighningból.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#59690) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Na a hosszú hétvégén csak megtalált a random :)
[link]
Akkhan setből még 1-2 cserés jobb rollal. De majd alakul. Most már inkább több res/vit kéne T6-ra.

(#59691) Blaze_ válasza mikromanus (#59659) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Kint van a hivatalos patch notes, és mégis igaz volt amiket találtam :)

(#59692) DjDanee87 válasza Blaze_ (#59691) üzenetére


DjDanee87
addikt

És mégis hol találtál te hivatalos patch notesot? Se battle.net-en, se az amerikai battleneten nincs. Diablofansen szintén semmi.

(#59693) #81999360 válasza DjDanee87 (#59692) üzenetére


#81999360
törölt tag

Plusz

[ Szerkesztve ]

(#59694) Reinhardt válasza #81999360 (#59693) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ha ez igaz, akkor jobban örülnék ha fs-á változna a legendary material, mert pénz az dől így is.
Amúgy meg nagyon örülök, mert mindenből ami fontos már kifarmoltam vagy tíz extrát...

[ Szerkesztve ]

(#59695) Thrawn válasza Reinhardt (#59694) üzenetére


Thrawn
félisten

Majd jól meggazdagszol: [link] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#59696) mikromanus válasza #81999360 (#59693) üzenetére


mikromanus
veterán

"Unique crafting materials are no longer required"
F*cking casuals! :((( :DDD Biztos sok volt a rinya megint hogy van 1 milliárd vett gold, azt' nem tudják elverni mer' nincs anyag.

(#59695) Thrawn
TEhát aki gyűjtögetett annak kiszúrják a szemit 50-50k golddal, a casual és bot-friend kis Véristvánok meg könnyebben felvásárolhatják magukat a magasabb nehézségre. Inkább adjanak AH-t! Francos álszent banda. :C

"Level 70 crafted sets and Legendary items with unique properties now require additional Death's Breath
Level 70 crafted Legendary items without unique properties have had their Death's Breath costs removed"

Ez is hasznos. Mostanában csak véletlenül szedtem fel már ezt a szemetet, mert rengeteg van a ládámban és veszettül nem fogy annyi mint másból. Újabb hasznos része ennek a 2.0.6-nak keresztelt 2.0.5.001 hotfixnek.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59697) Blaze_ válasza DjDanee87 (#59692) üzenetére


Blaze_
aktív tag

A battle.net és a diablofans nagyon lassú :(

Redditet szoktam olvasni ott vannak fent először a friss hírek. Így lehetett már reggel tudni hogy mi lesz a mai patchben :)

(#59698) Blaze_ válasza mikromanus (#59696) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Ezentúl a sárga és kék rare matik a szűk keresztmetszet, de sokaknak eddig is azok voltak.

(hogy tudom törölni a hozzászólást? :( )

[ Szerkesztve ]

(#59699) mikromanus válasza Blaze_ (#59698) üzenetére


mikromanus
veterán

Szerkesztés, törlés és benyomsz a szöveg helyére egy szóközt? :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59700) Blaze_ válasza mikromanus (#59699) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Igazad van az nagyszerű megoldás lenne :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.