Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59351) Gyick


Gyick
őstag

Az alufoliát hova kell tenni?

(#59352) vendingo válasza Phobion (#59349) üzenetére


vendingo
veterán

Már duplán kiesett az egész szett, de még soha nem vágytam a 6. bónuszra.
Vannak jobb cuccok, amiket érdemesebb hordani. Egyedül az első bónusz ér valamit.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#59353) T. M.


T. M.
aktív tag

Lehet én is berendelem az alufóliát.
Mentem egyik cimbivel pár t4 kört, úgy is régen találkoztunk.
Régen szinte csak wizardal ment, most atom dh-val tolja, mert a wizre nem esett neki semmi.
Mondom neki sz_pat a rendszer, nem gyűlik a set, neki meg az a legnagyobb gondja, hogy physical, vagy fire (cinder) legyen a 6-os mara settben.
Mutatja a Magefistet, rajzolni nem lehetne szebbet, tegnap esett neki a 4. cinder, Mara cuccokból slotra van neki 3-4 db.
Mutatja: full Nat set, meg perma Smoke Screen cuccok...
Én meg RoS előtt is dh-val, meg utánna is azzal megyek, aztán pislogok nagyokat :Y
Elhiszem, hogy random, meg azt is, hogy Sárpacnak is igaza van :K

(#59354) Dzsokszer válasza granini (#59321) üzenetére


Dzsokszer
csendes tag

Most buffoljak vagy javítják a WD-t? Mert a kettő nem ugyanaz. Eddig működnie kellett volna, de nem működött, most kijavítják ezért lesz erősebb. Ez nem buff, hanem hotfix,ami javítja a hibás működését az affixnek. Nem kell mindig nyomni a gombot, hogy agyon tápolt a WD. Nemrég kezdtem egyet, van benne 20 óra játékom, RoS óta DH-t pörgettem. De elértem azt a szintet vele ami sajnos nem t6 gear, de nem élvezem mert a droppok 1 hét után nem adtak fejlődést. Maraudert 1-et láttam vele. A cindercoat urbanlegend kategória... amid van és ami tetszik azzal kell menni :))

[ Szerkesztve ]

(#59355) Blaze_ válasza T. M. (#59353) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Nem lehet hogy a haverod 3-4szer annyi időt tolt bele?

Dzsokszer: nekem nem kellett Cindercoat mégis esett, szóval igenis létezik :)

[ Szerkesztve ]

(#59356) Dzsokszer válasza Blaze_ (#59355) üzenetére


Dzsokszer
csendes tag

WD-vel rápörgettem 300 shardot chestre és esett cinder... mennyire volt ez így demoralizáló számomra? A DH-val meg 3 hétig minden egyes shardot ráköltöttem és semmi :DDD

(#59357) Gyick válasza Blaze_ (#59355) üzenetére


Gyick
őstag

Nekem eddig 1 db esett és kadalánál is sok shardot eltoltam chestre...

Hogy kicsit pontosabb legyek mikor a ros kijött 156-os para szinten voltam most meg 383-n és ennyi idő alatt 1 db esett ki

[ Szerkesztve ]

(#59358) DonMedve válasza Dzsokszer (#59356) üzenetére


DonMedve
addikt

íWizardal egy hónapig hajtottam a Frostburn kesztyűt,és az Ice Climberst. Több ezer shardot költöttem el. WD-nek kadala az elsők között adta oda a Frostburnt, az Ice Climberst meg egy szaros mob dobta ugyancsak WD-nek. :)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#59359) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Mi volt itt már megint...

WD-met fejlesztgettem az utóbbi másfél hétben, elég gyenge drop mellett. 2-3 rift alatt esett általában 1 db gyenge legendary, Kadala ráadásul semmit nem adott.

Ma gondoltam előveszem a palámat: 6-7 rift alatt nagyjából 30 legendary/set esett és 500 shardból lett 8 sisakom is. Volt olyan, hogy első ötből volt egy Andariel és egy Menpo.

Random is random?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#59360) granini válasza KubanitoS (#59359) üzenetére


granini
őstag

Jaja.. ez amit fentebb írtok hogy nekem mi hogy esett meg mennyi shardot öltem bele, ez mind a random. Aki nem figyel KillerJohn tanár úr óráján azt délután várom büntetőmunkára mostmár.. szépen sorba álltok és valakit el fogok náspángolni.. hogy kit..? Hát az random!

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#59361) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Megint nem játszottam vagy 5 hónapig. Ahogy látom csak sikerül így két év után rendberakniuk a játékot. Indítottam is gyorsan egy DH-t, végigtoltam egyszer szólóban, hogy újra belerázódjak. Baz, nagyon sok minden változott.
Lehet hogy mégis megveszem a Reaper of Souls-t.

[ Szerkesztve ]

(#59362) Blaze_ válasza KubanitoS (#59359) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Számíts rá hogy most két hétig a paládnak se fog esni semmi :D

(#59363) Edge válasza Fitzgerald (#59361) üzenetére


Edge
veterán

:K érdemes

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#59364) DjDanee87 válasza CsonkaImo (#59350) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ha nincs ellenedre egy petes build, akkor esetleg próbáld ki ezt: [link]

Nyilván van benne 1-2 skill ami cserélhető másra is akár (BBV, SoulHarvest) próbálgasd. Jelentősen erősíthető mellesleg ez a build 2 itemmel:
Mask of Jeram fejes Pets deal 75%-100% more damage.
Tasker and Theo kesztyű Increase attack speed of your pets by 40–50%.

De úgy gondolom ezek nélkül is használható a build. Ha tényleg emellett döntesz a sapkát próbáld előbb megszerezni Kadalánál blood shardért, a kesztyűnek jóval kisebb az esélye.

(#59365) Twiggy666 válasza vendingo (#59352) üzenetére


Twiggy666
csendes tag

Megnézném, hogy t6-ozol a 6-os SET bonus nélkül:D:D

(#59366) Lézerparaszt válasza DjDanee87 (#59364) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ezekkel egyetértek, de a kesztyűt könnyebb úgy megszerezni (saját tapasztalat) hogy groupban megy sok WD-vel és nekik kiesik. ;]

Nekem kb 35k shardból nem adta Kadala. Egy kis más: nektek nem bugzik az egész statisztika és achivement rendszer? Ilyenekre gondolok, hogy pl a megszerzett shardok mennyiségét jóval kevesebbre írja, vagy hogy 3x annyi bountyt csináltam meg mint riftet, holott híresen bounty gyűlölő vagyok (vagy csak megvan az act 1-es gyűrű és már nem kell semmi). Vagy hogy azt írja 500m goldot gyűjtöttem de a 100m acsit még mindig nem kaptam meg. Illetve egyszer megkaptam, de utána meg visszavonták és a megszerzett gold mennyiség is újraindult. Viszont mikor elértem megint a 100m-t akkor se adta.

A játék az nem játék!

(#59367) CactuS válasza granini (#59360) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Értem én hogy gőzgép de mi hajtja?! Nem szövök semmi misztikusat a lootom mögé, nem hiszem, hogy a Blizz megtisztelt volna azzal, hogy a degeci csoportot rám küldi, hogy basszanak ki velem, mert lemondtam anno a Wow előfizetésemet. :)

Csak azért az kicsit szar érzés, hogy a random-f*sz rosszabbik felén vagyok folyamatosan. (Értsd: az 1h flailek ha jól emlékszem KJ szerint kb egyenlő (~11%) eséllyel esnek. Ehhez képest szerintem olyan ~30-50 db esett már (ugye a sima drop + a ~25k shard), ebből a Justinian's Mercy/Kassar's Retribution kb kitesz 20-25 darabot. [link] a listából 2 hiányzik, amit sose láttam: Inviolable Faith / Gyrfalcon's Foote.) De a H&S szakma már csak ilyen.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#59368) Gorneck válasza Lézerparaszt (#59366) üzenetére


Gorneck
titán

Megjelenés óta tolom 2-3 WDvel, 1 setet (1 Jade vért volt) 2 fegyót kaptam semmi mást, és nem ezért mert nekem megvan...nekik mind3 setjük megvan.
Szal jelenleg nem sok értelmét látom ennek se sajna...én meg belefáradt WDvel a bűdös nagy semmibe...boldog vok a Monkom/Barbim és Palam lootjával...bár egy SoJ mindre jól jönne már, de legalább elmondhatom, hogy esik rájuk vmi.
És nem az van, hogy 30k shard meg napi 3 óra megy el a semmire...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#59369) killerjohn válasza CactuS (#59367) üzenetére


killerjohn
addikt

Crusader itemtype disztribúciós tábla (nem kliensből, hanem HUD-ból mérve, 1.860.125 db, crusader karakternek esett legendary alapján):

szerk: ~2.5% "hiányzik" mindkét oszlopból, mert lehagytam a táblából azokat a sorokat melyeknél a Torment+ szinten 0,1%-nál kisebb eséllyel esik valami.

A Gyrfalcon's Foote egy 1:10-es arányú legendary, azaz 1/10-ed annyi eshet belőle mint ugyanazon itemtype-on belül másik item. HUD szerint Crusadernek 81 óránként esik 1 db Gyrfalcon's Foote.

[ Szerkesztve ]

(#59370) Lézerparaszt válasza Gorneck (#59368) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én is sokszor feladtam a WD-t, mert 1 hónapig konkrétan semmi nem esett am WD only lett volna. pár hete szerintem alakítottak kicsit a drop rate-en vagy csak nagy mákom volt, de esnek normálisan. Szerintem érdemes nekifutni még egyszer.

A játék az nem játék!

(#59371) mpierre


mpierre
veterán

Na a dc továbbra is keményen tartja magát. :((( Hc wd bánta a pozitív hozzáállást... A tanulságot levontam: inkább egy szinttel lejjebb tolom hc-n, mint amit bírna a kari. Főleg ha ilyen papírsárkány, mint a wd.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#59372) vendingo válasza Twiggy666 (#59365) üzenetére


vendingo
veterán

Voltam már T6-on 4-es party-ban, kb 3x-r haltam egy rift alatt.

Jó ideje, csak HC T1-et tolok :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#59373) Gorneck válasza Lézerparaszt (#59370) üzenetére


Gorneck
titán

Még mindig 2 WDvel partyzok...és nincs változás...amúgy nem állok én neki semminek...T3as splitre használom a WD-t, az napi szinten megy ...partyba riftre mást viszek, ami nem untat. :K
Majd ha lesz másik értelmes buildje ismét játszom vele...addig ott rohad meg ahol van... :K

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#59374) oxox válasza mpierre (#59371) üzenetére


oxox
addikt

nem is kerdeztem soloban voltal?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#59375) mpierre válasza oxox (#59374) üzenetére


mpierre
veterán

Yep. Belépésed előtt 3-4 perccel akadtam meg a wd-vel. Végleg. Ilyen volt.

Utána dühömben T1-n aprítottam a hc barbinával egy sort, hátha az is megdeglik és akkor jöhetett volna az uninstall. :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#59376) CactuS válasza killerjohn (#59369) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azt jól értem, hogy tormenten kevesebb esik, mint normalon? Mármint Flail. Hát a 81-es átlag szerint már legalább 3 db boldog tulajdonosa lehetnék. :D

Még egy itemet meg tudnál nézni nekem? A Fate of the Fell 2hand flail. Az lesz a következő terv, ha végre kiesik a Gyrfalcon's Foote.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#59377) killerjohn válasza CactuS (#59376) üzenetére


killerjohn
addikt

Naná hogy kevesebb fail esik. Gondolj bele: Tormenten TÖBB FAJTA item eshet (tudod, vannak a torment-only tárgyak), emiatt minden tárgyra kevesebb a "viszonyított" esély, mint Normalon. De persze ne feledd el, hogy Tormenten több legendary-t találsz, tehát abszolúte jóval több esik mindenből mint nem-torment nehézségeken.

[ Szerkesztve ]

(#59378) shouryuken


shouryuken
senior tag

Jó kis hét. Napi 1 órámmal, tegnapelőtt cinder, tegnap meg egy jekang a 30órás cruszinak.
Bár egyelőre maradok a shiled bash+cinder+piro marella mellett, egyelőre hatékonyabb.

[ Szerkesztve ]

(#59379) Phobion válasza killerjohn (#59369) üzenetére


Phobion
őstag

és mennyire igaz, csak úgy fossa záporoznak a ringek, amuletek, bezzeg unity sehol :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#59380) quex


quex
tag

Tegnap valami bug-ba kerültem. Mentem 3 riftet egy csapatban és annyi legend hullott, hogy 2 és félszer megtelt a zsák legendary-val, sárga pedig 1-2 ha esett. A többieknek is ömlött rendesen. Mondjuk upgrade-et egyik sem jelentett, de alapanyagnak jó lesz. Ez azért is érdekes, mert nekem általában 3 rift alatt összesen szokott 1-2 összetevő esni t3-on. Nagyon élvezetes volt ez a legendary eső, de a 4. körre már abbamaradt.

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#59381) sasfácán válasza mpierre (#59371) üzenetére


sasfácán
csendes tag

RIP, nincs rosszabb, mint mikor rajtad kívülálló okok miatt hal meg a karakter. :(

Tegnap én majdnem a jó szívemnek estem áldozatul. Egy külföldi arc a friendlistemről (nem is emlékszem már hogy került oda) megkért, hogy segítsek boostolni a nemrég indított wd-jét T6 bounty-kkal. Ez asszem már lvl 68-on nyitott játékban történt, act4-ben ketten rohantunk előre az eventig (a két húzandó kari, addig a faluban várakozott), közben magunkra húztunk legalább két csúnya pakkot. A mallet lordoktól már nem is láttam a többit, kétszer is 50% alá ment a hp-m és hát unstable anomaly nélkül elég parás volt nézni, alig bírtunk elpucolni.

Amúgy meg szedjétek össze magatokat, mikor fogunk így T4+ játszani? :DDD

(Piter vagyok, toltuk együtt néha.)

terabyte terahertz | terraformálás terrakotta

(#59382) mikromanus válasza killerjohn (#59369) üzenetére


mikromanus
veterán

Az alsó boots, chest és egyéb armorok azok a kis eséllyel eső (tized dropos) legendaryk? Vagy mi a különbség ami alapján ketté van választva? Csak mert két-két boots, chest, paints, shoulders és gloves van.

(#59380) quex
Nekem is hasonló volt. Benéztem eg yfél körre, erre potyogott irgalmatlanul a legendary (T2, vag y3 lehetett és így esett 5 a riftben). Másodjára elindítottam egy tormentet a háttérben és levágott a fenébe pár perc után. Pedig vagy 64 KB/sec forgalom volt csak a háttérben. Ennyit a "Loot serveremről" :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59383) Lokids


Lokids
addikt

Tegnap esett egy olyan gatya, amiben 19% poison dmg van (a többi stat is jó). Az használható valamilyen buildben?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#59384) mikromanus válasza Lokids (#59383) üzenetére


mikromanus
veterán

Poisonos buildben eseleg? Kevés ilyesmiről hallani, de DH-nak és WD-nek van pár ilyen skillje. Szerintem a cluster és fetish buildekkel nem versenyképesek, de lehet valamilyen módon kihozható ebből is valami ütősebb build.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59385) Gorneck válasza Lokids (#59383) üzenetére


Gorneck
titán

Hááát nem nagyon, mert az adott slotra inkább mást szoktak tenni...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#59386) Lézerparaszt válasza Lokids (#59383) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nekem úgy kapásból ez jutott eszembe.

A játék az nem játék!

(#59387) Reinhardt válasza sasfácán (#59381) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ez így elég érdekesen hangzik, minden lvl67 és felette indított játék a lvl70-es karakter belépésével felugrik lvl70-re. Szóval ha ott bírod a t6-ot, akkor küldj egy btag-et légyszi :)

(#59388) mikromanus válasza Reinhardt (#59387) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem igazán hallottam ilyen lvl 67 korlátról. Annyi az általános "szabály" kis karakternél, hogy ha előbb indítja a játékot és utána küldi ki az invet, akkor a saját szintjének megfelelő marad a játék. Persze ha épp az a lényeg, hogy magasabb (70-es) legyen, akkor mehet betársulva is, vagy épp partyba előbb felvéve az embereket és utólag indítva. Utóbbi esetben a legmagasabb szintű csapattagnak megfelelő szintű lesz a játék.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59389) Reinhardt válasza mikromanus (#59388) üzenetére


Reinhardt
őstag

Az, hogy miről hallottál, és mi van az két külön dolog, napi szinten húzok karaktereket HC-n lvl70-ig, tudom miről beszélek.

(#59390) Lokids válasza Lézerparaszt (#59386) üzenetére


Lokids
addikt

Nem rossz, de itt csak a nagykutyát használja.
+ a Gatya helyére én sem ezt használnám (jelenleg blackthorne set)

Tegnap nekem is kiesett a gyűrű, de zúztam is befele, olyan fos volt :P

Elrakom a gatyát, hátha jó lesz későbbre, de kétlem. A poison skillek soha sem tartoztak az erősek közé. Még D2-ben sem, ahol azért lehetett vele ölni rendesen.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#59391) mikromanus válasza Reinhardt (#59389) üzenetére


mikromanus
veterán

Az hogy mit csinálsz és mire figyelsz az két külön dolog. Többször húztunk mi is kisebb karaktert és nem ugrott a játék lvl 67 elérésénél lvl 70-re. Persze ettől még lehet igazad van és a nehézség már 70-es, de ezt nem jelzi a játék.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59392) sasfácán válasza Reinhardt (#59387) üzenetére


sasfácán
csendes tag

Valószínűleg igazad van, és én tévedtem a szinttel kapcsolatban. Volt egy 65-ös vagy 66-os kari is, meg a paragon szintjeik is hasonló nagyságrendbe estek, szinteket is léptek közben. A chaten adot instrukciókra is figyelnem kellett (először csináltam ilyen húzást). Mindezt éjfél körül, hulla álmosan. :D

Jelenleg kb. T3-képes a karakterem stabilan, szóval bizonyosan nem 70-es játék volt T6-on.

terabyte terahertz | terraformálás terrakotta

(#59393) Reinhardt válasza mikromanus (#59391) üzenetére


Reinhardt
őstag

Gondolom nem érzed jól magad, ha napi szinten nem kötsz bele vkibe.
Mindenki keresi a cursed cellar bounty-t. Jó esetben mindenki azonos szintű. 3 db lvl67-es, senki nem hívott meg előre senkit, mert így ugye csökken az esély a találatra. A mikor vki megtalálja behívja a két másikat és a húzó karit, és hoppá a szint lvl70. Nem véletlenszerűen hanem mindig, és pont.

(#59394) CactuS válasza killerjohn (#59377) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Joggos, el is felejtettem a torment only itemeket. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#59395) oxox válasza sasfácán (#59381) üzenetére


oxox
addikt

jelenleg 3 T1 kompatibilis karakterem van..2wiz, 1 crusade....ill. a WD-m regen az volt, ha a skilleket beallitanam, ill. szetosztanam a para-t, akkor szerintem annak is menne...T2-n az egyik wizzel probalkoztam mar (megel, de lenyegesen lassabb...soloban meg csak-csak, de teamben annyira erosodnek a lenyek hogy csak simogatom oket) ...crusade T1-en 3public tarsal, de egyedul maradva is megel..neked is crusade-ed van ha jol emlekszem (vagy legalabbis azzal szoktad tolni, +dmg to elite-es settel...ugye?)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#59396) mikromanus válasza Reinhardt (#59393) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. Mi rifteztünk általában lvl 60-62-től és nem lépegettünk ki. +vannak ismerőseink/barátaink akit be lehet "ugratni" egy kis húzásra. Biztos ezért az eltérő tapasztalat. Normálisan válaszoltam, de persze te is mint annyian itt kötelezőnek érzitek hogy minden véleményt és észrevételt személyeskedéssel reagáljatok le. Ez egy bizonyos fokig szórakoztató, de a te tálalsodban inkább visszatetsző. Hagyjuk! Nem vezet sehova.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59397) sasfácán válasza oxox (#59395) üzenetére


sasfácán
csendes tag

Ezzel a wizarddal tolom, előtte másfél évig monkoztam. A crusader pihen most.

terabyte terahertz | terraformálás terrakotta

(#59398) oxox válasza sasfácán (#59397) üzenetére


oxox
addikt

hat ezt majd otthon nezem meg... :D akkor lehet pont veled mentem T2-t...mar keverem woodon kivl, hogy mentem :D mit, es hol

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#59399) mpierre válasza sasfácán (#59381) üzenetére


mpierre
veterán

Akkor hali itt is.

Elhullott, ez van. Visszacsinálni nem lehet, pedig 2,5M-ket kritelt, kezdett tetszeni a haladós játék. T4-n mennék én - kb az első trash mobig - csak a barbinának nem tudok upgradet találni. A földet csapdosós barbi nem jön be. Vagy beáll a tömegbe és ott osztja a sallereket, vagy inkább ne csináljon semmit. Nem távolsági karakter.

Sz'al blizz támogatás hiányában nem tudok továbblépni a T1-ről. Pl tegnap kiesett az első IK chestem hc-n. Minden zsírnak tűnt, amíg ki nem bontottam. Mindössze két attribútumot kellett volna encsantolni. :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#59400) oxox válasza mpierre (#59399) üzenetére


oxox
addikt

teamben a barbid birja a T2-t is...T1-en azert nem nagyon allunk meg

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.