Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54351) Kasya válasza Gyuri27 (#54350) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szvsz talald meg az arany kozep utat. Ha pl T1 konnyu, T2-t birod, de lassu, akkor csatlakozz partiba es az is konnyebben fog menni jo esellyel.

Amugy tokmindegy...nincs eszreveheto kulonbseg szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#54352) Tatyla válasza Gyuri27 (#54350) üzenetére


Tatyla
őstag

Szólóban T1-en megyek mert gyors és jól halmozódik a Pool of Reflection,csapatban T2-3

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#54353) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Atya ég mi esett...eddigi legjobb dropom.Masteren DHval, adventur mód.

[ Szerkesztve ]

(#54354) sith7 válasza ProEvoFan (#54353) üzenetére


sith7
nagyúr

:Y

odab@sz , grat :C

(#54355) Amur


Amur
addikt

Lehet csak végig kellene futtatnom a fáradt agyamon,de 1xübb megkérdezni:
jár szerintetek komolyabb veszéllyel ha azt mondom a launchernek hogy jegyezze meg a jelszót,és maradjon állandóan bejelentkezve,így katt-ra indulna mindig a D3?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#54356) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Set-jein sajna még nincs hozzá, de hosszú idő után végre valami aminek igazán örülök! :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#54357) Helmoras válasza Sirandrish (#54356) üzenetére


Helmoras
őstag

ótejóég mik esnek itt :D mostmár én jövök! :) Grat !

(#54358) davidsz


davidsz
őstag

Sziasztok!

Valaki ránézne a monkomra Monk.
Toughness 2483320 az adatoknál, de a kieg megjelenése óta, hiába cserélgetem a cuccost. Játékban 7M alapból jelenleg. Masteren farmolok. T1-en meg elpotyog hamar.
Olyan mintha hiába írna 7M trutyit olyan mintha a karakterlapon szereplő 2M érték lenne. :F

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#54359) Edge válasza Sirandrish (#54356) üzenetére


Edge
veterán

Na ez szép lett gz :)
hány bountyból lett meg? (t1?)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#54360) vendingo válasza Sirandrish (#54356) üzenetére


vendingo
veterán

Ez hogyan eshet?
Bárhol bármiből?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#54361) PunkZoli válasza vendingo (#54360) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

akt 1 bount cache
hc-n normalon egyből kiesett 4/2 tagnak :) persze mákunk volt

(#54362) Sirandrish válasza Edge (#54359) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát konkrétan csatlakoztam egyhez reggel ami 3/5ön volt...és kiadta..amúgy T2 volt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#54363) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Sziasztok ha valakit lebannolnak D3 ról (pl exploit vagy bármi másért) akkor az accountján csak a diablo 3 lesz lebannolva nem az összes game ?

El. Psy. Congroo.

(#54364) Helmoras válasza PunkZoli (#54361) üzenetére


Helmoras
őstag

Hol lehet megnézni miből mi eshet?

(#54365) donsimon72 válasza Helmoras (#54357) üzenetére


donsimon72
tag

Gyerünk Zsolti húzzál bele :DD

(#54366) Gorneck válasza Sirandrish (#54356) üzenetére


Gorneck
titán

Gz, nekem sajna ebből a ringből eddig csak egy pottyant az is xar... :)

Gorneck#1239

(#54367) Muton


Muton
addikt

ezzel a dh-val mit lehetne kezdeni? a taffja nagyon kevés, de a dam is épp elég t1-re, nagyon abból nem szeretnék levenni. van 50 para pont a hatredre, liferegre, resource reduc-ra tolva

egy értékelhető van benne, a 3 farkas ami jól tankol...

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#54368) Helmoras válasza Helmoras (#54364) üzenetére


Helmoras
őstag

Ahhm közben megtaláltam :)

(#54369) Tatyla válasza Muton (#54367) üzenetére


Tatyla
őstag

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tatyla-2431/hero/1184832

bocs telórol csak így tudok linkelni de a DH-m most elég kényelmes,a chestedet irigylem azzal még könnyebben menne...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#54370) Sirandrish válasza Gorneck (#54366) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem ez a 3. és egyre jobb volt..elsőbe semmi sem volt..másodikba avg dam, ebbe meg a chd ugye :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#54371) Gorneck válasza Sirandrish (#54370) üzenetére


Gorneck
titán

Remélem vmikor beesik neked is hasonló... :) Addig örömködöm a Monkom kesztyűjének. :)

Gorneck#1239

(#54372) Bahama válasza Muton (#54367) üzenetére


Bahama
aktív tag

Gatyába is diamondot tegyél, ez még nem az a szint ahol arra a pár 100 dexre lenne szükséged.
Fegyverbe kötelező a zöld kő.
Fejre is kötelező lenne a skill bónusz.
És kezdj el valamilyen elementalra gyúrni. amuleten braceren elsősorban.
És cseréld le azt a hellfire ringet, már a dex miatt is.
És ha tudod akkor csináj reaperes bracert.
És perfectionist helyett ambush. Tudom hogy kisebb lesz a tougness, de ha már a fegyóban is zöld kő lesz, nem lesz szükséged annyi toughnessre, mert hamarabb leölöd őket. A gatyán tudnál még rengeteg toughness-t nyerni. A max hatredre pedig nem nagyon érdemes rakni, mert max 1 lövésnyi pluszt kapsz vele, és ritka az hogy teljesen feltöltődne. Szóval ott pótold inkább vitet, vagy ha leveszed a gatyát akkor a movementet.
És ruhába is vitet rakják hatred regen helyett, és kicsit több bolat lősz majd.
És life regen helyett többet ér az all res, és akkor lehet nem diamond kel la gatyába hanem ametiszt.

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#54373) vendingo válasza Sirandrish (#54370) üzenetére


vendingo
veterán

Van különbség ha normálon, vagy t3-on farmolom a dobozt, vagy ugyan annyi az esély, hogy dobja?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#54374) Muton válasza Tatyla (#54369) üzenetére


Muton
addikt

köszi!

Bahama: Neked is! fegyverben mi helyett nyomjam a socketet? hatred reg vagy as?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#54375) Bahama válasza Muton (#54374) üzenetére


Bahama
aktív tag

Ezt már rádbízom.
Ugye az AS miatt kevesebb lesz a fegyver dps-e, viszont így sem lassúak a bowok.
Bár a hatred regen pedig pont ezért nem annyira hasznos, mert amíg 1 sec alatt tölt 1 hatredet. Addig kb 2-t lősz a generálóval. Ami már önmagában 6 hatred + még a maradék regen.
Én inkább a regen helyére tenném.

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#54376) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Csináltam egy tank Monkot.Alapon 18M toughnes, majdnem 600k hp.T3on nincs probléma vele.Magasabb fokozaton még nem próbáltuk.
Aki úgy gondolja, nyugodtan vegyen fel friendnek, szívesen megyek tankolgatni:)

b.net tag: ProEvoFan#2748

(#54377) Muton válasza Bahama (#54375) üzenetére


Muton
addikt

zsír! akkor már csak vagy 50 forgotten soul meg vagy 10 misi kell, mire beadja rá a socketet :DD
thx!

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#54378) Sirandrish válasza vendingo (#54373) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt csak a Blizzard tudná megmondani..
Normalon sokat farmoltam..sose kaptam..T1en kaptam már 2t, T2n meg most ezt..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#54379) Edge válasza Bahama (#54375) üzenetére


Edge
veterán

Mennyi As kell egy DHnak hogy a resource menedzsment rovására ne menjen? Pl x hatred regen mellé mennyi As ajánlott vagy egyáltalán mennyi regen ajánlott? Kis kezdő DH-m még csehül áll, cindercoat már van de így is olyan hamar ellövi a hatredet hogy ihaj.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#54380) Gorneck válasza Edge (#54379) üzenetére


Gorneck
titán

Azé az egyik legfontosabb motyó megvan rá... :D Kíváncsi vok mikor esik nekem is vmi hasonló finom cinder..

Gorneck#1239

(#54381) Assdak válasza Edge (#54379) üzenetére


Assdak
őstag

Emimei's Duffel nagypoén, főleg egy Burizával. Elég jól takarít.

(#54382) Edge válasza Gorneck (#54380) üzenetére


Edge
veterán

Hát ezt kaptam pl. még kb első pár napban próbálgattuk hol milyen a drop és mentünk egy kanyar old tris roadot(captain Bumfordi(vagy ki a tököm) quest) és a partiban lévő monknak esett, neki nem kellett gondoltam nekem még jól jöhet. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#54383) mikromanus


mikromanus
veterán

Hétvégén próbálgattam Mr Konzervet (crusader). Igazán ezzel se lesz nagy gond. Ha nagyon túltápoljuk a skill damokat, akkor nem arat ez rosszul. Én a "magáragyújtha az erdőt" jellegben nyomtam. Csupa piromán skill. A hammerpala kisöccse. Ami nagyon aprít a buildtől függetlenül (?) az a Maximus. Elég kegyetlen a tüzes lánc sebzése. Szépen olvad az ellen. Amikor ketten nyomultunk így, akkor látványosan gyorsabb volt, mint egy jobb sebzésű fegyverrel aprítva az ellenséges hordákat. Jó lesz ez. Monkot akartam még tüzesben, de minden lightingos meg egykezes esik hozzá. Kétkezes és tűz alapú kevésbé, pedig a fejberúgósdihoz az illik jobban. No, majd meglátom mi lesz belőle. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#54384) sith7 válasza mikromanus (#54383) üzenetére


sith7
nagyúr

egy armory link, please :R

(#54385) Gorneck válasza Edge (#54382) üzenetére


Gorneck
titán

Pedig Monkrnak is kurva jó... :)

Gorneck#1239

(#54386) mikromanus válasza sith7 (#54384) üzenetére


mikromanus
veterán

Sokat nem érsz vele, mert a cuccok nagyját átszippantotta utána a barbi (gloves, armor, braci, helm, boots, amu, ringek, gatya, vállas). Amúgy aláírásban ott van a btag.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#54387) mikromanus válasza mikromanus (#54386) üzenetére


mikromanus
veterán

Fire chain témában: a fire skill dam nem hat rá és a crit sem. A sebzése állítólag a nehézségi szinttel skálázódik. Hogy mi buffolja még annak utánanézek. Hátha lehet ez még genyábbb is. :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#54388) oxox válasza mikromanus (#54386) üzenetére


oxox
addikt

no en is jol felveszlek majd...nem remlik, hogy listaban vagy

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#54389) sith7 válasza mikromanus (#54386) üzenetére


sith7
nagyúr

Ja, hogy ez csak egy teszt volt ?

(#54390) duronx


duronx
senior tag

Hali! Valaki rá tudna nézni a barbáromra s tudna pár tippet adni mit is módosítsak hogy hatékonyabb legyek?! Köszi :R

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#54391) mikromanus válasza sith7 (#54389) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem feltétlen, viszont jó fire skilles cuccaim csak egy "erős" karakterre vannak és nem is kasztspecifikusak. Így nem tudok és nem is kell duplán kifarmolni őket. Amelyikkel épp játszok azon van az extra felszerelés nagyja. Vagy átépítem más elemi ágra a crusat, csak ehhez most nincs kedvem. Bracin, amu és sisak van hozzá, csak épp nem mind egy ághoz. Nem sok buff lenne a lighting/cold/physical buildhez. Holy meg egy szál se :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#54392) Bahama válasza Edge (#54379) üzenetére


Bahama
aktív tag

Ez is inkább egyén függő.
Én a crossbow tegez párost preferálom. Nekem per pillanat 1,6 para pontok nélkük.
Én nem hiszek a regenben. Talán ha 2X annyi lehetne minden cuccon akkor... De a BIS itemekre így sem fér rá. Én a blood vengance mellett a reaper bracert használom, és optimális tempó mellet mire elfogyna mindig jön 1 globe, és kapok belőle 80-t. Meg ha nem T6-n megyek akkor rásegít a hexing pant bonusa is.
Így ha esetleg mégsem jönne globe akkor töltök 1 vagy kettő a generálóval és megint jó vagyok.
Persze ezt is csak akkor ha már nincs punishmentem.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#54393) sith7 válasza mikromanus (#54391) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, nekem nincs barbárom, de tervezek én is egy crusader - t, akkor azzal a fire dmg irányába kellene elindulni ?

(#54394) Prof


Prof
addikt

Imadom az uber Ghom harcot 11. kill T5 sehol egy vial... :W

(#54395) Scholes9 válasza Gyuri27 (#54350) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Egyelőre nincs értelme magasabb T-n erőlködni, meg amúgy is ráérünk, jelenleg kb az számít, h mennyit játszol, akinek több ideje van gyorsabban fog haladni, hamarabb fog jobb geart szerezni, én inkább kiélvezem a játékot, mondjuk amúgy sincs napi 6-10 órám játszani :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#54396) Amur válasza duronx (#54390) üzenetére


Amur
addikt

Nincs ezzel a barbival nagy gond.
Ha frenzy skilles cuccaid vannak akkor ok, ha nem akkor bash-ra érdemes váltani,én is megtettem egy ideje,sokkal jobban tölti a fury-t.
Overpower helyett a Rend is jól tud pusztítani, nem olyan szép mint régen, de még mindig életben tud tartani egy nehezebb szituban.
passzívból szerintem luxus kihagyni a weapons mastery-t,mondjuk a juggernaut helyett.
Mondom mindezt úgy hogy para 102-ön vagyok csak,és nem sebez annyit a barbim mint a tiéd,
de csak a saját tapasztalatom tudom a skill-ek szempontjából megosztani!
Cuccban azért nem adok tanácsot,mert hiába mondanám hogy mi lenne jó(lehet te is úgy gondolod),csak úgy sem az fog esni! :D
de ha HOTA-ra hegyezed ki akkor az jobban hasít kétkezessel mint 2 egykezessel.Sokkal nagyobb kritjeid lesznek,és csak tűnik lassabban haladosnak!
Lehet azzal pusztítani rendesen, csak kevesebb ütéssel, de azt meg kompenzálják a nagyobb sebzések.
(sőt!)
Ja az allres az nagyon karcsú!!!

itt az enyém,nézz rá :
konen
nem dps-re van kihegyezve,hanem életben maradásra. T1-en darál,de T2-ön sincs probléma,feljebb már lassan haladok,de ritkán halok.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#54397) .OM.


.OM.
aktív tag

a hétvégén T1-en toltam publikon többnyire és egész jónak tűnt a dropp, amíg ki nem próbáltam Normal-on a bounty-t. Strafe végtelenítve és egy tucat plan + legek...
Sztem a kill mennyiség a számít..

ex .Oldman.

(#54398) Assdak válasza .OM. (#54397) üzenetére


Assdak
őstag

Jelenleg hogy oldható meg az infi strafe, így hogy a health pick up nerfelve lett?

(#54399) mikromanus válasza sith7 (#54393) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem feltétlen. Nekem fire cuccaim voltak, így adta magát a lehetőség. A többi elemi ág is lehet ilyne jó, vagy épp jobb is.

Monkban épp azt nézem hamár esett lightninges item pár, akkor épp mehet vele valami permastun kisérlet is. Lehet kisül belőle valami muris...
Mondjuk a teljes "OP"-sághoz kellhet pár item. Pl EZ egész jól hangzik:
- shard of hate, WKL, Thunderfury: ezekből mondjuk kettő. A shard veszett OP most, A WKL lightning skill damot ad, a thunderfury meg nagyon jó a kis láncvillámával. Ebből nincs egy se dexes karakterre, de sebaj. Meglesz az. :DDD
- bracin jó kis kapcsolódó elemis ebzés. EZ tán meg is van a cache reward thornsossal, de talán kijön majd a reapersből is valami jobb
- amulett: itt is lehet skill ág dam, de egy DPS-es verzió is elmegy
- ring: setbónuszt upgradelő és egy Wyrdward illik a célok közé. Mindegyikből van, csak szar és nem dexes... Ha SoJ jön előbb, akkor azzal is beérném nagy duzzogva... :C
- fejes. Van egy szar spirit stone 23% ide vágó dam bónusszal. Esetleg egy andariel is esett, de az lehet a DH-jnak jobb, mert maxos cluster damos.
- belt: thundergod, vagy egy AS-es darab. Utóbbi craftolt van most. Thunderből 60-as van, ami nem egy nagy választás...
Eh, sok lesz ez így. Lehet fejleszteni dögivel. MAjd formálom kicsit két barbáros kör közt.

(#54398) Assdak
Térj át multishotra! Vault-multishot-preparation. Ugyanolyan gyors (vagy gyorsabb)és nagyon irtja az ellent terüetre hatóan. Ha kevés a hatred, akkor benyomod a preparationt, discipline meg a szemeden folyik már ki amíg van fehér mob (multi rúnája. Lövésenként max +6 disc). Nagyon szép gyors móka az.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#54400) Assdak válasza mikromanus (#54399) üzenetére


Assdak
őstag

Igen, jelenleg multishottal ugrálok körbe, viszont a csukott szemes, egykezes tv nézős strafe néha jól jönne.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.