Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54101) vendingo válasza ReFleXx (#54094) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem fossa a rendszer a set itemet, csak éppen a 90% kuka kategória. Napi szinten esik set.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#54102) mikromanus válasza polgi803 (#54099) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem tud átadni. Account Bound a Gold, azaz röghözkotott. Nem tudod kidobni. Rare planekkel ügyeskedtek eddig, de azt javították. Marad a bounty, event vagy rift rewardon eloskodes esetleg.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#54103) Alg


Alg
veterán

Az emelt droprate vajon a rift-ben nyitott keccsre vonatkozik? ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#54104) Chiller válasza Edge (#53982) üzenetére


Chiller
őstag

"Vki itt nyomatja már az über runokat? Hányas T-n érdemes neki menni? Ok nyilván T6 :) de akinek már van új HF ringje az hányas T-n szerezte be?"

Nos akkor személyekre lebontva (kb értékek)
Személy1:
bones t4: 10 alkalomból 2 organ
gluttony t4: 10 alkalomból 3 organ
war t4: 9 alkalomból 4 organ
evil t3: 8 alkalomból 2 organ

Személy2:
bones t4: 10 alkalomból 4 organ
gluttony t4: 10 alkalomból 2 organ
war t4: 9 alkalomból 5 organ
evil t3: 8 alkalomból 2 organ

Személy3:
bones t4: 10 alkalomból 3 organ
gluttony t4: 10 alkalomból 2 organ
war t4: 9 alkalomból 4 organ
evil t3: 8 alkalomból 1 organ

Szóval fantasztikus. Amit hozzátennék még:
Bones-t simán lehet t5-ön (ha van egy jó tank), talán t6 is próbálható.

Gluttony t4 javasolt (ha van valaki, aki benne tud állni korlátlanul a ghomfelhőben, akkor t5-t6 is talán).

War t4 (DH-knak szopóka a reflect már t4-en is, wizardok talán bírhatják (másnem a extended diamond skinnel), Kulle rohadt sokat mászkál, ebből probléma lesz :D

Evil az nagy szívás, amiket tudni kell: Alacsony szinten kell menni :D
Amikor lerakja a minyonkáját negyed-negyed HP-nként diablo (magda, skeleton king, ghom, rakanoth) akkor MINDENKÉPPEN azt kell minél előbb megölni, mert nagy cumi lehet, ha leveritek negyed HP-re diot, és megjelenik a +2 diablo, meg még ott szambázik (fagyaszt, arcanel, felhőzik, stb) a többi nyomorék is :DDD :DDD
Szóval először mindig amit megidéz, diablot meg szépen békénhagyni (AOE spelleket mellőzni).

Ki kell próbálni magasabb szinten aztán ha nem megy, lejjebb lehet venni, nem törlődik a portál :C

Ja igen, még valami. Elsőre nekem ilyen lett:
http://i.imgur.com/OBwlA6v.jpg
Másodikra már tűrhetőbb lett, (VIT+CHD+AS+Life regen -> life regent áttoltam CHC-ra), de fel kell készülni lélekben, hogy lehet fostrágya is :D

[ Szerkesztve ]

(#54105) ReFleXx válasza Alg (#54103) üzenetére


ReFleXx
addikt

Bizony nem, és ezt irta is Travis.

*This means that while in a rift your chance to find a legendary item from monsters, chests, elites, and everything else is double what it is outside of rifts. No this does not mean opening bounty bags in rifts is the new hotness. ;P

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#54106) Phobion


Phobion
őstag

' Nothing stops the Crusade. ' ;]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#54107) Edge válasza Chiller (#54104) üzenetére


Edge
veterán

Köcce ez elég alapos leírás :R
Aza ring fantasztikus lett :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#54108) polgi803


polgi803
őstag

Okés...Köszi...:(

(#54109) sto1911 válasza mikromanus (#53892) üzenetére


sto1911
veterán

Ezekbol tehat akkor sem eshet 70-es item, ha tormenten nyitom?

(#54110) Tatyla válasza sto1911 (#54109) üzenetére


Tatyla
őstag

nem

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#54111) killerjohn


killerjohn
addikt

Alp-nak címezve: ingame ilyet ne kérdezzél már...

(#54112) Thrawn válasza Chiller (#54104) üzenetére


Thrawn
félisten

Hint: DH-nak reflect ellen a Sentry jó lehet, az nem proccolja.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#54113) Alg


Alg
veterán

Na jó, azért némelyik rift is tud kegyetlenül idegesítő lenni...

WW-HotA barbárral, tele minden death maidennel meg a megidézett íjászokkal tököm tele volt már az egésszel kb.

Ráadásul egy szintes, szóval nem volt más, és SEMMI nem esett (előtte 2 riften 2-2 legend/set is)

:((( :(((

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#54114) Dadan01


Dadan01
senior tag

Black weapon kérdés:

adottak a következő holmik: andariel 20%, magefist 20%, bracer 15%, SoJ 18% fire dam, íj 1195-2190 damage (1043-1326 fire damage)
Megéri-e a fire damot sima fekete sebzéssé enchantolni, vagy jelen esetben nem jelentős a hozadék, ill
van-e még ez a blackweapon-gate egyáltalán?

Thx

(#54115) tPedro_


tPedro_
őstag

Kell valakinek Bashiok az achihoz?

(#54116) vendingo


vendingo
veterán

Ma egész jó napom volt.
Kadala 170 shards-ból dobott egy manajumas és egy legend mojot, után meg esett egy egész jó bökő :)
Dokim
Nagy szemét a rendszer... Már 3 fajta WD set cucc van rajtam, de mindegyik különböző.
Bezzeg a blackthornes potyog nagyon, szinte az egész set kiesett már, de egy része gagyi.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#54117) Marcsel


Marcsel
tag

ha valakinek van kedve farmolgatni t1-t2 Gulyszi#2427 :R

Csak a végén lesz vége

(#54118) capafog23 válasza k4rL^ (#54067) üzenetére


capafog23
őstag

Linkelnél egy armory-t kérlek! :)

(#54119) DjDanee87 válasza Dadan01 (#54114) üzenetére


DjDanee87
addikt

A fire dmg-es holmiknak semmi köze a fegyver sebzéséhez.
Egyedül akkor van értelme váltani a fegyver sebzéstípusát elementalról black damagere ha van a fegyveren +% damage affix is, mert az most bugos és nem hat az elemental sebzésű fegyverekre.

[ Szerkesztve ]

(#54120) k4rL^ válasza capafog23 (#54118) üzenetére


k4rL^
senior tag

(#54121) atidzsiforc válasza khirill (#54064) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Ja igy mukodik. Amugy hozza valo builddel meg egy proccolos sebzos secondaryval rendelkezo fegyoval 1-2 balklikkbol 4 stacket lehet rakni az ellenre. :D

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#54122) Edge


Edge
veterán

Na végre ez a rift tuning ez tényleg jó lett, tegnap este kb 2 óra alatt esett 10 leg, végre lett elég fs és tudtam a triumomra vitet tekerni :-)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#54123) Gorneck válasza Edge (#54122) üzenetére


Gorneck
titán

Nálam változás nem sok...az árus dobott két mageet, de kuka volt...a többi a szokásos...DHra mondjuk esett egy Nati cipő...
Nem sok semmi változást vettem észre...max, hogy a BS talán ér is vmit...

A cucc tuning egyre fosabb...1-1 statért napokat kell várni. Ami nem baj, de az tuti állítottak ezen is.

Jahh igen, a WD változás nagyon cool lett...imádom. A Garga kb olyan lett, mintha ellőném wizzel az archont. :D

Gorneck#1239

(#54124) Alg


Alg
veterán

Erre a barbira mit lenne érdemes kadalázni?

Illetve Relentless helyett gondolkodom valami más passzívon, de nem tudom mi lenne jó... (elég ritkán esek alacsony HP-ra, és akkor is jön a templar gyógyítani)

(némi enchant is jól jönne pl az amun, de jelenleg nyersanyaghiány van)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#54125) Gyuri27 válasza Edge (#54122) üzenetére


Gyuri27
félisten

Milyen tormán mész?

Amd - Radeon - Ryzen

(#54126) GrooveHero válasza Edge (#54122) üzenetére


GrooveHero
addikt

2 óra alatt 10 leg? Mondok jobbat ;] 8-11-ig 3 leg, loot 2.0, smart drop, meg minden, 3 legből egy mojo reci, 1 templar relic és egy spear...juhhé :DDD

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#54127) headhunter86


headhunter86
senior tag

Facebookon a hivatalos oldalról: Diablo 3 RoS: Rift Goblin Packs + Conduit Pylon

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#54128) Edge válasza Gyuri27 (#54125) üzenetére


Edge
veterán

sose azon amit szeretnék :) Én szívesen mennék t4-5, de a partik amikbe részt veszek t2-3 és nagy ritkán t4, én bírnám feljebb természetesen. Soloban t4 az kényelmes, t5 is ok de az már nem annyira nyugis, T6-ra meg jönne egy combos monk velem lezúznám róla a mobokat. Csakhát a monk az igen ritka faj lett. :)
Ha arra irányult a kérdésed hol estek a cumók tegnap, a 10 leg azok t2-3 riftben estek.... komolyan fura a statisztika mert a 10 legből 7 az t2-esben esett.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#54129) Gyuri27 válasza Edge (#54128) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link] itt a monkom nem disznó láb. A tutnyesz 10 misi. Van jobb bracerem, meg sapim (szóval még több is). Majd nevelgetem még picit és szólok.
Amúgy most csak ezzel megyek. Mert nagyon jó lett a monk. Nem cserélném semmire.

Amd - Radeon - Ryzen

(#54130) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Sziasztok.Valaki akinek van egy kis ideje megnézné a DHm,meg a Wizzem mit kellene rajt még javitanom,mert már masteren is elég sok a halál t1-ről nem is beszélve.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Wukodlak-2377/hero/28407269

Bocsi de linkelés még nem megy telóról.

Még annyi,hogy valamit nem mutat rendesen a battlenet,de wizzel durván 380k van ezzel a felállással,Dh meg kb 470k-val aprít.

[ Szerkesztve ]

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#54131) Edge válasza Gyuri27 (#54129) üzenetére


Edge
veterán

Ez már most egész jó sztem :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#54132) #13110016 válasza headhunter86 (#54127) üzenetére


#13110016
törölt tag

Ez nagyon epic volt:)

(#54133) khirill válasza #13110016 (#54132) üzenetére


khirill
aktív tag

még az a zene... azt hittem megmentik a világot egy meteortól... :DD

ratabyzou

(#54134) Gyuri27 válasza #13110016 (#54132) üzenetére


Gyuri27
félisten

Még nem az igazi. Van fejesem, de soul kell pici re rollhoz.
Meg a gatya, chest bántóan puritán. Viszont sínen vagyok mint Ati.
Ráadásul van Borns Frozen recim (alapanyag nuku). Egy jó kraftal meg 15% hp-l már tényleg elég tankos lesz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#54135) Nunder


Nunder
őstag

Tegnap kb. ötvenedjére adott egy jót Kadala :)

Végre le bírtam cserélni az ősrégi Chantodo's Will-t.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#54136) Gorneck válasza vendingo (#54116) üzenetére


Gorneck
titán

Sajnállak...nekem nem hogy set...de WD only cucc se nagyon esik...igaz az az 1db mask ami hullott legalább OP. :K :D

Gorneck#1239

(#54137) Kicsimix válasza Nunder (#54135) üzenetére


Kicsimix
őstag

De mi ez a szànalom damage rajta? Má bocsi csak ilyet még nem láttam 70-en pedig van 3-4 db... :F

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#54138) -FreaK- válasza Nunder (#54135) üzenetére


-FreaK-
veterán

Mekkora lehet a dmg a Triumon? Ez azért elég kevésnek tűnik, bár az elemental dmg ellensúlyozza talán valamennyire.

(#54139) Rayner


Rayner
őstag

Valaki latott mar DH Hallowed 1hxbow crafthoz Penetrator. nevu feher itemet? Vagy bugos ez is...legend alapanyag van egy tucat de feher semmi. Vicces hogy elvileg a legend a ritkabb

[ Szerkesztve ]

(#54140) Baaraanz válasza Kicsimix (#54137) üzenetére


Baaraanz
tag

Bugos az armory. Az én offhandomra +6-7 Damage-t ir közben 300 körül van ingame.

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#54141) PunkZoli válasza Rayner (#54139) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

Corvus barlangokban érdemes fehér fegyvereket kutatni.

(#54142) Gorneck válasza Rayner (#54139) üzenetére


Gorneck
titán

Láttam...tegnap esett vagy 3...haszna mondjuk nem sok volt... :(

Gorneck#1239

(#54143) Rayner válasza Gorneck (#54142) üzenetére


Rayner
őstag

Fasza... 2 napja tolom wprackokat de semmi... 1h mace minden masidikbol esik persze

(#54144) Rayner válasza Rayner (#54143) üzenetére


Rayner
őstag

Ha valakinek esik akkor szivesen elfogadom csereberelunk valahogy

(#54145) Gorneck válasza Rayner (#54143) üzenetére


Gorneck
titán

ACT5-ben előszeretettel esik, ha jól rémlik...rift alatt is...

Gorneck#1239

(#54146) Rayner válasza Gorneck (#54145) üzenetére


Rayner
őstag

Lehet azert nem esik mert a DHval megyek...este megnezem csuszival

(#54147) LLKobe válasza Gyuri27 (#54129) üzenetére


LLKobe
veterán

"Mert nagyon jó lett a monk. Nem cserélném semmire."

Egyetértek :D Én itt tartok jelenleg, de még több cuccom cserés/ enchantra vár. Ingame buff nélkül 997500 DPS, toughness 8M, healing 8,5k. Egy nagyobb dexes kő, és megvan az 1M unbuff :C Kéne egy socketes sapi a plusz élet miatt, a main hand fegyóm egy szemét, és van egy jobb set vállasom, de rá kell enchantolnom a res-t, uh a stash-ben pihen.

T2-n már olvadnak az ellenek, T3-at még meg sem néztem. Ha visszamegyek 400k élet fölé DPS vesztés nélkül, akkor elégedett leszek. :C

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#54148) Nunder válasza -FreaK- (#54138) üzenetére


Nunder
őstag

+(94–118)–(95–142) Damage

Ezt írja a guide. Szokásomhoz híven megint beletenyereltem :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#54149) mikromanus válasza LLKobe (#54147) üzenetére


mikromanus
veterán

Dodge monk backlash nélkül? Jó-jó, nem "követelmény", de ha már ott van... Mondjk épp teszteltem ezt az ágat. Eddig picit csalódás. 70-es szintre elaljasították. Valamennyit persze lehet húzni rajta, mert csupa sárgában vagyok most, de a healing nem megoldott, a sebzés nem elégséges, a dodge meg nem véd kb semmi ellen amit elit küld rá. Van 70-75% esély a dodge-ra, de ha jégkocát lát, akkor 100% hogy be fog fagyni. Mondjuk rövid stresszteszten vagyok csak túl. Nem lesz ez rossz, de egy kis armorra, meg élettöltés megoldására a saját karimhoz kell majd találni valamit. Vagy hagyom ahogy van a "Backlash Monster Plant" és csinálok belőle más skillekkel fire monkot. . :C
Eddig a backlash-dodge nem tűnik önállóan életképesnek komiszabb nehézségre. No, majd finomítom. Addig meg megoldom hogy túlélje és csapatban szeretni fogják, mert összerántás tuti lesz benne, meg esetleg befér a palm is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#54150) Edge válasza Gorneck (#54123) üzenetére


Edge
veterán

mmint olyan mint az arcane destruction rúna? nagy robbanás vagy mire gondolsz?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.