Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54501) Edge válasza Kicsimix (#54470) üzenetére


Edge
veterán

A nagyobb dps az nagyobb dps, de: vegyük azt hogy van két wiz mindkettő 2M unbuffed dps, egyik sok intel érte el másik sok AS-el, nem ugyanannyit fog mindkettő sebezni? Vagy nem ugyanannyiszor?
Arra gondolok, hogy a nagyobb AS-es vmivel többször proccolja a critdamot, de hamarabb elfogy az ap
a kisebb AS-es tovább tudja fentartani a fő sebző skillt de vmivel kevesebbszer proccolja a criteket.

Úgy gondolom vhol az arany középút a lényeg:
kellően gyakori crit proccolás és sokáig lehessen fenntartani a fő támadó skillt. :)
(én erre törekszem végülis)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#54502) Chiller válasza Gorneck (#54481) üzenetére


Chiller
őstag

Teljesen egyetértek, ugyanezt látom én is. Éjjel nappal a wizzt nyomom, semmi tal rasha, csak a szokásos szarok (blackthorne, és compass rose, nem kell ecsetelnem). Játszik a DH-s haver fél órát a wizzjével, és egyből Tal rasha fejes (nem is rossz), a már meglévő danetta szettje mellé és stb.

(#54472) Edge: Szintén zenész. Ez meg a fenti dolog "tökéletes" kombinációban működik nálam. Ha esik bármi jónak kinéző is mi van rajta? Allres+armor, és valami olyan, amit a kva életbe se soha nem használok skill/bónusz dam.

(#54503) atidzsiforc válasza thomeef (#54500) üzenetére


atidzsiforc
őstag

A mystic ally-al is ez a baj. Meg az ancientek is csinalnak furakat neha. Persze az op wiz familiarja azt lovi amit a player. :D Meg kene oldani h a petek pl. 10-20 yardnal messzebb ne menjenek a gazdajuktol, vagy vmi aztan maris jobban mukodne a dolog. Utalom, amikor monkkal megyek mystices buildemmel es kifut a kepernyorol harcolni :D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#54504) Thrawn válasza atidzsiforc (#54503) üzenetére


Thrawn
félisten

Az a >#&@ familiar nem egyszer megszívatott már, partyban ha goblint látok akkor dobok rá zászlót (button "G") erre az a >#&@ nem oda lő egyet??? :W
Azóta nem dobálom inkább.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#54505) atidzsiforc válasza Thrawn (#54504) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Hat ne zaszlot dobj, hanem black holet egybol, azt is meglatjak. ;]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#54506) Thrawn válasza atidzsiforc (#54505) üzenetére


Thrawn
félisten

Meglátják ha egy képernyőn belül vannak... :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#54507) Gorneck válasza thomeef (#54500) üzenetére


Gorneck
titán

Csöppet bugos, elvileg van is róla riport, de kihagyni eléggé gáz...

Gorneck#1239

(#54508) atidzsiforc válasza Thrawn (#54506) üzenetére


atidzsiforc
őstag

+ a hang meg a chat message h engaged a treasure goblin. persze a zaszlot ugyanugy le tudod rakni nem azt modnom, csak a hole szepen meg is fogja.

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#54509) Thrawn válasza atidzsiforc (#54508) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez mind szép és jó de egy zászló ledobásáért mijafacér kell neki támadni? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#54510) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Danetta tulajok, az klón megéri a dps vesztést?

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#54511) PunkZoli válasza hokuszla (#54510) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

Nagyon kevés rajta a dps, szerintem nem éri így meg. A klón meg nem sok vizet zavar, inkább a set bónusz az ami nagyon menő. Alternatív buildnek, riftezni verhetetlen. Azért tedd el, hátha meglesz a másik fele.

(#54512) tomazin válasza Thrawn (#54509) üzenetére


tomazin
veterán

nem tudom, hogy most az megvan-e még,h portáláskor is lőtt egyet.

(#54513) Alg válasza tomazin (#54512) üzenetére


Alg
veterán

:K

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#54514) Gyick válasza hokuszla (#54510) üzenetére


Gyick
őstag

miért nem az off hand-be rakod?

(#54515) Fr3eWar válasza hokuszla (#54510) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Azért egy zöldkavicsosSockettal megnézném a dmg különbséget.

(#54516) Rizzo válasza Thrawn (#54504) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Nekem a locust swarm szokta behúzni a goblint 2 képenyőnyi távolságból, aztán kérhetem sűrűn az elnézéseket :DDD

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#54517) thomeef válasza hokuszla (#54510) üzenetére


thomeef
őstag

Nekem is danetta van, semmit nem érnek a klónok, mintha ott se lennének...

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#54518) Mészike


Mészike
aktív tag

Tudtok segíteni, hogy mit kezdjek, hogy jobb legyen az emberkém? :)
Bár a Diablo 1 óta játszok ezzel a játékkal, mégis szinte semmit nem tudok belőle....
Sajna a kevés idő az hátrány.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Meszike-2230/hero/2354716

Van, aki abban is tud segíteni, hogy mellette menjek, és úgy fejlődjek/egy kicsit jobb cuccokat összeszedjek? :)
Pár napja lettem 70 szintes.

(#54519) SQX_Barto válasza Mészike (#54518) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Szerintem lepj be a ph communitybe, ott lesznek jatszotarsak :)
En parkolopalyan vagyok, elfustolt a laptoptoltom :(

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#54520) Thrawn válasza Rizzo (#54516) üzenetére


Thrawn
félisten

Szép baleset :DDD
Nálam csak egy állatka van és az is tud gubancot okozni, egy WD viszont viszi az egész állatkertet... :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#54521) Healbacsi válasza davidsz (#54487) üzenetére


Healbacsi
őstag

Velemenyem szerint nagyon kicsi a toughness-ed. Ertsd, keves a hp, armor, resi. A leg sisak helyere szerintem tegyel be egy olyan sima sargat, amin van dex, vita/socket (%life gemmel), spirit regen esetleg, illetve heal/spirit spend. Esetleg valahogy noveld a life regen/life on hit ertekedet meg itt az elejen. A monknal az elejen nema damage a mervado, hanem mivel melee, igy birnod kell egy ideig ha pufolnek. Ha ezt birod, akkor alacsonyabb damage-el is lemegy az elite pack.
Nem azt mondom, hogy menj ra def-re, de lehetne egy picit defesebb a geared, felteve ha egyedul jatszol. Ha csapatban tolod, akkor mehet a damage prio, foleg ha van melletted masik melee class is.
Ja igen. Ilyen alacsony toughness mellett nem vilagos miert nincs bent a dashing strike, foleg amiatt, mert az elite packok gondot okoznak.

(#54522) oxox


oxox
addikt

reggel a crusadem, a wd-m es a dh-m melle csatlakozott egy barbar is a hardcore lvl70-es klubba. van egy elo lvl65-s monkom is, de nagyon nincs kedvem azt huzni, ezert belekezdtem egy varazsloba is (mult heten egy kidoglott lvl66-on, ugyhogy most ujra neki futok.) hol megy a leggyorsabban a szintezes? (a barbi vmi 14ora alatt lett meg)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#54523) mikromanus válasza oxox (#54522) üzenetére


mikromanus
veterán

A legtöbb "ingyen" mókát igyekszenek kiszűrni. A temető eventekben már lezárás előtt megjelenik1-1 elit pakk, ami HC-n azért erős hátrány. A felderítős küldetésben meg legutóbb azután adta csak meg az eventet hogy lenyomtam az aktuális elitet.
Két módszer van most a gyorsabb szintezésre. Már egyik se annyira erős mint a "régiek":
- Crazy hemit quest: Act 1-ben a Wothanos questnél, miután Cain meghal és mész a pókbarlanghoz van az út jobb oldalán néha egy árus. Annyi az event, hogy leküld a pókbarlang bejáratához az őrült remetéhez. 0 ellen és sok XP. Csak ritkán adja be. Meg mostanában nem néztem, így lehet módosították ezt is. A barlang bejáratánál van checkpoint így mehet felfut-visszafut módszerrel, vagy ha nincs árus és event, akkro felfut-kilép.
- Act 1 Rumfordos campaign küldetés az első questben. Lenyomsz két mothert normalon, aztán tele-kilépés-T6-visszalépés. A falu kapujának közelében újra megjelenik az egyik kezdő mother. Vagy becsalod a kapun belülre és auto halál neki, vagy lövöd messziről, aztán csak elfárad. Sok XP-t ad, bár nem írja ki. 60-as szinten olyan 10 milla lehet alkalmanként és mindig megjelenik a célpont. A kockázat minimális. Azért ne hagyd, hogy lecsapjon egy-egy kósza zombi! :DD Kicsit hosszabb idő, de van drop is.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#54524) oxox válasza mikromanus (#54523) üzenetére


oxox
addikt

:R (jaja emlekszem arra az arusra...ritka mint a feher hollo...kb mint act3-ban levo emberke)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#54525) Kicsimix válasza Edge (#54501) üzenetére


Kicsimix
őstag

Valószínű így van azonos dps mellett.. Jelen esetben elméletileg te nagyobb arcane sebzést viszel be lassabban az arcan % dam miatt. Pedig csak az inted több minimálisan. Én elvileg több sebzést adott idő alatt de kissebbeket (Ez érdekes kérdés mert csak az intem kevesebb).. Viszont itt jön képbe a profil dps mert elvileg a többi skillem és a nem arcane-os skilljeim mind erősebbek.. Bár ezzel a triummal behoztam az elemental lemaradásomat is és az is erősebb picit..

Megcsináltam a 4 apoc-ot a triumra és ilyen lett: [link] (T3)

Na most én ezt nem nevezném annyira kritikusnak.. Oké ,hogy a végén nem ment le egy lépésben Ghome de nem bossok ellen nyomjuk végig.. Meg amúgy is azokra archonnal támadok...

De akkor már én is kérdeznék... Nem érzed zsákutcának Vyr setet magadon és ezt a sok % damot? : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#54526) k4rL^ válasza mikromanus (#54523) üzenetére


k4rL^
senior tag

Van egy bounty is de ott muszáj meghalni. A Miners Gold Act2-ben, ha azt beadja felkell szaladni északra a waypointtól, felvenni a questet, lecsapnak a mobok, utána ujjáéledni a városban. Meg kell várni mig teljesül a quest, kb fél perc és az xp mennyiséget amit ir, annak a dupláját adja be.

Ezt tudtommal még nem javitották, igy csináltam meg 2 karit is előző héten.

[ Szerkesztve ]

(#54527) mikromanus válasza k4rL^ (#54526) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. Kivéve, hoyg le kell nyomni minden ellent ott. Direkt benyomták a legutóbbi javításokkal.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#54528) k4rL^ válasza mikromanus (#54527) üzenetére


k4rL^
senior tag

Az nem a Rakkis Crossing volt? Mikor javitották ezt?

(#54529) mikromanus válasza k4rL^ (#54528) üzenetére


mikromanus
veterán

Régen. :DD

Itt a Mother runos példa:
Diablo 3 - easy leveling - Mother Run

edit:
Na jó. AZ lehet tényleg a crazy climber volt és nem a Miner's Gold :)
Nem néztem mostanság: Lehet működik...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#54530) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Manipulált szarházi blizzrandom!!
115ből egyszer sem adott rá chdt, konkrétan elfogyott a piros gemem, mert ugye ehhez 9 gem kell egy mistifikációhoz.

Ez idáig nem esett normális set sem 1db se!!!

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#54531) Healbacsi válasza mikromanus (#54529) üzenetére


Healbacsi
őstag

Hat ez jo nagy marhasag, maradok a bountyknal. Ha bemegyek egy 70-es melle t2-be akkor kb 1 ora 65-rol 70-re.

(#54532) mikromanus válasza Healbacsi (#54531) üzenetére


mikromanus
veterán

EZ is kb ugyanannyi és nem fenyeget az a veszély, hogy a HC karaktered törött orra felcsúszik az agyába mer' épp egy csontváz átcsúszott a csapattársak laza csatárláncán. :DD
Amúgy se nagyon valószínű hogy T2-n ilyen hamar meglenne. Persze annyira nem érdekel hogy az etióp tyúktolvajomon leteszteljem...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#54533) CactuS válasza Sárpac (#54530) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

És honnan esett az az 1035 db piros gem?:B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#54534) Wolverine válasza Sárpac (#54530) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha meg egy hónap alatt kiesett volna minden BiS item, a legjobb statokkal, akkor itt vigyorognál, mint a tejbetök ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#54535) proci985 válasza Wolverine (#54534) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

"nincs content!":DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#54536) Zan


Zan
aktív tag

Annyi szépet és jót dobál itt mindenkinek a játék, én meg csak a bkv-n ülve, a fórumot olvasgatva csak csorgattam a nyálamat egész nap, hogy: "jajj, nekem nem, hogy nem esik semmi sem, de még időm sincs játszani"..! :(((

Aztán az este meghozta a kis WD-m szerencséjét :C !

Innentől a pack-keresgélős holtidőben végig csak a csontváza látszódik majd a karimnak, csak be kell, hogy rolloljak rá egy jó adag vitát.. :F !

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#54537) vhunor válasza Sárpac (#54530) üzenetére


vhunor
őstag

Ugyanilyet zúztam be, elfogyott a türelmem, de én csak 30 körüli próbáig jutottam, nekem akkor merült ki a raktáram a hozzávalókból. A franc fog szórakozni ezzel, a mystic elvileg azért van a játékban, hogy némi plusz kontrollt adjon a cuccaid minősége felett, de csak annyit csináltak, hogy az egyik random generátorra rápakolták a másikat.

(#54538) killerjohn


killerjohn
addikt

spoiler

[ Módosította: radi8tor ]

(#54539) CzKaresz81


CzKaresz81
tag

Én most így állok... Van esetleg PH klán ?

(#54540) Lézerparaszt válasza for3l (#54489) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

A hex annyira hasznos, hogy nekem 16-18 millát critel, és ha tömegben tolom el akkor majdnem instant visszajön a cd a passzív miatt. A Pile tényleg elitek ellen hasznos, de azok ki tudnak jönni a halastóból, így taktikázni kell vele kicsit. Azok egyébként 9-10 milla körül sebeznek, bár 16% physical boost van rajta.

A játék az nem játék!

(#54541) Chiller válasza vhunor (#54537) üzenetére


Chiller
őstag

Megerősítem, nekem is PONT ez volt tegnapellőtt... Csak azon volt még egy frankó AVdam is, de hiába, 35 forgotten soul, és 15 millió elszabása után bezúztam a szemétbe...

(#54542) Healbacsi válasza mikromanus (#54532) üzenetére


Healbacsi
őstag

Annyira nem kell rettegni. Pajzs, es toughness geareles, kb 1-1.5 kepernyore kell lemaradni elite packoknal. Ekkor jon az xp, es kelloen tavol vagy a fatalis damage-ektol, illetve meg kapsz lootot. Gyakorlatilag mesz a tobbiek utan, es szedegeted a kiesett lootot, amig a 70-es(ek) elvegzi(k) a munkat. Mi mindig igy csinaljuk.
En szemely szerint utalom ezt a leave game/start game ugyeskedest. Olyannyira megtori a jatek menetet, hogy sosem fogom megkedvelni, ajanlani meg vegkepp nem.

(#54543) Sárpac válasza CactuS (#54533) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Mivel rengeteget játszom így volt honnan, 3 kasztot húztam fel. Normal runokon meg ömlik a gem! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#54544) oxox válasza k4rL^ (#54526) üzenetére


oxox
addikt

Azt hiszem így tart a legtovább a lvl70...merthogy hc-t tolok :)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#54545) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ma megnéztem T3 hogy megy 2 bounty lement gond nélkül elég jól bírom csak a dps kevéske lassan halnak a bossok. :(

Asszem megyek vissza T2-re hogy gyorsabban mennyen a farm. :)

(#54546) killerjohn válasza killerjohn (#54538) üzenetére


killerjohn
addikt

már online ;)

(#54547) Integra


Integra
titán

lehet sárga cuccot socketeltetni? sityak etc...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54548) SzlobiG válasza Integra (#54547) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ramész az infora és megmutatja, de amúgy lehet. :)

(#54549) 0Li válasza thomeef (#54500) üzenetére


0Li
aktív tag

Én is gondoltam már arra, hogy Wrathful Protector-rol át kellene nevezni a rúnát Slacker-re, mert amikor épp nem mást üt mint kellene, akkor egy helyben áll és bámészkodik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54550) Chiller válasza Chiller (#54541) üzenetére


Chiller
őstag

Látom már levelreq-et is képtelenség rátenni a cuccokra, taps, trombita, fanfárok... :C :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.