Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32601) granini


granini
őstag

Mai szomoru teny: tegnap teszteltem ismet a monkom mp8-on, hogy tudnek-e valtani harangrol behuzasra.. sajnos az van hogy hiaba a pacifism, az 50+k life, es a 650+ allres, a 160 unbuffed DPs es a mindossze 4.6 % LS meg mindig nem tolt rendesen. Nem birok meg mindig beallni a trutyiba, egy-egy plague meg desecrator ha alamkerul akkor szelsebesen megy le a lifre-om, es az SW meg a FoT egyutt nem tolt vissza eleg life-ot, hiaba utok folyamatosan. Es ilyenkor 2 verzio marad. Vagy elsutok egy Serenity-t, vagy levagok 2-3 harangpot ami azonnal fullra tolt..

Szoval sajnos egyelore marad a hibrid monkom haranggal. Az itt leirt tapasztalatokbol azt derivalom, hogy ha az LS-t felvinnem 5.5 % kornyekere (sajnos ehhez EF-et vagy WKL-t - vagy mindkettot.. cserelnem kene ami nem fog menni most..) ES az a 160k a buffok nelkul felmenne 200k-ra, akkor mar halados nemhalos mp10 kompatibilis lennek.. de hogy ez mibol es hogy fogom az nemtom.. craftolni kell, meg megint szazmilliokat kene kolteni +3-4k DPS-ert.. nehez fejlodni egy ponton tul..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#32602) Gorneck válasza Edge (#32600) üzenetére


Gorneck
titán

Aszhem vmi hit mennyiség van amit kitolsz...ergo 2 mobot kinyír, addig a többire már csak a következő hullám tud hitelni...

Szal az a tűzgyűrű nem folyamat sebez, hanem 1-2-3at hitel úgymond channel-enként...legalábbis sztem..

Gorneck#1239

(#32603) Edge válasza Gorneck (#32602) üzenetére


Edge
veterán

ahha, akkor az lenne az eljárás hogy nem nyomva tartom a gombot hanem klikkelgetve használom a skillt?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#32604) Gorneck válasza Edge (#32603) üzenetére


Gorneck
titán

Akko elfogy a mánád és meghalsz... :D Spammelni köll azt...

Ha gondolod elvileg ma SCs napot tartok...megnézhetjük mi is a gond...mert én úgy darálok, mint állat...

Más: Tegnap segítettem WD-t öltöztetni, de úgy néz ki a régi bugok megmaradnak...pl nem jön meg a cucc AH-ból. Szal nemtom mit csinálnak ezek ottan a Blizznél, de nagyon nincsenek a helyzet magaslatán...

Gorneck#1239

(#32605) jpeetr válasza granini (#32601) üzenetére


jpeetr
aktív tag

persze, 100milliók, mert ragaszkodtok az OwE-hoz
nem is beszélve arról, hogy a cuccokon buktok egy esetleges hasznosabb cuccot

(#32606) Sirandrish válasza jpeetr (#32605) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mi köze az OwE-nak a 100M-ekhez?
Ha azonos itemeket nézünk akkor all ressel sokkal drágább..és általában azelől veszi el a helyet és nem más stattól..
Persze vannak akik duplaresit pakolnak 1-1 cuccra de pl nálam tök jól működik..
Teljesen véletlenül került rá a kesztyűre és a sapira a cold res, azért már kapásból elég komoly összegeket tudtam spórolni az övön és a nati ringen is..
Semmitől nem veszi el a helyet a cold resi csak az allresitől, de az meg Monknak tök8.

Egyébként ez a Monk gyönyörűen megy MPL10en és nagyon ritkán fekszik el..sajna a DPS-e miatt olyan nagyon gyorsan ölni még nem tud, de mindent egyszerre nem lehet :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32607) jpeetr válasza Sirandrish (#32606) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Mert az ő cuccain vagy dupla resi van, vagy dps itemen ahol lehete +dps, azon meg res az owe miatt.
ha megvan monknak 500allres, onnantól például sokkal hasznosabb az armor
akkor már érdemesebb olyan cuccot keresni, amire rászorult 100 str
pl naty cipő. ha dobná a rest, mehetne rá +dex vagy +str, neadjisten +vit
naty gyűrűre av dmg. egy 50av dmg-s gyűrű 140dexxel chc nélkül erősebb, mint az övé
vállasra simán mehetne még +100dex, arcane res helyett
az a baj, ha valaki az elején sokat beleölt, hogy 1resre gyúrt, nehéz átgearelni egyszerre mindent
egyesével lehet, csak közben a veszteség miatt szenvedősebb
de szerintem Gorneck meg tud erősíteni, tudtommal az ő monkja kezdetektől allreses.

(#32608) Gorneck válasza Sirandrish (#32606) üzenetére


Gorneck
titán

40-50 szint után te is elhagyhatod az OWE-t, MPL8-9-10-en...pl berakod majd helyette a Comb Strike-ot vagy csapatba a Guidingot.

Alacsonyabb MPL-re már így sincs rá semmi szükséged... ;)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#32609) Sirandrish válasza Gorneck (#32608) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyelőre +150resit kapok tőle ami jól jön :)
Majd ha lesz +DPS-em és jobban jön a visszatöltés is akkor szépen lassan elhagyom a cold rest..addig viszont jó az nekem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32610) szallasi007 válasza granini (#32601) üzenetére


szallasi007
őstag

Nem akarok túl okos lenni vannak itt arra mások, de nézd meg az én monkomat. Nincs 650 all resem, de mp10 vicc kategória. Az a baj hogy kevés a dpsed és kész. Karidat nem tudom most megnézni, de a skorn nem való szerintem monknak hacsak nincs nagy rohadásnyi As-ed. (Ez az én véleményem a skornról, próbáltam pfujj) Trade topicba raktam egy EFet nézd meg ha kell este kölcsön tudom adni

[ Szerkesztve ]

(#32611) granini válasza szallasi007 (#32610) üzenetére


granini
őstag

szallasi007: Milyen adatlapon nezed..? EF+WKL-em van, valtottam kb 1 honapja a Skornrol.. :)

Koszi a tanacsokat. Tudom mar korabban is beszeltunk errol. Valszeg a resist az a roll aminek a rovasara tudnek komolyabb DPS-t nyerni. Fogok is majd de ahogy Andrish irtam nem konnyu megszabadulni az OwE-tol, es alkalmkasint draga buli is.. Dexes Vita-s Natalia csimma draga cucc.. avd damages gyuru szinten.. legalabbis a jo..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#32612) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Ez minden másra is igaz. Lehet annyi vited, resed, armorod mint égen a csillag. Meg is kellene tudni ölni adott mp-n a monsztákat. Persze van egy minimum ami kell. Afölé meg dps, dps, dps.

Az a fury vicc. Illetve ani az árát illeti a fear is sok rajt ([link]).

Amd - Radeon - Ryzen

(#32613) P00By válasza radi8tor (#32592) üzenetére


P00By
nagyúr

Azért az nem járja, h egyik napról a másikra használhatatlan lesz az egyik megvásárolt szoftverem!
Attól még, mert erre semmilyen garanciát nem vállalnak, számomra a net használhatósága nagyban csorbult.

És ez csak amiatt lehet, mert vmi történt a vonalammal! Pingelek továbbra is , aztán kitalálom milyen köntösben "kérjem" meg őket.

(#32614) granini válasza szallasi007 (#32610) üzenetére


granini
őstag

Koszonom a felajanlast de ennel szerintem jobb az en Fury-m.. az enyem dexes es csak 10% fear van benne ami kb a minimum..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#32615) szallasi007 válasza granini (#32614) üzenetére


szallasi007
őstag

Nem tudom miért gondoltam hogy Skornal vagy :F

Oksa, nati gyűrű meg csuka kell? azt is oda tudom adni ha akarod, legalább meg tudod nézni azokkal haladósabb-e a sztori, ha most jó neked?

Gyuri27: ez kinek a karija?

(#32616) granini válasza szallasi007 (#32615) üzenetére


granini
őstag

Sajnos most nem tudok, max estefele.. megneztem a monkod gear-jet, megprobalok majd hasonlot szerezni. De nagyon koszi a felajanlast!

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#32617) Gyuri27 válasza szallasi007 (#32615) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem ez a lényeg (enyém). Hanem a fury. 2 pálcás volt a búcsúban és kb annyit tud mint amit 70m-t kinálsz.

granini: szerintem a karid baja a fury+wkl. Biztos van akinek bejön, illetve van ami használható, de az szerintem nem olcsó dolog. Én a furyt eredendően lassú nagy sebzésű fegyók mellé ajánlanám. Mace, spear max axe. A wkl mellé dagger, sworld dukál.
Már csak azért is. Mert a monknak nincs skillből egyéb gearból ls. Tehát mindkét fegyóra kell. Te meg választottál 2 olyan fegyót amin csak az lehet.
Alább linkeltem a karim. Az axot egy félórára kölcsönadom (kardom nincs), hogy lásd miről beszélek.

Amd - Radeon - Ryzen

(#32618) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Azonos mantrákat lehet stackelni különböző rúnák esetén? Csak azért kérdezem mert dokinál lehet a big bad woodot.

(#32619) davidsito


davidsito
tag

Szerintetek, ha egy mp9 - mp10-re jól működő harcost szeretne valaki építeni, melyiket a lehet megvalósítani. (Mondjuk 150 millából)

Gemek és kraftolt cuccok nélkül

barbár ?
monk ?
wiz ?
doki ?
hunter ?

Tehát ha adok 5 x 150 millát, mind megvan?
Vagy azt mondjátok 150 milla kevés egy ilyen barbárhoz, de viszont a hunterhez meg elég.

Várom a hozzászólásokat.

[B]Én véleményem:

barbár = talán meg tudnám csinálni
monk = belebuktam, nekem nem megy
wiz = sokkal többe van nekem, de mp10-es :)
doki = nem értek hozzá
hunter = nem értek hozzá

:R

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#32620) szallasi007 válasza Gyuri27 (#32617) üzenetére


szallasi007
őstag

Igazad van, sok érte a 70m (hétköznapi árakon valóban - hétvégén ugye minden 1.5-ös szorzót kap) köszi, hogy szóltál :R

Szándékosan írtam oda, hogy irányár - ebből engedek ha kapok ajánlatot, viszont akkor ennek olyan 50 a reális ára vagy még kevesebb?

(#32621) granini válasza Gyuri27 (#32617) üzenetére


granini
őstag

Hi,
koszi hogy raneztel. Szerintem nem az a baja.. nagyon jo paros a Fury+WKL, csak mindket fegyverben nalam keves kicsit az LS, a ketto egyutt nem tesz ki 5%-ot, es a mostani 160k DPs melle ez egyelore keves..

Megneztem az axe-edet, igy papiron nem vagom mitol jobb mind a Fury.. korabban azt irtatok a monknak nem kell annyira a CHD, hat az egyetlen dolog ami nem lehet az en furymon es van a te axeden az a 65% CHD.. gondolom nem az fog plusz 25k DPS-t adni nekem.. Ettol fuggetlenul szemezgetek majd AH-ban egy olyan black dmg-s fegyvert, aminek 1200+ DPs-e van, meg 3 LS, socket, 160+ dex es 90 CHD. Es hatalalok akkor meg is veszem biddel 2 milliardert.. :U

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#32622) Madn!ght válasza davidsito (#32595) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nálam is elég gyakoriak a lagok (5 játékból kb 1 elfogadható). Digi 20-as netem van, a bixet 10 alatt pingelem. A játék ssd-ről fut, más játékoknál nincs lag, ill 60+ fps megvan. Szvsz csakis szerveroldali probléma lehet. :(

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#32623) Agro válasza davidsito (#32619) üzenetére


Agro
senior tag

doki: nem tudok nyilatkozni

dh: meg lehet oldani, de lassan fogsz ölni szerintem 150 milla kevés

wiz: nem tudok nyilatkozni

monk: szerintem esélytelen, meglévő dh cuccokat aggattam rá és a gear felét még lecseréltem. Kb 100M-t költöttem rá így is annó, de mp8 felett nagyon döglődött

barbár: eddig költöttem rá maximum 80 millát és lehet vele haladni mp10-en. Az ütéseket úgyahogy bírja bikák, fallen maniacok meg a többi egyhitelős görény azért még kemény dió neki. ww/hota hybrid builddel. Mondjuk az elitekkel kicsit elkell szórakozni mire kifekszenek de a trash mobok viszonylag gyorsan hullanak. pedig csak 140k a dps. feljetisítve olyan 220k körül mozog (asszem)

(#32624) davidsito válasza Madn!ght (#32622) üzenetére


davidsito
tag

akkor nem telepítek és bontok/rontok
:(

kösz argo

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#32625) jpeetr válasza Pekkk (#32618) üzenetére


jpeetr
aktív tag

én azt olvastam, hogy lehet

(#32626) jpeetr válasza granini (#32611) üzenetére


jpeetr
aktív tag

gyűrű: 40av, 90as, 3chc - 60milla
cipő: 200dex + 50vit + 40str (armor) - 50milla
ugyanilyen inna naci 9as-el - 90m

egyik sincs 100m felett, de mind upgrade, ha eladod a régi cuccokat még jobb

a unityd ugy 250m-et ér, helyette jobb rare-találtam 38milláért 3 perc alatt.
+dps, ha eladod a unity-t kb +200milla

(#32627) Gyuri27 válasza granini (#32621) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ne találgass. Próbáld ki furyval majd wkl-l. Rá fogsz jönni van jobb a fury wkl párosnál.
Az ajánlat áll. Vegyél fel és próbáld ki.

szallasi007: az a baja, hogy intes.

davidsito: ami emberi áron kihozható az a baba és a monk. A ranged karik nagyon drágák.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#32628) Zan válasza Agro (#32623) üzenetére


Zan
aktív tag

Érdekes azért, hogy kinek mi számít haladósnak:)!
Pl. én barbbal 200k+ unbuffed dps-el (~350-400k buffed) max mp8-at tolok, mert mp10-et tetű lassúnak érzem..! Talán olyan 300k unbuffeddel már más lenne a helyzet:)!

Minél jobb, annál jobb!

(#32629) killerjohn válasza Zan (#32628) üzenetére


killerjohn
addikt

VISA van?

(#32630) Zan válasza killerjohn (#32629) üzenetére


Zan
aktív tag

Neeem...nem elek a pay-to-win lehetőséggel:)..!

Minél jobb, annál jobb!

(#32631) quex válasza Zan (#32628) üzenetére


quex
tag

Szerintem az a haladós, ami átlag másodpercenként 1 szörnyet megöl.

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#32632) killerjohn válasza quex (#32631) üzenetére


killerjohn
addikt

az nem túl gyors ha dropra mész...

(#32633) hovika81


hovika81
tag

Srácok segítene valaki ennek a kesztyűnek a beárazásában, mert néztem az ah-t de nem akarom elajándékozni. Előre is köszönöm.

Diablo 3 - hovika81#2333

(#32634) jpeetr válasza hovika81 (#32633) üzenetére


jpeetr
aktív tag

szerintem semmit nem ér, add nekem :DDD :DDD

(#32635) granini válasza hovika81 (#32633) üzenetére


granini
őstag

Hulencvenbilliárd :)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#32636) Zan válasza hovika81 (#32633) üzenetére


Zan
aktív tag

WD-k harapni fognak rá! Jó cucc, még a kevés main stat ellenére is! Magas árról kezdj!(400 mill pl.)Aztán szépen csökkentsd, ha nem viszik!

Minél jobb, annál jobb!

(#32637) radi8tor válasza Zan (#32636) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

400? Ér az többet is.
Megkockáztatnám mai árfolyam mellett 1 milliárd felett.

Mellesleg itt a beárazós hely: [link] ;)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#32638) Scholes9 válasza hovika81 (#32633) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Sztem egyszerű: 1 mrd bid és bo-t ne is adj meg... ;)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#32639) schwartz válasza Zan (#32636) üzenetére


schwartz
addikt

WD azt a budos eletben nem veszi meg. 150int 60 All res 50CHD 9CHC 7pickup-ost vettem 20M-ert es boven volt valasztek. Az a 9 As kb 80-100 int-nek felel meg. Max akkor lenne opcio ha a main stat 200koruli lenne rajta. Archon wiznek szinten van eleg AH-ban ami tobb DPS-t ad (a tippelt arsavban), esetleg egy CM wiz raharaphat de biztos nem szazmilliokert. :)

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#32640) Tombi


Tombi
senior tag

szerintem sem kell wd-nek, nem kell atk speed már

(#32641) Jazz válasza hovika81 (#32633) üzenetére


Jazz
veterán

Hasonló van kint 30M-ért, csak pick-up nélkül (helyette archon), másfél napig volt kint, nem vették meg.
Hasonló pick-up-os 120-ért van. Attól még nem jelenti azt hogy ennyit ér, az is erősen túlárazott.

Talán egy 50. Vagy tedd ki buyout nélkül, és akkor annyiért viszik amennyit ér.

free your mind

(#32642) mikromanus válasza szallasi007 (#32610) üzenetére


mikromanus
veterán

Azért meg tudtok páran mosolyogtatni. Jáj, a skorn nem monk kezibe való oda neki bele! Ehhehehe Skillezés és felszerelésfüggő. Halványkék szelecskéket eregető-alap balgombos támadással nyomuló buildre lehet nem az igazi. Haranghoz, TR-hez és nagy egyedi hit sebzést leadő skillekhez ideális. Ja, hogy amellett nem élvezheted a sorozatod és a reggelidet/vacsorádat egyszerre? Ez ilyen. Valamivel több figyelmet igényel (no nem sokkal.. ha belejösz) :D

Harang buildre AS nem sok kell, resistből se feltétlen kell ilyen "rengeteg" sok. ;)
Milyen buildre használtad volna a péklapátot, hogy ennyire feltörte a tenyered?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32643) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Este 8 körül MP10 übereznék, ha van legalább 3 kedves jelentkező.

I am having fun staying poor.

(#32644) killerjohn válasza hovika81 (#32633) üzenetére


killerjohn
addikt

LOL, tudtam hogy ismerős valahonnan. tegnapi drop

[ Szerkesztve ]

(#32645) szallasi007 válasza mikromanus (#32642) üzenetére


szallasi007
őstag

Féltem ám hogy elkapsz. Mióta megjelent ez a csoda és ahztam kb az elején egy skornt azóta azzal mentem. Ez még bőven a mindent nerfelünk a dmg meg buffoljuk című korszak előtt volt. Aztán valamikor 1.0.6os peccsnél ha jól emlékszem persil,bird és még vki mondta próbáljam 2*1h-t. Na azóta tudom hogy a skorn lassú, nagyon lassú cucc. Mivel most a bkv előnyeit élvezem buildet nem tudok írni. Remélem a reggeli kv mellé egyszer kómásan beszerzel két egykezes csodát (és most nem masszőz lányokra gondolok B-) ) és rájössz skorn többé nem a barátod

(#32646) killerjohn válasza szallasi007 (#32645) üzenetére


killerjohn
addikt

nem szerez be, mert drága, és az ördögtől való

(#32647) F-ECT$ válasza radi8tor (#32637) üzenetére


F-ECT$
titán

1B ez? Ahhoz szerintem még kellene main stat vagy vit vagy all res rá.

Dive ever, work never.

(#32648) mikromanus válasza killerjohn (#32646) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem szerzek be, mert a hozzá tartozó buildek túl népszerűek. Ez nekem túl "mainstream" lenne. Meg jobban bejön, hogy böszme nagy és súlyos tárgyak hullanak a démonfajzatok koponyájára. A gyors hadonászással sebesség illúziójának keltése nem nekem való. Azt meghagyom a "hatékony" XP bálványozó leendő 10 milliomodik para 100-as karaktek gazdáinak. Meg most épp barbi hajigálós-seismices buildet fogok kóstolgatni... skornnal :DD*

*reggeli gyorstesztben 5 perc alatt 2 legend esett vele (brim-brim) és az 5 elit pakkból 4 waller és 3 reflectes volt. A reflect nem igazán árt neke, a falak viszont idegesítenek :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32649) killerjohn válasza mikromanus (#32648) üzenetére


killerjohn
addikt

én hajigálós-seismic-es builddel megyek, de oda 2*1h kell. előre szólok... persze te meg tudod majd csinálni skorn-al MP10-re, hiszek benned ;)

(#32650) mikromanus válasza killerjohn (#32649) üzenetére


mikromanus
veterán

Meg lehet csinálni, csak két egykezessel egyszerűbb. Skornnal szerintem kell a passzív és az into the fray is. Bár ez nem igazi "gond", mert seismichez úgyis kellene ez a rúna BR-re. Másként nem nagyon van fury töltés,az meg kell. Meg egy apró kis nehezítés, hogy nem 1 fury a WT skill költsége, hanem kettő. -4-es WH és -4-es (30%-6% damos) SoJ-om van. A -5WT-s versenytárs övön -5K lett volna ezen felül is DPS-ben. Mondjuk fele annyiba is került volna. Eh, mindegy. :Y

Jelenleg szeles sprint van bent. Azt esetleg lecserélem, de eddig nem nagyon kényszerültem rá erre. Esetleg egy ground stomp összehúzásra, vagy leap, vagy rend még szóbajöhet.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.