Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32901) F-ECT$ válasza killerjohn (#32894) üzenetére


F-ECT$
titán

A 10% ias összességében kevesebb dps, mint 20% dmg, nem? Illetve be is kell állni alá, hogy megkapd, ami távolsági karaktereknél nem mindig jó.

Persze ha magadnak kell egy breakpoint miatt, akkor érthető :)

Dive ever, work never.

(#32902) F-ECT$ válasza killerjohn (#32896) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezek most milyen BO áron mennek kb?

Dive ever, work never.

(#32903) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Valakinek nem lenne kedve powerlevelingezni ? Természetesen kölcsönös lenne (wd kellene hozzá).

El. Psy. Congroo.

(#32904) Jazz válasza Gyuri27 (#32897) üzenetére


Jazz
veterán

Hihetetlen hogy mindig ez a vesszőparipád.:D Szerintem vegyél 1b-t, csinálj belőle 2-őt, adj el belőle 1-et. Így az elveidből sem engedtél, meg a káposzta is megette a kecskét.:)

free your mind

(#32905) Jazz válasza F-ECT$ (#32901) üzenetére


Jazz
veterán

Vagy épp, ha az életben maradáshoz kell... :)

free your mind

(#32906) donsimon72 válasza donsimon72 (#32845) üzenetére


donsimon72
tag

Error Code: BLZPTS0007 _Sziasztok erre tud valaki valami megoldást,???

(#32907) Gyuri27 válasza Jazz (#32904) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez. Mert a franc megeszi az egészet.
Tök mindegy mennyit tolom. Nem találok semmit, a craft is szar.
Mp5-7 az összes karim. Szeretnék fejlődni. De marhára nem megy. Több mint egy év alatt azért már jó lett volna legalább egy kasztal mp10-n tempósan játszani.

Amd - Radeon - Ryzen

(#32908) F-ECT$ válasza Gyuri27 (#32907) üzenetére


F-ECT$
titán

Ne sírj, vegyél 1B-t.

Dive ever, work never.

(#32909) Gyuri27 válasza F-ECT$ (#32908) üzenetére


Gyuri27
félisten

Miért is?

Amd - Radeon - Ryzen

(#32910) F-ECT$ válasza Gyuri27 (#32909) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezért. Mellesleg nem lesz tőle jobb. Én már egy ideje mpl10 képes vagyok, de mostanában max ah-zni nézek már be, pedig 1 karakterrel jó lenne elérni plvl100-at :)

Dive ever, work never.

(#32911) Gyuri27 válasza F-ECT$ (#32910) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én játszani szeretnék, fejlődni, szórakozni.
Azt a kevés időt nem ah bújással szeretném tölteni.

Egyébként meg a blizz bekaphassa.
Az ah full átgondolatlan. A roll eszetlen. Az meg hab a tortán, hogy 1 max 2 item használható slotonként adott kasztnál. A kínai gold farmerekről már nem is beszélek.
Egy ingyenes játéknál evidens, hogy az extra dolgokért fizet az ember. Viszont egy dobozos játék esetén had ne kelljen a játék árát még egyszer beletolni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#32912) rongyi válasza Gyuri27 (#32911) üzenetére


rongyi
aktív tag

Amíg lesz RMAH, addig nem is reménykedek normális rollban. Sajnos az a helyzet, hogy ha mp10 karaktert szeretnél, ami flottul megy, akkor két (legális) lehetőséged van:

1) Farmolsz, amíg meg nem unod és reménykedsz, hogy esik valami, amit eltudsz adni v. feltudsz rakni a karakterre. Ez pusztán szerencse kérdése ugye.

2) Betolsz egy kis eurót és átmazsolázod az ah-t.

Illetve van egy harmadik variáció is, amit én csak bengészésnek hívok. Felszedsz minden kék/sárga itemet és craftolod a lila befőttes üvegeket. Mondanom sem kell, hogy ez nagy türelemmel és tengernyi idővel megáldott játékosoknak való :D

(#32913) Thrawn válasza Gorneck (#32892) üzenetére


Thrawn
félisten

60 chc... Az még kicsit odébb van, pedig igyekszem (56.5%) :)
Gondolom minél magasabb nehézségen játszok, annál inkább érezhető a hatása.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#32914) Gorneck válasza Thrawn (#32913) üzenetére


Gorneck
titán

58,5-öm van (alapba) és elégséges, szal sztem válthatsz, ha szükségesnek érzed...hota úgyis többel dolgozik...meg jeti+br is ott van még...

Jaja...mpl10-en egész jó már... :) Ilyenkor szoktam váltani rendet...nagyobb sebzés, vagy nagyobb yardra.

Gorneck#1239

(#32915) Thrawn válasza Gorneck (#32914) üzenetére


Thrawn
félisten

Szükségesnek érzem ha jobban lehet vele haladni, az a +10chc már nem dobja meg túl látványosan a dmgt, ettől persze még jól jön fury töltésre. Ja és még a gatyáról hiányzó allrest is pótolnom kellene valahogy, a vitet már sikerült. Lehet összeütök pár bracert, hátha... :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#32916) Gorneck válasza Thrawn (#32915) üzenetére


Gorneck
titán

Ha sokan vannak körülötted ezzel is pikk pakk fullon vagy...működése ugye uaz...ez inkább tol kicsit a "tankság"odon így pl beférhet rendből más...
Privátban korábban írtam, hogy érzetre talán jobban kopik a tömeg (a chc-s rúnával), ha frissítgetek...igazából azóta inkább úgy módosítanék hogy kb ugyanaz....

Az össze vissza LS miatt én ezt jobban szeretem...de próbálgasd úgyis neked kell, hogy tetszen...sztem jó cucc...

Gorneck#1239

(#32917) Thrawn válasza Gorneck (#32916) üzenetére


Thrawn
félisten

Ahhoz, hogy elhagyhassam a Rend-et két helyen (bracer, amu esetleg Inna) is kellene allrest szereznem :O
Tiszta gáz, hogy a monk elvolt a két fegyveren összeszedett LS-sel, a barb meg nem. Lehet mégsem olyan OP... :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#32918) P00By válasza Thrawn (#32917) üzenetére


P00By
nagyúr

Nélam fordítva van, a monk nincsen meg a dupla ls-el. Lehet 30e-nél több hp kéne? :U :DDD

(#32919) Gorneck válasza Thrawn (#32917) üzenetére


Gorneck
titán

Nem elhagyást írtam, hanem más rúnát...én egyébként csak OP-vel is elvoltam míg nem kezdett szórakozni az LS.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#32920) Edge


Edge
veterán

Na ma este egy egész jó publicot fogtam ki, zsír amikor 2 cmww is beesik mellém:
videjóó

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#32921) Thrawn válasza P00By (#32918) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha van elég allres és armor elég lehet a 30k is, de én jobban éreztem magam 49k körüli HP-val :)

Gorneck23: Elhagynám pedig ha tudnám, persze a Lacerate rúnáját előtte meglesném azért.

Edge: Egyik este majd a szemem folyt ki egy meteoros wizztől :((( De jól tolta :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#32922) Jazz válasza Gyuri27 (#32911) üzenetére


Jazz
veterán

Ez akkor műkdne ha:
- nem lennének botok
- nem lennének kockák
- mindenki csak pár órát játszana max.
- nem lennének market-manipulátorok
- a játék nem futna egy éve
- lenne folyamatos item-megújulás

Nos ez nem ez a játék.:)

Megjegyzem, még ha így is lenne, akkor sem tudnál menni mp10-en, mert egyszerűen nem lennének high-end itemek, vagy csak elvétve pár, megfizethetetlen áron.

Amúgy ez nem a játék hiábája, hanem a velejárója. MP10-en akarsz menni. Ahhoz nagyon jó itemek kellenek. Ezek szükségszerűen nagyon ritkák. De léteznek, mivel 1 éve fut a játék. Ennek ellenére még így sem olcsók, mert annyira ritkák.
Solo-ban, pár óra 100-1000... játékkal, nyilván nem tudod felvenni a versenyt sok százezer játékos 1 éves farmolásának eredményével.

Szóval ez egy normális jelenség, fogadd el. Ez az mp10. Vagy ne akarj ott menni (mert lehetetlen talált tárgyakból - kivéve mikro-t ;] ), mert tudod, hogy oda az ultra ritka cuccok kellenek, amik 1 év alatt gyűltek össze és elérhetőek lettek....vagy ezeket az elérhető cuccokat ilyen-olyan módon megveszed. Ami nem kötelező persze.
De a "csúcs itemek riktasága" így normális. Nem tudod felvenni a versenyt ezzel: "sok százezer játékos 1 éves farmolásának eredményével."

"Én játszani szeretnék, fejlődni, szórakozni.
Azt a kevés időt nem ah bújással szeretném tölteni."
No meg drop-ból építkezni.
Arra ott vannak az alacsonyabb mp-k. Az mp10 meg ott van azoknak akik ezekből a viszonylag drága itemekből építkeznek, amik annyira ritkák ugye, hogy még 1 év után is komoly áruk van....szóval hogy akik ezzel rendelkeznek, azok is tudjanak szórakozni.:)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#32923) MrCsiT válasza Gyuri27 (#32911) üzenetére


MrCsiT
addikt

egy cmww vagy egy barb 150k dps-el is mehet mp10-re , ha akar. Legfeljebb nem lesz túl gyors, de azzal a skillezéssel, amit használok, nem halnának meg.

Van egy cmww barátom, publicból ismerem, Brada , neki az összes cucca nincs 40M-ba szerintem, és kimegy mp10-re, és nem hal többet, mint mások, és nagyon élvezi a játékot.

Anno mikor megcsináltam a fagyis wizt, nekem sem volt talán még 150k dps-em sem, de nagyon röhögtem rajta, hogy olyan lényeknek, akiknek 1 hit lennék, esélyük sincs ellenem. :)

Nyilván örülnék egy 300M-s offnak, de 4M-ért is vehető olyan, ami használható.

Ha meg mp0 módon akarsz haladni mp10-en is, akkor vásárolj..
Nem értem a sírás okát, elnézést..
(ha 2 karit kivéve a többi cuccait eladod, még fejlesztésre is lesz aranyad, csak a megoldást keresd.. :) )

(Karikat a skillezés miatt linkeltem csak.. )

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#32924) MrCsiT válasza MrCsiT (#32923) üzenetére


MrCsiT
addikt

Gyuri27: kérek szépen egy btag-et tőled, megnézném, milyenek a karaktereid.. :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#32925) granini válasza MrCsiT (#32924) üzenetére


granini
őstag

Én is megnézném.. profilt pliz..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#32926) MrCsiT válasza granini (#32925) üzenetére


MrCsiT
addikt

Ha az enyémet néznéd meg - merthogy rám "válaszoltál" - akkor 1 hsz-el fentebb linkeltem 2 karimat is, ha pedig Gyuri27 -ét, akkor nem fogalmaztál egyértelműen ;)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#32927) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Ezeknek a 8 órás maintaceknak mi értelme ha semmi változás nincs?
- AH ugyan olyan szar
- Botok ugyan úgy nyomják
- Bugok csak szaporodnak
- teljesítményben is ugyan úgy szaggat ahol szaggat..

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#32928) schwartz válasza Gorneck (#32796) üzenetére


schwartz
addikt

A deneverekhez probalj be egy Visage of Gyiua-t. Persze ugy le kell cserelned a Skornt es kemenyen a zsebbe kell nyulni egy utos off-handert. (a pay to win Mempos WD huszarok kb azonnal elkapkodjak az igazan jo Zuni mojokat nemcsak a goldos de a RMAH-bol is. Sajnos irrealisan draga a tobbihez kepest.) Ezzel a karakterrel gyakorlatilag letankolok barmit meg gyenge partyban is es soloban atlag 10s egy elite pack. Az ami most latszik csapat cucc, ada tobb pickupot viszek. Egyedul eleg 6-7 is es ott valamivel tobb a DPS-em, de unbuff 220k-val is iszonyat pusztitast lehet vegezni... :D

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#32929) Gyuri27 válasza Jazz (#32922) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lássuk be az sc jelen állapotában halott.
Nincs újdonság. Nincs sikerélmény. Az átlag ember azért játszik, hogy valahova eljusson. Azaz fejlődjön a gearje. Egyre magasabb mp-n tolja. Viszont a loot 0, craft 0.
Biztos vannak emberek akik mp0-1-n isten módban jól érzik magukat.
Olyanok is vannak bizonyára akik mp4-5-n hónapról, hónapra elvannak. Én egyik kategóriába sem tartozom.

A hc a laggok, bugok, blizz szerver döglődések miatt nálam kiesik.

Persze ha lenne fél hc. Azaz napi egy halál esetén 24 órára lakat kerülne a karira azt tolnám.

Az esetleges no limit pvp sem vonz. Mivel ott a visa warriorok fognak hasítani.

Az ah-hoz sok idő kellene. Nagyon sok. Munka, család egyebek mellett meg marhára nem müködik a dolog. Meg lássuk be a kínai kollégákkal nehéz versenyezni akik napi 16-20 órát tolják. Illetve a botokat is nehéz lefőzni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#32930) Gorneck válasza schwartz (#32928) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem nincs gondom a tankolással. :) Én csak azt írtam, hogy nehezebb az ember dolga, mint Macikkal.

Gorneck#1239

(#32931) granini válasza Gyuri27 (#32929) üzenetére


granini
őstag

A pszichiáter válaszol (Dr. granini prof md.)

Gyurikám. Ez természetes folyamat, ne ijedj meg az érzelmi reakcióidtól. Ezen mindenki átesik. Amikor úgy érzi hogy önerőből, csak heti pár óra játékkal, euró betulása vagy gold vásárlása nélkül nem jut egyről a kettőre. Igen, ez van.

De lépjünk csak hátra egy percre és nézzük meg mi is bánt minket. A legmagasabb fokozaton szerertnénk tolni, de az csak azoknak megy akik frankón napi 8+ órát játszanak, vagy pénz fektetnek bele és vesznek geart. Vagy azoknak akik csalnak, botolnak.

Loot és cfraft nincs, dehát legyünk őszinték, többszázezer ember tolja ezt a gamet naponta, képzeld mi lenne ha ennél sűrűbben esne jó item. Akkor mindenki fullosan rohangálna, és még ennyi értelme se lenne. Szabad irígynek lenni, persze, de azért én még mindig inkább motiválónak találom amikor látok egy enyémnél jobb karit, mert akkor tudom hogy még van hova. Ha egyém lenne Európa első számú hallhatatlan mp10 monkja akkor biztos indítanék egy másik karaktert , és csak karitatyv überrunra használnám :) (nyilván nem elhanyagolva a lélektani buffot hogy hát csak az enyém a legjobb..)

HC mód - folytatja érvelését granini a szakember.. - az HC mód, azt jelenti eccerhalszmeg. Ha lenne 24 órás karakterfeltámasztás akkor az nem lenne HC mód, csak HC szerű mód. És aki járt már Tescoban és vett már olyan élelmiszert amire az volt ráírva, hogy "szerű..".. "jellegű".. "ízű".. meg "tartalmaz.." az bizony tudja miről beszélek.

Az SC egyáltalán nem halott. Csak vannak olyan hiányosságai és adot ttulajdonságai (drop chance) ami jelen formában nem mindenkinek elégíti ki az igényeit.

Munka, család, egyebek - tér rá a legfontosabb dimenzióra Dr granini a háziorvos.. - nincsen annál (önnél) Gyurikám szerencsésebb ember akinek megadatik hogy pl van munkája és boldog házasságban egészséges gyermekekkel élje az életét ÉS KÖZBEN még Diablózni is tudjon. Van akinek csak az egyik jut, mondjuk annyit játszik amennyit akar mert szingli és magányos. Érezd magad - sok más fórumtársunkkal együtt remélhetőleg - szerencsésnek hogy van ilyen indokod ami miatt nem tudsz vég nélkül a gép előtt ülni.

Én is előre látom hogy amint lesz gyermekem lényegesen kevesebb időm lesz játszani majd.. de a komplett D3 accountomat gondolkozás nélkül akármikor adom, ha ez lenne az ára hogy egészséges aranyos kis porontyom legyen..

Végezetül - zárja okfejtését a Ph mostmár közkedvelt és méltán népszerű lélekbűvára.. - menjetek fivéreim és próbáljátok élvezetet, kikapcsolódást találni a játékban, ne bánjátok amitek nincs és nem lesz, találjatok kihívást, haljatok meg büszkén mind SC-n úgy HC-n, álljatok oda, és tapossátok el a rovart, csapjátok homlokon kis szar ugráló békákat, állítsátok a Fury-t az elit homlokába, fagyasszátok őket iglo halrudacskává..

:R

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#32932) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Tudja valaki, mi a feneert off a szerver mar hajnal ota? :W

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#32933) atidzsiforc válasza atidzsiforc (#32932) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Jah kozben elolvastam...

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#32934) mikromanus válasza atidzsiforc (#32932) üzenetére


mikromanus
veterán

Karbantartás szerdánként.

Meg is feledkeztem róla. Agyaltam, hogy rálicitáljak-e az egyik hobbibuildemhez a ritka skull graspra, de úgy voltam vele, hogy én nem várom meg a licit végét, így meg rámigérnének. Mondjuk goldot is kellett volna hozzá szereznem, de karbantartás miatt 200 misiből meglett volna a 6 chc -intes kombó meteorra. Havonta ha egyszer látszik AH-RMAH-ban ilyen. Igaz azt túlárazzák és bent figyel egy-két hétig. Nem egyértelmű bukta. 4,5-es van harmadannyiért néha, chd-s verzió meg több sebzést adna.... Csak "gazdaságilag" (APoC) jobb a magasabb CHC. Nagy dilemma... Lassan meglesz a cluster monster is. Picit ráncfelvarrást akaok még rá, de minden skilles cumó ritka mint a fehér holló...

edit: egyyébként már fut.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32935) Bahama válasza Gyuri27 (#32929) üzenetére


Bahama
aktív tag

Én csak arra lennék kiváncsi, hogy te hány óra játéknál tartasz?
Mert én pl 1300 órás MP10-es DH-val is látom hogy van még hova fejlődni. Igaz itt már tényleg nagyon nehéz, de még mindig van.

És sajnos, hogy az embernek szerencséje legyen, ahhoz meg is kell dolgozni. És egyáltalán nem lehetetlen saját erőből MP10-es karit összerakni. Nekem volt szerencsém jópár 100 eurót kivenni a játékból, de úgyérzem hogy ezért tettem is.És így is összeraktam egy használható karit. Viszont azt is teljesen megértem, hogy nincs mindenkinek ennyi ideje a játékra.

Arról nem is beszélve hogy akár mp0-n is eshet 250eurós cucc, rareből is. Én pl még mindig örülök mikor kijön a rare ring, vagy amu, vagy egy lvl63as fegyó, mert nem csak a legendben vanpénz.
Személy szerint soha nem költenék igazi pénzt itemre, viszont örülök hogy vannak ilyenek, mert nélkülük nem tudtam volna eladni a dolgaimat.

És egyáltalán nem zavar akinek 50 órával van 500k-s karija, mert abban nem sok élvezet van. Mert pl én tudom hogy mennyi ideig gyűjtöttem a fegyómra, hogy mennyi ideig próbáltam eladni a 800 millás tal armorom, vagy mikor 100 milláért megnyertem egy 1 milliárdos gyűrűt.

Szóval ezek a dolgok lassan jönnek, de jönnek. Úgyhogy játsz amennyit tudsz, jól esik, és örülj annak amit dob a gép.

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#32936) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Vége a maintenace-nak, mehet a játék.

I am having fun staying poor.

(#32937) radi8tor válasza Drizzt (#32936) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

AH hiénázásra gondolsz? :)

⭐ Stella

(#32938) Gyuri27 válasza Bahama (#32935) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szerinted tavaly óta mennyit játszottam?
Ha nem is 1300 órát, de hidd el nem keveset. Arról már rég letettem, hogy pénzt vegyek ki belőle (vagy legalább a kieg vagy sc ára kijöjjön belőle), de egy 15k-s játékra nem szeretnék még 15-t költeni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#32939) rongyi válasza schwartz (#32928) üzenetére


rongyi
aktív tag

Megnéztem a karaktered és összevetve az enyémmel gyakorlatilag ugyanannyi a dps-e, mint az enyémnek. Szóval azt mondod, hogy mp10-en ~3% LS-el és 45 hp-vel 10 sec egy elit pack? :Y

(#32940) mephi666


mephi666
nagyúr

na, most már megrohadhatna a blizzard, hogy nem képesek azt a k*rva ah-t megcsinálni: 1 rohadt cuccot nem bírok berakni/visszarakni, mert mindenre errort dob... játékot/gépet újraindítottam már, levertem a durát, próbáltam mindent és akkor is error... 1.5 hete még semmi gond nem volt, múlt szerdán 1-2 itemmel szórakozott már, tegnap óta meg 1 tárgyat nem bírtam bepakolni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#32941) mikromanus válasza mephi666 (#32940) üzenetére


mikromanus
veterán

Lehet account bounddá tették a dupe itemeket mindenkinél? ;] :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32942) radi8tor válasza mikromanus (#32941) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

:C

⭐ Stella

(#32943) Bahama válasza Gyuri27 (#32938) üzenetére


Bahama
aktív tag

Nem tudom mióta játszol, azért kérdeztem...
Azt sem tudom hány karaktered van, és mit is szeretnél pontosan elérni.
Viszont szerintem vannak még itt olyanok akik pénz berakása nélkül is tudnak mp10-en játszani.
Félre ne érts nem menőzni akarok, csak azt látom rajtad hogy a rendszert hibáztatod, mikor az mindenkinek ugyanolyan, és boldogulnak is benne az emberek, van aki jobban van aki kevésbé.
És azért mert van MP10 a játékban azért nem kell mindenkinek ott játszani. Pl én sem játszom a forma1-t szimulátor szinten, mert az 1 kanyaron nem jutok tovább. Hanem szépen közepes nehézségen körözgetek előzgetek, és ÉLVEZEM a játékot.
És tényleg csak ezt tudom neked ajánlani, hogy keresd meg azt a pontot a játékban ahol jól érzed magad.
És szarjál az mp levelekre!

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#32944) mephi666 válasza mikromanus (#32941) üzenetére


mephi666
nagyúr

meglepődnék :D ...van pár item, amit goldért vettem és akár lehetne dupe, de annyira azért nem übercumók... meg rmah-ban volt csomó, ami 100%-ra saját drop és azokat akarom visszaerőltetni, de nem mennek

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#32945) Gorneck válasza Bahama (#32943) üzenetére


Gorneck
titán

Aki napi szinten 30-60 esetleg 90 percet körözget, az kb sehova se jut...persze, ha a mázlifaktor bejön, akkor 5 perc alatt is kiesik vmi finom amivel előrébb tud lépni.

Azért kívnácsi lennék, hogy saját dropból mennyi goldot/eurot szedtél ki...és most nem AHból esett motyók érdekelnek, hanem amik valóban kiestek.

1000+ óra alatt egyetlen cuccot se tudok felmutatni ami jó drop lett volna, mármint komolyabb értéket képviselt volna...1 sheng ment el 300M-ért tisztán még nagyon régen, ez volt ez egyetlen komolyabbnak mondható dropon, meg talán az immo belt bár azt nem nagyon néztem mennyit ér, mert azonnal ment rá a Barbimra.

Szal pusztán a dropomból sehol se tartana egyik karim se...ügyeskedéssel jutott a kertre és karik fejlesztésére is, de dropból lófaszra se jutott volna...körözgethettem volna életem végéig. És aszhem van még pár olyan emberke aki nem kevés óra után se tud felmutatni lófaszt se...nem hogy olyan cuccokat amiket te pl régebben linkelgettél a trade topikba...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#32946) rongyi válasza Gorneck (#32945) üzenetére


rongyi
aktív tag

Ezt csak alátámasztani tudom. Tavaly novemberben esett egy tal rasha amu, ami elment rmah-ban. Azóta viszont semmi komolyabb (komoly alatt értem a 100 milliónál nagyobb eladást). Szóval aki csak a dropból akar mp8 vagy 10-es karit építeni annak valószínűleg intravénásan adagolják a kávét :)

(#32947) mephi666 válasza rongyi (#32946) üzenetére


mephi666
nagyúr

nyomtam idén februártól júniusig is izomból a játékot, dropból összesen jött talán 10k-m... június eleje óta meg leálltam, inkább csak szórakozok ah-val napi talán 15-20percet összesen, lett 10millából 400 pillanatok alatt, cuccokat vettem, tettem át rmah-ba és júniusban kapásból 6k bejött, júliusban meg 11k eddig :B ...mondom ezt úgy, hogy 1200+ órám van a főkarakteremben és a legnagyobb drop még októberben egy bracer volt, ami 40-50eur között ment el tisztán

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#32948) Bird válasza Gorneck (#32945) üzenetére


Bird
addikt

Osztom a véleményed... A legértékesebb cucc egy inna chest volt, meg egy nati gyűrű. Előbbi 300m-ért, utóbbi 140m-ért kelt el. Volt még vagy 6-8db item 30-70m között oszt ennyi. :F
2 karival olyan 1300+ fölött járok. Ha nem lett volna hiénázás (cca. 1mrd környéke) és gold vétel (cca. 1,5 mrd) akkor most sehol nem tartanék.... :B

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#32949) granini válasza rongyi (#32946) üzenetére


granini
őstag

Hat ha mar coming out 5 percet tartunk akkor szinten jelentkeznek. 1000 oram nincs a jatekban, de lassan 1 eve rendszeresen jatszom, ha nem is napi 2-3 orat (inkabb hetkozben keveset hetvegen meg akar 8-10 orat is..) szal atlag gamer lennek. Ezalatt 1 mempo esett viszonylag a jatek elejen, nem crites de majdnem max strenghtes, 75 millioert ment el, az akkori balance-omhoz es kepest iszonyat durvan hihetetlen volt. (Mellesleg tegnap esett eletem masodki mempoja.. brim..)

Ezen kivul sajt dropbol talan 10-20 milliokat birtam osszeszedni. Az osszes tobbi nagyobb forgalmam flippelesbol lett, jol vettem jobban eladtam, hogy arra honnan volt goldom azt szerintem nem kell megmagyaraznom.. nincsenek csodak..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#32950) Bahama válasza Gorneck (#32945) üzenetére


Bahama
aktív tag

Akkor úgy tűnik én vagyok itt a legszerencsésebb...
Még mikor kb 1 euro 1 milla gold volt, akkor ment el 1 vile ward 250 euróért.
Akkor volt 1 inna chest 100+ euró.
1 rare shield 100 euró.
és még volt 100 euróm balaece-on is amíg nem tudtam paypalra rakni.

Ezen kívűl goldban:
1 tal armor 800-ért
1 immortal armor 400-ért.

ha gondolod kikereshetem a cuccokat, kb mindről van screen, sőt sok a trade topicba is bekerült

Én az ismerőseimből indultam ki.Se ők se én nem flippeltünk soha, talán 1-1 cuccot megcsíptünk néha olcsón de azt általában magunknak raktuk el.
Lehet hogy nem nekem van igazam, és tényleg nagyon meg kell szakadni egy mp10-s kariért..

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.