Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32701) MrCsiT válasza adamkaa777 (#32694) üzenetére


MrCsiT
addikt

kb. egyikkel se ennyiből : dh-val iszonyat sokat kell menekülnöd, hogy ne halj folyton; wiznélha archonos akkor ls-es skorn vagy kard kell neki, ami nem lesz olcsó, és nem lesz meg a szükséges dps az elfogadható haladáshoz; cmww-vel életben maradhatsz de lassú lesz, hacsak nem kraftolsz mákosan..

esetleg nézz meg egy cmww-t és vegyél olyan cuccokból valamivel gyengébbet : mp8-ra tuti jó lesz, mp10-et meg majd meglátod..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#32702) Pekkk válasza mikromanus (#32698) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Azt mondja már el valaki, hogy minek bekapcsolni mindent ami létezik a játékban, hogy írja ki a képernyőre? Gondolok itt a sebzésre, crit sebzésre, gyógyításra, stb... Szart se látni belőle ekkora tömegben... Tesztelés szempontjából jó, hogy megnézd egy-egy mobon fejlesztés után mekkorát sebzel, de arra meg ott vannak a dps kalkulátorok... Bírom mikor a streamereknek is be van kapcsolva minden és nem látni csak a sárga, fehér, zöld, piros kuszaságot. Fejben számolja, hogy mennyit sebzést osztott ki egy kör alatt vagy mi van? :D Nekem ki van kapcsolva minden, pont leszarom, hogy 800k-t vagy 851k-t criteltem éppen, hulljon a férgese oszt csá. A játékot akarom látni nem a számokat. Magamat ismételve tesztelésre természetesen jó, de ennyi...

(#32703) P00By válasza Pekkk (#32702) üzenetére


P00By
nagyúr

Passz, engem az zavarna, ha nem lennének kiírnya :D

(#32704) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Köszike :W

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#32705) execute93


execute93
őstag

Aztaqrva! 20 perce tolom mp10-en partyban és esett 8 SELL :D

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#32706) P00By válasza Scholes9 (#32704) üzenetére


P00By
nagyúr

Akkor most már Te is átérzed a helyzetemet! :P

(#32707) mikromanus válasza Pekkk (#32702) üzenetére


mikromanus
veterán

Kösz a tippet. Hasonlítgatásnál bent marad, aztán úgy marad. A számok nem fontosak, viszont az életcsik néha hasznos. Látod a sebzett vadat amit megéri levadászni. A számok egyrészt a sebzés nagyságánál jók (látod), másrészt a sebzések gyorsaságánál és a critek arányánál hasznos háttérinfók lehetnek. Amolyan "technikai nézet". Csak persze ha sok a "technikai információ" a képernyőn, akkor annyira már nem mókás és jó nézni. Bár szerintem nem annyira irritáló, mint az effekt felhő ami mindent kitakar néha. Lehet autista hajlamaim vannak? A számok megnyugtatják a szemem, de a kidolgozottabb/"élő" formák csak feldúlnak? :DDD

(#32703) P00By
Kikapcsolható ám. Már ha játékban is megvannak azok a fránya számok és zavarnak, akkor ott tudsz ellene tenni. ;)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32708) P00By válasza mikromanus (#32707) üzenetére


P00By
nagyúr

Ha nem látom a számokat elnémulnak a hangok, félek egyedül...

(#32709) mikromanus válasza P00By (#32708) üzenetére


mikromanus
veterán

Félsz hogy ha kikapcsolod, akkor nem leszel már nagy szám? :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32710) Pekkk válasza mikromanus (#32707) üzenetére


Pekkk
aktív tag

A szörnyek felett természetesen nekem is be van kapcsolva az életcsík. Anélkül elég kényelmetlen lenne játszani. Az exploding palm használatánál is igen hasznos. A sárga számoktól kinyúlnék, így is alig látni valamit 4-es partyban mikor beindul a darálás. Még jó hogy mindig a képernyő közepén van a kari. :D

[ Szerkesztve ]

(#32711) davidsito válasza Scholes9 (#32704) üzenetére


davidsito
tag

van ennél rosszabb is
a hirtelenhalál
:(

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#32712) Jazz válasza Thrawn (#32659) üzenetére


Jazz
veterán

:DDD

free your mind

(#32713) Jazz válasza Pekkk (#32702) üzenetére


Jazz
veterán

Úgy se látod a játékot a grandiózus túlméretezett neon effekt dömping miatt. Akkor meg olyan mindegy.:)

free your mind

(#32714) granini válasza Scholes9 (#32704) üzenetére


granini
őstag

Ez HC..? (Csak vicceltem.. tenyleg nagyon bosszanto..)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#32715) buherka válasza granini (#32714) üzenetére


buherka
addikt

Ez nem HC, csak volt a WD kollégának egy combos laggja...1000 feletti Latency káros tud lenni az egészségre. :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32716) mikromanus


mikromanus
veterán

Kis nosztalgia run a korábbi alkalomnál ütősebb cuccokban. Azért elég könnyű volt belejönni. :C
Diablo 3 - Weapon throw - seismic slam build - Monster power 10 Act 1 run - Patch 1.0.8

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32717) defede válasza Edge (#32666) üzenetére


defede
tag

Nem rossz az a climbers. A naty pároshoz min. 1b kell hogy ütős legyen (főleg a gyűrű) a zuni nem rossz de EHP-ben még ha a csuka allres-es is sokkal gyengébb. Kipróbáltam én már mindent :). Van csereszerkó MP10 überre a többi meg azokkal ami rajtam van. Ha nincs lagg nem halok, te tudod DAN :).

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#32718) granini válasza defede (#32717) üzenetére


granini
őstag

Én is most adtam a DH-mra egy climberst, ugyanannyi DPS és allres mellett ad +8K life-ot és 5 pickupot. DH-ra ezt meg lehet lépni, mert ugye a Nati set +7 CHC-ja a cloak+ring miatt megmarad, plána ha valaki a nati sapkát is hordja (én nem..). Monkra nem lehet meglépni, legalábbis én nem cseréltem mert ott kizárólag a csizma+gyűrű páros hordható. Cloak nem megy, inna sapkát meg nehéz vóna natira cserélni.. Szóval monk esetében akkor már a gyűrűt is el lehet dobni, unity vagy wailing host tud jobb lenni a reflection-nél..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#32719) sto1911


sto1911
veterán

Lol, Leoric's Manorban 3 elit volt :D

(#32720) killerjohn válasza sto1911 (#32719) üzenetére


killerjohn
addikt

Nekem este a2 mines-ban 4 elit jött, és nem összehúzással, hanem egyszerűen csak kb 1.5 képernyő távolságra voltak egymástól. Az első kettő azonnal jött rám, és minimális kite-olást követően egyszerre a másik kettő. HC-n lehet hogy összecsokiztam volna a gatyámat...

[ Szerkesztve ]

(#32721) Rossi válasza killerjohn (#32720) üzenetére


Rossi
addikt

Nekem tegnap Dhalgur Oasisban sikerült hármat összehúznom, és akkor erre jött egy 2000+ msec-es lag kb. 2-3 percig... :W

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#32722) Bahama válasza granini (#32718) üzenetére


Bahama
aktív tag

És a 130 dex set bonus?
Azt hogy sikerült dps-ben megtartani?
Csak mert az ice, és a nati csizma is ugyanúgy 300 dexig megy.
Az ok hogy iceon van socket, szóval jó esetben lesz egy 290-es + 58 socket.
Míg a nati set bonussal simán lehet 400+ dexed már egy 270-es darabbal.

és movement meg ugye nem alap rajta, aminek el is kérik az árát

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#32723) Gyick válasza mikromanus (#32716) üzenetére


Gyick
őstag

facebook-on megszoktad osztani ezeket a videokat?csak úgy érdekel...

(#32724) Muton


Muton
addikt

mpl8-on toltam pár órát multiban, amikor 5-ön tudok szólózni. szóval sikernek könyvelem el, hogy többször haltam lagg miatt, mint mert béna voltam :DDD

ez a 200 akár hány k dam meg iszonyat kevés :(((
ennél már csak az allresem meg az armorom kevesebb :DD

na, mindegy, a lényeg, hogy nem esett semmi :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#32725) Gyick válasza Muton (#32724) üzenetére


Gyick
őstag

dh?

(#32726) mikromanus válasza Gyick (#32723) üzenetére


mikromanus
veterán

Mi az a fészbúk? :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32727) Muton válasza Gyick (#32725) üzenetére


Muton
addikt

:N lézerkardos varázspaci

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#32728) SLYM válasza SLYM (#32521) üzenetére


SLYM
veterán

hát ezt nem tartott sokáig végigvinni (bár sokat segítettek, főleg Sárpac :) ) [link]

(#32729) Gyick válasza Gyick (#32725) üzenetére


Gyick
őstag

pedig 200k az tuti hogy mp5-nél többre kell hogy elég legyen..legalább ilyen mp7/8-on kényelmesen lehet vele haladni.. milyen build?

[ Szerkesztve ]

(#32730) #92888064


#92888064
törölt tag

itt is alakul egy hc barbár, és szintén köszönet Sárpacnak és czpittinek:R
lassan meglesz az 1m ehp, kell annál több?

(#32731) Sirandrish válasza #92888064 (#32730) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahhoz képest hogy a HC milyen szar, lassan 10ből 6ember ott tolja :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32732) fahrii


fahrii
őstag

hugom bekapcsolja a torrentet a masik gepenes elmegy a net
byebye plvl78 hc wd (vele egyutt 500 millas gear es wold top ultramakos craftolt gloves)
reszben az en hibam, faszert hoskodom mp7en

(#32733) radi8tor válasza fahrii (#32732) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Másik részben a routered hibája.
Húgod telefonszáma? ;]

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#32734) fahrii válasza radi8tor (#32733) üzenetére


fahrii
őstag

Na igen, sajnos nem 100as a router, de ilyet se csinált még.
Szívesen odaadom neked, főleg ezután :D

(#32735) hokuszla válasza radi8tor (#32733) üzenetére


hokuszla
senior tag

ez így nem úriemberes megoldás

1. hány éves?
check
ok

2. fénykép?
check
ok

3. telefonszám?:D

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#32737) radi8tor válasza hokuszla (#32735) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kinőttem én már ebből, látod a lépésekre sem emlékszem. :D

⭐ Stella

(#32739) Rebourne válasza fahrii (#32734) üzenetére


Rebourne
aktív tag

A hugod vagy a routert adod oda? :))

(#32740) Zan válasza fahrii (#32732) üzenetére


Zan
aktív tag

Dobj már egy B-taget; kiváncsi lennék arra a kezesre:)!
Amúgy részvétem..!

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#32741) radi8tor válasza Zan (#32740) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Használd a keresőt. ;) [link]

⭐ Stella

(#32742) fahrii válasza Zan (#32740) üzenetére


fahrii
őstag

Köszi.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/fahrii-1556/hero/26160200

Expes gearbe volt... lehet ez is hozzásegítette a halálhoz.
%life gem a sisakban + a fasza selffound ringemmel lett volna +20k hpm, +15k dmg, +40 allres

[ Szerkesztve ]

(#32743) Zan


Zan
aktív tag

Gyerekek, olyan szinten belebuzultam a Sleet Storm buildbe, hogy éppen most töröm a fejemet, hogy vajon megéri-e a ray of frost critjét cuccokkal megspékelni..(gondolok itt jóféle Skull Graspra + még egy sapkára, amivel +12% CHC-t adnék neki, így pedig 70%+ lenne vele a critem..!
Annyi talán elég lenne akkor is visszahozni az AP-t, ha csak egy mobot ölök...!

Minél jobb, annál jobb!

(#32744) ozirisz


ozirisz
tag

Sziasztok!
Játékostársakat keresek MP6+, mivel sajnos az én barátaim kivétel nélkül mind abbahagyták a játékot így egyedül maradtam :(
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ambrozya-2550/hero/28977444

üdv.: Ambrozya

BattleTag: Ambrozya#2550

(#32745) hokuszla válasza radi8tor (#32737) üzenetére


hokuszla
senior tag

Igen, ez a törzsfejlődés. Húsevőből mindenevő lettél. :D
Na de hanyagoljuk a témát mert még jön egy modi és rendetcsap. :DD

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#32746) MrCsiT válasza Zan (#32743) üzenetére


MrCsiT
addikt

..a blizzard ilyen b*zi, hogy még mindig képtelenek az AH-ban a rohadt szűrőjüket a speciális tárgyak spec. paramétereihez állítani - azaz , pl. egy skull grasp-on ha exp.blast tulajdonságot keresek, akkor ne nézném át egyesével mindet , mert szűrni erre nem lehet - vagy én szűrök rosszul ? :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#32747) killerjohn válasza MrCsiT (#32746) üzenetére


killerjohn
addikt

the technology is just not there yet

(#32748) Bahama válasza MrCsiT (#32746) üzenetére


Bahama
aktív tag

nyugi sojnál sem lehet minden skillre szűrni, és akkor a maráról nem is beszélek...

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#32749) Jazz válasza MrCsiT (#32746) üzenetére


Jazz
veterán

...és még egy sor másik tárgyat. All armor-ra kell keresni, mert övnél nem enged betenni AS-t, sem CD-t (witching), vagy tal armor AS-re szűrve szintén "lehetetlen feladat".
Gondolom borzasztó kemény munka nekik ezt a fontos hibát orvosolni. 15 mérnök van ráállítva a problémára napi 8 órában, de még nem sikerült kijavítaniuk...iszonyat meló lehet...talán fél év múlva.... -.-

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#32750) mikromanus válasza Jazz (#32749) üzenetére


mikromanus
veterán

Amatőr... :DD
WH öv = minden armor (nincs öv szűrés). 8, vagy 9 AS +40-45 chd mondjuk, meg 90 int és csak legendary. Ha más kasztra keresed és nem WD-wizard egyikére, akkor main stat mehet mellé, vagy amit még keresel rajta (all res, extra armor, vita, netán skill)

Tal armor: semmi armor szűrés, csak önmagában all armorra. Legendary tárgytipus. 3 socket és AS. Ennyi. Ha még vannak elvárásaid, azokat is beleveszed.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.