Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32851) killerjohn válasza mikromanus (#32849) üzenetére


killerjohn
addikt

Majd ha a wicked windet úgy írod hogy gonosz szél, akkor én is leírom hogy a bn az milliárd. Habár tőled minden kitellik :) A játék hivatalos nyelve az amerikai angol, és ennek megfelelően értelmezendő az adott kultúra nyelvezete és mértékegységei. Majd ha a magyarok olyan királyok lesznek, hogy neadjisten lefordítanak egy játékot magyarra (arról ugye nem is álmodunk hogy csinálunk magunk), akkor lehet szálban számolni a kolbászt a világ minden részén (meg akóban az olvasztott zsírt), de addig miről is beszélünk?

(#32852) mikromanus válasza killerjohn (#32851) üzenetére


mikromanus
veterán

HA az egyszerű magyar szavakat amik függetlenek a játéktól nyelvidegen formában használod egy magyar fórumon arra ugyan kereshetsz magyarázatot, de semmiképp se indokolt és nagymértékben zavaró/félreérthető. Ez nem olyan "szakszó" mint a Poisson eloszlás, vagy épp az etogenezis. Ez kb olyan belterjes személyre szabott keveréknyelv mintha azt mondanád, hogy "drinkelnéd a dihidrogén oxidot". Szerintem ilyesmi után vagy hülyének néznek, vagy az orroddal kopognak be az ajtón. De igazad van. Ezután gallonban mérjük a health potion-t és yardban a hülyeséget, mer' ez a kultúra az ami a Diablót kitermelte. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32853) duronx válasza Gorneck (#32850) üzenetére


duronx
senior tag

Köszi a tippeket. :R a buid-edről is puskázom majd (amúgy egész jónak tűnik) :C

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#32854) duronx válasza Gorneck (#32850) üzenetére


duronx
senior tag

Két dolgot kérdeznék még :DDD

"Első dolgod legyen a pickup" ez alatt mit is értesz?
"WD nem nagyon tolerálja az AS-t, vagyis a Mempo első körben felejtős"
Mit javasolsz helyette? Zuni Vision-t chc-val, magas int-el?

Köszi :R

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#32855) Gorneck válasza duronx (#32854) üzenetére


Gorneck
titán

Azt, hogy 2 passzívod is pickupból él, vagyis ha nincs pickupod, akkor nem működnek túl jól.
Ha nem OH segítségével szeded össze a 4 set dbot, ami sztem ajánlot egy WDnek a Mana regen miatt, akkor igen.

Gorneck#1239

(#32856) Jazz válasza mikromanus (#32849) üzenetére


Jazz
veterán

Az "irkálni" is rövid "i". ;) ....oktatási reformot követelek. Állítsák vissza a régi elit képzést.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#32857) Bird válasza Jazz (#32856) üzenetére


Bird
addikt

Vihar egy kanál vízben.... ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#32858) mikromanus válasza Jazz (#32856) üzenetére


mikromanus
veterán

Minek? Te is csak hírbôl ismered. :)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32859) Thrawn


Thrawn
félisten

Off, de ideillik. :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#32860) davidsito válasza Zan (#32847) üzenetére


davidsito
tag

Szia Zan,

Ránéznél az én cm wizzemre.
Hol veszítek én hozzád képest dps-t.

Érdemes lenne nekem is megbontanom a chanto szettet és kardot venni?

Ha bent van a 110-es kavics és bekapcsolom a magic weapont akkor 280.000 dps-t ír a játék.

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#32861) killerjohn válasza davidsito (#32860) üzenetére


killerjohn
addikt

cmww-nek nehogy kardot adjál, mert a kardomba dőlök ;] oda chantodo kell, és pont.

(#32862) Jazz válasza killerjohn (#32861) üzenetére


Jazz
veterán

:K

free your mind

(#32863) davidsito válasza killerjohn (#32861) üzenetére


davidsito
tag

de így megállok, 300.000 dps alatt az meg fos

bár a villámok 2 millát csapkodnak :DDD

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#32864) killerjohn válasza davidsito (#32863) üzenetére


killerjohn
addikt

300K DPS alatt fos a CMWW? :Y akkor bocsi, megyek uninstallálni a D3-at :O

(#32865) davidsito válasza killerjohn (#32864) üzenetére


davidsito
tag

hehe
maximalista vagyok
:)

- barbárból is így volt, 3 gearra való cuccot vettem össze, míg tetszett a történet ... sok sok goldot elbasztam de legalább tudok vele játszani, úgy ahogy szeretek

- ennél a wizznél még csak 2 gearra való motyó van
:(
de még nem elég gyors mp10-en

de szerintem ezzel mindenki így van, tesztelünk mint állat :DDD

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#32866) Gorneck válasza davidsito (#32860) üzenetére


Gorneck
titán

Amun
Kesztyűn
Fegyó+OH pároson.
De a két wiz felépítése vagyis buildjének igénye más...legalábbis, ha jól rémlik.

Gorneck#1239

(#32867) davidsito válasza Gorneck (#32866) üzenetére


davidsito
tag

:R

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#32868) davidsito válasza killerjohn (#32864) üzenetére


davidsito
tag

nem kell uninstallálni, helyette sürgősen vegyél fel a baráti listádra
:)

végre egy sok kaszthoz értő játékos kinek több órája és tapasztalata van a dióba mint nekem
:)

sok-sok-sok kérdésem lesz majd

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#32869) Gorneck válasza davidsito (#32867) üzenetére


Gorneck
titán

Ő gearje már erősen archon...szal igen csak nehézkes lenne összepakolni azt a DPS-t...illetve a kraftolt cuccai is igen jóra sikeredtek...pl amu/kesztyű.

Esetleg tegyél egy próbát azzal a builddel...hátha jobban bejön, mint a klasszikus CM és akkor egyszerűbb dolgod lesz DPS-t tolni magadon, legalábbis vmivel.

Gorneck#1239

(#32870) davidsito válasza Gorneck (#32869) üzenetére


davidsito
tag

szabin leszek most 5 napig, rápirítok majd a témára :R

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#32871) defede válasza davidsito (#32870) üzenetére


defede
tag

Dobjál be egy meteort a buildedbe. Meg fogsz lepődni :). Kiszórsz pár twistert indítod a fagyit és mikor folyamatos az arcan utánpótlás megindítod a meteoresőt, döbbenetes. Vagy az arcane torrent arcan mines, az is meglepően jó. Jó DPS még a sleet storm is. CM buildbe befér valamelyik és brutális DPS-t tudsz leadni. Nekem 280K unbuff a DPS-em és vígan vagyok solo MPLV10, de partyban is meghatározó szokott lenni a DPS-em.

Néztem a karakterlapodat és neked sürgős craftolni valód van :D. A kesztyű és az amu sokkal jobb is lehetne.

[ Szerkesztve ]

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#32872) killerjohn válasza davidsito (#32868) üzenetére


killerjohn
addikt

Nem értek én sok kaszthoz. cmww-vel toltam nagyon (nagyon) (nagyon) sokat, de a többit csak elvittem p100-ig valami célspecifikus vagy fun builddel (pl a barbárt p93-ig throw builddel, ami nem kis f@szság, de rohadt jó móka volt :K ) Most hogy rájöttem, hogy a cmww MP8-on solo uberezésre nem jó (lassú, halós, idegesítő), addig a monkommal tank buildben gyakorlatilag leftclick az egész, nem sok értelme van se a cmww karimnak - persze party uberezésre szívesen viszem... Archonnak sincs értelme, annak ellenére, hogy MP8-on könnyedén farmolok vele, egyszerűen dög unalom, és ennyi idő után már nagyon nincs kedvem farmolni. Most a második monkot is azért indítottam, hogy TR runokkal DE-t farmoljak, mert ennyi kari mellett rohadt nehéz jókat craftolni. (tudom, Mikromanus szerint elég 1 db dex-es shoulder, aztán cserélgessem a karikon, de ez valahogy nekem nem fekszik...)

(#32873) F-ECT$ válasza davidsito (#32865) üzenetére


F-ECT$
titán

Látom sikerült pár cuccot cserélni. Szerintem ahol még jelentős javulást lehetne elérni:
-kesztyű: hiányzik róla az AS, és az int is lehetne több
-amu: hiányzik a chd és dmg, bár így is szép
-oh: a random roll legyen rajta int, hasonló dmg, chc és as mellett

Ha nagyon sok pénzed van, akkor jöhet még chc, as-es zuni pox is :)

Egyébként nem lettél nagyon törékeny? Alig van all resed, armorod és a hp-d se sok, valamint a loh is éppen csak elég. (Emellett nincs meg a 2.74-es AS és apocból is sikerült 18-ra lemenni.)

Dive ever, work never.

(#32874) F-ECT$ válasza mikromanus (#32852) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem ha egy D3 topicban leírod, hogy valaminek az ára 1B, akkor azt többen megértik, mintha azt írnád, hogy 1 MRD. Vagy milyen ötleted van a "B" lecserélésére?

Dive ever, work never.

(#32875) killerjohn válasza F-ECT$ (#32874) üzenetére


killerjohn
addikt

haggyadmá... egyébként is "téma", nem "topic" !!!

[ Szerkesztve ]

(#32876) rongyi válasza Gorneck (#32850) üzenetére


rongyi
aktív tag

Ha alig használod, akkor szerintem big bad voodoo/slam dance-t érdemes lenne kipróbálnod. Eliteknél nagyon hatékony főleg a paranoia-val kiegészítve, amit látom hogy használsz is.

(#32877) F-ECT$ válasza killerjohn (#32872) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezzel lassú mpl8-on? Próbáltad már shocking aspect-tel úgy, hogy a chain reaction is be van téve?

Dive ever, work never.

(#32878) killerjohn válasza F-ECT$ (#32877) üzenetére


killerjohn
addikt

shocking aspect? :F micsoda? twister helyett? nem azt mondtam, hogy lassú az MP8 uber, hanem hogy szívás vele a solo. Persze ha lejjebb adom a védelmet, és beteszem a chain reactiont, akkor MP10 elite farmolás is megy kényelmesen, de solo uber egy gyenge pontja a buildemnek. Ahhoz képest hogy monkkal végig alszom az egészet. Én "specializált" karikat csinálok most :)
cmww - party uber
archon - high mp farm
dh - low mp farm (multishot)
wd - low mp farm (acid rain)
barb - funolás
monk - solo uber (sw)
monk - DE farm (tr)
aztán ha barb és a második monk eléri a p100-at, akkor csinálok egy új wd-t, firebat builddel high mp farmolásra :) Aztán majd kell még egy barb és még egy dh :) Ha meg van a 12 db p100, akkor felőlem jöhet az itemizáció meg a kiegészítő :DDD Csak az a baj, hogy szeretnék még egy kutyás WD karit is, viszont max 12 karakter lehet egy accon :(

szerk: nézd újra azt a linket, mert frissítettem a karimat a party uber gearemmel (miután feladtam hogy azzal solo uberezzek). Kevesebb APOC, kevesebb tank, de jóval több DPS és party support (stretch time, bone chill). még az is lehet hogy prismaticot visszacserélem storm armorra...

[ Szerkesztve ]

(#32879) Gorneck válasza rongyi (#32876) üzenetére


Gorneck
titán

Soloba jó a locust, nagyon szeretem (fél mapet magamra húzom vele). De pl a tegnapi run közben nem nagyon volt időm eltologatni...vagyis inkább úgy mondanám, hogy mindig elfelejtettem...
Ha nem ragaszkodnék vadul a jobb klikkhez már megoldott lenne a dolog, mert bekerülne a Hex. Locust helyett denevér, denevér helyett Hex.

Vmikor még teszek egy próbát a JF-val (2szer borultam és ez eléggé zavaró, mert nem tudni mitől - tippen no LS lenne), bár sztem SA ott fog megrohadni ahol van... :D

Gorneck#1239

(#32880) rongyi válasza Gorneck (#32879) üzenetére


rongyi
aktív tag

Locust nagyon jó. Elnyomod, utána spirit walk, ha letelt megállsz soul haverts és ezzel egy időben mehetnek a denevérek és borul az ellen :D Kivéve, ha sok a lufi (Grotesque). Téged nem szoktak lecsapni?

(#32881) Gorneck válasza rongyi (#32880) üzenetére


Gorneck
titán

Mármint mik? Soloba ACT1-en próbálgattam MPL8-on és saját marhaság miatt szokott gond lenni.
Lufiból 2-3 kibírós, arra kell figyelni, hogy mikor lökdösnek, akkor ne told a denevért, hanem inkább új pozíciót keress (ahogy lökdösnek úgy fogy ki a manád és lesz egyre kényesebb a dolog)...bár nálam ez se szokott gond lenni, mert az SW-re kényesen figyelek ne legyen CD-n.

Tegnap VotA+Oasis kör volt MPL10-en, egy Monk mellett, teljesen ok voltam. 2 fekvés volt és egyik esetben se értettem, hogy mi történt. Szal első tippre nem volt LS. Amúgy viszonylag stabil voltam végig.

Gorneck#1239

(#32882) davidsito válasza defede (#32871) üzenetére


davidsito
tag

kraftra még nem költöttem (nincs miből :((( )

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#32883) rongyi válasza Gorneck (#32881) üzenetére


rongyi
aktív tag

Ahham, köszi a tippet. Az a tuti, amikor jön egy elit lufi pack és melléjük betársul még 3-4 sima lufi is :D

(#32884) F-ECT$ válasza killerjohn (#32878) üzenetére


F-ECT$
titán

Shocking aspect az energy armor helyett, nem a twister helyett :)

A chain meg a teleport helyett, hogy legyen is valami dps-ed, kb, mint nálam. (Partiban Bone chillt használok a deep freeze helyett.)

Dive ever, work never.

(#32885) killerjohn válasza F-ECT$ (#32884) üzenetére


killerjohn
addikt

bah, nem is tudom hol nagytam az agyam. valamiért a living lightningre (shock pulse) asszociáltam, de így már értem :) Teleport nekem mindenképp kell. Én anélkül féllábúnak érzem magam. Party uberben meg úgyse a cmww a DPS, más is dolgozzon ne csak én :) Kivéve amikor magammal viszek gyengébb karikat, de oda úgyis a monk a gg :p

(#32886) F-ECT$ válasza killerjohn (#32885) üzenetére


F-ECT$
titán

Ok, de azt írtad, hogy solo mpl8 lassú, erre írtam, hogy a chain nélkül valóban az lehet, hiszen az adja a dmg nagy részét. Ha teleport kell, akkor a bubi helyett rakd be, összességében még így is jobban jársz. (Mellesleg a chain nélkül szerintem a CM is kevesebbet proccol, ami tovább rontja a build hatékonyságát.)

Partiban nem akkora gáz, ha nincs nagy dps-ed, bár jobban szeretem ha a fagyi mellett a dps-em is a parti hasznára van.

Dive ever, work never.

(#32887) killerjohn válasza F-ECT$ (#32886) üzenetére


killerjohn
addikt

Azon hogy solo MP8 lassú, az übert értettem. Eszem ágába se jutna cmww-vel farmolni, arra ott az archon meg a többiek.

Nem vagyok benne biztos, hogy egy 4 fős partyban a Chain Reaction többet ad a csapatnak mint 10% ias és maga a slow time.

[ Szerkesztve ]

(#32888) F-ECT$ válasza killerjohn (#32887) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem benn van mindkettő (bubi és chain), és a teleportról mondok le partiban. Ha megvan a kellő dps, akkor meg a teleport van benn és a bubit veszem ki.

Btw partiban inkább +20% dmg, mint 10% ias, nem?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#32889) Thrawn


Thrawn
félisten

Mennyi chc-t érdemes összeszedni ha az Overpowert a Crushing Advance rúnájával akarom használni? Eddig Killing Spree-vel toltam, érdemes lenne lecserélnem?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#32890) Edge válasza F-ECT$ (#32888) üzenetére


Edge
veterán

+20%damos bubit én jobb szeretem ha azt hoz a cmww :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#32891) Scholes9 válasza Gorneck (#32850) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ezen már én is agyaltam, h mire lehetne lecserélni a Locusot, mert ugye soloban kötelező skill, de csapatban tényleg nem sok haszna van :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#32892) Gorneck válasza Thrawn (#32889) üzenetére


Gorneck
titán

Vault és egyéb finom helyeken igen jól tud jönni...elég szépen darálja le a mobokat/eliteket, ha alád van durrantva. Ha működne rendesen az LS más rúnával is mehetne a rend.

Aszhem vmi 60 környéki chcm van.

(#32891) Scholes9: Az a baj, hogy annyira lükén jön ki a denevér más gombon, hogy durva...balon folyton aktiválom, jobbon kényelmes, de Hex akkor nem mehet mellé (MassC-nek meg sok értelme nincs ott, hisz azt messze kevesebbet használod), hisz azt viszonylag sűrűn nyomkodod...
Szóval valszeg ez lesz: [link], vagy kénytelen leszek megszokni balon a denevéreket.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#32893) kkf válasza Gorneck (#32850) üzenetére


kkf
aktív tag

bal gombra maci egyértelműen, bár vészhelyzetben fogsz vele párszor szívni, amikor majd menekülni szeretnél, de csak ellenségre tudsz klikkelni :DDD

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#32894) killerjohn válasza Edge (#32890) üzenetére


killerjohn
addikt

Ja, de te "kicsit" op vagy :) Egyesek jobban örülnek az IAS-ból jövő egyéb előnyöknek is :) Ráadásul az engem is 3.0 AS-re tol fel :K

(#32895) Edge válasza killerjohn (#32894) üzenetére


Edge
veterán

jó hát olyankor nagy duzzogva beállok a bubi alá én is :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#32896) killerjohn


killerjohn
addikt

wow, mekkora mákom van :C

300M volt biddel:

(#32897) Gyuri27 válasza killerjohn (#32896) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mekkora mákod volt, hogy van 300 millád.
Ja az nem mák volt. :B

Amd - Radeon - Ryzen

(#32898) killerjohn válasza Gyuri27 (#32897) üzenetére


killerjohn
addikt

az a mák, hogy tuti nem csak én szúrtam ezt ki, viszont senki más nem ígért rá :)

(#32899) killerjohn válasza kkf (#32893) üzenetére


killerjohn
addikt

van olyan hotkey aminek a neve "Move". Én belőttem a középső egér gombra, és amikor mindenképp mozogni szeretnék, akkor nem bal, hanem a középső gombot nyomom. Olyankor nincs támadás, nincs varázslás, nincs semmi, csak megy előre (ha tud).

(#32900) Edge válasza killerjohn (#32896) üzenetére


Edge
veterán

gz, szép fogás, az volt a mák hogy most délután járt le és nem este, sztem :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.