Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32401) sto1911


sto1911
veterán

Esett egy Mempo, kibontsam, vagy ne bontsam ki? Mennyiert megy ez unidkent?

(#32402) MrCsiT válasza sto1911 (#32401) üzenetére


MrCsiT
addikt

ha az életben nem akarsz milliárdos lenni, akkor add el unidként :DDD

..szerintem.

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#32403) radi8tor válasza sto1911 (#32401) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Márciusban 50M körül volt az ára. [link]

⭐ Stella

(#32404) Jazz válasza P00By (#32400) üzenetére


Jazz
veterán

Na jó, de a gatyón élből hiányzik 180 vita. És még csak egy "valami" sincs a helyén.:)

free your mind

(#32405) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Monki
Kérdés: DPS-t mivel, hogyan, merre?
Lehetőleg ne bukjak semmit :D

Hja és ha lehet ne ilyen 800M/2K +DPS mert az nem érdekel :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32406) P00By válasza Sirandrish (#32405) üzenetére


P00By
nagyúr

A névnél nem nagyon erőltetted meg az agyadat...ja várjunk csak... :U ;]

(#32407) sto1911 válasza radi8tor (#32403) üzenetére


sto1911
veterán

Eladtam 50ert, ez lett belole:
mempo
Most hetvegen sikerult par cuccot eladni kb. 10m ertekben + ez 50-ert, az egesz jatek alatt nem volt ennyi aranyam szerintem :)

(#32408) Sirandrish válasza P00By (#32406) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát kb fél éve húztam fel mindenből egyet gyorsan...nézd meg a DH-t vagy a WD-t is :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32409) killerjohn válasza Sirandrish (#32405) üzenetére


killerjohn
addikt

csekkold ezt: [link]
nem került túl sokba, szóval innen mazsolázhatsz, hogy mit mire kellene cserélni.

(#32410) P00By válasza Sirandrish (#32408) üzenetére


P00By
nagyúr

Nézd meg az én monkom nevét ;) :)

[ Szerkesztve ]

(#32411) Sirandrish válasza P00By (#32410) üzenetére


Sirandrish
legenda

Közben már ránéztem :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32412) P00By válasza Jazz (#32404) üzenetére


P00By
nagyúr

Egyébként a legdrágábban vett cuccom sem volt 50 millió, és nem is tervezek annál drágábban vásárolni :)

(Bár ki tudja amilyen csapongó lelkiállapotban vok :O :D )

(#32413) proci985 válasza sto1911 (#32407) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Jól jártál vele, hasonló kategória Dexesben is max 8-15m, intes meg olcsóbb.

... egyébként nagyon bírom utálni, hogy crites intes mempo van kb 110mtől, dexes meg nincs olyan 220-300m alatt.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#32414) jpeetr


jpeetr
aktív tag

dexes unity-t érdemes megnézni ah-ban
valaki nagyon unatkozhatott :))

(#32415) inopig válasza Sirandrish (#32394) üzenetére


inopig
csendes tag

Köszi. Cm wizardom van, de most csak mp7-en megy. Megpróbálok nem LS-es fegyvert venni.

Diablo 3 : devid#2377 xbox gamertag:szurke marha

(#32416) killerjohn válasza inopig (#32415) üzenetére


killerjohn
addikt

socketelt chantodo kell oda

(#32417) inopig válasza killerjohn (#32416) üzenetére


inopig
csendes tag

Nagyon drága még nekem 1 socos chantodo :( még gyűjtök rá

Diablo 3 : devid#2377 xbox gamertag:szurke marha

(#32418) -FreaK- válasza Gyuri27 (#32348) üzenetére


-FreaK-
veterán

Hasonló felszereltségű Barbim van nekem is, csak én Skorn-al megyek inkább.
Ez a kari eddig ilyen 50-60m ba volt eddig, de két hete tettem egy próbát és vettem összesen 60m-ért két egykezes fegyvert, na úgy kevésbé ment a dolog mint az akkori kb 2m-es Skorn-al, szóval inkább visszatértem rá.
A legnagyobb bajom, hogy mp6-on is megy ugyan a dolog sebesség ügyileg viszonylag jól, de gyakran haláloztam Halls of Agony-ban, ezért vissza váltottam mp5-re de még úgy is haltam, most tovább mentem Act2-be és más skillekkel jól megy a dolog mp5-ön.

A cél viszont mp10 lenne, ehhez kérnék segítséget. Mi az az összeg amiből fel tudnám szerelni szerintetek mp10-re?

Itt a kari: [link]

[ Szerkesztve ]

(#32419) mikromanus válasza -FreaK- (#32418) üzenetére


mikromanus
veterán

Pár észrevétel:
- kevés a chc-d. A fury regen a battle rage-en (és így az ellőhető hammer és rend mennyisége) elsődlegesen ettől függ. Az attack speedre rágyúrtál, de a chc elég mostoha. Fordítva szerintem jobb a skornos
- bash: jó a sebzésbónusz, csak lassú fegyvernél több idő arányaiban a bónusz fenntartása ha lassan csépelsz. A fő sebzést meg úgyis a hota és a rend adja. Jobb lehet a fury bónuszos bash. Persze ez ízlés dolga...
- két egykezes fegyvernél jobb chc-val a WotB (örökyeti) is tartható, így sebzésben, sebességben és védelemben is jobban kijöhetsz. Skornnal még AS mellett is nehézkes a fenntartása. Ki is szedted (vagy be se tetted) úg ylátom
- leap: ez a rúna szerintem haszontalan. Ez a skill ha már használod, akkor amolyan taktikai jellegű. A stunos vagy az armoros rúna jobb. Mindkettő jó menekülásre és támadásra is. Kb lecsaphatatlan vagy földetérés után. vagy mert mindenki szédeleg, vagy mert sokszorosára növekszik az armorod :D
- rend: sebzésre szép és jó, de ha nem vagy atomstabil, akkor haszontalan. Az életszívó rúnával jobban jársz. HA ellent érsz, akkro nem nagyon csapnak már le.
- életszívás: megoldható így is (öv+passzív), de egyszerűbb skornon szerezni. Az stabilabban működik, mer' nagy és erős (már a töltés%) :D Csak persze az nem olcsó már.
Kétkezes-nagy és lassú fegyverekre inkább a nagy egyedi csapás sebzések a jók. Nem tudom, hogy van-e érdemi build ami a sebességre épít, de szerintem inkábba critelgetés a menő. Ha nagy az egyedi ütéseid sebzése, akkro ezek a skillek sokkal hatékonyabbak: Rend, Overpower, Revenge, Furious Charge (meg persze az egyéb skillek sebző rúnái: leap és ground stomp)
A "normál" támadóskilleknél sebzésben kb azonos a gyors kettő könnyű fegyverrel, de energia (fury) utánpótlásban és az élettöltés stabilitásában a két fegyver jobb. A nagy fegyver több élet és kellő türelem mellett jó. A két fogpiszkálóval a gyors csépelés miatt megvan a gyorsaság illúziója (még ha az ölés sebessége nem is jobb). :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32420) granini válasza mikromanus (#32419) üzenetére


granini
őstag

A 2H vs 2x1H elmeletet csak megerositeni tudom (igaz monkkal..) de az elv ugyanaz: A skornos monkom nagyobbat critel es sebez, de lassabb, nem egyenletesen tolt vissza eletet, es ettol magas mp-n, ahova te keszulsz halandobb..

A 2x1H gyorsabb, stabilabb, egyenletesen szedi vissza a life-ot, de valoban idoben nem feltetlenul ol gyorsabban. Lehet hogy skornnal gyorsabban lehet haladni a nagyobb DPS miatt, de osszegeben ha tobbszor fekszel el akkor nem lesz gyorsabb a run.

Monk eseteben eleg veges szamu egykezes build van: EF + WKL, vagy valamilyen kard/fist + WKL, vagy valamelyik sarga egykezes + EF.. Barbar eseteben is hasonlo a szitu szerintem, sarga kard, vagy 1 kezes mighty weapon es melle egy jo kis strenght-es EF amit legtobbszor latni veltem.

Nyilvan minden esetben a szerencse es a rendelkezesr eallo gold szabja meg a hatarokat..

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#32421) granini válasza jpeetr (#32351) üzenetére


granini
őstag

Archon armor eseten van vhol egy leiras hogy a random magic property az mi lehet..? Gondolom barmi lehet ami egyebkent chest armoron lehet, de hol talalom meg hogy mi lehet chest armoron..?

Szamomra az idealis craft egy 300 Dex, 150+ vita, arcane res / AR, pickup + 3 socket lenne mondjuk. Vagy ha lenne rajta 6% dam.red akkor mar eleg jol kivaltana az Inna vertet. De egy ilyent kicraftolni ugy hogy minden sor van rajta es meg jo rollal is az kb ugyanaz a chance mint talalni egy fullos mempot / chantodo-t stb..

Egyebkent ez meg lehetne egy jo itemization irtany,kedves Blizzard. Legyen craftolhato archon cucc szinte mindnebol / minden olyan targybol amibol tipkusan csak legendary-val erdemes menni. Amint a craftolas kivaltja a legy-t mindjart szinesebb lesz a paletta. Es akkor nem rohangalna mindenki ugyanazzal a 4-5 itemmel. Ezzel parhuzamosan igazitsuk a DE drop eselyet korrektul az MP levelhez (nem tudom most ugy van-e..) de akkor legyen mp0 5%, mp1 10% ... mp10 100% hogy barmelyik rare/elit/hero pack dob DE-t. Vagy, lehessen DE-t karakterek kozott adni/venni.. Meg azt is el tudom kepzelni hogy AH-ban legyen DE trade.. maga a material nem lenne account bound, csak a belole lecraftolt item. Az legyen boundos.. Na, jol kitalaltam..? :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#32422) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

barbáros kérdés:

kari ilyen

EHP kb elég, dam kevés mp10re. próbáltam tegnap egy LS nélküli de sokkal jobb Skornt, az dobott 14k damot de többet halt a kari. superstition elemental dam ellen kell, talán a weapon mastert lehetne kiszedni. ha 6% LS elég lenne némi LOHhal, amibe nem vagyok biztos.

Ghom mp10et picit gyengébb gearben letolta, viszont elég sokáig elszöszölt vele (olyan 400k körüli valós dpse volt). Ghomon permajetit tudta tartani, viszont egy szem eliten ez általában nem mindig jön össze.

a felszerelés valamennyire budget (a Skorn és az AS/str unity kivételével). Van egy life%/78AR/dam/armor/chd rollos str HF ringem is a tatyómban, ami ugyan -3k dam, de +3k life és az ARt akkor másról le lehetne hagyni.

próbáltam nat gyűrű + csizma párost, nem volt meggyőző az eredmény. másik gatyával 1m fölötti EHP is lehetne, de úgy bukom a movementet. a vért egész okés, IK/Tyrael alternatívákat szerintem veri, bracers szintén sokkal jobb a lacuninál.

alapvetően A2 mp10 keyrunra használom (trap DHval A2 warden nagyon idegesítő, mp10en offscreen kiütni hungering arrowval baromi sokáig tart) és emiatt szeretném megtartani valamennyire budgetnek.

ti merre alakítanátok, mit csinálnátok vele?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#32423) mikromanus válasza proci985 (#32422) üzenetére


mikromanus
veterán

115k unbuffed MP10-re? nem túl sok az? :D
Mondjuk a millás barbim 100k-t szedett össze, de nem is túl erős Mp10 irtogatásban. Túlélni és komótosan ölni azért tud.

Nálad szerintem kevés a chd és chc kissé. A surranón és övön buksz sok DPS-t immortálnál. 2 darab hasznos ha van. Inkább a kesztyű és armor lehet jó, bár kesztűn is sok jó roll lehet rare itemnél. Valamit valamiért. Ha olcsóbb a cumó, akkor több a meló. Többynire azért ez áll. Az ékszereken (ring, amulett) lehet sok DPS-t szerezni. Meg azzal esetleg, hogy az adott slotnak megfelelő jellemzőre gyúrsz. Nadrág és armornál vita (vagy immo armorból ami belefér), mempon és övön inkább str-re gyúrnék (meg csizmán is). Az armorod elég gyengécskének tűnik barbár viszonylatban, a skillezésed meg kerüli a "hard" sebző skilleket. Ezzel elforoghatsz egy darabig... :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32424) Gyick


Gyick
őstag

CoB-os wd-nek mennyire ajánlott a Skorn?

(#32425) Gorneck válasza Gyick (#32424) üzenetére


Gorneck
titán

Eléggé...[link], annyira nem fogyok ki gyorsan a manaból...illetve a sebzésem is sokkal durcább...

De a Skorn WDnek eddig is ajánlott motyó volt, a jó manamenedzsment miatt...

Gorneck#1239

(#32426) Edge válasza granini (#32421) üzenetére


Edge
veterán

Sok olyan legend van amin speciális tulajdonság van és az rare itemen nem lehet. Pl legjobb példa a witching hour, as és/vagy chd rare övön nincs. Szóval hiába lenne 200+ main statos belt reci, nem ütné ki a wh-t abból a slotból.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#32427) MrCsiT válasza proci985 (#32422) üzenetére


MrCsiT
addikt

Barbimat megnézheted pl. skillezés okán. Weapon mastert biztos hogy ki nem venném. Ha van gold, lehet több ls is, de én pl. a fegyón lévő csak 2.6-al is egész keveset halok, ha WotB aktiválásig eljutok : onnantól nem fagy , nincs bebörtönzés, nem hat rá a knockback sem.. az úgy a "ki szól be" kategória már :DDD

Csizmából jó az Ice Climbers, sok dps/str hozható vele. Move-os drága, ha nincs lé nem kell annyira rohanni :)

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#32428) Gyick válasza Gorneck (#32425) üzenetére


Gyick
őstag

De te se régóta tértél át rá...eddig mindig mana knife volt nálad. :)

(#32429) inopig


inopig
csendes tag

Ha lenne olyan ember aki megmondaná nekem pár tárgy értékét az dobhatna 1 privit. Nem milliós értékű cuccokat mutatnék, mert még kezdő vagyok.

Diablo 3 : devid#2377 xbox gamertag:szurke marha

(#32430) Edge


Edge
veterán

Nemtom mi van ma, de két olyan kardot is láttam jsp-n amitől lefostam a bokám:

első adna +20k-t a második +32k-t, a második ft-je 100b, asszem hazaérek veszek goldot :DDD (a fenét :) )

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#32431) proci985 válasza mikromanus (#32423) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hát, 100k is volt az már pármilliós korában:). viszont gyakorlatilag nem kell vele menekülni.

vitre hasonló immo vértek kb megfizethetetlen áron mennek.

hard sebző skillek mik, Skornal mit érdemes használni?

MrCsiT: köszi a tippeket, ránézek. Ice climbersen gondolkodtam, még ránézek árakra.

Sirandrish: köszi, kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#32432) Sirandrish válasza proci985 (#32431) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hota+rend mondjuk :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32433) Gorneck válasza Gyick (#32428) üzenetére


Gorneck
titán

Igen, de sose mondtam senkinek, hogy ne vegyen Skornt. Engem a lassúsága mindig zavart...de a mana beosztása sokkal egyszerűbb vele. :K
Denevéreknek meg pont jól jön a dupla LS...hisz sokkal jobban a seggedbe kerül az ellen...

BR mellett az Én gearemmel pl a mana nem is nagyon fogy...

HC-n meg eleve Skornnal indítottam, főleg a fentiek miatt...

Gorneck#1239

(#32434) Edge válasza inopig (#32417) üzenetére


Edge
veterán

nekem van egy elfekvőben, 9xxdps/socket/0.25/17xint, ha kell vegyél fel este odaadom.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#32435) granini válasza Edge (#32426) üzenetére


granini
őstag

Korrekt, errol megfeledkeztem..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#32436) inopig válasza Edge (#32434) üzenetére


inopig
csendes tag

köszönöm. Felvettelek

Diablo 3 : devid#2377 xbox gamertag:szurke marha

(#32437) buherka válasza Gorneck (#32433) üzenetére


buherka
addikt

Régen pedig te is nagy breki hívő voltál. Főleg a pick up miatt. A WD-nek meg ugye a pick up a lelke....e nélkül pl. a Gruesome Feast sz@rt se ér.
Skorn-al meg ugye a breki felejtős. (20 yard mínusz élből)

Sok WD-t látok 0 pick up-al. Csak tudnám hogy ezek mire mennek, mert így a doki fél ember.
Neked legalább van 12 yard. Mondjuk én ezt is keveslem mert 14 a minimum egy WD-nek.

A WD pont arról szól hogy party arc, gyógyít mindenkit a csapatban a gömbökkel amit összeszed.
Én direkt így is csináltam az enyémet- Jó nagy pick up és sok Health Glob.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32438) Gorneck válasza buherka (#32437) üzenetére


Gorneck
titán

Igen, mert a gearen piszok drága volt pickupot szerezni...azóta kicsit változott a helyzet...

Ha lenne értelme többet tartani, de nem sok van. Se a maciknak se Denevérek range nincs ekkora, így a 15 yard bőven elég. Szal nem véletlen, hogy csak két cuccon tartok pickupot...egyik buildem se igényel többet.

Én meg adok woodoot, meg 3-4 milliós kriteket, malacot... :D Nahh ki a király? :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#32439) mikromanus válasza Gorneck (#32438) üzenetére


mikromanus
veterán

Sanyi a király :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32440) Edge válasza granini (#32435) üzenetére


Edge
veterán

Másik gondolatmenetedre hogy essence-t jó lenne ha lehetne venni ahban, hát én nem örülnék neki, gyak. most azért gamelek hogy essence-t gyűjtsek és jobb cuccokat craftoljak.
Ha ez nem lenne ritkábban játszanék, bár ha sikerül majd az a top kesztyű amire vágyom akkor is lehet ez lesz, bár nem biztos, mindig van jobb :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#32441) granini válasza Gorneck (#32438) üzenetére


granini
őstag

Gorneck: nem ismerem a WD-t.. miert ennyire fontos a pick-up..? Lattam en is a brekiben hogy van 20, el is kerekedett a szemem.. szoval milyen skill miatt kell ez vagy mitol profital belole sokkal jobban mint mas kaszt..?

Edge: szinten.. en is foleg DE miatt runolok. Persze meg mindig nincs hasznalhato, mondjuk trifectas HF ringem, szoval nekem meg az is cel hogy egy adv dmg-es, chc+chd vagy AS-es DEX-es gyurut osszehozzak. Olyant amit nem csak az XP miatt hasznalsz, hanem frankon hordod mert jobb mint egy wailing host vagy unity..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#32442) mikromanus válasza Edge (#32440) üzenetére


mikromanus
veterán

Azért vannak a jobb craftok, hogy érdemes legyen craftolni. Azért van a DE, hogy ezt ne AH-zással tudd megtenni, hanem játékkal. Épp ezért lett ez bevezetve. Annyira hiányzik a DE tradelhetősége mint egy alapos tökönrúgás (nem, nem vagyok szado-mazo alkat).

(#32441) granini
Gruesome Feast bónuszaihoz hasznos. Extra int (ezzel együt dam) és extra mana (több mackó).

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32443) killerjohn válasza mikromanus (#32442) üzenetére


killerjohn
addikt

ez hülyeség. Azért lettek a kész, craftolt cuccok acc-boundok, hogy aranyat vonjanak ki a rendszerből, hiszen így mindenkinek csinálnia kell, nem tudja megvenni. A "csinálás" pedig egy goldsink, mindegy hogy ki "csinálja". Annak hogy a DE is acc-bound kizárólag annyi a szerepe hogy rákényszerítse a usert hogy saját magának találja meg, viszont NAGYON alálőtték a droprate-et. Nekem jó esetben van nap végére 50-80 DE-m, amiből kereken 0 amiből jó craft lesz. És mások is ettől szenvednek. Akinek van sok DE, az azért nem craftol mert nincs goldja rá, akinek meg nincs az meg azért. Így az egész acc-bound-DE rontja a craftolást mint goldsink eszközt. Ráadásul akinek van egy csomó, az nem tudja értékké tenni, csak anyázik, hogy nincs goldja, akinek meg nincs de aranya lenne, az meg azért anyázik. Remélem látod, hogy miért lose-lose ez az egész... Nézd meg, nekem 6 karira kellene összesen 24 slotra craftolnom. Aha... majd 30 év múlva talán lesz annyi DE-m hogy minden karin mind a 4 (shoulder, bracer, amu, glove) sloton lesz jó craftom...

[ Szerkesztve ]

(#32444) Gorneck válasza granini (#32441) üzenetére


Gorneck
titán

Mert két passzív is erre épít. DPS, Resi, HP/Mana töltés és persze ami szintén nagyon fontos a CD is csökken.

Gruesome Feast
Whenever you are healed by a health globe, you gain 10% of your maximum Mana and 10% Intelligence for 10 seconds. The Intelligence bonus can stack up to 5 times.

Grave Injustice
Whenever an enemy dies within 8 yards, regain 2% of your maximum Life and Mana and the cooldown on all of your abilities is reduced by 1 second. This range is extended by items that increase your gold pickup radius.

Most már 2-3 elég erős build is ebből profitál...két denevéres, 1 macis...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#32445) mikromanus válasza killerjohn (#32443) üzenetére


mikromanus
veterán

A goldkivonás egy dolog. Lehet parasztvakítás, de az is lényeges része, hogy ezzel játékra ösztönöz. Ha ezt is venni lehetne, akkro "áj, csak a pénzről szól. Mocsok Bliz". Mivel nem túl gyakori azért a DE, így jó eséllyel lesz pénzed is craftolni. ha nincs, akkor valamit szarul csinálsz. (0 pickup, semmi felvett tárgy, semmi bezúzás vagy vendor. Minden "egyéb" anyag AH-zása)

Ha vehető lenne a DE is, akkor még kevesebben játszanának rendszeresen. Olcsó húzás, de szerintem igen gyakran bejön az ilyesmi. ;]

Annak meg külön örülök, hogy legalább ebben nincs semmi előnye Ojrós Jürgennek. Ha craftolni akar ugyanúgy végig kell seggelnie azt a pár runt mint mindenkinek.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32446) killerjohn válasza mikromanus (#32445) üzenetére


killerjohn
addikt

Lesz@rom a pénzes jürgent, ÉN akarok craftolni. Nem kevés embert ismerek, akinek 100 DE megtalálása után nem engedhető meg (bracer=5M, shoulder=7.5M, amu=10M, glove=5M) hogy a kevés összepickupolt goldját arra költse, miközben én tudnék neki aranyat adni DE-re, így mindketten tudnánk craftolni... Jürgennel meg foglalkozzál te meg a sok véresszájú VISA-ellenes...

[ Szerkesztve ]

(#32447) Gyuri27 válasza mikromanus (#32445) üzenetére


Gyuri27
félisten

"Annak meg külön örülök, hogy legalább ebben nincs semmi előnye Ojrós Jürgennek. Ha craftolni akar ugyanúgy végig kell seggelnie azt a pár runt mint mindenkinek."
Kár, hogy a kraft nem csak de-re megy. Hidd el mocskos orjós jurgen többet tud kraftolni. Magasabb mp több de. A többit meg szépen megveszi.

Amd - Radeon - Ryzen

(#32448) mikromanus válasza killerjohn (#32443) üzenetére


mikromanus
veterán

"... Nézd meg, nekem 6 karira kellene összesen 24 slotra craftolnom. "
Hülyeség. MAx 12 slotra kell. 24 max akkor lehet cél ha HC-ból is indítasz mindből. Mivel egyszerre csak egy karaktert tudsz használni és a craftolt itemek nem kasztspecifikusak, így csak egy-egy kell az intes, dexes és str-es karakterekhez. Totál felesleges két überf@sz@ dexes bracers craftot elvárni, vagy két intes vállast. Másrészt mégis mi a jó neked? Csak mert a legtöbb "kocka" forumusunk kedvenc karaktereire simán jutott pöpec craftolt cucc, ami nehezen fogható AH-ban megvehető más itemekkel, vagy olyan ára lenne a hasonlónak, hogy soha nem lenne nekik. Az, hogy jaj, nem lett meg 1000. craftra se a 300 int-100 vita-9as-10CHC-100CHD amulett, az veszettülrinya már csak. Nem irreálisak picit az elvárásaid? :((( :DD

(#32447) Gyuri27
Tök mind1. Akkor is KI KELL RUNOLNIA a DE-ket. Ahoz meg rá kell szánnia a drága idejét és laposítania kell a termetes hátsó fertályát a gépe előtt süppedve. nem az van, hogy belép, rányom a Buy Gombra, azt Jürgenből Jani lesz és ő itt az überfasza gyerek. :Y

(#32446) killerjohn
Ha túl hatékony vagy, vagy nem éri meg "lehajolni " a kék és sárga szarokért, akkor így jártál. Valamit valamiért. De legalább gyors vagy a hiányzó részt meg megveheted. ;]
Nekem mindig volt annyi suskám amiből craftolhattam. De én sose voltam "hatékony".

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32449) killerjohn válasza mikromanus (#32448) üzenetére


killerjohn
addikt

micsodaaaaaa? hogy elég egy darab dexes shoulder? aztán cserélgessem a monk meg a DH között? :W És amikor kész a 2-2db p100-as DH/monk, akkor majd 4 kari között cserélgessem? Na ne viccelj már... Szóval a valóság az hogy nem EGY, nem kettő, hanem NÉGY db jó cuccot szeretnék slotonként (kivéve strenght-ből, oda elég kettő)

(#32450) mikromanus válasza killerjohn (#32449) üzenetére


mikromanus
veterán

ÉN meg egy nagy korsó hideg sört szeretnék izibe. Vannak dolgok amiket nem kaphatunk meg... Melóhelyen :DDD

Érd be 1-1 jó, vagy egy jó és egy majdnem jó itemmel slotonként és main stat tipusonként. Ha meg csak a kirakat miatt akarsz jókat, meg lustaságból, akkor farmolj is sokat érte! :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.