Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24851) Gorneck válasza jpeetr (#24848) üzenetére


Gorneck
titán

Milyen MPL-en szoktál menni?

Vállasból azért próbálj még egy kis vitát magadra szedni. Jót tenne az összképnek.

Másik kérdés, ha már Palm. Nem szoktad magad 1hitelni refis pakkon?

Gorneck#1239

(#24852) jpeetr válasza Cyberbeni (#24850) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Cyberbeni lenne kisebb dpses WKL-em socket LS kombóval, ha érdekel

Gorneck23, Cyberbeni Act1 MPL10is megy, 9 lazán. Act3 MPL8 lazán. Serenity egy dolog miatt kell, Palm+reflect. És ezzel meg is válaszoltam hogyan nem 1hitel a refis pack ha palmolom, és hogy miért kell a serenity. persze pont jókor kell ellőni.

Szerintem az überre néha jó monkot vinni, az azért elég erős. overawe, palm azért oda tudja tenni magát.

[ Szerkesztve ]

(#24853) Gorneck válasza jpeetr (#24852) üzenetére


Gorneck
titán

Near Death Experience-t nem próbáltad? Palm mellé én azt használom (ha egyedül megyek). Te builded kiegészítve vakítással: [link].

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#24854) szallasi007 válasza Bird (#24835) üzenetére


szallasi007
őstag

Őőőő és mégegyszer őőőő. Te meg az über?????? Beteg vagy? Thrawn csinált veled valamit?:D

máig nem értem miért jó überezni :F dropp ott is kuka, gyűrűt meg mire kraftolsz egy normálisat addig földről összekukázol 100m goldot amiből meg veszel egy értelmesebbet

(#24855) Gorneck válasza szallasi007 (#24854) üzenetére


Gorneck
titán

Jó karimérő ám...már alig várom, hogy kipróbálhassam a Barbim überen...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#24856) Cyberbeni válasza jpeetr (#24852) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha csak amiatt kell, akkor beacon of ytar helyett mehet combination strike, mert 1 spirit generáló támadáshoz is ad 8%-ot. Egyébként meg near death experience pont refi+palm-ra van kitalálva. (Mondjuk az is csak akkor véd, ha 1-et robbantasz) Meg blinding flash is jó módszer reflect ellen, ellövöd amikor épp nem aktív, és vakon nem tudják bekapcsolni.

Ha ingyen, vagy nagyon AH ár alatt van, akkor jöhet. Pontos statokat/képet tudsz küldeni? 70%-os követ használok nem DH fegyóba, és akkor kiszámolom mennyit hozna.

[ Szerkesztve ]

(#24857) jpeetr válasza Cyberbeni (#24856) üzenetére


jpeetr
aktív tag

elküldtem privátban

PTR megy egyébként valakinek? most szedtem le, de error 73-at ír

(#24858) Pompi válasza szallasi007 (#24854) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Kezdő karin jókat tud dobni még egy viszonylag rosszabb rollos HF ring is.

jpeetr: pár hszt visszanézel (a screenshotokig) és látod, hogy megy ;)

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#24859) tPedro_


tPedro_
őstag

Remelem nem kapkodjak el a PTR-t, meg farmolnam egy ideig a skorpiokat.
Bar valszeg par nap utan ugy is eloall valaki megint a leghatekonyabb xp farmolassal.
lvl71, mar nincs sok hatra. :DDD

(#24860) Rayner


Rayner
őstag

Keep 2, én ott végeztem ki p100-at (skorpiókat nem is tudtam mostanáig) 95-100 megvolt HF nélkül mp4-5-ön 1 hét alatt (munka család mellett) robbanó izék kicsit idegesítőek :)

(#24861) mikromanus válasza jpeetr (#24852) üzenetére


mikromanus
veterán

"Szerintem az überre néha jó monkot vinni, az azért elég erős. overawe, palm azért oda tudja tenni magát."
A megfelelő időben egy jó erős facepalm mindig meghozza a kívánt eredményt? :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#24862) jpeetr válasza Pompi (#24858) üzenetére


jpeetr
aktív tag

akkor csak engem sz*pat PTR :(

(#24863) T. M.


T. M.
aktív tag

Barbárom karrierje újabb mérföldkőhöz ért :))
Act 4-ben történt az eset. Először dupla legendnek hittem, utána vettem észre, hogy infernal machiene plan esett ki.
Pont van hozzá mindenből egy kulcsom, de szerintem várok még vele, nem érzem, hogy a hősöm felnőtt még az überre :D
[link]
Láma kérdés, az infernal machiene receptet is meg kell keresni minden alkalommal, vagy most már nem kell többet, csak kulcsok kellenek minden mennyiségben?

(#24864) jpeetr válasza T. M. (#24863) üzenetére


jpeetr
aktív tag

csak a kulcsok kellenek majd

(#24865) jjc


jjc
aktív tag

mentem egy keveset act1 ptr-en. hells of agony-ban néhol konkrétan nem férnek el egymástól a mobok.
butcher-ral már rég nem takálkoztam, ezért most úgy megörült nekem, h dobott egy immo övet.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#24866) Gorneck válasza jjc (#24865) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD

Gorneck#1239

(#24867) xavix13


xavix13
senior tag

Éles szerón craftoltam már vagy 100 chestet a monkomnak, de semmi jó nem jött ki. PTR-en 2. craft... :U :W

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#24868) P00By válasza jjc (#24865) üzenetére


P00By
nagyúr

Mostmán csak az ACTok(ey) közötti teleport kéne és mehetnének az óriás runok :))

(#24869) Thrawn válasza Pompi (#24849) üzenetére


Thrawn
félisten

MP10 lesz az az mpsok. Tegnap majdnem sok is lett egyszer, enrage alatt vágtuk le SB-t végül ketten. Maradt még egy vagy két gépem, szóval benne vagyok pár kör űberezésbe ma este is, de jó lenne megint egy közel permafreezes wizz. Talán akad majd jelentkező :)

Ezúton is köszönöm azoknak (czpitti, gorneck) akik felvilágosítottak róla, hogy két LS-es egykezes nélkül nem fogok érvényesülni monkkal MP8 felett, már én is látom/érzem/tapasztalom, hogy igazuk van. Enrage alatt biztos nem bírtam volna ki SB-t másképpen. :

szallasi007: Eskü' nem csináltam vele semmit, neménvótam! :B :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#24870) Bazzzs válasza jjc (#24865) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Hihetetlenül várom már ezt a mobsűrűség növelést, mert a kedvencem az első act. Már csak egy kicsit a dungeonök méretén és randomitásán kellene növelni :B

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#24871) Pompi válasza Thrawn (#24869) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Legyen mp10 nem gond, voltam már. Most is mentünk egy mp10-es kört Cadallal, fecttel (nem tudom ki volt a haramadik bocs), nem volt gond. Ha lesz hely mennék.

Feel Good Inc.

(#24872) Rushyk válasza xavix13 (#24867) üzenetére


Rushyk
tag

Igen, a durability nem lett rossz :DDD

(#24873) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Random story: nem is tudom mióta nem esett már semmi, de legalább egy hete, max egy legend plan.
Erre most esik egy zöld (manjuma knife) meg egy barna (cindercoat) fél percen belül. Persze egyik sem ér semmit.

Feel Good Inc.

(#24874) Gyuri27 válasza Pompi (#24873) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor ez ficsör. 1 percen belül esett 2 brim. Azaz csudijó legendary. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#24875) P00By válasza Pompi (#24873) üzenetére


P00By
nagyúr

1 percen belül kettő naty cucc meg abban a körben még 3 legend :)
1.5-2 misi az összérték :U :))

(#24876) Gorneck válasza Thrawn (#24869) üzenetére


Gorneck
titán

Vagy pajzs, vagy dupla LS...mondjuk csapatba én eggyel is elvok (mienkébe)...és ami sztem nagyon fontos...ne OWE-re építsd a geared...inkább légy kitartó...

Gorneck#1239

(#24877) Ifju


Ifju
aktív tag

wizardoknak érdemes megnézni a teleport buffot :)
határozottan inspiráló

hihetetlen, hogy ilyen (alap) dolgokra 1 évet kellett várnunk...

[ Szerkesztve ]

(#24878) schwartz válasza Ifju (#24877) üzenetére


schwartz
addikt

Oh, a falon is at kellene mennie...sot, visszaallhatna az invulnerable bug is ezzel egyutt... ;]

If he dies, he dies.

(#24879) mikromanus válasza Ifju (#24877) üzenetére


mikromanus
veterán

Ok. Jöhet az enigma, meg exppel a hammeredin lovag :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#24880) Pompi válasza Thrawn (#24869) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ezzel lepett meg a játék az überezés közben:

Köszi a köröket itt is, Birdnek is és F-ECT$nek is ;)

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#24881) radi8tor válasza Pompi (#24880) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egyszer már velem is előfordult ilyen 11 hónap alatt.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#24882) F-ECT$ válasza szallasi007 (#24854) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem feltétlenül a main karakteredre kellhet a HF craft.

#24867: ezért nem megyek ptr-re :)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#24883) F-ECT$ válasza Ifju (#24877) üzenetére


F-ECT$
titán

Fasza kis buff :)

Szerk: én is köszi a 2 über kört mindenkinek.

Szerk2: az act1-2 ben a mobok xp-jét is megnövelték? Vagy azzal eddig nem volt gond, csak a sűrűségükkel?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#24884) jjc válasza F-ECT$ (#24883) üzenetére


jjc
aktív tag

hardkórban nem a szörnyek a legnagyobb kihívás, hanem a blizz szerverei és programozói. :W

gondoltam, az uccsó karaktert (wd) ott viszem el a végéig. a blizz másként gondolta. lvl48, nigthmare végefele, teljesen op vagyok, 2 elit pakk között beragad egy tereptárgyba. asszem a hardkórt hanyagolni fogom ezentúl. :(((

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#24885) radi8tor válasza F-ECT$ (#24883) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csak az anyagsűrűségüket növelik meg :)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#24886) buherka


buherka
addikt

1500 órát kellett beletolnom a játékba, hogy ez essen...
MP7, valor 0, és egy mob (bujkálós szellem) dobta. Paragon 46-os barbimnak.

Szóval ne csak az elitekre menjetek. ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#24887) F-ECT$ válasza buherka (#24886) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez 2B+ is lehet. Grat.

Dive ever, work never.

(#24888) SLYM válasza Thrawn (#24869) üzenetére


SLYM
veterán

ezt én is mondtam neked, de nem akartad még felpróbálni se a furymat :U

(#24889) SLYM válasza buherka (#24886) üzenetére


SLYM
veterán

grat! egyébként nekünk kettőnknek öcsémmel ilyen 1350-1400 óra alatt a legjobb item ami esett egy 70 millás naty csuka. most már nekünk is lepakolhatna egy komolyabb cuccot :U

(#24890) F-ECT$


F-ECT$
titán

Még így lefekvés előtt sikerült nyerni 10m-t stream nézéssel :) (Nem is az összeg, csak az érzés.)

Dive ever, work never.

(#24891) radi8tor válasza F-ECT$ (#24890) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az mai árfolyamon kemény 110 Ft volt :) :C

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#24892) F-ECT$ válasza radi8tor (#24891) üzenetére


F-ECT$
titán

Nincs gold gondom, és amúgy is mp10 über képes a wizem, sokat már nem költök rá.

Btw érdemes lehet rubyra váltani a wandomban a követ még dps vesztés esetén is?

Dive ever, work never.

(#24893) radi8tor válasza F-ECT$ (#24892) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem. Inkább Marquise emeraldot rakj bele. :K

⭐ Stella

(#24894) SLYM válasza F-ECT$ (#24892) üzenetére


SLYM
veterán

én múltkor stopperral mértem egy azmodan killt, marquise alatt gondolkodni sem érdemes a cserén, de a marquise ruby is csak 0-ig tudja kihozni kb. így talán már az olcsósága és a stabilabb DPS miatt lehet érdemes azt használni. egyébként tényleg durva, hogy a kraftok miatt most kb mindenki tud menni MPL10-re űberezni. mostanában öcsém monkjával tolom, azzal szórakozunk, hogy a régi itemek helyére újakat tudjunk venni a resi passzív miatt és a sapit, az övet, a csukát és a naty gyűrűt is kb 2-4 milláért szereztük. lol. ha a kraftok és a kövek árát nem számolom, akkor az egész gear kb 120 misi volt és eddig soloban és partyban is ez a legerősebb karakter. beszarás milyen olcsó egy használható karakter és pláne milyen olcsón lehet gearelni a monkot a resis passzívja miatt

[ Szerkesztve ]

(#24895) F-ECT$ válasza radi8tor (#24893) üzenetére


F-ECT$
titán

Hozna 4k dps-t. Megéri... :)

Dive ever, work never.

(#24896) F-ECT$ válasza SLYM (#24894) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, de a kraft random, a rajtam lévő amu kb 10-re jött. Azóta kraftoltam 150-et, és semmi. Pedig kellene egy as-es amu, hogy a bracert le tudjam cserélni. (És persze abból is kellene egy 5-6 chc, vit, all res roll.)

szerk: belefért volna :B

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#24897) SLYM válasza F-ECT$ (#24896) üzenetére


SLYM
veterán

persze, mi is ellőttünk már kb 50 misit kraftra, de sokszor csak funból, meg unalomból. arra gondoltam, hogy ma már tényleg fel lehet öltöztetni mindennel együtt 200 millából, AH best buy itemek keresésén kívül is egy MPL10-es űberezős karaktert, ami mondjuk nem CM wiz, meg robbantós WD, hanem kényelmes barbár, vagy éppen monk. mondjuk WD meg DH ennyéből full esélytelen

[ Szerkesztve ]

(#24898) Pocok256


Pocok256
veterán

Na ilyennel ki találkozott már ? Kb 1 hónapja nem voltam fent ma belogoltam kaptam acc lockot szokásosan mert hát új laptopról vagyok. Nem lepett meg a dolog... Leszedtem megyek tovább belépek és mi fogad ? 0 karaterem van 0 goldom és 0 friendem egy csont szűz diablom van 0 achival ? Ez most akkor hogy ? Ilyen létezik ? Mert ha még meg is loptak volna ami full esélytelen az sms protectel az öcsiknek akkor is meg kellett volna maradniuk ... de itt SEMMI egy csont üres DIO 3 mintha ujjat kaptam volna ... Na ilyenről sem hallottam... kíváncsi leszek, hogy a support erre mit fog szólni ...

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#24899) radi8tor válasza Pocok256 (#24898) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Biztos, hogy jó régióba léptél be?
Ellenőrizd. Mi a battle taged?

⭐ Stella

(#24900) Cyberbeni válasza F-ECT$ (#24892) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Itt egy kalkulátor: [link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.