Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25551) radi8tor válasza davidsito (#25539) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hogy a HUD a karakter köré pakolja az ikonokat. Nagyon zavaró szerintem.
Bár sosem próbálom ki, de akkor sem ideális.

⭐ Stella

(#25552) Cyberbeni válasza Sirandrish (#25538) üzenetére


Cyberbeni
addikt

A ban lesz a nagyon csúnyácska, amit akkor kapnak a userek, ha blizzard összeszedi végre a tökeit. ;]

(#25553) Baaraanz válasza Cyberbeni (#25552) üzenetére


Baaraanz
tag

kis péntek esti flamebait ;]

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#25554) Kicsimix válasza abéla (#25528) üzenetére


Kicsimix
őstag

Hello, nem is volt szándékomban... szórakoztam vele eleget : )

Van keresni valója főleg abban a videóban amit lent belinkeltél na arra a gyerekre azt mondom az már halad MP10 en. Hány billió volt az a gear? Nem tudtam összeadni mert elment a nap és kikapcsolt a napelemes számológép míg számoltam...
Amúgy tudom ,hogy te is tudsz menni ott mert végülis megölöd a packokat és az a lényeg... Csak hát az a fránya idő.. De tudom, hogy oda csak funoskodni jártok meg űberezni mert MP10 nem hatékony farm hely.(Nekem sem az mp10 még "csak" így megy)
Meg hát űberre is jó végülis.
Nem mondtam ,hogy nincs keresnivalója magasabb szinten csak annyit, hogy nem több összességében a cm build egy azonos szinten (hagggyá mikroo :D )egy másik jól felépített dps karinál.Ettől meg a fagyasztás képességét leszámítva ami által végülis segíti a csapatot önmagában nem mp10 farm képes. Ugyan úgy mp6 ra való mint a többi 200k-s kari mert ott még normális sebességgel futkorászik viszonylag.

A különbség annyi, hogy a legtöbb CM karakternél 200k után megáll az élet fejlődésben.Persze ettől még látványos,hogy megfagy a kép és mindenki lövi az állóképet meg biztonságos stb.

"Mert addig marad a "szerintem", meg a screenshot-on történő számolgatás, objektívnek messze nem nevezhető metódusa."
2.5m/s a sebzésem tegnap kiderült.1 ellenfélre kivetítve. Tehát ha véletlenül 30 mob benyalja akkor 30x2.5m/s.

Archon
Egy magasabb DPS-es archont könnyebb "szerintem" összehozni mert csak LS-re kell figyelni meg ,hogy meglegyen 600 allres. Onnantól kezdve ha nő a DPS-ed akkor nagyobb az élet töltésed is.

Egy 300k-s cm viszont már milliárdos kategória.. Semmi értelme pénzről beszélgetni.

Killerjohn
Az alap kérdés pedig arról szólt, hogy a CM felül múlja e valóban dsp-ben a nála erősebb nem CM karikat. De ez hamis felvetés. Innentől nincs kérdésem : ) Az ,hogy ki mit szeret az más téma.

Off :R

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#25555) Sirandrish válasza Cyberbeni (#25552) üzenetére


Sirandrish
legenda

Erre mit mondjak?
Én nem használom és pont ezért..túl fosos vagyok én ehhez :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25556) Rankerz válasza Kicsimix (#25554) üzenetére


Rankerz
senior tag

Én eddig azt hittem a fagyi wiz azért népszerű mert a wiznek nincs CC ellen semmije .
Így a fagyi wiz inkább CC zi az ellenfelet mielőtt őt CC znék.
Az archon wiz inkább megöli az ellenfelet mielőtt őt CC znék(?).

Ha valaki rendelkezik olyan kaliberű dps el hogy hamarabb ki tud nyírni bármilyen szívatós elitet anélkül hogy bármi gondja lenne a CC vel akkor látom értelmét az Archonnak. (Gondolom ez alapján lövik be melyik mp-n tudnak pár hitelni egy elitet). Egyéb esetben a CM wiz nevezhető életképesnek,ő folyamatosan sebez ellenfél CC-t nem számítva mert le vannak fagyasztva ugye. Az archonnak ez bajos dps es kiesés lehet ha túlvállalja magát pár MP vel, hisz ha a mob hp túl nagy és elkezdenek CC zgetni nem hiszem hogy túl sokáig állna a lábán (vagy dps es kiesést jelentene).

Félreértés ne essék, én kb semmit se mentem wizzel komolyabban csak így látom kívülről a szitut.

Talán olyasmi mint ha atomdps-es barbok elkezdenének WOTB nélkül menni, hisz a CC nekik nem pálya, úgyis lezúznak mindenkit mielőtt hozzájuk ér. Működhet de nem adnám rá áldásom hogy effektív hosszútávon is.

Amúgy archon wiz mit csinál über mp10-en? Elég jelentős része a játéknak az überezés és eddig nem igen tudok oda való archon sikereket.

(#25557) jjc válasza Rankerz (#25556) üzenetére


jjc
aktív tag

"Elég jelentős része a játéknak az überezés..."
haha
2 gyűrűm van. az elsőt megcsináltam pár hónappal az über bevezetése után becsületből. a másik úgy lett, h hívtak segíteni. egy drop-központú játékban nem sok értelme van az überezésnek. valahogy nem látom a karaktereken a hellfire ring-eket.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#25558) radi8tor válasza jjc (#25557) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az csak a te szerencséden múlik:

Ez nem az enyém, és használja egy karakter...

⭐ Stella

(#25559) Rankerz válasza jjc (#25557) üzenetére


Rankerz
senior tag

Teljesen értelmetlennek találom már én is para 100 asként, viszont nem tudnám elképzelni hogy kihagytam volna a sok óra játékidőmből az überköröket.

Remek gear/dps check az überharc ráadásul motivál arra hogy csapatban játssz. Igazából a fun része nagyobb mint a rewarding része. Ha bemákolsz egy jó gyűrűt mint Beni meg külön siker.

Bár tény hogy így többszáz kör után már nekem is a könyökömön jön ki a sok brimstone amit craftoltam

(#25560) jjc válasza radi8tor (#25558) üzenetére


jjc
aktív tag

húhúúú. én hallottam valakiről, akinek van egy szobatársa. az ő unokatestvére egyszer csinált egy hellfire ringet, ami egész jó.

szerk.: 3x vittem be asiangamer-en, mert nem hittem el, de a unitym helyett ezzel a gyűrűvel buknék 1200dps-t és a 4% damage-t az elitek ellen

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#25561) jjc válasza Rankerz (#25559) üzenetére


jjc
aktív tag

azon kívül, h jó érzés egy nagyon erős ellenfelet legyőzni, nem éri meg a befektetett energiát. egyszer-egyszer én is megvertem őket. szép volt, ügyes voltam, jöhet vmi új kontent.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#25562) radi8tor válasza jjc (#25560) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fórumtárs gyűrűjét linkeltem, és megsúgom van ennél jobb is sokkal. :K

Unity nem ad bonus experience-t és nem rakhatod fel 1-es szintű karakterre.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#25563) jjc válasza radi8tor (#25562) üzenetére


jjc
aktív tag

van jobb? ezt már tényleg nem hiszem el.
és mit akarsz ezzel mondani, h irány mindenki überezni?
:-)

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#25564) radi8tor válasza jjc (#25563) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azt, hogy én pl unom a farmolást, de überezni szeretek.

Megkerestem neked:

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#25565) Kicsimix válasza Rankerz (#25556) üzenetére


Kicsimix
őstag

Jól látod a helyzetet : )

Annyit tennék hozzá csak ismét, hogy attól mert bemegy mp10-re 200k-val valaki attól még nem mp10 képes mert egy örökkévalóság és kín szenvedés ha nincs dps-e hozzá. Tehát nem hatékony felesleges odamenni. Legyen ez archon vagy CM wiz. Besétálhatsz mp10-re 200k val csak az halottnak a pofon... De legalább menőztél egy kicsit, hogy ott voltál és ment. Support-nak viszont jó lehet ha valaki szereti ezt a játékstílust.Nem vitatom. Igen egy rossz archon ne menjen mp10-re felesleges neki is. Egy jó archon menjen oda ne egy low-os.
Ha a cm befreezeli a képet 50k dps-el akkor sem biztos meghal míg a többi akármelyik kari mellette lehet hogy igen nem csak az archon. De ettől még nem neki való mert 2 pack után azt mondja na jó megyek innen a picsbe jó nekem az mplvl3 is...Ugye ,hogy ugye...

Az űberezés mánia nálam kb 50 hf-ring ig tartott utána meguntam ,hogy az összes gyengébb volt mint a saját gyűrűim. Nálam a játék jelentős részét az képezi, hogy farmolok és eladható loot-ra vadászok a többiekkel egyetemben. Űber hónapok óta nem játszik és oda én is CM-el mentem az utolsó nem 1-2 menetben míg meg nem untam az egészet.

:R

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#25566) abéla válasza Kicsimix (#25554) üzenetére


abéla
senior tag

főleg abban a videóban amit lent belinkeltél : melyikre gondolsz pontosan? Mert én csak saját videót linkeltem :DDD .
A saját gearem pedig, mint írtam 600m+55eu, majd otthonról belinkelem az AH-linkeket (mondjuk ebben van két iszonyat fogás: oculust+talR chest-et valami tized áron sikerült kihalászni), de ha ezeket nem számítjuk, akkor is kb 800m+55eu...ez azért szerintem baráti, még a legvadabb feketepiaci eu/gold árfolyammal (amivel viszont nem éltem) számolva is.

De igaz, kicsit kezd hitvitává alakulni a dolog, így hanyagoljuk is egymás győzködését. (közösen futhatnánk viszont pár kört ;] )

Esetleg el lehet gondolkodni azon, hogy nem csak a -népszerűsége okán iszonyat túlárazott- Chantodo+Zuni-set-re épülő cmww build van a játékban.

szerk: árakkal kapcsolatban: az is igaz, hogy a cuccok jelentős részét nem a közelmúltban tapasztalható irreális árszinten és főleg nem ész nélkül vettem...

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#25567) jjc válasza radi8tor (#25564) üzenetére


jjc
aktív tag

ezzel az érvvel nem tudok vitatkozni. :-)

más: blizzéknek olyan jól sikerült a legutóbbi patch, h megint nem frissít az armory logout-nál vagy csak én vagyok ilyen szerencsés?

szerk.: te, most nem azért, de ez rosszabb, mint az előző.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#25568) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Minden túlzás nélkül mondhatom hogy legalább 110-120 HF ringet craftoltam..
Messze ez a legjobb..és ez is csak most 2 napja sikerült..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25569) mikromanus válasza Kicsimix (#25565) üzenetére


mikromanus
veterán

"kín szenvedés" -> kínszenvedés
Nekem is...

Amúgy meg egyes buildeknél a 200k DPS (unbuffed) még sok is MP10-re. Másokra simán kezelhető vagy haladós. Ha valaki MP0 szinten akar darálni MP10-en, az meg kezeltesse magát háziorvosával/pszichiáterével!

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#25570) F-ECT$ válasza Kicsimix (#25554) üzenetére


F-ECT$
titán

2.5m/s a sebzésem tegnap kiderült.
Amíg archonban vagy. Ha lejár, akkor mennyi a dps? (No offense, ha olyan mpl-en mész, ahol végig archonban vagy, akkor végig annyi.)

Egy 300k-s cm viszont már milliárdos kategória..
A te cuccod is 2B+, nem? :)

Az alap kérdés pedig arról szólt, hogy a CM felül múlja e valóban dsp-ben a nála erősebb nem CM karikat.
Nálam az alap kérdés az volt, hogy eladtam az mpl5 képes archon gearemet, és abból vettem olyan cm geart, amivel mpl 6-7 is hatékonyan ment.

Ugyan úgy mp6 ra való mint a többi 200k-s kari mert ott még normális sebességgel futkorászik viszonylag.
Überen ez nem igaz. Voltam 250k dps-sel archonként überen, és sokkal kevésbé voltam hatékony, mint 200k-val cm-ként.

Dive ever, work never.

(#25571) abéla válasza Sirandrish (#25568) üzenetére


abéla
senior tag

Igazából sosem hittem a hf-ringekben, leginkább csak azért überezek, mert így coopban is nyomhatom mp10-en :K . Meg egy 3-as über kör alatt jóó sok xp/DE is bejön, és patch után xp-t buffolják tovább (meg mf/gf-et is, így ez remélhetőelg DE/rare-drop +roll-ban is érezhető lesz).
Mondjuk az, hogy az mp10-en tett erőfeszítések ennyire alul vannak értékelve a játék részéről, szimplán kapzsi kötsögség :).
Most DE-t gyűjtöm megint, patch utáni craftra (miután kb 120-140 amu-ctaftból gyak. semmi használható nem lett :DDD )

hootka!

(#25572) F-ECT$ válasza abéla (#25571) üzenetére


F-ECT$
titán

Miért gondolod, hogy patch után jobb lesz a craft? Írták valahol, vagy csak babona?

Dive ever, work never.

(#25573) abéla válasza F-ECT$ (#25572) üzenetére


abéla
senior tag

A patch-ek utáni már-már szokásos átmeneti drop/roll-növekmény, craft-rollra történő kiterjesztésében reménykedem.
Mert, hogy ez is "random" az hót ziher :DDD (gyak. az összes értékelhető rollos craft cuccom az első héten jött össze, hiába az azóta legyártott kb 10x mennyiség)

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#25574) mikromanus


mikromanus
veterán

Újabb apró módosítások. Van 1-2 apróbb buff:
Barbi passzív:
"Passive Skills
Inspiring Presence
Now regenerates 4% of maximum life per second (up from 2%)
Now affects all party members"

Elég izmos...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#25575) abéla válasza mikromanus (#25574) üzenetére


abéla
senior tag

Relatív alacsonyabb hp + masszív allres/armor esetén elég jól esik ez a buff.
Barbi for president :DDD

szerk: a 25566 hsz-ben szereplő: Esetleg el lehet gondolkodni azon, hogy nem csak a -népszerűsége okán iszonyat túlárazott- Chantodo+Zuni-set-re épülő cmww build van a játékban. mondatban a build helyett természetesen gear-re gondoltam...

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#25576) Rankerz válasza mikromanus (#25574) üzenetére


Rankerz
senior tag

Már csak a WOTB nak kéne party buffként működnie hogy a többi class is érjen valamit ;] :DDD

(#25577) Kicsimix válasza abéla (#25566) üzenetére


Kicsimix
őstag

Jó kötekeggyéé : ) A csávoka videóját néztem amelyiknek 360k az unbuffja.

Ok mehetünk majd nem gond.

ŐŐ az én buildembe csak a chantodó set játszott apoc miatt. Ha abból egy fullosabb darabot felvásárolnék ismét 300k+ unbuff lennék CM-be. Ha máshol kell pótolnom a loh-ot és nem a fegyverem loh-os akkor az egész gearem szétbarmolom és nagyobb kár keletkezik.

F-ECT$

"Amíg archonban vagy. Ha lejár, akkor mennyi a dps? (No offense, ha olyan mpl-en mész, ahol végig archonban vagy, akkor végig annyi.)"
1. No offense de te szinte azt várod ,hogy 1-1 mob miatt archont kapcsoljak mp10-en csak, hogy lila legyen.. lol? Még nem fullos a gearem de 600k felett majd emlékeztetlek ha eljutok odáig, 3mrd-ból hogy megy az is.. Csak ott már 3,5m/s lesz a sebzésem ;]

2. No offense olyan archonokat akarsz felrángatni magas szintre ahol kínszenvedés (ty mikroo) a játék neked is.De lehet te mindig mp10-en nyomod mert időd mint a tenger és tulajdonképpen te halomra ölöd a mobokat 200k val : ) Illetve tulajdonképpen spectral bladdel is le lehet verni őket ha az idő nem számít jah és az is jól halad...24h-ban megcsinál egy fél actot tuti ..És az 5 pálya az legalább 5x annyi mint az egy.. Elég jól hangzik ez is...De csak hangzik...
Vagy csak Űberezel?

Ha azt mondom neked ,hogy mp8 ig ketté hugyozom az összes mobot pillanatok alatt és meggyalázom még a holttestüket is az elég neked? Mert az egy dolog ,hogy MP10-en ilyen volt a hatékonyságom 2mrd-ból de mp8 az nem egyenlő az mp10-el.És ha itt így megyek akkor ott még durvábban hidd el.Te hogy mész mp8-on ? Mert minél lejjebb megyünk annál jobban az archon felé billen majd a mérleg.Mp10-ről indultunk ;)

Viszont a gyerek akit abéla linkelt na arra a CM-re már azt mondom igen csakhogy az a gear nem 600m ám nálatok sem hanem több milliárd _O_ és gyanítom a közelében sem vagy hatékonyságilag.De ha még 2mrd-ot ráfordítanál akkor is elég távol lennél tőle. Tehát lehet ,hogy 2mrd+ a gearem de ahhoz, hogy így haladj mint én neked még több lesz majd ha tartani is akarod a védelmed meg mindent. De tudom te nem akarsz így haladni OK.

"Ugyan úgy mp6 ra való mint a többi 200k-s kari mert ott még normális sebességgel futkorászik viszonylag."
"Überen ez nem igaz. Voltam 250k dps-sel archonként überen, és sokkal kevésbé voltam hatékony, mint 200k-val cm-ként."

1. Leszarom az űbert
2. Űberen én is CM-el voltam.

:R :R

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#25578) abéla válasza Kicsimix (#25577) üzenetére


abéla
senior tag

Jóvanna, gondoltam én, csak kicsit gecóskodtam ;] ... de egyébként is, Andrish megmondta, az övé a legnagyobb, slussz-passz, téma lezárva. :D

Én meg jutalékot kérek a Slorak&Son Manufacturing-től :DDD

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#25579) Cyberbeni válasza mikromanus (#25574) üzenetére


Cyberbeni
addikt

write only?
[link]

(#25580) mikromanus válasza Cyberbeni (#25579) üzenetére


mikromanus
veterán

Deja vu :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#25581) Thrawn válasza Sirandrish (#25568) üzenetére


Thrawn
félisten

Heh, ez már majdnem trifecta :R

Itt vannak csinos HF ringek, lehet mazsolázni: Link ;]

szerk: Jéé, helyrepofozták az Armoryt végre...

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#25582) Sirandrish válasza Thrawn (#25581) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sajnos csak majdnem..
Igazából azért mutattam meg hogy van ilyen is..
Mármint hogy legalább 110 craft után egy maximum ilyen sikerül, tehát nem feltétlenül éri meg..már ha a ringre hajt az ember :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25583) Edge


Edge
veterán

Én már csak vites hfeket gyártok scroundelemre, van is neki 66khpja ;)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#25584) Rankerz válasza Edge (#25583) üzenetére


Rankerz
senior tag

Nekem HC-n van egy ilyen gyűrűm:

(#25585) Edge válasza Rankerz (#25584) üzenetére


Edge
veterán

szép darab :)

én meg az előbb craftoltam ezt:

ment is scroundelre... örült neki :) (71k hp)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#25586) Rankerz


Rankerz
senior tag

(#25587) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Kellene kicsit paragon szintenzni a wizzardomat, ajánlanátok egy buildet hozza, illetve milyen mp szinten merre milyen statokkal induljak neki? Nem akarok sokat költeni sokat gearre, mert nem ez a fő karim.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#25588) jjc


jjc
aktív tag

ebből 2 van benn az rmah-ban,
azért, hogy mindenkinek jusson? :-)

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#25589) Gyuri27 válasza jjc (#25588) üzenetére


Gyuri27
félisten

3177 goldot adok érte. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#25590) czpitti válasza jjc (#25588) üzenetére


czpitti
senior tag

Nem.Azért hogy két embernek jusson :C

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#25591) F-ECT$ válasza Kicsimix (#25577) üzenetére


F-ECT$
titán

Relax.

azt várod ,hogy 1-1 mob miatt archont kapcsoljak mp10-en csak, hogy lila legyen
Ki, én? Mikor vártam ilyet?

archonokat akarsz felrángatni magas szintre ahol kínszenvedés (ty mikroo) a játék neked is.De lehet te mindig mp10-en nyomod mert időd mint a tenger és tulajdonképpen te halomra ölöd a mobokat 200k val
Ki, én? Mikor mondtam ilyet?

Ha azt mondom neked ,hogy mp8 ig ketté hugyozom az összes mobot pillanatok alatt és meggyalázom még a holttestüket is az elég neked?
Hol mondtam olyat, hogy nem jó a geared, nem jó a builded, nem faceroll mpl8, vagy nem megy mpl10?

Mert minél lejjebb megyünk annál jobban az archon felé billen majd a mérleg
Így van, én is így teszek.

Tehát lehet ,hogy 2mrd+ a gearem de ahhoz, hogy így haladj mint én neked még több lesz majd ha tartani is akarod a védelmed meg mindent. De tudom te nem akarsz így haladni OK.
Nem tudom, hogy para 100 után neked miért fontos a hatékonyság, pénzt szeretnél kivenni a játékból? Azt viszont jól látod, hogy én nem (csak) a hatékonyságra megyek. Ha olyan kedvem van, akkor alacsony mpl-en futok egy gyors kört, vagy magas mpl-en futok egy lassabbat, épp ahogy tetszik. Ha azt érezném, hogy ez csak farm, már rég abbahagytam volna. (Mint ahogy volt is egy szünetem pár hónapja, mert meguntam.)

Leszarom az űbert
Szíved joga. Én mindössze azért próbáltam "feszegetni" a karid képességeit, hogy lássam, hogy egy top geares archon mire képes.

:R

Dive ever, work never.

(#25592) Gorneck válasza jjc (#25588) üzenetére


Gorneck
titán

Ez egy igen régi vendég ottan...

Gorneck#1239

(#25593) Kicsimix válasza F-ECT$ (#25591) üzenetére


Kicsimix
őstag

Csak arról írtál ,hogy te mp10-képes vagy ami részben igaz is és erre reagáltam :)

Én örülök annak ,hogy nem ott tartok mint ahol kezdtem a játék indulásakor (hatékonyság)... Jó pofa a karakter csinosítgatás ha látszik a fejlődés.. Csak ezért húztam ennyire a karim.. És persze, hogy jó csapattárs legyek nyilván : )

Nem vagyok top geares amúgy.. a közép felsőbe tartozom talán.. Sokkal durvább archon-ok is vannak.

Oké : ) Kicsit eltértünk már az eredeti témától...

:R

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#25594) mikromanus


mikromanus
veterán

Másnál is huncutkodik a játék? Nézegettem mitől halok MP5-ön, meg mitől olyan izmos az ellen. Az azért már nekem is feltűnt, hogy ellőttem a fagyis novát, erre vagy a repülő dögök be se fagytak közvetlen mellettem, vagy máskor fél másodperc csúszással jelent meg a fagyrobbanás animációja. Sunyi bug ez nagyon. Akkor már inkább szaggasson/lagoljon "normálisan"!
Mellette meg arcoskodva jelzi a ződcsík az 51 ms válaszidőt. na persze...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#25595) Gorneck válasza mikromanus (#25594) üzenetére


Gorneck
titán

:K

Gorneck#1239

(#25596) mikromanus válasza mikromanus (#25594) üzenetére


mikromanus
veterán

Vagy az "elnyújtott" effekt a teleport-wormhole-nál bugos a (2 teleport utáni rész), vagy lagnál kicsit érzékeny. Olyan mintha 2 teleport után közvetlen nem venne be a többi skillt azonnal. Pl 2 tele az elit mellé + frost nova nem fagyaszt. Fura. Amúgy meg jöhetne a patch, mert már nagyon szeretnék normálisan teleportálgatni amikor épp wizard lányka irtja az ellent. (PTR-re viszont nincs kedvem) Elég gáz. Minden kiálló utcakőnél és oszlopnál/saroknál elakad...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#25597) mikromanus válasza mikromanus (#25596) üzenetére


mikromanus
veterán

Hagyoma fenébe. Az APoC, meg a leach se mindig működik. Vagy vaksi vagyok és nincs is mi működjön? Húzzon a sunyiba a Bliz Szombatonként! Irgum-burgum! :(((
Diablo 3 - ApoC issue - meteor shower - 2013.04.20
Diablo 3 - meteor shower - life leach issue - 2013.04.20
Azt hiszem egyik 8, másik meg valahol 10-14 másodpercnél kezd rakoncátlankodni. Arra tippeltem, hogy akkor szórakozik, amikor lenyomott Shift mellett lövöm el a meteorokat, de volt amikor működött így is. Teljesen függetlennek tűnt ettől. Vagy tölt, vagy nem. 29 APoC mellett becritel egy tömegnyi csontin és felmegy akár 20 arcane powernyi is. Nagyon zúzos menet ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#25598) killerjohn válasza mikromanus (#25597) üzenetére


killerjohn
addikt

valami nem frankó itt se. Átváltottam 0 cooldownos kutyus buildre MP7-en, aztán vissza a szokásos felszereléssel MP5-re, és valami nagyon nem stimmel, mert bántják (értsd: megb***szák anyja hátán keresztbe) a WD-met - és eddig ez nem volt tendencia... mintha nem menne a LoH, vagy a lifesteal, nem tudom :(

Ami tutira megy, az a globe-ok által generált life regen.

(#25599) SLYM


SLYM
veterán

na végre jött egy kedvemre való lau olcsón [link]

(#25600) MrCsiT válasza mikromanus (#25597) üzenetére


MrCsiT
addikt

több érdekességet is láttam a videókon:
- a Blizz valóban rosszul csinál valamit, mert a meteor szerintem se apoc-ot , se ls-t nem nagyon(semennyire?) tölt, ez a skill hibája.
- nem vagy fireproof - sőt, a fire res-ed se lehet valami magas, mert olyan 20% körül sérülsz 1-1 tűzlabdától, amit a madárkák rádlőnek. Itt több probléma is van:
- hogy kerültek minden oldaladra ellenfelek ? berongyoltál a tömegbe, majd "a meteor megoldja" címszóval ? én azért nem használom az egyébként jól sebző meteort, mert "lemegy a nap" mire leesik a skill aktiválásától számítva, tehát, bármire is számítasz belőle - akár ls, akár apoc - rég meghaltál, mire aktiválódik. A sok kis tornádó, ami ugyan egyesével kevéske, de 8-10 darabjával , akár több mobot is elérve tömegben, már durván tölt..
- ilyen tömeget szerintem akár egy 1.6-os as-el és 40 chc-val rendelkező középkezdő fagyis is, a lények nagy száma miatt, jégcsarnokká fagyasztana.. ezek szerint, ennél gyengébb a kari/beállítás, amivel teszteltél, avagy, direkt nem fagyasztasz, csak a meteort várod ?
- a már mozgó tömegből elszaladtál a még nagyobb tömegbe, ahol 3 nagyot ütő champ. 1 hitelt. Ebben semmi furát nem látok, mert ugye ha ÉPP bekapják a sebzést, a mobok se ütnek, és ezzel így vagy Te is : ha ÉPP rád vertek, nem fogsz tudni fagyit csinálni, tehát elég, ha 2-3 mob rád tudott ütni, hogy aztán a champ. pakk levágjon, mint a birkát...

A lényeg, hogy szerintem, egy fagyis mögött csak hullák vannak, nálad meg nem :)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.