Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24901) Pocok256 válasza radi8tor (#24899) üzenetére


Pocok256
veterán

Igen ez lesz a megoldás :D

Viszont most meg foylamat lockolja az accom már vagy 20 sms t kaptam és 20. jára nyitom ki mindig mikor be akarok lépni újra le lockolja ... komolyan ez a blizz ezt élvezi ?

Király most már ki is zártak ....

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#24902) radi8tor válasza Pocok256 (#24901) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Használj authentikátort és akkor nem lockolnak soha. :N

⭐ Stella

(#24903) mikromanus válasza Pocok256 (#24901) üzenetére


mikromanus
veterán

Authentcator és nincs gond. Ha folyamatosan zárolnak, akkor folyamatosan elsiklasz valami apró részlet felett. Vagy mindig újracsatlakozol dinamikus IP mellett? Ha változgat az IP és nincs authenticatorod, akkor ez lehet probléma. Ha van authenticator, akkor csak bekéri új IP-nél a generáét kódját. Csak ha rászánod magad egyre, akkor mentsd el vagy írd le a restore kódot és rakd el biztos helyre!

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#24904) Pocok256 válasza mikromanus (#24903) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem fogok költeni még 1 feleselges hurcibálós dologra csak mert a blizzard retardált.... Következő dolog történt..... Diablo 3 elindít jelszó beír kiirja, hogy acc lockolva oldjam fel neten.. neten feloldom mindent elsőre sikerül... visszalépek diabloba jelszó beír elsőre jó is kiirja acc lokolva ... felmegyek megint netre megint elsőre minden jó uj jelszó sms protect stb.... vissza diabloba jelszó beír acc locolva ... ezt még 12 szer játszotta el majd kizárt a rendszer és most már az eu.battlenet sem jön be ... a net tuti stabil és 2 perc alatt nem kaptam 3 szor új ip t az is biztos... na ilyenkor mi a teendő ?

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#24905) SLYM


SLYM
veterán

[link]

végre!

Bosses
Bug Fixes
Skeleton King
Javítva lett egy bug, ami a The Skeleton King -nél okozott problémát. Mikor a Whirlwind támadásával készült lecsapni, néha nem társult mellé az animáció.

ezt én basszus sosem láttam. mindig csak abból láttam, hogy üt, hogy 1 csapásra lemegy a fél életem, WD-vel is szívtam ezzel néha, de most a monkkal az esetek 80%-ban ezért szoktam megalni SK-nél. kíváncsi vagyok hogy néz ki ez az animáció

[ Szerkesztve ]

(#24906) radi8tor válasza Pocok256 (#24904) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ingyenesen letölthető bármelyik okostelefonra, vagy PC-re is. Nem kerül semmibe, cserébe megkíméled magad a lockolástól. 11 hónap alatt egyszer sem lockoltak, pedig sok helyről jelentkezek be.

⭐ Stella

(#24907) mikromanus válasza Pocok256 (#24904) üzenetére


mikromanus
veterán

Az authentivator program ingyenes. Okostelefonra támogatott, de van windows verzió is. Valamelyik fórumon írtak hasonló hibáról. Bár ott azt hiszem a játék kódja nem volt hozzárendelve az accounthoz. Persze ha már számtalan órát játszottál ele, akkro nem ez a gond. Ha új telepítés és eddig nem játszottál D3-mal, akkor esetleg nézd át ezt a leírást!

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#24908) Pocok256 válasza mikromanus (#24907) üzenetére


Pocok256
veterán

Mind okés és szép, de miért köteleznek engem egy trágya app használatára mikor én nagyon jól megtudom jegyezni azt a tizenvalahány random szám és kisbetű, nagybetű kombinációból álló jelszómat.... Ha mégse menne akkor kapok sms -t meg egy emailt az én email fiokomra amit lehetetlen feltörni... Ezeken felül használjak egy külön appot mert ha nem le lesz lockolva az accom folyamat és hiába oldom fel bizonyítom, hogy én vagoyk secret question sms protect és név megadással egymás után 13 szor akkor sem enged be ! mert újra és újra lelockolja az accom ... Nem ez nem az én hibám úgy vélem hanem a blizzardé....

Asszem vissza lockolom az accom és eladom az összes blizz játékomat nekem erre sajnos semmi szükségem nincs hogy mielőtt játszok 2 napot kell az accom lockolgatásával töltenem mert a blizzard rendszere sz*r. Igen itt nem user errorol van szó mert a blizz azt kérte lockoljam ki az accom a neten megtettem majd beakartam logolni közvetlen utánna és újra lockot kaptam újra megkért a blizz, hogy lockoljam ki az accom megen megtettem majd megint le lockolta... ezek után teljesen lelockolta ... mit kellett volna tennem ? komolyan ? nem játszani ? .... Már régóta érlelődik a blizzard ellen egy igen szép tékozló homáros történet , de asszem ez már most megszületett. Felmentem volna a blizzard holnapjára megnézni mi is a teendő ahol is az én problémámmal foglalkozó szószedettnél 404 fogadott

Persze a pénz amit a játékért fizetek az kell neki ... hogyne kéne...

Amúgy félre ne értsetek köszönöm nektek, hogy segíteni próbáltok nekem csak most nem vagyok oylan lelkiállapotban, hogy betudjam fogadni a dolgokat...
Mindenesetre holnap vissza nézek... hátha.. de a cikket a blizzről a homárnak tuti elküldöm mert ez nagyon nem normális dolog... és ez nem az első helyzet, hogy kizárt ugyanígy a rendszer....

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#24909) mikromanus válasza Pocok256 (#24908) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem tudom milyen trükkös tevékenység folytán akartál erre a címre jutni, de EZ hivatalosabbnak tűnik. Nézzél videót meg olvasgass! Ha lockjolnak folyamatosan, akkor valamit elböksz vagy nem veszel figyelembe.

edit: mit ír a kiküldött email a lockolásokról? Minden aklkalommal kapnod kell egy értesítőt mikor zárolnak.

edit-edit: az account eladás minden formája a Bliz és a fórum szabályzata alapján is tiltott. Elsődlegesen azért, mert visszaélésre ad lehetőséget az eredeti tulajdonos részéről.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#24910) Thrawn válasza buherka (#24886) üzenetére


Thrawn
félisten

Szép darab, gratula! :C

SLYM: Azért nem akartam kipróbálni sem, mert:
1. A DPS-em így is kevesellték és csak még buktam volna vele. LS-hez meg kell DPS is, hogy jól működjön.
2. Annyi golddal a hátam mögött ami akkor volt a ládámban, esélyem sem lett volna egy olyan Furyt beszerezni, mint amit felajánlottál kipróbálásra. Később rám szakadt ugyan a bank, de még így is csak INT-esre futotta, DEX-est nem tudtam volna lőni magamnak.

Mint akkor is, most is köszönöm, hogy felajánlottad :)

#24876 Gorneck23: Marad az OWE, nagyságrendekkel olcsóbb így a karakter, mintha allrest szedegettem volna össze neki. Kielégítően lehet vele haladni magasabb MP-n is, ez is volt a célom.

Pocok256: Senki nem kötelez arra, hogy használd azt a "trágya appot", inkább bosszankodj és szívasd magad továbbra is, nehogy feltelepítsd... :U

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#24911) Edge válasza buherka (#24886) üzenetére


Edge
veterán

Mégegyszer grat :)
Tegnap láttam élőben, (együtt übereztünk én voltam az archon wizza :) ) nem semmi cucc :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#24912) Gorneck válasza Thrawn (#24910) üzenetére


Gorneck
titán

Elhiszem és tudom, de nem hiába mondom ezt neked...1-1 passzív, 1-1 skill be fog férni, amitől sokkal sokkal stabilabb lesz a karid.
És nem csak a karid, ha solozol, hanem a többiek is partyban, hisz tudsz vinni olyan skilleket/passzívokat amik eddig nem fértek be.

Más:
Barbikhoz egy kérdés, mert tegnap már majdnem a monitorom leverésénél tartottam. Mondjuk a Monknál is van hasonló...csak ő csápolás helyett áll, mint fsz a lakodalomba vagy épp körbetáncolja az ellent. Szal a rend nem szokott néha "nem működni"? Értem ezalatt, hogy
1, a mozdulatokat mgecsinálja a kari, de se animáció se hatás se semmi se történik
2, meg se mozdul, le se kakikálja, hogy nyomkodom a gombot...
Ezek szinte rendszeres történések.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#24913) persil válasza buherka (#24886) üzenetére


persil
nagyúr

Azt a kurva élet. Hát gratulálok :)

Kb ez lehet most ah-ban(ha egyáltalán beteszed) a legerősebb chanto, ritkán van ennél komolyabb dps-sel.(socket-esről van szó)

Mondjuk az azért vicces, hogy az "csak" 44% crit dmg-dzsel(marquise emerald esetében) erősebb az enyémnél, viszont 10-15x, ha nem többször többe kerül.
Na most 250k dps-re(állandó buffjaimmal) +15k-ért kiadni 2+ milliárdot... háát. Én biztos nem lépném meg.
100-200 millából tudnék venni erősebb witching hour-t, vagy lacuni-t, esetleg egy gyűrűt és majdnem ott vagyok.

Hát na, azért duh.. sok sikert :) Bár ezért már tuti jól csöngő forintokat kérnék.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#24914) Edge válasza persil (#24913) üzenetére


Edge
veterán

Most nem azért de neharagudj ha ilyeneken filózol akkor nem a te kategóriád ez a fegyó, aki ezt megveszi már csak 2+milliárdok(ez amúgy sztem többért fog elmenni tradeben, én buherka helyében d2jsp-re tenném a cuccot) kiadásával tud dpst növelni nem 200Millióval... :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#24915) Thrawn válasza Gorneck (#24912) üzenetére


Thrawn
félisten

A Fleet Footedet még mindig nem kukáztam ki, annak a helyére mehetne más is. Tegnap űber előtt el is feledkeztem róla, pedig oda tök fölösleges a +MS :B

A Rend akkor "nem működik" ha elsuhintod, de nem elég nagy DPS-sel találsz be, mert épp nem criteltél elég nagyot. El kell suhintani mégegyszer és ha elindul felfelé a HP akkor jól sikerült 'rendet rakni".

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#24916) persil válasza Edge (#24914) üzenetére


persil
nagyúr

Nem haragszom, de ez nem filózás, 1165 dps-es, 66% crit dmg-es példányom van, egyszerűen szinte "ingyen" levadásztam licitre.

Szimplán csak megjegyeztem, hogy mennyire "irreálisan" megnő az ára valaminek, ami top közeli. Mondom, ha marquise emerald kerülne bele, akkor adna nekem 15k dps-t.(ami mondjuk sok, nem tagadom, de 250-re 15 már számomra nem olyan értékes, mintha mondjuk 80-ra jönne 15)

A 200 milliót meg ne úgy értsd, hogy néhány szemetet felvásárolva meg tudom duplázni a dps-em, mert ezen a szinten talán már egy ici-picit túlléptem... De, ha bújnám az ah-t, meg sikerülne egy-két best buy-t, esetleg licitet elcsípni, akkor biztos találnák olyan cumókat, ami itt-ott hozna néhány ezret és mégsem költöttem 2(esetleg 3-4, mert ez sokat érhet) milliárdot.

Amúgy szoktam nézegetni és általában az van, hogy ugye a plafon az ilyen ~1170 rendre 2 milliárdért, aztán hirtelen ott van alatta mondjuk ugyanez 1150 dps-el 700milláért, néha még kevesebbért. És akkor máris az van, hogy 200-300 dps-ért kiadsz több, mint egy milliárdot.(nem kell leírni, hogy ilyen nincs, mert napi szinten előfordul 1-2 ilyen "jó vétel", de kb 40-50 dps mínusszal rendszeresen harmad/negyedáron vannak)

Szóval ennek messze nincs köze ahhoz, hogy szerinted mennyire vagyok csóró, vagy alja :)

Szrk.: javítanom kellett, nem 1170 dps-es a chanto-m, csak egy szar 1165.7-es darab :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#24917) davidsito


davidsito
tag

Sziasztok!

Wizard friend-et keresek ..... írom okát.
Sorba töröm be a wiz legendeket, félek már én is betörtem értékes dolgokat, mivel nem értek hozzá.
:(

Sajnos nincs a társaságomba jó/normális mágyrúl beszélő wiz ... :Y

Ezt a bugot szeretném javítani.
Várom a jelöléseket.

Üdv.
Dávid
:R

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#24918) P00By válasza Gorneck (#24912) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem néha, hanem elég gyakran nem működik nekem a Rend. :(

(#24919) persil válasza davidsito (#24917) üzenetére


persil
nagyúr

Nekem fent vagy friendlist-en.(irevered néven vagyok)
Ha ilyen kérdésed van és tudok, akkor segítek, írjál nyugodtan.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#24920) davidsito válasza persil (#24919) üzenetére


davidsito
tag

köszönöm szépen :)

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#24921) Pompi válasza SLYM (#24905) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Röhej, hogy nem lett teljesen javítva a Skeleton King bug. Csak rossz a fordítás :( :(((

Hivatalos info: [link]

"Skeleton King
A bug causing The Skeleton King and The King of the Dead to not play an animation when performing their Whirlwind attack should now occur less frequently"

Tehát nem javították teljesen, csak kevesebbszer fog előfordulni. "Vicces"

Feel Good Inc.

(#24922) Edge válasza persil (#24916) üzenetére


Edge
veterán

hülyén fogalmaztam nem volt szándékomban fellengzősen írni de visszaolvasva olyan lett sry :)
Ez az item az én kategóriám se, szal nem nézlek csórónak csak normális gamernek, mert míg mi 2milliárdnál kevesebből fasza karit építünk(sőt) addig vki meg 1 itemslotra többet költ és itt már bejön az item perfekcionizmus.
Teljesen igaz amit írsz, de ettől függetlenül nem lesz gondja azzal buhernek hogy 2milliárdért vagy a felett eltudja-e adni szvsz kapkodni fognak érte. Ezen azért én is elképedek néha, de ez van :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#24923) persil válasza Edge (#24922) üzenetére


persil
nagyúr

Semmi gond, nem vettem fel, pontosan tisztában vagyok vele, hogy néhány játékoshoz képest mennyivel vagyok elmaradva.

Igen, a lényeg az én hsz-emben sem az volt, hogy ez most nekem mennyire való, hanem amit te is írsz, az item perfekcionizmus. Elképesztő, hogy "mindösszesen" 44% crit dmg-nek ilyen brutális felára van.
Abban én is biztos vagyok, hogy szép összeget kap majd érte, kicsit irigykedem is :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#24924) mpierre válasza Gorneck (#24912) üzenetére


mpierre
veterán

Előfordul, de ilyenkor félcentivel arrébb állsz a képernyőn és újra próbál. Az okát nem tudom, de ez olyan mint a láthatatlan tereptárgy. Főként keep lvl 1-n van ilyen a rácsos, négy osztatú, középen likas (innét néha csontik ugrálnak ki) résznél. Ott fixen elakadok az alsó jobb negyedben.

Azt nem feltételezem, hogy fury nélkül klikklegetsz áhítozva a rend áldásos hatására... Én jó párszor jártam így, mert nem csaptam oda elégszer a mobok tömegének. :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#24925) buherka válasza Thrawn (#24910) üzenetére


buherka
addikt

Kösz tesó...seggbe kellett rúgnom a DH-t, hogy essen valami értelmes motyó. :D
Egyenlőre nagyon jól elvagyok a barbival.

(#24911) Edge ...kösz. Jelölj be nyugodtan. Remélem jó combos áron fogom tudni eladni. Szerencsére perfect roll, így a sok Hans Jürgen képes mindent megadni egy ilyenért, hogy szép nagy legyen az e-fütyköse. :D

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#24926) Gorneck válasza Thrawn (#24915) üzenetére


Gorneck
titán

Csapatbuffot oda mindenképp ajánlom, ahogy oda szintén remek dolog lenne a Bacon, így elég sűrűn tudnál vakítani ami nem kis dps buff.
Te skillsorod így lenne OWE mellett a legjobb: [link].
Ezt mondjuk akkor is használhatod, ha csapatba mész és te vagy az első Monk ott. Ha csatlakozik más, akkor ő már ezzel is tolhatja... :) Vagy akár backlash-vel is.

Én ezt szoktam vinni überre: [link].

Háááát párszor emiatt feküdtem el...mert aszitem, oké minden, de akkor erre is figyelni kel.

(#24918) P00By: Remek.

(#24921) Pompi: ACT3 a fel fel bukkanó 1-2 hiteló madárka sokkal durcább bug volt és nem kevés idejükbe telt mire javították...sőt...fixként be is volt jelentve és mégis fel fel bukkant.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#24927) shouryuken


shouryuken
senior tag

CM wizard vagy WW barb hatékonyabb egyedül farmolgatni? (Mondjuk legyen 50milla a gear cap)

(#24928) czpitti válasza Pocok256 (#24901) üzenetére


czpitti
senior tag

Live chaten rögzíti neked a suppos a diablo-t és nem lesz további problémád.Gyerekem diablojával ugyanezt végigjártam én is.Havertól megvettem,tettem fel sms protectet,amikor gaméba léptem lockolt mindig.Live chat,megkértem a suppost nyissa ki az accom,megtette,megvárta míg beléptem a játékba,rögzített és azóta nincs semmi baj.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#24929) F-ECT$ válasza davidsito (#24917) üzenetére


F-ECT$
titán

1. nézd meg az ah-ban az árat. Ha nem tudod, hogy mi a fix stat rajta, és mi a random, akkor keress rá az itemre gugliban.
2. kérdezd meg d3 trade topicban, ha nem vagy benne biztos
3. kérdezd meg generalon, ha hirtelen kapsz 2-3 whispert, hogy megvennék, akkor tuti sokat ér :)

Egyébként meg nincs olyan sok wizard leg/set, ami sokat ér:
-Storm Crow - csak a chc-s ér sokat, abból is 4+
-Tal chest - csak all ressel ér sokat
-Tal amulet - chc-val ér sokat (főleg ha még dmg vagy as is van)
-Tal source - ezen sok minden kell, hogy sokat érjen
-Chantodo source - ezen is, de ha apoc van rajta, akkor tuti nem brim
-Triumvirate - 240+ avg dmg és/vagy apoc
-Occulus source - 290+ avg dmg
-Chantodo wand - 1000+ dps és socket vagy chd
-Slorak wand - 950+ dps, socket

Sajnos a 2h botok max követkőkre jók.

Persze az is kérdés, hogy Nálad hol kezdődik az értékes :)

Dive ever, work never.

(#24930) Gorneck válasza mpierre (#24924) üzenetére


Gorneck
titán

A szakállamon csorog le a fury...és mégse müxik...szal nem üres gombbal várom a rendet... :D
Monk után iszony szokatlan ez a fajta játékstílus...de remélem lassan megszokom... :)

Jahhh igen...fear az vmi kegyetlen...tegnap az összes elit ilyen volt...ACT3-ból átszaladtam ACT1 wardenig...

Gorneck#1239

(#24931) Pocok256 válasza czpitti (#24928) üzenetére


Pocok256
veterán

Köszi szépen te vagy az én herom :$ Meglépem én is ezt aztán reménykedem.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#24932) F-ECT$ válasza shouryuken (#24927) üzenetére


F-ECT$
titán

Mit értesz hatékonyság alatt? Minél magasabb mpl vagy minél több xp/óra? Bár szerintem mindkét összevetésben a barbár nyer.

A cm wiz már pár millióból összerakható úgy, hogy ne nagyon haljon mpl10-en se, de 1 pack leverése akkor 5-10 perc :) 50m-ból szerintem olyan mpl3-5 körül lehet az optimális nehézség.

Dive ever, work never.

(#24933) Gorneck válasza Gorneck (#24926) üzenetére


Gorneck
titán

Egyébként a sapidból próbáld meg átpakolni a vitet a vértbe, a sapiba így mehetne allres...és kb elegendő is lenne dupla LS mellé. Egy mempoval pl ezt ki is próbálhatod...

Gorneck#1239

(#24934) czpitti válasza Pocok256 (#24931) üzenetére


czpitti
senior tag

Addig el ne engedd a live chat-ről az embert amíg be nem tudtál lépni a gaméba és nem rögzített.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#24935) mikromanus válasza Gorneck (#24930) üzenetére


mikromanus
veterán

Esetleges okok:
- elfelejtetted berakni a skillt, vagy a rúnáját
- valami miatt nem ette meg a skillváltásnál a rúnát. Aztán meg nem tölt a rend. Ehhe, nem én vagyok ám bénaaa. Néha tényleg fura volt csapatjátékra átskillezésnél. Többnyire übereknél tűnt fel, hogy nincs a renden vag ya warcry-on rúna :DDD
- nincs fury, vagy ha van, akkor valami CC hatás alatt vagy (amúgy tudtátok, hogy a beparázott barbár gyorsabban menekül most még, mint a többi karakter?)
- nincs az ellen a hatótávon belül
- bebugozódtál, vagy laghegyekbe ütköztél (mondjuk ez lehet urban legend, de régebben nekem is volt néha gyanus helyzet. Szerintem inkább csapatban. Vag yfáradtságra fogtam)
- elvétetted a billentyűt és lelkesen nyomogatod valamelyik nem kiosztott billentyűt ("Mé' nem üt? Pedig én nyomom a Q-t" :D)

Röviden: passz. Előfordulhat, hogy nem te vagy a béna ;) :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#24936) Gorneck válasza mikromanus (#24935) üzenetére


Gorneck
titán

Igen, így még egy turbómanót is képes lennék beérni...vagy bármelyik gyalogkakukk elitet... :D

Egyébként a felsorolásod egyik pontja se talált... ;)

Gorneck#1239

(#24937) mikromanus válasza Gorneck (#24936) üzenetére


mikromanus
veterán

Akkor még egy tipp:
Túl gyorsan meghalsz. Az animációk már követni se tudják az elhullási sebességed. Halál után nincs skillekkel viccelődés ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#24938) Gorneck válasza mikromanus (#24937) üzenetére


Gorneck
titán

Trollkodás helyett inkább tedd fel a vidit a DH-ról...vagy nem készült?

Gorneck#1239

(#24939) Edge válasza F-ECT$ (#24929) üzenetére


Edge
veterán

Csak kiegészítésképpen:
Tal chest: sokat ér ha 190int+/175vit+/9as +1 random ez gyak bármi lehet, ha már ilyen roll van előtte akkor min 25M.
Ha az a random armor vagy yard vagy 300+ regen vagy allres akkor 200+mill.

szerk: Gorni, én meg monknál tapasztaltam ilyet nyomom a skillt(harang) és nem csinál semmit pedig spirit fullon van, lehet akkor van ez az effekt amikor ütnek? vagy mégse mert pl wiznél ilyet sose tapasztaltam hogy ütnek és vmi skillt ne tudnék közben betolni...

buherka: oks :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#24940) Gorneck válasza Edge (#24939) üzenetére


Gorneck
titán

Eleve van egy kis késleltetési ideje annak a skillnek...legalábbis sztem...ilyen nálam is szokott lenni...részben ezért se használom...

Gorneck#1239

(#24941) Edge válasza Gorneck (#24940) üzenetére


Edge
veterán

az remek mert van hogy 3x is megnyomom mire csinálja, ez vmi bug lehet mert nem az van hogy a monk előkészül és látod hogy csinál vmit hanem egyszerűen nem indul el az animációja se a skillnek.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#24942) Gorneck válasza Edge (#24941) üzenetére


Gorneck
titán

Lehet...meg van olyan is mikor eltol egy másikat is...holott 1x nyomtam meg a gombot...ilyen az összerántás is...
De kezdem azt érezni, hogy ez is a netem miatt van...

Gorneck#1239

(#24943) davidsz válasza Edge (#24941) üzenetére


davidsz
őstag

A harang nálam is játssza ezt. Az utóbbi 5 napban már nagyon zavaró lett. Mintha többet késne.
amikor több a lag, abban az időszakban a harang is lassabb.
remélem javítanak ezen valamit, mert most már idegesítő nagyon.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#24944) mikromanus válasza Gorneck (#24938) üzenetére


mikromanus
veterán

Mp5-ig laza a trap-worker. Meg lecseréltem egymilláért a manticore-t, csak nem volt alkalmam tesztelni. Egysocketes, de névleg azonos DPS mintha a korábbiba egy rubin került volna az egy smaragd mellé. Mondjuk -3k DPS összességében, mert -5% chd és nincs dex. De van leach. MP10-en picit döcögős. Hozzászoktam a strapabíró kasztokhoz, most meg edződnöm kell picit (pl nem kellene lerohanni az ellent és közvetlen közelről osztani). MP10-en pár sovány "puposgirnyó" elit a nyakára teleportál (4 egyszerre) és már meg is hal. Kell majd kis allres, meg esetleg armor valamelyik olcsó itemes sloton. Vagy icipicit több vita. De alakul ez is. 171k DPS-sel alázom az ellent MP10-en. No jó, ami nem skorpió az még picit időigényesebb, de majd finomítok a stíluson (meg lecserélek majd 4-5 itemet, de hármat tuti. Akkor már rohadt nagy terminátor-terrorrista hibrid lesz belőle) :DDD
Ha tudnám is miket nyomkodok és nem csak püfölnék mindent látatlanba, akkor az erőforrás se lenne gond, de így picit pazarlóan bánok még a skillekkel és két kupac ellen közt van amikor kevéske hatred és discipline marad a nagy üres semmiben rohanásra. Tegnap (L.E - leach előtt) úgy ment, hogy rohan, csapdázik, tömeget oszlat, aztán jön valami nagyobb ellen és ha nem max életnél kapja be a DH a nag ylecsapást, akkor csak egy véres folt marad belőle az aszfalton. El kell majd találnom azt hiszem a megfelelő arányokat :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#24945) quex válasza Gorneck (#24912) üzenetére


quex
tag

Hétvégén nálam is történ olyan eset, hogy a rend-el csapkodtam, animálta is, de nem sebzett semmit, és nem is kezdett el vérzést jelezni. Volt időm megfigyelni, mert több másodpercen keresztül tartott ez az állapot. Aztán kivágott a program és akkor vettem észre, hogy nem volt net. Szóval a netszakadás/akadás tudott ilyen jelenséget produkálni.

Nekem a DH-val szokott az történni, hogy hiába nyomom a gombot, nem veszi a billentyűzetről többszöri lenyomás után sem, pedig van hozzá erőforrás. Főleg olyankor van ez, amikor teljesen tele van a gömb, bár lehet, hogy csak véletlen egybeesés. Ellenben egérről megy rendesen. A billentyű jól működik más esetekben. Szerintem ez bugos.

A wizardal meg olyan szokott történni, hogy az archon formában lévő wizard "lángvágója" nem rögtön, hanem kb. 1 másodperces késéssel kapcsol be. Általában megy azonnal, de amikor rákezdi ezt a hibát, akkor sokszor késik ennyit, ami elég zavaró, főleg azért, mert ilyenkor sietni kell vele.

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#24946) vendingo


vendingo
veterán

Jött/jön új patch mostanában?
Melyik jelenleg az aktuális?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#24947) Andie


Andie
őstag

Van valami módszer WD részére, hogy nyakon tudjam csapni azt a dög kincses manót?
Egyszerüen képtelen vagyok utolérni. Rohan, én rohanok utána, megáll, elkezdem rá tolni a macikat, de mire az első odaérne, már fut is tovább. Aztán portált nyit, ott le tudom szedni az élete felét, és meglép... :F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#24948) Gorneck válasza mikromanus (#24944) üzenetére


Gorneck
titán

:)

(#24945) quex: Remek...mondjuk most vagyis tegnap a netemmel pont nem volt semmi gond...de ahogy olvasom, meg ahogy tegnap tudtam meg TSen ez eléggé jellemző régóta a rendre...

(#24947) Andie: Több DPS, SW+SH, pókok...én megzúzom macikval őt, majd SW+SH utána macik...és utána pókok...bár mpl6on simán macival lerendezem...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#24949) mikromanus válasza Andie (#24947) üzenetére


mikromanus
veterán

spirit walk-jaunt. Beéred és jól nyakára küldöd a macikat, vagy a robbanó kutyulikat. A paravarázs hat a manókra? Ha igen, akkro eléfutsz és bekergeted valami sarokba esetleg :DD
Többnyire a kis girnyók immunisak a varázslatokra, de a csicska azurewrath fagyasztása néha jegeli őket. Lehet ez is segít ha soloban lennél.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#24950) Andie válasza Gorneck (#24948) üzenetére


Andie
őstag

Hát ezaz, hogy nekem a 120k alap dps-emmel ez nem olyan gyors azért :)
De amúgy jól meg az MP6, még a legzúzósabb elitek is. Csak ez a manó...
Mi is az a SW+SH ? :B

Ahogy mikromanus is írja, kéne valami freezelő cucc, mint a barbárnak a stun. Csak sztem ilyen WD-nek nincs... Esetleg az a lassító talajvarázslat... Dehát most váltsak skilleket mindig, mikor manót látok? (mer amúgy nem használok se SW-t, se kutyákat)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.