Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24301) RockHaRD válasza czpitti (#24300) üzenetére


RockHaRD
addikt

nem hagytad komment nélkül :U

ráadásul nem minket minősít, hogyha ebből valaki viccet csinál :F

(#24302) Sirandrish válasza RockHaRD (#24301) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem akarok beleszólni de ez nekem mindennek tűnt csak komolynak nem..

"csellista :DDD én meg oboista, szal mi bírjuk ujjal ;]"

Szóval a vicc már kész..és te csináltad :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24303) RockHaRD válasza Sirandrish (#24302) üzenetére


RockHaRD
addikt

"Nem akarok beleszólni de..." beleszólok... :F

(#24304) SLYM válasza RockHaRD (#24301) üzenetére


SLYM
veterán

azt öcsém mondta, hogy Dreamer zenész, de hogy te is azt nem tudtam :) dehogy pont oboa :D

[ Szerkesztve ]

(#24305) Zan válasza SLYM (#24304) üzenetére


Zan
aktív tag

Van ez így!^^ A vicc, hogy a legjobb oboisták (most szigorúan hangszerről beszélve) általában férfiak. Ugyan ez van a csellisták körében is -mondjuk nálunk nem meglepő-!

Minél jobb, annál jobb!

(#24306) F-ECT$


F-ECT$
titán

Mit lehet akkor csinálni ha BO-val vettem valamit és nem jön meg a cucc? (Sima AH.) Már ki-betettem 1-2 itemet és semmi.

szerk: Megérkezett... Csak kicsit ideges voltam, mert Tal chest 137 int, 251 vit, 20 all res.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#24307) JSaN válasza F-ECT$ (#24306) üzenetére


JSaN
addikt

Majd meg jon, turelem.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#24308) mikromanus válasza Gorneck (#24297) üzenetére


mikromanus
veterán

Gyenge vagy mint az algopyrin. Ez az egyik legegyszerűbb és hosszú távon is legkönnyebben tartható build. Mondjuk nekem a "kicsiarakás" picit könnyebbnek tűnik (változatosabb, mert több aktív, gyakrabban használt skill fér bele), de a kutyuli-bumm megoldás is laza. El vagytok ti lustulva nagyon... :Y :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#24309) Sirandrish válasza RockHaRD (#24303) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor bele akartam szólni :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24310) Cyberbeni válasza F-ECT$ (#24306) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mármint azért voltál ideges, mert a 20-ast 80-asnak nézted?

(#24311) F-ECT$ válasza Cyberbeni (#24310) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem, mert a pénzt levonta érte. Pontosabban nem az ára miatt izgultam, hanem amiatt, hanem mert tudtam, hogy 4-5x drágábban el fogom tudni adni, és nem akartam ettől elesni :)

Dive ever, work never.

(#24312) Rankerz válasza F-ECT$ (#24311) üzenetére


Rankerz
senior tag

Szerintem poénnak szánta,bár állandóan busy vagy afk, keveset beszélünk :B :DDD

(#24313) JSaN


JSaN
addikt

Skornba erdemes zold helyett piros kovet tenni?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#24314) granini válasza JSaN (#24313) üzenetére


granini
őstag

Nem, socket 2-es Skornba érdemes 1 zöldet + 1 pirosat :) :)

Viccet félretéve szerintem nem, valóban az van hogysocket 2 itemeknél (mondjuk ki Manticore..) érdemes 1-1-et tenni, de minden más esetben nekem az jött ki matekból hogy a zöld a jobb. Nem csak DPs miatt hanem mert egyszerűen a CHD kell jobban, skillek sebzésbónusza miatt is.

A magasabb DPS (pirossal) stabilabb értékeket hoz, kevesebb ingadozással, a magasabb CHD (zöld) meg szélsőségesebb értékeket mutat, ha bekapcsolod a damage indicatort, de alkalmasint nagyobbakat is visz be..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#24315) JSaN válasza granini (#24314) üzenetére


JSaN
addikt

Koszi az alapos valaszt.
Igazabol WD-el jatszok HC-ban, es nem erosegem a chc-chd. Valamint a pickupom is nulla, igy a skillek is igy vannak ossze allitva. Meregettem a zold piros kozotti kulonbseget, a damage minimalis elteresu. De a stabilabb magas dps miatt lehet meg kene probalom azert a pirosat is egy kicsit.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#24316) killerjohn válasza granini (#24314) üzenetére


killerjohn
addikt

cmww-nek chantodoba kizárólag marquise ruby. semmi más. soha. :N

(#24317) mikromanus válasza killerjohn (#24316) üzenetére


mikromanus
veterán

Miért? Az ametiszt sokkal szebb... De a topáz is cuki. ;] :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#24318) F-ECT$ válasza killerjohn (#24316) üzenetére


F-ECT$
titán

Minden mpl- re? És miért?

Dive ever, work never.

(#24319) Rankerz


Rankerz
senior tag

Developer Journal: Multiplayer Improvements

Köszönet Benőnek hogy szólt

(#24320) radi8tor válasza Rankerz (#24319) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

FB-ra is most került ki. :K

⭐ Stella

(#24321) jjc válasza Rankerz (#24319) üzenetére


jjc
aktív tag

egész jó dolgokat találtak ki.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#24322) Zan válasza Rankerz (#24319) üzenetére


Zan
aktív tag

Tök jó ötletek vannak benne! Viszont értem én, hogy azt akarják, hogy a kevésbé felgearelt haver is tudjon velünk játszani, ezért lejjebb veszik a +% Monster hp-t per co-op player...de miért nem lehetne ezt is egy ki/be kapcsoló gombbal megoldani? Nem kellene szerintem több nerf...:(!

Minél jobb, annál jobb!

(#24323) Cyberbeni válasza Zan (#24322) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Én eddig is 99%-ban csak überekhez mentem csapatban.

(#24324) Bazzzs válasza Rankerz (#24319) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Jó ötletek vannak benne, örömteli, hogy ha lassan is, de azért finomítanak a játékon és látják a követendő irányokat. Pár napja volt szó arról is, hogy további end game elemeket terveznek a játékhoz (pl. véget nem érő katakombák), csak győzzük ezeket kivárni :D Van egy olyan érzésem, hogy össze fog ez is állni egy korszakalkotó játékká, de várni kell még rá egy-két évet (és kiegészítőt), hogy elnyerje végleges formáját.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#24326) Cyberbeni válasza killerjohn (#24325) üzenetére


Cyberbeni
addikt

+300 MF kimaradt, mivel már mindenki paragon 100-as.

(#24327) radi8tor válasza Cyberbeni (#24326) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mindenki, LOL! :C

⭐ Stella

(#24328) Cyberbeni válasza radi8tor (#24327) üzenetére


Cyberbeni
addikt

de neked nem számít az MF, mert már úgyis mindent megvettél, amit akartál :P
Persze aztán buffolnak egy-két legendary-t, és megint be fogsz vásárolni belőlük :D (Pl 4 socketes Hellrack, meg ahhoz ugye kell még 2 újabb markíz kő is)

(#24329) radi8tor válasza Cyberbeni (#24328) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

4 socketes Hellrack? Kell a fenének :)

⭐ Stella

(#24330) killerjohn válasza Cyberbeni (#24326) üzenetére


killerjohn
addikt

megcsináltam, csak neked :) na húzok aludni...

(#24331) defede válasza JSaN (#24294) üzenetére


defede
tag

Most összegyűjtöttem a tanácsaitokat és folytatom. Köcce a segit nektek. A pickup radius-t azért illene lejjebb vinnem mert felveszem az összes globot. Az csak akkor segít a DH-nak ha ők veszik fel ugye? A fagyis eliteknél én is tartalékolom az SW-t de ahogy berobban már újra kirakják a CD meg hosszabb, olyankor futi kifelé ha tudok vagy egyből halál.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#24332) Drizzt válasza defede (#24331) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Multiban a felvett dglobe mindenkit gyógyít, úgy tudom.

I am having fun staying poor.

(#24333) defede válasza Drizzt (#24332) üzenetére


defede
tag

A hatred töltő passiv-ra gondolok. A gyógyítást azt tudom.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#24334) Gorneck válasza defede (#24331) üzenetére


Gorneck
titán

Nem, ha te kapod fel akkor is...

Gorneck#1239

(#24335) killerjohn válasza Cyberbeni (#24326) üzenetére


killerjohn
addikt

ha marad a +10% mf/játékos akkor továbbra sincsen semmi érteme partyban játszani, mert a bónusz már p50-en is gagyi, de p100-on kb kerekítési hibának felel meg...

(példa: ha p100-as vagy akkor MP6-on egy 4 fős partyban valor után 27%-al több az MF mint ha egyedül mennél MP0-án, de közben 2,86-szor több az egy játékosra jutó, leverendő mob életerő :)

[ Szerkesztve ]

(#24336) czpitti válasza killerjohn (#24335) üzenetére


czpitti
senior tag

4 fős partyban szerintem pont nem az mf a lényeg.Akinek meg az,na annak ott a multibox:)

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#24337) killerjohn válasza czpitti (#24336) üzenetére


killerjohn
addikt

Teljesen jogos elvárás, hogy multiplayerben ne legyél hátrányba ahhoz képest mint amikor egyedül mész. Ez a táblázat nem arról szól, hogy milyen esetekben lesz több dropod, hanem hogy milyen esetekben nem lesz kevesebb... Vagy te az a srác vagy aki megvette HUF-ért a karit és onnantól már csak a fun-faktor számít, drop meg minek? :) Egyébként a Blizzardos blogban is szépen, kereken le van írva, hogy miért masszív szívás multiplayerben játszani...

(#24338) czpitti válasza killerjohn (#24337) üzenetére


czpitti
senior tag

Úgy néztek az MF-re mintha bármit is számítana.Nem számít.Ha akar esik,ha nem akar akkor ugyse fog.Erre is kéne egy számítás hmmm:).Viccet félretéve : teljesen felesleges számolgatni mert semmit nem ér.Single-ben menni dögunalom.Multiban meg csevegsz,gyorsabban megy az idő.Nekem a játékélmény a haverokkal sokkal többet számít minthogy 3 brim legend helyett 4 brim essen.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#24339) davidsito válasza czpitti (#24338) üzenetére


davidsito
tag

egyedül ..... ac2 mp10 3 óra farm, halál nélkül = nulla legend
másnap, ugyan ezt
egyedül ..... ac2 mp10 2 óra farm, halál nélkül = 4 legend

semmi sem változott, csak eltelt 24 óra
ugyan azzal a 600-as mf el toltam

erre nincs magyarázat, teljesen random

szerintem ez a valor is csak egy vicc, egy szemfényvesztés
csak a wardeneknél vagyunk rákényszerítve és über eliteknél

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#24340) killerjohn válasza davidsito (#24339) üzenetére


killerjohn
addikt

gratulálok, bebizonyítottad, hogy mindegy hogy egy lottót veszel vagy 100-at, ugyanakkora az esélyed. Szerintem valami anyagot rakjál belőle össze, és elintézem hogy berakják az alaptantervbe ;]

(#24341) davidsito válasza killerjohn (#24340) üzenetére


davidsito
tag

csak a magicfind dolgot támasztottam alá, hogy hüleség :)
vagyis nem
minél magasabb annál több rare dolgot találsz a földön

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#24342) Rankerz


Rankerz
senior tag

Engem a bónusz xp azért meggyőzött MP10 en. Vannak olyanok akik már jól összeszoktak és amúgy is együtt farmolnak mindent (DE,Key,Uber,Loot) de eddig az xp-zést mindig szólóban csinálták mert úgy érte meg.

Most lehetőség adódik ezt is party-ban csinálni , hogy közel olyan xp-effektív vagy talán sokkal effektívebb is lesz (tesztelni köll' még). Ráadásul már a 250% 4 főre monter hp is szimplán gyorsabb haladást eredményez így elsőre mint szólóban ha nem kóricál mindenki jobbra balra :DDD

Ptr very soon , meglátjuk élesbe is nemsoká, én bizakodó vagyok

[ Szerkesztve ]

(#24343) granini válasza davidsito (#24341) üzenetére


granini
őstag

Mindkettotoknek igaza van. Meg nem is.. van az a tenyezo hogy 'szórás'.. meg hogy randomitas..ez mutatja meg hogy a varhato eredmenytol mennyiben ter el pl a valosag. Olvasom sokat a forumot, es eleg sok fajta tapasztalat meg lett itt osztva.

Csak a teljesseg igenye nelkul:
- 600-as MF-el mentem es nem esett semmi 2 napig aztan meg esett 4 leg..
- ha 2 napig nem lepek be utana amint belepek a jatekban 5 percen belul esik 1 brim erteku leg..
- onnan tudom hogy mindjart fog esni leg hogy egy reti szarkupacbol is mar sarga esik..
- nekem meg a socketes Fury-m frankon egy fegyvertarto allvanyrol esett le, amire nem is kattintottam ra, csak a DH haverom elciganykerekezett mellette..

es hasonlok.. mind azt mutatjak hogy van randomitas a jtekban, Nem lehet 2-3 ora vagy nap jatekmenetbol semmilyen kovetkeztetest levonni.. a magic find nyilvan valamilyen nagyobb tartomanyban merheto csak, es gondolom hoy a game valahol igy is van megirva. Most komolyan, ha azt tudja a szerver hogy melyik karaktereddel hany percet toltottel, gondolod hogy azt nem tudja, hogy mikor mit talaltal..? ccc.. nem masodperc alapon szamolja a Blizz az MF-et hanem azt mondja, hogy keremszepen aki jatszik 100 orat 400-as MF-el, az nagy valoszinuseggel tobb leg-et fog talani mint aki szinten 100 orat jatszik de csak 300-as MF-el. De ezt nem 2 oras intervallumban keretik osszehasonlitani hanem mondjuk 1 honap alatt.. es akkor mar elvileg kisebb szorasnak kell lennie, es ki kene deruljon hogy valoban 400-as emberunk 10 legit talalt a masik meg csak 8-at es hello maris ott a +20-25% tobblet visszaigazolva.

Arrol a faktorrol nem is beszelve hogy kozben az MF a karaktereden folyamatosan valtoz(hat)ik, tehat a game meg azt is bele kell valahogy kalkulalja.. nincs egzakt modja ennek. Na mindezt csak azert irtam le mert en is jartam ebben a cipoben, hogy gyurtam gyurtam a magas MF-re aztan semmi nem lett, aztan tok sima gear-ben mert hullott a brim.. Meg vegigverekedtem magam kinkeservvel MP7-en a wardenig aki nem dobott.. (garantalt 70%) majd duhbol lementem apritani MP2-re es harombol haromszor dobott..

czpitti kollega fogalmazta meg jol.. elvezzetek a jatekot, csevegjetek, vegyetek fel mindent, uljetek fel mindenre, huzzatok ki a warden nyelvet a seggen.. ez egy jatek :)

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#24344) mikromanus válasza Sirandrish (#24209) üzenetére


mikromanus
veterán

Mivel épp nincs mit spamelnem, így felszaggatom a régi sebeket is...

Épp vonaton ültem és nagyon nem volt semmi tennivalóm. Ilyenkor azért csikorogva állnak csak meg a fogaskerekek. Addig meg potyognak ki az aranyrögök (vagy mások). :DDD
Amúgy nem tudom mi a problémátok. Amekkora fanatikus kockák vagytok kb mostanra szépen kifogytatok a lehetőségekből. Kellene nektek (is) egy kis restart. Vissza lehetne szállni a mókuskerékbe. Vagy a versengés nem a Ti asztalotok? Amennyit runoltok nagyon ott lennétek a Topon. ;] :C

A patch témában:
Szép, jó, lassan jön, kevés és nincs benne ladder. Ne legyen hátrányos a csapatjáték = tegyük "kötelezővé" a csapatjátékot. Ja, hogy már semmi verseny és run cél nincs? Akkor meg már minek? Összesítve: apró kis csinosítgatások a bedöglött autón javítás helyett. Mondjuk egy exp és 4-5 patch után talán újra jó lesz. Alig várom már 2016 nyarát amikor már kiforrott (és elavult) játékot tarthatok a kezemben. Ja, és nincs ladder. Mondtam már? :Y :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#24345) Rankerz


Rankerz
senior tag

Kirakták a PTR szerót de visszavonták(törölték) a hírt, kemény :DDD Itt volt a link

"Wyatt Cheng - Game Designer
Specifically, Scorpions have had their XP reduced by 75%" és ez wtf :U

[ Szerkesztve ]

(#24346) Zan válasza Rankerz (#24342) üzenetére


Zan
aktív tag

Uh, már megilyedtem, hogy a density nem jön, de szerencsére ott van a blue post alján, hogy az is lesz természetesen, csak ebben a naplóban nem az volt első helyen az infók között! Gyakorlatilag, ha az nem jönne, szerintem ennek az egesz "tuningoljuk a multit, mert az jó" dolognak nem jönne át az igazi jelentősége, elvégre Act 3-at már mindenhogyan únjuk...!:)

Minél jobb, annál jobb!

(#24347) mikromanus válasza Rankerz (#24345) üzenetére


mikromanus
veterán

Nagyon helyes. Nehogy hozzányúljanak a WW átslisszolós-OP rúnájához, vagy a spuri szelek más skill közben aktiválásához. Sokkal egyszerűbb XP-t csökkenteni az apróvadon. Mondjuk ha igaz, akkor is késve reagáltak. Aki akarta az már sz@rrá runolta az izeltlábú hordákat. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#24348) Rankerz válasza Zan (#24346) üzenetére


Rankerz
senior tag

Én nem tudom de nekem így is A3 a legszimpatikusabb. A2 kriminális , A1 meg hát Überezés meg HC miatt már kifújta magát nálam ugyanúgy. A4 et meg hagyjuk.

@mikromanus: A probléma az hogy az összes út érint Crater 2 -t kb ha nem teljesen arra épül is, most ha azt ki kell venni az elég szívás szerintem mindenkinek . Vagy ezzel akarják a birkákat átterelni másik Act farmolására(4 főben persze) mostantól :DDD ?

[ Szerkesztve ]

(#24349) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Juhuu... Növelik multiban az archon idejét.. Remek hírek : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#24350) mikromanus válasza Rankerz (#24348) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem "kell". CSak arányosabb lesz az XP leosztás és nem csak elitkerülgetés és pók/skorpiócsapkodás lesz. Mondjuk nem tudom kit érdekel még a para szint... Vagy én vagyok különc, hogy engem nem? Mondom ezt egy pLvl 90-es karival. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.