Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12701) kornel76 válasza Pekkk (#12700) üzenetére


kornel76
aktív tag

Az AH megbolondulásától ők nem félnek. AH forgalom növekedés -> plusz nyereség.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#12702) proci985 válasza ProEvoFan (#12690) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

anno én találtam remek partykat is, anno ghomot publikban ütöttem ki még 1.03 alatt DHval.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#12703) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Megint sz@r az AH tök véletlen piszkálás előtt grat blizz!!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#12704) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Ma délután 5-kor bideltem egy itemre 35M-t.

Most hazajövök edzésről, nézem, se item, sem a pénzem. Ilyenkor mit lehet tenni? :F :W
10 aukcióm volt folyamatban +1 vételem, és most 8 aukciót mutat, szal valamim el is kelhetett...

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#12705) mpierre válasza Sárpac (#12703) üzenetére


mpierre
veterán

Ja... 9 aukcióm van futóban, erre csak 4-t talál. Gigantikus...

Na, nem mintha horror pénzt keresnék vele... :DDD

Szerk: Heh... most gyorsba meg is találta mindet.... Negyed óra alatt.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#12707) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

mit lehet kezdeni azokkal a hellfire ringekkel amik nem sikerültek túl jóra? ki lehet nyerni belőlük alapanyagot?

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#12708) Gorneck válasza R3ĐßuŁŁ (#12707) üzenetére


Gorneck
titán

Kovács, ad cserébe 2 alapanyagot amit kis is dobhatsz a földre.

Gorneck#1239

(#12709) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nem most van a leállás?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12710) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Nem jatszottam miota a kislanyom megszuletett, ami kicsit tobb mint harom honapja volt. Volt azota olyan frissites, ami sokban megvaltoztatta a jatekot vagy jon hamarosan egy nagyobb ujitas? Ha nem volt nagy valtozas az elmult harom honapban, akkor lehet varok meg egy kicsit, hogy utana nagyobb legyen a jatekelmeny, vagy legalabbis az ujdonsag varazsa. :)

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#12711) Cadal válasza Sirandrish (#12709) üzenetére


Cadal
őstag

Az európai régióban szerdánként szoktak karbantartani (lásd első hsz. ;] ). Ma valszeg az US régióban zajlik a művelet. Bár elég kevés infó volt erről az akcióról, azon kívül amit fentebb a kolléga linkelt.

BoGyesz_24: Grat a kislányodhoz! 2012. Okt. 17.-én jött ki az 1.0.5 patch. Nagyon sok újítást hozott, a legjelentősebbek: The Infernal Machine és a Monster Power (magyarul)

[ Szerkesztve ]

(#12712) Sirandrish válasza Cadal (#12711) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezért is furcsálltam..
De akkor mindent jól tudok és az a lényeg :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12713) Pekkk válasza Sirandrish (#12709) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Valami lesz: [link] Nálunk csak 2 óra, USA meg 10? :F

[ Szerkesztve ]

(#12714) persil válasza Pekkk (#12713) üzenetére


persil
nagyúr

Usában még a frissítés is lassan zajlik, hogy mindenki értse.... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12715) adrian360 válasza persil (#12714) üzenetére


adrian360
őstag

elképzelhető hogy ott a szerverparkban van valami hardveres karbantartás, azért van nagyobb leállás. euban elképzelhető hogy jövőhéten lesz hosszabb (előfordult már ez a csúsztatott karbantartás korábban)

(#12716) persil válasza adrian360 (#12715) üzenetére


persil
nagyúr

Nyilván valami ilyesmi oka van, én csak hülyéskedtem :)

Pvp-ről van valami hivatalos egyébként, ami esetleg elkerülte a figyelmem?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12717) F-ECT$ válasza persil (#12716) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen: korai volt a Jay nyilatkozata, hogy hamarosan jön, szóval szerintem ebből jövő tavasszal lesz csak valami.

Dive ever, work never.

(#12718) mcsabee válasza F-ECT$ (#12717) üzenetére


mcsabee
senior tag

Szerintem március magasságában lesz belőle valami.

Stay a while and listen...

(#12719) Djuree


Djuree
félisten

srácok az arannyal mi lett h ennyire olcsó? :Y 10M gold 3 juró :Y
régen nem játszottam tegnap felnéztem és ez fogadott :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12720) #57919488 válasza Djuree (#12719) üzenetére


#57919488
törölt tag

Új tartalomra éhezik a nép mint egy havidíjas MMO-nál :DDD

(#12721) Djuree válasza #57919488 (#12720) üzenetére


Djuree
félisten

arra már én is éhezek.
álmomban sem gondoltam volna h a d3-al csak ennyit fogok játszani :(
d1-ben volt több ezer órám. d2-ben is...d3-ban max. 200, vmi nem stimmel már sajnos :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12722) sith7 válasza Djuree (#12721) üzenetére


sith7
nagyúr

nem kéne annyit WOT - ozni :D

(#12723) Djuree válasza sith7 (#12722) üzenetére


Djuree
félisten

nalátod az lehet :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12724) Sárpac válasza Djuree (#12721) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nagyon le van állva a D3 egyrészt az új farcry3 másrészt a SC2 kieg vitte ki a játékosok zömét!
Pvp viszont igencsak feldobná a forgalmat így úgy gondolom még karácsony előtt bevezetésre fog kerülni!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#12725) #57919488 válasza Sárpac (#12724) üzenetére


#57919488
törölt tag

SC2 kieg már kijött?

[ Szerkesztve ]

(#12726) Djuree válasza #57919488 (#12725) üzenetére


Djuree
félisten

béta

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12727) #92888064 válasza #57919488 (#12725) üzenetére


#92888064
törölt tag

tavasszal jön, de most megy a béta tesztelés.

(#12728) Sárpac válasza #57919488 (#12725) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem még csak preorder van, viszont azt nem tom van-e teszt verzió belőle, de sok ismi nyomja! :)

(#12727) Ad-m :R

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#12729) JSaN válasza Sárpac (#12724) üzenetére


JSaN
addikt

Karacsonyig alig 2 het, kizart hogy ki jojjon a pvp addig. Esetleg a ptr szerverekre kijon, es ott meg mindig tobb het teszt var ra, mert ebbe mar sok midnent hegyezni kell hogy jo legyen.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#12730) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Jay azt mondta, h a pvp-ről való infó volt elhamarkodott (verysoon.) Tehát nem magáról a pvp megjelenéséről beszélt. Náluk már az is hír ha hírt hírezik. Már mondták a fejlesztők, h idén tuti nem lesz. Én jó esetben tavasz vége felé saccolnám. Addig meg az igazi megszállott diablósok fognak vele játszani. (meg a botok :) )

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#12731) #57919488 válasza JSaN (#12729) üzenetére


#57919488
törölt tag

Jaja, az még egy PTR-t simán kap...majd egyszer valamikor :(((

(#12732) warcat


warcat
veterán

SC 2 kieg március 12-én jön,a pvp meg,hát sokára.

EA: It's in the crate!

(#12733) Gyuri27 válasza Bennyboy (#12730) üzenetére


Gyuri27
félisten

A blog volt very soon státuszban. Erre felmentek az árak mint állat. Az 1200+-s fegyverek szinte eltüntek az ah-ból. Majd Jay közölte, hogy a blog soon. Azaz a very elmaradt.
Érzésre szerintem 2-s patch körül lesz a pvp. Valamint azt is gyanitom ezt a mindenki saját gearben pvp amit volt szives közölni nem nagyon állja meg a helyét vagy így nem alkalmazható. Szóval ötletelnek. Lehet az sc és wow-s srácok is agyalnak.
Mert ugye a saját pvp gear akkor lenne müködő ha mindenkinek jó lenne a loot. De mivel egyesek aranyat mig mások lószart se találnak nem valami korrekt.
Mondjuk engem a saját geares pvp nem zavarna. Legyen mellé egy uniform pvp is. Ennyi a titka az igazságosságnak.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12734) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Egyre jobban azt látom, hogy komoly gondban vannak a pvp-vel kapcsolatban. Tavaly év végén, mikor már mindenki a megjelenést várta, akkor még olyannyira sehol sem voltak, hogy a játék alapjaihoz is hozzányúltak, mint a rúnarendszer, és hogy tartsák a májusi dátumot, kihagyták a pvp-t. Szerintem most jöttek rá, hogy ez mekkora hiba volt, mert lehet, hogy a működő pvp-hez szintén az alapokhoz kéne hozzányúlni, ahhoz viszont már késő, mert a játék már kint van egy ideje. A folyamatos patchelések, és gearelődés miatt is állandóan változik a class balance, így lehet, hogy minden patch után újra 0-ról kezdhetik a pvp fejlesztését. Lehet mégis csak jobb lett volna kihozni az elején kissé "kezdetleges" állapotban és folyamatosan változtatni a pve változásokkal összehangolva. :(
A pve is bajban van, a paragon lvl, a monster plower lvl, meg az über se tartott ki sokáig, mivel mindegyiknek már alapból benne kellett volna lennie a játékban. A legnagyobb kárt hosszútávon az inferno folyamatos nerfelésével érték el, ez rövid távon biztos sok pénzt hozott nekik, de hosszútávra tönkretette a játékot.

[ Szerkesztve ]

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#12735) #57919488 válasza Rizzo (#12734) üzenetére


#57919488
törölt tag

Szerintem a Diablo-nak nem tett jót az RMAH. (első játék ami ezzel próbálkozott szóval azért érthető, hogy nem tökéletes)
Egy MMO-t inkább lehetne erre tervezni a szabadsága miatt mert több dolgot is lehet benne csinálni de itt az egész játékot erre építették így nincs sok lehetőség ezen változtatni.

A PvP-t WoW-ban se csiszolták megfelelőre mert a PvE miatt nagyobb réteget mozgat.
D3-ban se szabad sokat várni inkább csak kis szórakozásnak lesz jó pár farm kör előtt vagy után :)

(#12736) Djuree válasza #57919488 (#12735) üzenetére


Djuree
félisten

fasza az aláírásodban lévő cucc :C
engem érdekel a csillagászat :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12737) F-ECT$ válasza Rizzo (#12734) üzenetére


F-ECT$
titán

A wow-ot is folyamatosan balance-olni kell mind pve, mind pvp szempontból, hiába jött egyszerre a kettő.

Dive ever, work never.

(#12738) ProEvoFan válasza Rizzo (#12734) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

" A legnagyobb kárt hosszútávon az inferno folyamatos nerfelésével érték el, ez rövid távon biztos sok pénzt hozott nekik, de hosszútávra tönkretette a játékot."
Helytelen megállapítás.
Mikor az inferno nehéz volt az volt a baj. (játék eleje)
Az infeno könnyebb lett, ekkor ez lett a baj.(1.4 patch) Sokan szó szerint sírtak, mert elveszett a játék nehézsége.Túl könnyű lett a játék.Üvöltötték: UNALMAS!
Jött a nehezítés, pontosabban te változtatod meg a nehézséget - 1.5 patch; mpl lvl bevezetése -, na ez nem volt baj.Ennek sokan örültek.
...és jött az mpl lvl nerfelése (a mobok nem ütnek vissza akkorát)...sokan fel voltak háborodva, hogy a blizzard mit képzel magáról!Dedósoknak készíti a játékot?Meg ehhez hasonló felháborodott hozzászólások lepték el a Diablo 3 fórumokat.
......éééés jött a Pál fordulat. A legtöbb ismerősöm, és elmondásuk szerint az ismeretségi körük is nem játszik magasabb szinten, mint mpl3-4.
Na akkor most légy okos, döntsd el, mi a jó a játékosoknak?
Ilyenkor mindig ez a szám jut az eszembe ;)

[ Szerkesztve ]

(#12739) warcat válasza #57919488 (#12735) üzenetére


warcat
veterán

"Nem tett jót az RMAH"

Csak épp ez felesleges felvetés,mert mindenképp létezett volna a pénzért cuccokat kereskedelem,ahogy a D2ben is,csak épp feketepiaci módszerekkel meg átvert vásárlókkal,akik aztán a Blizzardnál anyáztak (volna).
Ráadásul mivel elérhető a játékon belül mindenkinek ez a rendszer,akiknél bebizonyosodik,hogy külsős megoldást alkalmaznak,szó nélkül kirakhatók.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#12740) Dadan01 válasza ProEvoFan (#12738) üzenetére


Dadan01
senior tag

Én próbáltam mp5 alatt játszani, de olyan szánalmasan egyszerű volt úgy, hogy nem volt pofám ezzel a gearrel csapatni ott :) :U

(#12741) ProEvoFan válasza Dadan01 (#12740) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A könnyebb fokozaton gyorsan lehet haladni, ezért sokkal több az elit kill és a drop mennyisége is nagyobb.Több szarból, hátha esik valami jó is.Meg az xp farm is gyorsabb mpl2-3on.Na ezért játszanak legtöbben mpl 1-3 között, néha mpl4en.Viszont nagyon unalmas....legalább is nekem.
Magasabb mpl szintnek is van értelme.Erre mondjuk te vagy az élő példa. :C

(#12742) K_mester
10 milliót adtak el a játékból.Óriásai haszon.De szerintem ennél már nagyobb haszon jött az RMAHból.Nekik mindenképpen megérte.Meg nekünk is.Én el sem tudnám képzelni RMAH nélkül a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#12742) #57919488 válasza Djuree (#12736) üzenetére


#57919488
törölt tag

Volt egy cikk is róla: Gyönyörű Google-alkalmazás: százezer csillag :)

(#12739) warcat:
Ez így van de attól ez a rendszer egy MMO-ban szerintem sokkalta mondhatni életképesebb (lenne).
Mi lesz ha lényegesen csökken a játékosok száma és élvezhetetlen lesz az egész mert AH-ban csillagászati áron lesz minden mint az szokott lenni az online játékok esetében ha kevés a játékos :U Ott egy MMO-ban meg lehet oldani másképpen de itt csak ez a módszer van.
Szerintem legalábbis D3-ban csak kevesebb játékos lesz, több nem hinném :N

szerk:
(#12743) Rizzo:
Mintha régen azt mondták volna, hogy azért nehezítik, hogy legyen a jobb játékosok tényleges kihívás ha nekik az a szórakozás.
Nem azért, hogy elvegyék a gyengébbektől is a játék örömét :))

[ Szerkesztve ]

(#12743) Rizzo válasza ProEvoFan (#12738) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Azért az mplvl10 az közel sem ugyan az, mint a régi inferno. A drop miatt. Régen csak úgy juthattál jobb drophoz, ha infernon mentél, ott viszont nehéz volt haladni, most mp1-en is ugyan az a drop, mint mp10-en, ezért nincs értelme az egésznek, ez nem igazi nehezítés. Akkor lenne igaz, amit írsz, ha csak mp10-en esnének mondjuk legendaryk, vagy bármi olyan loot, amiért megérje azon játszani, mint a régi inferno esetében. Már a ptr idejében ez kijött, hogy az mp10 hiába nehéz, hiába a kihívás, ha nem díjazza a játék ez kellőképp.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#12744) P00By


P00By
nagyúr

Múlthét hétfő óta a tegnapi nap kivételével minden nap esett egy legend. Inkább esne hetente, de ne lenne brim kategória :D Mondjuk vasárnap elég jó Grand Vizier esett(alant).

MÁS: Tőlem el is felejthetik a Pvp-t :B :D

(#12745) P00By válasza P00By (#12744) üzenetére


P00By
nagyúr

Lejárt.
Bugos a profilom. Már régen végigmentem infen :o

(#12746) ProEvoFan válasza Rizzo (#12743) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Inferno nehéz volt --> tengernyi sírás
Inferno könnyű lett --> drop ugyan az, mint a régi nehezebb infernon...ennek ellenére tengernyi sírás, mert dedós szinten mozog a nehézség
Inferno nehézsége választható --> már senkit nem érdekel a magasabb mpl szint..
Erre próbáltam rávilágítani.Most már van nehezebb fokozat, de kb majdnem mindenki leszarja, pedig elvileg a fehér mobokból nagyobb az esély hogy több rare itemet dobnak.
Remélem nem az jött le, hogy engem zavarna ez a helyzet.Felőlem mindenki azon a szinten játszik, amin akar.
Csak nem értem az emberek reakcióját.

[ Szerkesztve ]

(#12747) Rizzo válasza ProEvoFan (#12746) üzenetére


Rizzo
aktív tag

"A nép az emberek egy olyan csoportja, ami nem tudja mit akar" :)
Blizzard-nak már tudnia kéne kezelni a sírásos dolgot. A WoW esetében is sokszor kiderült, hogy nem mindig az a megoldás, ha engednek a síróknak, mivel aki elégedett az nem szokta leírni, hogy milyen jó a játék, az játszik vele :K

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#12748) P00By válasza ProEvoFan (#12746) üzenetére


P00By
nagyúr

Inferno nehézsége választható --> már senkit nem érdekel a magasabb mpl szint..

Szvsz a plvl miatt van ez. Minél hamarabb el akarják érni a maximumot :) Utána majd mennek magasabb szintre! :)

(#12749) proci985 válasza ProEvoFan (#12738) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jó, de az se volt állapot, hogy infernon kb két hét farmolásokkal lehetett továbbjutni a következő minibossig, amiből volt actonként három.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#12750) F-ECT$ válasza Dadan01 (#12740) üzenetére


F-ECT$
titán

Milyen gearrel?

Btw nekem mpl4 az, ahol lényegében ugyanolyan gyors vagyok, mint mpl0-n, így én ezen megyek. (Az mpl5 már kicsit lassabb.) Kihívás nekem már nem kell, szívtam eleget infernon még a patchek előtt. Nekem egy kis agyatlan hentelés kell: általában megyek 1-2 kört / nap, és ennyi elég is.

Überezni mpl 7-en is elmegyek, na az már eléggé izzasztó a gearemmel :)

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.