Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) Dadan01 válasza Cadal (#12593) üzenetére


Dadan01
senior tag

Blackthorne set nagyon jó, ez kétségtelen. De. Ahhoz, hogy rendes, értsd 120k+ dpst villants, már nem jó. Fentebb írta ProEvoFan kolléga, de azért leírom én is. A sok dpshez inna gatya kell, blackthorne kiesik, a sok crithez meg a nat ring+csizma, szóval itt is kiesik a BT bónusza. Van a ládában egy általam craftolt 3 socketes sok allres dex-vit-es chest, amit kb 65 paragon szintig hordtam, ill még előtte is sokat, de sosem merült fel a BT chest, mert annó túlárazott volt, mostanra meg túlhaladott. Ez van.

(#12602) Pho3bus válasza vendingo (#12600) üzenetére


Pho3bus
tag

Igazából nem a postra szeretnék válaszolni, csak régóta foglalkoztat a kérdés, hogy időben egy monk esetében mit jelent a "speed farm"? Van monkom és mostanra lett egy barbárom is, mivel monk esetén nem annyira működött a speed farm. Míg barbárral végigfutok kb 25perc alatt act3 Alkazieren, addig monk esetében ez 45 perc. Viszont a barbár baromi unalmas, szóval marad a monk.

(#12603) vendingo válasza Pho3bus (#12602) üzenetére


vendingo
veterán

Nálam a speed farm azt jelenti, hogy mp3/4, 24MS, 1 hitelek mindent, elit max 10 sec ha nem rohangál.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12604) ProEvoFan válasza vendingo (#12600) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mp3/4 speed farm a cél, meg mp7 über. Egy korrekt monkot szeretnék összehozni.
Na ez király.Akkor minimum 130k unbuffed sebzés kell.

2db Inna cucc ad 130 dexet.Ez később ám nagyon sok sebzést jelent.Jelen esetemben "csak" 8k sebzést ér nekem a inna set bónusza.Hasznos.
A Natalya setből is kell 2db a 7% chc set bónusz miatt..Csizma+ring.170-190dex, vit nélküli csizma ára nem gáz.A ringből nem kell chc-s, mert egy vagyon.Olyan Naty gyűrűt vegyél, amiben magas az avg dmg és van benne min 100 dex.Amit rajtam látsz, azt egy 200+ milliós Naty chc-s gyűrű tudná csak pótolni.Mondani sem kell ez a gyűrű tesco árban volt a 200 millióhoz.Okosan kell öltözködni.

Az ALL res minden karinál drága, már megszoktam
Igen az.
Csak amit sokan elfelejtenek...
Komoly itemeken nem fér el már a all res+más res.Komolyabb sebzésű DH/WD/Wiz kariknak átlag 250-350 all resnél nincs több, persze vannak ritka kivételek, de a ranged kariknak nem létfontosságú ennél több all res ...250-350 all res meg nem annyira drága.A Barbárnak az 2db immortal set ad már 60 all rest.A WC skilljük +20%ot.Tehát ha a 600all resből indulok ki (kb minimum ennyi kell egy Monknak), akkor egy Barbárnak 440 all rest kell összehozni, a maradék 140at adja a set bónusz+skill....
A Monknak össze kell hozni minimum netto 600 all rest!!!Nem kap semmit set bónuszból.Az all res mantrát nem tudja használni, mert a dps mantrát kell vinnie.Persze nem kötelező a dps mantra, de akkor csak 24 vagy 48% plusz sebzéstől esel el...
Remélem lejött hogy miért bitang drága egy full all reses Monk.Bitang magas dps (mint egy Barbárnál) + full all res; ebben a felállásban talán drágább mint bármelyik kaszt.

szerk:
Megnéztem, a dokidnak is 406 all rese van.Ez még vállalható.Nekem is ennyi lesz, csak még kell egy kis pénz az all reses inna nadrágra.De én mint közelharcos 406 all resel megdöglenék a legkisebb mpl szinten...

[ Szerkesztve ]

(#12605) LLKobe


LLKobe
veterán

Az miért van hogy ha sok ellenfél van a képen és sok az effekt beesik 12fps-re a játék? Nem hinném hogy kevés neki a gépem :F

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#12606) Rayner válasza vendingo (#12603) üzenetére


Rayner
őstag

Picit fentebb a buildem. Elitek fekszenek a blind alatt amivel 200k-t tol ki a kari (+ tornádók amit ugye nem számol be a dpsbe de 20-60k között sebeznek, AS-el lehet növelni a sebzésük gyakoriságát. Ajánlott offhandbe ezért egy lightning-os fegyó)

(#12607) persil válasza LLKobe (#12605) üzenetére


persil
nagyúr

Azért, mert szarul van optimalizálva a játék és ezért kevés neki a géped.

Mondjuk nekem gyengébb gépem van és 12fps-re nem szokott leesni. 20 alá csak akkor esik be, ha 4 fős partyban 2 witch doki vagánykodik, meg mindenféle hülyeséget idézgetnek. De ez is csak act 3-ra jellemző.
Lehet valami más is van a háttérben.
Szingliben nincs ilyen soha. Egyedül act 3 röcögősebb, de szerintem ott mindenkinél.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12608) Gothmog válasza vendingo (#12600) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Ugyan mikromanus a helyi grammar nazi, én meg nem szándékozom ellopni a kenyerét, de nem bírom megállni, hogy ne kössek beléd, mivel kétszer is úgy írtad zsinórban:

egyenlőre a sorozatgyilkos darabol fel. Egyelőre viszont nem kell még tartanod ettől.

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#12609) #57919488 válasza ProEvoFan (#12604) üzenetére


#57919488
törölt tag

Van valami elmélet a res cuccokban, hogy könnyebb legyen összehozni a kívánt értéket? Tehát arra gondolok, hogy OWE miatt physical vagy fire vagy melyiket érdemes keresni és arra rágyúrni?

szerk:
(#12605) ll-kobe:
Sajna ez már a WoW-ban is régóta mondhatni optimalizálatlan az egész. Blizzard mindig le van ilyen téren maradva.
Nálam új Patch-től megint előjöttek a mikro lag gondok mert ini. átírása semmit nem ér.

[ Szerkesztve ]

(#12610) persil válasza Gothmog (#12608) üzenetére


persil
nagyúr

Ez a leggyakoribb magyar hiba egyébként. Korábban agyérgörcsöt kaptam, ha megláttam egy ilyet, de annyira sokan ismerik és használják rosszul a két kifejezést, hogy már nem szólok érte.

K_mester
Nincs rá trükk. Ha egyszerre sikerül 3-4 tárgyat relatíve olcsón azonos res-el találnod, akkor tapadj rá azokra. Nagyobb különbség nincs az árban köztük.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12611) Rayner válasza #57919488 (#12609) üzenetére


Rayner
őstag

teljesen mindegy, amelyik tetszik Proevofan pl phys én meg arcane és láttam poisonost is.

(#12612) ProEvoFan válasza #57919488 (#12609) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Physical-ból van a legnagyobb választék.Igaz, mintha drágább is lenne.

(#12613) LLKobe válasza persil (#12607) üzenetére


LLKobe
veterán

Naigen, én szinte csak 4 fős partyban tolom a haverokkal, de amikor jön egy valag pók, és a két wizard egyszerre kezdi tolni a meteoresőt, ott szevasz van, amíg abba nem hagyják, 12 fps.

Közbe a proci meg a GPU is 40% terheltség körül mozog...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#12614) proci985 válasza LLKobe (#12613) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nekem A3 mp3 run szokott néha lassulni, valamelyik effekt lehet a hunyó, vagy a szerverrel a kapcsolat. csak nagyobb tömegben csinálja elemental arrow/electro támadás mellett, nagyon agresszíven mozogva.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#12615) vendingo válasza ProEvoFan (#12604) üzenetére


vendingo
veterán

A WDmenk 600-700 az all rese, 155k dps-el ha rajta van minden ruhadarab, és nagyon nem távolsági karakterként használom. A barbárokkal együtt rontok a tömegbe, és osztom az igét.
Az inna gatyát mindenképpen beszerzem, már csak a +12 ms miatt megéri.
A DPS mantra mikor 24 és mikor 48% ezt nem értem?

Első benyomásaim baromi jók a Monkról. A frankó wd-el (amire azt hittem tömeggyilkos) 70-90 monster kill volt a rekord. A monk-al miután ráköltöttem 10 millát 140-160-as monster killeket csináltam :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12616) ProEvoFan válasza vendingo (#12615) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"A DPS mantra mikor 24 és mikor 48% ezt nem értem?"
Mantra of Conviction - Overawe
Ez a dps monk build.

(#12617) vendingo válasza ProEvoFan (#12616) üzenetére


vendingo
veterán

Ugyan ezt a buildot használom én is.
Köszi az infót a mantráról. Én mindig csak benyomtam, aztán ha lejárt megint aktiváltam.
Jól utána kell még járnom a monkos dolgoknak, lövésem nincs az egészről.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12618) ProEvoFan válasza vendingo (#12617) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A kolléga szépen leírta, idézem:

-Breath of Heaven - Blazing Wrath - folyamatos 15% dps növekedés
-Blinding Flash - Faith In The Light - csak a Sweeping Wind - Cyclone miatt kell, nem a három másodperc a lényeg
-Mantra of Conviction - Overawe - ezt folyamatosan lehet három másodpercenként spammolni és ez 48% dmg növekedés (pontosabban a közeledben lévő mobok mindenkitől 48%-kal több dmg-t nyelnek be)
- a lényege a buildnak, hogy a dps növelő skilleket folyamatosan fent lehet tartani, azaz BoH-BW, majd BF-FitL és ekkor kell a SW-C-t rádobni, mert a sweeping wind dmg-e az éppen aktuális dps-ből számolódik --> majd a MoC-O -t lehet spammolni ez így 15% majd 30% dps növekedés a sweeping windnek (+48% a mantrából)
-ha van az embernek elég movement speedje a köv. mobhoz érni és van mit ütni (ha pl. hordót ütsz az is újrakezdi a sweeping wind-et), akkor a sweeping wind-et folyamatosan fent lehet tartani (+a FoT-TC teleportálása)
A kolléga a Serenity skillnél a Peaceful Repose (gyógyítás) rúnát használja; én inkább ezt ajánlom:
- Serenity - Ascension; 4 secig halhatatlan vagy.

[ Szerkesztve ]

(#12619) Szancsó válasza LLKobe (#12605) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Akkor még jól jártál: 12fps nekem néha még játszható kategória lenne, nálam 12spf szokott lenni :( (Mármint megáll a kép és semmi. Majd kb. 15mp múlva frissít egy képkockát. És ezt csinálja kb. másfél percig...) Act3 -ban valami nagyon el van kef rontva, mert nálam csak ott csinálja.

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#12621) Gothmog válasza Kicsimix (#12570) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Amit írsz, az egyrészt igaz, és egyet is értek vele, de kicsit szerintem félreértettél. Én azt hangsúlyoztam, hogy ha nem használsz off-hand fegyvert, akkor ugyanazt a teljesítményt megkapod jóval olcsóbban ritka cuccból is, és éppen ezért szvsz wizardnak és WD-nek közel sem olyan fontos, hogy ott legyen a Fury, mint mondjuk egy dual wieldes barbárnak vagy monknak. Kicsit nézelődtem AH-ban (most tudtam otthoni gépnél leülni), mert nem akartam csuklóból esetleg valami hülyeséget visszaírni.

Szóval, 50chd, 150 Int, socket és 1100dps feletti sebzés volt, amit nézegettem. Echoing Fury-nál ez több száz milliós tétel (a legolcsóbb per pillanat 350M). Ugyanez sima sárgánál néhány tízmillió. Igaz, utóbbiaknál valóban jóval kisebb a választék, lehet, hogy egy hétig is nézelődhetsz, míg kapsz kedvedre valót. De akkor is nagyságrendi különbség van a kettő között árban. Egyébként pedig ugyanott vagy a kettővel, ha source-ot vagy mojot markolsz a másik kezedben.
A topdps wizardok pedig szerintem ne legyenek már mérvadók. A legtöbb embernek az egész cuccosa nincs annyiban, mint azok a Furyk, amiket náluk láthatsz.

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#12622) mikromanus


mikromanus
veterán

Befrissült normálisan végre az armory. A kisérleti kismonk(ey) nagyon tündibündi. Nem nagyon van spirit híján és MP0-1 közt tuti nagyon fürge és hatékony.
Itt is van a Málhás Némber.
Jöhet a shitstorm az arcomba :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#12623) SLYM


SLYM
veterán

vettem egy új tal rasha amut [link] :)

(#12624) vendingo válasza SLYM (#12623) üzenetére


vendingo
veterán

Egész jó, csak a chc hiányzik róla ;]
Mennyiért jutottál hozzá?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12625) SLYM válasza vendingo (#12624) üzenetére


SLYM
veterán

10 misi volt biddel

(#12629) 7


7
addikt

Előre szólok, hogy ha mégvalakit meglátok referralos linkeket spamelni, azt kipenderítem egy időre. A fórum nem arra van, hogy telespameljétek, akármilyen nyereményjákban, klikkgyűjtős ökörségben vagy bármi egyébben vesztek részt.

[ Szerkesztve ]

(#12630) Nordic válasza mikromanus (#12622) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Látom a HP-t azt te konkrétan lesz*rod minden karakternél ;] , nálad nagyon harmadlagos stat...Az a Skorn meg a kézben :D . Kapsz itt mindjárt olyat, csak ébredjenek fel:DDD

(#12631) proci985 válasza mikromanus (#12622) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

az armourod direkt intes?;)

elnézve a geart meg lennék lepődve, ha mp0-1en nem lenne kegyetlen gyors.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#12632) lakisoft


lakisoft
veterán

Ez igen. A d3-ra rákockulnak az emberek?

(#12633) mikromanus válasza proci985 (#12631) üzenetére


mikromanus
veterán

A vita volt az elsődleges, mert az inna armornál még az én izlésemnek is karcsú volt az értéke. Normális dexes nem volt, vagy iszonyat drága volt minden grammja. Az int nem szándékos, csak úgy rápottyant :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#12634) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Drágul a gold ára. Valamire nagyon készülnek az emberek. (gondolom PvP lesz hamarosan)

⭐ Stella

(#12635) Sárpac válasza radi8tor (#12634) üzenetére


Sárpac
nagyúr

És nem csak a gold ára drágul de a kereslet is visszaesett rendesen!
Pvp után majd helyreáll a rend!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#12636) Kobe


Kobe
veterán

Miert mikortol varhato pvp? Van mar vmi realis info rola?

(#12637) Rizzo válasza radi8tor (#12634) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Szerintem csak egy bot ban hullám a változás oka. A pvp-ről nem jött mostanában semmi hír, ami indokolná a változást.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#12638) radi8tor válasza Kobe (#12636) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem max 2-4 hét múlva.
Lesz egy 1.0.7 patch, aztán PvP-ről Blogot is indítanak előtte.

Rizzo: pedig jött

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#12639) #57919488 válasza Rizzo (#12637) üzenetére


#57919488
törölt tag

A bot banhullámról annyit, hogy kamu az egész. 2 ismerősöm is megszívta de 2 hét után visszakapták az accot.

(#12640) oxox


oxox
addikt

Ave

az utobbi idoben nagyon elment a kedvem a jatektol, de ket napja ugy dontottem inditok egy hc karaktert...a hc aranynak mi ertelme egy ido utan? ill. ha tobb karaktert inditok, akkor kozos lesz a lada?
thx
oxox

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#12641) radi8tor válasza oxox (#12640) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Persze, HC-n is közös a láda a többi HC karaktereddel.
A sok aranynak mi az értelme? Eladni! :)
HC arany többet ér.

⭐ Stella

(#12642) Gyuri27 válasza radi8tor (#12638) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link] very soon-ról csak son. :U
A gold karácsony miatt drágul. Sokan az kérik karira, meg sokan úgy vannak vele 50-100 millát megérdemlek és vesz szépen goldot kari alkalmával. Utána jön majd a mélyrepülés.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#12643) oxox válasza radi8tor (#12641) üzenetére


oxox
addikt

ha jol sejtem, akkor hc-n az emberek ugy markecolnak, hogy belepnek a masikhoz jatekba, es trade-elnek.
es ha egy hc karaktered van csak, behal...akkor buktad a ladaban levo cuccait....a lenyeg, hogy megeri a legjobb cuccodat a ladaba tarolni?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#12644) JSaN


JSaN
addikt

Kerdes: Ha a kovetomre teszek 2 soj-t, amin egyenkent mondjuk 30% IDAE van. akkor a 60% egybe meg kapnam vagy csak bizonyos szazalekat, vagy semmit? Errol nincsenek a kovetenel konkretan semmi szam. Er az egesz dologgal foglalkozni, magas mp szinten hatasos vagy nem?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#12645) jjc válasza JSaN (#12644) üzenetére


jjc
aktív tag

a soj unique equipped, tehát csak egy lehet a karin 1xre.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#12646) mikromanus válasza JSaN (#12644) üzenetére


mikromanus
veterán

Legandarybol csak egy lehet rajtad (vagy egy még pluszban a követőn). Max egy legacy és egy 1.0.5-ösként lehet kettő,. csak a régi crap, így nem tudom mennyiben érné meg. Az általános logika alapján minden "extra" bónusz ötödét kapja a karaktered. Lehet az xp%, xp pont, mf/gf%. A sebzés jellegű bonuszok meg csak a viselőre hatnak. Neked nem lesz jobb a sebzésed, hogy a csicska szép csillogó legend gyűrűt vagy amut kap. Vagy ennél is az mf/gf jellegű ötöd jönne?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#12647) JSaN


JSaN
addikt

Ertem koszonom, akkor nem foglallkozok vele.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#12648) persil


persil
nagyúr

Ezt nem hiszem el!

Nem tudok ebbe a [moderálva] játékba belépni már fél órája. Újrahúztam a rendszert(persze hót feleslegesen, mivel a hiba, ami miatt csinátam, megmaradt... ) és most azt írja, hogy "változást észlelt a belépés módjában" ezért lockolták az account-ot, battle.net-en tudom feloldani. Felmegyek erre a [moderálva] oldalra, feloldom a [moderálva] sms protect [moderálva], jelszót változtatok, erre köv belépésnél megint ugyan ez!!!!

5x egymás után. Nem vicc, ÖTSZÖR!!! Annyira egy szánalmas az egész, komolyan jobban meg van [moderálva] az ember ezzel a [moderálva] "biztonsági" baromsággal, mint amennyit véd.

[ Módosította: radi8tor ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12649) vendingo válasza persil (#12648) üzenetére


vendingo
veterán

Vicc ez a blizzard védelem. A felhasználó jobban szív vele, mint a tolvajok...
Egyszer megpróbáltam belépni a céges gépemről, aztán lockolták az accom...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12650) persil válasza vendingo (#12649) üzenetére


persil
nagyúr

"A felhasználó jobban szív vele, mint a tolvajok..."

Szó szerint.

De érted, reggel ugyanerről a [moderálva] gépről játszottam, erre most nem enged be, mert olyan gyanús amúgy, ha az ember játszani akar valóban. A [moderálva] oldalon meg már hatodjára kéne jelszót változtatnom úgy, hogy konkrétan a "degenerált [moderálva] kizárt a saját accountomból" opcióra kattintok, megadom a teljes nevem és az emailt. De még le is okézza, hogy nagyon jó, remek, mehetsz játszani. Erre, amikor belépnék újra kiírja, hogy gyanús és az odalon unlockoljam az account-ot... mi a franc ez?!

[ Módosította: radi8tor ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.