Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12901) persil válasza mar_tin (#12896) üzenetére


persil
nagyúr

"Csak tudnám minek van a Breaking News rész, ha mindent csak utólag tudnak kiírni oda."

Ja, ez valóban vicces :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12902) radi8tor válasza persil (#12901) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Megnézném Ti hogyan tudnátok olyan hibáról írni, ami még meg sem történt. :U

⭐ Stella

(#12903) Gorneck válasza SLYM (#12900) üzenetére


Gorneck
titán

Pedig eddig tudtommal nem nagyon működtek jól...

Gorneck#1239

(#12904) persil válasza radi8tor (#12902) üzenetére


persil
nagyúr

point taken! :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12905) SLYM válasza Gorneck (#12903) üzenetére


SLYM
veterán

akkor aztóta valami megváltozott, tegnap élesben elég jól működött, 3 rituálénál nem csökkent a manám és majdnem megvolt a 400k DPS, mikor az unbuffedem csak 130

[ Szerkesztve ]

(#12906) JSaN válasza SLYM (#12900) üzenetére


JSaN
addikt

Ja jo kis este volt, viszont amit irsz hirtelen elgondolkodtat. En ugy tudom hogy ha 2 slam fedi egymast, es rajta allsz nem kapsz 60% dps bonust. Ekkor is csak az egyiket kapod meg, vagy lehet rosszul tudom. Majd ki teszteljuk, jovok nemsokara ugy 9 fel tiztol leszek, aztan mehet amig a szemem nyitva tudom tartani. :)

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#12907) SLYM válasza JSaN (#12906) üzenetére


SLYM
veterán

oké, majd próbáljuk ki mindenképp, bár nekem lassan mennem kell és csak hajnalban érek haza, akkor meg már senki se szokott lenni, de meglátjuk

[ Szerkesztve ]

(#12908) SLYM válasza JSaN (#12906) üzenetére


SLYM
veterán

na egy képet találtam, de ez nem a tegnapi volt, itt csak ketten voltunk WD-k, itt volt 334k DPS-em 2 rituálénál [link]. most lecsekkoltam 1-nél mennyi van, itt is kimaxoltam a GF-et 5-re, így van 230 [link]

[ Szerkesztve ]

(#12909) Iginotus


Iginotus
őstag

Van valakinek kedve überezni? Mp9 re egy monk és egy barbár mellé kéne valaki akit nem zavar ha kergetőzni kell kulabával :)

DPS ünk meglefnne mp10 en lemegy a másik kettő de kula csak mp8-on jó most 9 esen vagyunk és kilodunk vele, ha valakinek van kedve segíteni szívesen vennénk.

Plug and Pray... :)

(#12910) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

100 millióból ki lehet hozni egy pajzsos Barbárt aminek passzív skillekkel együtt megvan a kb 140k sebzés és a többi stat érték is megfelelő?
Pajzs egyelőre kell, mert Diablo szűz emberkének lesz a gear.

[ Szerkesztve ]

(#12911) Iginotus válasza Iginotus (#12909) üzenetére


Iginotus
őstag

Na lement a Sig+ kula együtt úgy, hogy kulabára álltunk mindketten dpselni de elég hardos volt.

Plug and Pray... :)

(#12912) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Ha valakinek van kedve néha menni egy-egy HC infreno runt, egyelőre inkább csak mp0-n, akkor írjon rám, szívesen mennék ismerősökkel.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#12913) Gorneck válasza ProEvoFan (#12910) üzenetére


Gorneck
titán

8-9 itemre kell allresi (70+/db), ls övben, 40-45k hp, a többit a rend elintézi. Sztem ennyiből necces összerakni egy rendes fegyóval megáldott barbárt...

De megnézed Andris gearjét az alapján el tudsz indulni, legalább az árakat meg tudod nézni.

Gorneck#1239

(#12914) mpierre válasza Rizzo (#12912) üzenetére


mpierre
veterán

Még nem fejeztem be infernót a hc barbimmal. Act1 már lement, de többi hátra van még. [link] Sz'al act 1 farm már akár mehetne is.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#12915) Gorneck válasza SLYM (#12905) üzenetére


Gorneck
titán

Akkor se volt nálad vmi oké, hacsak nem volt különböző az a ritu...két slam nem buffol duplán, ahogy a raindance se...sőt, régebben, mint ha a különbözőek se hatottak volna ugyanarra az emberkére...vagyis mindenki a sajátja hatott.
Én hiába álltam kolléga BBVjébe nekem nem jött mana...legalábbis így rélik...

Ahogy nézem két különböző van alattad, az még oké is lehet, de két egyforma tuti nem buffol duplán. Ma meg is néztünk és semmi...

Gorneck#1239

(#12916) Franklin válasza SLYM (#12908) üzenetére


Franklin
addikt

Durva az a 4500 INT... +450 allres nem jön rosszul... nem beszélve a DPS növekedésről :-)

(#12917) grex4 válasza Gorneck (#12915) üzenetére


grex4
aktív tag

A mana woodoo az utolsó nagy patch óta nem működik másra, anno haverral alap kellék volt a kettő woodoo. De a sima sebzésbonusz működik máson most is.

üdv

(#12918) #57919488


#57919488
törölt tag

Nem tudom mi volt az utóbbi Patch-ben de lényegesen jobb lett a mikro lag gondom :))

Más: WD-knél a legtöbb build az ilyen, hogy minden nagy cd-n van? Alig találok olyat, hogy 10-20 sec környékén legyenek a cd-k :F

(#12919) Nordic válasza SLYM (#12900) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Egyértelműen op-bb a és, mivel barbár esetében hiába van 2 különböző kiáltás a partyban, csak az az aktív amit utoljára nyomták el. Egyszerre nem lesz life reg meg + resist. Ez tesztelve volt még a játék első hónapjába, azóta tudtommal nem is változott.

(#12920) SLYM válasza Gorneck (#12915) üzenetére


SLYM
veterán

a rúnák különböztek. de ha 4 másik rúnával nyomunk 4 big bad woodoo-t, akkor is meg lenne az 500.000 DPS. de akkor hülyeséget mondtam a 2 rain dance, 2 slam dance kombóval. de még majd kipróbáljuk a biztonság kedvéért

(#12921) Gorneck válasza SLYM (#12920) üzenetére


Gorneck
titán

Igen, úgy müxik, csak nem biztos a rúna speckóját megkapjuk e. Tegnap ledobtunk 2 azonos bbv-t és csak egy buff volt. 4 különbözőnél valszeg müxik az alap buff amit ad.

Gorneck#1239

(#12922) Gorneck válasza #57919488 (#12918) üzenetére


Gorneck
titán

Háááát a WD alapspeckója az elég magas manaigény és cd. Milyen MPL-re szeretnél buildet? Mivel mész most?

Miért nem állítasz össze magadnak sajátot? Annyi de annyi skill van, amit jó gear esetén agyon lehet variálni.
Ezzel megyek most, szinte állandó jelleggel elérhető az összes skillem mikor kell.

Magas MPL-en Überre ezzel megyek: [link] vagy ezzel [link].

Gorneck#1239

(#12923) LLKobe


LLKobe
veterán

Jól gondolom hogy ez azért pénzzé (golddá) tehető?:

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#12924) F-ECT$ válasza LLKobe (#12923) üzenetére


F-ECT$
titán

Tank wiznek jó az összes stat rajta, szóval igen :)

Dive ever, work never.

(#12925) LLKobe válasza F-ECT$ (#12924) üzenetére


LLKobe
veterán

Ennél rosszabb stattal van fönn 50 misiért az AH-n, uh feltettem 47-ért... Meglássuk.
Talán ez a legjobb cucc ami eddig esett, nem fogom elkótyavetyélni.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#12926) persil válasza LLKobe (#12925) üzenetére


persil
nagyúr

Lehet, hogy annyiért van fent rosszabb, de az ott is fog maradni...

Azt nézd, hogy a lejárat közelében levőknél, hogy áll a licit. Abból sokkal jobban látni, hogy mit mennyiért lehet eladni. Az, hogy mennyiért vannak kitéve semmit nem jelent.

50millió? Good luck Mr. Gorsky!
Én a felében gondolkodnék, a magas resin(amit nem gyűrűn kell összeszedni) semmi kiemelkedő nincs rajta.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12927) mongoose123


mongoose123
aktív tag

Vállalkozókedvű embert keresnék, akinek van egy kb 100k dps-e, tud Whimsyshire-et intézni nightmare-en és van bő 3 szabad órája, cserébe goldért :), illetve pár boss-t is meg kéne cibálni..

(#12928) Madn!ght válasza LLKobe (#12923) üzenetére


Madn!ght
addikt

Én a napokban vettem egy "hasonló" gyűrűt, 70 str 70 vit 79 allres, 9 as, 4 chc és ez 30 milka volt.

Sztem viszonylag alacsonyabb indulóról 30m buyout körülivel próbálkozz. Esetleg ha nincs érdeklődés folyamatosan csökkentheted a buyout összegét. ;)

szerk: bocs, a socketet nem vettem figyelembe, lehet h ez árnövelő tényező. :B

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#12929) LLKobe válasza Madn!ght (#12928) üzenetére


LLKobe
veterán

Remélem az:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#12930) F-ECT$ válasza Madn!ght (#12928) üzenetére


F-ECT$
titán

A tiéden nincs socket és armor, de van rajta vit.

Egyébként én is bepróbálnám 50 körül, aztán ha nem megy el, akkor lehet 5-10m-ként csökkenteni az árat.

Dive ever, work never.

(#12931) F-ECT$ válasza persil (#12926) üzenetére


F-ECT$
titán

Azt nézd, hogy a lejárat közelében levőknél, hogy áll a licit. Abból sokkal jobban látni, hogy mit mennyiért lehet eladni.

Blackthorne gatyát néztem 65+ all ressel és 140+ inttel. Volt benn kettő is, aminek néhány óra volt hátra a licitjéből (BO nem volt rajtuk), így mindkettőre dobtam 25-25m-t. Az egyiket elhoztam 18-ért, a másikat 21-ért. Így az egyik fölösleges lett, kiraktam 30-ért és 2 nap alatt el is ment. (Hasonló gatya csak 40+ -ért volt benn BO-val.)

Szóval én inkább úgy fogalmaznék, hogy a bent rohadó BO-sok kicsit drágán vannak benn, BID-del meg kicsit olcsóbban lehet cuccot venni, főleg ha "rosszkor" jár le a BID, így az egyensúlyi ár valahol a kettő között lehet.

Dive ever, work never.

(#12932) #57919488 válasza Gorneck (#12922) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nincs még, csak tanulmányozom mielőtt belekezdenék :)
Nagyon lassan szoktam haladni (fejlődni) ezért inkább jobban szeretek rákérdezni mert lehet, hogy 30-40 óra alatt se jönnék rá dolgokra :B

(#12933) Edge válasza F-ECT$ (#12931) üzenetére


Edge
veterán

Ez azért is van mert sokan vannak azok akiknek hamahama most kell de azonnal és már nyomják is a bo-t :)

szerk:más:
amugy már nagyon az a tendencia hogy hétköznap az ah pang alig lehet eladni vmit, hétvégén beteszi az ember ugyanazt talán még többért is és elviszik.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#12934) szallasi007 válasza F-ECT$ (#12931) üzenetére


szallasi007
őstag

elég érdekes, pár napja nem játszottam és nem is néztem ah-t, de blackthorne chestet nem bírtam eladni 2 sockal, vitaval, meg int-el (ezekre konkrétan emlékszem, lehet all res is van benne) 8mért. ha jól emlékszem ebből a lista elején lévő 60m volt. hogy a bánatba tudtok ti eladni még mindig nem értem :(

Persil egyébként ha nem megy el a chest akkor megint nálad fog kikötni csak jelzem, mert utálok tárolgatni cuccokat :DDD

(#12935) persil válasza szallasi007 (#12934) üzenetére


persil
nagyúr

Aye-aye captain :D

Mikor jössz már csapatni?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12936) F-ECT$ válasza szallasi007 (#12934) üzenetére


F-ECT$
titán

Nagyon nem mindegy, hogy mi a random rajta. A gatyán alapból nincs all res, így abból is jó roll kell, valamint emellé kell még egy intes roll is.

Ha jól látom, akkor a chesten alapból van 3 socket, 70+ all res, és vit, tehát ha emelett van egy rossz rollos int meg valami "használhatatlan", akkor nem csodálkozok, hogy nem megy el 8m-ért sem. Btw hétvégén nagyobb eséllyel lehet eladni, és ha akkor se megy el 8-ért, akkor le kell vinni 6-ra az árát.

Dive ever, work never.

(#12937) Gorneck válasza F-ECT$ (#12936) üzenetére


Gorneck
titán

Sajnos a bt chestet még rohadt jó vites intes rollal is nehéz eladni. Ami pl nekem esett azon közel 500 stat volt és 2-3 hét után ment el 30m-ért...kutyának se kellett, pedig igen csak megkönnyíti a gear többi részének a megvásárlását egy ilyen chest ennyi stattal. Viszont a Wizek+WDk nem nagyon építenek rá...ahogy én se tettem.

Gorneck#1239

(#12938) F-ECT$ válasza Gorneck (#12937) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát ja, wiznek vagy wd-nek vagy egy Tal chest kell a jó dps miatt, vagy egy Zuni chest jó sok stat ponttal a set bónusz miatt. Mellesleg a BT set bónuszok eléggé csirkék, nem érdemes rá hajtani.

Nekem a gatya azért tetszett meg, mert bár vesztek vele jó 100 körüli intet, de a vit + life% és all res miatt a védelem jó rajta, és ad 400 körüli LOH-ot, meg 20 MF-et.

Dive ever, work never.

(#12939) szallasi007 válasza F-ECT$ (#12936) üzenetére


szallasi007
őstag

nem emlékszem mondom a részletekre, az árakat azért írtam mert az enyém gyakorlatilag ugyanaz volt mint a 60 m-eseken. mindegy mert engem tényleg nem mozgat mennyi goldom van :D majd ha gép dio közelben leszek belinkelem aztán megszakértitek a trade topicban.

persil: fingom nincs :( most megy a karácsony + a maszek biznisz egyszerre + far cry is képben van :D éjfélkor meg már nincs erőm leülni diozni, hátha mikor visszatérek megszán a rendszer aztán jöhetek mégegszer :D

(#12940) execute93


execute93
őstag

Sziasztok.
Lehetőség van arra, hogy a Diablo3 játékomat levegyék az accomról és átegyék egy másikra?
:R

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#12941) #57919488 válasza execute93 (#12940) üzenetére


#57919488
törölt tag

Gondolom az eladások/lopások miatt képtelenség Blizzard, Steam, Origin meg hasonlóknál is a leválasztás :N

(#12942) Sirandrish


Sirandrish
legenda

MPL10 3 Elit+Warden :C

Eltartott egy darabig és sz*rt se dobtak de vicces volt :DDD

A drop jobbra kilóg úgy 4km-nyit de semmi érdekes nem volt közte :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12943) simsi válasza Sirandrish (#12942) üzenetére


simsi
csendes tag

Az örökjeti, a varázsvessző meg a fagyisnén rulezz! :DD

[ Szerkesztve ]

(#12944) Sirandrish válasza simsi (#12943) üzenetére


Sirandrish
legenda

örökjeti a f*szom...szanaszét szaladtak..nem bírtam begyűjteni a furyt de anélkül sem volt gond. :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12945) Nordic válasza Sirandrish (#12942) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én meg már majdnem megkérdeztem, hogy a te barbárod miért op-bb, hogy még sentry-ket is le tud dobálni skill nélkül, aztán láttam meg, hogy partyba voltál:DDD

[ Szerkesztve ]

(#12946) Zan válasza SLYM (#12905) üzenetére


Zan
aktív tag

Uhh, ebbe lehet legközelebb csatlakozni?:) Majd felveszlek titeket!

Minél jobb, annál jobb!

(#12947) mpierre válasza Sirandrish (#12942) üzenetére


mpierre
veterán

A Battle rage és a poi direkt van egy gombon...? :F Érdekes mo.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#12948) Sirandrish válasza mpierre (#12947) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez egy hosszú történet de a lényeg hogy a "Q"-val potizok, a BR meg az "1"-esen van :K

Nordic Oh simán lerakok én mindent :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12949) radi8tor válasza mpierre (#12947) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pedállal és kormánnyal játszik. Nem számít milyen betűket ír a játékban a GUI. ;]

⭐ Stella

(#12950) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Valaki überezni? Eddig ketten(Jsan és én) vagyunk 18 kulccsal:D MP7-8-ra...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.