Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12151) Helmoras válasza Sárpac (#12149) üzenetére


Helmoras
őstag

Megint mellé :S 6 % lehet a max chc gyűrűben. Az avg dmg számit kettőnek.

(#12152) adrian360


adrian360
őstag

elvileg az egyik roll min dmg, a másik roll a max dmg

(#12153) Sirandrish válasza Sárpac (#12149) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha egy itemben 4,5 valamiből a max akkor hogy mehetne bele 2,5+3?
Hihetetlen hogy milyen alapvető hiányosságaid vannak...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12154) F-ECT$ válasza Sirandrish (#12100) üzenetére


F-ECT$
titán

Korábban toltam a wow-ot, de elég 1 addikció egyszerre :)

Dive ever, work never.

(#12155) buherka válasza Helmoras (#12151) üzenetére


buherka
addikt

Ez igaz...gyűrűn lehet 6 chc is. Szatesznak is annyi van a Hellfire gyűrűn.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#12156) Sárpac válasza Gyuri27 (#12150) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Most már tudjuk köszönjük!

Andrish úgy értve egy roll lehet max 4,5, de ezek szerint 6 a max! :)
:R

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#12157) Thrawn válasza vendingo (#12124) üzenetére


Thrawn
félisten

Horror áruk van bizony, ezért inkább kerültem párat (3-at összesen) hátha... És bejött :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#12158) DIMITRIUS válasza Sárpac (#12149) üzenetére


DIMITRIUS
tag

1.05 óta 6% a max gyűrűn!
És nem nem lehet 5, mindig 4 random prop-os a hell...

[ Módosította: radi8tor ]

VW Golf 2 1.8 16v <3

(#12159) mikromanus válasza Sárpac (#12156) üzenetére


mikromanus
veterán

Mint páran kifejtették ezt hozzátehetjük a tündi-bündi kis tévedéseid közé. ;]
Egyrészt chc gyűrűn 6% lehet max, másrészt ilvl 63-as gyűrűn nem lehet 2,5% chc ha jól tudom, harmadrészt két azonos roll nem lehet egy gyűrűn. Statpontból vagy azért lehet legenden max feletti, mert alapjellemzőre (ami mindenképp van rajta) nem vonatkozik a korlát/mehet ugyanaz az alapsatat affix, vagy azért mert más affixet kap, ami dupla statpontos (vita-str, dex-str, vita-int, stb). Az utóbbi lehet mindenképp, viszont szerintem az első verzió nem.

Visszautalva egy korábbi tévedésedre: az AS beleszámolódik a fegyver kiírt DPS-ébe az AH-ban (vagy ládában), a chd nem. Nem "nagy üzlet" AS jellemzős furyt keresni, mer' hogy az még jobb lesz ócsóé... Csak úgy mondom... :Y :DD

edit: a másik "affix rabló" roll az extra dam. Arra van kettő vagy 3 affix külön (min dam, max dam, intervallum). Az Ah-ban ha kettő kerül egy amulettre vagy gyűrűre, akkor szépen el is cseszi az átlagsebzés számítást a rendszer :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#12160) vendingo válasza Thrawn (#12157) üzenetére


vendingo
veterán

Inkább nem mondok semmit.... :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12161) Nordic válasza Thrawn (#12157) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ez hol esett? Gondolom nm vagy hell szint. Nekem is szerezni kéne egyet, de nem fogok milliókat költeni rá.

(#12162) kornel76


kornel76
aktív tag

Valaki nem akar most überezni? 10 machine van nálam , eddig 2 barbi, kellene 2 távolsági kari még, de bárki jelentkezhet. Ha nincs machine az sem baj.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#12163) persil válasza mar_tin (#12129) üzenetére


persil
nagyúr

Érdekes, cm wiza-val játszom és egy deka apó nincs rajtam, sőt, igazából nem is használok arcane-t :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12164) persil válasza Sárpac (#12137) üzenetére


persil
nagyúr

Na, ez tényleg bazmeg kategória, kénytelen vagyok gratulálni!

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12165) Thrawn válasza Nordic (#12161) üzenetére


Thrawn
félisten

Act3 Nightmare MP10.

kornel76: Én ráérek kb 10 perc múlva, de gépem az nincs, mindet ellőttem tegnap.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#12166) kornel76 válasza Thrawn (#12165) üzenetére


kornel76
aktív tag

No problem, én meg gyűjtögetem 1 hete kb. ,request ment.

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#12167) ProEvoFan válasza Thrawn (#12157) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ebben mi a nagy szám?Az hogy Zsivány kezében ritkán fagyaszt?Valaki leírhatná miért gerjednek rá ennyire, köszi.
45%os knockback statos Windforce van fél millió alatt...

(#12168) Sirandrish válasza ProEvoFan (#12167) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudod mit csinál a Freeze?
Kicsit komolyabb "hatás" mint a Knockback.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12169) persil


persil
nagyúr

Egy WD elmondaná nekem, hogy van-e értelme haunt helyett a locust swarmot használni?
Utóbbi kétszer annyi manáért kevesebbet sebez, több idő alatt, rövidebb távra... :S WTF?!

Így mi az értelme? Vagy van valami rejtett jóság benne?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12170) Gorneck válasza persil (#12169) üzenetére


Gorneck
titán

Mindkettő xar...lassú, kevés sebzés. A haunt mana visszanyerő rúnája még ajánlott magas mpl-en...szoktam használni, bár elégséges szokott lenni PtV helyett a BR.

Gorneck#1239

(#12171) vendingo válasza persil (#12169) üzenetére


vendingo
veterán

Egyiket se használom, lassúak, nem hatékonyak, keveset sebeznek.

ProEvoFan: Baromira idegesít a knockback. Jöbban örülnék, ha nem távolítaná, hanem közelítené az ellenfeleket. WD-el idegesítő, amikor indítom a macikat, erre el löki az ellenséget. Csomó mana és idő kárba megy.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12172) ProEvoFan válasza Sirandrish (#12168) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Meddig tart a fagyasztott állapot?

(#12173) Dadan01 válasza Sirandrish (#12168) üzenetére


Dadan01
senior tag

És mondd csak, próbáltad te valamelyiket is? Csak mert én igen. Nincs lényeges különbség, ha hátralöki, akkor kap snare-t, nem sebez és megszakítja a varázslást/ütést, fagyasztáskor pedig nem fut és nem is sebez, de cserébe sokkal ritkábban van ez az effekt.

(#12174) persil válasza Dadan01 (#12173) üzenetére


persil
nagyúr

Ez karakter/build függő, sokaknak egyszerűen hátrány a knockback.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12175) JSaN válasza persil (#12169) üzenetére


JSaN
addikt

Ahogy gorni es vendingo is irta a fo problema hogy lassuak, egyszeruen nincs ido meg varni minden egyes szornynel azt a 5-8 sec idot mig ledolgozza roluk a hp-t. Igy szinte alig hasznaljak.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#12176) persil válasza JSaN (#12175) üzenetére


persil
nagyúr

Igazából főleg azon vagyok megütközve, hogy a locust-nál mi indolkolja a 2x akkora manaigényt.

Kétszer annyi manába kerül és ehhez képest sokkal rövidebb hatótávra repülnek el, kevesebbet sebez, és több idő alatt... Gorneck amúgy azt mondta, hogy több ellenfélre hat, de még így sem tartom indokoltnak. Ennyire el lenne baltázva ez a skill ? :D

Amúgy még most is a wd-t tartom a legsokszínűbb karakternek, a többieknek sokkal több haszontalan és több "must have" skillje van. WD-ből meg majdnem mindenkinél más skilleket látok.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12177) Gorneck válasza Dadan01 (#12173) üzenetére


Gorneck
titán

Monknak mind1...egy macis WDnek nem.

Gorneck#1239

(#12178) Sirandrish válasza Dadan01 (#12173) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem ez a lényeg..
Hanem az hogy valaki vagy nem szereti ha elknockolják előle az ellent, vagy csak szimplán hátrányt jelent neki..mert futhat az ellen után, vagy csak szimplán kiüti a saját skilljének range-éből..
Nem mindenki teleportál rá a mobokra :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12179) ProEvoFan válasza Dadan01 (#12173) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pont ezt akartam kihozni az egészből, csak én nem használtam azt a fagyasztós fegyvert, ezért gondoltam megkérdezem meddig tart a fagyos állapot.
De az a 13% esély a fagyásra nagyon kurta...de hát kinek a pap, kinek a papné.
Viszont azért az komoly, hogy a Windforcos Zsiványom akár 30 másodpercig is sakkban tartja a kemény, felöklelős bika eliteket.Én ott állok előttük és csak röhögök, mert nem tudnak hozzámérni ;)
Ezt a fagyasztós bow kétlem h megcsinálná.

[ Szerkesztve ]

(#12180) Sirandrish válasza ProEvoFan (#12179) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még mindig ott tartunk hogy a Monk leszarja...ettől nem lesz jobb a Knockback..
A freeze sokkal felhasználóbarátabb..mindenki számára előny és senki számára sem hátrány, ergo jobb..

"Ezt a fagyasztós bow kétlem h megcsinálná."

Mint ahogy a fagyasztós bow nem futtatja a Barbárt és nem üti ki a DH/WD skilljéből az ellent sem :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12181) Kobe


Kobe
veterán

ez az act 2es warden komolyan mondom, buzi....2 napja folyamat a kulcsot farmolom nála mp6on és 1x dobta körülbelül 80 körből....

(#12182) Sirandrish válasza Kobe (#12181) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az elég tré arány

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12183) ProEvoFan válasza Sirandrish (#12180) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Barbár uraság olvasd el a hozzászólásomat még1x.Szerkesztettem közben.
Amúgy a DHm is ezt használja, menekülésre tökéletes mert nem tudnak utánad futni.45% esély a knockbackre tökéletesebb, mintha 13% eséllyel fagyassza az ellenfeleket...
A WD macik használatánál lehet h hátrány, de egy szólóban is játszó ranged karinak lehet h jó a knocback, kb mint a DHmnak.

(#12184) Dadan01
:DDD Szép cucc.Gyere többször fel fórumra, lehet hasznos lesz ez neked :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12184) Dadan01


Dadan01
senior tag

Az a lényeg, ha nem kezditek el ezt a szájtépést ezzel a béna íjjal, akkor nem veszek egyet idegből, nem megyek vele egy kört, és nem esik ez a szar gyűrű:

Szóval köszi :D

(#12185) Gorneck válasza ProEvoFan (#12179) üzenetére


Gorneck
titán

Mivel sokat lő így elég jó... :) Teljesen jól használható...bár én nem használok senkit...csak zavarnak meló közben... :)

Gorneck#1239

(#12186) Kobe válasza Sirandrish (#12182) üzenetére


Kobe
veterán

nekem mondod ?

tegnap beírtam ide kb 1 napja, hogy mennék überezni 2 machinnal ha vkinek van kedve....Akkor azt hittem 15 perc alatt összeszedem, mert már akkor órák óta runoltam, gondoltam abban a körben esik....Na azóta sem tudtam összeszedni tőle 1 db kulcsot....

(#12187) Szancsó válasza Kobe (#12181) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Az engem is szívatott már (igaz, MP5-ön), de pár üres kör után lejjebb mentem MP3 -ra: ilyen sz@r arányt ott is lehet produkálni, de legalább gyorsabban túl van rajta az ember :)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#12188) mikromanus válasza ProEvoFan (#12179) üzenetére


mikromanus
veterán

A lényeget szépen elkerülted:
"40-80% chance for ranged projectiles to pierce enemies."
A windforce az első sorban levőket böködi, a Buriza jó esélylel keresztülmegy az első(kö)n és többeket eltalál. Több találat - több esély. Meg a fagyhatás lassítja is azt hiszem az ellent, így szépen besűrűsödik az ellen. vagy nem? :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#12189) radi8tor válasza Dadan01 (#12184) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Main stat nélkül nálam ez nem rúghatna labdába. ;)

⭐ Stella

(#12190) Dadan01 válasza mikromanus (#12188) üzenetére


Dadan01
senior tag

Ha átmegy egy trashmobon és lefagyaszt egy másikat is, az tökmindegy. Elitek ellen meg ritkán van olyan, hogy sorba állnának a verésért :)

(#12191) mikromanus válasza Dadan01 (#12190) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. Elitre mindegy. Azt amúgy is saját magadnak kell kezelned. Ha meg parázol tőlük, akkro nem a tolvaj a legjobb, hanem a szöszi a csirkevarázzsal. Az nem válogat. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#12192) Sirandrish válasza ProEvoFan (#12183) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Barbár uraság olvasd el a hozzászólásomat még1x.Szerkesztettem közben."

Az utolsó mondatodat idéztem...ezek szerint neked kellene még1x olvasnod :U

Szóval ott tartunk hogy Barbárnak hátrány, WD-nek hátrány...de azért fasza..értem én :C

"45% esély a knockbackre tökéletesebb, mintha 13% eséllyel fagyassza az ellenfeleket..."

Tökéletesebb? Azmegmiaz?

Egyébként a 13%hoz hozzájön hogy ez a bow piercel, ami azt jelenti hogy átmegy a mobokon, ami azt jelenti hogy nagy tömegben akár 5ször több mobot képes eltalálni, ami azt jelenti hogy hiába kisebb a chance, bőven behiteltet több mobot a freeze mint a knockback..

"egy szólóban is játszó ranged karinak lehet h jó a knocback"

Senki nem mondta hogy a Knockback szar és ne használd..
Ezt próbálom elmagyarázni hogy míg a Knock van akinek jó, addig a freeze mindenkinek jó..
Felhasználóbarátabb, használhatóbb, etc..még akkor is ha kevesebbszer jön be..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12193) rongyi válasza Dadan01 (#12184) üzenetére


rongyi
aktív tag

Gondolom nem eladó :DDD

(#12194) mikromanus válasza mikromanus (#12191) üzenetére


mikromanus
veterán

...meg tovább is tart a fagyi mint a knockback. Legalábbis többnek tűnik.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#12195) Dadan01 válasza rongyi (#12193) üzenetére


Dadan01
senior tag

Ment a kovácsnak.

(#12196) ProEvoFan válasza Sirandrish (#12192) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Talán azért írtam azt, hogy olvasd el még egyszer, mert szerkesztettem a hozzászólásomon; de eközben meg te is szerkesztettél a hozzászólásodon, mert erre később reagáltál: "Ezt a fagyasztós bow kétlem h megcsinálná."...összeraktad?...no mindegy... :U

...de látom továbbra is mestere vagy a gúnyos, ironikus hozzászólásoknak, nagyon megy ez neked...

[ Szerkesztve ]

(#12197) Sirandrish válasza ProEvoFan (#12196) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lebaszol hogy nem olvastam a szerkesztésedet, de amikor kiderül hogy én olvastam a tiedet, te viszont nem az enyémet akkor még neked áll feljebb?

Az a fránya Tér Idő Kontinuum :Y :C

"...de látom továbbra is mestere vagy a gúnyos, ironikus hozzászólásoknak, nagyon megy ez neked..."

Nemiiis igaz ;)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12198) xavix13 válasza persil (#12176) üzenetére


xavix13
senior tag

Én pont tegnap indítottam egy wizardot és egyenlőre baromira bejön. :K Igaz még csak lvl29 de van egy csomó használható skillje ellentétben pl. a monkal amivel idáig mentem. (Később nem tudom mennyi használható skillje marad.)

Wizardokat kérdezném hogy a gearelődésnél mire kell majd figyelnem? As mennyire kell egy wizardnak? Chc, chd gondolom minél több. Res, hpból mennyi kell majd? Bár ez talán build függő. Loh, lifesteal, vagy liferegen kell? Gondolkodom, hogy merre induljak majd el. Fagyis wizard vagy CM, esetleg archon build. Röviden leírná valaki ezeket a buildeket? (Pro-kontra)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#12199) ProEvoFan válasza Sirandrish (#12197) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mert kifutottam a szerkesztési időből!Mint ahogy most is.

más:
Kb 2 hete minden nap esik több legendary.Ez nem lenne baj, ha nem ugyan azok a fos legend tárgyak esnének.
Másnál is ez van?Mintha visszavettek volna a minőségi legendary dropból.

(#12200) rongyi válasza ProEvoFan (#12199) üzenetére


rongyi
aktív tag

Nálam harmadik napja nem esik semmi barna ill. zöld item.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.