Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12851) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Már be is írták, hogy AH offline.

⭐ Stella

(#12852) Sirandrish válasza radi8tor (#12851) üzenetére


Sirandrish
legenda

Közölték azt amit már mindenki tudott?
Ezek aztán faszacsávók :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12853) ProEvoFan válasza Sárpac (#12842) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem a karbantartás után visszakapod.Nálam is volt hasonló szitu.

(#12854) jjc


jjc
aktív tag

csináltam egy ww barbárt. valaki meg tudná mondani, hogy miért van az, hogy mp0án siralmasan könnyű, mp3on meg bármelyik pack összehajtogat? [link]

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#12855) mpierre válasza jjc (#12854) üzenetére


mpierre
veterán

Kéne egy kis resi, meg armor. Ez utóbbi passzív skillből hozható. A dps se egetevrő, de elmegy. Pl: [link]

Bár én a védelemre esküszöm, lehet másnak más ötlete lenne...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#12856) Nordic válasza jjc (#12854) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Sok hp(30-35k life bőven elég), kevés allres(minimum 500-600), armor(kb 6500), csekély sebzés...Igazából olyan 500 allres kellene war cry nélkül, meg legalább 80-100k dmg, legalábbis mp3-ra, mivel hiába van 6% ls-ed, ha csak keveset kapsz vissza a sebzésből. Ha van legalább 500-600 all-resed war cry nélkül akkor akár azt a skillt ki is lehet dobni, és berakni az Owerpower-t Crushing Advance rúnával, azzal még a molten+plague is sebzés helyett gyógyít.

mpierre: Nagyjából igazad van, csak éppen nem kell passív védelem...a passzív ls-el többet ér magasabb mp-n.

[ Szerkesztve ]

(#12857) jjc válasza mpierre (#12855) üzenetére


jjc
aktív tag

köszi a választ.
közben megjavult. mintha nem lett volna életvisszatöltésem. lehet, h szereltek vmit. vagy nemtom.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#12858) mpierre válasza Nordic (#12856) üzenetére


mpierre
veterán

Nos igen. Az ls mellé kell a 100k dps.

Lehet én is dobnám a Nerves Of Steal-t, ha lenne +12% movspeed-m. Így azért csak-csak elérnek a mobok. De max karcolgatnak, a lecsót, meg a dizsit is jól bírom. Mp4-5 simán hozható ezzel a skillezéssel.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#12859) jjc válasza Nordic (#12856) üzenetére


jjc
aktív tag

neked is köszi. megfontolok minden tanácsot.
/igazából nem szeretnék sok energiát befektetni a barbárba, csak poénból csináltam, mert untam a monkomat/

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#12860) #92888064


#92888064
törölt tag

ha már ilyen sok barbár szaki összegyűlt, akkor kérnék egy kis tanácsot, hogy hova tovább.
jelenleg 44 millió van a fejlesztésre. a ring+amu set tabu egy ideig, mert máshogyan nem tudom pótolni a movement speed-et, lacuni még nem alternatíva. most adtam el egyet 25ért, de az még mindig sovány volt. ik set-ből is csak a cipő ami kieshet a sorból a többit nem rég vettem.

szerk.: megtévesztő az link, mert ez a buffed dmg és armor. amúgy unbuff 113k, buff 154k, buff+frenzy 177k.

frenzy-nél beleszámítja az attack speedet? mert nem látom emelkedni ezt az értéket, de a dps emelkedik ütésenként.

[ Szerkesztve ]

(#12861) Drizzt


Drizzt
nagyúr

MS cap van jelenleg a játékban? Ha igen, milyen formában? Jól sejtem, hogy itemeken 25%, de skillel lehet felé menni, meg shrine-nal?

I am having fun staying poor.

(#12862) radi8tor válasza Drizzt (#12861) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jól gondolod. Itemeken kívül nincs korlát.

Ad-m: átadom a terepet. Jóéjt. :)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#12863) #92888064 válasza Drizzt (#12861) üzenetére


#92888064
törölt tag

itemmel 25 a max (úgy is csak 24 lesz), a shrine erre még rájön, skillt viszont nem néztem még.
szerk.: lassú voltam...

[ Szerkesztve ]

(#12864) JSaN


JSaN
addikt

Na volt egy kis WD party, hat az valami brutal volt. :)) Minden mindenkire hatott, egymast buffoltuk felul. Mindenki mas dance stb. illetve nyomattam a globeket (attlag 2 globe/sec) akkora tobbiekenek vegtelen maci es acid rain volt. Mar csak Gorni hianyzott, ilyet meg fogunk tolni. :)
Reszemrol tovabbra is a legjobb kari a WD, sok potencial van benne.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#12865) Nordic válasza #92888064 (#12860) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

44millából neked már nagyon sehova. Talán a Sun keeper helyett egy socketes+alapból 90chd-s fegyver, de ez sem biztos...Talán a csizmát egy Fire walkers-re, több str-el, hacsak nem akarsz egy fullos immo set-et.

[ Szerkesztve ]

(#12866) Szancsó válasza Szancsó (#12845) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Visszajött az AH: nincs benne köszönet... Kezdő bid -el, gyakorlatilag harmad áron elvittek két cuccomat, mivel pont ebben a "holtidőben" jártak le :W

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#12867) grex4 válasza SLYM (#12839) üzenetére


grex4
aktív tag

Én még most sem látom a movement speedet.

üdv

(#12868) Gorneck válasza JSaN (#12864) üzenetére


Gorneck
titán

Hááát neki meg még 5 szint és félre fogja tenni a WD-t. No meg jó későn lehetett ez, mert kb folyamat menübe voltál...én meg net és fáradtság miatt léptem kifele már 22 előtt. :)

Gorneck#1239

(#12869) Pekkk válasza Sirandrish (#12850) üzenetére


Pekkk
aktív tag

A monk egyáltalán nem kaki, érteni kell hozzá. A barbár meg OP és kész. :D

(#12870) vendingo válasza Gorneck (#12868) üzenetére


vendingo
veterán

22 után volt az esemény. :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12871) sith7 válasza Pekkk (#12869) üzenetére


sith7
nagyúr

:C :C :C

(#12872) Gorneck válasza vendingo (#12870) üzenetére


Gorneck
titán

Akko én má csicsikáztam... :D

Gorneck#1239

(#12873) vendingo válasza Gorneck (#12872) üzenetére


vendingo
veterán

Amúgy tényleg nagyon kegyetlen volt.
Mp6-on mentünk, de érzetre kb. mp 3-nak tűnt.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12874) Gorneck válasza vendingo (#12873) üzenetére


Gorneck
titán

A WD-k területre ható magas dmg szorzóval ellátott skilljei miatt ezen meg se lepődöm. :) Voltam már 1-2 only WD partiban és kegyetlen darálást lehet okozni.

Mostanság már nem nagyon megy a virrasztás, de megoldható 22 után is, ha rámírtok és beférek, akkor csatlakoznék megint 1-1 ilyen runhoz, eléggé szórakoztató tud lenni. :)

Gorneck#1239

(#12875) F-ECT$ válasza SLYM (#12839) üzenetére


F-ECT$
titán

Nincs is rajta MS.

Dive ever, work never.

(#12876) vendingo válasza Gorneck (#12874) üzenetére


vendingo
veterán

Tegnap is gondoltunk rád, csak ugye már macikkal álmodtál.

Tegnap volt 400+k dps-em PtV nélkül :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12877) Sirandrish válasza Pekkk (#12869) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak annyira OP amennyire kaki a monk ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12878) Pekkk válasza Sirandrish (#12877) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Már nem azért, de nézz már rá:

Ígérem több OFF nincs!

[ Szerkesztve ]

(#12879) Neró válasza Pekkk (#12878) üzenetére


Neró
őstag

Igen, egyértelműen OP! ;] Vagy ő Andris a gép előtt?

| www.diablohungary.hu

(#12880) Sirandrish válasza Pekkk (#12878) üzenetére


Sirandrish
legenda

ennek tényleg veszedelmes sok köze van ám mindenhez :DDD

Neró Én a nyelvemet szoktam nyújtogatni ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12881) mpierre válasza Sirandrish (#12880) üzenetére


mpierre
veterán

Amolyan jó maori harcos módjára? ;]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#12882) Sirandrish válasza mpierre (#12881) üzenetére


Sirandrish
legenda

kb :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12883) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Ha egy accountot "zárolnak" inaktivitás miatt, akkor addig a hozzátartozó karaktereket sem lehet megtekinteni armory-ban?

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#12884) Gyuri27 válasza haromegesz14 (#12883) üzenetére


Gyuri27
félisten

Diabló 3-nál mióta van olyan, hogy inaktiv karakter?

Amd - Radeon - Ryzen

(#12885) haromegesz14 válasza Gyuri27 (#12884) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Fogalmam sincs! Egy srácnak az accountját szerettem volna megnézni, battletag-et kaptam, viszont semmit nem dob ki rá. Állítása szerint inaktivitás miatt lockolták a felhasználóját, és valószínűleg ezért nem találom.

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#12886) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok. Lassan kezd tele lenni a hócipóm a sok accountvadász email-lel, amit kapok. Naponta legalább 3, de van, hogy 10 is beesik, és kezd betelni a pohár. El sem indítottam a játékot már lassan fél éve, erre jönnek ezek az álcázott értesítések:

Hogyan lehet ezeket a buzi kínai (lásd valódi link alul .cn kiterjesztéssel) emailcímeket letiltatni a levelezővel?

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#12887) Gyuri27 válasza haromegesz14 (#12885) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nagyon büdös.
Mi a battletag?

Amd - Radeon - Ryzen

(#12888) haromegesz14 válasza Gyuri27 (#12887) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Gyanús nekem is.Írtam neki újra, mert nem a teljes egészében kaptam meg (tomigood).

Szerk.: Te megtaláltad?

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#12889) mikromanus válasza haromegesz14 (#12888) üzenetére


mikromanus
veterán

Az sem igaz amit kérdez. Nincs ilyen battletag. Vagy a név nem teljes, vagy hibás, vagy sose volt ilyen (A számtól függetlenül diabloprogressen meglenne. Akkro is ha törölték). Pénzt és személyes adatot semmiképp ne adj neki! Még úgy is kirabol, hogy szóbaállsz vele. Na jó, attól tán még nem :DDD

Inaktivitás miatt nem lockolnak.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#12890) Nordic válasza Vistaboy (#12886) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Add meg az adataidat, és többet nem kapsz ilyeneket ;] :DDD

Na jó komolyra fordítva, szerintem semmit nem lehet ellene tenni. Mondjuk fura, hogy én a gmailemre eddig 1x kaptam ilyet, azt is augusztus környékén.

(#12891) persil válasza mikromanus (#12889) üzenetére


persil
nagyúr

Amúgy sincs olyan a diablo-ban, hogy inaktivitás, be is baszna, ha rádszólnának, hogy játsszál... :D

Nordic
Én egyetlen egyet sem kaptam még. Mondjuk én nem is használom máshol ezt a mail címet.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12892) mar_tin


mar_tin
tag

Nálatok megy az AH. Listázni lehet bármit, de venni semmit sem tudok. Így hiába várom, hogy bármit is eladjak. :D

(#12893) haromegesz14 válasza mikromanus (#12889) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Köszönöm a tanácsokat és a segítségeteket! :R Azóta jött az update, hogy tomigood #2822, de így sem találok semmit.

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#12894) persil válasza mar_tin (#12892) üzenetére


persil
nagyúr

Nem tudom minek kell ez a hiszti minden frissítés előtt/után :U

Igen, egy rövid ideig nem/nem jól működik az ah, na bumm.
Meg a másik, hogy "jáj hova lettek a cuccaim". Senkinek nem tűnt el semmi, csak nem látszik jelenleg. Amint megszűnik a hiba, minden tárgy visszakerül a helyére.

Igen, elképzelhető, hogy starting bid-el sikerül valamit megvenni, mert rosszkor jár le. Hát ez meg ilyen sajnos, benne van a pakliban.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12895) mikromanus válasza haromegesz14 (#12893) üzenetére


mikromanus
veterán

JA, így megvan. tomigood
Max egy délutánja van a játékban. Pénzt és személyes adatot így se adnék ki neki. Battletagot se, bár azt meg az nem tudja megszerezni csak aki nem akarja. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#12896) mar_tin válasza persil (#12894) üzenetére


mar_tin
tag

Nekem mindenem megvan, és az AH tegnap este lett kikapcsolva reggel már ment, de ezek szerint lehet, hogy egész nap csak félig, mert venni nem lehet mindenre hibát dob (nem láttam, hogy ezt bárki is írta volna).
Egyébként sem a frissités után szállt el azonnal. Nekem még nem esett olyan értékes amit érdemes lett volna csak licitre kitenni, szóval azzal nem bukok semmit, viszont pár óránként viszem lefele a buyout árat, miközben meg ugye ha akarnák se tudnák megvenni. Csak tudnám minek van a Breaking News rész, ha mindent csak utólag tudnak kiírni oda.

(#12897) adrian360 válasza haromegesz14 (#12893) üzenetére


adrian360
őstag

(#12898) haromegesz14 válasza adrian360 (#12897) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

mikromanus

Igen, Ő lesz az és az is van rajta amit mondott, egy normált végigjátszott szerzetes. :)

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#12899) SLYM válasza grex4 (#12867) üzenetére


SLYM
veterán

bakker tényleg... van ez így na :DDD

(#12900) SLYM válasza vendingo (#12876) üzenetére


SLYM
veterán

brutális volt az tuti, gondolkodtam kicsit, ha 4-en lennénk WD-k, akkor 2 acid rain és 2 slam dance mehetne, így lenne buffolva kb 550k DPS ha megvan az 5 gruesome feast is, de ez kb mindig meglenne JSan miatt, mert a kutyák kidobálnak egy csomó életitalt, a pick up yard meg folyamatosan felszedi. tuti nerfelik majd nemsokára ezeket, hogy ne hassanak egymásra a rituálék, ez így OP-bb, mint a barbár élettöltős, meg védelmi skilljei együtt

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.