Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12651) mikromanus válasza persil (#12648) üzenetére


mikromanus
veterán

Dobj fel egy authenticatort. Akkor nem zokog szerintem a "változások" miatt.

Itt a hétvégi vidi is. Ezúttal se vettem komolyra. TR teszt "MP0"-n :DDD
Diablo 3 - inferno - solo monk - Alkaizer run - unlimited Tempest Rush test

Ezúttal is megkisérlem szélesíteni a látogatók zenei látókörét ;)

Edit: utólag belenézegetve a skillek aktiválgatását még gyakorolnom kell. Akkor meglesz a 10 perc/run limit is.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#12652) DIMITRIUS


DIMITRIUS
tag

Bocsi srácok nem gondoltam, hogy ekkora felháborodást fog kelteni, tudom nem volt túl szép tőlem, de meg kaptam érte a büntit.
Még egyszer bocs!

VW Golf 2 1.8 16v <3

(#12653) Nordic válasza mikromanus (#12651) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hogy a francba tudtok tíz perces runokat csinálni??? Én ha beledöglök se tudok egy óránál hamarabb végezni, pedig én is csak elitekre megyek...

(#12654) mikromanus válasza Nordic (#12653) üzenetére


mikromanus
veterán

A titok nyitja: fürge léptek + alacsony nehézségi szint :DDD
Ez pl 12-13 perc volt és "MP0". Barbimmal lehet menne magasabb szinten és gyorsabban is, de annak sokkal több DPS-e van. A korábbi videó kisérleteimnél 11 perc volta rekordom monkra, csak:
- meghaltam
- lagolt (és meghaltam)
- kidropolt a játékból 5-10 perc után (közben 10 szálon döccenésmentesen ment letöltés böngészőből, tehát nem a net szakadt meg)
- a youtube zenetárra rákúszott egy reklám és azt is vettem
Ezek közül átlag 2 volt a korábbi felvétel kisérleteimnél ma. :DDD

Amúgy ez csak kizárólag az "alkaizer run" mapokat érinti. Egyébként több lenne a menet. Nem feltétlen rossz betenni több mapnyi runt, mert 5 NV-nél már több xp jön.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#12655) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Valaki megvett tőlem egy tárgyat 2,5M-ért, majd kirakta... 2,4 M-ért.... WTF? :D

I am having fun staying poor.

(#12656) mikromanus válasza Drizzt (#12655) üzenetére


mikromanus
veterán

CSak meg akarta nézni, aztán csalódott is benne kapásból . ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#12657) proci985 válasza mikromanus (#12656) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja, megesett velem is, bár én általában ilyenkor úgy veszem, hogy lehetőleg bukó nélkül mehessen vissza.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#12658) Kicsimix válasza Gothmog (#12621) üzenetére


Kicsimix
őstag

Am a top dps-es karikat azėrt emlìtettem mert ha magas vagy mėgmagasabb dps-t akarsz akkor vėgül a fury-nál kötsz ki. Amúgy lehet találsz ah-ban ilyet amit ìrtàl ólcsón, csak az as nem 1.40 lesz rajta ennyi pėnzėrt szerintem. De ėrtem amit ìrsz ės ha lenne egy jobb rare 100m kategóriában ėn is cserėlnėk. : ) Csak hát fear nėlkül ilyen statokkal már nem 100m az a '20m' :) Több száz..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#12659) R3ĐßuŁŁ válasza vendingo (#12649) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

+1. nevetséges, én értem, hogy vannak akiknek "komoly" pénzek vannak a számláján, de akkor majd ők igényelnek maguknak jelszó generátort

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#12660) hokuszla válasza persil (#12648) üzenetére


hokuszla
senior tag

Amikor elgépelem a jelszót elsőre lockolni szoktak.
Titkos kérdés - válasz és 2 sec alatt működik minden.
Nem egyszerű?

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#12661) persil válasza hokuszla (#12660) üzenetére


persil
nagyúr

Nem.
Írtam, hogy velem összesen 6x játszottam el egymás után, hogy lock, feloldás, lock, feloldás.
Azóta észhez tért.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12662) Zan válasza mikromanus (#12622) üzenetére


Zan
aktív tag

"shitstorm" :R :R :R

Ezen felnyerítettem:)! Amúgy tetszik a tempest fun-rush:)! Szerintem én is nekiállok egy monknak! Pontosan ilyen Skorn pottyant 3-4 napja, szóval a "lényeg" megvan:)!

Ja és a jóféle 7/8-os bolgár ritmusú muzsikáért pedig külön respect! (igen ha hiszed,ha nem,ez az első hsz-em hozzád, amiben már itt sem szapullak ;) )

Minél jobb, annál jobb!

(#12663) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Mikromanus!
Mint a Seismic build aktív használója, adnál nekem pontos buildet?Köszi! :R
Esett egy Skorn, azt mpl2n ki akarom nyírni Diablot.
Kemény ám, kb 1 millióból 100K+ az üzemi hőmérsékletű sebzésem :Y Az a egy millió még az 1.3 alatt rajtam maradt itemek értéke (ha egyáltalán érnek annyit :DDD )
Jó, az esett Skorn kb 3 milliót ér.

[ Szerkesztve ]

(#12664) radi8tor válasza ProEvoFan (#12663) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

(#12665) SLYM


SLYM
veterán

ti inna pantsot, vagy inkább lacuni bracerst cserélnétek a movement speed miatt ezen a karakteren? [link]

[ Szerkesztve ]

(#12666) proci985 válasza SLYM (#12665) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

lacuni.

innán csak egy random tulajdonság lehet, tehát magas int és vit kiesik (ami van pedig drága), tetejében bukod a leached nagyobbik részét.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#12667) vendingo válasza SLYM (#12665) üzenetére


vendingo
veterán

Nálam az inna bevált :) (szerintem az inna majdnem minden karakternél kötelező)
Én mind a 2-t cserélném, csak a 6 chc-s lacunic horror áron vannak.
Ha gondolod az én innamat meg is próbálhatod.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12668) mikromanus válasza radi8tor (#12664) üzenetére


mikromanus
veterán

Az a mass CC build.:) Amúgy meg minden item függő. Meg MP szint függő. Alacsony szintre mehet ugyanaz, mint a dt barbinak, csak ww helyett seismic rumbleval, vagy az extra sebzéses rúnával. Erősebb szintre kellhet a spuri helyett a rend esetleg. Szerintem a lomha fegyverek nem annyira nyerőek, de épp lehet jó az is. Van aki csípi a kevés, de nagy ütést. A hammer-sprint, vagy hammer-rend könnyebben kezelhető build ám. A seismichez sokat kell helyezkedni, hogy minnél jobb legyen a sebzés... Viszont nem is kúsznak nagyon rá a nyakadra miközben beviszet a böszme nagy DPS-t ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#12669) Nordic válasza mikromanus (#12668) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én pl. tesztelem egy ideje a seismic-buldet(rumble rúnával, ami utórengéseket csinál), de valahogy a rumble rúna bugjával használhatatlan. Sajnos nem sok más skill van, ami területre hat...

(#12670) LIONNNZ


LIONNNZ
csendes tag

Üdv!
Remélem tudna nekem valaki segíteni a következő problémában. Felraktam a Diablo 3-at nem dvd-ről mert, nincs olvasom hanem bejelentkeztem a weboldalon és ott töltöttem le a clienst. Majd miután letöltötte elinditom a játékot szeretnék bejelentkezni és nem fogadja a jelszót (pedig már az oldalra is be kellett jelentkeznem)
és kidob egy furcsa ablakot ott rámegyek a continue-ra ami a Cant Login nevű weblapra irányit hogy, töltsem ki adjam meg az email cimem meg nevem és küldenek uj jelszót majd hiába próbálom újra és újra azt irja hogy, ilyen email cím nincs. Majd az x-dik próbálkozásnál pedig azt írja hogyy, ez az email cím le lett tiltva mert sokszor próbáltam belépni. És most akárhogy próbálok bejelentkezni a weboldalon már ott se enged azt írja hogy, túl sokszor próbáékoztam és le van tiltva ha később próbálkozok akkor pedig megint azt írja hogy, nincs ilyen email cím. Most mit csináljak ? valaki segítsen légyszi. a helyes írási hibákért elnézést kérek de sík ideg vagyok és nem igazán figyeltem most erre.

(#12671) radi8tor válasza LIONNNZ (#12670) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Regisztráltad a játékot Battle.neten mielőtt megpróbáltál belépni?
en-GB változatot telepítetted?

⭐ Stella

(#12672) LIONNNZ


LIONNNZ
csendes tag

A játék már régóta megvan, csak most akartam újra feltenni mivel a rendszer újra lett téve.
EGyébként belépésnél ezt írja:

Due to suspicious activity, this account has been locked. A message has been sent to this account’s email address containing details on how to resolve this issue. Visit http://eu.battle.net/account/locked.html for more information.

(#12673) radi8tor válasza LIONNNZ (#12672) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor fel kell oldanod a zárolt accountot az emailcímedre küldött utasítások alapján.
Ajánlott egy jelszó csere.

⭐ Stella

(#12674) LIONNNZ


LIONNNZ
csendes tag

Ezt a levelet küldték:

Greetings,

Due to an unusual change in your access pattern, the Battle.net account [mailcím törölve] has been locked. This can be caused by logging in from a new location, but it may also signal an attempt to compromise your account.

If you have registered for Battle.net SMS Protect, you can unlock your account by selecting “Can’t log in,” then selecting “I’m currently locked out of my account,” and following the steps provided. If you have not registered for Battle.net SMS Protect, or if you feel that your account’s security is at risk, please follow the steps below.

Step 1: Secure Your Computer

Ensure that your computer is free from any malicious programs, as a password change alone may not deter future attacks. Visit our Account Security website to learn how to protect your computer from unauthorized access.

Step 2: Secure Your Email Account

Choose a new password for your email account and review your email for any filters or rules you did not create. For more information on securing your email account, visit our Account and Computer Security page.

Step 3: Choose a New Password

Change your password to resume using this Battle.net account, as your former password no longer grants access to any login-protected Battle.net account service or game. Visit our Password Reset page to begin the password change process.

Once you’ve regained access to your account, you can add additional security with Battle.net SMS Protect , a free service that allows you to unlock your Battle.net account on your own with a few simple steps. For more information, see the SMS Protect FAQ

Regards,

Blizzard Entertainment
http://battle.net/support
Online Privacy Policy

Gondolom ez a jelszó csere, de hogyan cseréljek jelszót ha nem tudok belépni az accomra? Új jelszót pedig nem tudok igényelni a "Cant login" menüpontnál mert, hiába írom be az emailem azt írja hogy, ez nem létezik többszöri próbálkozás után pedig azt írja hogy, zárolták azt az emailt ami elvileg nem is létezett nem is értem az egészet.

[ Módosította: radi8tor ]

(#12675) radi8tor válasza LIONNNZ (#12674) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vedd fel a kapcsolatot a Support teammel.
Submit a ticket.

írd meg nekik, hogy nem elérhető a Password Reset oldaluk.

⭐ Stella

(#12676) LIONNNZ


LIONNNZ
csendes tag

De eleve az egészet nem is értem. Beléptem a weboldalon engedte akkor még nem volt hibás a jelszó érdekes. Letöltöm a játékot beirom nevem jelszavam na az már nem jó Miért? és innentől kezdve a weboldalon se tudtam belépni a jelszavammal mert, azt írja hogy nem létezik peidg egyszer én már beléptem mivel máskülönben nehéz lett volna a jáékot leszedni.

(#12677) LIONNNZ


LIONNNZ
csendes tag

Ehez én nem értek. De azért kösz.

(#12678) radi8tor válasza LIONNNZ (#12676) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A helyzet egyértelmű. Régen használtad utoljára az accodat játékban és mivel nincs Authenticatorod ezért lockolták mert más IP címről használod mint legutóbb.

A weboldal gondolom nem ilyen szigorú az IP címekkel.

Ezzel már próbálkoztál?

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#12679) LIONNNZ


LIONNNZ
csendes tag

Az a rég, az kb. 1 hónapja lehetett mikor beléptem és én szerintem ugyan ez volt az IP cím akkor is nem dinamikus.

(#12680) LIONNNZ


LIONNNZ
csendes tag

Igen, próbálkoztam a Cant login weboldalon erre mondta azt hogy, beirok mindent és azt irják az email címemre hogy, nem létezik... Majd ha elég sokszor kitöltöm akkor pedig azt írja hogy, az accountot zárolták. De akkor hogy, zárolják azt ami elvileg nem létezik ?

(#12681) radi8tor válasza LIONNNZ (#12680) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ilyen esetben Ticketet kell nyitni. Más megoldás szerintem nem fog menni.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#12682) LIONNNZ


LIONNNZ
csendes tag

Én ahoz eggyáltalán nem értek. Az angol tudásom sincs annyi. A fordító még egy dolog de eleve nem is értek ehez úgyhogy mindegy.

(#12683) LIONNNZ


LIONNNZ
csendes tag

Nem hiszem el, a password reset 132-dik próbálkozásra müködik és nincs baja az emaillel. Viszont most hogy, sikerült belépném az összes karakterem elveszett nagyon jó...

(#12684) radi8tor válasza LIONNNZ (#12683) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor nem kizárt, hogy másik régióba léptél be, mint ahol a karakterek vannak. :U

⭐ Stella

(#12685) LIONNNZ


LIONNNZ
csendes tag

És régiót hogy, kell váltani vagy ahoz újra kell tenni az egészet?

(#12686) LIONNNZ


LIONNNZ
csendes tag

Googleban megtaláltam, ennyire nem vagyok szerencsétlen csak most nem nagyon tudtam gondolkodni de, megvan minden account és karakterek is. Még végülis most sem értem miért nem volt jó a passwor reset tényleg a 100 akárhanyadik próbálkozásra csak úgy random jó lett... Nem sok mindent csináltam máshogy.

(#12687) adrian360 válasza LIONNNZ (#12686) üzenetére


adrian360
őstag

van eu.battle.net, és van az us.battle.net, értelem szerűen neked az eu kell. néha us-re irányít (általában az email linkek) érdemes odafigyelni

(#12688) Zan válasza LIONNNZ (#12686) üzenetére


Zan
aktív tag

Ha elég "okos" a telefonod hozzá, érdemes egy Autentikátort letölteni. A lakótársam nagyon szívott a belépéssel mindig, amikor letörölte és aztán később vissza rakta, mert éppen kellett a hely neki másra (egy db 120 gb- os vinyónál megesik az ilyen:)). Ő neki nincs jó telefonja, de van Windows Mobil Authenticator is, ami ugyan úgy tökéletesen működik. Hajrá!

Minél jobb, annál jobb!

(#12689) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

na többen említették, hogy publicban szoktak menni, próbáltam egy tesztet.

tényleg nem nagyon várnak az emberek. az indok egyszerű: 175k dpssel egy DH fasírtot csinál négy játékossal is rövid időn belül az elitek jórészéből egyedül is, tehát ha a többiek vakaróznak, nem éri meg várni, mert az ember egyedül is elmegy. érzésre ilyen mp3-mp4 lehet max.

xp egyébként meglepően jól jött, bár magasabb mp szinten egyedül lehet jobb lenne még mindig.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#12690) ProEvoFan válasza proci985 (#12689) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Idegenekkel játszani nem éppen a legszórakoztatóbb.
Az elején tettem vele próbát, azóta nem erőltettem.

(#12691) Franklin válasza proci985 (#12689) üzenetére


Franklin
addikt

Na ezt már akartam kérdezni, hogy ha publikon 4 ember játszik, az megfelel annak, ha soloban megyek mp3-ban?

És ha pl. mp5-ben játszok soloban és bejön egy haver, az olyan, mintha mp6-on lennék egyedül?

(#12692) F-ECT$ válasza Franklin (#12691) üzenetére


F-ECT$
titán

1 plusz ember +70% hp-t jelent a moboknál.

Az mpl-ről itt egy táblázat.

Azaz 4 ember publikon kb = solo mpl3.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#12693) Rizzo válasza ProEvoFan (#12690) üzenetére


Rizzo
aktív tag

HC szintezés alatt nagyon jól ment a public game. Mondjuk legtöbbször egy twink ment elöl, a nép meg utána szedte a lootot. Erre tökéletes a public, neki is jó, mert több xp-t kap, a gyengébbek meg tudnak haladni. Mondjuk, ha kicsit lassabb a progress, mert nincs twink, akkor legtöbbször leavelnek.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#12694) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Lehet holnap patch? :F [link] Hivatalos: [link]

[ Szerkesztve ]

(#12695) F-ECT$ válasza Pekkk (#12694) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, a 10 óra elég sok lenne egy sima karbantartásra. Persze, lehet, hogy csak ban hullám :)

Dive ever, work never.

(#12696) persil válasza F-ECT$ (#12695) üzenetére


persil
nagyúr

Rollback! ;]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12697) Thrawn válasza Pekkk (#12694) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha nem is jön valami egetverő újdonság, visszaállíthatnák legalább az Armoryt. Régebben mindig akkor frissült, ha kijelentkeztem vagy ki is léptem a játékból. Mostanra ez elég random lett, volt, hogy 4(!) nap elteltével is az 'ezeréves' gearemet láttam még fent :(

persil: Na az b...na csak be :DDD

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#12698) mikromanus válasza persil (#12696) üzenetére


mikromanus
veterán

Implementálják a high latency-lag gépezetet, amit maguk közt monitorozó programnak becéznek csak ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#12699) #57919488 válasza ProEvoFan (#12690) üzenetére


#57919488
törölt tag

Teljesen jó a Public, 1 valamire... 10 perc játék után lehet értékelni az egyedül mászkálást is és semmi idegeskedés:DD

(#12700) Pekkk válasza F-ECT$ (#12695) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Vagy jön az 1.07 és olyan változások lesznek, amit nem mernek közölni, mert megbolondulna tőle az AH. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.