Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fel


Fel
addikt

Egy hónap múlva, 2018 november 20-án jelenik meg a nagysikerű Farming Simulator sorozat következő epizódja. A Faming Simulator 19 minden eddiginél jobb játékélményt ígér, megújult grafikával, még több liszenszelt márkával, még több tevékenységi lehetőséggel. Igéretekben gazdag újabb epizód elé nézünk, lássuk mit sikerül összehoznia mindezekből a Giants-nek :)

Giants website (előrendelési lehetőséggel).
Fejlesztők által kiadott videók a youtube-on.
Giants fórum News and Announcements oldalán folyamatosan posztolnak friss infókat.

[ Szerkesztve ]

(#2) jozsi252


jozsi252
veterán

Kíváncsi vagyok hogy a grafikai motoron mennyit tudtak csiszolni. Bár a 17-el sem volt igazán gondom grafika terén, elég jól kidolgozták a részleteket, de mindig van hova fejlődni.
Új gépek annyira nem hatnak meg, a modderek miatt bőven volt választék idáig is meg lesz is. Viszont a gyapot meg zab új lehetőségeket ad minden téren, ahogy a lovak is.
Jó lett volna ha a dobozos aktiválható lett volna Steamen, de hát marad akkor valamelyik külföldi oldal ahonnan 25-27 EUR környéki áron be lehet majd húzni a játékot.

iPhone 13 Pro Max

(#3) underdark


underdark
aktív tag

Nekem a legnagyobb újítás, hogy végre nem kell a tojásokat összeszedni
Remélem vissza hozzák azt, mint 2011(?)-ben, hogy lehet csirkét venni. Nem értem minek vették ezt ki, azóta teljesen felesleges állat a játékban.
Talán a 13 óta most várom a legjobban a játékot. Hiába a rengeteg mód én mindig az original gépeknél maradok, kivéve a Claas, úgyhogy én örülök, hogy még több lesz alapból:D

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#4) jozsi252 válasza underdark (#3) üzenetére


jozsi252
veterán

Jó lenne amúgy az is hogy bárhova csinálhass egy kis farmot ahol te döntöd el hogy melyik állat hova kerül, illetve amennyi állatot veszel, valójában annyi is látszódjon. Így tudnád jól belőni a területet meg igazából mindent.
Én a gyári mapokon játszok, ott meg elég zavaró hogy aránylag távol van a marha meg sertés telep. Jó lenne ha közel lenne, közelbe lenne egy silo aztán az állatokat könnyebb lenne etetni.

iPhone 13 Pro Max

(#5) Fel válasza jozsi252 (#4) üzenetére


Fel
addikt

Mindkettőtök vágyai teljesülni látszanak. Na azért nem teljes mértékben, de azért mégis..

A 19-ben végre nem gondozásmentesek lesznek a tyúkok. Gondoskodni is kell majd róluk. Etetni, itatni, és az új farm menedzsmentnek köszönhetően a helyüket is a játékos is alakítja ki. Ugyan ebben csak annyi lesz a szabadság, hogy megveheti a karámot az állatoknak, előre megszabott méretben, elhelyezhető objektumként. Így nem lehet tetszőleges a mérete, és a befogadóképessége*, de legalább ott helyezkedik majd el, ahol a legjobbnak látja az ember.
*Gondolom, egy adott számban meg lesz szabva mindegyik befogadóképessége, és ha bővítenénk az állatállományt, akkor lehet újabb placcot venni..
[Dev-Blog] Improved Farm Creation

Mindeközben... Farming Simulator 19 | Manitou Featurette - Manitou termékbemutató. Végre egy targonca!

[ Szerkesztve ]

(#6) ObiGabi


ObiGabi
aktív tag

Egy kis ízelítő: bemutató

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

(#7) vacs válasza ObiGabi (#6) üzenetére


vacs
veterán

Úgy voltam eddig, hogy ezt a verziót nem veszem meg előrendelésbe (az előző 3 fő verzió megvan eredetibe), de megnéztem ezt a videót és eskü tetszik ... :))

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#8) n0tr3adY81 válasza vacs (#7) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Lesznek jó modok hozzá ;) ;]

Modkészítés és főleg modellezés terén elég érdekes újitásokat hoztak be, aminek garantálnia kéne, hogy nem lesznek összetákolt modok a Modhubon. Ha a Giants QA team betartja a saját szabályait -"quality over quantity"- akkor a blacksheep-féle modfosó csapatok élből ki fognak hullani. Mondjuk ezzel az a gáz, hogy két kezemen meg tudom számolni, hány modder fog Modhubra modot feltenni ;]

[ Szerkesztve ]

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#9) BigStraw


BigStraw
senior tag

Valami infót lehet tudni arról, hogy a műszerfal ki lesz világítva, vagy csak a kabinban lesz világítás?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#10) jani04 válasza n0tr3adY81 (#8) üzenetére


jani04
aktív tag

Hát én csak remélem nem lesz mindenki elfoglalva mással. Pl lakás felújítás ahol ő maga semmit nem csinál , kutya sétáltatás meg állandó főzés kényszer .🤣🤣🤣

[ Szerkesztve ]

(#11) jozsi252 válasza n0tr3adY81 (#8) üzenetére


jozsi252
veterán

Black Sheep azért még az aránylag használhatóak közé tartozik úgy gondolom. Nála vannak sokkal de sokkal szarabb modderek.

iPhone 13 Pro Max

(#12) n0tr3adY81 válasza jozsi252 (#11) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

jani04 : te mint VIPVIPVIP tesztelő.. te csak maradj csendben pszt! ;]

jozsi252 : nem a használhatóságról van szó...Van egy bizonyos minőségi szint, ún. quality-standard, amit elvár a Giants a modhubra publikáló modderektől. És ez a szintkövetelmény jelenleg írd-és-mond, pofára változik. Nem ugyanazon elbirálás alá esnek a beküldő modderek, erről tudnának páran mesélni mind magyarok, mind külföldiek.

Ha a használhatóságot nézzük: ha nem fossa a logot, máris használható. Az, hogy technikailag megfelel-e az engine és a Giants követelményeinek, már más tészta ;] ;]

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#13) BigStraw


BigStraw
senior tag

A 9. kérdésre valaki? Fendt 1050 Vario lesz benne?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#14) n0tr3adY81 válasza BigStraw (#13) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

[link] Vehicles fül.. Szerintem nem lesz 1050 benne, csak modként.

[ Szerkesztve ]

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#15) Pist@bácsi


Pist@bácsi
őstag

HW80 pótkocsi

Manitou targonca

Fardarus MAN

(#16) pokers válasza vacs (#7) üzenetére


pokers
senior tag

Kiégett a szemem mire végignéztem a videót. Nekem ez a képvilág túl "világos", a fehér részek mintha beégnének.
Ha jól láttam, elég soxor volt tearing is...

A modokra meg valóban ráférne egy tisztítótűz, mert hiába a beépített modkezelő, így is nagyítóval kell keresni a használható, minőségi modokat.

(#17) Pist@bácsi


Pist@bácsi
őstag

Lesz gyomirtás is.

(#18) ObiGabi válasza Pist@bácsi (#15) üzenetére


ObiGabi
aktív tag

off

HW80

on

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

(#19) n0tr3adY81 válasza pokers (#16) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Ez megint aláhúzza azt amit irtam korábban.
Illetőleg még egy hatalmas sebből ömlik a szar, amit FS17 óta képtelen volt a Giants befoltozni, hiába tudtak róla : modhub értékelés.
Aki egy picit is jártasabb a témában, az bármelyik modot, valós szavazatmennyiségtől függetlenül akár fel akár le is pontozhatja, míg a konzol játékosok NEM tudnak szavazni modokra.

Egyébként ez a kimosott színvilág nekem se jön be.. Bár ami jobban zavar, hogy továbbra is a traktor körüli "gömbben" rendereli a tárgyakat, nincs normális LOD. Ami még érdekes lesz, az a napfény becsillanás a különböző felületeken..A gameplayvideókban inkább zavaró vibrálás van becsillanás helyett.

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#20) Fel válasza n0tr3adY81 (#14) üzenetére


Fel
addikt

Ez a lista azért nem teljesen mérvadó, mert hetente bővül. Még meglehetősen hiányos a jármű/eszközpark (pl. betakarítógép nagyon kevés van), nem írnám még le, hogy nem lesz 1050. De persze megeshet, hogy valami későbbi DLC miatt kimarad a megjelenéskor.
Meglepő ez alapján az is, hogy Same-Deutz-Fahr traktor csak egy van a listában, a 9-es D-F. Se Lambo, se Same, se Hürliman. Remélem csak egyelőre...

Gab.68: Lesz. Ráadásul kétféle módszerrel lehet majd gyomot írtani. Mechanikusan és vegyszeresen. Mechanikusan a gyomok első két növekedési fázisában. Ha már megnőttek, akkor pedig vegyszeresen. Ha nem történt meg a gyomírtás a kulturnövény beéréséig, akkor az -10% terméshozam veszteséget jelent.

[ Szerkesztve ]

(#21) Fel válasza Fel (#20) üzenetére


Fel
addikt

Meh.. rosszul írtam... 20% a veszteség, nem 10. [Dev Blog] New Crops & Weed Control

(#22) underdark


underdark
aktív tag

Gondolom az üvegházak maradnak ugyan úgy, pedig jó lenne ha azzal is elkezdenének foglalkozni kicsit

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#23) BigStraw


BigStraw
senior tag

A belső világításról mit tudni? Nem lesz müszerfal világítás ugye? csak lesz benn egy lámpa?!

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#24) Fel válasza BigStraw (#23) üzenetére


Fel
addikt

Passz... Talán lesz...
Nézegesd a Gamescom-os videókat, azokban hátha látsz valamit: [link]

(#25) ObiGabi


ObiGabi
aktív tag

Üdv!

Ha már lesznek lovak, akkor szerintem előbb, utóbb valaki összehoz néhány modot eme videó alapján. :)

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

(#26) n0tr3adY81 válasza ObiGabi (#25) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

:DDD :DDD

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#27) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Red Farm Redemption :DDD

Live-Die-Respawn

(#28) velizare válasza oriic (#27) üzenetére


velizare
nagyúr

lol, ezt néztem én is tegnap. xD hírezd ki!

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#29) oriic válasza velizare (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már megírva, megjelenésre vár. (17:30) :DD

Live-Die-Respawn

(#30) Fel válasza oriic (#29) üzenetére


Fel
addikt

Nem lett valami nagy sikere...

-----------------------------------------

Újabb péntek, újabb képek, adatlapok. Ezúttal nyolc jármű/eszköz adatai: [link]

(#31) Zsolt1966


Zsolt1966
tag

Fs 19 Megvásárolva, a a Steam oldalárol. Várom az érkezését,
A(z) Farming Simulator 19 már a Steam könyvtáradban van. :C

(#32) Pist@bácsi válasza Zsolt1966 (#31) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Kár, hogy a Steames ára több, mint duplája a dobozosnak :((
Ez a Giants egy szemét, mindig is az volt. Függetlenül attól, hogy a játék mennyire jó vagy nem.

Ennek ellenére én is a Steamest tervezem venni (már ez mi, hogy két külön verzió van?) csak még nehezen nyelem le a békát.

(#33) jozsi252 válasza Pist@bácsi (#32) üzenetére


jozsi252
veterán

Itthon pont ezért annyira olcsó, mert nem lehet Steamen aktiválni. Ha aktiválható lenne akkor dupla ennyibe kerülne szerintem.
Amúgy cdkeys oldalon 26.19EUR, szóval 8500 alatt megáll a játék.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#34) n0tr3adY81 válasza Pist@bácsi (#32) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Csúnya szemét Giants bácsi, mert:
- 2 évente konferencia jellegű továbbképzést tart a moddereknek, jelképes összegért (10 euro két napra, kajával, ajándék csomaggal)
- üzemelteti a modhubot, hogy a konzolosok is minőségi tesztelt modokhoz jussanak hozzá
- modhubhoz alkalmaz +4-5 főt, aki csak a modok tesztelésével és a modderek kérdéseivel foglalkozik
- jutalékot ad a moddereknek a modhub letöltések után

+1 : csúny a szemét Gabe bácsi is, mert a steam háttér-infrastruktúráért rátesz egy valag pénzt a steames vásárlásra.

Dobozos verzió:
- lemez, karcolódhat stb, .iso fájlal kell szarozni
- dedikált szervert futtathat
- egy gamekey-t max 5x lehet aktiválni
- minden egyes patchnél le kell tölteni mind az x gigát.

Steam release:
- nem futtathat dedikált szerver (dunno váj)
- nincs telepitési limit
- patch kiadáskor csak az adott 2-300megás frissitést húzza le
- nincs lemez ami sérüljön, nincs szarozás iso fájlal.

Plusz:
Tudomásul kell venni, hogy az FS-el játszok 95%-a egyszerű ember. Ülnek otthon a kis 1-2-5 mbites vonalon. Ha azt mondod "töltsd le a patchet", csak pislognak mint hal a szatyorban. Már egy auto-update launcher is megzavarná a kis lelkivilágukat.
Egyszerű emberke : dobozos verzió.
Steam release : informatikailag képzett emberke.

Szerintem.
No offense, de arra tényleg kiváncsi vagyok, miért mondod azt hogy a Giants egy szemét, és mindig is az volt. Kifejtenéd? :R

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#35) Pist@bácsi válasza n0tr3adY81 (#34) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

No offense
Örülök, ha neked bejött, (javíts ki ha tévedek) de nekem úgy tűnik, hogy nem a játékosok szemével nézed. Korábban más véleményed volt (bár azt sem osztottam teljes mértékben). Lojalitás, megbecsült modderek, jól felfogott üzleti érdek, kicsit megkésve, de érdemi konkurencia híján nem túl későn, bla bla bla...akik követték a játék lassú fejlődését azoknak ez nem új, a többieket meg ezután sem izgatja, nem is tudnak róla, nem is írnak ide, meg máshová sem. Én értékelem, ha van egy vagy több bennfentes a topikban, aki tud és hajlandó is segíteni.

Ez csupán a magán véleményem, amit az elmúlt 8 év alapozott meg. Úgy érzem a Giants a piaci előnyét használja ki.

Remélem, lesz érdemi előrelépés. A steam előnyeit értékelem, ezért venném azt. Legyen felára. De kb.100%? A dobozos mégis csak fizikailag is létező termék, gyártással, szállítással, raktározással, kereskedőkkel. Az, hogy limitált az aktiválás, az a Giants döntése, bár nem oszt nem szoroz, mert egyrészt némi huzavona árán orvosolható, másrészt már egy konfig cserét sem él meg nálam, a régebbi verziók, beleértve a 17-et is csak porfogók, fent sincsenek a gépen.

"Hasonló" moddolható játék az ETS2 / ATS. Ott a dobozos is aktiválható steamen, a Dlc-k is. Olyan tartalmakat ad frissítésként, amit a Giants Dlc- ként, vagy még úgy sem. Majd a modderek pótolják, azután ami "bejött" az bekerül a következő verzióba.
Ezzel szemben az SCS az évekkel ezelőtt megvett játékot aktualizálja, nem ad ki minden két évben újabb rókabőrt. Az sem hibátlan persze. De nem kell kidobni, amiket az ember korábban megvett. Egyszerűen az a modell nekem jobban tetszik.

szerk.: bár most, hogy ezt leírtam, elgondolkodtam, még az is lehet, hogy a Giants milyen jó hozzánk, hogy van olcsó dobozos verzió is. Ha így nézem akkor át kell gondolnom a véleményemet.

[ Szerkesztve ]

(#36) n0tr3adY81 válasza Pist@bácsi (#35) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Korrekt!
Teljesen jól látod a dolgot. Valóban piac és üzleti érdek az egész. De miért ne lenne az? A Giants se egy irgalmas szamaritánus szervezet ;] Jelenleg is vannak olyan dolgok, amivel rohadtul nem értek egyet (bizonyos körök hozzáférnek a Giants belsős cuccaihoz, érdekösszefonódások, kivételezések), de ettől függetlenül még mindig azt tartom, hogy az egyik legkorrektebb cég ebből a nézőpontból.

Vannak modder ismerősök ETSből, Restacar csapatból, és hát nem illetik ékes szavakkal az SCS-t.. Mert az SCS szopatja rendesen a moddereket, mert nem szeretik, hogy a játékukban kotorásznak.
Vagy hozhatnám példának a Bethesda-t. Árulnak/árultak valami mod-tokent, amit real pénzért vehettél meg. És ebből a pénzből kapott a modder, de ŐK lecsipték a token értékének 2/3-át. Volt is felzúdúlás rendesen.

Egyébiránt úgy tudom, hogy a steames árat a Valve mint üzemeltető állapitja meg. De lehet rosszul tudom.

Az pedig, hogy a Giants egyeduralkodó ebben a szegmensben, a többi b@lfasz cégnek köszönhető. Nem a Giants tehet arról, hogy nincs értelmes és minősithető konkurencia ;]

Azt is hidd el nekem, hogy megvolna a lehetősége Giantsnek úgy upgradelni az engine-t, hogy a grafika a Ghost Recon Wildlands-el vetekedjen, dinamikus talajjal. De akkor nem futna 5-10 éves gépeken az FS. És azért abba a kézbe nem harapunk ami etet.

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#37) Pist@bácsi


Pist@bácsi
őstag

De ha mindig azért nem lép előre érdemben, hogy a régi gépeken is fusson, akkor mi indokolja az újabb verziók létjogosultságát?
Tudom az, hogy így is megveszik, velem együtt.
Amúgy fullon nem hiszem, hogy a 17 elfutna egy olcsóbb konfigon, még ha az nem is régebbi 5 évnél. Képes úgy laggolni, hogy közben a proci/vga malmozik 30-60% -on.
Egy ilyen szimulátor "jellegű" játéknál a látvány az első. Csinálják úgy, hogy erősen butítható legyen a grafika, akkor egy budget laptopon is eldöcög, de azért akinél megy az feltekerhesse. Bár meglehet, nincs is számottevő piaci igény erre.

(#38) n0tr3adY81 válasza Pist@bácsi (#37) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Azért, mert folyamatosan fejlesztik az engine-t, ami visszafelé/lefelé nem lenne kompatibilis a modokkal. '17-nél behozták a rendes fény-árnyék rendert, ami a specular változását vitte magával.
Nem akarok belemenni a technikai bla-bla-ba, de '19-nél már nagyon durván belenyúltak az anyagkezelésbe, a modderek javára. De ezt majd meglátjátok ti is.
Mondjuk a HDR-t én kihagytam volna belőle, azok a kimosott színek nem az én világom. Amit én hiányolok nagyon, az az 5.1-es hang támogatás.

Aláirásomban lévő konfigon fullon fut az FS17, 9.4giga válogatott moddal. GPU 70%+, cpu 40-50% szokott lenni. És stabil 60 fps. Volna rá megoldás, hogy meg low-endebb gépen is elfusson, de akkor helyfoglalást nézve legalább 1,5x méretnövekedéssel fájna. Nyilvánvaló, hogy nem egy kvarcórára optimalizálják a játékot ;)

Ezt így már csak off-ba teszem, mert ezek tények.
Addig, amig valaki nem jártas a 3D modellezésben, nem fogja megérteni az engine műkődését.
Adott egy map, PGR Sliwno. Veszedelmesen jó map. Viszont a készitőnek fogalma sincs arról, mi az a rigid body, collision, LOD, optimalizált textúraméret stb. És igen, az én gépemen is produkál a map 40 fps-t, mert "eszetlenül", átnézés nélkül vannak beimportálva az objectek. Az nem az engine hibája, hogy a vga fizikai számitásért felelős része nem képes kezelni ennyi objektumot.

Offense : lagolni max. az internet szokott. Inkább fps drop a keresett kifejezés ;]

Summa: nem védem a Giants becsületét, nem is akarom. Csak arra próbálok rávilágitani, hogy kicsit több "szakirányú" háttértudással más is lehet a leányzó fekvése. ;) :R

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#39) Pist@bácsi válasza n0tr3adY81 (#38) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Én meg úgy tippelem lesz itt majd beépített seasons, rendes sebességváltó és komoly dagonyázás is, csak addig még pár bőr lejön a rókáról. Persze ha már most ellőnék ezeket, akkor mi maradna az FS 29 -re? N-dik növény és traktor változat? Halgazdaság? Esetleg szabálytalan alakú földekkel megküzdő AI? Alakítható táj?

Szerintem belőtték az árát a piachoz, és megsaccolták mi a minimum amit ebbe bele kell pakolni. Mi meg reménykedünk, mint a hardver oldalon is, hogy csak lesz valami értelmes alternatíva, addig meg megvesszük, amit elénk tolnak.

A játék hivatalos oldalán a dobozos képe szerepel, szintén 34.99€. Mégse a steam a drága, nálunk olcsó a dobozos. Ja nem. Ha előrendelnéd, akkor letölthető digitális formában elérhető csak. Bár ebből még nem derül ki, hogy ez most akkor az aktiválós/kódos, vagy steames fiókhoz kötött. Még mindig nem értem minek van két eltérő változat.

(#40) jozsi252


jozsi252
veterán

Forgalmazótól (Magyar) megtudtam hogy dolgoznak egy olyan aktiváción hogy a kód segítségével Giants szerveréről le lehessen tölteni a játékot. DVD lejátszó évek óta nem rondítja a gépházamat, így a dobozos verzióval sokra nem megyek ha megveszem, csak ezért meg egy USB-s DVD olvasót nem fogok venni. Így marad a cdkeys-es ár ami igazából teljesen rendben van. :K

iPhone 13 Pro Max

(#41) Zsolt1966


Zsolt1966
tag

Aki a Steam oldalrol vásárolt, az postán kapja meg a dobozos verziót vagy kap egy letöltő linket az iso fájlhoz.

Bocsi de ez az első hivatalos játék amit megvettem az életem során :)
Pedig már nem tartozom a fiatalok korszakába.

GigaByte X299 AORUS Ultra Gaming, Intel(R) Core(TM) I7-7740X CPU 4,5Ghz, 16GB (2x8GB) Corsair DDR4 Vengeance RGB PRO Black, PC4-24000 (3000),GigaByte Gtx 1050 Ti 5Gb, MSI 32inc 165Mhz 1ms.

[ Szerkesztve ]

(#42) jozsi252 válasza Zsolt1966 (#41) üzenetére


jozsi252
veterán

Semmit nem fogsz kapni, ott pihen az accountodon a játék, amit ha feloldanak akkor elkezd letöltődni és utána már játszhatsz is vele.

iPhone 13 Pro Max

(#43) Fel


Fel
addikt

Újabb videó: Farming Simulator 19 | Featurette: Transporting Milk - Semmi különös..Egy traktor, és egy nyerges rángat körbe a mapon egy-egy tejes tartálykocsit. Ebből annyi az újdonság, hogy már nem automatikusan történik a tej eladása, hanem sk a játékosnak kell eladnia/szállítani. Az is látszik, hogy a tartálykocsikra nem terjed ki a "dinamic hose system" fícsör.

Friss hír még, hogy a jövő héttől, nyolc napon át (nov. 12-től a megjelenés napjáig) online streamerek fognak közvetíteni egy kis FS 19 gameplay-t. Több német nyelvű melett Virtual Farmer fog angolul streamelni.

(#44) n0tr3adY81 válasza Fel (#43) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Ez. Konkrétan. FOS.
Éljen az FS15 rough_cube.dds. :F

Még valami. Az én szemem csal, vagy egyik videóban sem láttam a keréklapulást?

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#45) BigStraw válasza n0tr3adY81 (#44) üzenetére


BigStraw
senior tag

Én is azt figyeltem, de nem láttam arra utaló jelet. Mintha lenne egy minimális, de nem úgy mint régebbi részekben.

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#46) Fel válasza n0tr3adY81 (#44) üzenetére


Fel
addikt

A többiben eddig még nem figyeltem, de ezt megnéztem jobban, és szerintem látszik az. Amikor lassan befordul a Fendt a tehenekhez, és lassan halad, akkor látható. A traktoron is és a pótkocsi kerekein is.

(#47) n0tr3adY81 válasza Fel (#46) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Hááát.. ha nagyon akarom van egy nagyon minimális, de a többi videóval összevetve szerinem hiányzik a tyrePressureDeform. Mindegy, ezen nem veszünk össze, csak furcsálom.

[ Szerkesztve ]

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#48) n0tr3adY81 válasza n0tr3adY81 (#47) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Kifutottam a szerk. időből. November 12 után úgyis meglátjuk a streamereknél.

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#49) Fel


Fel
addikt

A jövő héten induló streamáradatról egy kis hivatalos infó: Streaming week is coming. November 12-től, 19-ig minden este 6-tól németül, 8-tól angolul közvetítenek majd a Giants Youtube és Twitch csatornáin.

Közben pedig már javában elkezdték szállítani a dobozos verziókat a terjesztőkhöz: [link]

[ Szerkesztve ]

(#50) FrezeR válasza Fel (#49) üzenetére


FrezeR
senior tag

Úgy látom ez a csomag a Collector's Edition verzió.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.