Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) GERIlla83


GERIlla83
tag

Farming Simulator 17 - E3 Trailer

Olyan hülye vagy, hogy ha te lennél Zorro "Y"-t rajzolnál a falra!

(#2) n0tr3adY81


n0tr3adY81
aktív tag

Akkor én is hozzáteszek.

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#3) GERIlla83 válasza n0tr3adY81 (#2) üzenetére


GERIlla83
tag

Egészen hangzatos újítások. Részemről várós. :C

Olyan hülye vagy, hogy ha te lennél Zorro "Y"-t rajzolnál a falra!

(#4) Varoz


Varoz
őstag

Zsír! :C
Nagyon faszán néz ki. Remélem az optimalizációra is rágyúrnak, ne kelljen alá atomerőmű. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5) Harley quinn


Harley quinn
tag

Nagyon jól fest egyre jobban tetszik ez a játék :D

(#6) n0tr3adY81


n0tr3adY81
aktív tag

El kell, hogy keserítsek mindenkit, ez CGI Trailer.. ;] Nem gameplay.

[ Szerkesztve ]

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#7) FrezeR válasza n0tr3adY81 (#6) üzenetére


FrezeR
senior tag

Sajnos sokan fognak csalódni emiatt :) Nem is tudom, hogy hiheti el bárki is, hogy ennyit fejlődhetett a grafika. Tippem szerint alig lesz valamivel jobb mint a 15. Csiszolgatnak még kicsit az elavult grafikai motoron és ennyi.

(#8) RCH663


RCH663
aktív tag

Heheheeeeeheee......

Persze.... független talajt követő animált mozgás minden egységnél, csuklópontok, meg még a a kultivátor minden egyes kapa toldaléka is reagál a talajra..... és mindez ezer fény forással 64x AA-val meg 128x anizóval, Marketing megint túl tolta.....

(#9) n0tr3adY81 válasza RCH663 (#8) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Épp tegnap "nevesítettem" az *újításként* bekerült a feature-ket. Többek közt Marhu, moor2000 munkái...

Bár azt sokan nem tudják, de a Giants dojcslandi irodájában 5 v. 6 modder dolgozik. Ezt az infót a marketingesük egy interjú során ejtette el. Kissé olyan érzésem kezd lenni, hogy a saját "moddereik" által kiadnak pár ötletet, majd ha jól fogadja a pórnép, beépítik a következő kiadásba. Ahelyett, hogy programozókat vennének fel, és tokkal vonóval írnák újra mind a grafikai, mind a physX engine-t..

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#10) pokers válasza n0tr3adY81 (#9) üzenetére


pokers
senior tag

Teljesen egyetértek. Mást sajna nem lehet várni a giants-től. Hanyadik bőr is lesz, amit ugyanarról lehúznak? :(((

De az a cgi vidi nagyon jó volt, jót röhögtem rajta, mikor írtad :DDD

(#11) height válasza n0tr3adY81 (#9) üzenetére


height
aktív tag

Akkor mondjuk ki el lopkodták a módderek munkáit, engem igazából nem győzött meg, amít csinálnak a móderek módokat addig az fs15 is megteszi.

[ Szerkesztve ]

(#12) n0tr3adY81 válasza height (#11) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Csak az ötletet.. Bár azt se, ha fizetnek a moddereknek a munkáért. Legalábbis én igy értelmeztem, amit az interjúban a marketinges elmakogott angolul ;]

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#13) Varoz válasza n0tr3adY81 (#6) üzenetére


Varoz
őstag

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14) jani04


jani04
aktív tag

Kétlem,hogy nagyon javítanának bármit is az optimalizáción stb.
Lehet én ezt már kihagyom inkább.

[ Szerkesztve ]

(#15) FrezeR


FrezeR
senior tag

Kicsit abban bízom, hogy a Cattle and Crops megszorongatja őket valamilyen szinten. Bár arról sem tudni, hogy mikor adják ki. Ha előbb jönne mint a 17 (amit kétlek) akkor keresztbe tehetnének az eladásoknak, amennyiben jó lenne persze.

(#16) jani04 válasza FrezeR (#15) üzenetére


jani04
aktív tag

Én is rájuk várok.Óvatos optimizmussal.

(#17) FrezeR válasza jani04 (#16) üzenetére


FrezeR
senior tag

Igen én is. 2016 a kiadás dátuma, így már ideje lenne ha adnának egy időpontot. Az információk is nagyon nagyon lassan jönnek.

(#18) FrezeR


FrezeR
senior tag

FS17 új képek...:)

(#19) Varoz válasza FrezeR (#18) üzenetére


Varoz
őstag

Ez se ingame még, ugye? :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#20) FrezeR


FrezeR
senior tag

Aki esetleg még nem látta újabb képek az FS17-ből. Nem tudtam mi hiányzott a játékból..hmm áá megvaan, a női karakter :D

[ Szerkesztve ]

(#21) Newyorker


Newyorker
addikt

Mi lesz az a Vga amin full grafon menni fog? vkinek vmi info?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#22) FrezeR


FrezeR
senior tag

(#23) vhw


vhw
addikt

Megnéztem ezt a kis videót.

Ez alapján, pontosan mivel is több ez mint a '15-ös?
A 2013 után legalább volt egy kis előrelépés a megjelenésben, itt ha nem tudom, hogy ez a '17, nem mondanám meg hogy ez egy új rész.
Egy szerencsétlen kamion licenszt még mindig képtelenek megszerezni? Még mindig Lizard truck - komolyan?

Ezek után kíváncsi vagyok mit tud mutatni a Pure Farming 17.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24) Varoz válasza vhw (#23) üzenetére


Varoz
őstag

Azt honnan tudod, hogy Lizard truck? Mert én nem látom sehol, azon kívül, hogy a csávó ezt mondja. :F

Egyébként szerintem semmivel se volt nagyobb előrelépés a 15, mint aminek most a 17 látszik. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25) vhw válasza Varoz (#24) üzenetére


vhw
addikt

A többi gépen mind feltűnően mutatják a márkajelzéseket és ki is írják alul a konkrét típusokat.
A kamionos jelenetnél csak a trailer típusa van kiírva.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#26) Varoz válasza vhw (#25) üzenetére


Varoz
őstag

Tehát sehonnan. Azért, csodálkoztam, mondom én lennék vak? :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27) vhw válasza Varoz (#26) üzenetére


vhw
addikt

Eddigi gyakorlat szerint a licensz nélküli járművek kapták a Lizard nevet.
Nem volt konkrét típus megadva a kamionnál -> tehát "Lizard" (vagy bármi más fantázia név) - a lényegen nem változtat.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28) jani04


jani04
aktív tag

Én erre leszek kíváncsi: [link]

(#29) Varoz


Varoz
őstag

Másik topikban találtam, van újabb előzetes.
:)
Tetszik, de sajna ugyanaz a forgatókönyv, mint eddig is, hogy itt-ott reszelnek rajta és ennyi. Inkább ráncfelvarrás ez, nem új játék. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#31) vacs


vacs
veterán


Katt a képre!

Pár infó a 17-ről:
• Bekerült a bárhová billentő mód
• Az állatokat megtudod venni egy állatkereskedőnél és eltudod vinni te magad a helyükre
• A segédmunkás "okosabb" lett és kikerüli az akadályokat (fák, épületek stb.) és pontosabban dolgozik majd (a videóban elég szépen tud tolatni is )
• A bálákat nem a pótkocsi spaniferezi le automatikusan hanem te magad
• kisebb tárgyakat fel lehet venni (lehet fával dobálózni pl)
• van dupla kerék
• összecsukható front hidraulika
• kb. 70 márka és 250 gép/munkaeszköz (az fs 15 alapjátékban 48 márka volt!)
• részletes beállítások játék közben: üzemanyag használat, automatikus motorindítás, kötelező legyen a szántás vagy ne, dinamikus jármű kamera, rádió, hangerő meg még sok
• A játék nehézség szintje sokkal jobban szabályozható pár plusz funkció segítségével
• Női karakter, a karakter testre szabása
• Szántás elengedhetetlen dolog lesz, de ezt ki lehet kapcsolni (Ezt a részt nem nagyon értem, de sejtem mire gondol)
• Stop and Go fékrendszer
• Automatikus motorindítás
• Egy villogó jel mutatja a bejelölt helyeket a térképen
• További segítő beállítások
• a segítő értesít téged, ha rossz időjárás közeledik
• kerék lapulás
• állatok: Disznó, Tehén, Juh
• Új növények: Szója, Napraforgó, Olaj retek
• sokkal jobb géphangok
• Rádió állomások a játékban (Tehát már játékon belül is lehet a rádiót ki be kapcsolni)
• Észak-Amerikai stílusú map: Goldcrest Valley
• Javított állat „menü”takarítás az állatok után
• Járművek konfigurálása szín, motor teljesítmény, kerék súlyozásának kiválasztása
• Jármű bérlet
• Új farm objektumok
• Új műhelyek és silók
• Új hígtrágya szórás
• Fű műtrágyázás, ettől gyorsabban nő
• Forgalom megmarad Multiplayer modban is
• A napraforgó követi a nap állását
• Szép égbolt, a nap szépen emelkedik, kel fel és nyugszik le
• Az istállókat mindig ki kell takarítani
• Új vonat, amely vezethető, és rakodható. Tehát itt is ellehet adni a terményt
• BIG BAG zsák megjelenése vetőmag, műtrágya, sertés táp, folyékony műtrágya
• Jármű munkaóra 600 órára növekedett. Ezek után megnövekszik a járművek fenntartási költsége, és az eladási ár nagyon gyors mértékben csökkenni fog

(^)(>.<)(^)

(#32) vacs


vacs
veterán

(#33) Varoz válasza vacs (#32) üzenetére


Varoz
őstag

Jóféle! Nekem tetszik. Jók az újítások is. :)
Én már biztos meg fogom venni. :K

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#35) vacs


vacs
veterán

(^)(>.<)(^)

(#36) Fel válasza vacs (#35) üzenetére


Fel
addikt

(#37) vacs


vacs
veterán

(#38) vacs


vacs
veterán

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#39) Fel


Fel
addikt

Újabb képes adatlap:

Amúgy a játék hivatalos oldalán lévő leírásnál megnézhető, hogy egyes márkáktól milyen gépek, eszközök kerülnek majd be: a márkaemblémákra kattintva. Biztosan nem teljes a lista, mert én pl. egyetlen szecskázót sem láttam..

[ Szerkesztve ]

(#40) Fel


Fel
addikt

Vonatozás az FS '17-ben és egy újabb fact sheet: New Holland T5 széria + Vicon forgató.

(#41) Fel válasza Fel (#40) üzenetére


Fel
addikt

Újabb fact sheet: Valtra N széria + Lely rendsodró

(#42) Atlantis


Atlantis
veterán

Nem is tudtam, hogy ilyesmi játékok is vannak...az eddigiekből kimaradtam, de erre biztos benevezek, jónak tűnik.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#43) Fel válasza Atlantis (#42) üzenetére


Fel
addikt

Nem sok hasonló játék van, de akad egy pár. A Farm Sim sorozat tekint vissza a legnagyobb múltra, gyakorlatilag komolyabb konkurencia nélkül volt eddig. A futottak még kategóriában vannak olyanok, mint Agricultural Simulator (horror!!), vagy a Professional Farmer sorozat.
A közeljövőben jöhet pár újabb cím, mint a Cattle and Crops, vagy a Pure Farming. Mindkettő esetében sokat ígérnek (ahogy az lenni szokott..), de majd kiderül mire jutnak. Esetleg ott van még a Farm Expert (tk. a Proff. Farmer sorozat utóda).

[ Szerkesztve ]

(#44) luise178


luise178
tag

szasztok!

kérdeznék pár erőset! :D

most ugye 34,99€ a gém, és kapunk 2 trakit előrendelésnél. fog szerintetek a megjelenés után lejjebb menni az ár? ha igen, megéri a plussz költséget az a két traki?

az fs15-nél hogy volt az árazás? ment lejjebb megjelenés után?

köszi!

ASUS B150M-K D3; INTEL I7-7700k; Gainward GeForce® GTX 1660 Ti Ghost OC videokari; 16Mb@1600Hhz; Samsung evo SSD 240Gb;Samsung evo SSD 480Gb; 4 Tb WD; 3 Tb WD; 2 Tb WD; ASUS SONAR hang;

(#45) n0tr3adY81 válasza luise178 (#44) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Általában Steamen, Winter Sale-n szokott kapni 20-40-50% -ot (a grafikonban pont nincs benne a Winter Sale :P )

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#46) luise178 válasza n0tr3adY81 (#45) üzenetére


luise178
tag

de ezek az akciók egyből megjelenés után vannak, vagy pár hét/hónap múlva?

ASUS B150M-K D3; INTEL I7-7700k; Gainward GeForce® GTX 1660 Ti Ghost OC videokari; 16Mb@1600Hhz; Samsung evo SSD 240Gb;Samsung evo SSD 480Gb; 4 Tb WD; 3 Tb WD; 2 Tb WD; ASUS SONAR hang;

(#47) vhw válasza luise178 (#46) üzenetére


vhw
addikt

Hát egyből azért nem...

De mintha a '15 anno olcsóbb lett volna lemezes változatban már megjelenésnél is (csak akkor nem volt steames - most ki tudja az lesz-e)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#48) Fel válasza luise178 (#44) üzenetére


Fel
addikt

Az FS '15 olcsóbban kezdett, és az ára nem is változott a mai napig. A különféle Steam-es akciókban lehetett kedvezményesen megvenni. Gyaníthatóan ugyanígy lesz a '17 esetén is, azaz marad a 35 eurós ár, és majd akciókban adnak kedvezményt.

Az a két traki úgy tudom csak két skint jelent... Mind a Valtra, mind a Challenger benne lesz a játékban, csak a megszokott színeikkel, nem boci, meg kígyóbőrben... Úgyhogy az előrendelés emiatt nem éri meg az biztos. Ha kibírod nélküle, akkor lehet érdemesebb megvárni a karácsonyi / újévi Steames akciókat.

---------------------------------------------------------------

Farming Simulator 17 Dev Blog – Brands Hogy egyértelmű legyen miért lett az új verzi drágább...

[ Szerkesztve ]

(#49) FrezeR válasza luise178 (#44) üzenetére


FrezeR
senior tag

Itt kapod majd meg a legolcsóbban megjelenéskor.

(#50) luise178 válasza FrezeR (#49) üzenetére


luise178
tag

csak ez az oldal nekem nem akar szuperálni. nem regisztrál. kitöltöm az adatlapot, aztán semmi. még az emlékeztetők se találnak semmit a regemről.

probáltam firefox, és IE is...

ASUS B150M-K D3; INTEL I7-7700k; Gainward GeForce® GTX 1660 Ti Ghost OC videokari; 16Mb@1600Hhz; Samsung evo SSD 240Gb;Samsung evo SSD 480Gb; 4 Tb WD; 3 Tb WD; 2 Tb WD; ASUS SONAR hang;

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.