Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37301) BeZol válasza ADAM1337 (#37300) üzenetére


BeZol
őstag

Én is pont ezen agyaltam, hogy hátulról nem annyira bejövős, aztán lehet élőben az is rendben van, mert azért nem egy magas autó ez.
Koncepció után minden végleges autó csalódás.

(#37302) ADAM1337 válasza BeZol (#37301) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Belülről hátsóknak kb nincs kilátása, full bunker feeling lett ez is.
Nekem egyáltalán nem jön be ez a bodé valamiért, bár a toyota chr bodéja valamiért jobban bejön, és az is alacsonyabb a valóságban.

(#37303) negro válasza ADAM1337 (#37300) üzenetére


negro
őstag

nekem adja onnan is.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#37304) drosan válasza ADAM1337 (#37300) üzenetére


drosan
tag

Az az embléma elég furán mutat ott oldalt/hátul :F

[ Szerkesztve ]

(#37305) ADAM1337 válasza negro (#37303) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

háááát...

(#37306) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Már kaptam az x3 hírlevelet. Nézzem meg stb. Ha lesz időm elmék és nyomok pár képet. Az a oldalsó embléma az okádék. Ebben a sárgás M színben szép. A képen egy full extrás M vagy m packetes látható. Széria biztosan nem így néz ki. De még mindig az f15 a legszebb :D. Az markáns. Kicsiknek nem jönnek be ez az ovális első lámpái. Viszont ha fél áron kapnám,bejönne :D

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#37307) MPowerPH válasza negro (#37299) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mindet bezuzatnam... A G30 is iszonyat randa lett, szerintem. Foleg hatulrol. Belulrol viszont nem rosszak, bar ugye a Merci ott az etalon.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#37308) H.Ezredes válasza MPowerPH (#37307) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Szerintem iszonyat szép... Pont tegnap volt nálam egy G30 M packet hibatároló törlésen és továbbra is nagyon tetszik kívülről és belülről is .

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#37309) Gsx-rr válasza H.Ezredes (#37308) üzenetére


Gsx-rr
veterán

+1

Amugy csak en vagyok igy vele ,hogy a 7-es szeriak “oregednek” el leghamarabb?
Ugy ertem nekem a formaik hamarabb tunnek mar reginek mint pl egy 5 vagy 3-as sorozat.

Vagy csak azert mert nekem mar 3 is volt beloluk.?!

[ Szerkesztve ]

(#37310) Möhe válasza Gsx-rr (#37309) üzenetére


Möhe
addikt

ha lesz majd én is beszámolok ilyen észrevételről :DDD

(#37311) FIREBLADE78 válasza MPowerPH (#37307) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Szerintem sokkal szebb,mint egy e merci. Azok iszonyat rondák. Igaz régebbi is. Viszont a mercik belülről luxusabbnak látom. Ha nem lenne az okádék fél méteres tablet benne akkor sírhatna a bömös. Igaz, a 7es már kezdi felvenni a versenyt egy merci belsővel,de az új s merci full extrásan kurva jól néz ki.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#37312) szőröscica válasza Gsx-rr (#37309) üzenetére


szőröscica
addikt

Nekem mindegyik nagyon tetszik, meg az E65 elso kiadasa is. Hamar lelakjak oket a tulajok, gondolom a draga fenntartas miatt, ezert sok a lefingott daab.

Nem erzem ugy, hogy hamar oregednenek a formaik. Nekem az F10 tunik most unalmasnak, a G30 nagyon patent, es elotte az E60 es E39 is.

[ Szerkesztve ]

(#37313) STC Speed válasza H.Ezredes (#37308) üzenetére


STC Speed
őstag

A napokban a bmw weltnél ültem M4 ben, hát kivagyok azóta is annyira kényelmes és szép autó,nálam most az a favorit :D

(#37314) Gsx-rr válasza FIREBLADE78 (#37311) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mar az uj Mercikbol eltunt a tablet!

(#37315) MPowerPH válasza FIREBLADE78 (#37311) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nincs tablet. Ha fel van extrazva, egy szelesvasznu, agyonkonfiguralhato kijelzoparos feszit elotted.
Tegnap volt szerencsem, azota is keresem az allamat.

Don't Tread On Me

(#37316) szőröscica válasza MPowerPH (#37315) üzenetére


szőröscica
addikt

Szerintem nagyon hulyen nez az ki, pedig amugy szepek az uj Mercedes belterek, de ezt a felmeteres tabletes kijelzot nem szeretem.

(#37317) Skimaster


Skimaster
senior tag

Urak faceliftes x3-ban az angel eye az egyik oldalon halványabban ég.Mi a megoldás?Izzócsere?
És ha már csere,akkor lehet valahogy fehéret csinálni belőle,hogy ne sárga legyen?Akkor passzolna a xenonhoz.Köszi! :R

(#37318) negro


negro
őstag

Megoszto a forma latom :D Nalam a hofmeister knick -nel levo BMW emblema is telitalalat. Mint regen az E9-nel.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#37319) H.Ezredes válasza Gsx-rr (#37309) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Ez azért van így mert a 7-es szériával újítanak mindig. Ott vezetek be új irányvonalat minden tekintetben ezért hamarabb is tűnik elavultnak.

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#37320) negro válasza ADAM1337 (#37305) üzenetére


negro
őstag

Ebben a szinben ez nem jo. Meg a kicsi kerek miatt nez ki butan. Persze fent a sarga az a fullos M pakkos kivitel de hat ennyit szamit. Mondjuk, hogy egy X-re minek M csomag az sose ertettem. Ha csak sima Sport csomagnak hivnak semmi baj nem lenne.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#37321) negro


negro
őstag

Ezredes otlet vmi arra, hogy onindito cserehez ne keljen ki emelni a motort ugyan is az egyik csavar ugy eloxidalodott, hogy nem jott ki. Csavar fej el lett nyalva es szivocsonk leszedes se segitene jobban hozzaferni. Ennyire meg nem szopatott meg soha az E39

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#37322) H.Ezredes válasza negro (#37321) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Ismerős a szitu.... Volt amin nagyon kínlódva lejött. Az a baj,hogy már lenyaltátok ás egy 1M-es erőkaron akarod lenyitni... Amit tehetsz,hogy a helyén szarrá ütöd kalapáccsal a csavart persze egy rá való fejjel és ha rászorult sikerült rányitni FIX szárral rányitni de lehet csak szarabb lesz és teljesen odalesz a csavar.... Oda kéne férni sajnos valahogy lejjebb kell engedni az egészet vagy kivenni a motort vagy leengedni a váltót ,hogy lógjon lefelé és legyen hely. De így látatlanba nehéz.... :/

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#37323) FIREBLADE78 válasza H.Ezredes (#37322) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

+ rengeteg basszamegakurvaisten,faszemverjembeleakieztcsinálta övültése :DD
Más:Ma jött meg a válasz email hamanntól kipufogó ügyben. Laza 6500 juró nettóban + szállítás+szerelés stb. Maradunk a gyárinál :U

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#37324) negro válasza H.Ezredes (#37322) üzenetére


negro
őstag

ugy kezdtuk szakinal, hogy valtotarto bak le, hogy logjon, konnyebben hozzaferni de a vege ez lett ami. majd meg lehet ezt a rautogetest megprobaljuk. meg az a szerencsem csak uzem melegen nem teker a starter, igy tudom hasznalni az autot...

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#37325) negro válasza FIREBLADE78 (#37323) üzenetére


negro
őstag

azon mar tul vagyok igen! :D meg az eredeti 20 eves van benne nem az a baj tonkre ment de egy csavar miatt motort ki emelni ki verte az biztositekot...

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#37326) H.Ezredes válasza negro (#37325) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Nálam ilyen probléma nincsen mivel az elmúlt időszakban 2x vettem le a váltót gyors egymás után és ma megint veszem le és rakom föl az Alpina váltót... Szurkoljatok,hogy minden fasza legyen. Talán Magyarország de lehet a világ első E39 30D-je lesz Alpina váltóval elég egyedi és beteg is tudom :DDD :DDD :DDD Kollégám azzal fűz,hogy rakjunk be M3 kormányt ,hogy kormányváltós legyen mert ugye ezt tudja a váltó/ váltóvezérlő de ekkora fétisem nincs még... :DDD

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#37327) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Indul a móka.... :DDD

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#37328) CharlieDrop válasza H.Ezredes (#37326) üzenetére


CharlieDrop
veterán

De legyen, basszus, M3 kormányt bele :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#37329) ADAM1337 válasza CharlieDrop (#37328) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én is beleraknám, mekkora flash lenne.
Ez melyik váltó pontosabban ?

(#37330) cOxeR válasza H.Ezredes (#37327) üzenetére


cOxeR
Ármester

Jó szórakozást, ez az idő pont ideális. :)
+1 a kormányt illetően ;)

[ Szerkesztve ]

(#37331) MPowerPH


MPowerPH
félisten

De f@szan nez ki. :) Csak kar, hogy parszor lepusziltak vele a padkat... :(((

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#37332) Möhe válasza MPowerPH (#37331) üzenetére


Möhe
addikt

Az a külső kilincs világítás,hmmmm... kéne

(#37333) CharlieDrop válasza Möhe (#37332) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nekem a power kellene belőle, mert ez a 150 halovány, a múltkor letolt egy prius 140-nél... :(

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#37334) MPowerPH válasza Möhe (#37332) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az van mindegyikben, ami fel van extrazva. :)

CharlieDrop: Csak nem mar?! Prius nem arra valo. :DDD De oszinten mondva, folosleges a sok menes, nem tudod kihasznalni. Persze megnyugtato erzes, amikor tudod, van tartalek. Nekem most mar egy 210 loeros diesel is eleg lenne. Remap neki, es lehet nagypapazni.
Ma hazafele vegre beugrottam az egyik helyi autokereskedohoz, mert a heten meglattam nala egy 2011 -es E220CDi -t, 175 loval, nagyon jo aron. A probakor kb 1km -ig tartott... Ahhoz a balna testhez az a 175 loero nevetseges. Nem is ertem. Szinten a sok F10, a 95% -uk 520D, M paket persze. Olcso janos edition, es valszeg barmelyik valamire valo auto lenyom barmikor. Az uj G30 a 4 hengeressel meg mar dupla kipuffos, hogy tuti elhidd, ez valami vadallat.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#37335) CharlieDrop válasza MPowerPH (#37334) üzenetére


CharlieDrop
veterán

jó, igaz, de egy prius basszus, nyomtam az M5-ön az meg elment mellettem :(

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#37336) Hikvision válasza CharlieDrop (#37335) üzenetére


Hikvision
senior tag

Gonosz dolog a hybrid hajtás ;] Én a lendület huszárokat bírom (Suzuki Vitarások meg Kia Sportage pl) jönnek a belső sávban és már messziről villognak, mert Ők ugye "gyorsak" aztán amikor belassítom őket 120-ra és onnan kéne lépni akkor megy a kickdown, meg a vissza kettő, én meg csak simogatom a gázpedált, és nézem az energy monitoron, hogy a benzin motor épp csak tölti a nagy akksit, a Kiás meg a 2 elektro motorommall harcol :DDD

20 éve a PH-n.

(#37337) szőröscica válasza CharlieDrop (#37335) üzenetére


szőröscica
addikt

Akkor valami nem kerek az autoddal szerintem. :(

(#37338) CharlieDrop válasza szőröscica (#37337) üzenetére


CharlieDrop
veterán

150 ló, 1.6 tonna, nem érzem hogy lentebb rosszabb lenne :)
De most már kerítek időt, hogy elvigyem ezredes úrhoz

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#37339) MPowerPH válasza CharlieDrop (#37338) üzenetére


MPowerPH
félisten

Vegyel egy 35D -t, az is van Touringban. ;] Azt meg mar tenyleg erdemes is elvinni Ezredesnek.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#37340) szőröscica válasza CharlieDrop (#37338) üzenetére


szőröscica
addikt

Tudja a fene, az enyem is oreguras, szet kell forgatni, hogy menjen. A mai fejemmel mar 30i-t vennek, de akkor lehet, hogy meg mindig nem lenne autom. Keveset futott, jol felszerelt, benzines touringot talalni kb. lehetetlen.

Ha nem taposom, akkor egy ketliteres dizel vagy egy 1.4 turbo 150 lo korul otthagy. Padlozva, kiforgatva azert megvan az a 192 loero, akkor megy, de nincs benne az a BMW-s folenyesseg, ez tenyleg inkabb egy nagyon kenyelmes, halk utazoauto. 180-nal is. De kemenykedni nem ezzel kell.

(#37341) CharlieDrop válasza szőröscica (#37340) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Nem vagyok racer... félreértés ne essen, az előző egy 18d volt ugye 116 lóval, de valahogy ez túl nehéz,vagy vmi tényleg nem kerek, vagy nem gyári volt a Prius
A 35d-t ezért nem is kerestem

BMW001:
Nem okosítani akarom, csak megtudni, minden oké-e

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#37342) Skimaster


Skimaster
senior tag

Nekem is kevés volt az X3 150 lova és a kézi váltótól is hülyét kaptam, ezért vettünk egy FL X3 3.0 D automata váltóval és 218 lóval.... Na ennek a doboznak ez a motor kell....

(#37343) CharlieDrop válasza Skimaster (#37342) üzenetére


CharlieDrop
veterán

na igen ;)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#37344) chess001 válasza szőröscica (#37340) üzenetére


chess001
aktív tag

Egy majdnem 20 éves technikában miért lenne meg a fölényesség?
A 30i egy kicsit jobban megy alul is, cserébe nem lehet annyira forgatni, mint a 2,5-eseket...
Ha nagyon kell, akkor ott a motorcsere opció, azt még bele is lehet papírozni, ha nem motorkódos, mert akkor még az sem kell.

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#37345) Yeffy válasza MPowerPH (#37331) üzenetére


Yeffy
veterán

valoban kellemes, a szine telitalalat, az abszolut kedvencem.
ha esetleg egyszer lesz valami 3er vagy 4er-em, ilyen szinu lesz!
bar elkezdtem szemezni a 370Z-kkel is ujabban :D :B

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#37346) MPowerPH válasza chess001 (#37344) üzenetére


MPowerPH
félisten

Milyen 20 eves? E60 -rol beszelunk...

Egyebkent egy FL E39 M5 is 16 eves mar, megis buntet, es folenyes.
Es meg tudnek mondani par 2000 elotti autot, ami a mai napig boss.

Don't Tread On Me

(#37347) Gsx-rr válasza MPowerPH (#37346) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Persze ,de egyikkel se mernek megkockaztatni egy nalam 2 hetente szokasos 3000 kilometeres utat! :)

(#37348) Möhe válasza Gsx-rr (#37347) üzenetére


Möhe
addikt

Bérlet egy fapadosra :DDD

(#37349) CharlieDrop válasza Gsx-rr (#37347) üzenetére


CharlieDrop
veterán

miért ne?

ugyan ;)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#37350) MPowerPH válasza Gsx-rr (#37347) üzenetére


MPowerPH
félisten

En sem. De azok mar nem is arra valok. :) Hetvegi elmenyautozasra idealis. Most lenne penzem megvenni gyerekkori alomautomat, egy 300ZX -et. De garazs hijan most meg jegelem. Az utolso modellek most leptek at a 20 eves kort, szoval jo befektetes lenne.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.