Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32296) negro válasza brickm (#32295) üzenetére


negro
őstag

A gyari beszalito az = utangyartott. Vannak kivetelek mikor meg lehet venni az Original BMW Teile helyett mint pl. ATE vagy Sachs mert majdnem olyan mint a gyari BMW ATE vagy a gyari BMW legnescsillapito ami Sachs (bizonyos tipusok eseten hisz en E39 -bol indulok ki ugye) de ne gondolja az ember ugyan az. En is azt hittem de nem... Egesz egyszeruen a gyari alketreszekre sokkal nagyobb a minosegbeli kriterium meg ha a gyarto ugyanaz akkor is.

Jo pelda, hogy a M52-be gyarilag NGK gyertya van. Lehet kapni bele valo NGK gyertyat ami X ft, meg van a gyari BMW gyertya ami szint ugy NGK amugy de 2X annyi. Na mar most egy atlag gyertya ellettartalma ~50e km. Amit kivettunk gyari sort belole mar 130e futott mar amit en tettem bele es meg ki tudja elotte mennyit. De legyen 150e km-es ellettartalma nekik. Tehet hiaba 2x annyi de 3x tobbet bir. Szoval en ugyhiszem csak a gyari alkatresz. Persze huzos az ara de hosszutavon megeri. De azt is megertem ha vki a 10 eves autoba nem akar 70e forintert lengokart venni szilentel hanem jo a Delphi is vagy Febi 30-ert. Csak utobbi lehet 20e km-se fog birni.

De ezredes megcafol ha hulyeseget irtam volna.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.