Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13151) dragonfx válasza tomcsi23 (#13150) üzenetére


dragonfx
veterán

igen.a legangyobbról.és utána egy közelia rendszámmal akkor már mehetsz 20szal.nekika rendszámod a lényeg már akkor csak.
az arany lámpa AE.re utal de a rács kissé elmosodott rossz kép.7es bmw vagy s80.de az arany 7esre utal-.
hol az az e46 nem vágom?
az e38 is odalépet szépen. :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13152) MPowerPH válasza dragonfx (#13151) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ejnye, a csúnya BMW-sek nem bírnak magukkal. :DDD Mindig rettegek attól, hogy meglátom magamat egy ilyen fotón.

Don't Tread On Me

(#13153) dragonfx válasza MPowerPH (#13152) üzenetére


dragonfx
veterán

nyugtasson a gondolat én is :DD .csak nem pályán. :O.hallottam én már csunya szitukat.240 a népligeti felüljárón :C .és büntettek már meg embert metaízzal is

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13154) MPowerPH válasza dragonfx (#13153) üzenetére


MPowerPH
félisten

Persze, városban/közúton sokkal könnyebb rekordbírságot beszedni, mint pályán.

Don't Tread On Me

(#13155) tomcsi23 válasza MPowerPH (#13154) üzenetére


tomcsi23
veterán

300k-s klub. :DD

Az a 220-szal fékező rönyó nem piskóta. :DDD

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#13156) Eagl3 válasza tomcsi23 (#13155) üzenetére


Eagl3
veterán

Azért van pár útszakasz, ahol egyáltalán nem nehéz felkerülni erre a listára... :(((
Hozzáteszem némelyik a képen valóban megérdemli a büntetést.

(#13157) Tálydi


Tálydi
senior tag

ez mi? :C

sokkal elborultabb, mint az én X3/X5 cabrios tervem :DD

[ Szerkesztve ]

Eeeeh, what’s up, doc?

(#13158) dragonfx válasza tomcsi23 (#13155) üzenetére


dragonfx
veterán

tessék csak megnézni a lentebbi félteken levő e46ot..azt kocsiból büntették!!
ez nagyon gáz.
isten igazából nagyon gyenge kocsinak kell lennie aki nem tudja könnyüszerrel ezt a 300k.t teljesíteni.
50 kontra 120 azért volt párszor.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13159) Gebriel válasza tomcsi23 (#13145) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem meg egy 300C ;)

(#13160) Gyok2 válasza Eagl3 (#13140) üzenetére


Gyok2
aktív tag

Nekem KTM Ultra Motion bringám van, igaz 1 éve, de szinte mindennap megyek vele itt Pesten és másfelé, ez kb. 8000 km azóta, jól bírja és használtan vettem. Az első teleszkópja kezdett kotyogni, de az egy alap Suntour, várható volt.

Tiszta Windows rendes ház

(#13161) MPowerPH válasza Gebriel (#13159) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igazad van, így hogy bevillantottad a képet, már tényleg arra hajaz. :K

Don't Tread On Me

(#13162) Eagl3 válasza Gyok2 (#13160) üzenetére


Eagl3
veterán

Szívesen vennék egy bicajt, csak attól félek, hogy nem használnám ki. Ha meg ott porosodik a biciklitárolóba a 100rongyos bicó annak nicns sok értelme... igazából egy motorra fáj a fogam, egy Ducatira, de ahhoz még jogsi is kell meg 5x drágább. :)
Tavaszra eldöntöm mi legyen.

(#13163) MPowerPH válasza Eagl3 (#13162) üzenetére


MPowerPH
félisten

És elhízol. :DDD 7végén én itt helyben csak bicóval megyek, a rák akar akkor is benzint pöfögni. Friss levegő, kis efféle testmozgás nem árt. :)

Don't Tread On Me

(#13164) Kickass válasza tomcsi23 (#13155) üzenetére


Kickass
őstag

csak nekem tunt fel h mennyi buntetes volt ezek kozul Borsodban? biztos ilyen temponal mar nem tudjak a brazilok menet kozben is lepattintani az autorol a kereket ;] :DDD :DDD

szept-okt sebesseg rekorderek meg adtak egz pofont a BMW-s sztereotipiaknak, 8 v 9bol 3 BMW :D :D

(#13165) dragonfx válasza MPowerPH (#13161) üzenetére


dragonfx
veterán

gyenge szemem de mintha középen látnák ezüst elválasztót.akkor csak bmw lehet...a hetesnek is ilyne kancsal szomoru lámpái vannak.

nekem 200k.s bico áll itt. :C idei termés kb 150km :Y .félek ellopják pesten ez az igazság.semmi kedvem 5 kilonyi zárakat hordani magammal.csak akkor emgyke ha nem kell otthagyni.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13166) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Sötétítésre hogy van a szabályozás? 32k-ért mehet körbe sötétítés az autóra, 80% -os UV szűrő fóliával. Jó dolognak tartom, mert érezhetően nem éget annyira a nap nyáron. Nekem elég lenne körbe a közepes, nem kell a legsötétebb. A srác azt mondja, hogy ad bizonylatot, így az első két oldalablak is be lesz fóliázva. Csak az első szélvédő felső csíkjára nem tud adni, az szabálytalan lenne, ami mondjuk nem érint, mert az engem piszkosul zavarna. Nekem fura, mert tök úgy emléxem, hogy az első oldalablakokra sem szabad fóliát tenni.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#13167) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ez az M6 is elég zorall, G-Power kitett magáért.

Don't Tread On Me

(#13168) Tálydi válasza MPowerPH (#13167) üzenetére


Tálydi
senior tag

Hova hózzák már azt a V10et :C 800le!

Amúgy durván néz ki, ja.

Eeeeh, what’s up, doc?

(#13169) Kickass válasza MPowerPH (#13166) üzenetére


Kickass
őstag

első kettőn a fóliának min. 70%-ot kell átengednie, tehát ha pl van már rajta valami zöld vagy hasonló gyári hővédő fóliázás akkor szinte már semmit nem rakhatsz rá mert kevesebb lesz mint 70% hiába ad bizonylatot rá

b oszloptól hátrafele bármennyire sötétithetsz de ha ugyanannyit sötétitesz elöl is mint hátul akkor azt lekapartatják veled és csunyán fog nézni az NKH

(#13170) MPowerPH válasza Kickass (#13169) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ezt értem. De akkor hogy ad bizonylatot erről, ráadásul pecséttel? Alapból van hővédelem, szóval megvan a gyári minimális zöldes árnyalatú sötétítés. Itt a környéken sok embernek így van megcsinálva, és mindegyik azt mondja, kapott rá bizonylatot, csak az első szélvédőn lévő csík miatt lehet baja. :U

Don't Tread On Me

(#13171) DreaD88


DreaD88
tag

Üdv minden bimmeresnek!

Most készülök megvenni az első autómat, ami ez lenne.
Az adatlap azért van törölve, mert már lefoglalóztam és nemsokára el is hozom.
Az adatlaphoz tartozó képek egyben itt.

Elkezdtem nézelődni (golf III, golf IV, seatok, alfák) Tálydi segített a keresésben és mindig arra jutottunk, hogy a legjobb választás egy bmw lenne.
Néhány bmw közül egy különösen megtetszett, amit el is mentünk megnézni.
Szerelem volt első látásra...

Ezután még 2x-3x visszamentem megnézni rajta még ez, meg még azt... mire elvittem a foglalót. Féltem, hogy elviszik, mert tényleg úgy tűnik, hogy nagyon rendben van a gép.

Kérdeztem az eladótól, hogy cserélt-e vezérműláncot, de azt mondta hogy nem és addig nem is kell vele foglalkoznom amíg nem hallat furcsa hangokat a motor. Na én ezt nem nagyon akarom megvárni, amúgy is az adás-vétel után első útja egy autószerelő ismerőshöz vezet majd.
De a kérdést azért feltenném, hogy a gyári vezérműlánc kb. hány km-re van tervezve, mennyit bír, érdemes-e lecserélnem és kb. mennyibe van a cseréje?
Az autóban a számláló szerint 178e km van, bár a számláló és a fogyasztásmérő nem üzemelt mikor először megnéztem, de miután beszéltem még az eladóval és mondtam neki, hogy le is foglalóznám ha ezeket megcsináltatja :), ez meg is történt azóta.
Szal elmondása szerint ~190e km van benne.
Én azt mondanám, hogy még így is szépített rajta és legalább 200-220e km körül van.
Vélemény?

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#13172) DreaD88 válasza DreaD88 (#13171) üzenetére


DreaD88
tag

Na mi az? Kinyírtam a topicot? :Y

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#13173) Zewa


Zewa
senior tag

Hol van ebben a kaki? :) Túlságosan szép hogy igaz legyen.. :Y Ráadásul a 160kW-os dájzellel?
( mindenesetre én eljárogatnék egy ilyen vassal.. :p )

DreaD88: Én inkább bölcs maradok. ;)

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#13174) MPowerPH válasza Zewa (#13173) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez gyanús, eléggé irreális az ára. Az autó gyönyörű, lehet látni, hogy szerették. A belső nagyon igényes, imádom ezt a színkompozíciót. Nem tudom mi lehet. Talán a chippelt 30D motornak valami súlyos kehe van, ami nem ritka dolog. És annak a javítása bőven 500k fölött szokott lenni. :U Fel kellene hívni, kíváncsivá tett.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#13175) Kickass válasza MPowerPH (#13170) üzenetére


Kickass
őstag

úgy kap bizonylatot hogy kiadja a szaki, hivatalos, de attól még szabálytalan, NKH meglátja hogy láthatóan sötétel mint az állat már kaparhatod is le, az érdekes hogy a csík miatt basztatják őket mert az meg a napellenző vonaláig teljesen szabályos

(#13176) Zewa válasza MPowerPH (#13174) üzenetére


Zewa
senior tag

Nekem is ezért ütötte meg a szememet a hirdetés.
Sajnos esélyem nincs hogy legyen bő 1,5millám autó vásárlásra ezért én nem fogom zaklatni de ha megtudtok valamit azért írjátok le pls. Csak kiváncsiságból.

Olyan szokszor szóba jön a vasad de képet nem igazán látunk róla... :(
(kezdem egyre jobban megszeretni ezeket az E39eket... :B )

ps.: Elég sok van ezekből a 3000-es dájzelekből a BMW-nél. És még így is ilyen marha drága az alkatrész hozzá? :F

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#13177) dragonfx válasza DreaD88 (#13171) üzenetére


dragonfx
veterán

nem nyírtad ki csak mint említettem én nem írok ide és nem tudnak kibe belekötni akkor ennyire lelassul.kinéptelenedik a topik.de ezzela hsz.szel megalapozom 1-2 napra a forgalmat valószínű :DDD

gyár szerint 200e km után cserés a lánc inspection szerintem.gyakorlatba tényleg amikor csörög már.ne várd meg ja.kb 300e km után cserés.mivel ilyne angy alkatrész és ennyit elvisz én csak gyárit raknék bele.annak viszont csunya ára van.tuti 6számjegy a szett ami kell hozzá.
nem tul hihető az a 178, meg 190e se.pláne ora nem müködött.bár tény elég pöpecnek tünika verda.ja vidd el szerelőhöz.szerintme irto drágán vetted ha ennyiért vetted kb 600at ér.

[link] .én 200e.re taksáltam ennek cseréjét de mint mutatja a link mégsincs annyi.egy jó 100asból kijön kb.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13178) dragonfx válasza Zewa (#13176) üzenetére


dragonfx
veterán

200ló cserébe 6-7es fogyiért komoly pénzt kér a bmw.sokat mennek vele.kevés idő alatt pont ezért.jol néz ki a kocsi nekem is bejön.valszeg a motor tropára van vagy a váltó.

tényleg 500k+os a javítása egy ilyennek Ákos? :Y :Y

lehet +regadó vagy nem írta ki de hiteles.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13179) DreaD88 válasza dragonfx (#13177) üzenetére


DreaD88
tag

Köszi a választ!
Végül is, ha normálisan jártak vele, nem hajszolták agyon, akkor még csak elmegy pár ezer km-t, még ha átlagban a cserénél jár akkor is (remélem) , mert most minden pénzemet elvitte + majd az átírás és a 25k/ 1/4-ed év kötelező :)
De majd a szerelő úgy is megmondja a tutit...
De amúgy is max nyáron tudok majd hozzányúlni ami jobban igénybe veszi a pénztárcát, addig csak kisebb dolgokra számíthat :/

Egyébként hosszú a történet és nem akartam ide regényt írni, de végül 680e-ért hozom majd el (úgy hogy elvitte és megcsináltatta a km számlálót a fogyasztásmérőt) + teli tank benzin, remélem :P

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#13180) dragonfx válasza DreaD88 (#13179) üzenetére


dragonfx
veterán

abba ne bizz ennyi árért.hát talán megérte ha jó állapotban van biztosan.ez ki fog derülni idővel.persze ez a lánc nem olyna hogy hopp 20km.t nem bír el.ha csörög sokan még sok ezret elmennek ugy vele.persze kockáztatják a szakadást aminek beláthatatlan következményei vannak de ez nem jellemző.pláne sokat nem mész vele.gondolom télen elsőre hátsókerekes no esp.s bömivel nem kéne annyira huzatni neki.hazsnálat függvénye is emnnyire kopik el.
ha minden igaz a linkről az 1,2,5 ös alkatrésze tuti kell.meg a járulékosak.vízpumpa.termosztát.stb...
jo soka biztid a0ba avgy?első auto?te neveden?

sok örömed lesz benne meglátod.

de az aranyszabály ne felejtse senki, első hsz.be bele is fogom rakatni:
egy bmw olyan mint egy jó nő, ha foglalkozol költesz rá meghálálja, ha elhanyagolod cserbenhagy, megcsal.!!!

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13181) Zewa válasza dragonfx (#13180) üzenetére


Zewa
senior tag

Dragon! De kibaszott bölcs lettél! :DDD
Amugy teljesen igazad van! Én erre azt szoktam mondani hogy aki Majmot tart, legyen pénze banánra is! :)

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#13182) DreaD88 válasza dragonfx (#13180) üzenetére


DreaD88
tag

dragonfx: Én is a szakadástól félek, de mivel 0 tapasztalatom van ezzel kapcsolatban csak annyit tudok, hogy a láncos jobb mint a szíjas és többet bír.
Az autó amennyire 3-4 alkalommal meg lehetett nézni megnéztem.
De az adásvétel után az átnézést nem hagyom ki.

Első alkalommal:
+ Körbejártuk (ott volt Tálydi is velem, segített sok mindenben), kívülről tényleg mindenhol megnéztük, csak a vezető oldali ajtónak a zsanértól átellenes alsó sarka korrodálódik, de az is le van kezelve, sehol máshol, alváz sem amennyire alá lehetett nézni megnéztem (persze otthon első dolgom lesz aknából is megnézni).
Mentünk is vele (igaz csa kegy tesco parkolóban), én vezethettem.
A motor hidegen is pöcre indult. A kuplung, fékek jók voltak, gázadásra gyorsan reagált, egyenletesen gyorsult (már amennyire egy tesco parkolóban fel lehet gyorsítani), a kormány holtjátéka normális volt, a hátulját nem éreztem, hogy csóválná (hátsó szilentek pipa), a kijelzőn minden szegmense működik, hűtés fűtés hibátlan, ajtók tökéletesen nyíltak, csukódtak. A csomagtartó szép tiszta (megnéztem a kárpit alatt a sarkoknál hátul, sérülésmentes volt), a gyári szerszámkészlet majdnem összes eleme megvan.
Minden elektromos bizgentyű működött.
A motortérbe betekintve se volt semmi ellentmondásos, nem volt olajfolyás, stb.
Az utastér is pöpec, ülések nincsenek kiülve, nem sérült, működik minden.
- a km számláló és a fogyasztásmérő nem működött. Az utastérben a hátsó ajtókról a kárpit (az eladó elmondása szerint a) melegtől leváltak (lógnak), majd visszaragasztom, vagy cserélem. A kormány kicsit kopottas, de nem úgy mint egy 20 éve szolgáló taxinak...

Második alkalommal:
Egy hosszabb próbaútra vittük...

Harmadik alkalommal:
Mivel előzőleg elfelejtettem vinni rétegvastagság mérőt, ezt pótoltam és körbejártam az autót vele. Azt mondta a kis műszer, hogy törésmentes és annak is látszik + az eladó is nagyon magabiztosan állította, hogy törve nem volt.

Negyedik alkalommal:
Vittem a foglalót.

Bocsánat a túlrészletezésért, ennyiért tényleg azt szeretném kapni amit láttam :)
Majd meglátjuk, de az tuti, hogy nagyon megbecsült négylábú lesz :C

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#13183) Tálydi válasza Zewa (#13173) üzenetére


Tálydi
senior tag

Hát ez kurv@ szép :DDD

Eeeeh, what’s up, doc?

(#13184) dragonfx válasza DreaD88 (#13182) üzenetére


dragonfx
veterán

persze át kell nézetni.hát ripproppsz ha nem hallasz hangot nem fog elszakadni szerintem.
jo sokat megnélztétek.probauton milyen volt?
szerintme tul jo a fényezése.ujra volt fujva.hogy ennek mi az oka az passz.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13185) Zewa válasza Tálydi (#13183) üzenetére


Zewa
senior tag

Miért mi bajod van ezzel a vassal? :F
Szép szín, szép belső, felni sem áll neki rosszul. nekem bejön. :B

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#13186) Tálydi válasza Zewa (#13185) üzenetére


Tálydi
senior tag

He? tényleg iszonyat szép azaz e39 :D Azért belsőért már tudnék ölni, M6 felni meg...

Eeeeh, what’s up, doc?

(#13187) MPowerPH válasza dragonfx (#13178) üzenetére


MPowerPH
félisten

7vége van, és nehezen tudok a gép előtt ülni. :( Valamiért fáj a szemem, alig bírom a monitort nézni.

Igen, annyi, ha valami olyan hal meg benne, ami a drágábbik alkatrészek közé tartozik. Chippelt, szóval tuti kapott a motor és a váltó is. Ugye autó váltós, alapból is sok neki a gyári nyomaték, nemhogy chip után. :( Szerintem az is tropa.

Jah, és számold rá, hogy ekkora felnivel a futómű, ami nem a magyar utakra lett tervezve, nem kicsit kaphatott már. :U

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#13188) Zewa válasza Tálydi (#13186) üzenetére


Zewa
senior tag

Oppps, sry! Azt hittem hogy erős cinizmussal irod hogy tettszetős a vas. Kialvatlanság. :B

Soha nem lehet tudni milyen állapotban van. Lehet az első tulaj vigyázott rá mint az állat.:N
Honnan tudod hogy chippelve van? :) Egy manuális váltó mondjuk -nekem- sokkal jobban tettszene....

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#13189) Tálydi válasza Zewa (#13188) üzenetére


Tálydi
senior tag

De majd szídok egy bmw-t... :W

Kéti váltóval tényleg jobb lenne, nagyon szép úgy ahogy van.

Egyébként fail a hírdetés, mert manuális váltót ír, közben pedig ugye automata van benne, lehet véletlenül a 3M-s BMW képeit töltötte fel :DDD

[ Szerkesztve ]

Eeeeh, what’s up, doc?

(#13190) Tálydi


Tálydi
senior tag

(#13191) dragonfx válasza Tálydi (#13190) üzenetére


dragonfx
veterán

nem rossz...ott a hamann mühelyébe...z8, diablo vt.... :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13192) MPowerPH


MPowerPH
félisten

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :Y :Y :Y

Don't Tread On Me

(#13193) Tomics válasza MPowerPH (#13192) üzenetére


Tomics
addikt

Vedd meg :)

PH! addikt since 2004

(#13194) Zewa válasza MPowerPH (#13192) üzenetére


Zewa
senior tag

Már fennt van egy ideje.... ;)
El tudom képüzelni ki az aki 300k kp-zel és hitellel megveszi. :DDD

Igényes ahangszoró az ajtóban, nem? :(((

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#13195) Tálydi válasza Zewa (#13194) üzenetére


Tálydi
senior tag

Szerintem sem a legjobb vétel, mik azok a felnik? :F Gány csonti :(

Eeeeh, what’s up, doc?

(#13196) Eagl3 válasza Tomics (#13193) üzenetére


Eagl3
veterán

És költsön rá még 2x ennyit... ;]

(#13197) MPowerPH válasza Tomics (#13193) üzenetére


MPowerPH
félisten

Kétes állapotú M5-öt? :DDD Jó mert facelift -es, szép a színe, kívülről szép állapotban van. Full-full extrás, de kis navis, a kormányán lehet látni, hogy bizony ebbe nem ennyi km van. Alap lenne a szervizkönyv egy ilyen autónál... És jelenleg Mo.-n nincs olyan E39 M5, ami nyugodt szívvel megvennék. :( A benzin-gáz üzeműek alapból kivannak lőve, hiába komoly a rendszer. Ez M-es motor, és nem a gázra van tervezve.

Zewa: Gusztustalan... De ennyiért el fog kelni, hidd el.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#13198) dragonfx válasza MPowerPH (#13197) üzenetére


dragonfx
veterán

hát nem arra hanem hogy menjél vele.toljad neki.ahogy ez a leírásból ki is derül.
10 éves m5öt nem üzletember vesz.hanem hétvégi srác gyorsulni jampizni.
arra tökéletes még 20at be isver.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13199) MPowerPH válasza dragonfx (#13198) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen, és egy motorhiba után rámegy az autó vételi ára. :DDD

Don't Tread On Me

(#13200) dragonfx válasza MPowerPH (#13199) üzenetére


dragonfx
veterán

hát ezt nem tudom.de ha gyári eredeti alkatrészekből akar valaki egy m-power mocit generálozni akkor valószínű így van.2000es auto motorja már elég modern.e36 m3 mocijára is rá tud menni guriga.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.