Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#141201) inspiroyhome válasza xatos3 (#141198) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Haaat nem nagyon beszelhetek rola, penzugyes tozsdes cuccli. :B

MiklosSaS: Mindegyik IS.

[ Szerkesztve ]

(#141202) norbert1998


norbert1998
veterán

Pedig aztán hisztiztem én is, továbbra is az a hullaldek van mégis :D :O

(#141203) Habugi


Habugi
addikt

Szíjjelcsapokköztetek!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#141204) MiklosSaS válasza Habugi (#141203) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Megb@szhatod! :D

Más:

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#141205) Whysperer válasza Gyuri27 (#141200) üzenetére


Whysperer
addikt

Lol na menj már csecs man. Mit nem tudok 64 GB elején is mondtam. A LOL nem akarok úgy járni mint aki vesz 100. 000 lapot aztán kuldheti vissza vagy a masik kolléga aki megveszi a segstikla b450t aztán nem megy a +100 MHz. Van vagy 200 fajta alaplap. Tököm kérte gyártókat hogy ez is jó még az is szar. Aztán igazodjon ki a jó édes az egyik linkelt táblázaton mást mutat ugyan arra az alaplapba. LOL. Van pénz rá de értem, hogy a verpistinek i9 kell a Dota 2 re is de Én nem veszek fölöslegesen 400.000 gépet, ha elég a 180.000 is. Ennyi. Van rá 600.000 Ft de inkább másra koltom. És már le van beszélve ennyi 2700 + B450 mit akartok meg. Eldolt. 😉😉😉Már vagy 6 órája.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#141206) Gyuri27 válasza Habugi (#141203) üzenetére


Gyuri27
félisten

Velem nem birsz!

Whysperer? zsákos uram szövegértés! Jelentsen is ez bárit.
De ha emlékszel nemrég a sok infóból amit olvastam (nem volt könnyű jelzem) 3 variációt vázoltam fel neked.
Ez volt az első. A 3xxx konfig a második. A használt tr a harmadik. Ebből választottad az első és te vagy most a hős mint Herkules. :P
Sok a lap. Igen. Még több a vrm. Ja. S ha ezeket szorozzuk a procik számával akkor kb a végtelen összes permutációját megkapjuk kétszer. Igaz közben ez a kevés hajam egyre kevesebb.
Szóval az elfogyasztott xanaxért és egyéb kedélyjavitókért ééés a szakma tanácsokért majd egy kisseb számlát kiállitok (természetben is lehet fizetni de neked azt nem ajánlom). Mikoron anyagilag rendben leszel kamatostul behajtom.
:K ;)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#141207) norbert1998 válasza Gyuri27 (#141206) üzenetére


norbert1998
veterán

Oldalról laposak a figuraid.

(#141208) xatos3


xatos3
senior tag

Tiszta idegállapotba vagyok maúnikák!

úton a bitfenix fehér kábel toldók

úton a gyári coolermaster 212 black edition rgb hűtővel típusazonos 2 extra venti

corsair 465x icue majdcsak megjelenik magyarországon egyszer csak...
fehér legyen vagy fekete?

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#141209) Whysperer válasza Whysperer (#141205) üzenetére


Whysperer
addikt

Ki más, ha nem Herkules Te mondtad. Miután eldolt utánna mondod, hogy nem dőlt el. A szín tiszta valóság 😉😉 :R

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#141210) Whysperer válasza xatos3 (#141208) üzenetére


Whysperer
addikt

Fehér :C

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#141211) Gyuri27 válasza xatos3 (#141208) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért az jó mikor a marketingesek meg a dizájnerek megbaccák a fizika, termodinamika, áramlástan összes törvényét. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#141212) norbert1998 válasza xatos3 (#141208) üzenetére


norbert1998
veterán

Fejér. :K

(#141213) MiklosSaS válasza Gyuri27 (#141211) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem érted?! Van benne RGB...menõ cucc!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#141214) Gyuri27 válasza MiklosSaS (#141213) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az izlés kérdése. Azon lehet agyalni de vitatkozni nem.
Csak ugye reális a venti a plexit szijja. Oké tudom oldalt van egy rés (amiben baszom pöckök, hogy azé turbulencia is legyen), de azért így korántsem visz be annyi levegőt a három venti mint rendes esetben lehetne.

Amd - Radeon - Ryzen

(#141215) xatos3 válasza Gyuri27 (#141214) üzenetére


xatos3
senior tag

1) nem tuningolok jelenleg, ergó nem kell agyonhűteni
2) 65 watt TDP procit hűtök 130 watt TDP hűtővel, a gpu meg elintézi magának a dolgokat
3) az rgb azért kell mert ambient light-nak akarom használni, meg sosevót, azt mindig is tetszett, és csomó icue kompatibilis játék van, meg discordon csetelgetek is a vezető designerrel aki az icue színprofilokat írja
4) unom már a troopert ennyi év után, kell valami újdonság
5) plexit nem fog szívni mert edzett üveg ;]
6) Gamer Nexus | Corsair iCUE 465X RGB Case Review: Glass with Airflow, Sort Of https://www.youtube.com/watch?v=uC-4AK8FyzM
7) áramlástanból bizonyítható hogy sokkal kisebb az üveg akadályozása mint gondolnád (igen van, de nem annyira durva, mert elég messze tették)

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#141216) xatos3


xatos3
senior tag

ohohohohoooo mit találtam a cuccaim közt! :D



https://www.tweaktown.com/reviews/593/cooler_master_musketeer_system_dynamics_detector/index.html

Vajon van aki ad érte pénzt, így eredeti csomagolásban ha mindene működik? :DDD
(kb 1 évet volt használva)

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#141217) Gyuri27 válasza xatos3 (#141215) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha a venti elé rakod az üveget bármilyen tárgyat. Azzal megtöröd a levegő útját 90fokkal. Egyből felére esik vissza a levegő áramlása. És még buznyák pöcköket is raksz be.
Szal értem én hogy jó Meg világit és ez is fasza.
Nekem ezzel nincs is bajom
Azt viszont ne add el nekem, hogy milyen jó az mikor egy tárgyat a levegő áramlásának az újába rakunk (főleg ha az 90fokban meg is törjük).

Ez a klasszikus órás baccás viszont tetszetős. Lennék a barátod érte de most fikáztam leendő házad. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#141218) xatos3 válasza Gyuri27 (#141217) üzenetére


xatos3
senior tag

A levegő nem 90 fokos szögletes útvonalon "kanyarodik" ez nem pacman!!! xD

Amúgy meg senki se akarta neked megmondani amit mondasz, nem ezt írtam....
ejnye már

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#141219) Malibutomi válasza xatos3 (#141208) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hu ez a haz baszott ronda :)

(#141220) norbert1998 válasza Gyuri27 (#141217) üzenetére


norbert1998
veterán

Azért ha ennyire biztos vagy a PACman járásban, hajitsd mán bele egy ANSYS-ba a nap előtt azt a házat :)) :P

(#141221) Gyuri27 válasza xatos3 (#141218) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link] :P ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#141222) Jakuskacsa válasza xatos3 (#141208) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Most rendelgettem ènbis ezt azt a gèphez, lesz egy kis átèpítès. Nálam TT vt20 big cube ház van, abba èn is gondolkodtam az rgb ringen, de dobtam az ötletet a kaksi cfm miatt, plusz rohadt drága. Most red ringes-t kèrtem bele, olcsó, szèp, ma jön meg. + Kap egy új egyedi 240 es radit, piros csövezèssel, meg átlátszó áramlásfigyelővel. Az kb hètfőre èr ide.
Amit mèg nem tudok az az, h hogy rakjam össze úgy, h ha az elejèbe teszem a radit h oldjam meg a ventiket, h kifele fújjanak, ès látszódjanak.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#141223) xatos3 válasza Gyuri27 (#141221) üzenetére


xatos3
senior tag

szép szép, de nem látom az icue kompatibilis vezérlőt, meg a ventiket hozzá :DDD

(#141222) Jakuskacsa
Ha jól értelmezem a házad, akkor elöl egy 20 centis venti van és oda akarod tenni a radiátort. A radiátorra 2 darab 120/140es ledes venti nem fér rá, és egybe odatenni? A 20 centissel meg lesz valami más.
Mellesleg érdekes stílusirányt vett a TT az új tulajjal, régen top grade márka volt. És most amúgy bizony megint elkezdett szépeket, jókat gyártani.

(#141219) Malibutomi
Az ilyen 0 szellemi értéket hozzáadó "baszott ronda" értékeléssel nem tudok mit csinálni. Esetleg kultúráltan: Nem az én stílusom ez a gépház, sajnos nem tetszik.
De ne aggódj! Neked való, gyönyörű, szép, ízlésednek megfelelő gépházat is kapni ;] :

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#141224) Jakuskacsa válasza xatos3 (#141223) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

A két fenti kép a jelenlegi cucc. Az utólsó, meg ahogy képzelem a lehetőségeket. Mindenképp kifelé kell, hogy fújja a meleget, tehát azt tudom csinálni, hogy a ftont panelre belülről teszem fel a radit, és a ventiket kívülre, így látszani fog a ring rgb, kérdés, mennyire lesz hatékony, vagy alulra teszem be mint most van (a két piros kör az ábrán ezt mutatja) és akkor lefelé nyomja majd a meleget. Csupa kérdés még az, hogy ezután hogy a fenébe tudok szelet csinálni a házban. Vagy azon is filóztam, hogy felrakom a frontra a radit, hátulján rajtahagyom a gyári ventiket, elől meg csak megfordítom az első ventiket, hogy kifele szívjon. Így igazából 2x2 venti viszi kifelé a meleget a radiról. Hátulról befúj, + 2 venti viszi kifelé a meleget a vga-ról, meg a házból.... EZ majd kísérletezős lesz.

Kábeleket visszacserélem feketére, legalábbis a cpu-jét elrejtem. A többi lehet marad piros. A két alsó takaró panel már nem gyári én gyártottam hozzá, így el van rejtve a tyúkbelezés. Mindjárt linkelem mik jönnek és mik vannak már itt hozzá.

[link] ezért most mentem el már itthon van.
[link] ez meg hétfőn jön meg, de ezt tuti alakítgatni kell majd, főleg az áramlásfigyelő miatt. Szerintem lesz ott flexelés is :D

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#141225) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

így kèpről nagyon nem adja vissza, de ilyen ringes venti lesz benne. 2 már van 3 mèg ma jön. 1200 rmp, nagyon halk, ès nagyobb a cfm-je mint a mostani 1800 rmp-s nek. 15decibel max. Kipróbáltam 100%on kb shemmi hangja. Remèlem jó lesz amit kigondoltam.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#141226) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

ezek azok az elemek amiket már èn csinaltam hozzá, h szebb legyen, ez kimaradt :D elkapott az èpítèsi láz :DDD

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#141227) Whysperer


Whysperer
addikt

Jakuskacsa: nagyon klassz a kis gépház.. Ez a palit kártya a legszimpatikusabb volt mindig is.

Ez igen. 2019 T home. 2 hónap és születik a gyermek. most szombaton költözünk ki a házba. 1,5 hónapja bementünk megrendelni a szolgáltatás áttelepítést a T-home-hoz. Ott mondták megnézték minden rendben. a Piros az Optikai kábel. így végighúzták a 2 utcában és a KÉK a házunk. 30 métert kábel miatt 3 hónapig nem lesz internet se TV. Vodafone előfizetést meg csak márciusban tudjuk megszüntetni ,hogy átmenjünk,mert csak a T-mobile-nak van 3g 4g ezen utcákban. Szóval most éppen egy mobil netet próbálok velük intéztetni,mert nem a mi hibánkból semmilyen internet se TV. TV-vel nincs is probléma,de nem tudok otthonról dolgozni internet nélkül.

Mindig van valami. Bementem a építési osztályra. mondom .. szeretnék kocsibeállót csinálni a a telken belül. mondják semmi akadálya amíg nincs rajta felépítmény stb. talaj szinti. stb. Erre megcsinálom a 10 cm vastagságú beton palcot 2 kocsi kerék beállóval ,hogy tavasszal lesz kertépítés,de addig se a homokba latyakba kelljen babakocsit tolni megállni az autóknak. Utána járok minden. Nevelő apám építész. fogtam raktam 1cm után vas rácsot,hogy ne repedjen a beton és a időjárás miatt tágulás miatt ne legyen dilatáció.

Erre most jött az önkormányzatból a levél,hogy eljárást indítanak ,mert vasbeton és ,hogy ott milyen ház épül,mert nem adtak engedélyt rá. Mondom semmilyen ház nm épül csupán autó beállító és nincsen gerincmagasság se semmi és nem 100m3 stb ... Most azért rohangáljon.

Ez vicc. Jövőre ,ha saját magadnak építetted a házat akkor még elektronikus napló sem kell

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#141228) Whysperer válasza Whysperer (#141227) üzenetére


Whysperer
addikt

Ami vicc még,hogy ugye ilyenkor elészeded a kapcsolatokat telefonálgatsz 1-2-t

"Szóval egyelőre annyi van, hogy lehet mégis be lehet majd kötni a netet és nem kell a mobilnetes dologgal bíbelődni. Gábor odaszólt azon a területen lévő műszaki oktatónak, aki rá fog nézni az ügyre ma, csak most pont nem volt ideje. Amint jelentkezik, szólok neked én is, hogy mit intézett. Szóval egy kis türelmet kérek, intéződik, csak több ember kell hozzá. Ne haragudj"

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#141229) Jakuskacsa válasza Whysperer (#141227) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Ez gainward kártya :D

Na mesélek én is... Kertes házat keresgetünk (lassan feladjuk, mert már csak kocsikázásra elköltöttem vagy 100e-t). Tegnap elmentünk megnézni 3 házat. Kettőt Tiszavárkonyon, egyet itt Szolnokon a holt-tisza parton. Tiszavárkonyon az egyik az belülről olyan volt, hogy féltem, bármihez hozzányúlni, mármint annyira puccó volt. Úgy ahogy van, berendezéssel mindennel eladó 13,5M-be. Mondom az jó. Tudtuk, hogy vályog, de a fenét se érdekli, ha van alatta alap, meg koszorú. Na most mire odaértünk, már se alap nincs alatta se koszorú a tetőn. Pff... én nem kezdem előről ezt a rohadt munkát, egyszer már csináltam, de soha többet. Elmentünk a másikhoz. Az alappal rendelkező, zsír új koszorú, tető, alulról szigetelt olyan kerttel, hogy a kertépítész elmehet a fenébe, bementünk, majd meg fulladtam. Ezek a nyomorultak letapétázták a vályogházat belülről. Olyan penész szag, hogy megőrülsz. Új tető, koszorú, aláfalazás, garázs, minden a faja, de szerintem kb 2 hét alatt elpusztulsz a lakásba a gomba miatt. A baj az, hogy ha le is szeded a tapétát, kb 1 év mire kiszárad és eltűnik a gomba. Jött a harmadik itt szolnokon. 18,5 misi, saját stég, nagy udvar, új építés tégla, garázzsal kinti grill stb. Mint kb a nyugalom szigete. Hajót otthagyják, meg mint a mesébe kb. Ott tartottunk, hogy már akkor cigánykodunk, asszony kínált 17-et és máris foglalózzuk. Olyan gyorsan bólintottak rá, mint a szélvész. Áááá mondom itt valami büdös. Mint kiderült a lakás gazdasági épület néven fut, nincs rá se engedély, se semmi. Szóval akármikor lebontathatják. Jó, mondom akkor ebből elég, marad a harmadik emelet meg a 65nm2, és veszünk hobbit. Pont tegnap felraktak a jófogásra egy hobbit kb 10 km-re szolnoktól. Kis ház, kert, villany, víz az udvaron. Mondom, már mindegy nézzük meg azt is. Hallod eljött a faszi, én azt hittem fejen rúgom ezután a nap után. A kert be volt szántva mélyszántással, és úgy volt hagyva, kb 50cm- mély szántás, fű sehol, a ház meg egy honvédségi valami kajiba, ami szét is van rohadva, meg kb nem nyúlnék semmihez, mert fertőző. Mondom neki, mi arra számítottunk, hogy nincs beszántva, mondom kérdeztük is a telefonba... Válasz: Hát vissza rotálják, és bevetik... ilyen nincs mondom. Kész ez az ingatlan piac itt Magyarországon. Ennyi félrevezető hírdetést életembe nem tapasztaltam.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#141230) Whysperer válasza Jakuskacsa (#141229) üzenetére


Whysperer
addikt

igazad van. ezzel kevertem.

Jakuskacsa: nevetséges. Én sem értem mi folyik itt. nekem is érted a első emeleten azt mondják és az összes jogszabály szerint,hogy nem engedély köteles. a nő meg itt erre meg arra válaszoljak. most megírtuk a nyilatkozatot és mehetünk magyarázkodni. Én minden reggel eljövök 6-kor Budapestre kecskemétről sé este érek haza párom meg lassan a cipőjét nem tudja bekötni akkor a hasa,de ilyet. Nincs jobb dolguk ,hogy terhes nőket ráncigálnak ide oda ,meg amoda. Nem értem mi értelme van a építési osztálynak ,ha félre informálnak és ,most fizethetek vagy nem is tudom ,hogy mit akarnak.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#141231) Jakuskacsa válasza Whysperer (#141230) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

[link] Ez a gazdasági épület :D Megszólal, kívül belül, de nincs rá engedély. Még címe sincs, nem tudod ide kérni a leveleidet se, a szomszédba kapják.... Benne hagynának mindent. Ha rendezett lenne, már most ma kötöznék kifelé... :D

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#141232) Whysperer válasza Jakuskacsa (#141231) üzenetére


Whysperer
addikt

De érted ezt ,hogy építik fel,ha nincs engedélye engem meg csesztetnek egy kocsi bejáró maitt. Durva,hogy valaki azt megépítheti engedély nélkül

... itt is Zero gerinc magasság ,mert csak egy plac,de nem is értem tényleg.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#141233) Jakuskacsa válasza Whysperer (#141232) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Amúgy ez az elektromos napló ez mit takar? Egyáltalán lehet magadnak építeni egy házat vállalkozó nélkül? Azért kérdezek ilyen butaságot, mert eskü megfordult a fejünkbe, hogy ha nem is most, de lehet építeni kellene, és nem venni.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#141234) Malibutomi válasza xatos3 (#141223) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem kell durcizni, direkt volt mogotte smiley. :)

Nekem nem jon be valahogy sikerult a tul egyszeru szogletes es a tul gamer kinezetet egybegyurniuk.
En maradi vagyok, az egyszeru elegans hazakat szeretem de azert legyen valami stilusa. Ventikbol meg a teli RGB sosem tetszett az olyan bazari, max az aminek a pereme vilagit.

Ezert van Fractsl hazam a Wing Boost ventikkel.

Biztos van akinek meg ez ronda az izlesek kulonbozoek :)

Jakucskacsa
En is vettem Riing ventiket, de aztan ez a bena sajat vezerlos megoldas elvette a kedvem. Inkabb eladtam ojet es vettem a Wing Boost 3 RGB-t

[ Szerkesztve ]

(#141235) Jakuskacsa válasza Malibutomi (#141234) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Nincs ezzel baj, szép letisztult. Csak olyan ingerszegény kicsit. Tehetnél bele valami figurát, vagy mittomén. :D Egy kis poén minden gépbe kell. Emlékeztek arra a babára aminek ilyen drót haja volt? Na én olyat akartam, de sehol nem lehet venni, hátra vágnám a haját és betenném a venti elé legszívesebben, hogy lobogjon. Mert poén.

Malibutomi: Ez nem riing, és nem kell hozzá vezérlő sem, mert csak és kizárólag pirosan világít.... :D

Egy ilyet a venti elé, valami kis méretbe:

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#141236) Whysperer válasza Jakuskacsa (#141233) üzenetére


Whysperer
addikt

építési naplót kell vezetni. mármint a kivitelezőnek stb. vagy,ha Én építettek akkor is.. mármint a betonplacc az nem számít. Csak ,ha felépítmény lesz rajta. Tegnap mondták be a rádióba ,hogy a bürokrácia javítása érdekében cégeknek , kivitelezőknek a jövőben is kell ,de ha magánszemély saját magának épített egy házat. akkor nem kell naplót vezetnie majd.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#141237) Jakuskacsa válasza Whysperer (#141236) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Ez már valami... végre tesznek valamit a bürokrácia ellen is.

Malibutomi:
Na megtaláltam amire gondoltam: [link] Lehet rendelek is egy vörös hajút :D :D

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#141238) Malibutomi válasza Jakuskacsa (#141235) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Belerakok egy rohamosztagos figurat az passzolna hozza :)

Amugy vga cseren kivul kb 5 eve nem csinaltam semmit a gepoel ezelott.
Akkor vettem a 690II hazat, 4770k+lapot meg SSD-t bele. Meg akkor probalgattam hutoket, Alpenfohn K2, Phanteks stb aztan maradtam a H110-nel.
Most nemreg neztem ra hogy 5 eves a kis 128GB SSD aztan tenyleg ideje mar ujitani.

Most a tap, VGA, meg a huto kivetelevel szinte minden uj.
A tap maradt mert 10 ev garis EVGA 850, a VGA Palit 1080 (szoval pacsi), meg maradt a H110 csak ugye uj ventikkel.
Haz, ventik, lap, proci, ram, uj NVME SSD meg melle egy SATA.
Meg megmaradt az 1TB vinyom de lassan meg akarom szuntetni mar hangosnak erzem. Csak SSD.

[ Szerkesztve ]

(#141239) snecy20


snecy20
veterán

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#141240) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

FaCCa! PH! mar majdnem kihozta az 5700 XT-et erosebbnek mint a 2080Ti :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#141241) snecy20 válasza MiklosSaS (#141240) üzenetére


snecy20
veterán

Mindig vicces az eféle diagram. :DD
Réges-régi PH-s különlegesség ez.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#141242) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#141240) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Ha tudná, vennèk 2db-t, majd 1/3 árban van mint a 2080ti

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#141243) hackeeeee válasza Jakuskacsa (#141100) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha abból indulok ki, hogy a Strix is egy kazán volt....

Véleményem szubjektív...

(#141244) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Viccet féltretéve én szeretem az 5700XT-met, referencia létéri simán veri a "pedigrésebbeket".

De.nem.tudom mi értelme az ilyen PH! féle ferdítéseknek.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#141245) CJ4567 válasza Jakuskacsa (#141235) üzenetére


CJ4567
veterán

Lassan 3 éve van üveg/plexi oldallap nélküli gépházam. ;]

Fractal Design Core 2500.

#141240: az a Mankind Divided eredmény elég gyengén néz ki, mindkét kártyáról 1080p-ben. :F

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#141246) CJ4567 válasza CJ4567 (#141245) üzenetére


CJ4567
veterán

Szerk. Semmi, félrenéztem. :W

No Sana No Life

(#141247) Gyuri27 válasza CJ4567 (#141245) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez is sok levegőt sziv be elölről. :DD

Amd - Radeon - Ryzen

(#141248) Habugi válasza CJ4567 (#141245) üzenetére


Habugi
addikt

Pedig teljesen rendben vannak azok az eredmények..

..wait.. :D

Hol található ez a teszt?! Nekem kimaradt vagy 5 hét..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#141249) Whysperer válasza MiklosSaS (#141240) üzenetére


Whysperer
addikt

vannak mások is akik mertek néhol hasonlót . [link]

Azért mások is csináltak hasonló értékeket 8)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#141250) xatos3 válasza Whysperer (#141249) üzenetére


xatos3
senior tag

mostmár csak az a kérdés, hogy össze bírják-e kapni annyira magukat amd-nél hogy még időben piacra kerüljön egy jó kis 5900xt szerűség

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.