Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#140301) MiklosSaS válasza Habugi (#140296) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Lóf@szt hajnalban....te sem vagy már a régi...öregszel te is rendesen :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#140302) Gyuri27 válasza Whysperer (#140300) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akàr lehet is.
De azért a top 12-16 magosok szörnyek. Nem olcsók. És nem feltétlen kell 10-20 pénzt spórolni a lapon. Egyébként ha nem akarod cibàlni a 12-16 magodat és àhitozol max boostra egy "olcsóbb" deszka us megteszi. Csak hütsd a vrm-t. Én ilyen dizàjnos sok müanyagos eltakarom a vrm bordát hànyàst nem vennék. Olyat amin ott a borda és ennyi.

Amd - Radeon - Ryzen

(#140303) norbert1998 válasza Habugi (#140287) üzenetére


norbert1998
veterán

Vagy jusson eszébe a jelenlegi csibe :W
Meg a 6 évvel ezelőtti csibe is.

(#140304) MiklosSaS válasza norbert1998 (#140303) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Csibe az Csibe! 20 év múlva is ugyanaz a Csibe lesz mint 26 ével ezelõtt! Te vagy a stabilitás szinbóluma!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#140305) Habugi válasza Gyuri27 (#140299) üzenetére


Habugi
addikt

Ezektől a vakulj paraszt bazári hulladék műanyag szaroktól lesz géjming, nem akarod érteni, egyikünk sem akarja. Nézd meg mi van ráb@szva a Maximus VIII Herora.. akkor borzasztónak tartottam (az is) de még nem világított, ma már világítanak is. :DDD

Itt van Rizsákhoz a korábbi képed linkje, frissítve:

--> Ide katt <--

(#140301) MiklosSaS:

Mondogathatod de ettől még nem nő vissza a hajunk. ;]

(#140303) norbert1998:

Khálbász, én inkább nem ugrálok mert totál kimaradtam abból amikor egy csibefutam alkalmából béévásároltál magadnak, megint, olyan csibésen.., megint.

:D

Szerk.:

Á jók lettek ezek a gyors AMD config árak, nézegetem itt a normálisabb VRM-el szerelt Giga árakat, Aorus Xtreme 300k, az úgy ja..procim, lapom, vga-m ára. :DDD :C

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#140306) MiklosSaS válasza Habugi (#140305) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Paszt meg a hajadat...lassan a hátamon több lesz a ször mint a fejemen..megyek is mérgembe leborotválom. :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#140307) norbert1998 válasza MiklosSaS (#140304) üzenetére


norbert1998
veterán

Most stabil, mint az oldalfekvés ;]

Hablatyológus
A második seggszhikla volt az arany vétel, meg a golden csipsz gyintel ;]
Eddig az ájemdét csak kóstolni tudtam, és leginkább ő harapott vissza :D
De aszonták a topikkoloba, hogy jójleszaz:(

[ Szerkesztve ]

(#140308) MiklosSaS válasza Habugi (#140305) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nesze alaplap! 6+2 fázis (olyan ami 300 W-ot is megetett), semmi duplázás, trüközés, varázslat. Szerver minõség....csakhát az emberek 95 %-a nem is tudja hogy mi az a Supermicro....ezért nem is veszik.

Pedig ez alaplap! Kár hogy nincs AM4-ben...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#140309) Habugi válasza MiklosSaS (#140306) üzenetére


Habugi
addikt

& (#140307) norbert1998

Mindkettőtök postja nagyon jóra sikerült!

(#140308) MiklosSaS:

"Play harder"

Ennyi..!

..világít? ;]

Btw.., Rizsájája c2c egyszhál tesztemhez mit Te szólni?

Nem a VGA-t hajtották ki hanem az egész Intelt ! :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#140310) MiklosSaS válasza Habugi (#140309) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Komolyra forditva, jó kis teszt. Kb hozza amit akkor gondoltam amikor elsõ kulcsra ráengedtem 2 óra szimulálást a 3700X-re.

Én várom a 3950-et mert lehet addigra szépen £400-450 körülire beáll a 3900X ára. Egy szó mint száz, ez sorozat kihúzzta az AMD-ét a sárból, qrva jóra sikeredett.
Mondtam neked anno hogy ütni fog, amikor megtudtam hogy Jim Keller náluk van (Athlon, Athlon XP, Athlon64). És most ennél.csak jobb lesz, meglesz a 10 % plusszba a negyedik szériánal is, aka Ryzen 2+.

Visszont Keller bácsi az Intelnél van, szóval 2-3 és jön az Intel a maga CCX-ével meg a moduláris felépitésével. Addigra a fejlesztõk is készen állnak majd.
Utána már @HSM sem fog itt a CCX miatt "krákogni" :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#140311) Gyuri27 válasza Habugi (#140305) üzenetére


Gyuri27
félisten

Gagyibájtot ne vegyél.
Amúgy ja. Nem hogy haszna nincs a sok müanyag szarnak. Hanem még hátránya is.
No de ez kell meg hogy világicson.

De még mindig azt mondom 6 fázissal nem lehet mellé fogni. Max a tuningot kell elfelejteni (nagyobb volumenbe).
Akinek meg fontos ez az nyissa nagyra a bukszát. Ez viszont az idők kezdete óta így van.

Amd - Radeon - Ryzen

(#140312) Habugi válasza MiklosSaS (#140310) üzenetére


Habugi
addikt

Azt mond meg nekem ezt a tesztet 9900K SMT Off (vagy 9700K) vs 3700X SMT Off és c2c.., miért nem láttam egy tesztben sem?!

Itt jön ki hogy a két arch egymáshoz képest hol tart, mit tud. :U

Mindegy.., Keller bácsis duma partykra emlékszem igen, igazad lett.

(#140311) Gyuri27:

Ííín mondom Kendnek, FX alatt az az FXA-UD3 az valami csoda volt, a csillagot lehozta az égről (nem tudom működik-e/használatban van-e még Batmannél).

Az áras/alaplap témát csak azért érintettem, mert ugye lassan egy éve h a Division & Witcher 3 duó a 1080Ti-vel felzabálta az OC 6600K-t, az UW-QHD felbontás ellenére CPU limittől fulladoztam.

Kvázi lassan egy éve h behúztam a mostani lapot & procit de dacára annak, hogy évekig azért szurkolt mindenki az AMD-nek mert majd ha fasza lesz akkor lesz árverseny.

Ahhha-ha, Zen2 kint van már egy ideje, fasza lett, az árversenyt viszont valamiért rohadtul nem látom?! :DDD

Intel oldalról minden pont annyiba kerül mint amennyiért vettem, a lap még drágult is, AMD oldalról pedig elég arcpirító alaplap árak vannak X570 fronton.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#140313) Jakuskacsa válasza Habugi (#140312) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Èn pont ezt írtam le sok hsz-el ezelőtt. Mikor Gyuri rámpirított az intel vètelnèl. Ha normális alaplapot szerettem volna lenni, mATX fronton, hát csak forgott a szemem.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#140314) Gyuri27 válasza Habugi (#140312) üzenetére


Gyuri27
félisten

Árverseny? Az intel egy mamut lassan mozdul.
Meg zsebbe a piac, szerződések még élnek.
Azon az oldalon nehezen fog változni bármi is. Persze ehhez kellenek az elvakult kék lidércek.

Az 570 árazásához: szerintem nem sok.
Az én számból ez biztos furcsa.
Az 570 egy top chipset (szerintem lesz 580-590 mert ezek 12 mag igazi gyilkolásához alig alig elegek, mindazonáltal egy 3900 simán egy 320-ba is elmegy). Ráadásul ezekre amd által muszáj rendes vrm-t rakna (ami extra költség).
Ha megnézed, hogy ezek ára 50k-ról indul és mit tudnak akkor láthatod egy hasonló 470 ennyibe vagy többe kerül. Azaz egy 4+2, 6 vagy több vrm-el ellátott 470 is kapargatja a 70k-t.
Még mindig az mondom aki nyúzni akar egy 8/16-t egy 12/24-t ami (azért nem olcsó) az ne a lapon spóroljon 10-20k-t. Hasamra ütök 180k a proci. Ehhez a 32 giga jóféle ram 50k. Fasza táp, hűtő. Itt már tényleg mindegy hogy a lap 50 vagy 65k.
Jó proci a 6600k. Csak itt jön az amivel másik topikban is harcolunk a kékvérüek ellen, hogy a modern játékokban már kevés. Mert azoknál az egy szálas teljesitmény nem annyira érdekes. Hanem az számit hogy minél több mag legyen. Szóval azok a procik a ma de inkább a tegnap játékaira jók.
A holnap gaméi be fogják szippantani a 8 vagy több magot/szálat.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#140315) Habugi válasza Jakuskacsa (#140313) üzenetére


Habugi
addikt

A magam részéről este.., a frissített X570 lap/VRM lista okán elkezdtem kalandozni egy-két webáruházban, nézegettem h a fickósabb lapok mibe kerülnek, esetleg egy olyan amin hasonlóan bika VRM van mint a mostani Asrockomon..

Hát bakker olyanokat pilláztam hogy majdnem leestem a székről, mostani lapom komolyshági szintjén kéne valami az belépő ~120, hello-mi, aztán ez még közel sem a probléma teteje, Quad chaneles HEDT lapoknál nem láttam ilyen árakat soha.
Valaki(k)nél rohadtul elgurult a gyógyszer.

(#140314) Gyuri27:

Ebbe a "4mag még mindig mindenre elég" témába nem akarsz velem belemenni, a fesztivál alatt sem véletlenül nem ugrottam bele. :N :DDD
Annyira elég volt hogy ihaj, qrva gyorsan kellett h CPU-t tegyek a 1080Ti alá pedig a magas felbontás az megvolt, ott a két cím, nézd meg mikoriak, bőven a tegnap játékai, sőt, a tegnapelőtté. :)

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#140316) Jakuskacsa válasza Habugi (#140315) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Most èn is ránèztem kiváncsiság okán... Tènyleg durva az x570 es lapok ára. Az olcsók meg ránèzèsre is gagyik, csupasz vrm, rossz elrendezès (pci-e elhelyezkedèse), stb. Kicsit úgy tűnik ez nekem mint az fx alá a sabber lap, meg a többi... Csak itt legalább nem egy sabber lap van, hanem van Választèk. mATX lapot meg nem is találtam...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#140317) norbert1998 válasza MiklosSaS (#140310) üzenetére


norbert1998
veterán

Matuzsálem 9700K-val fogja tolni ;]

(#140318) Gyuri27 válasza Habugi (#140315) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mint irttam nem mindegy hogy mire.
Igen ma még jó. Meg a tegnapi játékokra. Itt most az a kérdés, hogy 2-3-5 évre veszünk-e procit. Vagy ezeket el szeretnénk-e adni pár év múlva.
Tehát garantálod, hogy a 4/4 1-2 év múlva is a 6/12 nyakán fog loholni az új gamékban?

Lapokhoz. Most néztem egy 470 taichi ulti 90k.
Sőt még a 370-es (normális 6+2) lapok most is drágák ha még van, de használtan is bőven 40k vagy több.
A jót mindig drágán mérik.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#140319) Habugi válasza Gyuri27 (#140318) üzenetére


Habugi
addikt

copfos, én már nem tudom mit rontok el de értsd meg nem szarkazmálok, valamit biztosan elrontok a fogalmazásban de azt ismételgetem, miszerint qrvára nem elég már a 4mag, tavaly sem volt elég ezért váltottam és régebbi játékokhoz nem volt elég.

Ezek után mi a meleg disznó**@rral vastagon kikent rozsdás vaslapát által hátba veregetett taknyos zsákos mételyt garantáljak neked arra vonatkozólag h x-Y idő elteltével még mindig elég lesz?! :O :D

Btw, FX-ek is mentek anno 970es lapokkal, azért ha komolyabb dolgot terveztél/akartál (pl gyiiInteles magasságokba érni de olcsóbban) akkor 990.

X570es lapok árán pilláztunk, amin nem segít h mi mennyibe kerül ami alattuk van, értem én mit akarsz mondani és igazat is adok, csak ettől még gyógyszerendusz elgurulandusz van X570 fronton.

Ettől még a Ryzenendusz szuperlativusz, csak az árandusztól felborulanduszvan mert elmebajusz.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#140320) Gyuri27 válasza Habugi (#140319) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor én olvastalak félre.
Bocs.

Amit még tudok javasolni, hogy egyszerübb, olcsóbb lapot venni. Anno volt itt a fórumon aki vrm-re csinàlt blokkot nem is dràgàn. Monjuk legyen 10k. Vannak egy ventis jàték vizek hasznàlt is új is 10k körül. Szal meg kell vizezni.

Mennyibe kerül egy zintel lap amivel a 9900k-ból a szart is ki lehet hajtani és max 70-80 fokos a vrm?

Amd - Radeon - Ryzen

(#140321) Habugi válasza Gyuri27 (#140320) üzenetére


Habugi
addikt

Pl az enyém egy olyan, sub70 volt, asszem 64k, boltból.

60-at sem lépi át a VRM HWBoton 9900K-vak rajcsúrozó fórumtársnál.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#140322) Jakuskacsa válasza Gyuri27 (#140320) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Hablaty biztos mást fog mondani, de pl. ott az én lapom egy msi z390m mortar, az 41000ft volt 4 hete, de már megint felment az ára pár ezressel. Abban ha már nem is csúcsra, de csúcsközelben elmegy a 9900k

Szerk. Tudtam, hogy mást fog mondani, én csak arra céloztam, hogy kék oldalon van azért kompromisszum középúton is. A rizsa alá meg nekem úgy tűnik, hogy nincs, csak nagyon gagyi, meg nagyon drága... kettő között meg kb shemmi ahogy hablaty mondaná.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#140323) Habugi válasza Jakuskacsa (#140322) üzenetére


Habugi
addikt

"Hablaty biztos mást fog mondani, de pl. ott az én lapom"

"Szerk. Tudtam, hogy mást fog mondani"

Egy poston belül ami az enyémet követte, ehhez mi kell, gomba, ürühere?! :P

Betaláltok még pár ilyennel a 4magos elbeszéltünk egymás mellett után, aztán, aztáááán.., megint megkapom majd h "furcsán agresszívan ugrom neki az embereknek". ;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#140324) Mahrenburg válasza Habugi (#140323) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Regehere lesz az...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#140325) Gyuri27 válasza Jakuskacsa (#140322) üzenetére


Gyuri27
félisten

Van benne igazsàg. Nem fogom a mundért védeni. Egyelöre a csúcs közeli 3xxx procik nem olcsóak. A hozzàjuk való combosabb lapok kimondottan dràgàk. Még akkor is ha pcie4 van rajtuk, meg újdonság, meg komolyabb a vrm. Remélhetöleg jönnek majd az olcsóbb chipsetes de jó lapok is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#140326) Jakuskacsa válasza Habugi (#140323) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Már meg sem merek szólalni... :P Amúgy meg pont akkor írtál mint én, aztán szerkesztettem.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#140327) Habugi válasza Jakuskacsa (#140326) üzenetére


Habugi
addikt

Jójó, foglaljuk össze!
Te tudtad előre mit fogok mondani a lapodról már akkor, amikor még a postodat sem olvastam mert nem létezett, majd közvetlen utána konstatáltad, hogy igazad volt, tudtad előre, mert nem azt hoztam szóba amikor még a postod nem létezett.

Éééééértem! :DD

Srácok, szerintem elérkeztünk arra a pontra h mindenkinek kellemes szombat délutánt kívánjak, majd este még visszanézek! :))

(#140324) Mahrenburg:

Megereszkedett serteperte regehere!

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#140328) HSM válasza MiklosSaS (#140310) üzenetére


HSM
félisten

Na persze. Hirtelen megoldják a fejlesztők, amit lehet nem is lehet megoldani, tök logikus. :DDD Így szokott történni. ;]

Én amire én használom a gépet továbbra sem látom, miért kéne ccx konpromisszumot kötnöm, főleg 6-8 mag magasságában. :N Ha a kékek is erre mennek, akkor maradok valani "régi" monolitikus 6-8-10 magos cuccon, teljesen jó lesz nekem az.

(#140317) norbert1998: Majdnem. Matuzsálem 9900K-val. ;]
Mondjuk most úgy állok, már megvárom jövő év elején az új foglalatot, abba mi jön, mennyiért. Aztán majd kiderül, matuzsálem i7-8700, matuzsálem i9-9900, vagy matuzsálem i?-10?00 legyen. :DDD

(#140320) Gyuri27: 40-50k között már kapni (bolti, új ár). Giga Z390 UD, Gaming-X, Gaming SLI, Asrock Extreme 4. Azokban már szépen ficánkol a 9900k is.

[ Szerkesztve ]

(#140329) CJ4567


CJ4567
veterán

Végre :C Egyelőre minden alapon, mert még a gyári hűtő van rajta, RAM-okhoz se nyúltam, szóval most 2400MHz-en mennek, CL16-on (2400-as RAM-jaim vannak).

No Sana No Life

(#140330) Gyuri27


Gyuri27
félisten

[link] [link] problem solved. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#140331) CJ4567 válasza Gyuri27 (#140318) üzenetére


CJ4567
veterán

A Horizon 4 ezt csinálja 1080p ultrán, egy GTX1070 mellett. (Feladatkezelőben valamiért bugos a GPU kihasználtság, azt ne nézd.)

No Sana No Life

(#140332) Aljasvip válasza CJ4567 (#140331) üzenetére


Aljasvip
senior tag

AC Odyssey-ben is hasonlót fogsz látni.
A Gaming laptop topikban is ment az arcoskodás 1 évvel ezelőttig, hogy a 4 mag 4 szál i5 untig elég, kihajcsa' az 1080-at is. Aztán lassan elcsendesedtek ezek az arcok, sorra jöttek a benchmarkok hogy a 4 magos i7 hagyott pár FPS-t a kártyákban, a drop-okról nem is beszélve.

(#140333) HSM válasza Aljasvip (#140332) üzenetére


HSM
félisten

A négymag/négyszál húzott i5 már a 290x alá is édeskevés volt 5 évvel ezelőtt 1080p max grafikára... :C
Sztem sebességre igényes PC-be minimum manapság a 6 mag.

(#140334) Gyuri27 válasza CJ4567 (#140331) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ne nekem mond. Nem én irkálok, hogy 4 mag 2080 alá is elég. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#140335) Habugi válasza HSM (#140333) üzenetére


Habugi
addikt

Te Szaki, én tök jól megvoltam vele (1080p) amíg meg nem érkezett a 390X helyére a 1080Ti, ott pusztult el szegény OC 6600K, gyorsan és látványosan. :DDD

(#140329) CJ4567:

Na ezt már lehet upgradenek nevezni, Penyáról 6/12-re, grat! :C

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#140336) HSM válasza Habugi (#140335) üzenetére


HSM
félisten

Jó, kicsit túloztam... :) Nagyon jól ment kevés magot igénylő játékokban, de pl. BF4 multi és Crysis 3 neccesebb részei csúnyán megették. :K Az ezer éves hatmagosom ilyen téren lényegesen jobb, kiegyensúlyozottabb. Átlag FPS-ben tuti lassabb, de ez nem fogy el hirtelen a neccesebb részeken sem. :)

(#140337) Gyuri27 válasza Habugi (#140335) üzenetére


Gyuri27
félisten

A tipikus. Zintel 2 mag mindenre elég. Pedig 2-3évese volt elég. Mert a 460-ba felét benne hagyta. Most meg ugye amd 6 mag. Egyböl a jóság. Kàr hogy a tek nem rugja rà az ajtót és veszik el a cuccàt és hagynak ott neki egy 3.4-es preskottot. :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#140338) CJ4567 válasza Habugi (#140335) üzenetére


CJ4567
veterán

Danke, eléggé érezhető az előrelépés kb. mindenhol, kivéve GTA Online :DDD Valami oknál fogva egyszerűen GTAO alatt nem megy a videókártya, 50-60% kihasználtság, így sokszor 60FPS-t se érek el, a processzor kihasználtság normálisnak tűnik. Google annyit segített, hogy sokan szenvednek ilyen problémával, megoldás nélkül. :W

Egy GTX 1070 van mellette, 1080p70-re bőven jó. (Ja, és most ámulok, hogy egyes játékok mennyire szépek tudnak lenni, és én hogy tudtam így játszani. ;])

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#140339) norbert1998 válasza Habugi (#140323) üzenetére


norbert1998
veterán

Nono, this stílus i like :K :P

(#140340) norbert1998 válasza Habugi (#140335) üzenetére


norbert1998
veterán

Az a haromkilencvenix nagyon babaul teljesít máshol. Hol? Ehun! :K

(#140341) Whysperer válasza Gyuri27 (#140337) üzenetére


Whysperer
addikt

I3 2/4 5010 u elég a WoW Classic 5 settingsen elég laptopon, de nem erőltetem sehova.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#140342) Whysperer


Whysperer
addikt

Kellemes vasárnapot nektek :B

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#140343) MiklosSaS válasza Whysperer (#140342) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mamus-papucs & Fehér zokni FTW :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#140344) Gyuri27 válasza MiklosSaS (#140343) üzenetére


Gyuri27
félisten

Bruce Lee tanitvànya. Le leszel wingcsunozva! :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#140345) Whysperer válasza MiklosSaS (#140343) üzenetére


Whysperer
addikt

Ez történet Sas. Vendegsegben vagyok és a fekete zokni vizes lett. Kint szárad. aztán csak ez van nálam. És kék nadrág amúgy 😅😅 a mamusz meg bazza nagyon hideg van vidéken reggel. 😂😂😂

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#140346) Gyuri27


Gyuri27
félisten

[link] coolermaster vizezéses.
No csak mert 16 pénz egy ilyen (használtan vagy olcsóbb vagy nem). :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#140347) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Látom faszáúl sikerült a PH!-t is elb@szni a mobilaréna útán.

Egyszerüen ocsmány az új felület.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#140348) Gyuri27 válasza MiklosSaS (#140347) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azt nem értem 2019-ben miért nem lehet választani.
Miért nincs alternativa.

Amd - Radeon - Ryzen

(#140349) MiklosSaS válasza Gyuri27 (#140348) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Lenyomják a torkodon, ha kell, ha nem.....

Nem baj, úgyis egyre kevesebbet fórúmozok.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#140350) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Gamepod még szerencsére a régi felületett használja..bár nem lehet tudni meddig.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.