Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#141601) hackeeeee válasza norbert1998 (#141599) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mancika jól fogyasztott.. Na meg a 390, megfeszelve, hát, kb. lehetetlen megetetni.. Szép idők voltak. :)

Véleményem szubjektív...

(#141602) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#141598) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Beszállok már én is a versenybe :D Azért kellett tápot cserélnem, mert 485w kevés volt a 8700k meg az 1080 kombómhoz...12v os ágon. Pedig csak 8700k @ 4,8Ghz és 1,265v-on járt + az 1080 simán tépte a 200w -ot. Meg ugye az egyéb... Amikor a tápos topicban ajánlgatnak tápokat én nem is értem hogy mernek 500w os tápot ajánlani ehhez hasonló konfigokba. Meg "bőven jó a régi" címszó alatt meghagyatni az előző konfig tápját. Komolyabb játék alatt a monitorozó progi simán rajzolta a beesést, és nem a vrm miatt, hanem úgy egy az egyben leesett.... :D

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#141603) norbert1998 válasza xatos3 (#141600) üzenetére


norbert1998
veterán

Nekem az fentebb van :P
Amúgy nem nagyon bírom a csávót. Hadar, és olyan, mintha közben egy lankadt répa lenne a szájában.

[ Szerkesztve ]

(#141604) xatos3 válasza Jakuskacsa (#141602) üzenetére


xatos3
senior tag

nekem az volt a kedvencem
(pont ellentétes eset)
hogy veszekedett velem az eladó hogy i3 4170 plusz 6 vinyó
szervernek nem elég a 450 wattos táp hanem kell a 600w XD

a 6 vinyó felkerekítve 60-70 watt alatt van meg az i3 54w TDP az i3
az alaplap meg a ventik legyenek még 60 watt max

tehát 200 nincs az egész

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#141605) Jakuskacsa válasza xatos3 (#141604) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Az megint más. Nálam pl játék alatt is simán kajálja a 8700k húzva a 115-125w -ot. Realbench meg prime után már meg se mertem nézni :D

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#141606) norbert1998 válasza xatos3 (#141604) üzenetére


norbert1998
veterán

Igenigen, van olyan eset, hogy a hozzá nem értő megmagyarázza a hozzáértőnek, hogy a tyúkszar robbanik.

Haver vett a kocsijába LED-es rendszámtábla világítást. CAN-bus kompatibiliset. Az eladó mondja, hogy az az. Hvaer ránéz, nem, tesó, ez nem CAN-bus-os. A CAN-bus ellenállás alapon mér áramfelvételt, (vagy mit magyarázott :B), ezen pár LED chip van és ennyi, semmiféle ellenállás, amivel a CAN-bus-t át lehetne verni.
Jóvan, tudodmit, kérdezz meg egy autóvillamossági szakértőt.
Haver: Autóvillamossági szakértő vagyok, tudom mit beszélek.
Eladó: Akkor kérdezz meg egy tapasztaltat.
Ígyhát a vitát elkerülvén elhozta a filléres kramancot, és persze, hogy hibát ír az autó, de majd megmókolja.

[ Szerkesztve ]

(#141607) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Én régen apámmal tudtam nagyon jókat vitázni. Az öreg elég makacs, ha valamit a fejébe vesz. Emlékszek, egyszer úgy összevesztünk egy energiatakarékos izzó élettartamán, és fogyasztásán, és ár/érték-én, h 1 hétig nem beszélt velem. :DDD
Mikor legutóbb otthon voltunk, is valamin összevesztünk de akkor kb félóránként bizonygatta, hogy márpedig az úgy van és kész.... Imádom hergelni, de néha már fárasztó :B

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#141608) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Na megcseréltem a ventiket. Oldalra elölről a jó ventit. Előre a fost.
Első kör 43, második 43,5. Ugyanazzal a silence profillal.
Magasabb fordulaton lenne kevesebb. Vagy jobb ventikkel.

Amd - Radeon - Ryzen

(#141609) Beretvás válasza Gyuri27 (#141594) üzenetére


Beretvás
addikt

Most abba kár belemenni kap vagy nem kap olyat. De olyannal meg minek tesztelni ami terheli fullra? Az milyen teszt?

Nem akarod felfogtam, csak kiváncsi voltam ott mit gurít a hűtés. Nem akartam feszkót gerjeszteni ,hogy ez a jobb vagy az. :(

(#141610) CJ4567 válasza Gyuri27 (#141582) üzenetére


CJ4567
veterán

Freezer 33 Penta helyett inkább vennék Fortis 3-at 11-12k-ért. :P

(#141575) snecy20 Nekem a 2600-am 1,312V-al 4GHz-en stabil, viszont az SVI2 TFN 1,225-1,232V-ot jelez vissza(LLC5).
Erről megosztó dolgokat találtam, van, aki szerint az SVI2 TFN pontosan azt mutatja, hogy valójában mennyit kap a proci(Itt, multiméterrel mérte), viszont vannak, akik szerint az alaplapra kellene hallgatnom. :F

No Sana No Life

(#141611) Gyuri27 válasza Beretvás (#141609) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez is 100%-ra tekerte mind a hat magot.
Menjen le a két kör osz csók.
Hidd el ott már látni fogod/fogjuk a difit. Ibt alatt se lenne az másként.
Azt ismét irom gyári minden kivéve az offset mert az -100mv.
Aki akarja van kedve az pakolhassa be ide, hogy mennyi az annyi.

CJ4567: ha ingyen vóna se kéne. De gondolom olyan nálad ez mint a pentium g. Mindenre is jó. Über fasza. Aztán valaki adott egy amd-t oszt rájöttél hanyadikán van elseje. :P

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#141612) hackeeeee válasza xatos3 (#141600) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Egyszer lemérem konnektorból, hogy most mit eszik a 3400G, alulfeszelve, csak nincs kéznél műszer.

Az ott a "mindent bele" szint volt, vagyis ott kinyomtam a szemét.. A 6700K a 1080Ti-vel ehhez képest ~600W körül ment konnektorból.. Persze ebben ott vannak a ventik, HDD-k, SSD-k, stb... Szóval relatív. :)

Véleményem szubjektív...

(#141613) CJ4567 válasza Gyuri27 (#141611) üzenetére


CJ4567
veterán

Mindenre IS jó volt a Pentium, főleg abban a pár napban, amíg szállítás alatt volt a Ryzen, és betettem mellé a 1070-et. ;]

No Sana No Life

(#141614) hackeeeee válasza CJ4567 (#141613) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tesómék máig használják a 4560-at egy 7750-nel... Pár játékot játszik vele unokaöcsém, és tök jól elvan vele FHD-ban. Persze, nincsenek nagy igények. :)

Véleményem szubjektív...

(#141615) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

En most a gyerkocokon latom hogy mi a jo a gamer eletben, ok pont leszarjak hogy egy Pentiumon jatszanak egy GTX 660-al es nincs csak 28 FPS elvezik mint a fene. Mi meg mokoljuk itt a gepeket tuningolunk meg alklitgatjuk a jatekban a grafikat hogyjol nezzen kimeg jol is fusson :)

(#141616) norbert1998


norbert1998
veterán


Azért ez nem sámedli. 3D nyomtatva :D

(#141617) CJ4567 válasza hackeeeee (#141614) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem is rossz azért az annyira, 2 évig el tudtam lenni vele, az új árát meg simán megérte(én 20k-ért vettem 2017 nyarán), és néha azért tudott meglepetéseket okozni. (RX460 4GB mellett FH4-ben tudott 50-60FPS-t 1080p highon, csak még egy Spotify-t se bírt el mellette, se egy Discord beszélgetést, de legalább a 60FPS-t bírta. ;])

No Sana No Life

(#141618) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Most nezem ezt az intel Cascade Lake X sorozatot...az intel valasza a top Ryzen 2 / kis Threadripper procikra tenyleg az hogy kiadjak a Skylake X-et kis modositasokkal ujra joval olcsobban?

(#141619) snecy20 válasza Malibutomi (#141618) üzenetére


snecy20
veterán

A' is valami...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#141620) -Gabesz- válasza MiklosSaS (#141567) üzenetére


-Gabesz-
senior tag

Hát igen, 1,26v (1,28v) Vcore mellett a 10 henger 5Ghz-en ht-val cbr20 alatt bekajálgat 360-370w-ot :) Cserébe elég jó a teljesítménye. Ha lenne 10 magos ryzen azt fölülmúlná mindenben (arányosítva menne olyan 6300-6400 pöttyöt cbr20-ban, ez meg 6600 körül áll meg)
Fogyasztás versenyben viszont csúnyán kikap az intel, de sebaj, most hogy beköszönt az ingyen áram korszaka, rögtön összedobok otthonra egy ilyet: [link] , vagy egy ilyet: [link] csak kicsit nagyobba :D :D és nem lesz gond.

Amúgy tényleg nagy mákom volt ezzel a procival. Érdemes volt levizezni , mert léggel azért ez nem menne.

"Takarékos" módban használom a szürke hétköznapokon. Ht nélkül 5,1Ghz-en 1,3v-on 300w körül eszik CBR20 alatt, multiban így kb. ott van mint egy 8/16-os Ryzen vagy intel.

Ez a topic idáig kimaradt az életemből, de nagy királyság. tetszik hogy bármiről lehet írogatni.

[ Szerkesztve ]

(#141621) MiklosSaS válasza -Gabesz- (#141620) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Welcome aboard!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#141622) Whysperer


Whysperer
addikt

Amúgy arról mi a véleményetek, hogy a AMD a 3950x hez komplett AIO listát írt le, hogy azokkal optimális a CPU

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#141623) Gyuri27 válasza -Gabesz- (#141620) üzenetére


Gyuri27
félisten

Oszt melyik 8/16 rizsa eszik annyit?

Amd - Radeon - Ryzen

(#141624) Beretvás válasza Gyuri27 (#141623) üzenetére


Beretvás
addikt

Egy tucat együtt.. :DDD

(#141625) MiklosSaS válasza Whysperer (#141622) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Minden AIO egy rakás szar.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#141626) snecy20 válasza Whysperer (#141622) üzenetére


snecy20
veterán

Szerintem semmi aggasztó nincs ebben, sokan már a 6-8 magosokhoz is használják a top léghűtést vagy 280-360-as AIO-t...

Épp nézem hogy az AMD listáján pont rajta van amit ma kaptam kézhez, Arctic Liquid Freezer II 360, el is viszi röhögve a 3700X-et, de amin meglepődtem, hogy idle 5-8, terhelve 13-15 fokkal jobb mint a sokra taksált BeQuiet Dark Rock Pro4, és még rá sem raktam a gyári helyett a jobb ventiket.

MiklosSaS

Én úgy vagyok vele hogy épített vízbe önteni a pénzt luxus, a léghűtés meg számomra nem ergonomikus.A kettő között félúton az AIO egy jó kompromisszum.

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#141627) -Gabesz- válasza Gyuri27 (#141623) üzenetére


-Gabesz-
senior tag

Amelyiket 1,7v-al megküldöd :)
Azt tudom mondani amit az amcsi autó fanok szoktak...fogyasztás nem számít :)

(#141628) Gyuri27 válasza snecy20 (#141626) üzenetére


Gyuri27
félisten

Aio-ból is vannak haszbálhatóak. Mindjuk ha ventit kell cserélni az baj. Ergonómia? Mi a zsàk?
Nem rosszak azok a hütök. Csak sok a hàjp ès ez tolja az àrat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#141629) xatos3


xatos3
senior tag

Nekem a h110 jó volt 6 évig, 4 procit megjárt és soha de soha nem volt gondom vele, mindennel elbírt.
Amúgy meg nekem egyáltalán nincs bajom azzal a gondolatmenettel, hogyha veszek egy bőven 200feletti procit, akkor bizony egy kb 35 ezres aio is vásárolni való mellé. Nem is értem mi a hőkölés tárgya.

Talán ezzel szeretnétek üzemeltetni? :DDD

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#141630) snecy20 válasza Gyuri27 (#141628) üzenetére


snecy20
veterán

Nem jó az, amikor közel másfél, de min. 1 kiló húzza az alaplapot (toronyhűtő esetén).
Az alaplapon alig férek hozzá valamihez, a RAM-hoz pláne esélytelen.
Az a nagy batár kocka megbontja rendesen a légáramlatokat, a gépház tetejére szerelt 3 ventiből kettőnek totál az útjában van. Mondjuk aki évekig nem variál a gépen, és fél esetleg az AIO pumpa megállásától, annak jó a léghűtés. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#141631) Habugi


Habugi
addikt

Pár hete szervíroztam magamnak egy ilyet..

Thrustmaster T.16000M

.. EliteDangerous néven futó "űrszimulátor"/gama kedvéért.

Jelentem egy raklap meleg taknyot nem ér, sajnos.. :(

Nagyon sok róla a pozitív visszajelzés senzor ügyben.
Nem egy High-end cucc fanatikusoknak, inkább átmenet a belépő szint és a profibb cuccok között, ezért is emelik ki mindenhol, hogy senzorok miatt ajánlott, mert azok felsőházasok.

Erre nincs is panaszom, ám a körítés amiben a senzorok csücsülnek az gázos, nagyon.

A markolatban pl a Twist senzor tokozása olyan, hogy eddig 4x szedtem szét miatta, atomjaira (Elites spanok mondogatták szarjak rá és RMA.., de engem érdekelt mibaja..).

Eddig két agyament mechanikus hibát kellett orvosolni rajta/benne, az egyik valszeg a gyártósoron keletkezett a fáradt munkás figyelmetlensége okán, a másik egyszerű ám de kevésbé nagyszerű konkrét tervezési hiba.

Egy szó mint száz, senkinek nem ajánlom. :N

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#141632) Gyuri27 válasza snecy20 (#141630) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért ritka az 1-1,5 kilós hütés. De ebben igazad van én se pàrtolom.
Nekem ami nem szimpi az aio-ban, hogy az olcsóbbakon a pumpa kritikán aluli. Persze nem vàr az ember über faszàt, de ne legyen màr hurut.
A másik a teljesitmény. Egy rendes 10k-s levegös oda basz egy huszon kàs vizet. Nekem ez nem àl össze.
Abban meg ugye 1-2 venti meg a pumpa zörög.
A harmadik problémàm az ami a vga-nàl is. Bentröl szivja a meleg, langyos levegöt. Az meg úgy ugye nem fasza. Anno volt zalmannak a tornya ami a hàzon kivül volt. Na annak volt értelme.

Aprópopó. Mondjatok màr olyan atx méretü házat ahol a vga-t el forditva is be lehet rakni az oldalfalra. Oszt kintröl szinnà az àjert.

Amd - Radeon - Ryzen

(#141633) Beretvás válasza Gyuri27 (#141632) üzenetére


Beretvás
addikt

Cm c700p. Ez faszányos... :K

(#141634) Beretvás válasza snecy20 (#141630) üzenetére


Beretvás
addikt

Lassan el lehetne engedni ezt a városi legendát. Soha semmi baj nem volt a kiló feletti hűtőkkel rendesen rögzített alaplapnál. Próbálj meg eltörni egy pcb-t. 4 alaplapon volt a K2 is nálam, és mind köszöni szépen a mai napig megy. Nem lett kifli sem. :N

(#141635) Gyuri27 válasza Beretvás (#141633) üzenetére


Gyuri27
félisten

Még a 20 év elötti cosmos hàzak is jók és szépek mindig. Vennèk is ha ami van nem lenne tràgya és/vagy arany àrban. De ebbe se tudmàm a vga-t úgy rakni ahogy irtam.
Elmélkednem kell, hogy a gemini II m4-t hogy lehet am4 kpmpatinilissé varàzsolni. :DDD Szeretem ha fáj móóó.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#141636) snecy20 válasza Gyuri27 (#141632) üzenetére


snecy20
veterán

Lehet azért ezt variálni, én mindig a front oldalra rakva preferálom a radiátort+ventiket, és nem a tetőre, ha ezt az adott gépház engedi., és mivel általában fel vagyok szerelkezve a push/pull-hoz a 2x3db 120mm ventivel, ezért meg tudom csinálni a dolgot úgy hogy a tiszta friss levegő jöjjön kintről befelé.

Nem saját kép, de ugyanez a Defire R6 házam van, szemléltetésnek jó.

Beretvás

Azt nem mondtam hogy kettéreccsen tőle, nyilván nem, csak nem szeretem ha húzza valami nagyobb súly. :)

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#141637) Beretvás válasza Gyuri27 (#141635) üzenetére


Beretvás
addikt

Dehogynem. A mit írtam abban mindent mindenhogy rakhatsz. Moduláris.

De itt van még a cm h500p mesh. Ha ebben tuti lehet de riser nem jár vele.

[ Szerkesztve ]

(#141638) Beretvás válasza snecy20 (#141636) üzenetére


Beretvás
addikt

Én se szeretek adózni de ez van... ;] Az ég világon semmi baja nem lesz. Inkább mond ,hogy nem tetszik vagy valami hasonló.. ;]

(#141639) snecy20 válasza Beretvás (#141638) üzenetére


snecy20
veterán

Mondjuk 80%-ban ergonómiai oka van.
Ez olyan mint a fogcsikorgatás, semmi bajom nem lesz ha hallom, de nem szeretem hallani ha valaki csinálja.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#141640) Gyuri27 válasza Beretvás (#141637) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hààà hogy nézed meg a szakadék alját zuhanva. Ne ajàlgassà 50k+ házakat he. Add a veséd tetszik az a mesh. :P :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#141641) Beretvás válasza Gyuri27 (#141640) üzenetére


Beretvás
addikt

Nem volt árkeret, és én ajánlottam házat.. Az a mesh nekem is nagyon bejövős.. :DD

(#141642) -Gabesz-


-Gabesz-
senior tag

2010 óta használom a noctua D14-et, volt alatta pár deszka. A tapasztalat az, hogy pár év alatt eldeformálja a lapot, szóval hullámos lesz az alaplap kiszerelés után.
Más negatív tapasztalat nincs az alaplapra gyakorolt káros hatásáról.
Nyilván a ramokhoz nem, vagy csak nehézkesen lehetett hozzáférni és kitakarta a gép belterének majd felét. Ezt cseréltem le vízre.

Eleinte én is AIO-t nézegettem, de mivel hőfokban nem lett volna nagy előrelépés, így utána néztem hogy tudnék igazán hatásos épített vizet összehozni, viszonylag olcsón.

Szóval ha 30ezer egy AIO és mondjuk 56ezer egy custom víz, ami később bővíthető, átalakítható, elemei cserélhetőek, tisztíthatóak, akkor érdemes átgondolni hosszabb távra mi éri meg jobban.

[ Szerkesztve ]

(#141643) Gyuri27 válasza Beretvás (#141641) üzenetére


Gyuri27
félisten

A vesédből kettő is kifutja. Az egyiket elküldöd. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#141644) Jakuskacsa válasza Habugi (#141631) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Szép kis játékszer... Mondjuk tegnap az asszony vett a gyereknek egy gamer headset-et, meg egy "gamer" egeret... Media Markt-ban... (ugyanez a márka) Mondtam neki, h hagyjuk is. -De miért apa?- Hát mondom mert ezt, sőt jobbat fele árban vettük volna online. Amúgy a deliver us the moon-t nem játssza valaki? Nekem annyira bejött, hogy 2 délután is 3-3 órát toltam egyfolytában. Ez egy olyan játék, ami kegyetlen bejövős nekem.

Játékvíz: Nálam ez van:

Esküszöm fele ennyit nem vártam tőle, mégis jó. 17-be vettem itt a ph-n. Kicsit kellett fúrni faragni, de befért. Viszont nálam úgy lett megoldva a szellőzés, hogy hátulról fúj be, a fenti két venti kifele viszi, és elől is kifele megy. A cpu agyon terhelve 60 fok, játékok alatt 45 idle 26/28. Egy bajom van vele, hogy a hát elején a porfogó annyira fogja a kételső ventit, hogy max fordulaton 1200 helyett max 1050 et forog. Ha lekapom az elejét, egyből felpörögnek. Kérdés, kell e az oda, ha kifelé fúj? Ugyanis kifele max ráfújja a port...

Egy bajom van vele, hogy a vrm hűtést kb úgy kerüli a levegő, mint a macska a vizet. :DDD Valakinek ötlete, hogy hogy tudnék úgy levegőt oda irányítani, hogy ne rondítsa el az összhatást? Nem vészes, még ezen a gagyi lapon is 60 fok megfogja, de jön a nagy tesója (a lapnak) és szeretném ha a 8700 ból kifacsarná a 24/7 ben az 5ghz-t. Tény, azon nagyobb és jobb a hűtés... Na de az már a jövőhét rejtélye lesz.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#141645) xatos3 válasza Gyuri27 (#141632) üzenetére


xatos3
senior tag

apropó:
-ez közel az összes atx házban megoldja
-de minden más pci kimenetet letakar
-szerintem nagoyn drága, kb 20 ezer ft
-arra figyelj hogy hátrébb is teszi a kártyát, gépház hoszz itt erősen számít

ja és nem biztos ám hogy hi degebb lesz a vidikártya elforgatva, de ez legalább nem nyomja közel az oldallapzhoz a kártyát hogy megfulladjon. Youtube - jayztwocents és gamer nexus is foglalkozik ezzel a cuccal, tesztet nézz róla ha érdekel.
cable mod pci bracket

(#141634) Beretvás

Ez viszont félig nem városi legenda. Az alaplap nem fog eltörni, viszont a vetemedés miatt sokkal rosszabb lesz a kontakt a cpuval. hackeeeee tudna neked erről mesélni sokat, meg a haf xb gépház (fekvő ház) vásárlás okáról.

@mindenki
egyébként meg nehéz hűtőhöz van egy picit barbár megoldás, nekem is van ilyen régről a fiókban
scythe ninja wire

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#141646) Beretvás válasza -Gabesz- (#141642) üzenetére


Beretvás
addikt

Lap hol ott a lap? Intel? Az minden csak nem lap... :N :DDD

(#141647) Beretvás válasza xatos3 (#141645) üzenetére


Beretvás
addikt

Beszélgettünk vele annó, az arrowot fekve is negéz jól felrakni.. Habuginak se nincs vele baja. Nekem sem volt soha.

Nem azt állítom, hogy nem lehet belőle baj de kb akkora az esélye mint a 21. században szűz jányt találni.. :K

(#141648) Gyuri27 válasza xatos3 (#141645) üzenetére


Gyuri27
félisten

Néztem én is. De olyan háznál ami erre nincs felkészülve reszelni kell.
Meg ettől még nem passzol az oldalaphoz és nem kintről szivja a levegőt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#141649) xatos3 válasza Gyuri27 (#141648) üzenetére


xatos3
senior tag

Lehet félreértesz, ez direkt a nem felkészített házakhoz való kit.
Te olyan megoldást keresel ami közel lenne az oldalaphoz, hogy a "csirkehálón" keresztül kapjon levegőt?

szerk: közben teszteltem 4 menetet egymás után a cinebech 20 alatt, és ismét meg kell cáfoljalak valamiben, :DDD a 2 ventivel 63 helyett 56 celsius a proci a 212 hűtővel, tehát igenis számít

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#141650) -Gabesz- válasza Beretvás (#141646) üzenetére


-Gabesz-
senior tag

Jah, intel alaplap :) Sokáig x58 volt, egy asus RE2 alaplappal.
Vagy 5-6 évet lehúzott nálam és szépen behullámosodott :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.