Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#141229) Jakuskacsa válasza Whysperer (#141227) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Ez gainward kártya :D

Na mesélek én is... Kertes házat keresgetünk (lassan feladjuk, mert már csak kocsikázásra elköltöttem vagy 100e-t). Tegnap elmentünk megnézni 3 házat. Kettőt Tiszavárkonyon, egyet itt Szolnokon a holt-tisza parton. Tiszavárkonyon az egyik az belülről olyan volt, hogy féltem, bármihez hozzányúlni, mármint annyira puccó volt. Úgy ahogy van, berendezéssel mindennel eladó 13,5M-be. Mondom az jó. Tudtuk, hogy vályog, de a fenét se érdekli, ha van alatta alap, meg koszorú. Na most mire odaértünk, már se alap nincs alatta se koszorú a tetőn. Pff... én nem kezdem előről ezt a rohadt munkát, egyszer már csináltam, de soha többet. Elmentünk a másikhoz. Az alappal rendelkező, zsír új koszorú, tető, alulról szigetelt olyan kerttel, hogy a kertépítész elmehet a fenébe, bementünk, majd meg fulladtam. Ezek a nyomorultak letapétázták a vályogházat belülről. Olyan penész szag, hogy megőrülsz. Új tető, koszorú, aláfalazás, garázs, minden a faja, de szerintem kb 2 hét alatt elpusztulsz a lakásba a gomba miatt. A baj az, hogy ha le is szeded a tapétát, kb 1 év mire kiszárad és eltűnik a gomba. Jött a harmadik itt szolnokon. 18,5 misi, saját stég, nagy udvar, új építés tégla, garázzsal kinti grill stb. Mint kb a nyugalom szigete. Hajót otthagyják, meg mint a mesébe kb. Ott tartottunk, hogy már akkor cigánykodunk, asszony kínált 17-et és máris foglalózzuk. Olyan gyorsan bólintottak rá, mint a szélvész. Áááá mondom itt valami büdös. Mint kiderült a lakás gazdasági épület néven fut, nincs rá se engedély, se semmi. Szóval akármikor lebontathatják. Jó, mondom akkor ebből elég, marad a harmadik emelet meg a 65nm2, és veszünk hobbit. Pont tegnap felraktak a jófogásra egy hobbit kb 10 km-re szolnoktól. Kis ház, kert, villany, víz az udvaron. Mondom, már mindegy nézzük meg azt is. Hallod eljött a faszi, én azt hittem fejen rúgom ezután a nap után. A kert be volt szántva mélyszántással, és úgy volt hagyva, kb 50cm- mély szántás, fű sehol, a ház meg egy honvédségi valami kajiba, ami szét is van rohadva, meg kb nem nyúlnék semmihez, mert fertőző. Mondom neki, mi arra számítottunk, hogy nincs beszántva, mondom kérdeztük is a telefonba... Válasz: Hát vissza rotálják, és bevetik... ilyen nincs mondom. Kész ez az ingatlan piac itt Magyarországon. Ennyi félrevezető hírdetést életembe nem tapasztaltam.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.