Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17201) bul07 válasza medvezsolt (#17192) üzenetére


bul07
nagyúr

sok mindenkinek baja van a veteran oldallal
próbálj meg írni EA vevőszolgálatnak

Gonz0 :ez a lőj a poros háromszögre WH-s szájából is jöhetett volna (legális WH BC2-be)
persze nem az mondom hogy WH-s vagy hanem hogy a spot az

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17202) ADAM1337 válasza Gonz0 (#17198) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igaz, így viszont értelmetlen ez a zóna..
Én mondjuk alapjaiban nem erőltettem volna admin progival a moddolását, megesik a basecamp sokszor, de megolható egyedül rush-ban van olyan szerepe a proginak ahol tényleg zavaró az ilyen eset.
Egy conquestnél más a szituáció, pl kezdőkhőz van hogy be mine-ozok mert úgyse látják, Aztán ha 2 kill-nél (ált dupla kill-t kapok mine-al.) lehet kick-et kapnék mennék is másik serverre.. :U

(#17203) Gonz0 válasza bul07 (#17201) üzenetére


Gonz0
tag

Igazán könnyű elérned, hogy az emberek megkedveljenek ugye? Én máris kedvellek. Annyit írtam, hogy nem csak az ellenfél lát piros háromszögeket hanem ő is. Éljen a lehetőségekkel. Ha neked ennyi elég hogy lecheaterezz valakit akkor őszintén sajnállak.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17204) bul07 válasza Gonz0 (#17203) üzenetére


bul07
nagyúr

ahogy írtam is
persze nem az mondom hogy WH-s vagy hanem hogy a spot az
magáról a spotról írtam véleményt nem rólad
lehet hogy nem volt elég egyértelmű

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17205) harry3 válasza Gonz0 (#17200) üzenetére


harry3
őstag

Jól érzed. :D Annyira ideges lettem, hogy elkezdtem azzal lövöldözni, de 5 lövésből kb. egy sem talált. Van úgy hogy én is elkezdem lövöldözni a háromszögeket. Tényleg olyan mint a wh, mert 10-ből min 2x úgy halok meg, hogy kő mögött vagyok vagy bokorban.

[ Szerkesztve ]

(#17206) Doki-HUN1978 válasza Jazzy (#17197) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Egyetértek...

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17207) madgie válasza harry3 (#17205) üzenetére


madgie
titán

Tessék mozogni, lehetőleg nem kiszámítható módon, meg guggolni is, ha kell, vagy ugrani, ja és a legfontosabb: közben visszalőni :D

(#17208) harry3 válasza madgie (#17207) üzenetére


harry3
őstag

Próbálok guggolva és fedezékekben előrehaladni, de általában az a vége, hogy egy sniper eltalál, utána nem merek kimozdulni sehonnan, viszont nem jön arra senki és végül elindulok és kezdődik elölről.
Egyébként a kezdő fegyverek közül melyik lenne a legjobb? Lehet, hogy az is baj.

(#17209) DieHard válasza Doki-HUN1978 (#17206) üzenetére


DieHard
senior tag

Dettó. Legalább nem kell ennyit gépelnem :D

(#17210) gabipaci válasza Gonz0 (#17198) üzenetére


gabipaci
addikt

Egyertelmu, hogy azok a hsz-ek nem nagyon fognak meg, akik a hajnal 3kor szuletett beirasomat nem tudjak ertelmezni a helyesirasi (mellegepelesi) hibak miatt.
atacama deserten hogy szednek ki legvedelmivel, ha nem is megy a bazishoz?
sehogy, mert semmit nem er a legvedelem azon a homokviharos palyan 100 meternel messzebbre.
sajnos egyenlore a levegoben tartozkodo ojjektumokat sem lehet megkulonboztetni, azt sem lehet leloni a bazis felett kozvetlen.
pedig az igazi az lenne= ha a helik barhol gyikolaszhatnak EGYMAST.
a map meg finomitasra var.
nem arra vagyok kvancsi, hogy "igy nem jo" meg "majd jol kiurul a szerver"
azt postoljatok, mik a tapasztalatok, es hogyan lehetne jobb.
thx

Logitech hardware tester

(#17211) madgie válasza harry3 (#17208) üzenetére


madgie
titán

Kinek mi jön be. Én eleinte medic-kel nyomultam, ott az alapfegyver is elég combos és kicsit később a defibbel egy csomó pontot tudsz szerezni. (most már eléggé rühellem a medic kasztot, nagyon ritkán megyek azzal)

(#17212) medvezsolt válasza bul07 (#17201) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Irtam nekik és azt akarják, hogy adjam meg nekik a telepitő kulcsot a bc2höz, meg az email cimem, születési adatomat..
Mondjuk én nem igazán szeretném kiadni ezeket az adataimat (Főleg a termékkulcsot..)

Te is irtál egyébként nekik?
Esetleg más valaki hogy oldotta meg a veterán rangját?

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#17213) HS 2142 válasza medvezsolt (#17212) üzenetére


HS 2142
őstag

Fotózd le a dobozt meg az összes cuccost és ahol a termékkulcs látszik azt satírozd ki :DDD (Amúgy lehet ez nem fog tetszeni nekik mert indokolhatnák azzal, hogy akkor ez bárkié lehet, stb.)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17214) gabipaci válasza medvezsolt (#17212) üzenetére


gabipaci
addikt

csinald meg nyugodtan.
eleg sokan igy bekuldtek a termekkulcsot, es semmi gondjuk nem lett.
nem hinnem hogy az ea a Te termekkulcsodbol gazdagodna meg :)
es az email fiokod jelszavat nem adod meg, mivel csak az acc jelszavad kell.

Logitech hardware tester

(#17215) DieHard válasza gabipaci (#17210) üzenetére


DieHard
senior tag

1. Egyik szerveren frappánsan láttam, kiirva. no gl, gusztávot közvetlen emberre ne használj,
2. Basecamnél, spawncampnél szvsz sem kell ekkora szabályzást, ha admin ugy látja hogy indokolt rugdosson. De hogy véletlenül belövök egy tiltott zónába, mert helyzet úgy adja, és killt kapok, vagy mittudomén milyen büntit...
3. Épp most jártam pár no vehicles szerveren. Eszméletlen nagy hiba. El lett cseszve. Jármű kell.
4. Ezen szabályokat a folytonosság esetén kellene alkalmazni. Ha soxor csinálja, ebből él. Egy guszti még nem a világ. Aki ebből él, annak nincs helye. Nehogymár kiürült tár után ne bombázzam szembe gusztival.
Admin volt, van , legyen, és csinálja a dolgát, de a progival beépített dolgok a játékélmény rovására fognak menni.
Nyomjad paci inkább a game-t. Egy elég hálátlan feladat várt rád ezzel... :(

(#17216) bul07 válasza medvezsolt (#17212) üzenetére


bul07
nagyúr

nem csak te voltál így, hogy nem adta meg az adatai de hagyta a M1 Garand -et is
nekem személy szerint az előtt megoldották hogy meg kelet volna hogy adjam ezeket az információkat

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17217) Gonz0 válasza gabipaci (#17210) üzenetére


Gonz0
tag

Hát, én simán kiszedem a bázisról az A (vagy C) pont fölött köröző helit. Nem olyan nagy művészet. Ha be van spotolva egyszerű, de anélkül is lehet látni azért a körvonalát, az meg elég, hogy tudd hova löjj. Ha csak 2-3 találat van egy sorozatból, akkor is elég neki 3 sorozat.

Ha az így nem jó nem elég akkor néhány észrevétel. Néhány mapon csak az egyik oldal bevezető útja van levédve. Vagy védeni kéne mindkét oldalt, vagy egyiket se. Pl.: Panama vagy Presa. Én Altan is kijebb tenném a déli oldalt, de az nagyjából jó.

Egyébként egyetértek DieHarddal, a gép sosem pótolhatja az embert. Kellenek az adminok és nekik kell dönteni a kirugásról.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17218) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Most voltam egy külföldi szerveren ahol már lehet használni a SPECACT kiegészítőket.
De a többi szerveren még nem.Most akkor ez hogy van?

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#17219) KL válasza r-chee (#17187) üzenetére


KL
tag

"Szegény k/d meg w/l arány bepiszkolódik." Hát te nem vagy tiszta. Esek-kelek, hogy a játék értelme, célja, a győzelem meglegyen. Ugyanezért irogatok a csapattársaknak is, hogy hátha rá bírom venni őket a játékra. Erre te ezt a hülyeséget szólod hozzá. Ha érdekelne a k/d, megülnék valahol, ahogy általában a szerver 80 %-a csinálja és lenne 2+-os k/d-m. A w/l-el meg senki sem foglalkozik (sajnos) és én sem tudom, hogy mennyi az enyém.

[ Szerkesztve ]

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#17220) LifeSpirit válasza KL (#17219) üzenetére


LifeSpirit
tag

Ha pedig mindenki a csapatból a w/lsal foglalkozna nyerés mellet még a k/d is jó lenne :K

(#17221) jean válasza r-chee (#17187) üzenetére


jean
csendes tag

A hozzászólásod pont tükrözi a hozzánk való viszonyodat , sajnálom ,hogy így látod Admin létedre , és ,hogy kitetted Wizzardot hát legyél boldog tőle . Viszont lehet pár embernek szúrják a szemét a jcsr-esek csak elfelejtitek ,hogy azért írogatunk a chatba , mert sokat játszunk , nem heti 1 órát és ugye csak az tud hibázni aki csinál is valamit , nem szokásunk sírni ha valami nem tetszik azt megmondom neked itt is vagy felmegyek a TS-etekre nem vagyok beszari gyerek megmondom én neked TS -n élőbe is a véleményemet szal ezt a sírás szöveget pls. ránk ne írogasd mert ez személyesen sért engem . A másik dolog meg lehet utálni a JCSR-t de azt is vedd figyelembe ,hogy eléggé aktívan kivesszük a részünk a szerveretek életéből és ha úgy gondoljátok ,hogy terhes a jelenlétünk akkor megkérem az összes JCSR-est meg a klán barátait akik utánunk jönnek fel játszani ,hogy keressünk magunknak más szervert és ezentúl oda járunk, ha nektek csak az jön le ,hogy mi sírni tudunk ,meg nagyképűek vagyunk .... Ha egy sima játékos ír akármit az nem érdekel mondja el a véleményét . Viszont ha az adminoknak szúrjuk a szemét akkor nem fogok senki terhére lenni . Amúgy meg drága Zack áruld már el nekem ,hogy miért van a chat ablak ha nem azért ,hogy a játékosok egymásnak üzenni tudjanak , nehogy már azért is engedélyt keljen kérni ,hogy véleményünk legyen ...

jcsr.Jean

(#17222) gabipaci válasza DieHard (#17215) üzenetére


gabipaci
addikt

Na akkor nézzük sorban.
1:aki tiltja a GL-t, az valószínű az utolsó két patch óta ki sem próbálta a játékot. A GL akkorát sebez 40mm-el, mint füstgránáttal... Ha nem találod el az ellent, nem hal meg. Eleve looser, aki a 40mm-est választja smoke helyett, de ebbe ne menjünk bele. Nálunk biztos nem lesz tíltva, amíg nem erősítenek rajta.
Gusztávot úgy fogjuk tiltani, ha elkészül a plugin, hogy pl 10m-en belül ne lehessen használni büntetés nélkül, VAGY aki vehicle-re is használja, (kap damage és destroy pontokat) az kapjon 5-10mp-et, hogy büntetés nélkül kapjon kill pontokat CG-re. (jármű killnél is előfordul halál, és CG általinak írja be...)

2: Mi az hogy ha az admin látja? Nincs non-stop admin jelenlét, és ha csak azt büntetjük, amit az admin lát, akkor jön az "admint nem lehet lelőni CG-vel, de persze ha mást lőnek le, nem szólnak érte" duma. Vagy minden beírásra menjen a ban: Lelőtt pista CG-vel, bant neki. Azért ha nem haragszol, nem adnék "mindenki" szavára...
Olyan meg nincs, hogy valaki tévedésből bázist támad. De ha mégis, egy kill figyelmezteti. Később meg a kick fogja figyelmeztetni.

3: Eszünkbe nem jutott a járműveket kivenni.

4: A folytonosságot hogy érted? Skubizzam az adminprogramot, vagy menjek be ingame mint war közvetítéskor, és húzzak egy strigulát mindenki nevéhez, aki rossz volt?
Erre lesz az adminprogram. Elsőre figyelmeztetés és kill, másodikra vagy harmadikra kick.
Admin volt, van, lesz, de rajtam kívül mindenki játszani akar, csak én foglakozok többet az adminolással, mint a game-eléssel.

Tudom, hogy hálátlan feladat, de ezt vállaltam.
És itt emelném ki, hogy legyetek türelemmel, mert elsősorban Apa és "férj" vagyok, de ami időm van, erre szánom, vagy így(adminolás) vagy úgy(fórumok).

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#17223) gabipaci válasza Gonz0 (#17217) üzenetére


gabipaci
addikt

Választ nyomok, egyszerűbb, áttekinthetőbb.
Milyen helis az akit kiszedsz? :)) Az inkább válasszon másik járművet. Egyébiránt ha kiegyenlített a két fél, két heli van a levegőben, és egymást ölik, nem az ellen főbázisát kerülgetik.
Szerintem Panama jó úgy, Presa meg lesz igazítva, igazad van, és Altát is egy PICIT kijjebb tolom.
Ilyen hozzászólásokat öröm olvasni, kösz az észrevételt :R

JCSR ügyben:
Én maximálisan örülök, hogy feljárnak a szervereinkre, szerintem emelik a játék szinvonalát, nem is kicsit.
Az hogy Wizard problémás kicsit, azon megpróbálunk kicsit csiszolni. Tegnap ahogy beszéltem vele, nem tűnt idegbetegnek.
Az a problémája, hogy a szabályok/térképek nem egyértelműek.
Ezen igyekszem változtatni, de kezem kettő, most az egyik a kaját keveri, mert ma én főzök :)

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#17224) DieHard válasza gabipaci (#17222) üzenetére


DieHard
senior tag

1. Bocs, HC- n nyomom, gl sebzést igy nem tudtam. én füsttel segitek, gl már platina :U
3. Csak érdekességképp irtam.
2,4. Hát ha az adminprogi müködni fog (amit marhára kétlek) , mármint ugy müködik ahogy elvárnád, elvárnánk. akkkor üsse kavics.

BF2-ben annyira sok szabályozott szerveren játszottam, hogy meguntam, és játszottam norulez szervereken. hozzászoktam, megtanultam játszani rajtuk. Nagyon már nem tud meghatni a dolog.

(#17225) gabipaci válasza DieHard (#17224) üzenetére


gabipaci
addikt

Igen, csak nem árt azt figyelembe venni, hogy norules szerveren is összejöhet egy olyan banda, hogy eszükbe sem jut semmiféle unfair dolgot csinálni. Csak sajnos nem ez a jellemző.
Az adminprogram meg ha nem úgy csinálja a dolgokat ahogy szeretném/nénk, akkor egyszerűen kikapcsolom. De adni kell egy esélyt neki.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#17226) zack válasza jean (#17221) üzenetére


zack
nagyúr

Nem neked szólt...téged speciel még nem láttalak sírni. Szted nem unalmas körről-körre azt olvasni (KL_atya) mennyire szar a hitbox, meg hogy elkúrta a patch a játékot? :F Már csak azért is, mert bár nekem (is) rosszabbul megy patch óta, de összességében több jótékonyan ható javítást látok, és élvezhetőbb is a játék. Persze lehet hogy azért mert egy béna fasz vagyok...De azt azért tegyük hozzá hogy KL_atyán kívül másnak nincsenek ekkora problémái, pedig bőven van még pro rajta kívül a PH1-es szerón... :U

"miért van a chat ablak ha nem azért ,hogy a játékosok egymásnak üzenni tudjanak"

Tehát kinek is üzen ezzel? A játékfejlesztőknek? :F

Bezzeg amikor taktikai utasítást várnék egy JCSR-es tagtól, főleg úgy, hogy 1 squad-ba vagyunk, de persze ő nem hogy taktikailag nem segít, de még válaszra sem méltat... Ilyenkor kell vakerolni amikor kérdeznek...Vagy ennyire titkos 1-1 stratégiai tanács? Nehogy mááá a PH-s lúzerek, bármiben is fejlődjenek? Én még egy hasznos mondatot nem láttam, ami ez irányú lett volna. De persze a link vaker az megy non-stop holott a JCSR klán hozzá is tudna tenni hogy a PH-s tagok fejlődjenek...Csak gondolom ez nem érdekük. Na kedves jean...Ez az ami nem tetszik. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#17227) DieHard válasza gabipaci (#17225) üzenetére


DieHard
senior tag

Az lehet hogy összejöhet, de a töltőképernyőn olvashatják hogy norules, és nem is fognak hőbörögni ha a másik oldal teljesen idiótamód játszik.
Node mindegy, lényeg hogy legyen erőd, egészséged csinálni. Én tuti visszamegyek a szeródra ha lesz egy kialakult HC közösség.

(#17228) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Aki a nagy szabályozás ellen van azzal csak az lehet a gond, hogy nem tud normálisan játszani. Mert ha valaki úgy játszik ahogy kell akkor olyan mintha szabály se lenne. De ha több egyértelmű felszólítás után se tud "viselkedni" akkor nem feltétlen a szabállyal van gond. Az ilyen ember mindig csak a kiskapukat keresi. Én konkrétan egy szabályt se tudok ami a PH-s szerverre vonatkozik de mégse tettek még ki, mert hülyeségeket csinálok. Tehát igazából nem is kéne szabály csak az élet kikényszeríti.
Volt, hogy vétettem már szabály ellen de csak 1x-1x. Egyik esetben gl-t használtam(holott már a banner alatt ki volt írva, hogy tiltva így nem is erőltettem). Másik esetben meg kilőttem az UAV-s csókát Islán, utána mindjárt irkáltak, hogy basecamp vagy tököm tudja és abbahagytam a "nagy" vadászatot. Cg-vel is ölök embert ha már elég sok szeretetet kapok ilyennel de azt se viszem túlzásba, mert nem arra van.

(#17229) HS 2142 válasza zack (#17226) üzenetére


HS 2142
őstag

Szerintem ez a taktikázás dolgot túlreagálod. A chatet nagyjából annyi szerepét látom be tudd írni hogy csapat irány B-re, mert ha ennél többet irogatsz elbuktad a meccset mert lejárt a ticket...
Az igazi taktikához hangkommunikáció kell és ez részben megvan a hunsun ts-el is és ott se bonyolítjuk túl a dolgokat. Ha épp az kell kérem, hogy valaki álljon be sniperbe és a mortart ne azzonnal nyomja el, hanem várjon meg amíg előremegyek beélesítem, vagy dobálja az istenverte motion sensort, ha sok tank van kell a több engi, ha városi a terep akkor medicre van nagy szükség, ts-el könnyebben megkérsz bárkit egy gombnyomással, ami alatt ha chatbe tennéd ugyanezt lenne vagy 100 karakter és még párszor beírni, hogy valaki figyeljen is rád.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17230) r-chee válasza gabipaci (#17194) üzenetére


r-chee
őstag

Kimaradt a reggeli hsz-emből, hogy már a 3. pár M-COM ellen mentünk :) . Bejelöltem mapon zölddel, hogy hol lőttek le, sárgával pedig, hogy hol tartózkodott néhány védő: kép.
A bent mászkáló ellen láttán be is írtam képernyő közepére, hogy NO BASERAPE OR KICK/BAN/KILL!!, majd köv. Éledésnél dirket a játékra bíztam magam, és hátul éledtem, s kaptam is hamarosan a golyót Wizard-tól. Többi tagot nem sikerült elkapnom, mert leléceltek tőlünk, meg közben ment a csapatunk tovább a 4. pár M-COM-hoz.
Utólag is teljesen jogosnak érzem a 2 óra ban-t. Hogy utána miért kérdez vissza az illető, hogy ezt most miért kaptam, azt feltételezi, hogy nem volt tisztában a szabállyal, vagy tojt rá nagy ívben. Talán inkább az utolsó, mert a szabályzat elérhetőségét csak az nem veszi észre, aki nem akarja.

Az, hogy egy hozzánk is feljáró, ismert, elismert klán egyik tagját kiteszem szellőzni...hát nagy dolog tényleg. Marhára nem érdekel, ki kinek a kicsodája meg ki kivel van, a szabályok mindenkire egyformán vonatkoznak. Ha én megszegek esetleg egyet és kitesznek, nem fogok sírni és nem leszek felháborodva, ez hótziher.

jean: Ha hiszed, ha nem úgy állok hozzátok, ahogy Te gondolod :) . Mint játékosokat, nagyra becsüllek benneteket, talán párszor, ha morgolódtam eddig, ha valamelyitek lőtt le állandóan egy körön belül stb. Nem egy a játéktudásunk, ezt el tudom fogadni bárkivel szemben.
Ami néha zavar, az KL_atya állandó beírogatása chat-be, hogy így a csapat, úgy a csapat, ilyen nincs meg olyan nem létezik stb... "Panaszkodik" saját és ellen csapatra egyaránt. Nyílván látja, hogy hozzá képest mennyire nem úgy játszanak az emberek, ahogy kéne, de ezen nem fog tudni változtatni.
Hogy jót is írjak róla, tegnap pl. írta egy srácnak, hogy:
[21:30:09] KL_atya - Vedok > az uavot lodd pls mindig
[21:30:11] KL_atya - Vedok > eloszor
[21:30:23] PyroMonster - Vedok > ok

Na, erre pl. bólogattam, hogy normálisan próbálja vezetgetni a squad társát :) .
Az pedig, hogy valaki épp mit ír le, a pillanatnyi véleményét tükrözi, mely lehetett előtte más, lehetett ugyanaz, lehet majd más, lehet majd ugyanaz. Az enyém jelenleg még ugyanaz :) .

üdv.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17231) gabipaci válasza r-chee (#17230) üzenetére


gabipaci
addikt

Félre ne értsd, nem vontam kétségbe a döntésedet!
Sem nem tudom egy óra elmúltával ellenőrizni (ennyit enged az adminprogram) sem nem érdekel annyira, mert nincs leírva pontosan sehova.
Mostmár az Isten se mossa le, hogy ezt a mapot a hsz-ed után jelöltem ki, de mielőtt eldöntötte a Lányom, hogy most nem alszik, gyorsan megjelöltem, aricán én mit gondolok határvonalnak. Egyértelműen átment azon a határon.
Ma éjjel elkészülnek a rush térképek, és feltöltöm valahova.
Kérek mindenkit, akit érdekel a téma (aki nem admin, azt is) hogy egy határozott vonallal (lehetőleg egyenes, vagy max egy törés vonalanként) jelölje majd meg, hogy ő mit gondol, meddig mehetnek a védők a támadók irányába?
Az elv, ha a földrajzi tulajdonságok másképp nem kívánják, akkor az m-com és az UAV között félúton-szerintem.
És akkor r-chee a kép

Logitech hardware tester

(#17232) ciry válasza gabipaci (#17231) üzenetére


ciry
őstag

Remélem ez a kép csak vicc.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17233) gabipaci válasza ciry (#17232) üzenetére


gabipaci
addikt

Ne haragudj Ciry, de az ilyen semmitérő megjegyzést inkább tartsd meg magadnak!
Jobban örülnék, ha kifejtenéd bővebben a problémádat az elképzelésemmel, mert bármilyen hihetetlen, nem vagyok gondolatolvasó.
Azt hiszem sejtem a gondodat, de nem szeretném ettől jobban visszaszorítani a védőket... Esetleg az első két m-comnál.

Logitech hardware tester

(#17234) jean válasza r-chee (#17230) üzenetére


jean
csendes tag

Amikor a jcsr-ről beszéltek akkor az is jusson eszetekbe ,hogy nem csak Kl. és Wizzardból áll a jcsr, pl. XenHai, Professzor, Kornél, GCR, Sunyidisznó, Viruska,Velvet,Casterke stb..is feljár sűrün a szerveretekre és tölük semmilyen szabályszegést még nem láthattatok. Ok KL néha túlságosan beleéli magát a csapatjátékba ,neki egy PUB is olyan mint egy war ezzel nem tudok mit kezdeni az ő véleménye ,és a legtöbbször igaza is van , ha zavar szóljatok rá ,hogy elég már a dumából ,értelmes ember meg fogja érteni . Wizzard meg kicsit heves hamarabb felkapja a vizet de ettől még jó fej ,kicsit több türelmet igényel :) Én még mindig azt mondom ,hogy tudunk és fogunk is alkalmazkodni hozzátok , nem vagyunk mi mumusok .)

Zack , én emlékszem az esetre amikor a szigetes mapon kérdezted mi legyen a taktika , és én válaszoltam is , csak már nem tudom mit asszem valami vicceset , bocs ha megbántottalak vele nem állt szándékomban , csak nem tudtam volna sok okosat írni erre a kérdésre . :S

jcsr.Jean

(#17235) mackosajt válasza gabipaci (#17231) üzenetére


mackosajt
addikt

Behúztam pirossal az én általam gondolt határokat.

Lehet túlzás, de 3. m-com-nál már nem engedném fel a védpket a sarki házba, illetve ahogy látszik, az építkezési terület még belefér(igaz csak egy egyenest húztam, ami nem pont ezt mutatja, itt a 2 félkész ház még belefér nálam), de utána nem. 4.-nél meg a vízbe nem engedném be őket, hogy egyértelmű legyen a vonal, 5.-nél meg gyakorlatilag ha a fekete vonalig engeded őket, szinte egyből a támadók spawnján vannak, kb. 10-20 méterre.

JCSR téma(már ha ezt lehet annak nevezni):

Tény, hogy Atya sokat ír játék közben, és az is, hogy ettől a csapat nem lesz jobb.
Wizardot ismerjük, figyeljük, és a beilleszkedés érdekében időnként büntetjük. (mi így segítjük a beilleszkedést, már ha értitek mire gondolok)
Előbb vagy utóbb csak világos lesz minden szabály mind neki, mind mások számára is.
Többiek csöndesek, és piszok kemény harcolni, ha többen vannak egy oldalon. Én szeretem a kihívásokat.

Nem beszélve arról, hogy Atyával szót lehet érteni a stílusát illetően.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#17236) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Ma voltam fenn olyan szerveren ahol már van SPECACT kit, megcsináltam a 4 fegyverre a bronzot + a Garandra és láss csodát megkaptam a Get all weapon bronze star meg az Get all bronze star felvarrót.Vicces hogy olyan fegyverekkel lehet csak megcsinálni őket amik még meg se jelentek.
Volt még red dot meg ACOG az M14-re meg a G3-ra.Meg shotik-hoz volt vmi új töltény ami robban.

A statomnál meg lehet nézni: [link]

[ Szerkesztve ]

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#17237) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Ma kapott egy végleges bant Seaven nevű játékos. [18:36:01] Seaven > L1SS te nagyon hulye vagy
[18:41:10] Seaven > basszameg
[18:44:20] Seaven > akinek kell sok xp az vegyel fel friendnek
[18:44:42] Cpt_Grew - Attackers > me akkor mi lesz?
[18:45:24] Cpt_Grew - Attackers > akkor mitol lesz tobb xp-m?
[18:48:59] Seaven > akinek kell sok xp az vegyen fel friendnek

Nos Seaven én felvettek, de csak a ban listára :P

A bant nem a káromkodásért hanem a csalásra buzdításért kapta. Ilyen és effajta szövegekre nem vagyunk vevők!!

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#17238) F_Zolee válasza namenyicsavo (#17237) üzenetére


F_Zolee
veterán

És ebben mi ér véglegesnek?

Szerk.: attól, hogy a friends listen van valakinél mivel tud többet tenni?

[ Szerkesztve ]

(#17239) ciry válasza gabipaci (#17231) üzenetére


ciry
őstag

Nem haragszom, megint nem eléggé figyelmesen olvastam a hsz-t, sorry.
Na, most oda bemenni nem lehet, de belőni igen, vagy mi?
Nem értem :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17240) gabipaci válasza F_Zolee (#17238) üzenetére


gabipaci
addikt

Semennyire nem érdekes, hogy van-e valóság alapja. Csalásra csábít. Te hogy komálod a csalókat? Kikapcsoljam a PBBans-t is?

Ciry, úgy gondolom, hogy oda már se bemenni nem kell, de se belőni. A vonal csak egy körülberüli határ, a mapon a tereptárgyak függvényében lesz kialakítva, hogy a támadók se tudjanak védett helyről lövöldözni. Mert annak ugyebár semmi értelme nincs.

Maradjunk arica harbournál:
Még a kezdőn lévő tankokra kell kitalálni valamit, mert az induló helyükről ki tudják lőni az m-comot...
Meg ilyesmi...

Logitech hardware tester

(#17241) v!ct0y válasza Balika23hun (#17236) üzenetére


v!ct0y
veterán

És tényleg. Király lesz ez a cucc :)

Lőttem egy pár pontot a tankal [link]

[ Szerkesztve ]

(#17242) F_Zolee válasza gabipaci (#17240) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem tartom etikusnak a csalást. Azt viszont nem tudom hol láttad tőlem, hogy a PB-t ki kéne kapcsolni. Csak mert megkérdeztem az indokot... Mivel először csak a logot tette be így nekem nem volt egyértelmű.

v!ct0y: nálam nincs ilyen keret a tankos nézetnél. :F Pedig minden high-en van, egyedül csak az árnyék low. És kicsit sötétebb is a kép ha az Abrams-al megyek. Ennyit számítana a fullhd felbontás? Nekem csak 1280x1024 a max.

[ Szerkesztve ]

(#17243) ciry válasza gabipaci (#17240) üzenetére


ciry
őstag

[link]
A többi helyről simán kempelnek a csipák.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17244) ciry


ciry
őstag

Azé nem trágya

Jut eszembe, mi az a SPECACT? :B

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17245) gabipaci válasza ciry (#17243) üzenetére


gabipaci
addikt

Na itt látszik, hogy mennyire különböznek a vélemények.
Mellesleg megjegyzem, hogy Te a sárga vonaladat közelebb raktad a legelső támadó bázishoz, mint amennyit a játék megenged alapból a védőknek.
Hozzátenném, hogy ilyen jellegű változtatást nem tudok csinálni, és nem is cél a védőknek nagyobb teret adni, mint amekkora van. Ha azokkal a vonalakkal meg lennék elégedve (vagy bármelyik másik admin), akkor nem kezdtem volna bele.
Mindegy, ez is egy vélemény.
Azt még jegyzem, hogy épülőben van egy antisniper plugin, ami arról szól, hogy beállított értékhatár fölött nem lőhetsz ki senkit.
Tehét pl 300 méter, és ha attól távolabb akar kempingezni a csatatértől, akkor bizony kill.
Így a nem létező "rohamcsipa" csapat tud közelharcra használni akár m95-öt is.

Logitech hardware tester

(#17246) gabipaci


gabipaci
addikt

[19:32:03] The White Wizard > koszonom szepen tsumaass
[19:32:14] The White Wizard > admin letedre a bazisom hatuljabol losz ram
[19:32:17] The White Wizard > en ezert 2x kaptam bant ugy hogy meg bazison se voltam
[19:32:20] Tsumaas-HUN - Defenders > nem tetszik?
[19:32:30] Tsumaas-HUN > nem vagyok admin..
[19:32:35] The White Wizard > leszarom PH-s vagy
[19:32:42] Tsumaas-HUN > s?
[19:32:48] Tsumaas-HUN > akkor?
[19:32:50] The White Wizard > rad nem vonatkozik a PH szabalyzata?
[19:33:08] Tsumaas-HUN > nem szeretem a szab lyokat :D
[19:33:14] The White Wizard > ja, de a bant remelem igen
Egy nap ban, most kivételesen nem Wizard-nak :)

Logitech hardware tester

(#17247) ciry válasza gabipaci (#17245) üzenetére


ciry
őstag

Mondjuk az azért már mindennek a teteje lenne :D
Csináljátok meg, azt max. ha sokan disconnectelnek kiveszitek alakul a molekula alapon.
Nekem 8

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17248) ADAM1337 válasza ciry (#17247) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ha engem meg kill-el mert ott maradtam hátul és leszedem a tankot mortar-al vagy 4-5 ember közé hátulról benyomok egy mortart vissza vonuláskor akkor nem reconnectelek, keresek másik serot.
Eddig nem volt gond, de ez a limit szerintem tulzás mármint felesleges.
1 bent ragadt ember pl nem tud akkora kárt okozni (legyilkolni a félcsapatot) úgyis teli van mind a 2 csapat általában élesztő droidokkal (És akit lelőtt úgyis be spotolja 12-en ugranak a spotra), szóval nem oszt nem szoroz, nekem ez a véleményem.

Jah kis észrevétel, rengeteg mapon szar helyen van a határ egyszerűen nem lehet megfogni mine-al az enemy járműveket mert kb a világ közepére kell kirakni a mine-t ergo megint lasabban elpusztítható egy tank pl.

[ Szerkesztve ]

(#17249) Źşë'


Źşë'
addikt

madarak:

am sztem is gáz ez a spot dolog

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17250) gabipaci


gabipaci
addikt

Srácok, ne aggódjatok már annyira, nem a károgásokra vagyok kíváncsi, hanem hogy hogyan legyen jobb. Ugy gondolom ez az admingárda a hozzáállásával és a hülye szabályaival csak-csak valahogy életben tudja tartani a szervert.
Jelenleg a 113. helyen állunk.
Bármennyire is hihetetlen, nem célunk ezt a helyet mondjuk egy 2000.-re lecserélni.
Hülyeséget nem fogunk (mint ahogy eddig sem) csinálni a szabályokkal.
Eddig az volt a baj, hogy a sniper 500m-ről kempel. Mikor lenne rá megoldás, akkor az már mindennek a teteje.
ADAM1337, nem véletlenül van ott az a határ. Mi lenne, ha kicsit taktikáznál azzal a taposóaknával, és nem a bázis egyetlen szűk kijáratához tennéd? Mi az, ha nem baserape?
Ki mondta, hogy rushban a bentragadt embereket büntetni akarom?
Van bármiféle adminprogramos védelem most rush-on? Nincs. Miért? Mert nem tudom úgy egyenlőre megcsinálni, hogy jó legyen. Majd akkor kell szólni, ha valami nem jó, nem akkor, amikor még azt sem tudod miről van szó.
Csak nagyvonalakban az elképzekésem:
CQ: Minden map 500 tickettről indul, maponként egy menet, aztán következő map.
Két főbázis védve a támadástól, a járműlopástól, és az onnan kifelé lövöldözésektől. (se ki se be senyő) De a légtér maradjon meg szabad prédának, hogy a heli ne tudjon visszavonulni a másik elől. (a légvédelmet ki tudom venni a védelem alól, hogy betámadható legyen a területe)

Rush:Ticket 125ről indul
Védők támadási területe lekorlátozva, mapmozduláskor mondjuk 3 perc van nekik gyilkolászni, utána csak visszavonulni gyilok nélkül, de a 4.percig akár a támadók tankjával is.
Védők járművei szabad préda, lophatóak, ha nem kell nekik...
CG-vel emberre 2 gyilok megengedett, de minden "vehicle damage" vagy "destroy vehicle" lenullázza ezt a számlálót, és újra gyilkolhat 2-t. (ezzel kiszűrődik az, aki nem használja járművekre). Nelson Bay-en CG 1 emberre megengedett, amit a Vehicle damage/destroy ugyanúgy lenulláz.
Tehát épületekre és telepített lőállásokra használható. Mivel az is járműnek számít a játék kódja szerint.

A sniperes korlátozást meg az egészre szeretném.
Mondjuk nem engedem a 12X zoomot, vagy nem engedek bizonyos távolság felett lődözni.
Ezt még nem látom át.

Mielőtt megkérdezitek, nagy valószínűséggel az itt felsoroltak rövid időn belül technikailag megvalósíthatóak lesznek.

Csak nyugiiiiiiiiii!
Köszi

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.