Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17401) Gonz0 válasza gabipaci (#17400) üzenetére


Gonz0
tag

Délután otthonról rakok fel screent róla. Nagy királyság, a teljes mumble ablakot kirakhatod egy shortcuttal a játékon belül overlaybe, minden funkciót elérsz amit, kívülről elérnél.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17402) gergo0328 válasza gabipaci (#17400) üzenetére


gergo0328
senior tag

Nincs ebben semmi rossz h elmondta/megmutatta nekünk h mi a helyzet. Így most felhívta a figyelmünket arra, hogy nézni kell a tetőt is és ott is lődőzni kell.

:R

(#17403) Doki-HUN1978 válasza gergo0328 (#17402) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Mert gondolom eddig azt sem tudtad, hogy létezik tető nem?! :C :W

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17404) Źşë' válasza Doki-HUN1978 (#17403) üzenetére


Źşë'
addikt

de ha nincs kirobbantva a garázs és sérül a láda legalább lehet tudni h hol keresse az ember a támadókat.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17405) eugabesz válasza gergo0328 (#17402) üzenetére


eugabesz
őstag

Mindenre ami él és mozog...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#17406) mackosajt válasza gabipaci (#17400) üzenetére


mackosajt
addikt

Bocsi, én pont azért próbáltam ki és mutattam meg, hogy védőként figyelni kell azokra is, akik nem csak bejutni akarnak, hanem a tetőn ténykednek.

A pontlövést én is csak videón láttam, és mivel más is alkalmazza, megtanultam.
Amúgy a rejtőző tankokat ki lehet iktatni, csak több tracer-es kéne, meg az rpg/cg-t okosan lőni, hogy ne a fedezéket nyújtó buszt lődd, hanem a tankot. Vagy mortar eső.

Ezt a tetőt robbantósat sem én találtam ki, hanem a szerveren láttam, és mivel nem hittem el, kipróbáltam. Ezután ha a tetőn mozgást látok, gránátozni fogok, meg a többi.

A házat lekéselőset meg szintúgy csak lecsekkoltam, és azt már a DICE kijavította... eltakarították a bug-ot okozó fakorlátot. Ezt is javíthatnák majd.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#17407) Źşë' válasza mackosajt (#17406) üzenetére


Źşë'
addikt

mi az a pontlövés amúgy?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17408) gabipaci válasza Źşë' (#17407) üzenetére


gabipaci
addikt

350-400m-ről tankal kilövi az m-comot....
Ha már a csalásnál tartunk, aricán az m-comot kezdőről ki lehet lőni. Mindkettőt. A jobb oldalit úgy kiszedtem (üres szerveren) hogy a faépület szét se ment, csak egy lyuk volt rajta.

Ami a mapváltás utáni pontozást illeti, ha nem ér véget a meccs (több mint négyen bejoinolnak, és akár játék nélkül ki is léphetnek) akkor akár 10szer is válthatsz mapot, egy ember esetében is számolni fog.
De ha végigviszed a pályát, a következőn már nem indul el a pontozás.

Logitech hardware tester

(#17409) Doki-HUN1978 válasza Źşë' (#17404) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Igen, mert a tetőn jól el lehet bújni... :)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17410) kretenallat


kretenallat
senior tag

hali

na milyen az uj patch? erdemes mar jatszani a jatekkal? :)

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#17411) ciry válasza kretenallat (#17410) üzenetére


ciry
őstag

Nem rossz.
Vannak új pályák is.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17412) Doki-HUN1978 válasza kretenallat (#17410) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Szerintem próbáld meg, kicsit jobb lett.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17413) jean


jean
csendes tag

Történt most egy furcsaság , havas mapon toltuk a server fullon jött a 2. kör elment vagy eltünt 20 ember. Maradtunk 10 en . 5v5 be leszenvedtük a mapot , kövi mapra már csak 5vs3 maradt . Most is üres a szerver . Szal , ha valami technikai hiba miatt nem tudnak csatlakozni az emberek akkor utána kellene nézni . Felmegyek picit hátha elindul valami .

jcsr.Jean

(#17414) Gonz0 válasza gabipaci (#17400) üzenetére


Gonz0
tag

Parancsolj, screenek:

kep1
kep2
kep3
kep4

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17415) Mrdevil válasza Gonz0 (#17414) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jó ez,nincs ezzel baj. :C

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#17416) gabipaci válasza jean (#17413) üzenetére


gabipaci
addikt

Volt egy szerver restart, de az manuálisan történt, és akkor már üres volt a szerver.

Gonz0: köszi, megnézem magamnak. Mert utálom az alt+tab-ot

Logitech hardware tester

(#17417) Kr/\toS válasza gabipaci (#17398) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

A mumble-ben nem is a 3d hangzás a nagy extra hanem az extrém tisztaságú voip és a nagyon alacsony ping. Nem is nagyon találkoztam más programmal ami támogatna voip-t asio-n keresztül. Minden ilyen jellegű programot ( ts, ventrillo, skype, xfire) kipróbáltam/használtam, ez a legjobb. :)

[ Szerkesztve ]

(#17418) simi762


simi762
tag

Hát gyerekek!
Ezt a játékot a megjelenés napján vettem meg, de rá kellett jönnöm, hogy csak pénzkidobás volt az ablakon.
Ennyi erőval akár egy csövesnek is adhattam volna azt a pénzt, és Ő még örült is volna.
A single egy katasztróf, a multi meg arra sem méltó hogy leköpjem.
Ekkotra gagyi játékkal már rég játszottam, talán a cs is jobb ennél.
:W

(#17419) gabipaci válasza simi762 (#17418) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem tudom mit vagy úgy oda, a DICE is örült a pénzednek :))

Logitech hardware tester

(#17420) Zolás válasza simi762 (#17418) üzenetére


Zolás
addikt

Szépen összeszedetten leirtad a játék hibáit köszönjük neked :R
Van CS:S-om de köze nincs ehhez a játékstilushoz. Az másban jobb.
Habár jogodban áll beirni hogy szerinted szart sem ér a játék mivel bárki bármit beirhat de megkérnélek hogy vagy ird le pontosan hogy mi a gond vagy tedd át offba hogy tudjuk hogy nem érdemes olvasni....

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#17421) Doki-HUN1978 válasza simi762 (#17418) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Köszönjük ezt a nagyszerű véleményt!

Gyere máskor is!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17422) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Azért ne vegyétek már át mások alpári szaokásait ilyen stílusú hsz-ekkel.

(#17423) Doki-HUN1978 válasza v!ct0y (#17422) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ugyan nem raktam tele smiley-kal, de az én hozzászólásom -természetesen- pejoratív értelemben értendő.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17425) gergo0328


gergo0328
senior tag

Single-t én csak akkor tolom ha elmegy a net 1-2-3 órára de az ritkán van szval kb 1 órát toltam vele(az is warez volt:D)

(#17426) Mrdevil válasza v!ct0y (#17422) üzenetére


Mrdevil
addikt

Bejött tüzet csinálni,de minek mikor úgy is ekkora a hőség! :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#17428) bul07


bul07
nagyúr

single részel ki játszik ha multiba is játszhat
én személy szerint már nem is csinálnék single részt minek , inkább fektessék a munkaórákat a multi részbe mindenki jobban járna legalábbis az eredetivel játszók

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17430) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

nálam a single része a játéknak,szavatosságban kiváló,mert még nem vittem végig 4 hónap alatt :DDD :DDD , olyan hosszú.....

(#17431) Doki-HUN1978 válasza WhiteWalker (#17430) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Én el sem kezdtem még...

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17432) DieHard válasza kretenallat (#17410) üzenetére


DieHard
senior tag

Ez sose lesz jó :D ezért is szeretjük :C

Ha jó játék lenne, fórum fele se jönne ide. :))

[ Szerkesztve ]

(#17433) DieHard


DieHard
senior tag

Éljen megvan a tizedik platinám :U

(#17434) simi762


simi762
tag

Isten ments, hogy tüzet akartam volna szitani, csak annyira felb@szta az agyam ez a game, hogy ezt ki kellet irnom magamból.
Sajna már egy klavim bánta ezt a játékot, bár nemvagyok egy hirtelen tipus.
Sajna ez már ki tudta hozni belőlem a legrosszabat is.
Bocsika mindenkitől, ha egy kicsit alpári voltam, de legalább egy kicsit fellendült a topic! :))
simi

(#17435) Mrdevil válasza simi762 (#17434) üzenetére


Mrdevil
addikt

:K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#17436) gergo0328 válasza DieHard (#17433) üzenetére


gergo0328
senior tag

Hát grat nekem még 1 sincs :D De úgy fogom csinálni h 10 fegyóra 999 és mind 1 menetben csinálom meg xD 100.000 pont a minimum xD :DD

:R

(#17437) DieHard válasza gergo0328 (#17436) üzenetére


DieHard
senior tag

:R Már erre én is gondoltam. Nemrég irtam is. Sztem kivitelezhető, csak készülj fel. screenshot legyen bőven, vagy akár videó is.

(#17438) gergo0328 válasza DieHard (#17437) üzenetére


gergo0328
senior tag

Vidit nem csinál az a sz@r fraps vmiért. De kép lessz. addig még sok idő :DD

(#17439) Źşë' válasza simi762 (#17418) üzenetére


Źşë'
addikt

engemet az MW2 akasztott ki de kegyetlen mód! a bevérző szem, és hogy a botok látnak bárhol vagyok, annyira butára csinálták meg az ai.-t h az fáj. 1mm-t kidugom a fejem, és már véres a szemem :DDD nem is beszélve az agyontúlzott jelenetekről! Vadászgép úgy lelassít majd gyorsít a heli mellett mint egy f1es versenyautó! na meg láttam olyat is h 2 heli rotorja 1másba ért) és arról nem is beszélve h a Humvee-n lévő gépágyút úgy forgatod mint ha 20g-os lenne :D röhejes h mit kihoztak abból a játékból!

Visszatérve a BC2re, igen voltak részek amik engem is kiakasztottak, pl. mikor teherautóról kellett lövöldözni a havas pályán a quadosokat+ a harci járműveket gl-el asszem! Ott van elcseszve h scriptelt az egész, mondjuk máshogy el se tudnám képzelni azokat a jeleneteket mivel nincs olyan ai ami magától megcsinálná az ember cselekvéseit. + a játék vége felé volt necces, mikor helikoptereket kellett rpgvel és at-vel leszedni! na az durva volt, kb 15x kezdtem újra, igaz hardon, de akkor is durva volt!
kb ennyi a ciki a gameplayben, de sztem nagyon állat lett, és fontolgatom h harmadszor is végigviszem. És azt is megemlíteném h a szinkronja "mestermű", igaz ehhez kell érteni picit legalább angolul. Bár az 1. részé állítólag messze lekörözi ezt, de telis tele van jó humorral! és passzolnak a szituációkhoz! szóval sztem jó lett az, messze jobban élveztem mint MW2-t.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17440) Audifan válasza gergo0328 (#17438) üzenetére


Audifan
tag

xfire?!

(#17442) bullseye válasza Źşë' (#17439) üzenetére


bullseye
addikt

1-es az tiszta Kelly Hősei. Ha nem lennék olyan béna gamepaddel, már rég végig toltam volna... (érdemes megnézni a poén kisvideóikat is abból a korból: MGS, Rainbow6, Gears of War paródiák)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#17443) Źşë' válasza bullseye (#17442) üzenetére


Źşë'
addikt

kár h nem adták ki pcre... nem jó ez így h vannak konzolok : ) bárcsak only pc lenne...

érdekes hely

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17444) gergo0328 válasza Źşë' (#17443) üzenetére


gergo0328
senior tag

Hogy mentél fel?:DD Egyszer elmagyarázhatnád/megmutathatnád:D

:R

(#17445) gabipaci


gabipaci
addikt

Tóbi és Okoska, köszönöm a segítséget! :R

Logitech hardware tester

(#17446) Audifan válasza gabipaci (#17445) üzenetére


Audifan
tag

nincsmit :D

(#17447) simi762 válasza Źşë' (#17439) üzenetére


simi762
tag

Öszintén szólva, az MW1-2 multia, engem is rendesen kiakasztott,ezért nem is nyomtam az 1-et. A 2-nél, viszont már amikor kezdem ráérezni a dolgokra, akkor lett igazán gyere be.
A BC2-ben az tetszik, hogy nagyon nagy a játék tér, amit az MW szerintem sosem fog csinálni, nade tök más karakter a kettő.
Lehet hogy Én vagyok a béna, de talán ha már egy kicsit tovább jutnéka a BC2-ben, akkor talán kapnék olyan fegyókat, amivel nem egy tár kell, hogy meg is pusztuljon az ellen. :F

(#17448) ciry válasza Źşë' (#17443) üzenetére


ciry
őstag

Ide egy Cuncus nevű gyerekre születtem, fogalmam sincs hogy jutott fel.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17449) Gonz0 válasza ciry (#17448) üzenetére


Gonz0
tag

Mindkét helyre viszonylag egyszerűen fel lehet menni:

Az elsőhöz a bázison jobb hátul kell felmenni a híd lábához, majd a híd ívén fel lehet ugrálni a híd tetejére.

A másodikhoz C bázison kell a bázis elötti zöld konténer tetejéről felugrani a hegyre, majd a szürke sávban a hegyen átvágva lehet eljutni oda.

Volt valami jumping video amiben egy csomó ilyen helyre felugrált a csávó bár az első asszem pont nem volt benne. Érdemes lenne megkeresni.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17450) Gonz0 válasza Gonz0 (#17449) üzenetére


Gonz0
tag

Na megtaláltam: Jump movie itt

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.