Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17601) lala42 válasza gabipaci (#17599) üzenetére


lala42
őstag

Véleményem. (szigorúan saját)

negyedik egy üzenet után kb 5mp múlva meghal. - ez kill-nek számít? mert akkor nem jó. Ha később lépek be és nem tudom, hogy hányan vannak, közben kapom az üzit, akkor hogy váltok fegyót? Eddig nem lehetett menet közben.

200méter feletti távolságból megöli a használóját. - Ez nem kimondottan hiteles, mert annyiról 1 jó pisztoly is ér. Ha mellélövök, akkor én halok meg? Eze nem jó. :(

bárki használhat CG/RPG-t, épületek ellen, de ha emberre használja, bünti. - Ha rosszul céloz? elszökken az ellen?

Nem jók ezek. :( Jó az úgy ahogy van. :U :R

Ezek a sok szigorítások feleslegesek. Aki nagyon köcsög, azt bannolni kell a szeróról és kész. Azt sem egyből, előbb figyelmeztető kick. Ha nem ért a szép szóból, akkor bannolni a szeróról és lehet szólni a többi szerver adminjainak is,hogy figyeljenek oda rá.
Szerintem, mondom ez a saját véleményem. Ha sok az értelmetlen szabály, akkor elveszíti a játék ill. a szerver a vonzását. :R :R

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#17602) braincruiser


braincruiser
csendes tag

sziasztok,

a köv probléma:

- bemegyek bolt levesz polcról fizet
- otthon kicsom install login stb.
- zéró szerver.. bármely filterezéskor - teljesen blank (patch a legfrissebb (53292 (hajólemékszem), igaz ZIP-ben töltöttem le, mert az EA Updater kb. 75%-nál mindig kiírta, hogy szelávi elvesztettem a netkapcsolatot)

szeirntem szétbax az ideg. pár év bf1942 és bf2-zés után egy ilyenbe belefutni.

javaslat?

".. amennyiben a probléma nem oldódik meg 48 órán belül, akkor lesz egy féláras eredeti gamám eladó ... :-)"

ja igen és még valami... úgy nem lehet sehogyan sem a játékból kapcsolódni, hogy beírom valahova a server IP-jét? a régebbi bf-eknél ez tökjólmüxött

[ Szerkesztve ]

''amiből lekvárt lehet csinálni, abból pálinkát is''

(#17603) Doki-HUN1978 válasza Kr/\toS (#17598) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Elméletben nagyon tehetséges vagy!
Számolni én is tudok...

Be is tudod mutatni, vagy csak leírtad?!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17604) Doki-HUN1978 válasza braincruiser (#17602) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Estleg tűzfal vagy vírusírtó nem blokkolja az adatforgalmat?

Ui: Egyetértek Lalával!

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17605) braincruiser válasza Doki-HUN1978 (#17604) üzenetére


braincruiser
csendes tag

van egy routerem, de a cod4 multiban simán megy vele
a nod-dal meg nem voltak még ilyen problémáim.

egyébként némi keresés után egyszerűen kiírja, hogy EA Online lost connection vagymi...

[ Szerkesztve ]

''amiből lekvárt lehet csinálni, abból pálinkát is''

(#17606) Kr/\toS válasza Doki-HUN1978 (#17603) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Gond nélkül.

Hát ha neked ez nagy tehetség rossz arrafelé. Odabenn. ;]
Egyébként te csak kötekedni jársz ide? Áh mindegy ne is fáradj a válasszal; innentől a kommentjeidre benyomtam az "ignore" gombot

[ Szerkesztve ]

(#17607) gabipaci válasza lala42 (#17601) üzenetére


gabipaci
addikt

ez kill-nek számít?
Nem, az admin parancs kill-je nem számít se a tickettbe, se a statba.
És nem tudod előre, hogy hány sniper van, ezért szeretném inkább a 200m-es határt.
Egyébként full kitiltanám a snipert, de sok van aki azt állítja Ő a világmegváltó rohamcsipa, és 10méterre használja noscope a cuccost. Tehát inkább legyen 150méter a határ.
A CGnél meg elsőre warn, másodikra kill, harmadikraa kick.
Másodiknál kasztot vált és kész. Aki egy Nelson Bay-en 3 embert lecégéz, az nem épületre ment..

Logitech hardware tester

(#17608) eugabesz válasza braincruiser (#17605) üzenetére


eugabesz
őstag

Pach?Update?...mert akkor nem talál...és szigorúan rendszergazdi módban indít...akko jó.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#17609) eugabesz válasza gabipaci (#17607) üzenetére


eugabesz
őstag

Az én gondom már megoldódott...Az IRAM-on olyan játék van,hogy ihaj...(bocsi a reklámért)
Egy oldalon 4 csipa és slussz.Mingyá más a game.
(Sőt lehet leveszem 2-re)

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#17611) Balika23hun válasza gabipaci (#17599) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

1,inkább a lőtávolság korlátozást tedd be (150 m jó lesz, a kisebb pályák miatt)
2,sztem ne csak nelson bay alkalmazd hanem minden pályán
3,sztem ez így okés
4,sztem ez is ok
a számláló sztem naponta nullázodjon

Sztem nagyon is szükség van ezekre a korlátozásokra.Az adminok már nem járnak fel olyan sűrűn játszani.És a játékosok sem változtattak a hozzá állásukon.Ugyanúgy cg-znek emberre egyfolytában, béna csipák campelnek a dombokon (közben foglalják a helyet másoktól), mapmozduláskor elbújnak aztán gyilkolják a leszületőket és stb.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#17612) Balika23hun válasza eugabesz (#17609) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Igen, tényleg jó volt játszani IRAM-on.
Sztem nyugodtan leveheted 2-re.Nem fognak hiányozni a csipák.
Azt se bánnám ha PH-n is csipakorlátozás lenne nem pedig távolság.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#17613) gabipaci válasza gabipaci (#17599) üzenetére


gabipaci
addikt

a 4-es pont kétszer van, lol...
szóval a járműlopás amúgy is a főbázis támadásába tartozik, mindegy.

ne legyetek vérigsértve azon, hogy én nem hiszek a rohamcsipa csapatban.
ez azért van, mert valaki, aki váltig állította, kb egy hete velem volt egy squadban, és a 12x folyamatosan a szemére volt gyógyulva. akinek nem inge...
A 150m-es snipert meg át kell gondolni, mert port valdezen a hegytető 125m-re van az A ponttól. Az meg már messze nem rohamcsipa kategória.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#17614) gabipaci válasza gabipaci (#17613) üzenetére


gabipaci
addikt

illetve a B ponttól...
megint álmos vagyok.

Logitech hardware tester

(#17615) gabipaci válasza Balika23hun (#17611) üzenetére


gabipaci
addikt

Látom, te is normálisan szeretsz játszani.
Akik meg úgyis betartják, nem kell túlkomlokálni elven gondolkoznak, azoknak meg úgysem érdekes, mert úgyis betartják...

A kettes nem megoldható minden mapon. Mert a járművek gyikolászása emberáldozattal jár. Így csak Nelson Bay-en lesz a no CG/RPG ember ellen.

Bosszuálló, az RPG-t nem akarom szétválasztani a CG-től, mert akkor egyszerűen átszoknak arra. Ha meg neked beesik egy két kill, ekkor nincs semmi baj.
"Egyébként állíthatóak ezek a szabályok.
PL CG beeshet egy büntetlenül Nelson Bay-en, másodikra kill, következő kick."

Illetve van még egy okosság, lehet tiltani az fegyver+spec kombót.
Pl M60+MGN Ammo és Abakan+MGN Ammo
Használhatsz M60-at, de csak sima lőszerrel. Illetve használhatsz mondjuk "rohamcsipa" M24-et MGN Ammóval.
Van még pl a 12x zoom tiltása is, de azt felesleges, ha a távolságot lekorlátozzuk.

Logitech hardware tester

(#17616) gabipaci válasza gabipaci (#17615) üzenetére


gabipaci
addikt

nem kell túlkomlokálni ????
nem kell túlkombinálni....
na jó éjt :W :W

Logitech hardware tester

(#17617) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Korlátozni a recont jó ötlet ,igaz én is szívesen megyek vele és néha van ,hogy a nem létező rohamcsubi élesíti + védi egy személyben a defusetól ,mert a többi csipa smafu (spott,morti/c4,ölés nem létezik - érteni ezalatt a idegeneket) és ezért 2-4 fős korlát elfogadható lenne. Mert csak állóháború van ha 80%-a kukkeres lenni a tímben az tuti . Sok szerveren lépek is ki ,ha bokor hadsereg van ,még ammo-t se dobok nekik azért se :D
A mai gém egész jó volt Doki elvtárssal egy szakaszban + sasa barátommal ,aki hentes és jakuzát játszott hús trancsír közben így kicsit nehezen (darabosan) ,de lelkesen harcolt :)
Viszont két izé emberke volt most fent ,akiket ventrin csítereztem ezerrel ,mert medic fegyókkal olyan fejeseket adtak ahogy megláttak ,hogy ihaj ,de ha éne tunkoltam beléjük a skulókat ,akkor persze simán túlélték -most nem laggoltam azé volt fura (egyébként felhúztam picit a grafot és a felbontást és nem akad így se most)!

hkv.hu

(#17618) gabipaci


gabipaci
addikt

Mégsem alszom...
CQ mapok megjelölve:
katt

Logitech hardware tester

(#17619) v!ct0y válasza Doki-HUN1978 (#17603) üzenetére


v!ct0y
veterán

Attól még, hogy neked nem jött össze csak 1 kill\tár attól másnak még összejöhetett.

(#17620) Gonz0 válasza gabipaci (#17618) üzenetére


Gonz0
tag

Távolság korlátozás: 200 méterről ölés az +200 marksman headshot.. bevallom nekem nem sok olyan volt. Akikkel nektek bajotok van a vércsipapistikék jellemzően 80-120 méterről osztják a halált. Ha meg 80-ra korlátozol akkor rögtön bukik néhány abakanos/m60as (vagy újabban uzi-s) is, mert 80 méterre simán el lehet lőni azzal is.

@eugabesz: igen, volt szerencsém tapasztalni, hogy 4-es korlát van. Elsőre a kiirásig se éltem, tehát rögtön 2x is meghaltam belépés után mire rájöttem, hogy wtf van. Nem mondom szimpatikus rendszer, de engem eléggé frusztrál a dolog és úgy döntöttem, hogy nincs nekem a napi x óra meló után még további frusztrációra szükségem, így a szervereteket a továbbiakban hanyagolom. Feltehetőleg nem fogod könnyesre sírni a párnád a döntésem miatt, csak gondoltam jó ha hallod a másik oldalt is. Van akinek nem tetszenek ezek a változtatások. Alapvetően egyetértenék a csipák számának korlátozásával, de ez a jelenlegi módszer többet árt mint használ: így nem azok fogják otthagyni a szervert akikel a problémátok van, hanem azok akik esetleg későn lépnek be, vagy rossz pillanatban jönnek és felb@ssza őket rögtön belépés után a "ezmiafszomvolt" érzés. Szóval viszlát és kössz a halakat.

CQ mappok: panamán még mindig egyenlőtlen a két oldal, az amcsiknál a dokk és az autópálya már baromira nem a bázisuk része, nem kell védeni. Ugyanakkor oroszoknál még mindig védve van a bevezető út, ami amcsiknál nincs. Egyébként csomóan azokról a bevezetőkről szoktak tankkal campelni. A többi map nagyjából rendben van.
Szerk: Légvédelem még mindig tiltott atacama-n ahogy látom.

Igy hirtelen ennyi a tegnapi adagra: Egy nem létező rohamcsipa.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17621) lala42


lala42
őstag

Na én megnézem kit lehet megölni. ;]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#17622) ciry


ciry
őstag

Na, akkor az én véleményem megint: be kell tiltani a cg-t és annyi.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17623) madgie válasza Gonz0 (#17620) üzenetére


madgie
titán

Múltkor volt egy csipaköröm (M24 + 4X zoom szokás szerint), biztos úgy lett 6 darab motion mine-os pinem (az kvázi harminc spotolás, ahol le is lőtték az ellent), hogy a dombtetőn ültem. És mindemellett még húszat én is leöltem. Tehát egyetértünk, rohamcsipa nem létezik :DDD

(#17624) r-chee


r-chee
őstag

Az enyém pedig az, hogy durva a kill korláton felüli sniper esetén. Tuti lelépnek töle az emberek. Helyette egy üzenet kéne képernyöre, hogy sorry de a fegyver nem kiválasztható, mert a 3-as sniper limit kihasznált.
Rakétavetőt használok N.B-en épületdöntés elösegitésére, és ha falak mögött áll 1-2 ember, nehogy már szopóka legyen.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17625) jean


jean
csendes tag

Én csak a CG-t tiltanám úgy ahogy van , aki épületeket akar dönteni arra jó az rpg is , és rpg-vel nem lehet olyan durván ölni az embereket mint CG-vel .

jcsr.Jean

(#17626) eugabesz válasza r-chee (#17624) üzenetére


eugabesz
őstag

Vagy ez,vagy az egészet kitiltom...ennyi a választási lehetőség,mivel nem enged leszületés után fegyvert váltani ugye...
Gabi,ezt meg kéne nekik írni,hogy ha már van 3 csipa,ne lehessen választani azt a fegyverek közül.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#17627) eugabesz válasza Gonz0 (#17620) üzenetére


eugabesz
őstag

Igazad van...nem sírok. :N
Szívesen látok mindenkit,de ezt a két szabályt be kellett vezetnem.Nem én akartam hidd el....13 ember volt bent ugye opldalanként,még úgy ahogy az első két m-com el is ment szódavízzel,de a kövinél megállj parancsoltak első nekifutásra,erre leállt 9-10 ember csipázni....mi meg hülyék 3-4 en mentünk és haltunk...Na akkor untam meg és bevezettem ezt az egyszerű szabályt.
A másik ugye a no base camp,mivel nálunk mixed map a módi....ezt csak conquesten használom.De ott keményen.Én nem figyelmeztetgetek,elsőre -még visszajögóhetsz kategória- ha nem tanult belőle,akkor banán.Végleg.Én nem sz@roskodok a törölgetéssel.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#17628) r-chee válasza eugabesz (#17626) üzenetére


r-chee
őstag

Igen, úgy lenne korrekt, ha nem lehetne kiválasztani többet (akkor sem, ha 1ik csipás ép halott). Kill nem túl humánus.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17629) eugabesz válasza r-chee (#17628) üzenetére


eugabesz
őstag

Mondjuk nem számít halálnak,de így van...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#17630) Bada Bing válasza eugabesz (#17629) üzenetére


Bada Bing
tag

Írjátok ki a honlapra a konkrét szabályokat, hogy ne menet közben szembesüljenek velük az emberek! Meg nem mintha számítana a szavam, de azért ne korlátozzátok agyon a játékot. A baserape tiltásával mindig egyetértettem, a csipák korlátozásával még tudok élni, de lehet túlzásba vinni a szabályalkotást (lőtávolság korlátozása - ez hogy működik egyébként, lő az ember és nem érti, hogy miért nem talál?).

Egy rendszeres vendég.

(#17631) Gonz0 válasza Bada Bing (#17630) üzenetére


Gonz0
tag

Dehogy. Lő az ember és ha véletlenül talál akkor nem érti, hogy mibe halt bele ő is. Az egész gyökere, hogy a dice nem építette bele a játékba a korlátozásokat, viszont adott egy event API-t, így most az adminprogram fejlesztők annyit tudnak tenni, hogy figyelik a programból az eventeket és valamiképpen reagálnak rá. Ez a reakció lehet kill, kick vagy ban. És az eventek között nincs olyan, hogy töltőképernyőn fegyvert választottam, csak olyan, hogy leszülettem M95-el, vagy lelőttem valakit 200 méterről.

Az egész rendszer el van b@szva úgy ahogy van. De nincs jobb, így az adminok ezt használják. Bár mint már mondtam, szerintem ebben a formájában egy ilyen rendszer bevezetése többet árt egy szervernek mint használ, de sajnos (vagyis inkább szerencsére) nem az én döntésem, hogy ki hogyan konfigurálja a szerverét. Annyit tehetek, hogy a véleményemnek hangot adok és bízom benne, hogy marad olyan magyar szerver amely megfelel az én izlésemnek is.

Szerk: Menet közben eszembejutott, egy lehetséges megoldás. Nem a leszületést kell figyelni, hanem mondjuk 3 egymást követő kill közel azonos helyről és mondjuk 50 méternél nagyobb távolságra. Ez kb kiszűrné a campereket úgy, ahogy vannak fegyvertől függetlenül és mégis mindenki mehetne olyan fegyverrel amivel szeretne. Tudom, hogy erre még nincs plugin, de lehetne uszítani a fejlesztőket ilyen irányba.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17632) Bada Bing válasza Gonz0 (#17631) üzenetére


Bada Bing
tag

Hülyeség az is. Mi van ha valaki célpontot véd? M-Comot az ellentől, vagy élesített bombát, akkor nyilván nem fog csak azért elszaladgálni az állomás mellől, hogy ne ölje meg az adminprogram.

(#17634) gabipaci válasza Gonz0 (#17631) üzenetére


gabipaci
addikt

:C
Ott a pont, Te átlátod a rendszert! :R
Így működik, ahogy leírtad.
Az adminprogram koordinátákat kap a killről. Killer/victim, távolság, pozició, fegyver, kiegészítő. Azt hiszem ennyi.
Nem tudja átírni a szerveren futó programot.
Így azt el lehet felejteni, hogy nem lehet valamit kiválasztani. Annyi, hogy bünteti azt, akiről olyan aatot kap, ami tiltott.

Mégegyszer elmondom, nem érdekel azoknak a véleménye, akik azzal lezárják a témát, hogy ez így nem jó. Tessék leírni (berajzolni térképen, stb) hogy szerintetek hogy lenne jó.

R-chee, Te vagy az aki állandóan beírogatja, hogy ne használjanak CG-t emberek ellen.
Erre itt a megoldás, és "nem jó".
Nekem senki nem tudja bemagyarázni, hogy 3 killnél több beesik Nelson Bay-en, ha csak épületet akar robbantani valaki. Az nem épületre lövésnek számít, ha falon keresztül világít a spot, és oda lősz egyet. Akkor már emberre mentél.
És senki nem tíltja meg, hogy inkább assault+C vagy assault+SMOKE-al legyél igazán hasznos a második CG killed után.

Tudom, hogy mindenki arra fordítja a szabadidejét, amire akarja.
De ha én megteszem azt, hogy hajnalig photoshopozok/külföldi fórumokat olvasok, akkor talán másnak is beleférne az, hogy ne egy "Ez nem jó" tolvonással áthúzza a munkámat, hanem írja le, mi lenne a jobb. (a hagyjunk mindent úgy ahogy van hozzászólások sem érdekelnek)

A mapok ebben a rarban megtalálhatóak.
Várom az ötleteket

Logitech hardware tester

(#17635) madgie válasza Bosszuallo7 (#17633) üzenetére


madgie
titán

És az még lófütty, olyan távról egy M60/Abakan/akármi is halálos lehet, csak nem egy golyóval.

(#17636) DieHard válasza Gonz0 (#17631) üzenetére


DieHard
senior tag

NIncs elcseszve a rendszer. Akéne még hogy minden szerver ennyire korlátozott lenne. Fele ennyi játékos se játszana. Nem mindenki szereti az agyonkorlátozásokat. Sokan tudnak játszani norules szervereken. Hazamegy melóból, kikapcsolódik 2 órát és kész. Tud szerverek közül választani ha akar.
Az, hogy itt az üzemeltető adminjaink igy vélekednek a beállitásokról, ő dolguk. Az ő közösségük ezt elfogadja, és azok jönnek ezen szerverekre akiknek szimpik az itteni beállitások.
Ez igy jó ahogy van, hogy nem alapból vannak ezen korlátozások hanem egyfajta ficsör. Alapból is kéne egy kis állitás, de mindig lesz olyan akinek nem tetszik.

(#17637) Gonz0 válasza Bosszuallo7 (#17633) üzenetére


Gonz0
tag

Nem úgy van, hogy 100 méter fölött méterenként +1 pont?

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17638) gabipaci válasza Gonz0 (#17637) üzenetére


gabipaci
addikt

De csak a sniper fegyvereket korlátozzuk X méter fölé.
Lehet gyüjteni marksman headshotokat pp2000-el :)
Viccen kívül a másik opció a 12X zoom letiltása, talán kicsit humánusabb. Plusz a snipereket lekorlátozzuk oldalanként max 4-re.
Na? Így jobb?
Vagy?

Amit az előbb írtál ötletet, az én már felvetettem nekik régebben, kicsit komlikáktabban:
A mozdulatlan csipákat, akiknek a pontjuk sem nő (se spot assist, se gyilok, se semmi) mehet a levesbe.
De erre azt írták, hogy a közismert kempingtáborokat védjem le az anticamper szabállyal.
Ami megtiltja a kijelölt helyen a sniper használatát. Pl port valdez hegytető, építkezés, stb.
De ez nekem nem jön be. Szeretném ha a térkép nem lenne indiánló kinézetű.

Logitech hardware tester

(#17640) SzlobiG válasza ciry (#17622) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor RPG-t is mer ugyanaz kb.:U

(#17641) gabipaci válasza SzlobiG (#17640) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem győzöm hagsújozni, hogy az RPG nem lesz szétválasztva a CG-től. Egy kutya.
Most azért van több CG, mert jobb emberre, de ha betiltjuk csak a CG-t, a "ló nincs, jó a szamár is" elven RPG özön lenne.
Nem kell.

Szerk:
Tudom hogy off, de pillanatnyilag az dobogó első két foka a miénk, Magyar viszonylatban:
99. HUNGARIAN Sun / PH! Ranked 27/32 85.236.109.204:19667 Port Valdez
408. HUNGARIAN Sun / PH! Ranked II
428. Battlefield.hu [HUN][RANKED]
662. [IRAM] clan server HUN
820. Multiplay : HUN =cBc= cbc.battlefield.hu
Élvezzük ezt ki, mert a sok szabály miatt úgyis csökken a népszerűségünk.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#17642) Gonz0 válasza DieHard (#17636) üzenetére


Gonz0
tag

Nem értetted meg amit írtam. Az van elcseszve, hogy nincs _lehetőség_ a korlátozásokra, csak ilyen kerülőúton.

@bosszuálló: Igaz, bár ettől még az is igaz amit ott irtam. 100-as marksman se nagyon volt még. 1-2 talán pályafutásom alatt, mondjuk sose edzettem direkt erre.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17643) SzlobiG válasza gabipaci (#17641) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen ezért mondom RPG-vel is simán lehet ölni a népet, annyi hogy lassabb a rakéta. Én már kezdek beletörődni tegnap is hiába írtam ugyanúgy lőtt a cg-vel tovább.:D

(#17644) r-chee válasza gabipaci (#17634) üzenetére


r-chee
őstag

Igen, ha van rá módom, sokszor beírom világosan, s talán egyedüliként, hogy ne emberre, csak ház és jármű (nem azt, h. tiltott), maptól függetlenül.
Amúgy N. B-en lehet cg/rpg szabály bárhogy, úgy sem komálom azt a mapot :).
Korlátozáson felüli killel nem értek egyet, helyette amit gondoltam az + nem +valósítható.

Végül pedig többet érne, ha admintársaim tevékenysége nem a szerverbérlésben merülne ki...

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17645) Źşë' válasza DieHard (#17636) üzenetére


Źşë'
addikt

egyetértek

"Ugye szabad ma szabadnak lenni
Csak a dolgomat tenni és a rosszat feledni
Ennyi...a lényeg..."

tudni kell mindennel játszani, és számítani a cgkre és rpgkre, majd a sniper kiszedi őket, a snipereket meg engi meg aSSAULT +medik, és bezárult a "tápláléklánc"

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17646) Gonz0 válasza gabipaci (#17641) üzenetére


Gonz0
tag

RPG messze nem sebez annyit emberre mint CG.. tényleg. Mondjuk engem ez a szál nem érint, nagyon ritkán használom bármelyiket is emberre, de én az rpg-t nem venném egy kalap alá a CGvel.. nagyon más a kettő.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17647) gabipaci válasza r-chee (#17644) üzenetére


gabipaci
addikt

Úgy érzem, mint az admintársad, nem csak a szerverbérlésben merül ki a tevékenységem.... ;)
Amúgy meg jobban örülök egy csendestársnak, aki fizet rendesen, és nem szól bele az adminolásba, mint aki bele akar szólni, de nem hogy nem admin/bérlő, de még csak nem is jár a szerverre.

Logitech hardware tester

(#17648) madgie válasza Gonz0 (#17642) üzenetére


madgie
titán

Arica Harboron védőként például nagyon egyszerű 150-es marksman-eket összehozni, ha jobb oldalon a dombról spotolgat/mortarozza a tankokat a recon. Nagy a nyílt terep, rendszerint nem cikkacakkol az egyszeri támadó mozgás közben, így ki lehet tapasztalni, mennyivel kell elé lőni, hogy telibe kapja. Más kérdés, hogy ezen a dombon jobbra elnézve láthatóak a spawnpontok és a UAV hely, ez ellen viszont inkább a 12X zoom tiltása válna be (amúgy is több értelme van szvsz, mint a marksman dolognak, bár ezt is megértem, sokan a pálya túlfeléről lövöldöznek, rendszerint nulla találattal... tudom, egyszer poénból megpróbáltam, vagy 500 méterről eltalálni valakit nem egyszerű)

(#17649) SzlobiG válasza Gonz0 (#17646) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szvsz kb ugyanaz ha eltalálsz vele valakit az instant hal max nem hat akkora területre a sebzése külföldi szerveren próbáltam lehet vele aprítani rendesen.:D

(#17650) madgie válasza SzlobiG (#17649) üzenetére


madgie
titán

De jóval lassabb a lövedék, simán ki lehet térni előle, ha nem 5 méterről lő arcon (míg a CG elől nem nagyon).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.