Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17301) HS 2142 válasza Źşë' (#17299) üzenetére


HS 2142
őstag

Az első képen a bal oldali csóka egész hasonlít erre. De a második is jó, szép képek lettek :C

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17302) sh1fty85


sh1fty85
csendes tag

Admin Abuse! Hallottál már erről..

Miért van az hogy ha Admin csapatába játszik egy player s az szétszivat 5x-6x rpg, gustavval stb... s meg is írtam de mindezek ellenére AZ (értsd: váza) büntetlenü "játszhat"...

de ha eldurran az agyam s elkezdek vadászni én is ugyanazzal a módszerrel mint amivel engem aprítanak a 3. kill után kirugtok.. Tudjátok mit Hf.. Azt hiszem elhamarkadott volt a kijelentésem a srverrel kapcsolatban.. amit sajnálok! További jó játékot nektek.. Szeretém kihangsúlyozni a JÓ-t...

Sajnálom, hogy igazam lett... az egészet csak azért nyomtam, hogy kiderítsem meddig mehetek el.. érdekes módon Én mint aki nem az admin csapatba volt három kill fért bele.. engem meg le lehet persze többször is vadászni.. ez van..

S ha már itt tartok miért van ez hogy az elmúlt napban több Ph clantaggel rendelkező egyén is simán lelhetett többször cg-vel.. Milyen "okos" ha vki csak azt írja.. jaj kifogyot a fegyverem és csak ez volt..

szerk.: Bocsánat. Szerkeszteném a hsz-mat, hogy van egy-két (értsd: max..) ember, játékos aki a kellő tisztelettel és alázattal fordul mind a játék mind a játékosok felé akik felmennek a PH srv-re azonban a többi...

Hsz-amt direkt név nélkül írtam úgy is tudja az illető miről van szó illetve kiről írtam.. jah és kérek egy végleges bann-t is.. mert sztem egy jó ideig nem akarok játszani "veled" és "veletek"

[ Szerkesztve ]

>imba< sh1fty_hu

(#17303) Źşë' válasza HS 2142 (#17301) üzenetére


Źşë'
addikt

háhá Lucasarts :DD am az új kocsik és légvédelmi lövegek még nincsenek fenn bfstactis oldalon... kemény cuccokat raktak bele! :DDD szeressük, nagyon frankó, épp a buggy-t hiányoltam már, csak egy a baj h nincs minden pályán... az is kiba jó lenne ha szerveren be lehetne állítani milyen kocsik legyenek és hol.

+elértem a 20k gyilkot :))
http://img96.imageshack.us/img96/5300/terminatorb.gif

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17304) namenyicsavo válasza sh1fty85 (#17302) üzenetére


namenyicsavo
tag

Szeva. Baromságokat írsz. Nem csak téged tettelek ki hanem mást is. Előtte kérdezd meg hogy ki lett kitéve és ki nem!! Mellesleg nem állhat minden játékos mellet admin. Ha valakivel gond van pl. cgzik emberre akkor azt elég hamar kiszűrjük ,mint pl téged. Teamspeake azért is van hogy ezeket a dolgokat megbeszéljük. Ha többet nem jössz a szerverünkre akkor nagyon sajnálom és köszönjük hogy itt voltál de ha meggondolnád magad várunk szeretettel :D

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#17305) ADAM1337 válasza sh1fty85 (#17302) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én szóltam az adminnak (nem miattam vetted fel a cg-t nem is érdekel ki miatt igazából)
Csak valparaison a hegyről lefelé elég unfair dolog löni a cg-t, pont mentem fel b-re jobb szélen M95-el azt látom hogy 2x is elsűvít a cg, de chat logban benne is van hogy szóltam..
Én például csak azért se viszonzon ezt a " ha ő megteheti én is " játékmodót, ezzel max a szintjére lehet lesülyedni az illetőnek aki cg-zget emberekre, de ha szólsz úgyis az admin cselekszik hamar.

[ Szerkesztve ]

(#17306) bonat válasza Mrdevil (#17300) üzenetére


bonat
senior tag

:DDD
mikor megláttam őket h leszállnak...már reflekszből nyomogattam a Q-t
hogy várjál meg....
azt ott meg oda akartam rohanni azt vinni...... :DDD :DDD
azt rájöttem utána h ez nem lehet BC2..mert túl jó volt a grafikája...még 3D szemüvegnek is durva lenne :P
azt magamhoz tértem :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17307) ciry válasza gabipaci (#17297) üzenetére


ciry
őstag

Nem értem mi ebben a furcsa: ha be vannak 3 négyzetméterre szoritva az m-com köré még rosszabb lesz.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17308) HS 2142 válasza bonat (#17306) üzenetére


HS 2142
őstag

Nekem van valahol fotóm az MI-24 Hind orosz helikopterről, valóságban sokkal durvább mint a játékban. Kár hogy nem találom, ha már mindenki ilyen fotós hangulatban van. Csak azt csodálom Bledi nem volt ott a közelébe amikor lespawnolt. :D

gabipaci: Megvan a kétszámjegyű rank :)

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17309) sh1fty85 válasza namenyicsavo (#17304) üzenetére


sh1fty85
csendes tag

Elfogyott mind a türelmem, mind a tiszteletem irányotokba... (kurz und gut) elegem van:

1. az állandó sírásból (lásd chat)
2. Az hogy a védők támadnak mind vmi rossz droid és a támadókat campalesére kényszerítik mert egyszerűen mást nem tehet az ember..
3. hogy az admin lebombázz és utánna még írja, hogy rám nem vonatkoznak bocsánat felette állok a szabályoknak..
4. hogy utánna még megmagyarázod hogy én vagyok a balfasz
5. egy közmondással köszönnék el.: "a szar akkor is az marad ha aranypapírba csomagolod"

Ha megnézed az előző hozzászólásaimat sztem eléggé pozitívan álltam a srv-hez és magához a közönséghez.. amit sikerült cirka 1.5-2 hét alatt leredukáléni nullára.. s ezzel nem csak én vagyok így sajnos..

Az általam értelmes embereknek kitartást és sok sikert kívánok mind a játékban mind az életben nektek pedig csak egyszerűen azt kívánom hogy: "dögöljetek meg" lehetőleg minél többszőr...

ui.: átérzem a sajnálatodat de nem szorulok rá...

szerk.: az esetet ezzel lezártnak tekintem... Have Fun, Good Luck, Good Game

[ Szerkesztve ]

>imba< sh1fty_hu

(#17310) DieHard válasza sh1fty85 (#17309) üzenetére


DieHard
senior tag

Welcome to the real world :) . Vedd be piros kapszulát és aludj egyet. Én megnézek egy filmet, azután beveszem a kéket (neeem, nincs szükségem rá kárörvendő urak :B ) és megyek "megdögleni és anyázni párszor"

(#17311) LifeSpirit válasza sh1fty85 (#17309) üzenetére


LifeSpirit
tag

Have a nice day ! :B

(#17312) Mrdevil válasza bonat (#17306) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jaja.Mondjuk nem tom hogy lehet úgy vezetni,hogy rajta van a napellenző az ablakán,biztos kihajolnak oldalra és úgy. :DDD :D

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#17313) Źşë' válasza LifeSpirit (#17311) üzenetére


Źşë'
addikt

most ezt miért kellett írni?! nem csak Ő vette ezt az egész dolgot észre, nekem is volt benne részem sajnos, csak nem akartam/om lehúzni azt a 2számjegyű, bearanyozott nevű PH! szervert. Nem megyek fel és meg van oldva... de attól még nem kell bunkózni vele... amit egyesek művelnek az már tényleg túllő a határon... nem célom a viszály keltése, de tudjátok már légyszi h hol a határ :((( Attól hogy valaki admin és szólnak neki, pláne ha saját anyanyelvén, akkor illő lenne csinálni is valamit... nem pedig kikkelni, meg adminkillezni, ami ugyan nem ront a scoron, de az illető becsületén igen is! Manapság sajnos divat a flegmaság is, mire menne pár ember enélkül hm, szomorú tény h bizonyos emberek csak így tudnak kommunikálni... ahelyett h megoldanák a problémát :F (személyes vélemény, sztem csak azok érzik magukat jól a ph szerveren akik ph! klántaggal rendelkeznek - hisz rájuk semmiféle szabály nem vonatkozik, kvázi nem kapnak büntetést - na meg a nubok akik azt sem tudják miért haltak meg csak úgy adminkill hatására - biztos egy mesterlövész szedett le a távolból -)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17314) r-chee válasza sh1fty85 (#17302) üzenetére


r-chee
őstag

Talán az volt a hiba, hogy eldurrant az agyad. Ha lelőnek CG-vel (akár többször is), nem kell Neked is azt tenned, mert lehet, hogy Te fázol rá a végén.
Az admin csapatában ezt meg azt lehet duma pedig elég fárasztó már. Egy admin nyílván könnyebben felfedi a szabálytalanságokat, ha az ellen csapatból pl. folyamatosan CG-zik vagy baserape-el valaki, mert biztosan találkozik szemtől-szembe az illetővel meg a killcam-jével. Saját csapaton belül nehezebb sztem kiszúrni a bűnöst. Aztán ki tudja...

Tegnap este Valparaíso-n, miután panasz érkezett chat-be egy, a csapatomban lévő, Pimmeh nevű holland srácra, hogy folyamatosan CG-zik, kidobtam squad-jából egy oroszt és beszálltam közéjük. Követtem a srácot a terepen, figyeltem ráspawnolás közben is. Ki nem találjátok: mindig a Bradley-re ment. Előfordulhat, hogy volt véletlen találata emberre, de ahogy figyeltem, nem direkt emberek ellen ment.
És hadd jegyezzem még meg, mialatt követtem/figyeltem, tucatszor lelőttek, mert nem az ellenre koncentráltam, hanem ott bukdácsoltam a srác körül, hogy mikor fog emberre lőni rakéátavetővel. Nem lőtt emberre, de én hullottam, mint a légy. Tisztára megérte a művelet. De akár hagyhattam is volna a francba, koncentrálhattam volna csak az ellenre...

Mellesleg ég veled!

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17315) Jarlaxle válasza sh1fty85 (#17309) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Keruld el messze a magyar szervereket, ilyen egyszeru. En is igy teszek mar a cs-s idoszakom ota es nincs min idegesiteni magam. :) Van rakas nemet, angol szerver, oda kell jarni.
Talan 1x tevedtem fel bc2ben magyar szerverre meg honapokkal ezelott, map kezdete utan 2 perccel kurva anyaztak mar egymast. Azota alaposan megnezem, hogy hova lepek be. :)

[ Szerkesztve ]

(#17316) mackosajt válasza r-chee (#17314) üzenetére


mackosajt
addikt

Na ez a bibi, hogy az admint könnyű megszólni, ha nem vesz észre valamit, de azt senki nem veszi észre, hogy pl. tegnap te ezt csináltad, és feláldoztad a játékodat egy kevésbé szórakoztató dolog miatt.

Én is csak azt tudom javasolni, hogy ha valakit pofánvágnak CG-vel, ne vegye fel ő is, mert lehet ő szívja meg. "Attól még, hogy naponta ölnek meg embereket a valóságban, nekem nincs megengedve, hogy én is nyíltan öldököljek" Vagy tévedek?

Egy blogban olvastam a minap:
" attól még mert megveszel 1 doboz cigit, az nem jogosít fel arra hogy tiltott helyeken rágyújts; mert ott az a "szabály"! "

A PH! előtaggal játszók meg nem utaznak első osztályon, ha vétkeznek, ők is repülnek.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#17317) Plutor


Plutor
aktív tag

Mi tegnap este 9 körül mentünk fel kíváncsiságból a 2-s szerverre.
Na ami ott folyt az embertelen.Baserape folyamatosan,CG emberre.
Volt olyan kör,amit 400-0 eredménnyel zárult.
Azt hiszem nem sűrűn fogunk felmenni oda.
Azt hittem,már működik az adminprogram,de ezek szerint nem. :(
Illetve működik,de részlegesen.Sniperként először figyelmeztetés,majd 2. gyilkolásnál kill.
Valamint valamiért volt párszor suicide,amit nem értek,hogy miért volt. :F
Az egyik ilyen a minigunban ülve történt Port Valdezen.(B pont)

(#17318) ciry válasza Plutor (#17317) üzenetére


ciry
őstag

Nekem is volt ilyen fura suicide-om, de Acatama-n, heavy machine gunban.
Beültem volna, erre suicide :F :Y
wtf
A cg-vel meg csak a baj van, de hiába mondjuk 10000000-szer.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17319) r-chee válasza Plutor (#17317) üzenetére


r-chee
őstag

Én arra lennék kíváncsi, hogy ha C4-gyel felpakol quad-dal száguldok, kilőn valalki és azt írja játék, hogy you committed suicide, akkor vajon kap-e értem pontot az ellen? De volt már több ilyen suicide is, mikor pl. assault fegyóval mentem, és érthetetlen módon egyszer csak elszálltam.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17320) gabipaci


gabipaci
addikt

Miért áltok le vitázni ilyen hozzászólókkal?
A kérdéses chat-et, az egész napit feltettem ide.
Ahol hiányzik belőle, ott épp karban tartottam, dél körül.
Ennek a lognak az időmegjelölései már jók elvileg.
Nem találtam meg a kérdéses "én vagyok az admin, rám nem vonatkoznak a szabályok" részt.
Ezt ennyivel el lehet intézni:
1. akkor ne olvasd a chat-et
2. ha nem tűnt volna fel, ezen fáradozunk, de le lett írva, hogy félmegoldást nem rakok be, ha kész lesz, megcsinálom.
3. screen?
4. ha a 3-ast nem igazolod, akkor bizony igen, mivel alaptalanul vádaskodsz.
5. igen, és ehhez két hét kellett, hogy megmutasd igazi önmagad.

Szia!

A másik nagyokosnak meg erre (személyes vélemény, sztem csak azok érzik magukat jól a ph szerveren akik ph! klántaggal rendelkeznek - hisz rájuk semmiféle szabály nem vonatkozik, kvázi nem kapnak büntetést - na meg a nubok akik azt sem tudják miért haltak meg csak úgy adminkill hatására - biztos egy mesterlövész szedett le a távolból) idéznék egyet a napokban történtekből:
"[19:32:03] The White Wizard > koszonom szepen tsumaass
[19:32:14] The White Wizard > admin letedre a bazisom hatuljabol losz ram
[19:32:17] The White Wizard > en ezert 2x kaptam bant ugy hogy meg bazison se voltam
[19:32:20] Tsumaas-HUN - Defenders > nem tetszik?
[19:32:30] Tsumaas-HUN > nem vagyok admin..
[19:32:35] The White Wizard > leszarom PH-s vagy
[19:32:42] Tsumaas-HUN > s?
[19:32:48] Tsumaas-HUN > akkor?
[19:32:50] The White Wizard > rad nem vonatkozik a PH szabalyzata?
[19:33:08] Tsumaas-HUN > nem szeretem a szab lyokat
[19:33:14] The White Wizard > ja, de a bant remelem igen
Egy nap ban, most kivételesen nem Wizard-nak "

Logitech hardware tester

(#17321) gabipaci válasza Plutor (#17317) üzenetére


gabipaci
addikt

Olyan nagy baserape nem lehetett, estleg port valdezen,mert az semennyire nincs még levédve. A többin kizártnak tartom, de az adminprogram nincs még beállítva rebdesen, mivel a szervereken folyamatos élet van, és kb hajnal 2kor tudok rászabadulni, amikor már kiürül.
Bár tegnap nem bírtam már, és lelőttem a szervert:
[00:44:43] gabipaci > Sziasztok!
[00:44:50] gabipaci > Akartok meg maradni?
[00:44:52] nandor90 > szia
[00:45:02] nandor90 > mie bannolnal minket?
[00:45:04] gabipaci > Mert kalibralnam az adminprogit
[00:45:10] gabipaci > hulye
[00:45:19] Rhyn [hun] > kor vegeig
[00:46:03] gabipaci > akkor kor vegen lekapcsolom a villanyt
[00:51:37] GABIPACI > I WILL SWITCH OFF OUR SERVER AFTER THIS ROUND
[00:51:52] GABIPACI > I NEED CALIBRATING ADMIN TOOLS HERE
[00:52:02] GABIPACI > SORRY
[00:52:07] nandor90 > menyel paci kessobb aludni kb. 3fele:D
[00:52:13] waits > thx the info, and game
[00:53:07] GABIPACI > PLS SAVE THIS SERVER TO FAV, AND COME BACK SOON
[00:53:36] gabipaci > nandi, mar igy is kifolyik a szemem
[00:53:54] nandor90 > akkor holnap:D
[00:53:59] gabipaci > menjetek at rusholni az egyesre
[00:54:11] gabipaci > eleg nagy az elet
[00:58:17] nandor90 > hogy erted a nagy eletet?
[00:58:36] Okoskaaa-=HuN=- > auch
[01:02:02] Okoskaaa-=HuN=- > szeeeep
[01:05:10] gabipaci > nandi, 27-en vannak a masik szeron
[01:05:18] gabipaci > az nem olyan keves

A suicide dologra nem tudok mit írni, mivel az adminprogram semmiféle ilyen parancsot nem tud kiadni, még szándékosan sem.
A kill parancsra meg nem ír suicide-ot.
Port valdez, meg mint említettem, nincs még benne a védett mapok listájában.

Logitech hardware tester

(#17322) Target78hu válasza r-chee (#17314) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Az a Pimmeh engem is szinte csak raketyával ölt :D
Kill-camban tök látni ,hogy le nem tenné vagy váltana stukira az ilyen ,hanem folyamatosan tartja a kályhacsövet a orcája előtt..
Mostanában elég sok külföldi szerveren megfordultam (ezért-azért) ,de kb a felén lehet jókat játszani ,ahol nincs lagg,bézrép,cg-only,tímswiccs,unbalansz,véradmin stb -de elég bő a választék és ,ha nem tetszik a hely ,akkor lépek is ki hamar sitty-sutty ,s keresek másikat ennyi.

hkv.hu

(#17323) Źşë' válasza gabipaci (#17320) üzenetére


Źşë'
addikt

ha már személyeskedsz akkor legyél szíves a nevemet is beírni vagy legalább ide címezni, és nem vagyok nagyokos, csak vázolom a tényeket a Mi szemszögünkből, amit páran nem képesek felfogni, sztetek az az 5-6 ember akinek negatív véleményei vannak a ph szerverről, azok sztetek mindezt kitalálták? de nem értem miért, mert ennyi erővel írhattam volna bármelyik másik szerverre is! de nem, konkrétan ez esett meg velünk ott/akkor. Admin vagy, így ahelyett h burkoltan letudsz minket meg kellene érteni a mi álláspontunkat is, és az a szerver sorszám az nem az hogy mennyire f*sza a szerver, de nem ám, az az h mennyire van telítve folytonossággal, és nem értem h ez miért fontos neked/tek, én ha admin lennék azon lennék h az ilyen dolgokat megoldjam. Am mi sem vagyunk gyerekek hogy lenézzen bárki is (már aki, a flegma megfogalmazásból ítélve).

gabipaci az h te ott abban a hszben a srácot elküldted melegebb éghajlatra szépszóval, még rád is vonatkoznak a ph szabályai, továbbiakban legyél szíves felém és mindenki felé (mivel itt mindenki tiszteletbeli felhasználó és olyan itt nincs hogy mert admin vagyok) nyílt udvariassággal kommunikálni, semmi flegma megfogalmazással hozzászólást írni, és kéretik ezt a Szia. dolgot is mellőzni, eléggé a flegma kategóriába tartozik (csakmert nem esik jól ez sztem senkinek sem)

+sztem nem lenne semmi off ha a szerveretek dolgait nem itt tárgyalnátok meg (pl, r-chee blogja), mivel a szeród után jön be sok off hozzászólás...(csak egy 5let)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17324) bonat válasza Źşë' (#17323) üzenetére


bonat
senior tag

hoppá :)

(#17325) madgie válasza Target78hu (#17322) üzenetére


madgie
titán

Én voltam olyan hülye és nem léptem ki bő másfél órán át egy laggos szerverről, még pihenem a következményeit (idegbaj) :D
Tudjátok, vasárnap reggeli kiskakas üzemmód (akkor is nyerünk, akkor is leszedem a medicet, akkor is... közben meg mégsem, mert eltűnnek a golyók, ha olyanja van)

(#17326) Plutor válasza gabipaci (#17321) üzenetére


Plutor
aktív tag

Pont Port Valdez volt a kivétel.Ott nem volt baserape.
Előtte,és utána végig az volt. :((

(#17327) Target78hu válasza madgie (#17325) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Egy ideig én is próbálkozom lagg mellett ,mert hátha elmúlik ,de sajna többnyire nem :D
pl: most az m24-et platináztam ki és hát mondom csak pár kill kellett s maradok a laggpartyn hátha ,de mire becéloztam valakit 3 m-el odébb került ,random shotra lehet meglett volna :DD
Pár shot:
Itt a csapat nem nagyon alkotott( a "jó balansz miatt") ,így UAV-al ojjektíveztem picit [link], levitálós manusz , Röptébenlelövős távolból mákoslövéses (mármint éne paracsutáztam) , Ide se sűrűn kerülök fel, meglepődtem mikor a pilóta ide tervezte az utat ,bár hamar felfedeztek ,mert jött az egész squad rám :D

hkv.hu

(#17328) wayneso


wayneso
csendes tag

Csatlakoznék az előttem szólókhoz.Nekem is meggyűlt a bajom egy Gustavsont használó PH adminnal.Másodjára lőtt ki vele amit már szóvá tettem, és nem túl szép választ kaptam.Akkor mertem azt mondani hogy egy "nagy lófaszt a seggébe" ha még a saját szabályaitokat se tartja be.Ergo, kaptam a bannt.Egyébként akkor se mennék többször fel ha ez lenne az utolsó szerver.Ja és az idézett mondatomat nem bántam meg és mai napig így gondolom.Ehhez már nincs mit hozzá fűzni, csak annyit hogy akinek baja van egy szerverrel akkor van helyette száz másik és játszon ott ahol jól érzi magát.Nekem ez a PH szerveren nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#17329) gabipaci válasza wayneso (#17328) üzenetére


gabipaci
addikt

És ezt biztos Te sem tudod alátámasztani semmiféle screen-el, természetesen véletlenül...

Logitech hardware tester

(#17330) gabipaci válasza Źşë' (#17323) üzenetére


gabipaci
addikt

[link]

Logitech hardware tester

(#17332) gabipaci válasza Bosszuallo7 (#17331) üzenetére


gabipaci
addikt

Megkérnélek benneteket, hogy legközelebb ne abban a szobában eszetlenkedjetek, mert mint azt r-chee blogjában olvasni lehet, ott lehet kérni helyet az adminoktól a szerverre.
És mikor kértem helyet, egyikőtök sem tudott adni. Milyen adminok az ilyenek???
Kösz. :R

Logitech hardware tester

(#17334) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Huh gyerekek látom meleg van... :DD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#17335) gabipaci


gabipaci
addikt

Tudom, hogy senkit nem érdekel, de mivel én örülök neki, azért OFF-ban megemlítem...
99. hely
Akit esetleg mégis érdekel, nézze meg a linket, akit nem, az meg ugorja át a hszt.
Minden tiszteletem a hozzánk járó, visszatérő játékosoknak! :R
Köszönöm:)

Logitech hardware tester

(#17336) Źşë' válasza Mrdevil (#17334) üzenetére


Źşë'
addikt

meleg van, de a balcsi vize kellemes! csak sok a szúnyog ! :))

faja ez a kép :)

http://i588.photobucket.com/albums/ss328/heraclas/bad_company_2_-_artwork_.png

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17337) Mrdevil válasza Źşë' (#17336) üzenetére


Mrdevil
addikt

Aha szóval te a balcsiból írod a hsz-eket,vízálló laptopról.Apám te tudsz élni... :D :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#17338) Źşë' válasza Mrdevil (#17337) üzenetére


Źşë'
addikt

hasonló megoldással :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17339) Mrdevil válasza Źşë' (#17338) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én meg rohadok a szobába a venti elött. :O

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#17340) Audifan


Audifan
tag

Tennap bosszualloval meg bledivel olyan szerón voltunk ahol, halhatatlan volt mindenki meg végtelen lőszer volt :DD :DDD csináltunk pár videt is :D
vid1
vid2
vid3
kép

De a pályák elég jól ki vannak dolgozva mert vagy 10 percig gyalogoltam amire a végére értem :))

[ Szerkesztve ]

(#17341) Mrdevil válasza Audifan (#17340) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nana csak aztán vigyázzatok ezekkel a hackelt szerókkal.Legalábbis MW2-ben ilyenkor mindig szívás a vége. :(

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#17342) Audifan válasza Mrdevil (#17341) üzenetére


Audifan
tag

(#17343) HS 2142 válasza Audifan (#17340) üzenetére


HS 2142
őstag

Szvsz ez úgy működik, hogy van egy nagy pálya aminek te látod egy szeletét. Ez a conquest szelet, a nagyobbik része meg lesz majd a Rush szelete (ne adj isten squad rush vagy egyéb) a vip map pack 5 dlcvel...

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17344) Audifan válasza HS 2142 (#17343) üzenetére


Audifan
tag

Nem, ez magának a CQ mapnak a háttere nem ugy van mint a CoD-okban hogy van a map azt a ház másik oldalán meg már vége is van a textúrának hanem van a játéktér akkor a háttér, házak,fák stb és még utána is tart a map.
Pl.: Laguna altán van a folyó a map közepén annak a pálya végén nincs vége hanem folytatódik tonább mindkét irányba és tó lesz belőle...stb :K

[ Szerkesztve ]

(#17345) HS 2142 válasza Audifan (#17344) üzenetére


HS 2142
őstag

Nem értettél, azért nem fejeződik be mert raknak majd oda 2 M-Comot és meg is van a Vip Map Pack 5 és mindenki örül, hogy van egy "új" map.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17346) r-chee válasza Audifan (#17342) üzenetére


r-chee
őstag

:C Asszem én rendelni is fogok ilyen Leszarom tablettát. Mekkora buliii :C :C
Amúgy nekem egy toronyventi szolgáltatja a hűsítést :) . Holnatól pedig tutira szétizzadok du-nos műszakban a melóhelyen :( .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17347) bonat válasza Mrdevil (#17339) üzenetére


bonat
senior tag

az m-comok környékén kéne rohadni a dzsungelben...nem pedig TV-ben F1-et nézni a szobában a venti előtt :DDD :DDD :DDD

(#17348) creedszl


creedszl
aktív tag

egyik mapon, most fingom sincs melyik is az, de spawn után elhajtott mellettem quadon egy ellenfél én meg hátbalőttem és mindjárt utána meghaltam én is de semmi hogy ki lőtt le vagy hogy suicide vagy valami hanem egy ilyen üzi a chatben:

ez most mi?mert hogy nem campaltem ugye mert még csak spawn után voltam....

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#17349) wayneso válasza gabipaci (#17329) üzenetére


wayneso
csendes tag

Igazad van nincs screen shot , valószínűleg azért mert egy szar szemét hazug alak vagyok aki csak meg akar rágalmazni.Játszani kikapcsolódáskép szoktam és és nem azért hogy májer frag moviekal kápráztassam el a közösségi oldalak tagjait, éppen ezért nem veszek fel semmit de még csak screenshotot se csinálok, ezeket meghagyom azoknak akiknek az a legfontosabb az életben hogy milyen statot produkálnak.Döbbenet de már rájöttem hogy rossz helyen szóltam.Ki gondolná hogy PH szerver és a PH fórum különböző lenne megnyilvánulásában.Tudom mi az a betyár becsület úgy hogy védd csak magatokat ( még igazad is van hogy kiálsz a társad mellett ), de ameddig nem gyomláljátok ki az olyanokat közületek akik ilyet megtesznek addig ti is csak egy szerver vagytok a sok közül.A jó admin nem csak betartatja a szabályokat hanem magára nézve kötelezőnek is tartja pláne ha ő írta azokat.Aki pedig megszegi annak azon kéne inkább elgondolkodni hogy az ő privát megnyilvánulásából ítélik meg az egész társaságot ( klánt, közösséget ).

[ Szerkesztve ]

(#17350) Mrdevil válasza bonat (#17347) üzenetére


Mrdevil
addikt

Neszójjjábeeee.Mivan,mivan,mivan!(most meg mingyá gyün a meccs) :D :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.