Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17352) DieHard válasza gabipaci (#17335) üzenetére


DieHard
senior tag

Ember ez láma kérdés, de mi alapján kapod a helyezést? :U

(#17353) Źşë' válasza Bosszuallo7 (#17351) üzenetére


Źşë'
addikt

erre miből következtettél? :U

(#17352) DieHard csak gyanítom, sztem látogatottság, mivel sok a PH! taggel rendelkező, más szervert nagyon nem ismerő/látogató játékos : )

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17354) Zolás válasza Bosszuallo7 (#17351) üzenetére


Zolás
addikt

Te se lehetsz több ezen hsz alapján...

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#17355) r-chee válasza wayneso (#17349) üzenetére


r-chee
őstag

Valóban csak egy, azaz kettő szerver vagyunk a sok közül, akárhol is állunk bármilyen rangsorban.
"A jó admin nem csak betartatja a szabályokat hanem magára nézve kötelezőnek is tartja pláne ha ő írta azokat." - Ez tetszik :) .

Mi adminok pedig mindig is gonoszak, kivételezők, nemtörődömek, túlbuzgók, magunknak mindent megengedők stb. voltunk, vagyunk és leszünk is. Ilyen ez a szakma :) . Bármit csinálsz, nem vagy jó, ha vétesz, a dolog eléggé fajsúlyossá válik, és kegyetlenül jönnek a megkövezések.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17356) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Tudok egy jó megoldást. Nincs szabály és kész.

(#17357) Źşë' válasza r-chee (#17355) üzenetére


Źşë'
addikt

csak tudod, r-chee mindenki azért játszik h jól érezze magát és ha valami közbejön bukott a mutatvány ) és senki sem szereti a nem fer játékmenetet, de ez sztem érthető.

(#17356) v!ct0y ez jó lenne, csak sokan allegriásak a cg-re, mondjuk erre akár lehetne is mondani: meglőttek cgvel, lődd vissza rpgvel :D am nekem játék szempontjából a csíterekkel, és a baserapelőkkel van gondom, a többi dolog kiszámítható ha az ember kellőképp figyel, és spekulál/taktikázik.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17358) r-chee válasza Źşë' (#17357) üzenetére


r-chee
őstag

Sajnos mindig elég nagy a valószínűsége, hogy közbejön valami. Ez sehogyan sem szűrhető.
Csítereket szerencsére viszonylag hamar lekapcsolja a PB, baserape, GL és rakétavető kérdése pedig...nehéz ügy, de azért kezelhető. Legfontosabb, hogy senki agya se boruljon el, ha incidens éri :) .

** Tegnap este fennállt az a helyzet, hogy ellennél túl sok volt a 40+ rang feletti tag. Egészen jól nyomták az ipart. Port Valdez-en annyira nem volt esélyünk, hogy a csapat többsége sznájperolásra ill. őket támogató munkára állt be. gondoltam, kör végén átrakok pár embert hozzánk. Mivel fullra volt mindkét csapat, kitettem két oroszt tőlünk, hogy átmozgassak két 40+ rangút ellentől. Erre mi lett a köv kör elején? Legalább 8 ember lelépett a szerverről, és totális unbalanced helyzet lett a vége. Jött is a hőbörgés, hogy ez most így akkor jó?! Nekem meg itt égett a pofám :) .
** Kedvencem még balance-nál maradva, hogy látom admin progiban, támadó csapatban 3-4-en többen vannak. Gyors intézkedésre van szükség, chat-be gyors beír, hogy "Balance Coming!!!", majd emberek áthuzogatása. Elégedettség. Azaz mégsem, mert most meg a védők csapatában vannak többen :) . Vagy átállt pár ember, vagy jött közben pár tag, vagy egy másik admin társam is észlelte a szitut és ő is intézkedett. Tiszta bikicsunáj ez is :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17359) ciry


ciry
őstag

Birom, hogy mindig a jó partyk közepén fagy ki ez a rom :W

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17360) bonat válasza Mrdevil (#17350) üzenetére


bonat
senior tag

jóvan..nah..én is kikapcsolom ezt a masinát azt nézem majd...20:30!! ;]

(#17361) Mrdevil válasza bonat (#17360) üzenetére


Mrdevil
addikt

:K :C

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#17363) Polllen válasza r-chee (#17358) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem úgy volt, hogy lesz auto balance? Akkor senkinek se ég a pofája, ugyan úgy lehet hőzöngeni, de legalább történik valami... ;]


Bosszuallo7
Ez a mikrofonos duma odab@sz...megmondtad a frankót... ;] Ez alapján tényleg reális a 4... ;)
Amúgy alapvetően én sem érzek késztetést arra, hogy TS-re másszak...főleg, hogy nem is használom van helyette más...

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#17364) ciry válasza bonat (#17360) üzenetére


ciry
őstag

Detto

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17365) Źşë' válasza r-chee (#17358) üzenetére


Źşë'
addikt

egyetértek, balance-ot csinálni nem 1xű mivel senki sincs tisztában a másik skilljével, még a játék sem, uh ebből a szempontból ahogy esik úgy puffan. persze jó emberek kellenek akik össze tudnak dolgozni egymással.

(#17362) Bosszuallo7 nem tudom kivenni a hszedből h mi szól nekem és mi nem :)
am LGshocker barátunk még mindig keményen használja a csitet, amit a drága pb nem szűr ki!

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17366) mackosajt válasza r-chee (#17358) üzenetére


mackosajt
addikt

Azt a tegnapi balanszolást ne is említsd.
TS-en ordibáltam, hogy ezt most ki csinálta, mert nem láttam, hogy beírtad, hogy rendezkedni fogsz.
Amúgy akkor úgy vagy 5 ember került át a másik oldalra legalább, és mi is megvitattuk TS-en, hogy igen, nálunk kijönne átlagra olyan 40-es szint, a másik oldal (tiétek) meg jó ha 20-ra kijönne.

TS terén meg továbbra is csak ajánlani tudom, hogy jöjjön fel akinek baja van, sokkal gyorsabban, félreértések nélkül lehet tisztázni mindent. Volt már rá nem egy eset.
Illetve ha már Gabi csinált topikot, oda tessék bebüfögni a problémákat, ha már itt egyeseknek off.

szerk:
Ezt a csítert hol láttad Zsé? Nálunk?

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#17367) wayneso válasza Bosszuallo7 (#17362) üzenetére


wayneso
csendes tag

Teljes mértékben igazad van.És most hogy megtudtam hogy te vagy a leggyorsabb a haverjaid között , így már világos minden.Hamarabb rakod sebességbe a szádat mint az eszedet.De nincs azzal se baj, sokan vannak vele így.Ha admin vagy akkor pont az ilyenekről alakul ki egy nem túl szép kép az emberben egy társaságról, de te nyilván nem szeretsz olvasni, mert ha szeretnél akkor elolvasnád más hozzászólásait egészben, és nem csak kb. két sort belőle.Amennyiben elolvastad akkor viszont a megértés lehet a kulcs a problémádra.Nem mondom boldog boldogtalannak hogy lófütyköst a seggedbe, de te kiérdemelted a briliáns elméddel.Több ilyen ember kéne mint te vagy , mert akkor jobban megbecsülnék a normálisakat.És mivel érdemi válasz vagy hozzászólás nem történt ezért én innentől kezdve lezártnak tartom a témát.Amennyiben mégis találkoznánk valamelyik szerveren ( mert kicsi a világ ) , akkor inkább kilépek majd nehogy esélytelen legyek a Lucky Luke-ot megszégyenítő gyorsaságodtól.

[ Szerkesztve ]

(#17368) Zolás válasza Bosszuallo7 (#17362) üzenetére


Zolás
addikt

Van aki hangfallal játszik vagy csak egyszerüen nem akar TSre járni....
De jó duma

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#17369) Źşë' válasza mackosajt (#17366) üzenetére


Źşë'
addikt

neem, én ahányszor feljárok játszani, mindig server browserből választok szervert, semmit sem rakok favba, nagyon ritka az olyan amelyikről lelépek csak mert nem fer a játékmenet. nem is tudom már de sztem van vagy 2 hete h a srác leszedett nem is akárhogy. Jobbról társam elkezdi lőni, és azon nyomban miután meghalt már jött is át rám a célkereszt (talán ezredmásodperc gyorsasággal, mondom nagyon gyorsan) és a skullókat láttam repkedni felém, persze leszedett. Aztán írtam is h aimozik, mire a többiek is felfigyeltek, és az admin már banolta is. Aztán még azon nevettem h a bradley-met is sorozta type 88 lmg vel :DD még előtte, aztán nemsokkal utána repült :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17370) mackosajt válasza Źşë' (#17369) üzenetére


mackosajt
addikt

accuracy-ból látszik, hogy csíter, 70%...

pbbans, vagy más stream-es szerókon biztos banon van, bár most nem kerestem rá, de holnap megnézem.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#17371) Źşë' válasza mackosajt (#17370) üzenetére


Źşë'
addikt

igen, meg a kill/headshootsból is nagyon látni, durván! de h nem sül le az arcáról a bőr az ilyennek... nem értem
találtam egy érdekes képet :) az idegenek közöttünk járnak! csak ez nem gabonakör hanem homokháromszög homokkörrel a közepén :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17372) Target78hu válasza mackosajt (#17370) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Ja kicsit túl pontos , ennyi headshot minden fegyvernél (pl m60-nál) enyhén izé ,de biztos csak ügyes ahogy a nagyok mondják :D

hkv.hu

(#17373) Monochrome


Monochrome
csendes tag

A mindent látó szem, lehet, hogy csak UAV-val látható, és "egyfajta utalás" rá? :D
[link]
A nagy testvér mindent lát...
melyik pályán van ez? :Y

[ Szerkesztve ]

(#17374) Sontir Fel válasza Target78hu (#17372) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Igazi kis szamuráj :DDD

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#17375) Źşë' válasza Monochrome (#17373) üzenetére


Źşë'
addikt

mindegyiken :) ez a pb :D na most viccet félre téve, hogy érted h melyik pályán?! ez nem a játékból van, majdnem olyan mint Rá szeme

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17376) Monochrome válasza Źşë' (#17375) üzenetére


Monochrome
csendes tag

Nem a játékból van? Nem UAV alatt screenshot? Pedig nem semmi poén, ha ilyet elhelyeztek a pályán.
Nézd a linket előző hozzászólásomban, PONT olyan, mint az all seeing eye :D

Egyébként az UAV mellett a Punkbuster is lehet a mindent látó szem

[ Szerkesztve ]

(#17377) ciry válasza wayneso (#17367) üzenetére


ciry
őstag

Több ilyen ember kéne mint te vagy , mert akkor jobban megbecsülnék a normálisakat
Ez jó duma :D
Monochrome: nekem is rögtön a szabadkőművesek ugrottak be :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17378) káen válasza Źşë' (#17365) üzenetére


káen
tag

Igen, ezt a mocskos trógert felhozta a balszerencse a vLr szerverre is...ban nem rakta ki, kick ellenben igen. GUID-ja a pbbans szerint tiszta, azért beraktam banba, talán nem engedi fel az adminprogi...rohadjon meg...

(#17379) r-chee válasza mackosajt (#17366) üzenetére


r-chee
őstag

Az inkább erőviszony-kiegynlítés volt, a balance az mást takar. Az egészben a legszebb az volt, hogy két ember ment ugye mínuszba, hogy kettő 40+ -ost átrakjak a helyükre, tudva, hogy a két kirakott helyére hamar jön másik kettő. Erre nem várt fordulatként eltűnt egy rakás ember a kör elején :) . Később visszaállt a 16-16 fő, de elég nagyot égtem, hisz úgy tűnhetett, hogy kidobtam egy csomó embert.

Nyerjenek mááár a hollandok!!! :)

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17380) gabipaci válasza káen (#17378) üzenetére


gabipaci
addikt

Elküldhetnéd a GUID-jét privátban.
Köszönöm.

Logitech hardware tester

(#17381) Źşë' válasza Monochrome (#17376) üzenetére


Źşë'
addikt

dede, uav alatti shot, de sztem ezt helivel "heggesztették" a homokba:) nem értem még mindig h miért kérdezted ezt a szem dolgot, olvastad valahol, ez glich lehet vajon?! csak mert amúgy én nem láttam még élőben ilyet, a képet találtam

(#17378) káen nem tudom mit használhat h nem böki ki a pb, de ez durva

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17382) eugabesz válasza Źşë' (#17381) üzenetére


eugabesz
őstag

Ugyan már,ez egy föld alatti pálya,a következő pach-ben már benne lesz.. ;] :DDD :DDD :N

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#17383) káen válasza Źşë' (#17381) üzenetére


káen
tag

Linkelte egy oldal címét. Fizetős, privát csít...használja egészséggel. Engem az idegesített fel, hogy nem tudtam bannolni ingame...

(#17384) Źşë' válasza r-chee (#17379) üzenetére


Źşë'
addikt

de a polip megmondta előre, ill megette :DD ez milyen lol, végig jót evett! és nem lett neki 1xsem fail xD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17386) LifeSpirit válasza Bosszuallo7 (#17385) üzenetére


LifeSpirit
tag

Jól teszed, ilyenkor hagyni kell,had legyen igaza és akkor elmondhatja hogy ,jókedvvel távozott. :))

(#17387) mackosajt


mackosajt
addikt

Minap azt vettem észre, hogy Arica harbour Rush mapon a 2. M-Com párosnál a garázsban lévő M-Com-ot úgy tették tönkre, hogy bent sem voltak.

Most reggel, hirtelen felindulásból bementem a szerverre, üres volt, átváltottam Aricára, majd elindultam. Assault+c4 kombóval.

Itt az eredmény.

Hogy miért adott pontokat a szerver, azt passzolom, hisz egyedül voltam.
Következő körben switcheltem támadóba ismét, akkor már meg nem pontozott, de szintúgy sikerült lerombolni.

Hihetetlen, hogy a garázs teteje ilyen.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#17388) F_Zolee válasza mackosajt (#17387) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na most akkor már ez is fog terjedni a minél gyorsabb letámadás végett már előre látom... Nem elég, hogy a másik mcomot összedöntik messziről. Persze az utána lévő már nem ilyen egyszerű de hamarabb eljuthatnak oda.

[ Szerkesztve ]

(#17389) Mrdevil válasza LifeSpirit (#17386) üzenetére


Mrdevil
addikt

Avatar tolvaj. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#17390) LifeSpirit válasza Mrdevil (#17389) üzenetére


LifeSpirit
tag

Kár hogy nem lehet feltölteni egyénít :N
Inkább játszani jönnél..

[ Szerkesztve ]

(#17391) Gonz0 válasza gabipaci (#17287) üzenetére


Gonz0
tag

Gabi: teamspeak problémára esetleg EZ lehetne nektek is a megoldás..

Nekem meg pláne, mert nincs kedvem TS3-at telepíteni, ha migrálnátok battlefield.hu-s mumbléra végre ismét fel tudnék járni hozzátok :)

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17392) jean


jean
csendes tag

Ha TS gondjaitok vannak a HUN TS -n tudok a PH nak átmenetileg vagy akár végleges szobát-szobákat csinálni , 6 éve megy a TS szerverünk a magyar BF csapatok java ott van .

jcsr.Jean

(#17393) Target78hu válasza Gonz0 (#17391) üzenetére


Target78hu
aktív tag

A mumble mókás ,még "régen" bf2-ben marhultunk vele ,mert térben lehetett hallani akár a másikat a játékban (ha közel vót a társ ,akkor hangosabban , jobbról-balról óbégatott stb) :)
Nálunk van ventri akár 10 ember is gyühet+saját szoba stb. ,mert nincs kihasználva a 25 fős szeró ,bár jár fel néhány wow-os azé' :)

hkv.hu

(#17394) lala42


lala42
őstag

Hali!
Nos visszatérve a fentebb olvasottakra, az-az a ballancal és állítólagosan valós vagy vélt csíterekkel kapcsolatban, a minap este öltük egymást. Az ellen rangjára tekintettel, valamint szervezettségével magasan fölöttünk volt. Ezzel nem is volt gondom, de! És itt jön a DE. Azt nem említem, hogy Atakama-nál mint védők én az A meletti gránátköpködőbe beülve tiszta sorozatokkal bombázva az alattam támadó ellent próbáltam kiiktatni. Mondanom sem kell kevés (ill. semmilyen) sikerrel. Jött a személy, mint Petőfi versében az ár. Na mondom ez a hegylakó. :DDD Nem baj jön még más is, aki tisztességesen meg fog halni. Nem jött. Ellenben kaptam a fejlövést, valami shotival, igen távoli helyről. Killkam mutatta. :K Nem említek neveket, mert több (sajnos magyar) játékos is volt ott, akik hallhatatlannak bizonyultak. Nevek azért nem fonotosak, mert ezek a személyek ( azért nem írok játékosokat, mert igen távol állnak ettől a fogalomtól )nem jelentősek a számomra. Piti kis emberkék. Sikerélményük az életben csak itt van, iskolában valszeg. katonás jegyekkel rendelkeznek. 1-2. Abból is gondolom, hogy félistenek az illetők, hogy mivel már nem láttam más esélyt, be az M-60 dum-dum lőszer magas, váltva a magas pajzs hátulról egy fél tár bele, mire megfordul és 1 M-111 es halált oszt. Na mondom ennek fele sem tréfa.
Úgy írom ezt, hogy csapattársam is jajbékolt ilyen észrevételek mellett.

Másik. Én nem csíterezem le a 2-es 3-as ranguakat ha jól nyomják. Mert lehet nagy FPS tapasztalata, csak most jutott a játékhoz, és hát el kell kezdeni lkámaként. Attól nagyon jól nyomhatja. De mondom a 40-es vagy afölötti szint nem igazolhatja az ilyen és ehhez hasonló eseteket.
Bocsi ha hosszú voltam. :R :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#17395) Gonz0 válasza Target78hu (#17393) üzenetére


Gonz0
tag

Igen, van bc2-höz is 3D-s plugin.

Egyébként meg messze jobb, mint TS3. Ha itt kiáltod, hogy gránát akkor még van esély félreugrani. TS-en általában már csak a "jah.. kösz hogy szólsz.." szokott a válasz lenni. Na meg az ingame overlay se gyenge, teljes felületet látod ingame, tudsz szobát váltani, mutálni másokat ;], kirugni embereket, meg kvázi bármit amihez alt-tabolni kéne normál esetben. Szóval jó kis program, nem is értem miért használ bárki is TS-t vagy ventrillót.

A privát mumble szervert is el tudnám intézni. Azt is felajánlhattam volna, de szerintem jobb ha egy szerveren vagyunk mind. Ha problémád van vmelyik klántaggal csak átmész a szobájukba és megbeszéled vele. Vagy a squadodban 3 BHP-s van akkor az ő szobájukba lépsz át. Legalábbis ez lenne az ideális szerintem. Szóval úgy gondolom jobb, ha a magyar játékosok beszédképes tagjai egy szerverre járnak fel. Nyilván a döntés Gabipaci kezében van. Ez csak egy lehetőség, de nem az egyetlen.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17396) Gonz0 válasza lala42 (#17394) üzenetére


Gonz0
tag

Nem az a baj, hogy hosszú voltál, hanem az, hogy értelmetlen amit írsz. Háromszor olvastam újra az első bekezdés második felét, de még mindig nem értem mit akartál ezzel elmondani.

Ranngal kapcsolatban: Mivel több embertől is olvasom, hogy az egyik oldalon csak 40+-os, másikon meg csak 1-10-es rangúak vannak és hogy ez mennyire unfair. Meg az admin is (no offense), hogy sok a magas rangú az egyik oldalon és nosza rakjuk át őket. Felejtsétek már el, hogy a rang számít valamit. A rang egy dolgot mutat meg: Mennyire kocka az illető, mennyi időt játszott a játékkal. Ezt és nem többet.
Bár még ez sem igaz, mert sokan vannak akik nem csak egy perszonával rendelkeznek (köztük én is) és állandóan kapom a cheaterezést a kisebbik rangúval, hogy ilyen ranggal nem lehetne ilyen jó statom.. bullshit.
A rang nem jelez semmit. Néhány játékban meg van oldva rendesen a "skill level" kiszámítása. Pl: quake live, vagy épp a battlefield heroes. Itt is meg lehetne csinálni ha a dice nem csak a fenekét vakargatná. Lehetne olyan autobalance, a lehetséges legjobb egyensúlyt eredményezné a csapatok közt. De talán majd a 2014-es patchbe ez is belekerül.. türelem, csak ki kell várni.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17397) lala42 válasza Gonz0 (#17396) üzenetére


lala42
őstag

Háromszor olvastam újra az első bekezdés második felét, de még mindig nem értem mit akartál ezzel elmondani.
Talán a tisztességtelen játékra ill játékosra akartam utalni. :U
Sajnálom, ha a magyar nyelv számodra ennyire érthetetlen. :(( De ne aggódj majd belejössz. :R

Egyébkjént pedig utaltam arra is, hogy (hsz. második fele) a rang nem számít. :R

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#17398) gabipaci


gabipaci
addikt

Nincsenek TS problémáink, Eugabesz biztosított nekünk 100 slotot, ami bőven sokkal több, mint amit valaha használni fogunk.
Már elkezdtem kiépíteni a szobákat, meg ilyesmi.
Még majdnem két hónapig van a mostani TS-ünk kifizetve, addig biztosan megoldjuk az átköltözést :)
Nem tudtam, hogy Jean-éknál is ennyi hely van, mert akkor oda mentünk volna,mivel egy csomószor nálunk vannak, és egyszerűbb lenne, ha velük is beszélgethetnénk játék közben.
A TS3 telepítés nem egy nagy ördöngősség, ajánlom mindenkinek!
Ami a mumble 3d hangzását illeti, ez a TS3-ban is benne van.
Jópofa dolog, de én nem használom.

Ami az játék autóbalance-át illeti, egy kicsit félre értelmezitek.
Annyi az egész, ha egynél több a különbség létszámban, akkor beírja, hogy valaki menjen át, mert különben átrak egy embert. Ennyi. De azt magasról letoljja, ha az egyik oldalon 16db 40+ os rangú van, a másikon meg mindenki 10 alatt.
Ezt nem is tudom, hogy nevezhették el balance-nak :((( :W

Logitech hardware tester

(#17399) Gonz0 válasza lala42 (#17397) üzenetére


Gonz0
tag

Ez a mondat okozott számomra problémát: "be az M-60 dum-dum lőszer magas, váltva a magas pajzs hátulról egy fél tár bele, mire megfordul és 1 M-111 es halált oszt." megtennéd, hogy szerencsétlen magyarul nem beszélő embertársaid kedvéért átfogalmazod, hogy az is megértse akinek a "magyar nyelv .. ennyire érthetetlen"?

Reméltem, hogy az adminos mondatrészből rájössz, hogy a rangos rész nem csak neked szól, hanem úgy általánosságban írtam.

@Gabipaci: Akkor túltárgyalva. Alapvetően nem okoznak problémát a next-next-finish tipusú programtelepítések, csak nem szeretek olyan programot felrakni amiről az a véleményem, hogy nem jó.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17400) gabipaci válasza mackosajt (#17387) üzenetére


gabipaci
addikt

Mindíg is kiváncsi voltam, hogy emberek miért éreznek késztetést erre, de most! Most! Most itt a lehetőség előttem!
Megkérdezem!
Mackósajt! Ha már rájössz egy ilyen bug-ra, nem tudnád magadban tartani?
Hogy ne csesszék szét az amatőr pontlövészek és garázstető robbantók arica harbour mapját? Meg mint annó az épület lekéselése, az is a Te nevedhez fűződött.
Szóval, minden kötözködés nélkül, pusztán érdeklődés képpen: Miért jó ez? :R

Gonz0: a döntés nem az én kezemben van. OGC-ék felajánlották már a mumble-t.
Ha az kell, kérek egy szobát, és mehetünk oda.
Nekem aztán mindegy.
Ez az ALT+TAB nélkül elérhető kezelőfelületről beszélnél egy kicsit? Jó lenne egy screen is. (Tudom, én mindíg a screent követelem :)) )

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.