Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17251) r-chee válasza gabipaci (#17250) üzenetére


r-chee
őstag

Ööö...kicsit le vagyok maradva...2-es szeró Conques módban fut? :D
Látom, lesz pár változás/bővítés szabályoknál. Csak egy dolog nyugtalanít: nincs kedvem kibővíteni és átfogalmaztatni angol és német nyelven a szabályzatot :N. De lehet, hogy rakétavetőkkel kapcsolatos elgondolást leferdíttetem a kollégákkal :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17252) JamesHun


JamesHun
addikt

ha a szerver jobbátétele a cél akkor ha van admin fent és látja, hogy szenved a másik brigád tegyen már valamit (főleg ha 2-3 emberhátrány is van)
én le is léptem, mert csak szenvedély volt és amikor az admin kerüli meg a pályát és támad hátha akkor mit is várhatnék (hülye szigetes pálya utolsó védelmi részénél)

SeriesX: JamesSHun

(#17253) v!ct0y válasza F_Zolee (#17242) üzenetére


v!ct0y
veterán

Kicsit feljebb vettem a gammát. A két széléről meg nem tudok nyilatkozni én csak fullhd ba toltam eddig.

(#17254) Doki-HUN1978 válasza Źşë' (#17249) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Komoly kis brigád... :D :C

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17255) gabipaci válasza r-chee (#17251) üzenetére


gabipaci
addikt

Ja, próbálkozunk...
Úgy néz ki lesz belőle valami, bár rush-ban kicsit jobb volt a terheltsége. De aztán a 3dspot letiltása be tett neki kicsit, utána meg CQ-ba tettem, mikor meglettek az új mapok.
De eddig nem panaszkodhatom. Jönnek csőstül, bár a külföldiek jobban beakadnak.
A szabály dolog meg előbb legyen végleges Magyarul :)

JamesHun, kifejtenéd bővebben?
Mert én fent voltam ma, és még GodFather is, de egy squadban voltunk, és nem vettem észre szabálytalanságot.
Más admin nem volt fent.
Nem vágom miről van szó?
Védő voltál, vagy támadó? Az első Isla körön, vagy a másodikon?

Logitech hardware tester

(#17256) r-chee válasza JamesHun (#17252) üzenetére


r-chee
őstag

Néha szenvedésnek is kell lennie a játékban :) . Na jó, legközelebb csinálj képet/videót az esetről, vagy legalább az illető nevét írd le - ha már megemlíted a dolgot -, hogy esetleg bocsánatot tudjon kérni stb ;) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17257) JamesHun válasza r-chee (#17256) üzenetére


JamesHun
addikt

máskor felírom a nevét
:P

SeriesX: JamesSHun

(#17258) gabipaci


gabipaci
addikt

Elvileg az összes CQ map a kettesen 500-as tickettel indul, és egy kör megy rajta, aztán a következő map indul.
Ha nem így van, akkor benéztem valamit, vagy csak szimplán álmos vagyok.
Jó éjt, mára befejeztem.

Logitech hardware tester

(#17259) belaazallat válasza gabipaci (#17258) üzenetére


belaazallat
addikt

Köszi!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#17260) Polllen válasza Źşë' (#17249) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sztem a spot az egyik legjobb dolog a kemperek ellen... ;) hc-n érdemes megnézni, hogy elfajul ez...ott még kill cam sincs, hogy legalább az alapján ki lehessen szedni...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#17261) HS 2142 válasza Balika23hun (#17236) üzenetére


HS 2142
őstag

De azt figyelted, hogy a specactos medál még mindig 0-nál számol. Amúgy ez milyen szerver volt historyból majd megnéznéd? Tesztelném a dolgot.

"Tehát (a CG) épületekre is használható, mivel az is járműnek számít a játék kódja szerint." :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17262) v!ct0y válasza HS 2142 (#17261) üzenetére


v!ct0y
veterán

Én a Specact specact server nevű szerón voltam és ott megvolt minden új cucc.

(#17263) gabipaci válasza HS 2142 (#17261) üzenetére


gabipaci
addikt

Ha idézel, akkor a teljes szöveget lécci.
Lehet nem volt egyértelmű, de a CG épületekre és telepített lőéllásokra használható, mert az épület esetében nem attól hal meg az enemy, hanem destruction 2.0-tól, a telepített lőállás meg járműnek számít, így az lenullázza a számlálót, az elképzelések szerint.
De lehet, hogy ez nem jön össze :(

Logitech hardware tester

(#17264) gabipaci válasza gabipaci (#17263) üzenetére


gabipaci
addikt

de rohadt álmos vagyok, megint összekevertem a betűket, ez megint nem lesz érthető.. :W

Logitech hardware tester

(#17265) HS 2142 válasza gabipaci (#17263) üzenetére


HS 2142
őstag

Csak meglepődtem, mert az addig ok, hogy a telepített lőállás járműnek veszi ezzel nincs is gond. De ha nekiállok épületet bontani és a fal mögé bújt az ellenfél és így megöli, akkor az most továbbra is emberre fogja venni, nem járműre (mert ugye épületre lőttem, de szerintem ezt nem így fogja venni az adminprogram, mert 1 rakétából meg nem fog az épület összedőlni).
Ezt ne kekeckedésnek vedd dicséretes is amit csinálsz, majd működés közben meglátjuk.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17266) gabipaci válasza HS 2142 (#17265) üzenetére


gabipaci
addikt

Az a baj, hogy túlértékelik az eberek az épületbontást.
Nagyon ritka az, amikor CG-vel lebontják a házat. Legalábbis szándékosan.
Az inkább az eltévedt rakétáktól szokott összedőlni. Ami véletlen nem csapódik bele az ember arcába 30 centiről.
Jobban támogatnám azt, hogy a CG-t egyszerűen tiltsuk ki Nelson Bay-ről.

Logitech hardware tester

(#17267) mackosajt válasza gabipaci (#17266) üzenetére


mackosajt
addikt

Nelson Bay sajátos esetéből kiindulva, ha már úgyis "Lesz" számláló, amit kinulláz egy vheicle vagy hasonló dolog, lehet egyszerűbb lenne azt figyelnie, hogy minden 2. CG kill után érkezik-e vehicle kill/assist szöveg, mert ha nem, akkor ugye emberünk folyamatsan emberre CG-zik.
Aki épületre, annak ugye lehet a 15. után dől csak össze a ház, és addig lehet 1, esetleg 2 ember besétál a CG elé.
AMúgy ez érdekes is egyben, mert a kill-t nem számolja be a statba, sőt, emberünk ismét teli tárral lesz jelen, miközben már lehet éppen ki volt fogyva, vagy az utolsókat rúgta, szal még lehet nem is annyira büntetés ez egy CG huszárnak.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#17268) Źşë' válasza Polllen (#17260) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem leginkább akkor lenne értelme ha úgy látod mikor közvetlen a szemed előtt van a bejelölt ember, ha valami mögött tehát takarásban akkor ne lássa azt az olyan ember akinek ez nem lehetséges. Picit Wh szerű így tényleg, minden lópikulán átlátni, pl hegyeken dombokon házakon stb. (Tankokra oké, de annak az idejét is leredukálnám, pár sec-re mert így könnyebben kikerülhető a jármű).

Ezt azért gondolom így mert te tudod h hol van az ellen, bejelölöd, ő csak rád számít (már ha lát), de kap a nyakába még 5 kiló ólmot mert meglátta még 5 ember a narancs jelet. HC-n is lehet ezeket állítani, csak admin függő. Én voltam már olyan HC szerón amin volt spot, és csak lestem h mire fel :D hent volt mint az állat :) Sőt killkam is volt pár esetben HC-n. Szó mi szó nem szeretem az olyan váratlan skullókat amelyek a semmiből jönnek. :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17269) gabipaci


gabipaci
addikt

Jó lenne ha belehúznátok!!!
Ilyen közel még sosem volt a kétjegyű pozició.
(gyengébbek kedvéért 99 vagy az alatt)

A CG dolog még csiszolásra vár erőssssen...

Csak összehasonlításképp:
104. HUNGARIAN Sun / PH! Ranked
415. Battlefield.hu [HUN][RANKED]
647. HUNGARIAN Sun / PH! Ranked II
663. [IRAM] clan server HUN
816. Multiplay : HUN =cBc= cbc.battlefield.hu
1720. Multiplay :: Dragon server [HUN] [RANKED]
1870. HUN4CE-Server-[HUN][RANKED]
1897. !vLr [HUN] HC only server (1 recon/side)
2195. =BHP= Hungarian Clan Server [MAGYAR][HUN][RANKED]
3507. TRS Squad of Traitors - BFBC2 HUN
4364. Infantry Only - [HUN] - Mixed Maps - NOT HC!
4379. Hungarian Reunited Clan - HRC***

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#17270) Balika23hun válasza HS 2142 (#17261) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Amin én megcsináltam ezeket azon már nincs ilyen specact mód.
Keress rá a SPECACT kifejezésre és kiad párat.
És igen sajna a medálnál még nem számolja ill a pineket sem ad még ezért nem is erőltetem a dolgot.
Remélem hamarosan kijön a specact mód.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#17271) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

Most kit érdekel hogy a szerver hanyadik? Attol hogy 2jegyu szam a helyezése a szeronak megszunik a lagg,hitbox probléma? Esetleg a jatekosok kapnak érte pénzjutalmat vagy jatekon belüli epic fegyot?

(#17272) gabipaci válasza Dantenero72 (#17271) üzenetére


gabipaci
addikt

Ha lagol es hitbox problemad van, akkor ne gyere fel.
A TS is meg szokott alni, ugyhogy oda se gyere.
A hozzaszolasaimat meg nem kotelezo elolvasnod.
Ezzel meg is oldodtak a problemaid.

Ha meg a penzjutalmat akarod eroltetni, megadom a szamlaszmomat, ahova tudsz utalni.
Szerintem tobben vannak itt, akiket erdekel az elert eredmenyunk, mint akit nem.

szia ;]

Logitech hardware tester

(#17273) Polllen válasza Źşë' (#17268) üzenetére


Polllen
nagyúr

Egyetértünk ebben ;) De inkább ez, mint semmi :)

Amúgy elméletileg minden szeró HC, amiben akár csak egy változót is megváltoztatnak...(pl minimap off, stb) nekem mondjuk csak a jobb sebzés kellene...;) egyik játékban se szeretem a fél tár után még futkosó ellenséget...

gabipaci
A szeró helyezés meg szép, de azért ne feledjük el, hogy ennek a szerónak a legjobb marketingje a magyar játékosok között...A ph közösség előtt kiemelt helyen van, mivel a fórumon is folyamatosan erről van szó... ;] Így csak azt tudom mondani, hogy hajrá, de más magyar szerókkal nem kéne összehasonlítani ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#17274) WhiteWalker válasza Dantenero72 (#17271) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

igenis legyünk 100 alatt!!!! bár mostanában nem volt időm játszani,de amint lesz eggyel többen leszünk :DDD

(#17275) bonat válasza Dantenero72 (#17271) üzenetére


bonat
senior tag

:DDD

(#17276) gabipaci válasza Polllen (#17273) üzenetére


gabipaci
addikt

Persze, tudom.
Nem kellett nagy ügyesség felkutatni a célközönséget.
Felmerült még a babanet - társalgó, illetve a nyugdíjazott postások klubja, de végülis a PH! BC2 topikra esett a választásom.
Nehéz döntés volt. :))

Logitech hardware tester

(#17277) Źşë' válasza WhiteWalker (#17274) üzenetére


Źşë'
addikt

én kül őszintén bevallom h nem tudom az mire jó h hányadik a sorban, gondolom ez látogatottság alapján működik, az meg egy dolog h vannak nem kevesen akik folyamatosan csak ott játszanak, így könnyen megvan a kellő emberszám ami a szeró kihasználtságára utal és elősegíti ott a helyezetet.

ismét egy madár:

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17278) HS 2142 válasza Źşë' (#17277) üzenetére


HS 2142
őstag

Csak nekem jut róla ez az eszembe? :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17279) Źşë' válasza HS 2142 (#17278) üzenetére


Źşë'
addikt

a linkedre valami critical section kép jön elő, sztem törölhették a képet vagy mi :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17280) r-chee válasza Polllen (#17273) üzenetére


r-chee
őstag

Hát igen, némi marketing is hozzájárul(t) a népszerűséghez. Egyrészt itt PH!-n a "PC játékok" topikon belül az első 8-ban mindig bent van szinte ez a BC2 topik, ahol jelen vagyunk, másrészt én személy szerint egy rakás más honlapra, fórumra is belinkeltem már az elérhetőségeinket, harmadrészt hála az egyes szeró telítettségének, idetalálnak a külföldi arcok is.
Más magyar szerókkal pedig miért ne hasonlítanánk össze magunkat? A többieknek is megvan minden lehetőségük az előkelőbb helyezésre/népszerűségre :) . Az egy más dolog, hogy ha nálunk lógnak, attól nem lesz a szerójuk népszerűbb ;] .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17281) HS 2142 válasza r-chee (#17280) üzenetére


HS 2142
őstag

Amúgy is a battlefield.hu-n van egy cikksorozat eugabesz gondozásában (most épp a HUN4CE volt a soros), ami az összes magyar szervert bemutatja, így mindenki megkapja a maga marketingjét :)
Ja látom én is gond van a képpel, google a hibás, ujjabb próba

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17282) Źşë' válasza HS 2142 (#17281) üzenetére


Źşë'
addikt

hát igen :)) valóban hasonlít a póz :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17283) r-chee válasza Źşë' (#17282) üzenetére


r-chee
őstag

God mode activated :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17284) F_Zolee


F_Zolee
veterán

mackosajt: bocs a hentelésért de nem volt szándékos. Mióta elkerült a felirat jobb felülre már nem is látom kit csapok le. Ezek szerint mindig rossz helyen lehettél. :)

(#17285) mackosajt válasza F_Zolee (#17284) üzenetére


mackosajt
addikt

no para, nem azért írtam, csak általában megtalálom a gyilkosaim, de most valahogy hiába indultam el érted, lehetetlen volt eljutnom a közeledbe.

Tegnap ha jól emléxem, Okoskával találtunk sűrűn egymásra.

Nemesisig szerencsére nem jutottunk. :)

más... korábban mikor voltam a 2-esen, arica, amcsi oldalról nyomultunk volna, de beszorultunk fentre... csapatban 10 csipa... következő halálomkor váltottam köcsög smoke-osra, majd nyomtam a füstöt nekik... hihetetlen, hogy 1-es és alatti k/d-kkal csipáznak... milyen lehet a k/d-juk, ha a "javító" kaszttal ilyenek?

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#17286) Polllen válasza gabipaci (#17276) üzenetére


Polllen
nagyúr

Amúgy szerintem sokkal jobb fogás lett volna, ha a szeró Pajkos Poni Párharc néven futna... :U

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#17287) gabipaci válasza Polllen (#17286) üzenetére


gabipaci
addikt

Ez olyan jó név, hogy el is fogadtam volna annó, de már sajna nem cseréljük le.
Elfelejtettem beírni, hogy az adminprogram átköltöztetése egy ingyenes helyre Eugabesz közreműködésével, az OGC.hu-nak köszönhetően sikerült.
Illetve úgy néz ki a Teamspeak3 megint költözni fog, mivel elég sok a fagyás.
Ez szintén Eugabesz nevéhez kapcsolódik. Mármint nem a fagyás, hanem a költözés!
Nagyon köszönjük a közreműködést és a segítséget! :C

Teamspek3-ról nincs több információm egyenlőre, de még 60 napig ki van fizetve a mostani is.

Logitech hardware tester

(#17288) F_Zolee válasza mackosajt (#17285) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ahhoz, hogy elkapj kicsit erősíteni kellett volna, mert csak 1 pont volt a ti kezetekben. Én meg futkorásztam fel alá szal nehéz lett volna csak rám utaznod. ;]

(#17289) gabipaci


gabipaci
addikt

Adminprogram:
Megvan a se ki se befelé nem lövöldözhetsz plugin. Semmivel se lősz ki, mondom, nem?!

Újrakalibrálom a térképeket, pontosítom a lefedett zónákat, légvédelmet kiveszem a zónából, és közzéteszem az egészet.Ja, és a helire is lesz elvileg megoldás, ha visszarepül a bázisa felé, attól még ne legyen védelem alatt.
Persze csak Conquestben.
Rush mód nemsokára kész lesz.
Elvileg a következő verzióban benne lesz.

Logitech hardware tester

(#17290) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Hát kicsit csalódtam ebben a játékban.

Talán azért mert nem érzem azt a hangulatot mint a Battlefield 2-ben.Abban vmi más van..... Nem ist tudom miért talán a 32v32 miatt vagy mert magyar szerverek voltak/vannak(sajna kevés).

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#17291) mackosajt válasza F_Zolee (#17288) üzenetére


mackosajt
addikt

nem tudok még osztódni sajnos :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#17292) eugabesz válasza gabipaci (#17287) üzenetére


eugabesz
őstag

Igazán semmiség,nem kell annyira tömjénezni,szívesen segítek. :K

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#17293) ciry


ciry
őstag

Nem nagyon vágom, hogy mi a francnak kell már az első m-com-oknál vért izzadva hatástalanitani, főleg ha már alig van ticket :U
Nem csoda, ha full hamar megunják emberek a játékot, ha a teljes map első harmada fut le az esetek jó részében :F
Arica-n is a 4. m-com-ot körbeállják és szétlőnek mindenkit a környékén, ahelyett, hogy a következő 6(!) m-com valamelyikénél nyernék meg a meccset.
Legjobb részek maradnak ki igy :(
Én már nem is futok hatástalanitani az elején csak a végén.
Persze a kisebb számú szervereken, ahol a védőknek nehezebb ott más tészta, de itt 32-ben brutál nehéz támadni.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17294) ADAM1337 válasza ciry (#17293) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen sokszor a legjobb részek előtt vége az egésznek. :K

(#17295) bonat


bonat
senior tag

egy kis ízelítő tegnapi képeim :DD
testközelből Ferihegy1-en
[link]

(#17296) Zolás válasza bonat (#17295) üzenetére


Zolás
addikt

Hibás link....

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#17297) gabipaci válasza ciry (#17293) üzenetére


gabipaci
addikt

Nehéz támadni?????
Te meg a védők kezébe adnál nagyobb hatalmat, azzal, hogy büntetés nélkül kitámadhatnának. Legalábbis a térképen, amit linkeltél ez van feltüntetve.

A ticket ugyebár 125-ről indul. Sajnos az m-comok lerombolásával a ticket maximum 100-ig töltődik újra.
Beszéltem ma a multiplay-es csókával ez ügyben, nem talált rá megoldást, megkérdi a dice-tól.
Jó lenne pedig 125-ig minimum feltöltődne mindíg.

Logitech hardware tester

(#17298) bonat válasza Zolás (#17296) üzenetére


bonat
senior tag

bocs...télleg rossz...
javítva...feltöltöttem máshova:
[link]

(#17299) Źşë'


Źşë'
addikt

ismét madarak :DD

megfagytam a levegőben :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17300) Mrdevil válasza bonat (#17295) üzenetére


Mrdevil
addikt

Szép kép. :F

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.