Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17651) Gonz0 válasza SzlobiG (#17649) üzenetére


Gonz0
tag

Ha telibe találod akkor lehet sárgarépa is akár, az is kinyirja. Viszont, az rpg fele olyan gyorsan repül, nagyobb távolságra igen nehéz vele pontosan célozni. Kisebb a blast radiusa, pontosabban kell vele célozni. Úgyhogy ne mondja nekem senki, hogy ugyanaz az érzés a kettő.
Akinek ez a véleménye azt szívesen kihívom egy rakéta párbajra. Nálam CG lesz, nála meg amiről azt gondolja, hogy ugyanolyan. Aztán majd meglátjuk.

@madgie: Nem mondtam, hogy lehetetlen olyat lőni. Inkább csak azt, hogy nem ez a jellemző. Egyébként a 12x-es zoom tiltással én is egyetértenék, bár én hozzávenném a magnumot meg a extra blastot is.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17652) r-chee válasza gabipaci (#17647) üzenetére


r-chee
őstag

Most nem nézek utána pontosan, mert telóról írok, de vagyunk 8-10-en admin joggal, és talán 3-4-en használjuk e jogot rendtartásra. Ez lehetne több is.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17653) Hell


Hell
tag

Sziasztok!

Az elejétől olvasom ezt a fórumot. Csak most hagytam ki két hetet a nyaralás miatt. Már egy ideje érett a hozzászólásom, de most érzem az aktualitását. Az alábbiak csak az én észrevételeim és saját véleményem. Természetesen a szívetek joga, hogy mit és mennyire korlátoztok a játékban. Ti fizettek érte, mi csak hálásak lehetünk, hogy ezt (nem kis fáradozások és anyagiak segítségével) létrehoztátok. Nehéz mindenki szájíze szerint összehozni valamit. Mondhatni lehetetlen. Viszont a sok szabály szerintem megöli a játékot.

Sokszor engem is felhúz a cg, vagy a csipák hada. Ilyenkor megpróbálok más taktikát változtatni, de így is sokszor kevés vagyok, kevesen vagyunk hozzá.

1. Jelenleg főként csipával nyomom (nem tagadom szeretném, ha minden kasztot ki tudnám fejleszteni olyan szerveren amit szeretek) akkor, amikor az adott pálya, pályarész ezt lehetővé teszi.
Például: Támadó, első pályarész mindig Assault. Így próbálom mindig a csapatot erősíteni. Csipával is hol közelről C4 (- tank), hol messziről Mortar (- Bontható házak, fedezőtűz). Ezek miatt számomra nem lenne jó, ha korlátoznátok minden esetben, minden pályán a csipák számát.
Viszont ez még mindig a lehető legkisebb rossz. A lőtáv szabályozása ennél rosszabb. Akkor inkább a sniperek száma.

2. Emberek ellen legyen egy minimum engedélyezett kill. Nálam előfordul, hogy ölök vele.

3. Kettes pont. Előfordul, hogy arcba kap az ellen. A játék hevében könnyen előfordul. Nem állandóan, csak ritkán.

4. Panama első rész után (pályanyitás után). Védekező. Ha el tudom kötni a tankot, akkor ölni is fogok vele. Az esetek nagy részében úgysem tart sokáig, hiszen pillanatok alatt kiszedik az embert.
Ugyanitt támadóként ha látom, hogy megjelenik és üres a tank, az első dolgom, hogy beülök (nehogy elvigye az ellen). A bázis kipucolása után átadom azt ,vagy megyek vele támadni. Tőlem a helikopter is szabadon vihető. Ha nem tudjuk megvédeni, beengedjünk embereket, akkor mehet. Ha elviszik, akkor egy páram összeállnak és leszedik se perc alatt.
Még mindig itt. Védekező. Pályanyitáskor maradok és gyilkolok ameddig tudok. Egy kis játék után elmondhatom, hogy nem hosszú életű az ottartozkodásom. Szinte mindig határozottan fellépnek ellenem és bántanak. :) Mindig megoldódik magától, szerintem nem kellene a 3 perces határ.

+1. Baserape. Szigorúan büntetendő.

Ezek után csak egy kérés maradt. Ne bonyolítsátok agyon a szabályokat. Mindig is lesznek bosszantó dolgok, amit el lehet viselni.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#17654) Erdei88


Erdei88
veterán

Olvasgatom itt a forumot, de nem tudtam rájönni mi az a CG?!

Valamint a pH-s szerver szabályait hol tudom elolvasni?

(#17655) bullseye


bullseye
addikt

hiába a sok tiltás, ami az ellenfelet visszafogja az ocsmánykodásban, a lényeg a saját csapat összjátéka. lehet nyerni CG (Carl Gustav rakétavető) ellen, tanklopók ellen, baserape ellen is (mondjuk nem könnyen, de lehet). A csapatmunkát viszont nem lehet szabályokkal kikényszeríteni.

legyen PH klán, és ott tagsági feltétel lehet, hogy ne pontra, meg k/d-re gyúrjon valaki az ellenség hátában, hanem élesítse, vagy legalább fedezze az mcomot; oda lehet szólni chaten, hogy túl sok a csipa, stb. stb.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#17656) F_Zolee válasza Erdei88 (#17654) üzenetére


F_Zolee
veterán

Carl Gustav: [link]
Szabály: [link]

(#17657) r-chee válasza Erdei88 (#17654) üzenetére


r-chee
őstag

Hali. CG alias Carl Gustav. Egy rakétavetö típus.
Szabályok és egyéb infó blogomnál, ill. hunsun.net76.net .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17658) jean


jean
csendes tag

Az én javaslatom a következő : nem kell belenyúlni a játékba , én ha a helyetekben lennék inkább megpróbálnám az aktív ! adminok számát feltornászni kicsit , tudom ,hogy ez is némi kellemetlenséggel jár , de előbb fogtok normális adminokat találni a szerverre mint ,hogy mindenki szájízének megfelelő beállításokat alkalmazzatok . Ebben az esetben nem kockáztatnátok a szerver népszerűségét , és mégis színvonalas kulturált játék mehetne a szerveren . Ha valaki sorozatban Cg-zik , mehet a figyelmeztetés aztán a kick , ha sok a sniper akkor az admin figyelmeztetheti őket ,hogy pl , 30 tickettnél le a snipert és le a hegyről-dombról különben dádá lesz . Szóval én még mindig az aktív adminolásban hiszek .

jcsr.Jean

(#17659) ADAM1337 válasza bullseye (#17655) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én jobban csípem amúgy az rpg-t de csak az mcom-ok lövése miatt sokszor full fedezékből simán kilehet löni az mcom-ot és legalább nem ragad meg a játék az első v második mcom-nál csak kb ezt alig csinálja valaki.

(#17658) jean: én is úgy vagyok vele felesleges a beírogatások vonalak huzása a térképen ha sokszor nem ér semmit.
Pár aktiv admin-al nagyon jó légkört lehet kialakítani egy serveren.

[ Szerkesztve ]

(#17660) r-chee válasza bullseye (#17655) üzenetére


r-chee
őstag

Nem leszünk klán, mert az sokkal több szabadidőt, szervezettebb együttműködést igényelne. Jó vagyunk mi közösségként is. Nagyon is jók :).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17661) gabipaci


gabipaci
addikt

Nem leszünk klán, nem lesznek tagsági feltételek.
Majd valakit megdorgálunk, mert nem szalad a halálba, hogy megpróbáljon leállítani egy élesített m-comot, nem? :)

Jean, perszze, az lenne a megoldás, több admin jelenlét, de ha valaki nem szál be a bérletbe, nem adok admi jogot. Ráadásul nem akarok kapkodva admint keresni, emlékeztetlek, Te hogy jártál szamurájával. Ebbe könnyen beleszaladnék én is.

Hell,
1. nem volt szó mortar korlátozásról, bármilyen messzire köldheted.
Ha meg C4-ezel tankra, téged nem érint a távolságkorlátozás - ami amúgy sem lesz, mert a 12X lesz tiltva szerintem.

2, 3, senki nem mondta, hogy első CG/RPG kill esetén büntetés jár.

4, ezt nem igazán értem, mert panama chanal nincs rush-ban. Főleg nincs rajta heli.
Ha nem olyan hosszú az ottartózkodás a támadók bázisán, akkor miért baj a 3 perc korlát? Legyen 4.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#17663) Gonz0 válasza Bosszuallo7 (#17662) üzenetére


Gonz0
tag

Mit kéne a képen látni? Hogy tudnak egy oldalra rendeződni? Ez a minimális feltétele a warozásnak egyébként :)

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17664) r-chee válasza gabipaci (#17661) üzenetére


r-chee
őstag

A jelenlegiek között kéne nagyobb aktivitást elérni :U . 9-en vagyunk teljes jogú adminok, napi szinten 4-en vagyunk aktívak admin tevékenység szempontjából. Ki kell adni a többeknek is, hogy tessék aktiválódni, naponta - 2 naponta "dolgozni" :) . Vagy igen is, szükség esetén új adminokat keresni, akik végeznék is a dolgukat. Lefogadom, itt a topik olvasói között is lennének, akik - (jelenlegi) szabályainkkal egyetértve - vállalnák a feladatot.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17665) gabipaci válasza r-chee (#17664) üzenetére


gabipaci
addikt

(jelenlegi) szabályainkkal egyetértve

Ez mit jelent?
Szabályokat akartál módosítani? Mert én nem.

Logitech hardware tester

(#17666) r-chee válasza gabipaci (#17665) üzenetére


r-chee
őstag

Nem, nem akarok szabályokat módosítani. A "jelenlegi" szót arra értettem, hogy később lehet kibővítés, mint amit ma írtál összefoglalva, pl. sniperekkel kapcsolatban. Talán érthető volt így :) .
Mindenesetre adminjaink mindegyikének figyelmét felhívhatnád, hogy az admin szakma kötelezettségekkel is jár :U .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17667) gabipaci válasza r-chee (#17666) üzenetére


gabipaci
addikt

Ja, így már értem.

Az a baj, ha elkezdek valakit csesztetni, hogy adminkojon már, az lesz a vége, hogy ha nem jó így, inkább nem is segít bérelni.

Logitech hardware tester

(#17668) gabipaci


gabipaci
addikt

CROCK csinált pár bannert, a vérfrissülés jegyében.
Vélemények?
1

2

3

Logitech hardware tester

(#17669) DieHard válasza gabipaci (#17667) üzenetére


DieHard
senior tag

Ezt mondtam neked anno. Nehéz úgy bérelni hogy összeszeded a lét és kész. Mert ez nem nagy kaland. Mindig van lelkes pár arc aki megteszi. Csak együttdolgozni nehéz.
Ezért jó sok esetben haverokkal bérelni , és akkor talán egy rugóra jár agyatok , és könnyebb szót érteni, mint így. Különböző stilusu emberek vagyunk mindenkinek más felfogása.
Legegyszerübb megoldás (egyértelmüen nem a legkifizetőbb) ha egy ember bérli szerót, ő szabályai szerint megy a game. Aki akar megy, aki nem. Nem kell másik 8nak a véleményét adni. Pláne ha tudja hogy nagyrészt ez a vélemény teljesen más.

[ Szerkesztve ]

(#17670) madgie válasza gabipaci (#17668) üzenetére


madgie
titán

1: nagyon tájkép, Crysis szerverhez jobban illene :)
2: Jó, de ez sem elég BC2
3: a legjobb, de nem kéne tükrözni a katonát, jobb oldalra mehetne egy másik koma. A bal oldali OK, a tank is. Mondjuk jobb oldalra egy guggoló csipa, vagy egy RPG-ző engi jóvón.

[ Szerkesztve ]

(#17671) r-chee válasza gabipaci (#17668) üzenetére


r-chee
őstag

Színvilága alapján nekem az első bejövős, multi szempontjából pedig a harmadik.
Köszönet CROCK a munkáért :R .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17672) bul07


bul07
nagyúr

CG házra való korlátozás elég vicces dolog is az
(#17607) gabipaci :
A CGnél meg elsőre warn, másodikra kill, harmadikraa kick.
Másodiknál kasztot vált és kész. Aki egy Nelson Bay-en 3 embert lecégéz, az nem épületre ment..

ezzel nem nagyon értek egyet
Nelson Bay pályán én már ejtőernyős ereszkedés közbe lövöm CG/RPG -vel az épületeket és nem egyszer előfordult hogy dupla vagy tripla kill van belőle
ezek szerint ilyenkor még le se érne az ember de már kick a vége
másik házra eleresztett rakéta igen sokszor okoz dupla killt még ha nem is akarja az ember

így szerintem nem az ember számot kellene figyelni hanem a rakétával öléseket tehát nem 3 ember ölés hanem 3 rakétával való ölés
így:
első rakéta ember ölés warn, második rakéta ember ölés kill, harmadik rakéta ember ölés kick
(ha te is így érteted akkor felesleges volt ez a hozásszólásom)

meg ne mondja nekem senki hogy megy mondjuk UMP-45 + RPG és meglát egy csoportba 3-4 ellenséget akkor nem RPG-vel fog odapörkölni mert UMP-45 egy tarjával nem fog sokra menni ellenük főleg ha medic is van köztük

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17673) madgie válasza bul07 (#17672) üzenetére


madgie
titán

"meg ne mondja nekem senki hogy megy mondjuk UMP-45 + RPG és meglát egy csoportba 3-4 ellenséget akkor nem RPG-vel fog odapörkölni mert UMP-45 egy tarjával nem fog sokra menni ellenük főleg ha medic is van köztük"

Majd a squad többi tagja besegít... ja, hogy ahhoz csapatjáték kell? :)

(#17674) Tsumaas


Tsumaas
senior tag

Lenne egy kis problémám. A Battlefield 2142-met szeretném veterán pontba váltani, de nem csinál semmit, miután megadom a jelszavamat és felhasználónevemet. Lehet, hogy rosszat adok meg? De akkor melyiket kellene? HELP!!

Hard work beats talent.

(#17675) bul07 válasza madgie (#17673) üzenetére


bul07
nagyúr

na mert a BC2 a csapatjátékáról híres
esetleg akkor ha ismerősökkel vagy egy squad-ba de az se garancia rá hogy követnek(vagy élnek ép) mint egy hűséges kiskutya

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17676) gergo0328 válasza madgie (#17648) üzenetére


gergo0328
senior tag

Védeném a rohamcsipásokat. Főleg az olyan hülyéket mint én h 12X optikkal rohanok előre élesíteni általában 1edűl. Ha már féltávon vagy az M-com-hoz akkor nagyon jó az a 12X-es kilőni a védők hátul lévő embereit.Sztem inkább maradjon a korlát mint a 12x optik kivétele.
Nah ez is egy vélemény a sok közül. :DDD

:R

(#17677) gabipaci válasza bul07 (#17672) üzenetére


gabipaci
addikt

Érdekes gondolat, utánanézek

Logitech hardware tester

(#17678) ciry válasza gabipaci (#17668) üzenetére


ciry
őstag

3-as

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17679) gabipaci válasza madgie (#17670) üzenetére


gabipaci
addikt

Akkor már inkább CG-ző engi... :)

Amúgy nekem az 1-es tetszik, nem kell nagyon BC2-snek lennie. Ez a szerverre csatlakozáskor látható, és mindenki gondolhatja hogy most akkor nem sims-ezni fog...

Logitech hardware tester

(#17680) Tamás24 válasza bul07 (#17672) üzenetére


Tamás24
tag

Az emberre lött CG tényleg idegesítő, de nézzük már meg hogy egy Engi mi mással fog ölni? Mert kiszedsz az ump-45-el egy embert és már tárazhatnál, szemben egy medic 25 embert egy tárral, egy assa An-94-el kilóra öl és még szórás sincs. egy sniper meg ki se mozdul és úgy öl, szóval ha valaki cikizi a CG-t az próbáljon lamer ismeretlen csapattársakkal menni engivel CG nélkül és lesz egy 1.3 -as átlagja ha nagyon jó mint pl én.

[ Szerkesztve ]

Ha valami működik ne próbáld megjavítani.

(#17681) r-chee


r-chee
őstag

Baszki, úgy játszanék most, de ha bekapcsolom az asztali gépemet, bent nem lehet kibírni a meleget :( . Úgy fűt a VGA, mint a állat :) .
Marad a kényelmes netezgetés laptopról, kint az udvaron a fa árnyékában heverészve :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17682) bul07 válasza Tamás24 (#17680) üzenetére


bul07
nagyúr

nekem ne mond én gátlások nélkül lövök cg-vel embere ha úgy alakúl

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17683) bunfi válasza Tamás24 (#17680) üzenetére


bunfi
őstag

Felmerült már benned az a gondolat, hogy egy csapatjátékban, lehet hogy az Engineer feladata nem az, hogy az ellenfél csapat emberállományában kárt tegyen?

Más részről 1 tár umpvel 1 ember? Ugyan kérlek...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#17684) bul07 válasza bunfi (#17683) üzenetére


bul07
nagyúr

gondolom nem HC-ra írta
de még HC is igen nehéz két embert egy tárral főleg ha vissza is lőnek

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17685) gabipaci


gabipaci
addikt

Nos akkor mégegyszer.
A jelenlegi szabályaink már érthetőek, ezeket igyekszem adminprogram segítségével betartatni.

1, sniperek (NEM RECON!)

A sniperek számát Sniper fegyverek alapján korlátozni fogom. Maximum 4-re.
Egyéb korlátozás nincs. Esetleg a MGN ammót???
Tudtommal ezek a sniper fegyverek, javítsatok ki, ha tévedek:
M24 Sniper
Type 88 Sniper
SV98 Snaiperskaya
SVU Snaiperskaya Short
GOL Sniper Magnum
VSS Snaiperskaya Special
M95 Sniper

2, CG/RPG Nelson Bay Rush/Arica Harbor CQ

A két fegyver nem lesz szétválasztva itt, mert betiltott CG esetén csak annyit érnénk el, hogy jönnének az RPG-sek. AT4-et meg senki sem használja, de szükség esetén beleteszem azt is.
Ezen a mapon úgy korlátozom a gyilkot, ha nem tudom a multikillt egynek venni, akkor az első két gyilok figyelmeztetés, a harmadik és negyedik adminkill, az ötödik kick-el jár.
Ha a multikill egynek fog számítani, akkor első figyelmeztetés, második adminkill, harmadik kick.

3, CG/RPG négy méterről arcba...

Ez egyértelmű eset, Nelson Bay Rush-on és Arica Harbor CQ-n kívül az összes mapra ez lesz bekapcsolva.
10m-nél közelebbről úgyanaz a következmény, mint a kettes pontban.
Ha esetleg megoldható lesz, hogy számlálja a killt, és egy vehicle destroy/damage ezt le tudja nullázni, akkor 3-nál kill, 4-nél kick.

4, főbázisok, járműlopás.

CQ mapokon mindkét bázis, Rush mapokon a támadók bázisa számít védett területnek.
Rush módban az új map megnyílásánál 4 perc van arra, hogy kiélje a "beragadtam a bázison" szituációt. A 4 perc letelével csak gyilkolás nélkül mehet ki a védett területről.
Ezekről a területekről kifelé kempelni sem lehet, tehát nincs olyan, hogy kilövök tankal, és engem meg nem lőhetsz le.
Itt a számok úgy alakulnak ki és befelé löves, vagy akármilyen bázis területére irányuló (akár gyalog, késsel) támadás esetén hogy első és második eset adminkill, harmadik est kick.

A helikoperek ellopása nem megengedett! Ha gyilkol vele valaki, akkor azonnal kill-t kap, másodikra kick-et.
Minden más jármű szabad préda a bázisokon, abban az esetben, ha egy késszúrás nélkül meg tudja szerezni valaki. Ellenkező esetben bázistámadásnak számít.
Sajnos a magára hagyott helikopter a pálya közepén úgyszintén nem szabad préda (támadóhelikről van szó). Repkedni lehet vele, de gyilkolni nem. Rush módban Port Valdez-en az utolsó előtti m-com környékén lévő védők helikoptere szabad préda, az utasszállító helik pedig úgyszintén, minden mapon, mindenki számára használhatóak, ha bázistámadás nélkül meg tudják szerezni.

A számláló körönként fog nullázódni, tehát kick után hiába jön vissza, akkor már az első CG/RPG gyilok is kick-el jár.

"Röviden" ennyi.
Úgy gondolom, változtatásra, finomításra csak a megengedett gyilkolások számában lehet szükség.
Ennek ellenére várom a reakciókat, lehetőleg pontokba szedve.
A fent említett szabályok közül egyenlőre csak az 1-est tudom betartatni a többi még várat magára.
CQ mapon már van érvényben bázisvédelem, de még nem az igazi.

Ha valaki off-nak tartja ezt a témát, akkor elnézést kérek tőle.

Logitech hardware tester

(#17686) bunfi válasza bul07 (#17684) üzenetére


bunfi
őstag

:DD :DD

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#17687) Balika23hun válasza gabipaci (#17685) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Én jobban örülnék ha a nap végén nullázodna, mert így kövi körben visszajön és kezdi előröl.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#17688) Hell


Hell
tag

RE 17661:

1. OK
2., 3. OK
4. Helilopást általánosan értettem, de OK amit később írtál (nem lehet lopni)
Én azt írtam hogy megoldódik magától, ha be lesz állítva a három perc nem lesz gond.

Kialakul lassacskán minden. :)

Annyit viszont kérnék, ha lehet. Amennyiben valamelyik szabályt megsértjük, akkor pontos és nem félreérthető, arcba villogó figyelmeztetést kérnénk büntetés esetén. Csak, hogy tudjuk pontosan, hogy mit miért kapunk.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#17689) Templ@r válasza gabipaci (#17685) üzenetére


Templ@r
tag

Bocs, hogy "belepofázok".
1-es ponthoz:
A VSS-el távolra lőni (de még középtávra is) meglehetősen nehéz/eredménytelen, gyakorlatilag 3 golyó alatt senkit sem lehet vele leszedni ilyen távolságból. Ezzel szemben közelharcra ideális fegyver (szvsz). Szóval az egyes ponttal alapjában véve egyetértek, de a listából kivenném a VSS-t.

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#17690) bul07 válasza Balika23hun (#17687) üzenetére


bul07
nagyúr

a napi nullázás durva lenne főleg hétvégeken mikkor egyesek 4-7 órát is játszanak (nem egyfolytában gondolom)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17691) csabedly válasza gabipaci (#17685) üzenetére


csabedly
csendes tag

Üdv.

Nem nagyon szoktam irkálni beleszolni, meg ilyesmit csinálni ,de azért pár észrevéttel.

A játék indulásakor mindenki azért sírt mert csak M60-nal és GL-el szaladgáltak az emberek, szerintem ezzek a szabályok kb. ugyanezt hozzák vissza.

Az enginer kieset, igy nem sok haszna (elég nehéz megállni ha nálam a rpg, cg hogy ne hassználjam ,ha használom kick). Mivel senki nem használja ezért a tankok lesznek a "god" mod!!! Gondoljunk bele ha én a tankot akarom kilönni de közbe megjelenik elöttem valaki alap hogy lelövöm cg-vel, és itt nem fog egy program mérlegelni !

A sniper tényleg idegesitő mikor 16-ból 8an azzok de legalább gyorsan vége a pályának és ugyanúgy elhúzznak ,mint amikor kidobja öket a adminprogram !! És akik esetleg jok lennnének sniperrel lehet ,hogy nem jut szabad hely. Hozzáteném a mortar is kb olyan mint a cg,rpg csak kicsit lasabban tölt újra.

Biztos hogy nincs jó megoldás, de 1 program nem fog jót tenni a szerverrel, akkor inkább ha van admin figyeljen, ha nincs akkor akinek nem tetszik ne játszon ezzen a szerveren. Azért délután már általában van admin tehát nem olyan vészes a dolog!!

Én továbbra is feljárok probálom betartanni a szabályokat, de azért leirtam :D

(#17692) Target78hu válasza Templ@r (#17689) üzenetére


Target78hu
aktív tag

+SVU és type88 is közel és középtávos inkább ,de úgy mindegyik maradhatna csak a 12x optika le + a 4 fő korlát. De lesz ahogy lesz ,majd ahhoz igazodom ,ha épp a ph-ra menek fel ;)

hkv.hu

(#17693) gabipaci válasza Hell (#17688) üzenetére


gabipaci
addikt

Mindenképpen az arcodba fog villogni előtte 5mp-ig középen fehérrel. És a többieknek is meglesz sima chat üzenetben elrettentő példának.

Templ@r, nem belepofázás, érdekel a véleményed, mivel jársz hozzánk.
Sajnos nem megoldható amit kérsz.
Tilthatok egy bizonyops fegyvert, fegyverkategóriát, vagy kasztot.
Ha fegyvert tiltok, akkor nem lehet csoportokat létrehozni sajnos.
Nincs olyan, hogy M95-ből van négy, akkor ne lehessen több M24.
Csak ha a SniperRifle-t tiltok, de abban benne van a VSS is.

csabedly,
"ha én a tankot akarom kilönni de közbe megjelenik elöttem valaki alap hogy lelövöm cg-vel"
Ha a tankot akarod kilőni, és megjelenik előtted valaki, kilőheted nyugodtan az embert, nem kapsz kick-et.
Mint írtam "az első két gyilok figyelmeztetés".
Amúgy azoktól a játékosoktól, akik emiatt a szabály miatt nem fognak enginer kasztot választani, azoktól eddig is teljes biztonságban voltak a tankosok...

Logitech hardware tester

(#17694) Tamás24 válasza bunfi (#17683) üzenetére


Tamás24
tag

Ha nincs tank akkor vagy embert lősz engiként vagy stratégiai épületeket, és imádkozol hogy eltalálj valakit.

kb 1 tár 1 ember még akkor is ha csak fejre célzok és kis sorozatokkal. Neked milyen géped van? Quad core?

Ha valami működik ne próbáld megjavítani.

(#17695) bunfi válasza Tamás24 (#17694) üzenetére


bunfi
őstag

Nem szoktam imádkozni, hogy eltaláljak valakit. Az egy-ember-egy-tár elméleted még mindig nem állja meg a helyét és low grafikán játszom.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#17696) harry3


harry3
őstag

Elképesztő ez a játék. Mindig kilőnek a szikla és a bokor mögül. Már az agyamra mennek. Azt a fegyvert választottam, aminél célkereszt helyett kör van, nem tudom a nevét. 4 golyó van benne a damage érték jó magas. Ott az ellenfél rálövök közelről 3 golyót nem hal meg, lőném a negyediket és lelő. Ha meglőnek akkor hiába szaladok fedezékbe, a 3D spotting miatt mindig meghalok. Legalább lenne benne lehasalás.
Minél többet játszok, annál több dolog zavar.
Hogy lehet megölni az ellenfelet úgy, hogy ne kelljen több mint egy tárral rálőni? Látom már kérdezték. :) Ha szembekerülök valakivel és eresszük egymásba a golyót, akkor biztos hogy én a másodikra kipurcanok.

[ Szerkesztve ]

(#17697) v!ct0y válasza harry3 (#17696) üzenetére


v!ct0y
veterán

Bele lőjjél ne rá :)

(#17698) Bada Bing válasza harry3 (#17696) üzenetére


Bada Bing
tag

A másik jobban játszik.

(#17699) Doki-HUN1978 válasza v!ct0y (#17619) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Hagyjuk már ezt a "ki tud nagyobbat mondani" játékot!

Kinek akartok ezzel imponálni?

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17700) Balika23hun válasza bul07 (#17690) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Akkor nem kell megszegni ezeket a szabályokat, és akkor nyugodtan játszhat 4-7 órát.
Ilyen egyszerű.

Példa:A csávó lehet leszedett 6-7 embert cg-vel de csak 2 volt 10 m belül, mondjuk hogy a 8. is 10 m belül volt ezért kidobja.A kövi kör végén visszajön és folytatja.
Vagy akkor másodikra legyen kick és akkor a kör végén nullázódhat.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.