Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17101) harry3


harry3
őstag

Éppen rush-t játszottam, nyert a csapatunk. Jön a következő map, erre senki nincs a térképen. Ketten voltunk a védő csapatban, a támadók voltak vagy tízen és tankokkal szaladgáltak.
Mondom mikor leülök játszani, akkor is kicsesznek velem, így is szerencsétlen vagyok.

(#17102) Źşë' válasza rankesz (#17100) üzenetére


Źşë'
addikt

háde az csak squad rushban leledzik nem?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17103) gergo0328 válasza rankesz (#17100) üzenetére


gergo0328
senior tag

énis énis énis :D:D :C

(#17104) rankesz válasza Źşë' (#17102) üzenetére


rankesz
veterán

Most mondták TS-en hogy sima rush. :))

(#17105) ZeroX92P


ZeroX92P
tag

patch óta vacak a szerverkereső azzal lehet vmit kezdeni?

(#17107) Źşë' válasza rankesz (#17104) üzenetére


Źşë'
addikt

na ezt megnézem most azonnal :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17108) harry3 válasza harry3 (#17101) üzenetére


harry3
őstag

Megyek játszani még egyszer, erre kilép a játékból, hogy a PunkBuster kirakott valami slot reserved szöveggel. Hát nem akarja az igazat. :O

(#17109) belaazallat válasza AMD_ok (#17090) üzenetére


belaazallat
addikt

Sajna nem tudom, én mindig history-bol csatlakozok. Vegyél fel vkit barátnak, és hozzá be tudsz csatlakozni.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#17110) Fortissimus válasza gabipaci (#17095) üzenetére


Fortissimus
őstag

es ezek miota vannak? :)
csak a procon-nal elerhetok? a sima command centerben nem tudom oket beallitani...

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#17111) Borostás


Borostás
tag

Szevasztok!

Kis kihagyás után úgy néz ki visszatérek csipázni. ;] TS-re nem tudtam joinolni, megváltozott a cím?

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#17112) HS 2142 válasza Borostás (#17111) üzenetére


HS 2142
őstag

Ejj egy régi ismerős :DDD Devilt is visszarángathatnád
Az új mapokra visszatérve úgynéz ki fel kell menni este a szerverre tesztelgetni, szeretjük az ilyet.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17113) metaldog


metaldog
aktív tag

Hi ti úgy játszotok multiba hogy kiválasztjátok a játék módot és a pályát és amiket feldob szervereket arra csatlakoztok ahol van hely vagy be a multiba nem választotok ki semmit hanem egyből join game és majd valahova bedob valamelyik pályára? Vagy valamilyen szerver keresőt lehet használni mint pl xfire mert mondjuk ott nem talál semmit.

(#17114) gergo0328 válasza Borostás (#17111) üzenetére


gergo0328
senior tag

ez az új cím :

85.236.109.28:10957

:R

(#17115) HS 2142 válasza metaldog (#17113) üzenetére


HS 2142
őstag

Én mindig csak a PH-ra járok és annyi a változatosság, hogy vagy az 1-es vagy a 2-es :DD (kedvencekben a legelső 2, több is van berakva, de azok idővel megfakultak, szó szerint) Bármilyen sort kivárok...

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17116) mackosajt válasza metaldog (#17113) üzenetére


mackosajt
addikt

Multi, keresés, HUN-ra, majd amelyik szimpi, arra join a jobbra mutató kis bigyóval.
Mi általában a HUNgarian Sun szerókon vagyunk fellelhetőek.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#17117) Mrdevil válasza HS 2142 (#17112) üzenetére


Mrdevil
addikt

Itt vagyok én ne csüggedj,de még tart a foci vb,azt majd gyüvök.... ;]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#17118) gabipaci válasza Fortissimus (#17110) üzenetére


gabipaci
addikt

Volt ma egy fagyás, mint kiderült, nem fagyás volt, hanem update :)
A proconban nem lehet ilyet engedélyezni, csak letiltani lehet ott dolgokat.
Pl ha van 7 map a webadminban engedélyezve, akkor a sorrendét változtathatod proconnal, meg kivehetsz belőle, stb.
Szóval a szolgáltatód webadminján kell beállítani.
Nekünk (multiplay.co.uk) a clanforge oldalon kellett.

Logitech hardware tester

(#17119) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Jó az új rush map. Viszont ma találkoztam egy csíterkével is. Ne mondja nekem senki, hogy 1 lövéssel kiszed a mi 24 ből mg36 tal. Ez többször is előfordult. És még engem néznek hülyének...

(#17120) Borostás válasza Mrdevil (#17117) üzenetére


Borostás
tag

Meg akarsz halni? ;]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#17121) Mrdevil válasza Borostás (#17120) üzenetére


Mrdevil
addikt

:K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#17122) Źşë'


Źşë'
addikt

hát ez a 2 map új moddal, picit sem taktikai map ezekre a modokra, Port Valdez túl nagy, az Atacama Desert meg túl kies, és kedvez a snipereknek, ilyenkor lenne jó a korlátozás, mert ha tele van sniperrel semmi esélye sincs az embernek (az időjárási viszonyokat is beleszámítva.. hajóroncs felé elnézve vakítóan homályos minden, mondjuk biztos vannak olyanok akik megtweakelik a jobb játszhatóság érdekében.)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17123) bonat válasza Mrdevil (#17121) üzenetére


bonat
senior tag

mindj kezdődik...gyerünk leülni a TV elé :DDD :DDD

(#17124) gabipaci


gabipaci
addikt

lol

Logitech hardware tester

(#17125) LifeSpirit válasza gabipaci (#17124) üzenetére


LifeSpirit
tag

Amúgy összefoglalóan majd 1 hét múlva letudnátok majd írni,hogy miket változtattatok a szerveren részletesen?Hogy minél informáltabbak lehessünk :DDD
ha volt már róla szó bocsi :(

(#17126) Fortissimus válasza gabipaci (#17118) üzenetére


Fortissimus
őstag

ok, koszi
i3d-tol van a szerverunk, de nem en vagyok a fo rendszergazda, de szolok a sracnak, hogy intezkedjen :)
cheers

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#17127) PaJa1 válasza Źşë' (#17089) üzenetére


PaJa1
őstag

Köszi!
Egyedül a járműkiszállósat találom komoly problémának.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#17128) Mrdevil válasza bonat (#17123) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ott is vótam,egy szatyor tökmaggal. :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#17129) saguaro válasza Mrdevil (#17128) üzenetére


saguaro
tag

Sajnáltam nagyon, hogy a németek végig ölbetett kézzel csak védtek, kitörni nem törtek ki, mikor meg egy-egy előre ment, a többi hátul kullogott, spanyolok meg azt az 1 embert kivédték simán, nem volt nehéz. :(
Utolsó 3-4 perc volt egyedül izgalmas, a többi szar volt. Pedig ezt vártam a VB legjobb meccsének, a 2 legjobb csapattól, erre kb egy nagy semmit kaptam, aminél egy megyei szintű meccs is izgalmasabb... :(

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#17130) Perillustris válasza saguaro (#17129) üzenetére


Perillustris
senior tag

Hát igen, ezen a meccsen a németek elég szar K/D aránnyal végeztek.

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#17131) Gonz0 válasza Borostás (#17111) üzenetére


Gonz0
tag

Jó is, hogy visszajössz.. lógsz még nekem néhány dogtag-el :D

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17132) gabipaci


gabipaci
addikt

Így gyorsan, a 200%-ot levettem 150-re conquest ticketteknél.
Igy néz ki most:
panama chanal 300
atacama desert 375
laguna alta 300
arica harbour 525
white pass 375
laguna presa 300
port valdez 300
Holnap átírom mindet 400-ra, csak egyesével kell maponként beírni.arica harbournál így:
levelVars.set level levels/mp_006cq tickets 143
A 350 150%-a 500 és fél. remélem fél tickettet nem tesz be :)

Logitech hardware tester

(#17133) Jazzy


Jazzy
tag

Tegnap megnéztem az atacama-t rush-ban, nekem nagyon nem jött be. Tipikus kempelős sniper pálya. A szokott módomon próbáltam előre haladni és élesíteni a m-comokat és folyamatosan leszedegettek a recon-ok. Borzasztóan idegesítő volt és szép lassan a támadók nagy része elkezdett sniperkedni. Kb. 2-en próbáltunk csak élesíteni, persze el is buktuk a kört. Védőként pedig alig lehet kiszedni a blackhawk-ot, ha jó helyrő lő egyszerűen nem lehet tracerezni at4-el meg a homokvihar miatt szinte alig láttam. Ez ráadásul csak egy 24-es szerveren volt. Ez a páyal szerintem csak squad rush-ban jó... :((( :(((

J@zzy

(#17134) ciry


ciry
őstag

Ts-el mi a rák van?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17135) mackosajt válasza gabipaci (#17132) üzenetére


mackosajt
addikt

TS meg van halva, el se lehet indítani, mindig hibaüzit ad.
Szerók viszont mennek.
Multisok megint alkottak valamit, vagy a TS3 alkotott ismét maradandót?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#17136) F_Zolee válasza Jazzy (#17133) üzenetére


F_Zolee
veterán

Még ugyan nem voltam a pályán de a "füstgép" biztos hasznos kellék lenne.

(#17137) Jazzy válasza F_Zolee (#17136) üzenetére


Jazzy
tag

Hasznos is, meg van beépített füstgép (homokvihar). Sajnos ez sem sokat ér. Tényleg az a rossz a pályában, hogy a legtöbb játékos sniperkedik és én rohamcsipával/assault-al esek kelek. Nem került a kedvenceim közé ez a pálya...

J@zzy

(#17138) F_Zolee válasza Jazzy (#17137) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nyilván. Alap esetben is elég nyitott a pálya hát még így, hogy túlnyomórészt csak gyalogos haderő van rajta mindjárt beindul a "fotelszak"~kempelés.

(#17139) Jazzy válasza F_Zolee (#17138) üzenetére


Jazzy
tag

Igen, ezért is nem értettem miért ezt a pályát rakták át rush-ba. Nagyon zárt és zsúfolt, még 24 főt is soknak éreztem a pályán. Arról nem is beszélve, hogy a hajóroncsokban lévő m-comok élesítése iszonyatosan sok ticketet emészt fel, mivel 1 max. 2 nagyon jól védhető bejárata van. Ha ott beáll egy-két védő akkor szinte lehetetlen...

J@zzy

(#17140) F_Zolee válasza Jazzy (#17139) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az az érzésem, hogy ez így lett kitervelve. Úgymond folyamatosan adagolják a "pályákat" de közben meg nem is dolgoznak semmit. Szerintem már a megjelenés napján megvoltak ezek az elképzelések. Az egy dolog, hogy nem sok értelme volt játékos szemszögből mivel ennyi játékidő után már szinte mindenki ismeri az összes pályát. Némelyiket már unom ha meglátom a betöltőképernyőn. :)

(#17141) Jazzy válasza F_Zolee (#17140) üzenetére


Jazzy
tag

Ezzel valóban a legkönnyebb "új pályákat" kiadni, mert semmit nem kell programozni. Előre elkészültek és kész. Nekem annyira nincs bajom a régebbi pályákkal, valóban nincs bennük újdonság, de az nekem nem gáz. A MOHAA-t is sok évig nyomtam és ott sem adtak ki új pályákat, a warokon mindig ugyanazokat nyomtuk, ezért publicon is azokat játszottuk. Persze jó lenne, egy-két teljesen új pálya, de hátha lesznek majd és nagyon remélem nem pénzért...

Szerk.:

Persze a MOHAA-ban voltak custom map-ok, ezeken csak ritkán nyomtunk fun wart. Az idő nagy részében a 4-5 pályán játszottunk.

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#17142) LifeSpirit válasza F_Zolee (#17140) üzenetére


LifeSpirit
tag

Igen hát a készítők kreativitása nagyon oda üt,nem tudnak új pályát kitalálni....

(#17143) F_Zolee válasza LifeSpirit (#17142) üzenetére


F_Zolee
veterán

Tudnának csak ahhoz megint le kéne ülni dolgozni kicsit. Annyi multis játék van...lehetne valami keverék pályát is gyártani. :) És mindjárt nem azon kéne agyalniuk, hogy most 100%-ig új pálya legyen, hova tegyenek bokrot stb... Kezük közül kijött már néhány multi fps, az lenne a jó ha valami régebbi játékból áttennének kicsit felturbózott mapot, persze nem teljes koppintást.

(#17144) LifeSpirit válasza F_Zolee (#17143) üzenetére


LifeSpirit
tag

Igen úgy mint mw2ben.
Gondolom bf2ben voltak nagyon szeretett pályák amiket kicsit átalakítanának és kiadják nekünk..

(#17145) ciry


ciry
őstag

Nagyon gyenge kezdés után végre volt egy normális köröm [link]

A TS már jó, gyertek majd fel :K

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17146) Mrdevil válasza F_Zolee (#17143) üzenetére


Mrdevil
addikt

Azért az valóban vicc,hogy egy multira kihegyezett játékhoz ilyen kevés pálya legyen(MW2,BC2-re is igaz).Nem kéne sokat tenni,csak pl a single részből átemelni egy pár mapot,tehát még nagyon dolgozni sem kéne rajta,csak egy picit alakítani rajtuk.Ezt soha nem értettem meg. :F

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#17147) DieHard


DieHard
senior tag

Szvsz azért vigyázz paci ezzel a ticket emelgetéssel. csak finoman. Nem mindig tesz jót. Ha nagyon erős az egyik csapat, annak tökmindegy hogy mennyi a ticket, támadóként hamar végigszalad. Ha meg védő, akkor a gyengébbik csapatra csak a mészárszék jut és ha nem tudnak mcomig jutni akkor bizony dög unalom lesz a meccs. hosszú dög unalom.

Ui: lehet már normálisan állitani a hc sebzést, mert akkor mennék én is...

(#17148) HS 2142 válasza Mrdevil (#17146) üzenetére


HS 2142
őstag

Szerintem lesznek még ilyen akciók, a BF2-be is berakták Wake Islandet, BF 2142-be a Strike at Karkand fog bekerülni a következő és egyben utolsó patchel. Karkandot a Bad Companyba! :)

Diehard: Ez conquest, nyilván nem rakna paci 300 ticketet rushba vagy csak nagyon remélem :DDD

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17149) DieHard válasza Mrdevil (#17146) üzenetére


DieHard
senior tag

Miért nem elég ennyi? Tizenx pálya van nem? Igaz fele rush fele conquest, de én pl ha zászlózok pár órát, szabályosan élvezek átmenni mkomra :D és mindig nézek: jééé, ezenm már mily régen jártam :K

HS: lényegét érted... conquestbe is lehet sarokba szorítani, és akkor csak megy a hent.

[ Szerkesztve ]

(#17150) Mrdevil válasza DieHard (#17149) üzenetére


Mrdevil
addikt

Természetesen nem,sőt nevetségesnek tartom egy ilyen horrorisztikus költségvetsésű játéknál főleg 2010-ben,nem igaz hogy nem férne bele több pálya.Kellene kezdetnek vagy 50 map fele,fele arányban,akkor érezném azt,hogy ezek igen is multira hegyezik a játékot. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.