Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 23:23:26

LOGOUT.hu

Ebben a topicban tehetitek fel a videokártyákkal kapcsolatos azonnali, sürgős kérdéseiteket! Javasoljuk, hogy mielőtt kérdeztek töltsétek ki az adatlapotokon a konfigurációra vonatkozó részt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88090) 5leteseN válasza mefistofeles (#88081) üzenetére


5leteseN
aktív tag

Nekem a meghajtók továbbra is döntő szempont: Az AMD például közölte, hogy heteken beül jönnek azok a Windows driverek, amikkel megközelítik majd az AI/MI területen(ami majd évekig az új húzótéma lesz!) az nVidia-t.
Na ezek a hetek nem tudnak elfogyni fél éve! :W :O

Mondom ezt immár 3 AMD MI25 tulajdonosaként, tehát kb Messiásként várom ezeket a "hetek alatt elkészülő" meghajtókat(fél éve)!

Bármit lehet ígérni AMD oldalról, de évtizedes driver-lemaradást nem lehet hetek alatt behozni! ...3-4-5 év!
Így gondolom én, meg elég sok kommentelő az olvasott angolos fórumokban.

Az kártyák életkoráról meg az véleményem, hogy a Diesel-ek közül a 20-on éves TDI-k megbízhatóbbak, mint közös nyomócsöves tizen-évvel újabb konstrukciók és tizen-évekkel fiatalabb példányaik.

CPU területen én is váltok AMD Ryzen-re, sőt VGA/GPU oldalon is jobb már az AMD, de ez a technológiai előny a "piros oldalon" driverek nélkül nem ér semmit!

Az én általam olvasott nézett infók alapján is az a véleményem, hogy GPU területen "túl jó" az AMD, de költségár miatt nem rak -elég jó VRAM-okat a kártyáira, a GPU-it lehetne akár húzni az egekbe, de a VRAM-okkal ezt alig lehet követni, nem lesz többlet MHZ-ekből jelentősen-arányosan több FPS, jelentősen-arányosan jobb teljesítmény.
Ezt látom elég sok AMD VGA/GPU kártyánál a nemzetközi fórumok alapján.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.