Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#685) j.bravo válasza Gbi82 (#683) üzenetére


j.bravo
addikt

Az A1-ben van képstabi, csak nincs olyna hangzatos neve hogy ''Mega OIS'', hanem szimplán, szerényen ''Anti-Shake''. A ccd-t mozgatja. Nekem jól működött.
Ja és van benne nagylátó (28mm)... a 200mm feletti rész ritkán hiányzott. Amikor s5500-ról váltottam, féltem hogy kevés lesz a 200mm, de csak 1-2 alkalommal hiányzott, míg a 28-37mm tartomány nagyon sokszor jól jött.

Az s5500 és az S1 IS egyébként szerintem már a bridge kategória alja. Dslr mellé végülis nem rossz választás, de én inkább egy valóban mindenhova hurcolászható ultrakompaktot vennék mellé (igaz nincs 10x-es zoom de arra ott a dslr és egy alap meg egy tele obi).
Az s6500 jó gépnek néz ki de semmivel se lesz jobb mint az A1, szerintem. Nagyon hiányzik róla (legalábbis nekem hiányozna) a külső vaku csatlakoztatásának lehetősége (ez az A1-en megvan, és nekem sokszor jött nagyon jól).

Ha már tudod, hogy később dslr-t akarsz venni, akkor szerintem ne cseréld le a mostani bridge-edet (merthogy az s602 is az, szerintem :D) egy alig valamivel jobbra, csak buksz rajta egy kis pénzt. Inkább tedd félre és majd amikor dslr-t veszel, költsd vakura vagy obira.
Szerintem. :D

Whatever.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.